Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

AA

07.10.2019. 21:09

TEMĪDAS VARĀ
Ja cilvēks neatrodas un nedzīvo Latvijā un ja viņam nav pietiekoši ienākumi, lai nolīgtu advokātu Latvijā, tad viņš ir nolemts un tiesu sistēma viņu samals, nerēķinoties ne ar ko, nekādi pierādījumi vai pamatojumi jums nepalīdzēs.
Tiks izdomāti pierādījumi, tiks noklusēti vai slēpti patiesie fakti, pierādījumi un lietas būtība un par to neviens nepārdzīvos, jo šīs tiesas dzirnavas mals, lai katra no iesaistītām pusēm (tikai ne apsūdzētais) varētu ievilk ķeksīti savā reģistrā, tātad celt savu prestižu un pildīt plānu (kā padomijā) neskatoties ne uz ko, vai kā tas noticis šajā gadījumā, tā ir Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesa.
Pirmstiesas procesa laikā, pēc jūsu iesnieguma netiks nosūtīti jums, jūsu lietas materiālu dokumentu kopijas, lai jūs varētu iepazīties ar lietu un tajā essošajiem materiāliem, dēļ šīm tiesas darbībām jūs līdz pat tiesas sēdes laikam nevaldāt par informāciju, kādi dokumenti, pierādījumi un materiāli ir tikuši pievienoti vai nav tikuši pievienoti lietai. Tātad Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesa nedod jums iespēju, kā to paredz likums izstrādāt jūsu aizstāvību.
Vispirms ko Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesa jums nosūtīs, tas būs atteikums jūsu iesniegumam piešķirt jums, kā maznodrošinātai personai Valsts nodrošinātu juridisko palīdzību un tikai neilgi pirms paša tiesas procesa Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesa aplaimos jūs, piešķirot jums Valsts nodrošināta zvērināta advokāta palīgu, kurš izdomājot problēmas par nespēju jūs idenficēt, nepārtraukti centīsies novilkt laiku, izbēgot kontaktus ar jums un par šo faktu nekādas sūdzības adresētas Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesai vai Zvērinātu advokātu padomei nemainīs doto situāciju (tā ir kā vienota sistēma) un tikai pēdējā dienā pirms tiesas, jums piešķirtais Valsts nodrošinātais Zverināta advokāta palīgs atsūtīs jums e-pasta ziņu, ka viņš ir iepazinies ar lietas materiāliem. Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesu neinteresē vai Valsts nodrošinātais advokāts jūs aizstāvēs vai nē, vai jums vai viņam ir bijis pietiekoši laika (un vai vispār tāds ir bijis), lai iepazītos ar lietas materiāliem, tiesas dzirnavas tikai mals un mals, jo tā atbildību nes tikai likuma priekšā, galvenais šai brīdī tiesai lai atrāk pabeigtu tiesas procesu, vai viņš ir bijis taisnīgs un godīgs, šajā situācijā no zemāk rakstītā būs redzams, ka praktiski nav iespējams pierādīt vai apstrīdēt.
Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesa, tiesas sēdes laikā, neņems vērā jūsu dokumentāli pamatoto, iesniegto iesniegumu ar lūgumu pārcelt jūsu tiesas sēdes laiku, lai jūs varētu ierasties Latvijā un personīgi piedalīties tiesas sēdē, tāpat tiesa neveiks to apliecinošo dokumentu tulkošanu, kas būs angļu valodā, kaut arī jūs esat maznodrošināta persona un tur kur jūs dzīvojat, jums praktiski nav iespējas veikt šo dokumentu tulkošanu, no tā izriet, ka tiesas sēdē, kur viss tiks izskatīts valsts valodā, jūsu apliecinošie dokumenti kas būs angļu vai citā valodā netiks izskatīti.
Tiesas pavēste jums netiks nosūtīta vispār nekādā veidā, nemaz nerunājot, ka no tiesas puses netiks izpildītas KPL 330 p. (5) prasības, tiesa zinot jūsu faktisko un juridisko adresi, pieņems lēmumu izskatīt jūsu lietu (in absentia), un galvenais tiesa nosūtīs jums tiesas lēmumu tikai un vienīgi uz e-pasta adresi, no kuras jūs nekad neesat ar tiesu kontaktējis vai devis piekrišanu tiesai kontaktēties ar tiesu ar šīs e-pasta adreses starpniecību un kura uz to brīdi ir vispār bijusi bloķēta un nestrādā, kā saprotams, tas viss ir lai jūs laicīgi nevarētu iesniegt apelācijas sūdzību un nekādi jūsu turpmākie argumenti par šo faktu jums nepalīdzēs.
Ja tiesai nebūs pa prātam kādi no jūsu iesniegtajiem dokumentiem vai pierādījumi, kuri būs šķērslis tiesas risināmajiem jautājumiem, nav problēmas, tiesa zem kautkāda iemesla nosūtīs jums tos atpakaļ, kā šajā konkrētajā situācijā un jūsu iesniegtie iesniegumi vai pierādījumi tiesas sēdes laikā nebūs lietā, jo tie būs atgriezti jums, tātad apsudzībai un tiesai būs atraisītas rokas, tehniski un profesionāli
