Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Mūsu valsts ir sasniegusi tādu korupcijas līmeni, ka korupcija ir kļuvusi par draudu mūsu valsts un tautas pastāvēšanai, diemžēl otro „veiksmes stāsta” cēlienu Latvijas Republika neizturēs.

Latvijā korupcija ir legāla, jo korumpēti politiķi 30 gadus ir rakstījuši pretkorupcijas likumus un nevienā valstī korumpanti paši sevi nav ielikuši cietumā, un nekas neliecina, ka Latvija būs pirmā. Pat noklausoties sarunas un pieķerot ar 500 000 eiro kukuli, „nepietiek” pierādījumu, lai šo darbību (ministram saņemt 500 000 eiro pret pakalpojumu) uzskatītu par kukuli. Ministri var pieņemt darbā ministrijā savas partijas biedru radiniekus, savu partijas sponsoru radiniekus, draugus bez konkursa, un tā neskaitās korupcija.

Tieši tādēļ mums jāmeklē inovatīvi risinājumi, lai mēs varētu atbrīvoties no korumpantiem. Iedvesmojoties no vēsturiskā gadījuma, kad Alu Kaponi cietumā ielika par nodokļu nemaksāšanu, nevis par slepkavībām vai reketu, mēs uzskatām, ka viens no veidiem, par ko viņus iesēdināt vai no viņiem atbrīvoties, ir krāpšana (ja jums ir citi veidi, lūdzu, rakstiet komentāros).

Šinī rakstā paskaidrosim, kas ir krāpšana, kādēļ Sandis Riekstiņš ir krāpnieks un kādēļ pret viņu var vērst pantu par krāpšanu organizētā grupā. Ja Valsts policija pret viņu nevērsīs kriminālas sankcijas, tad atcerieties, Latvijas Republika ir nozagta valsts, kur princips „viens likums, viena taisnība” ir tikai uzraksts uz sienas ēkā, kuru pārvalda noziedznieki.

Konkurences padomes lēmums (turpmāk tekstā „KP” un „KP lēmums) Lieta Nr. KL5–31615, kā arī Augstākās tiesas Lēmums (turpmāk tekstā „AT” un “AT lēmums”) Nr. A43008118, SKA-427/2021 ir pieejami publiski.

Augstākās tiesas lēmums (kurš atstāj spēkā KP lēmumu) ir stājies spēkā un nav pārsūdzams, līdz ar to viss, kas aprakstīts KP lēmumā, un pieņemtais sods un apgalvojums, ka Sandis Riekstiņš ir izveidojis karteli, ir palicis par faktu, un policija nedrīkst šos apgalvojumus un faktus ignorēt (ja mēs dzīvojam tiesiskā valstī) .

99% no pierādījumiem nepublicēsim, jo tad raksts būtu vairāk nekā 40 lapaspušu garš, aicinu lasītājus pašus atrast šos lēmumus un iepazīties ar tiem, mēs tā vietā koncentrēsimies tieši uz to, lai pierādītu, ka Sandis Riekstiņš ir bijis organizētas grupas loceklis, kura gadiem ilgi, izmantojot viltu, izkrāpa valsts un Eiropas Savienības naudu un upuris (valsts un ES) par to nezināja.

Kas ir krāpšana? Pēc Latviešu literārās valodas vārdnīcas (1.–8. Rīga, Zinātne, 1972.–1996) krāpšana ir: „Mānīt, maldināt (kādu), lai iegūtu sev materiālu labumu.” Pēc Krimināllikuma (177.pants) izpratnes krāpšana ir : „Par svešas mantas vai tiesību uz šādu mantu iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos vai ar viltu.”

Tātad krāpšana ir jebkas, kad no upura, izmantojot viltu, melus un maldināšanu, kā arī upura nezināšanu un neinformētību, tiek iegūts kāds materiāls labums.

Kādēļ valsts un ES nezināja par aizliegtās vienošanās eksistenci.

KP 22.06.2016. saņēma LAD iesniegumu (Nr.10.5.2–9/16/13ip) saistībā ar 4.3. apakšpasākuma 1. un 2.kārtas projektu iepirkumiem (Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums lauksaimniecības un lauku attīstībai.), kas varētu liecināt par iespējamu aizliegtu vienošanos. Tātad Valsts un ES naudas devējs (LAD) neko nezināja par aizliegto vienošanos. Tātad nav neviena pierādījuma vai fakta, ka pasūtītāji būtu zinājuši, ka konkursa rezultāti dalībniekiem ir zināmi pirms tam un viņi ir vienojušies par cenām savā starpā, nevis konkurējuši godīgā veidā.

KP pierādīja, ka Riekstiņš un pārējie iesaistītie savā starpā vienojušies, lai izkrāptu valsts un ES līdzekļus.

