Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kā Jaunzeme s...s taisa

Pietiek lasītājs
19.04.2020.
Komentāri (57)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Netaisnība

25.04.2020. 00:32

»

taisnība

Man kauns par šo rakstu - ne jau VID izdod ministru kabineta noteikumus - tikai izpilda, ko gudrās galvas izdomājušas...


Nevajag kaunēties par kaut kādu anonīmu rakstu, bet par to, ka Tu, Andrej, centies melot pat pie anonīmiem komentāriem. Pirmkārt, VID nav tikai izpildītājs, bet arī nozīmīgs finanšu ministrijas darba grupas loceklis, uz kura ieteikumiem un viedokli paļaujas Ministru kabinets, kad pieņem jebkādus noteikumu izmaiņas attiecīgajā jomā. Tas, ka VID šajā FM darba grupā pārstāv I.Jaunzeme, diemžēl rezultējas arī attiecīgajos trūkumos visā, kas saistīts ar dīkstāves pabalstiem. Tādēļ nevaj melot un aizstāvēt savu priekšnieci, jo vpats zini, cik viņa ir dumja

Atbildēt

taisnība

24.04.2020. 19:03

Man kauns par šo rakstu - ne jau VID izdod ministru kabineta noteikumus - tikai izpilda, ko gudrās galvas izdomājušas!
Un tiem, kuri nav maksājuši nodokļus, nav ko iedzīvoties uz to rēķina, kuri visu nomaksāja. Kāpēc iepriekš piekritāt saņemt naudu ķešā, bet tagad gribat paņemt to naudu, ko godīgie nodokļos nomaksājuši?

Atbildēt

Zuze

22.04.2020. 05:13

Vienīgais, kam tiešām piekrītu autoram:
"Vēl Ieva Jaunzeme ir aizmirsusi (vai nekad nav sapratusi), ka tieši uzņēmēji ir tie, kuri ne tikai piepilda viņas (un viņas aizstāvju) makus, bet arī nodrošina valsts budžeta ieņēmumus."
Šī ir VISAS Latvijas ierēdniecības mega problēma.
Par pārējo - VID ģenerāldirektors nevar pats pieņemt lēmumus, kas netbilst likuma normām. Kādus likumus pieņēma, tādi Ievai un pārējiem VID jāievēro! Un VID konsultanti šobrīd strādā tik labi kā nekad! Liels paldies viņiem par to!

Atbildēt

amber

21.04.2020. 09:52

»

jautājums

Neliels jautājums ! A kā tad tu līdz šim iztiki no minimālās algas ko ? Kāpēc tavi bērni neraudāja līdz šim


tam, kas slēpjas---- atbilde---- pabalsts jau nav algas apmērā un nav arī minimālās iztikas līmenī. Bet ko tu trakai zosij iestāstīsi?

Atbildēt

Iveta

20.04.2020. 21:15

»

turpat laba atbilde

Futs Bols...


Stulbums. Diemžēl ne par atteikšanu iet runa! Ja cilvēks ir strādājis divos darbos un maksāti visi nodokļi, dīkstāvi var saņemt tikai par vienu un otrā nedrīkst nemaz strādāt!! Tas Tev liekas pareizi? VID par nevar telefoniski pateikt, vai cilvēks saņemot dīkstāvi vienā uzņemumā drīkst strādāt savā otrā darba vietā. Pati zvanīju un prasīju VIDam, vai var - viņi nezin atbildēt un ieteica nestrādāt, lai nepazaudēju dīkstāvi!!!

Atbildēt

Iveta

20.04.2020. 21:10

»

Jaunzeme pareizi dara, ka pārbauda tos pabalstu saņēmējus.

Šobrīd daudzi ir sašūmējušies, ka viņiem tiek izmaksāti mazi pabalsti 50; 100 vai 200 eiro.... Bet ko tad tu gribi ja pirmstam gadiem krāpies un nemaksāji nodokļus ? Tieši tu saņemot aploksnīti smējies par tiem kuri maksāja nodokļus un tagad tu kurš nemaksāja nodokļus - ko iesēji to arī nopļausi. Bet...