Vislielākais šķērslis ir attālums, ja jūs dzīvojat otrā pasaules malā un jums Latvijā nav uzticams pārstāvis, tad jūsu iespējas praktiski ir pielīdzināmas nullei, šī tiesas mašīna jūs samals ar visām iespējamām un neiespējamām variācijām. Konkrētā situācijā, visiem tas ir - tiesai, Valsts probācijas dienestam, prokuratūrai, viss izdevīgākais ir spriest apsūdzošu lēmumu un lieta darīta, Valsts probācijas dienestam nav jādomā, kā veikt probācijas uzraudzību otrā pasaules malā, arī tiesai un prokuratūrai savs labums, ķeksītis reģistrā. Šo shēmu apstiprina pats fakts, ka neskatoties uz faktiem kuri neatbilda patiesībai, tiesa tos ir fiksējusi tiesas lēmumā.
Situācija, kad šos riteņus nav iespējams apturēt un tie no paša pirmssākuma rit tikai vienā virzienā. Jūs iesniedzot apelācijas sūdzību, nevarat pievienot pierādījumus par to, ka pirmās instances tiesa ir ņēmusi vērā nepatiesus un melīgus faktus, jo vadoties no KPL 651 p. 7 daļas, otrās instances tiesa izskata lietu ar lietā jau essošiem materiāliem un izņemot jūsu apelācijas sūdzību, no jums vairāk neko nepieņems izskatīšanai, tātad, ko pirmā instance pievienoja, tas arī tur būs, tā ir pilnīga jēdziena taisnīga un godīga tiesa izsmiešana, pat Satversmes tiesa uz jūsu konstitucionālo sūdzību par šo jautājumu atzīs tā piekritību satvermei, bet kā jau lielākai daļai iesniegto konstitucionālo sūdzību, dēļ jūsu konstitucionālās sūdzības juridiskā pamatojuma, sūdzību pieņemt izskatīšanai atteiks. Vai tas norada uz likumdevēju cenšanos sakārtot likumdošanu, lai tā pilnībā atbilstu taisnīgas un godīgas tiesas jēdzieniem un principiem, māc šaubas.
Bet ar to šis process priekš jums, vēl nebeidzas, dzirnavas tikai uzņem apgriezienus, jo jums nav iespējas sakarā ar jaunatklātiem apstākļiem par pirmās instances tiesas apzinātu vai neapzinātu nepatiesas informācijas secināšanu un fiksēšanu tiesas lēmumā, atjaunot šo tiesas procesu iesniedzot prokuratūrā iesniegumu ar lūgumu atjaunot šo procesu, jums prokuratūra ļoti mīļi sniegs atbildi, ka likums neparedz šai situācijā atjaunot tiesas procesu sakarā ar jaunatklātiem apstākļiem.
Tātad valsts un likumdevējs ir izveidojuši situāciju, kad pirmās instances lēmumu ja viņš nav godīgs un taisnīgs, un tā pieņemšanā ir izmantoti nepatiesi fakti, jums nebūs iespējas to pierādīt otrās instances tiesā, jo jūsu pierādījumi priekš otrās instances tiesas, ir tikai makulatūra un otrās instances tiesa izskatīs apelācijas sūdzību ar lietā jau essošiem materiāliem, neņemot vērā jūsu iesniegtos pierādījumus par pirmās instances tiesas pieļautajām kļūdām.
Tāda ir demokrātiskas valsts tiesu sistēma. Daudz no atbildīgo personu puses, tiek izteikti viedokļi, ka tiesu sistēma un likumdošana Latvijā ir pilnībā sakārtota un atbilsts demokrātiskas valsts un sabiedrības modelim, tad kā šis atbildīgas personas var paskaidrot sos apstākļus.
Jūsu vienīgā izeja būs vērsties ar sūdzību-protestu Augstākajā tiesā, kura pēc protesta iesniegšanas ar Augstākas tiesas priekšsēdētāja rezolūciju tiks nevis izskatīta Augstākajā tiesā, bet gan tiks nosūtīta, kā to jums paskaidros Augstākā tiesa pēc piederības Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesai, kaut gan otrā tiesas instance jūsu gadījumā ir bijusi Rīgas apgabala, Krimināllietu tiesu kolēģija.
Saņemot jūsu iesniegto protestu no Augstākās tiesas, Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājas vietniece sniegs jums divas atbildes, reģistrētas vienā datumā ar vienādu reģistrācijas nummuru, bet pilnīgi dažādas pēc to satura, vēl jo vairāk, šo atbilžu saturs būs par visu ko citu, tikai tās nebūs atbildes uz jūsu uzdotajiem jautājumiem jūsu sūdzībā-protestā, jo kā saprotams no Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas puses nav ērti veikt izmeklēšanu un pārbaudīt sūdzībā-protestā norādītos faktus un patiešām ieraudzīt un saprast, ka Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas, kā pirmās instances tiesas lēmums ir bijis prettiesisks un ka tajā fiksētie fakti neatbilst patiesībai.
