Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sorry

10.11.2017. 03:12

Ieraudzīju vārdu " Liepnieks" un automatiski ieliku rakstam mīnusu. Ja raksts ir pretējs Liepniekam tad noņemiet vienu minusu un pielieciet plusu domās.
Vienkārši te pastudēju pa netu cik Liepnieks ir tukša prostitūte, kuru nav vērts klausīties.

Atbildēt

Čabraņiem

23.03.2017. 22:54

Raksts atklāti slavina fašismu un pauž apgalvojumu, ka fašisti cīnījušies par savas sētas brīvību. Herņa pilnīgākā.

Atbildēt

???

22.03.2017. 14:59

»

Zohenvejs

Salidzinat 16.martu ar franchu Bastilijas dienu nu gan ir tiira demagogija...


...un atkal vainīgi krievi un "krievu propaganda" :D Vienalga, ko letiņi savāra, visur un vienmēr vainīgi krievi. Kas tev tajā galvā darās?

Atbildēt

Versija B

21.03.2017. 00:38

Garjānis, NA un Daugavas vanagi laikam domā, ka ja 1000-iem reižu atkārtos vienu un to pašu apzināti greizu pieņēmumu, tad tas pārvērtīsies par īstenību? Lai nu kā, bet priekš visas pasaules (ne tikai priekš kremļa propagandas) Rīga ir vienīgā vieta, kur notiek Hitlera armijā karojošo glorificēšana. Un 9.maija pūļu viens no iemesliem ir meklējams 16.marta pūlī.

Atbildēt

janis

20.03.2017. 00:22

»

ha-ha

Ko tad varēja domāt LPSR deputāti būdami kompartijas biedri,PSRS armijas oficieri,čekas līdzstrādnieki?Varbūt smadzenes tā izskalotas ka pieļaujam ka viņu mērķis nebija tas,ko viņi no šī balsojuma ir ieguvuši personīgi,bet Antiņa motivācija jājot stikla kalnā


Viņi domāja par to pašu,par ko domāja,balsojot, Krievijas PSFR deputāti,un Finka kungs,nebalsojot,bet Ļiepņiekam ir grūti ienirt un viegli iznirt,tāpēc-iznireļis profesionaļis.

Atbildēt

jura

19.03.2017. 22:46

Nacionālisti jau 41 gadā nosūtiiija divus briprātigo bataljonus palīdzēt vāciešiem ieņemt Leningradu,kad pulkvedis Kantis iebilda kāpēc vacieši savus kareivjus pirmajās linijas tur nedēļu bet latviēšus divas nedēlas vakarā dabūja lodi pakausī neskaidros apstākļos.

Atbildēt

usd

19.03.2017. 22:32

Leiši ir gudrāki par latvišiem nesūtija savus labākos dēlus bezjedzīgā cīņā kurai nav jegas .

Atbildēt

No vēstures

19.03.2017. 22:17

vai ir kāds, kaut maziņš rakstu gabaliņš, kur no vāciešu puses būtu pausta kaut mazākā iespēja pasapņot par Latvijas valsts atjaunošanu?
Līdz ar to iespēja, ka cīnoties vācu pusē pret komunistiem, leģionāri būtu cīnījušies par Latviju, nav pamatota. To, ka cīnījās pret komunistiem, jā, protams, pēc 1940. gada daudziem bija par ko atriebties. Taču lielākajai daļai nemaz neprasīja grib vai negrib dienēt leģionā. Par neatkarīgu Latviju sapņoja vien kurelieši. Kā vācieši ar šiem izrīkojās ir labi zināms. Slavināt jau var ko vien grib. Bet apgalvot, kā to darīja daži politiķi, ka leģionāri cīnījās un mira par savu tēvzemi ir meli. Diemžēl, un tur neko padarīt nevar. Liepnieka raksts bija stipri sakarīgāks par šo. Liepnieks esot atņēmis leģionāriem un nacionāļiem Latvijas glābēju godu. nekā nav atņēmis, jo nekāds gods te nav. nacionāļi būtu labāk sakārtojuši maksātnespējas procesus un tieslietu sistēmu, kas patiešām apdraud Latvijas neatkarību. Saprotu, vēlēšanās tuvojas un nekā cita par kašķi ar krieviem, piedāvāt nav. Nekas Latvijas labā nav izdarīts. Vismaz ātrumā neatceros.