Tu dauni papēti likumus par Covid. Piemēram, ja cilvēks ir strādājis divos uzņēmumos - dīkstāvi maksā par vienu, lai gan nodokļi maksāti no diviem uzņēmumiem. Par kādu nodokļu nemaksāšanu te iet runa? Jaunzeme tik blēj, ka nemaksā nodokļus, bet pat neiedziļinās būtībā. Tiek apdalīti darba ņemēji, kuru darba devēji visus nodokļus ir nomaksājuši!

Atbildēt

vispār

20.04.2020. 19:41

»

yeah

cilveks jau nesaka , ka pa min algu nevar izdzivot !!!! saka ka pa aprekinato pabalstu nevar izdzivot


Pabalsts ir 70% no algas. Turklāt to maksā par sēdēšanu mājās, tātad atkrīt visi ceļa un citi izdevumi.

Atbildēt

yeah

20.04.2020. 18:59

»

jautājums

Neliels jautājums ! A kā tad tu līdz šim iztiki no minimālās algas ko ? Kāpēc tavi bērni neraudāja līdz šim


cilveks jau nesaka , ka pa min algu nevar izdzivot !!!! saka ka pa aprekinato pabalstu nevar izdzivot !!!!!

Atbildēt

Jānis N.

20.04.2020. 18:00

Vajag šito veceni dzīt prom ar sūdainu mietu. Galīgi netiek galā ar saviem darba pienākumiem. Viņas darbības rezultātā tūkstošiem cilvēku dosies emigrācijā, jo būs janopelna nauda, ko samaksāt par parādiem

Atbildēt

amber

20.04.2020. 09:02

ja pabalsts ir tik niecīgs, ka nepietiek izdzīvošanai, tad gribi vai negribi, jāmeklē piestrādāšanas iespējas.Bet, redz, nedrīkst! Pēc tās paēdušās kundzes domām, vienkārši , ja bijusi minimālā alga, tad tagad jānomirst lēnā nāvē un jāklausās bērnu raudāšanā? kurš vecāks to izturēs? Bet, ja nohaltūrēsi kaut 5 eiro, tā sodīs un pabalsts jāatmaksā! Nez, kādā veidā?

Atbildēt

ir

20.04.2020. 08:33

»

?

Kuram tad nav iedevuši 'pabalstu


Tie kuri krāpās ar nodokļiem tiem nav iedevuši vai tie kuri uzrādija ka mēnesī iztiek ar 100 eiro arī tikpat saņem un ja jau iepriekš iztiki ar 100 eiro tad iztiec arī šobrīd. Man patīk noskatīties kā tie kuri pirmstam krāpās tagad skraida apkārt vainojot visus tikai ne sevi un vicinot rokas itkā uguni būtu ierāvuši dir..ā :)))

Atbildēt

Vilis

20.04.2020. 08:23

»

?

Kuram tad nav iedevuši 'pabalstu


Tu stulbs vai kā?

Atbildēt

tev pensionāram

20.04.2020. 08:11

»

pensionārs

Pasūtu no ASV dažādus līdzekļus veselības uzturēšanai, kas Latvijā nav pieejami. Ja preču kopsumma pārsniedz 22 eiro, VID muitnieki piemēro 21% ievedmuitu - nu, tas gandrīz vai saprotams, bet piegādes izmaksas nav prece, tomēr šī ierēdne izdomājusi arī piegādi aplikt ar ievedmuitu! Līdz ar to esmu spiests...


Varu paskaidrot, ka preces piegāde arī ir preces vērtības sastāvdaļa kā jebkurā pasaules valstī un tu protams neticēsi, bet arī kartona kastīte/iepakojums, kurā ir iepakotas tavas tabletes veido preces cenu un arī plastmasas bundžiņa kurā ir tavas tabletes ir daļa no preces vērtības utt....