Pēc saņemtajām atbildēm, no Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājas vietnieces, jūs iesniegsiet Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājai sūdzību-protestu ar lūgumu ierosināt disciplinārlietu par Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas, kā pirmās instances tiesas un papildus par Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājas vietnieces sniegtajām atbildēm un lēmumiem, un kāds būs jūsu izbrīns kad jūs saņemsiet atbildi, ka viss ir labākajā kārtībā un viņa nesaskatot iemeslu lai par Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas, kā pirmās instances tiesnesi un Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājas vietnieci ierosinātu disciplinārlietu.
Viens piemērs: Šai brīdī jūsu acu priekšā, ir tas, ka Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētāja tur vienā rokā pirmās instances tiesas lēmumu, kur pirmās instances tiesnese raksta, ka jūs neesot lūdzis Valsts probācijas dienestam atļauju veikt jūsu probācijas uzraudzību attālināti, bet otrā rokā Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētāja tur pierādījumus, Valsts probācijas dienesta desmit mēneši pirms tiesas sēdes, oficiāli nosūtītu jums e-pasta vēstuli, kur Valsts probācijas dienests apliecina jums, ka viņš jūsu lūgumu par attālinātu probācijas uzraudzību ir saņēmis. Tātad ievērojiet tie ir nevis jūsu iesniegtie pierādījumi, bet sūdzības uzturētāja Valsts probācijas dienesta apliecinājumi. Tādi pierādījumi par to ka pirmās instances tiesas tiesnese ir fiksējusi nepatiesus faktus un secinājumus ir iesniegti vairāki, un tie visi guļ Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājas priekšā uz galda.
Bet nelolojiet cerības, solidaritāte un koleģialitāte uzvarēs, jūs neesat jurists, jūs neesat Latvijā, bet esat ļoti tālu no tās, jūs neviens nepārstāv, ko jūs varat - neko, jo Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētāja jums uzrakstīs atbildi, ka viņa nesaskata iemeslus, lai veiktu pārbaudi un ierosinātu disciplinārlietu.
Atbilde, lēmums viss, kas tiks uzrakstīts šai situācijā būs pret jums, ja uz galda stāvēs balta krūze, tad atbilde būs, ka krūze ir melna.
Labākajā gadījumā jūs saņemsiet atbildi, ka Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājai nav tādas pilnvaras, lai veiktu Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas tiesneses lēmuma, pierādījumu, procesa un citu ar to saistītu darbību pārbaudi un novērtējumu, jūs varbūt būsiet ar to vienisprātis, bet Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājai ir ar likumu piešķirtas tiesības ierosināt disciplinārlietu un jau likuma noteiktā kārtībā, šie jautājumi tiks izskatīti disciplinārkolēģijā.
Bet tādā gadījumā, tas būs traips uz tiesneses un tiesas reputāciju, tādēļ uz jūsu sūdzību-protestu par acīm redzamiem pierādījumiem, kas apliecina tiesneša apzinātu vai neapzinātu kļūdu pirmstiesas un tiesas procesa laikā, labākajā gadījumā, tiks dota novirzoša atbilde. Darbs izdarīts, atbilde dota, ķeksītis ievilkts. Viens cilvēks vairāk vai mazāk, aptuveni tā, to var saprast, likteņi, godīgums un taisnīgums nav primāri, rūp tikai reputācija.
Jūs protams nevarat apgalvot, ka Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētāja ir vai nav iedziļinājusies jūsu sūdzības-protesta būtībā un pievienotajos dokumetos, kaut gan likuma normas to nosaka, bet satrauc tas, ka redzot visus dokumentus savā priekšā augstā tiesas izpildpersona sniedzot atbildi, neredz to, ko tur rokās, tad tas kopumā ir daudz nepieļaujamāk no taisnīgas un godīgas tiesas normām.
Tātad cenšoties noslēgt šo radušos situāciju, Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesai un tas izpildpersonām, nesastāda grūtības turpināt sniegt atbildes un izskatīt iesniegumus, tādā veidā, kas neatbilst tiesas ētikas pamatprincipiem un noteiktajām likuma normām.
Tas nozīmē tikai vienu, ja tiek veiktas no Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas tiesnešu puses un atbildīgo izpildpersonu puses darbības, kas ir pretrunā ar Latvijas Republikas Satversmes 89 un 92 pantu, tas neceļ slavu un nedara godu kopumā, kā arī nevairo sabiedrības uzticību tiesai kopumā.

