Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilze

27.08.2020. 20:29

Paldies, Andri, par rakstu.

Atbildēt

kā ar pederastiem

26.08.2020. 14:57

»

fakts atkal pierādās

Latvijas izlaupītāju kartelis ir kocinieki, baļķinieki. Nozare ir NA+ZZS ķetnās


Kuru rokās ir AM, FM, VM, ĀM un VARAM un viņu līdzdalībniekiem, JKP?

Atbildēt

Oki

25.08.2020. 19:24

»

Jūsu vārds

Tas, ka Viņķele kaut ko nepareizi izdarījusi, nav iemesls Gruntmani uzskatīt par pozitīvu tēlu Latvijā. Viņa centieni ar sarunāšanu (apejot godīgus konkursus) ieņemt vadošus amatus parāda, ka viņš ir tāds pats, kā bezgodīgie politiķi...


Es nezinu kāds grāds ir vai nav kādam citam , bet tu esi idiots . Ar vai bez grādiem , tava un tava alma mater problēma.

Starp citu , Alberts Einšteins Amerikā arī bja associate professor no 1932-1944 gadam .

Kā Tev šķiet, Tu šajā dzīvē varētu tikt kaut vai tikai uzaicināts uz interviju uz tādu posteni Amerikā ?

Atbildēt

Ainis

25.08.2020. 18:54

Lielākais Smiltenes novada idiots,no siles nostumts tagad visu laiku kviec kā ievainota cūka. Kur tādam liekulim ļauj puplicēties portālā.

Atbildēt

Dollārs

25.08.2020. 18:12

Un nu? Kāds sakars kaut kādam caurkritējam no usa ar kaut kādu vietējo caurkritēju?
Vai kāds ir painteresējies cik naudas parādā ir tas it kā profesors?

Atbildēt

Kurš smejas pēdējais

25.08.2020. 14:19

Tik vērienīgi zagt var tikai pirms nāves, kad skaidri zin ka neTIKS TIESĀTI.

Atbildēt

jaajaa

25.08.2020. 12:27

»

Jūsu vārds

Rakstu nekomentēšu, taču Gruntmani piesaukt nav korekti. Turklāt nav korekti viņu pat saukt par profesoru Eiropā, jo profesora amatu viņš ieņem tikai vienā atsevišķā ASV augstskolā. ASV nav Boloņas izglītības sistēmas, kā Eiropā, tāpēc tur profesoja amatu var ieņemt bez doktora grāda, tātad, bez disertācijas...


...:D...sasmīdināji...cik mums ir Dr., kuri būtu spējīgi pakonkurēt ar Gruntmani uz tām vietām, kuras viņš ir ieņēmis ?...tīri praktisko profesionālo līmeni es domāju...tas par mūsu "doktoriem" tajā pašā Krievijā lielākai daļai smiekli nāk...un par rakstu...piekrītu autoram, ar parādniekiem viegli manipulēt...:)

Atbildēt

P.

25.08.2020. 12:16

Ar tik sīkiem grēciņiem partijā neņem, jābūt vēl kaut kam.

Atbildēt

Janka

25.08.2020. 10:41

Tur tak nekā nav, kaut kādas kapeikas...

Atbildēt

mūsu vārds

25.08.2020. 10:03

"Latvijas veselības sistēmas izveidē"... Kas tā tāda? Kopš kura laika mums ir sistēma veselības nozarē? Ja nu vienīgi mafiozā naudas izplenderēšana - tā gan ir ļoti sistēmiska un sistemātiska.

Atbildēt

no tautas

25.08.2020. 09:58

Oligarhiem ir arī sava televīzija. Bet tautai nav.

Atbildēt

Jūsu vārds

25.08.2020. 09:32

»

Nu un ?

Viņķele, atzīstot “C19 pandēmiju”, tās menedžmentu apguva ASV specskolā, tika iebīdīta par veselības ministri, lai slepkavotu tautu “pandēmijas” laikā ar karantizāciju, maskām, liedzot plānotās operācijas, slēdzot onkoloģisko “zaļo rindu”, liedzot konsultācijas ar ģimenes ārstiem. Tieši tāpat kā Levits...


Tas, ka Viņķele kaut ko nepareizi izdarījusi, nav iemesls Gruntmani uzskatīt par pozitīvu tēlu Latvijā. Viņa centieni ar sarunāšanu (apejot godīgus konkursus) ieņemt vadošus amatus parāda, ka viņš ir tāds pats, kā bezgodīgie politiķi.
Un gluži tāpat, kā bezgodīgo politiķu navais elektorāts, ir tie cilvēki, kuri Gruntmani sauc par "izcilo ārstu" un "profesoru", it kā viņš būtu ar kaut ko labāks par Latvijas ārstiem. Gruntmanim ir vien maģistra grāds un viņš Latvijas veselības sistēmas izveidē nav piedalījies. Tagad atbraucis uz Latviju kā nez kāds mesija. Redz, gribot palīdzēt Latvijai. Baigais glābējs atradies. Ja netiek uzreiz naudīgā vadošā amatā, tad brauc atpakaļ uz ASV; nekāda palīdzēšana Latvijai viņu vairs neinteresē.

Atbildēt

fakts atkal pierādās

25.08.2020. 09:31

Latvijas izlaupītāju kartelis ir kocinieki, baļķinieki. Nozare ir NA+ZZS ķetnās.

Atbildēt

Nu un ?