Atbildēt

uzņēmējs

20.04.2020. 07:56

Es varu ar uzreiz pateikt, ka paši uzņēmēji ir vainīgi, jo taču redzu, ka tie kuri atver uzņēmumu - tā uzreiz taču jānopērk Mercedes kaut nekas vēl nav nopelnīts, bet kas tad tu par uzņēmēju ja nav kārtīgs bankas kredīts Mercedesam. Parādijās nauda tak uzreiz vajag aizbrauk uz Turciju vai Spāniju atpūsties a darbinieki pagaidīs. Vajag uzreiz sataisīt parādus visur ar domu, ka gan jau pēctam nodzēsīs parādu vai nu ja nekādi tad nolikvidēs uzņēmumu.... Varu pateikt vienu ka tā ir MAU...ĪBA no pašu uzņēmēju puses un nevajag vainot valsti vai VID ja pats esi nejēga un nepraša .

Atbildēt

pensionārs

20.04.2020. 07:56

Pasūtu no ASV dažādus līdzekļus veselības uzturēšanai, kas Latvijā nav pieejami. Ja preču kopsumma pārsniedz 22 eiro, VID muitnieki piemēro 21% ievedmuitu - nu, tas gandrīz vai saprotams, bet piegādes izmaksas nav prece, tomēr šī ierēdne izdomājusi arī piegādi aplikt ar ievedmuitu! Līdz ar to esmu spiests uzskatīt pašreizējo VIDu par bandītisku kantori - jo ne jau velti vadības ierēdņu ''nopelnītie uzkrājumi'' sniedzas simtos tūkstošos.

Atbildēt

Jaunzeme pareizi dara, ka pārbauda tos pabalstu saņēmējus.

20.04.2020. 07:47

Šobrīd daudzi ir sašūmējušies, ka viņiem tiek izmaksāti mazi pabalsti 50; 100 vai 200 eiro.... Bet ko tad tu gribi ja pirmstam gadiem krāpies un nemaksāji nodokļus ? Tieši tu saņemot aploksnīti smējies par tiem kuri maksāja nodokļus un tagad tu kurš nemaksāja nodokļus - ko iesēji to arī nopļausi. Bet no valsts viedokļa - ja jau tu kā pats uzrādiji varēji izdzīvot ar 150 euro mēnesī .... nu tad arī tagad varēsi izdzīvot :)

Atbildēt

uzreiz var redzēt

19.04.2020. 23:47

»

Uzreiz

var redzēt, ka neesi darba devējs. Tikpat stulba domāšana kā Jaunzemei


ka esi zaglis un krāpnieks. Nez īri, algas strādniekiem un pats galvenais dividendes sev arī maksā kaut kad vasarā, kad būs ienākumu.

Atbildēt

Faktiski

19.04.2020. 22:11

»

Kaatad

Viņiem vnk nepielec, kas notiek patiesībā, un pat ja pielec, atceras,kā pilsoņi rātni savilka jostas Parexa pupsus glābot. Tātad, var turpināt laist muļķi, tekoši pļāpāt par milzīgo darbu, bet reāli viss ir kā pūķinlandē, tikai mazāka izmēra, - jā, vai, vai,traki, bet naudu jums neredzēt. .kaut kā būs...


Visi kredītlīgumi ar bankām ir pārskatāmi un pietiek maldināt tautu par kredītbrīvdienām!, maksājot procentus! Šie ir nepārvaramas varas apstākļi, kādi tiek minēti visos korektos banku līgumos! Sāciet lasīt līgumus, ko parakstāt! Sāciet tiesāties ar banku, kamēr tiesa pieņem precendenta spriedumu, ka šī pandēmija rada nepārvaramas varas apstākļus!