Atbildēt

AA

07.10.2019. 20:37

2019 gada 05 un 06 augustā, Latvijas Republikas Augstākajā tiesā tieka iesniegts mans protests par pirmās instances, 2018 gada 04 decembra, Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas (tiesnese I. Andžāne) tiesas lēmumu un 2019 gada 19 februara, Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu tiesas kolēģijas (tiesnese Irēna Logina) tiesas lēmumu.
2019 gada 12 augustā no LR Augstākās tiesas tika sniegta atbilde, ka mana sūdzība protests ar Augstākās tiesas priekšsēdetāja p. i. A. Strupiša rezolūciju ir nosūtīta izskatīšanai Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesai.
2019 gada 23 augustā, es saņēmu atbildi no Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājas vietnieces D. Bamberes, kurā nebija izskatīts neviens no manā sūdzība protestā minētajiem jautājumiem. Kā to var redzēt no atbildes, tā tika sniegta ar mērķi, ka uz Augstākās tiesas nosūtītu dokumentu ir jāsniedz atbilde un tas arī tika izdarīts, apejot un noklusējot sūdzības protesta pašu būtību, tieši uzdotos un formulētos jautājumus, kas tieši norāda uz cenšanos noklusēt sev neērto jautājumu izskatīšanu.
Tai pašā atbildē Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājas vietnieces D. Bambere sniedz skaidrojumu, ka pirmās instances tiesai nav tiesības izskatīt otrās instances tiesas pieņemtos lēmumus.
Tad rodas jautājums, kādēļ mans protests, kur bija sūdzība par pirmās un otrās instances tiesnešu lēmumiem, tiek nosūtīts pirmās instances tiesai, kurai nav tiesību izskatīt otrās instances tiesas pieņemtos lēmumus.
2019 gada 03 septembrī, Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājai I. Krevicai tika iesniegta sūdzība par Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājas vietnieci D. Bamberi un Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas tiesnesi I. Andžāni, ar lūgumu to izskatīt un ierosināt disciplinārlietu.
2019 gada 09 septembrī Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētāja I. Krevica sniedza atbildi, ka viņa neredzot iemeslu, lai ierosinātu disciplinārlietu.
Tādad, redzot faktus un dokumentus, kas tika pievienoti manai sūdzībai, un kuri pierāda, ka Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas tiesneses I. Andžāne tiesas lēmumā no 2018 gada 04 decembra raksta nepatiesus faktus: daži piemēri
a) tiesnese I. Andžāne raksta - AA nav nosūtījis lūgumu par attālinātu probāciju Valsts probācijas dienestam, - Valsts probācijas dienesta dokuments no 2017 gada 01 marta pierāda un apliecina, ka es esmu to iesniedzis
b) tiesnese I. Andžāne raksta - AA ir tikusi no Valsts probācijas dienesta nosūtīti brīdinājumi 2017 gada 28 marta un 2017 gada 20 jūlija, - Valsts probācijas dienesta dokuments pierāda un apliecina, ka pirmais brīdinājums man nosūtīts tikai 2018 gada 05 janvārī
c) tiesnese I. Andžāne raksta- AA nav iesniedzis Valsts probācijas dienesta pieprasītos dokumentus, - iesniegtie kopā ar sūdzību no 2019 gada 03 septembra Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājai I. Krevicai dokumenti apliecina un pierāda, ka visi Valsts probācijas pieprasītie dokumenti ir tikuši nosūtīti Valsts probacijas dienestam savlaicīgi jau 2017 gada 10 aprīlī.
Tas norāda, ka Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesa, tiek ņemti vērā tikai tie dokumenti un pierādījumi, kuri uz to brīdi ir pieņemami Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesai, kas grauj jēdzienu par neatkarīgu, godīgu un taisnīgu tiesu un tas principiem, kā arī ir pretrunā ar tiesnešu ētiku.
2019 gada 24 septembrī, LR Augstākajā tiesā tika iesniegts sūdzība protests par Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas tiesneses I. Andžāne un Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājas vietnieces D. Bamberes veiktajām darbībām un pieņemtajiem lēmumiem.
2019 gada 27 septembrī no LR Augstākās tiesas es saņēmu vēstuli, ka ar LR Augstākās tiesas priekšsēdētāja I. Bičkoviča rezolūciju mans protests no 2019 gada 24 septembra ir pārsūtīts izskatīšanai Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesai.
Vadoties no iepriekšējās pieredzes un essošajiem faktiem, kad par iepriekšējo protestu tika veikta atrakstīšanās, apejot un noklusējot tiešo protesta būtību, ko pierāda sniegtās Rīgas pilsētas, Vidzemes priekšpilsētas tiesas priekšsēdētājas vietnieces D. Bamberes atbildes no 2019 gada 23 augusta, lūdzu LR Augstāko tiesu veikt 2019 gada 24 septembra protesta izskatīšanas procesa kontroli, lai tas tiktu izskatīts pēc tajā dotajiem faktiem un būtības, saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu un Satversmi, bet vadoties no iepriekšējās pieredzes var paredzēt rezultātu, tā tas notiek Latvijas Republikas tiesā, kā godīgā un taisnīgā tiesā