Atbildēt

mjā

19.03.2017. 19:53

»

īvars

mārcis bendiks ir viens no depozitu bankas izzadzējiem.tūkstošiem cilvēku tika apkrāpti.blēdis


turklāt Tvaiku ielas medicīnas iestādes sens pacients, par ko zina stāstīt viņa kādreizējās darbavietas Medicīnas muzeja kolēģi

Atbildēt

Madars

19.03.2017. 19:33

»

garjāņiem

Bez 4.maija balsojuma Latvijas neatkarība netiktu atjaunota...


raksts, manuprāt, ir par Jurģi Liepnieku un viņa vēstures nezināšanu. 4.maijs ir tikai ilustratīvs salīdzinājums. Liepnieka gadījums ir nožēlojams, jo rāda kādā ģimenē zēns ir audzis, ko viņam vecāki ir stāstījuši vai vispār neko nav stāstījuši.

Atbildēt

16. marts

19.03.2017. 19:21

Liepnieks pateicis to, kas durakam skaidrs, bet te ir tik izcili duraki, ka no tā nesaprot NEKā.

Atbildēt

Ija

19.03.2017. 18:30

Raksta, ka nevar zināt, ko leģionāri domāja. Es atgādināšu.Leģionāri dziedāja : mēs sitīsim tos utainos, pēc tam tos zili pelēkos arvien, arvien, arvien. Vai nav saprotams pat grūtgalvīšiem?

Atbildēt

īvars

19.03.2017. 17:58

mārcis bendiks ir viens no depozitu bankas izzadzējiem.tūkstošiem cilvēku tika apkrāpti.blēdis.

Atbildēt

mutes bajāriem

19.03.2017. 14:48

»

ha-ha

Ko tad varēja domāt LPSR deputāti būdami kompartijas biedri,PSRS armijas oficieri,čekas līdzstrādnieki?Varbūt smadzenes tā izskalotas ka pieļaujam ka viņu mērķis nebija tas,ko viņi no šī balsojuma ir ieguvuši personīgi,bet Antiņa motivācija jājot stikla kalnā


Ne jau nu visi AP deputāti bija kompartijas biedri, nevajag pārspīlēt. Bez 4.maija balsojuma visādi varēja būt. Neatbalstu arogants Liepnieku, bet 4.maija balsotāju kritiķi tajā laikā sēdēja savās alās un drebēja par savu ādu. Tagad gan garjāņi tādi drosmīgi palikuši, jo var muldēt da jebko nevis kā toreiz, kad neviens nezināja kā viss tas beigsies.

Atbildēt

Pēteris

19.03.2017. 14:09

»

Blondīne

Tā arī nesapratu, kā tad viņš bērniem tos Ziemassvētkus nozaga


Izrādās, Ziemassvētkus, Jauno gadu, dzimšanas un vārda dienas, Neatkarības svētkus, 4.maiju un 8.martu nozadzis kāds Garais Jānis

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

19.03.2017. 11:57

»

ideālists

Paldies par sakarīgo rakstu, kuru daži no komentētājiem tā arī nav sapratuši, bet viedoklis viņiem IR. Tāpat kā Liepniekam un es tiešām kādreiz domāju, ka Liepniekam ir vairāk zināšanu un saprašanas par lietām, bet tomēr- Bendika līmenis... Taču interesanti būtu zināt, kas baro Liepnieku, viņš taču ...