Atbildēt

Kaatad

19.04.2020. 21:38

Viņiem vnk nepielec, kas notiek patiesībā, un pat ja pielec, atceras,kā pilsoņi rātni savilka jostas Parexa pupsus glābot. Tātad, var turpināt laist muļķi, tekoši pļāpāt par milzīgo darbu, bet reāli viss ir kā pūķinlandē, tikai mazāka izmēra, - jā, vai, vai,traki, bet naudu jums neredzēt. .kaut kā būs jāiztiek, a mēs te paralēli šeptēsim. Ja kas, arī tos aizņemtos miljardus, ko jūs atdosiet :))

Atbildēt

Uzreiz

19.04.2020. 20:52

»

turpat laba atbilde

Futs Bols...


var redzēt, ka neesi darba devējs. Tikpat stulba domāšana kā Jaunzemei

Atbildēt

turpat laba atbilde

19.04.2020. 20:29

»

Šodien

jauns.lv ir labs raksts par šo pašu tēmu! Tur gan autors nav baidījies būt anonīms, bet tiek apstirpināta rakstā izteiktās tēzes


Futs Bols
Šodien 19:19
Valsts ir piešķīrusi lielus līdzekļus dīkstāves pabalstiem. Ja pareizi saprotu, autora sāpe ir par to, ka šos pabalstus nesaņem uzņēmumi ar nodokļu parādiem. Viņš to skaidro tā - viesnīca ziemā sataisa parādus un tad tos sedz no nākamā gada vasarā nopelnītā. Bet kāpēc uzņēmēji nevarēja darīt tā - vispirms vasarā nopelna un tad ar to sedz sekojošās ziemas parādus? Tad nebūtu jāiedzīvojas parādos un arī dīkstāves pabalstu varētu saņemt.

Atbildēt

fakts

19.04.2020. 20:28

»

Tipisks

VID ierēdņa domāšanas veids - mēs ar savu galvu nedomājam, darām tikai to, ko valdība liek. Un vēl - visi uzņēmēji ir zagļi un krāpnieki, tādēļ loģiski ir viņiem nepalīdzēt


Atceros kāda histērija sākās Lapsai, kad tā pati Jaunzeme domāja ar galvu un pateica, ka uzņēmumam apturēta licence, lai gan likumā bija ierakstīts, ka drīkstot teikt tikai, ja licence atņemta.
Tieši tāpat Lapsa brēktu, ja pabalstu piešķirtu kādam, kam nodokļu parāds lielāks par noteikumos ierakstīto skaitli, protams, ja kāds brēkšanu pasūtītu.

Atbildēt

Tipisks

19.04.2020. 20:00

»

fakts

Citējot cita no cita raksta- pietiek lapsītājs ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām...


VID ierēdņa domāšanas veids - mēs ar savu galvu nedomājam, darām tikai to, ko valdība liek. Un vēl - visi uzņēmēji ir zagļi un krāpnieki, tādēļ loģiski ir viņiem nepalīdzēt.
Phe, pretīgi

Atbildēt

interesanti

19.04.2020. 19:59

»

pas

Jautājums...


Kādā sakarā būtu jāmaksā dīkstāves pabalsts, ja apgrozījums krities par 15%? Dīkstāves pabalsts nav paredzēts uzņēmumu peļņas nodrošināšanai.

Atbildēt

fakts

19.04.2020. 19:49

Citējot cita no cita raksta- pietiek lapsītājs ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām.
1) Ne jau VID nosaka, kam pienākas un kam nepienākas dīkstāves pabalsti, tas ir ierakstīts MK noteikumos.
2) kaut kā stulbi sanācis vienā teikumā ierakstot, ka par "darba devēju nodokļu parādiem tiek sodīti darba ņēmēji", bet pāris teikumus tālāk, jau, ka tie uzņēmēji (kas nemaksā nodokļus) nodrošinot budžeta ieņēmumus.

Atbildēt

jaajaa

19.04.2020. 18:50

»

pas

Jautājums...


...te nu nav, ko piebilst...