P.S. Latvijas Republikas Augstākā tiesa, Latvijas Republikas Augstākās tiesas priekšsēdētājam Ivaram Bičkovičam.
Cienījamais I. Bičkoviča kungs, ļoti gribētos lai vienmer patiesi dzīvē tiktu ievērots Jūsu teiktais par tiesu sistēmu.
Jautājums Jums: Vai Tieslietu padome kādā jautājumā var palīdzēt privātpersonai?
Jusu atbilde: Ja kāda informācija par tieslietu sistēmas jautājumu nonāk līdz Tieslietu padomei, tā nevar palikt vienaldzīga pret to, kādā veidā darbojas Latvijas tiesas, kaut arī tās kompetencē nav privātpersonu sūdzību vai iesniegumu izskatīšana, piemēram, par tiesneša rīcību vai tiesu darbu. Šim mērķim ir izveidotas institūcijas tiesu sistēmas ietvaros. Saskaroties ar necienīgu tiesneša rīcību, var vērsties Tiesnešu ētikas komisijā. Jautājumus, kas varētu būt saistīti ar šaubām par tiesneša kvalifikāciju, izskata tiesnešu kvalifikācijas kolēģija. Par tiesneša uzvedību var iesniegt sūdzību Tiesnešu disciplinārkolēģijā. Vēlos akcentēt, ka tiesu sistēma ir gatava vērsties pret kolēģiem, kas ir radījuši šaubas par savu kompetenci vai tiesu sistēmas autoritāti. Un līdz šim padome ir centusies godprātīgi pildīt šo pienākumu.

Atbildēt

Butāns

06.10.2018. 00:01

Palasiet spriedumu, izskatās ka ierēdnes Daģes pārstāves - Reģionu partijas kandidāts Mārtiņš Daģis ir šīs laupītājs

Atbildēt

NIKANIS

03.10.2018. 20:07

»

Latvijas Republikas tieslietu ministru uzskaitījums

Latvijas Republikas tieslietu ministru uzskaitījums kopš 2011.gada...


"par latvisku Latviju bez mājām latviešiem!"

un tās ir sekas , ja seko lozungam - "valsts kalpo sev - ierēdņiem"

Atbildēt

NIKNAIS

03.10.2018. 20:04

»

dadzis

Pērkot kopīpašumu, jārēķinās ar sekām


pēc visa izskatās , ka ierēdne un tiesnese cer ka apelācijai naudas nepietiks , un spriedums paliks spēkā