Konkurences padome veica procesuālās darbības SIA “LIMBAŽU MELIO” (Riekstiņa uzņēmums), SIA “Bauskas meliorācija” un SIA “Meliorācijas eksperts” birojos un ieguva e-pastu sarakstes, kurās iepirkuma dalībnieki apmainās ar informāciju un vienojas par cenām un konkursa uzvarētāju pirms piedāvājuma iesniegšanas.

Kas ir interesanti, visvairāk e-pastu, kurus ir rakstījis S. Riekstiņš, atrada nevis viņa uzņēmuma birojā, bet SIA „Bauskas meliorācija” birojā, tātad S. Riekstiņš šos e-pastus bija izdzēsis no sava e-pasta, visticamāk zinot, ka veic aizliegtas darbības.

Viens no S. Riekstiņa rakstītajiem e-pastiem, kuru atrada viņa konkurenta e-pastā, bet neatrada viņa paša e-pastā, kur ir runa par konkursa tāmi: „Izprintē, lūdzu, šo un paraksti, es šodien būšu pakaļ.” Tātad Riekstiņa kungs ne tikai sūtījis e-pastus, bet pats fiziski ir braucis pakaļ saskaņotajiem dokumentiem, lai tos iesniegtu konkursā.

Kādēļ karteļa izveide ir uzskatāma par krāpšanu? Konkurences likuma 21. panta 3. daļa saka: „Ja pārkāpums izpaužas kā karteļa vienošanās, tiek prezumēts, ka pārkāpums radījis kaitējumu un tā rezultātā cena paaugstināta par 10 procentiem, ja vien netiek pierādīts pretēji.” Tātad, ja kartelis ir pierādīts un kartelis nevar pierādīt pretējo, uzcenojums ir bijis vismaz 10% .

AT savā sprieduma atstāja KP lēmumu nemainīgu, un kartelis nepierādīja, ka uzcenojums ir bijis mazāks, tātad Riekstiņa kungs ar saviem karteļa biedriem ir izkrāpis vismaz 10% no konkursa summas.

Tātad KP pierādīja un AT apstiprināja tās pierādījumus, ka Riekstiņa kungs ir izveidojis karteli, sadārdzinājis konkursus par vismaz 10%, kā arī pasūtītājs un finansētājs neko nezināja par aizliegto vienošanos, tātad viss aprakstītais 100% atbilst Krimināllikuma 177.panta 2.daļai par krāpšanu organizētā grupā.
Mēs esam uzrakstījuši iesniegumu policijai, lai soda Riekstiņa kungu un pārējos karteļa biedrus par krāpšanu. Esam uzrakstījuši JKP valdei iesniegumu par Sanda Riekstiņa atbrīvošanu no amata, kā arī izglītības un zinātnes ministrei par to, kādēļ valsts naudas izkrāpējs var būt labs parlamentārais sekretārs. Sekojiet mums līdzi, jo diez vai policija bez sabiedrības līdzdalības sodīs tieslietu ministra draugu un IZM parlamentāro sekretāru.

Lai top gaisma.

Nobeigumā mēs vēlamies tomēr pastāstīt par kādām interesantām baumām, ko mums pastāstīja kāds no godīgajiem JKP biedriem (tādi tur joprojām ir). JKP un Attīstībai/Par ir vienojušies, ka A/Par (kontrolē policiju) neko nedarīs pret Sandi Riekstiņu par šo karteli, bet apmaiņā JKP (kontrolē prokuratūru) neko nedarīs pret A/Par cilvēku izveidoto būvnieku karteli. To, ka šīm baumām ir nopietns pamatojums, pierāda trīs fakti:

1. Ne JKP, ne A/Par kontrolētās tiesībsargājošās iestādes nav vērsušas nekādas darbības pret abu karteļu biedriem, lai sauktu tās pie kriminālatbildības par krāpšanu, visi iesniegumi, kas ir iesniegti, ir ar dažādiem iemesliem „aizmirsti” (biedrības „Rītdienai” rīcībā ir vismaz divi šādi iesniegumi), un ES finanšu korekcija būtu jāatmaksā LR nodokļu maksātājiem, nevis karteļa biedriem.
2. JKP rīkotajā CO2 iepirkumā (kad Sandis Riekstiņš jau bija kļuvis par IZM parlamentāro sekretāru) uzvarēja ar būvnieku karteli saistīta kompānija „Moduls engineering” ar vienu no dārgākajiem piedāvājumiem.
3. Tieši ap laiku, kad AT pieņēma savu lēmumu, JKP nomainīja savu viedokli Attīstībai/Par bīdītajā 40 miljonu „ebreju restitūcijas” shēmā.

Novērtē šo rakstu:

232
6

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

FotoRažotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana un jāpadara neizdevīga atkritumu apglabāšana. Šķiet pašsaprotami, vai ne? Diemžēl pašlaik valdība nesaprotamu iemeslu dēļ bremzē jau ar visām iesaistītajām pusēm apspriestu likumprojektu un dod priekšroku no iedzīvotāju kabatām katru gadu maksāt ES 15 miljonus par nepārstrādātu plastmasas iepakojumu.
Lasīt visu...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....