Atbildēt

pas

19.04.2020. 18:17

Jautājums
Marta mēnesī par kādu periodu tiek piešķirts pabalsts?
Mūsu uzņēmumā viņš nepieciešamams no 18.03, jo no šī datuma arī nestrādājam.
Ko dara VID saskaita mēneša kopējo apgrozījumu un atsūta vēstuli "par dīkstāves pabalsta nepiešķiršanu" . ( Vīņš ir tikai 15 % mazāks pret iepriekšējo gadu). --BET--
Uzņēmuma kopējais aprozījums par marta mēnesi no 1-15.03. 90 % no 16-31.03 10 % .
Visus darba spēka nodokļus no 1-15.03. esam samaksājuši.
Ar šo lēmumu saprotu, ka valsts ierēdņi jau sākumā izrēķināja, kā vienu lielu daļu uzmest.
Vēlos uzdot 5. klases uzdevumu mūsu ierēdņiem, par cik % būtu palielinājies uzņēmuma mēneša kopējas apgrozījums pret iepriekšējo gadu, ja nebūtu sācies Covid?
Vai valsts saņemtu vairāk nodokļus?
Vai uzņēmējam mēneša beigās tērēs laiku un domās kā apzgt valsti vai centīsies attīstīties ?
Varu tikai piebilst mūsu darbinieki necietīs no valsts patvaļas, bet arī darbinieks redz valsts attieksmi pret sevi.
Ierēdņi Jūs dzīvojiet par nodokļu naudu, bet vai darbinieks gribēs maksāt nodokļus TĀDAI valstij ?
Variet nebaidīt ar mazu pensiju, kad darbinieks ies pensijā atradīsies super ierēdnis kurš pateiks " Jūs savu pensiju pelnijāt nepareizā laikā, tāpēc Jums nekas īpašs nepienākās, priecājieties par to kas ir".

Atbildēt

daudz par maz

19.04.2020. 16:15

»

ēnu ekonomikai nedod naudu

darba ņēmējiem jāiet uz tiesu. Tagad redzam, ēnu ekonomika 35-40


šajā valstī kārtība iestāsies tikai tad, kad t.s. ēnu ekonomika būs 80-90% un visi budžeta parazīti varēs sūkāt pirkstus...
un nesāciet te muldēt par policiju, ārstiem, izglītību u.t.t., kas it kā esot bezmaksas un no nodokļiem apmaksāta!

Atbildēt

Šodien

19.04.2020. 15:00

jauns.lv ir labs raksts par šo pašu tēmu! Tur gan autors nav baidījies būt anonīms, bet tiek apstirpināta rakstā izteiktās tēzes

https://jauns.lv/raksts/zinas/381859-aivars-mackevics-kur-ir-valsts-solitais-4-miljardu-eiro-atbalsts

Atbildēt

Meli, naida runa un bezpredels

19.04.2020. 14:00

»

4. maija valsts korporācija

ņirgājas par visiem, sākot ar dzīvnieku E. Levitu, kurš ignorēja likumu par algu palielināšanu mediķiem! Laiks to saprast


Rakstā neatradu nevienu pierādījumu vai pamatotību teiktajieam viedokliem. Viedoklis izteikts, ka nepareizs ar vedokli - ar viedokli, bet kādēļ tas nepareizs, lasītājam ir pašam jāizdomā pēc "sazvērestības teorjas"-viss ir slikti, viss ir sūdi, viss nepareizi, tikai mans viedoklis ir pareizais. Bet zini, ka VIEDOKLI nevar ne apstrīdēt, ne pierādīt.

Atbildēt

klepus

19.04.2020. 13:56

»

Juris

Pēc paša VID sniegtās informācijas, atteikts tiek gandrīz pusei pieteicēju...


Lūk kur lien ārā aplokšņu algas. Skaidrs ka bez melnā nala izdzīvot grūti, bet kurš teica ka būs viegli?

Atbildēt

19.04.2020. 13:32

»

4. maija valsts korporācija

ņirgājas par visiem, sākot ar dzīvnieku E. Levitu, kurš ignorēja likumu par algu palielināšanu mediķiem! Laiks to saprast


Aivars Mackevičs: Kur ir valsts solītais 4 miljardu eiro atbalsts? 2
VIEDOKĻI Šodien 13:53
Jauns.lv
Šobrīd Latvijas sabiedrībai priekšplānā ir divas svarīgākās vērtības – veselība un ekonomika. Vispirms vēlos pateikt PALDIES Latvijas valdībai par Covid-19 statistiku, kas pasaules valstu kopējā reitingā ir ļoti labs rezultāts. Daudz lielāks uztraukums šobrīd ir par valsts tautsaimniecības veselību, jo lielā sabiedrības daļā strauji pieaug sociāla spriedze naudas un iztikas resursu dēļ, raksta tūrisma nozares eksperts un BalticTravelnews.com direktors Aivars Mackevičs

Atbildēt

4. maija valsts korporācija

19.04.2020. 13:23

ņirgājas par visiem, sākot ar dzīvnieku E. Levitu, kurš ignorēja likumu par algu palielināšanu mediķiem! Laiks to saprast!