Atbildēt

NIKNAIS

03.10.2018. 19:53

Spriedums parāda ka Konfiscēt īpašumu Latvijā ir iespējams. Nav taisnība tiem "speciālistiem" kas šeit komentāros norāda, ka atbildētāja pati vainīga jo nmepiestādīja citu novērtējumu. Pirmkārt, - kāpēc atbildētājai tāds būt jāpiestāda, ja viņa NEVĒLĀS NEKO PĀRDOT, otkārt, viān ir īpašumu nopirkusi par konkrētu vērtību, kas šīs vērtības starpību kompensēs? tur vēl spriest

Atbildēt

Jautājums

03.10.2018. 12:38

Izskatās, ka atbildētāja ir bijusi diezgan pasīva, lai aizsargātu sevi. Pati varēja pasūtīt īpašuma novērtējumu ar citu ekspertu un iespējams, novērtējums būtu daudz lielāks, līdz ar to pastāvētu iespējamība prasīt lielāku summu no prasītājas. Kāpēc nepieaicināja tiesā kā lieciniku pardevēju, kurš apliecinātu, ka savu daļu atbildē'tajai pārdeva par 7000 euro? Kopīpašums vispār ir kaut kādas šausmas gadījumos, ja sāk kopīpāsnieki kasīties un tas diemžēl notiek bieži.

Atbildēt

elementāri

02.10.2018. 22:43

»

Nu nu

neesi deputāc


Kas arī bija jāpierāda - priekš bezcerīgi aprobežotiem organismiem pat tikai 2 teikumi jau skaitās "pirakstīta pilla lapa". No kuriem, pie tam vēl, šamie bezsmadzeņu izstrādājumi nejēdz pilnīgi neko...

Atbildēt

Normunds Šlitke

02.10.2018. 20:23

»

jurists

Diemžēl LV pilnas tiesas ar kominisma laikā jurista grāda ieguvušajiem tiesnešiem, tad kādu rezultātu Jūs te gaidījāt no zagļu valts tiesnešiem, kaut vai Jēkabpil, tiesnese ir bijusī advokāte,klienti pie viņas nāca maz, galus savilkt kopā nevarēja, laikam bija pašvaka advokāte, bet redz tiesai noder...


“Jurist”, tu, neatklājot savu vārdu, nepelni jebkādu cieņu. Tu ļoti labi zini, ka tiesnesei, kura ir precīzi ievērojusi likumu, ir maza iespēja tevi atrast, lai iesūdzētu. Tāpat citiem tiesnešiem, kurus no sava dīvāna apakšas esi “nolicis”, nav nekādas iespējas tev oponēt.
Cita starp - nav tāda likuma, kas ļautu pirkt mājas domājamās daļas dzīvošanai tādā mājā (Senāta nelikumīgo ieskatu neskaitot).
Atgādinu tautas parunu par pērienu baznīcā...

Atbildēt

antons

02.10.2018. 15:06

te lieta zaudēta. 1) nav iesniegti pierādījumi par piedāvājumu atpirkt par 50.000
2) ir iesniegti pierādījumi par 5/6 atpirkšanas līgumu par 20.000, kuri nav apstrīdēti.

Atbildēt

sintijām nevajag bezatbildīgi vairoties

02.10.2018. 14:44

..........................

Atbildēt

jurists

02.10.2018. 14:34

Diemžēl LV pilnas tiesas ar kominisma laikā jurista grāda ieguvušajiem tiesnešiem, tad kādu rezultātu Jūs te gaidījāt no zagļu valts tiesnešiem, kaut vai Jēkabpil, tiesnese ir bijusī advokāte,klienti pie viņas nāca maz, galus savilkt kopā nevarēja, laikam bija pašvaka advokāte, bet redz tiesai noder tādasun iedomājaties, ja lietas izskatīšana notiek Jēkabpils tiesā un prsītājam, vai atbildētājam advokāts ir no Jēkbpils,bet pretējā pusē, prasītājs, vai atbildētājs nav no Jēkabpils, tad es Jums atļauju minēt 1x, kāds ir iznākums spriežot lietu.

Atbildēt

nu bet

02.10.2018. 11:46

»

liela jēga

Tikai vispirms vajag advokātu, kurš spējīgs atnākt uz tiesas sēdi un sagatavot dokumentus, ka konkrētā naudas summa ir samaksāta un ka prasītājai ir piedāvātas pirmpirkuma tiesības


Kādas garantijas, ka konkrētajā lietā ķēķa tiesa būs likumīga un taisnīga pat tādā gadījumā, ja izdotos par neadekvāti milzīgu naudu nopirkt advokātu, kurš riskētu ar savu biznesa karjeru un vietu pie siles, uzdrošinoties cīnīties ar ķēķa tiesu sistēmu, tostarp arī būtu spējīgs atnākt uz tiesas sēdi un sagatavot dokumentus, ka konkrētā naudas summa ir samaksāta un ka prasītājai ir piedāvātas pirmpirkuma tiesības?