25.08.2020. 09:17

»

Jūsu vārds

Rakstu nekomentēšu, taču Gruntmani piesaukt nav korekti. Turklāt nav korekti viņu pat saukt par profesoru Eiropā, jo profesora amatu viņš ieņem tikai vienā atsevišķā ASV augstskolā. ASV nav Boloņas izglītības sistēmas, kā Eiropā, tāpēc tur profesoja amatu var ieņemt bez doktora grāda, tātad, bez disertācijas...


Viņķele, atzīstot “C19 pandēmiju”, tās menedžmentu apguva ASV specskolā, tika iebīdīta par veselības ministri, lai slepkavotu tautu “pandēmijas” laikā ar karantizāciju, maskām, liedzot plānotās operācijas, slēdzot onkoloģisko “zaļo rindu”, liedzot konsultācijas ar ģimenes ārstiem. Tieši tāpat kā Levits, Kariņš un galvenais infektologs.

Atbildēt

joske

25.08.2020. 09:09

Par to nacionāls kadrs... nevajag arī vairāk kaut ko par taras dēlīšiem uz parāda piedāvāt

Atbildēt

ha-ha

25.08.2020. 09:08

Principā jau visi,tagad brašie ,bijušie komunisti,komsorgi,čekisti jau 30 gadus sēž sūdos līdz ausīm turpinot tajos vilkt arī citus uzskatot,kā tā ir dabiska latviešu dzīves vide.

Atbildēt

Juris P.

25.08.2020. 09:07

No «CIANAS GUDRO» 15. protokola:

Goji iestājas ložās aiz ziņkāres, vai cerībā ar to palīdzību tikt pie sabiedriskā pīrāga, bet daži tādēļ, lai varētu izteikt publikas priekšā savas nepiepildāmās un nepamatotās ilgas; viņi alkst pārdzīvot sekmju un aplausu emocijas, ar kuŗiem mēs esam sevišķi devīgi...

Mēs tādēļ arī ļaujam viņiem gūt šīs sekmes, lai varētu izmantot viņu pašapmānīšanos, kuŗā ļaudis, pašiem nemanot uztveŗ mūsu iedvesumus, nesargājoties no tiem, būdami pilnīgā pārliecībā, ka savas nemaldības dēļ tie tikai izplata savas domas, bet nevar vairs uztvert citu domas...

Jūs nevarat iedomāties, cik viegli visgudrākos gojus novest līdz neapzinīgai naīvitātei, ja tikai viņiem ļauj pašiem sevi apmānīt, un līdz ar to, cik viegli viņus novest izmisumā jau ar mazāko neveiksmi, piemēram, aplausu pārtraukšanu. Kā vergi viņi gatavi klausīt, lai atkal atgūtu sekmes... Gluži tāpat kā mūsējie neskatās uz sekmēm, bet neatlaidīgi seko saviem plāniem, tā goji gatavi atteikties no visiem saviem plāniem, lai tikai gūtu sekmes...

Šāda viņu psīcholoģija mums ievērojami atvieglo to vadīšanas uzdevumu. Šiem tīģeriem, pēc izskata, ir aunu dvēseles, bet viņu galvās pūš caurvējš.

Atbildēt

Jūsu vārds

25.08.2020. 09:01

»

skorceni

viņķele, ej taču vienreiz gulēt, citādi tu jau sāc uzvesties kā šnabele


Es neesmu Viņķele. Ja neko jēdzīgāku tu nespēji uzrakstīt, labāk nebūtu komentējis, tukšpauri.

Atbildēt

TT

25.08.2020. 08:47

»

Skoks

Andris Pauls-Pāvuls ir nojūdzies aitkopis un aitdrāzis


edža, Andris jau nav vainīgs, ka tu esi tāds lūzeris un puskoka lēcējs. Un, ja ceri, ka nac. atkritumi tevi izvilks no bedres, tad tu esi staigājošs piemērs tam, ka stulbumam nav robežu.

Atbildēt

Jūsu vārds

25.08.2020. 08:43

Rakstu nekomentēšu, taču Gruntmani piesaukt nav korekti. Turklāt nav korekti viņu pat saukt par profesoru Eiropā, jo profesora amatu viņš ieņem tikai vienā atsevišķā ASV augstskolā. ASV nav Boloņas izglītības sistēmas, kā Eiropā, tāpēc tur profesoja amatu var ieņemt bez doktora grāda, tātad, bez disertācijas aizstāvēšanas. Tas ir līdzīgi, kā akadēmiķa amats kādā Krievijas biedrībā, kuras nosaukums būtu 'Vispasaules Astroloģijas zinātnes akadēmija'. Ja tādu Krievijas biedrības akadēmiķi kāds te Latvijā arī sauktu par akadēmiķi, tas būtu vienkārši smieklīgi.
Bez tam Gruntmaņa centieni ar sarunāšanu ieņemt vadošu amatu (apejot godīgus konkursus) ir nožēlojami.

Atbildēt

Skoks

25.08.2020. 08:20

Andris Pauls-Pāvuls ir nojūdzies aitkopis un aitdrāzis.

Atbildēt

nobriedis deputāts

25.08.2020. 08:05

nu, vēl tur OIK banda

Atbildēt

Pēteris

25.08.2020. 07:53

Tāda veida avotiņu ir pilnas pašvaldības visā Latvijā!

Atbildēt

Pilnīga brīvība ekonomikas attiecībās ! Super!

25.08.2020. 06:31

Pirmais ebreju impērijas standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...