Atbildēt

jaajaa

19.04.2020. 13:17

»

:D

Nu varbūt lielākā daļa apčakarēto beidzot ko sapratīs. Man aizdomas, ka šini valstī nodokļu maksātgribētāju skaits strauji saruks. Te nu esam


...es domāju tāpat...varēja noteikt kaut kādu, teiksim, 100 EUR minimumu un maksāt visiem, kas pagājušogad vispār kaut ko nodokļos maksājuši...un vēl...nav jau tā situācija (vismaz pagaidām) tik briesmīga...:)

Atbildēt

Zābaks

19.04.2020. 13:08

Latviešu cūkas villojas!

Atbildēt

:D

19.04.2020. 12:53

Nu varbūt lielākā daļa apčakarēto beidzot ko sapratīs. Man aizdomas, ka šini valstī nodokļu maksātgribētāju skaits strauji saruks. Te nu esam....

Atbildēt

Q

19.04.2020. 12:48

Ko var gribēt no idiotu un pederastu valdības, tās izvēlētie un amatos sabāztie ir vēl lielāki idioti, jo valdība nekad neliks amatos gudrus cilvēkus, tā rīkojas pēc Šķēles principa, jo lielāks kretīns ,jo labāk!

Atbildēt

jaajaa

19.04.2020. 12:48

»

N

Jaunzemei šobrīd pārmācīt “aplokšņu” darbiniekus šķiet svarīgāk pār visu. Tik grūti saprast, ka ja cilvēkam ir labāka izvēle, par aploksni viņš nestrādās? Valsts šobrīd vairo nevienlīdzību, jo pabalsti visvairāk vajadzīgi zemo algu saņēmējiem, un tieši šajā grupā lielāka proporcija saņem algu aploksnē...


...es saprotu drusku savādāk...EK jau ir noteikts stabilizācijas cipars - 0,2 % no IKP(ja krīze būs lielāka, palielinās)...tas ir 600 000 000 EUR uz Latviju vienkārši "apēšanai...bet mūsu valdībai tas liekas par maz, 150 mio ĀirBaltic, 50 zemniekiem (kur lielajiem tāpat jau vīruss ir plusā, degviela lēta) utt...tāpēc nepietiek vienkāršai "iesviešanai" tautai, kā to dara pasaulē...:)

Atbildēt

jaajaa

19.04.2020. 12:32

»

Juris

Pēc paša VID sniegtās informācijas, atteikts tiek gandrīz pusei pieteicēju...


...tas ir stulbi...tās krīzes emisijas ir lieka naudas masa, kas paredzēta ekonomikas "uzturēšanai", apgrozījumam...un šajā gadījumā galvenais, lai apgrozījumā tā nauda arī nonāk...ne pie airBaltic...:)

Atbildēt

Go back to SSSR tovarishki

19.04.2020. 12:30

Viņi jau ir sataisījušies pārstrukturizēt Sociālo budžetu!!!

Atbildēt

jaajaa

19.04.2020. 12:28

»

ēnu ekonomikai nedod naudu

darba ņēmējiem jāiet uz tiesu. Tagad redzam, ēnu ekonomika 35-40


…:D...ēnu ekonomika arī ir ekonomika...pret tās radīto produktu ECB drukā naudu...naudu drukā pret reālām vērtībām - "kartupeļu maisu" vai "malkas klēpīti", tie nosaka apjomu, un kad to dara, "drukātājam" ir vienalga, cik "zemnieks" vai "malkas cirtējs" atdos dakterim, skolotājam vai mācītājam...:D...tas teorijai...a par situāciju es teiktu, ka VID tikai izpilda valdības lēmumus...:)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...