Kā zināms, šīs pašreizējās tiesiskās valsts ķēķa tiesās tiek pat demonstratīvi konsekventi ignorēta jebkura normatīvā un faktiskā argumentācija, jebkuri dokumentālie u.c. pierādījumi, kā arī jebkuras citas aktivitātes, kas neatbilst ķēķu tiesu klaji noziedzīgajām tiesvedību shēmām, pēc pasūtījuma sashēmotiem apzināti pretlikumīgiem "spriedumiem" un, līdz ar to, jebkurām ķēķa tiesu angažētāju interesēm.

Atbildēt

Silver

02.10.2018. 08:58

..kāds tur "ķēķis", pirms iesaisties kopīpašumā, lasi likumu, bet ja nejēdz, tad ej uz konsultāciju !!!

Atbildēt

Visu Latvijai

02.10.2018. 08:44

Naciķu valsts

Atbildēt

Zinošais

02.10.2018. 08:14

Cilvēcīgi žēl, taču mani nebeidz pārsteigt ka cilvēki, kas izvēlas kļūt par nekustamā īpašuma īpašniekiem un dara to pirmo (un varbūt arī pēdējo reizi savā mūžā) attiecas pret šo darījumu tik nenopietni !
Īpašums nav kaut kāda lupata humpalu bodē, ko sliktākajā gadījumā var izmantot tīrības ieviešanā !
Nu palasiet taču civillikuma attiecīgās sadaļas un it sevišķi par kopīpašumu ko starp citu var izbeigt arī ar "lozi" ! ! !

Atbildēt

ha

02.10.2018. 07:23

Normāls spriedums...... Piedāvāja 5/6 atpirkt par 20 000, redz nevarēja samaksāt.... Bet par 50 000 esot gribējusi. Sviests. Tā kā viss pareizi un apelācija nepalīdzēs. Vienīgi summu varēja panākt lielāku, bet tad vajadzēja nākt uz sēdēm un iesniegt atbilstošus dokumentus, nevis te čīkstēt......

Atbildēt

liela jēga

02.10.2018. 06:17

»

nu bet

kāda jēga


Tikai vispirms vajag advokātu, kurš spējīgs atnākt uz tiesas sēdi un sagatavot dokumentus, ka konkrētā naudas summa ir samaksāta un ka prasītājai ir piedāvātas pirmpirkuma tiesības.

Atbildēt

K

02.10.2018. 01:13

»

arī

te var līdzēt tikai ķēķa tiesu SISTĒMAS vispārējs totāls BOIKOTS


A tajās Pļaviņās, kas, Aizsaules ielas nav??

Atbildēt

Latvijas Republikas tieslietu ministru uzskaitījums

02.10.2018. 01:05

Latvijas Republikas tieslietu ministru uzskaitījums kopš 2011.gada:

Gaidis Bērziņš / 2011. gada 25. oktobris — 2012. gada 21. jūnijs / Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

Žaneta Jaunzeme-Grende / 2012. gada 21. jūnijs — 5. jūlijs / Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" pienākumu izpildītāja

Jānis Bordāns / 2012. gada 5. jūlijs — 2014. gada 22. janvāris /
Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

Baiba Broka / 2014. gada 22. janvāris — 6. augusts / Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

Dace Melbārde / 2014. gada 6. augusts — 21. augusts / (Par NA biedri kļuva vēlāk) / pienākumu izpildītāja

Gaidis Bērziņš / 2014. gada 21. augusts — 5. novembris / Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" 3. reize

Dzintars Rasnačs / 2014. gada 5. novembris — pašlaik / Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

---

Nacionālā Apvienība - par latvisku Latviju bez mājām latviešiem!

Atbildēt

elementāri

01.10.2018. 23:56

»

Lauķis

Kā šajā gadījumā to boikotu saprast? Neiet uz tiesu? Atdot īpašumu? Vai vēl kā citādāk


Katrā konkrētā gadījumā, kuru vislabāk pārzina konkrētas iesaistītās personas - šāda nevardarbīgas pretošanās pilsoniskā pozīcija attieksmē pret ķēķa tiesiskumu ir realizējama jebkuros iespējami efektīvākos veidos un formās, kuras katram konkrētajam gadījumam un jebkurām ar to saistītajām situācijām visatbilstošāk var izvēlēties tieši minētās iesaistītās personas.

Princips ir identisks attieksmei pret vēlēšanu farsu un tamlīdzīgām lohatrona atrakcijām.

Atbildēt

Lauķis

01.10.2018. 21:41

»

arī

te var līdzēt tikai ķēķa tiesu SISTĒMAS vispārējs totāls BOIKOTS


Kā šajā gadījumā to boikotu saprast? Neiet uz tiesu? Atdot īpašumu? Vai vēl kā citādāk?

Atbildēt

arī

01.10.2018. 20:53

te var līdzēt tikai ķēķa tiesu SISTĒMAS vispārējs totāls BOIKOTS.

Atbildēt

nu bet

01.10.2018. 20:50

»

burds

Jāraksta apelācija


kāda jēga??

Atbildēt

lasot izklausās briesmīga situācija

01.10.2018. 20:11

Bet nesaprotama ir daudz. Kas tur ir tas kopīpašums? Visa māja? Vai arī tas dzīvoklis konkrētais? (Tad būtu jautājums - kā tas nācās, ka viņām abām , d.b.m. un ierēdnei, gadījās iegādāties kopīgu dzīvokli? (vai tur ģimenes saites, vai kādi aizgājuši, pārbēguši šimenes locekļi (ar to domāju vīrus), vai kādi mantojumi. Vienkārši- nu kā cilvēks izdomā: iegādāšos dzīvokli kopīpašumā, es ar saviem bērniņiem un vēl ierēdne no malas. Kā tas notiek?).
No jurdiskajām lietān neko daudz nesaprotu, bet par apelāciju - man ir priekšstats, ka tas ir veids, kā vienas tiesas lēmumu pārsūdz , un tas ir citā tiesā. Bet ka tiesneša lēmumu varētu pieņemt/nepieņemt pārsūdzībai tas pats tiesnesis, pavisam dīvaini (lai gan par situāciju valstī, arī tiesu lietās, ilūziju ir maz. Viss ir iespējams.).

Atbildēt

dadzis

01.10.2018. 19:15

Pērkot kopīpašumu, jārēķinās ar sekām .

Par apelāciju esmu gatavs ziedot naudu

Atbildēt

interesanti

01.10.2018. 18:14

Kā tiesas sēdē 2018.gada 9.februārī varēja iesniegt 2018.gada 16.marta pirkuma līguma kopiju turklāt vēl secināt, ka darījums nav noticis?!

Atbildēt

paga, paga

01.10.2018. 17:55

Silicka...Silicka...tā kā bieži dzirdēts uzvārds tiesu ķēķa šmucēs...

Atbildēt

www.govlawyer.lv

01.10.2018. 17:34

Civilprocesa likums
ierobežo tiesas izdevumu apjomu,
sasaistot advokāta atlīdzības lielumu
ar prasības lielumu...

Atbildēt

www.govlawyer.lv

01.10.2018. 17:23

Krievijā likums aizliedz vai aizliedza
pārdot pēdējo īpašumu,
kur dzīvo nepilngadīgi bērni.

Atbildēt

Dainis

01.10.2018. 16:42

Pat uz tiesu nevīžo atnākt un skaidrs, ka nesarunājas ar kaimiņiem, ja jau jātiesājas.

Atbildēt

burds

01.10.2018. 16:25

Jāraksta apelācija.

Atbildēt

jaajaa

01.10.2018. 16:22

...nopirkt tiesu bija lētāk nekā samaksāt otram īpašniekam viņa daļu...:)

Atbildēt

kk

01.10.2018. 16:10

Civillikumā ir skaidri un gaiši noteikts, ka kopīpašuma izbeigšanu var pieprasīt jebkurš kopīpašnieks.
Savukārt tiesā nav jautājums vai sadalīt ( izbeigt kopīpašumu), bet kā.
Ja reāla sadale nav iespējama, tad otra puse var izpirkt vai arī visu īpašumu pārdod un naudu sadala.
Tik pat labi 3 bērnu māte varēja tādu pašu prasību.
Kopīpašuma izbeigšanai/neizbeigšanai nav kritērijs 3 bērnu māte, pirka dzīvošanai.
Pērkot kopīpašumu, jārēķinās ar sekām....
3 bērnu uztaisīja citu novērtējumu, par citu vērtību?

Atbildēt

Ņemot aizņēmumu, iegādājās

01.10.2018. 15:08

Kaut kas nav pateikts līdz galam. Parādu vairs nav? Utt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...