Iesniegts 19.03.2017 at 9.42

Tiem, kuri nezina, Liepnieks jau sešus gadus ir Saskaņas Centra komunikācijas stratēģijas un reklāmas vadītājs, jeb sabiedrisko attiecību speciālists. Salašņa un korumpants.
-----------------http://tautastribunals.eu/?p=37836

Atbildēt

RRR

19.03.2017. 11:25

2012. gada 24. apr. - Polittehnologs Jurģis Liepnieks kļuvis par Bislana Abdulmuslimova uzņēmuma " AB Holding" padomes priekšsēdētāju, jo viņu fascinējot ...
2014. gada 10. jūn. - Partijas Saskaņa kampaņu 12.Saeimas priekšvēlēšanu periodā vadīs polittehnologs Jurģis Liepnieks. Par noslēgto vienošanos vispirms ...
2014. gada 29. sept. - Piektdienas rītā sociālos tīklus pāršalca ziņa, ka "Saskaņas" kampaņas vadītājs Jurģis Liepnieks ikvienam piedāvā aplūkot vagīnu.
2016. gada 17. febr. - J. Liepnieks savu pozitīvo attieksmi pret marihuānas legalizāciju nekad nav slēpis un savā sociālā tīkla twitter profilā, šķiet, aktīvi propagandē ...
2012. gada 21. dec. - Nils Sakss. [email protected] .... publiski paziņojot par savu homoseksuālo orientāciju, ir normāla un cienījama, intervijā Latvijas Radio 4 pavēstījis ...
2015. gada 11. febr. - Romāna "Nāve tās nav beigas" autori ir Jurģis Liepnieks un Nils Sakss. Romānā darbība norisinās Latvijas galvaspilsētā Rīgā un Lielbritānijā.

Atbildēt

Zohenvejs

19.03.2017. 10:11

Salidzinat 16.martu ar franchu Bastilijas dienu nu gan ir tiira demagogija.

kaut ari man riebjas Liepnieks, shoreiz vinjam nevar nepiekrist. Manuprat, 16. marts ir krievu propagandas mashinas uzgjenerets pasakums, ar kura palidzibu Krievijaa un citur pasaulee viegli uzturet Latvijas, ka mazas, fashistiskas valsts teelu. Un galu galaa, shis datums ir saistiits ar Vaacijas uzvaru atsevishkjaa kaujaa, kas panaakta ar latvieshu legionaaru asiniim. Ja jau pieminjas diena, tad taada, kur nebija uzvaras, bet lielaakais legionaaru kritusho skaits. Neesmu paarliecinaats, ka tas bija 16.marts.

Visvienkarshakais un prgmatiskaakais butu tiesham koncentreties uz Latvijas valstiskumam svarigiem datumiem. 16.marts tads nav.

Atbildēt

.Vilis

19.03.2017. 09:52

Ar politisku daltonismu sirgstoša persona sarežģītā vestures procesa faktu un notikumu vērtējumā neizbēgami nonāk politiska demagoģijā.

Atbildēt

Blondīne

19.03.2017. 09:29

Tā arī nesapratu, kā tad viņš bērniem tos Ziemassvētkus nozaga?

Atbildēt

Un minot, ka

19.03.2017. 08:37

»

Vot, vot

Murģis Ziepnieks. Kā maizi ēd, tā dziesmu dzied


ar Ušaku un misteru % tīri labi sadzīvo bārda, tad nu secinājumus izdarīt laikam nav grūti.

Atbildēt

Vot, vot

19.03.2017. 08:36

»

kas baro- baro

Ušaks ar misteru 20%. Tas nu arīdzan ir izskaidrojums


Murģis Ziepnieks. Kā maizi ēd, tā dziesmu dzied.

Atbildēt

Vo

19.03.2017. 08:27

»

ina fominova

Lai nu kaa man ar to domaashanu, bet nesaskatu nekaa svineeshanas un leposhanaas cieniiga faktaa, ka dalja latvieshu labpraatiigi aizgaaja dieneet SS diviizijaa. Tos, kurus piespieda, vienkaarshi var nozheelot. Nekur citur pasaulee nesvin Hitlera karaviiru pieminjas dienu. Tikai Baltijaa. Kaut pasha...


Starp citu, "inas fominovas" kundze, vai jūs zināt, ka čekisti ir nobendējuši vairāk cilvēku, kā esesieši? Tūliņ 9. maijā viņi Pārdaugavā ar to leposies un svinēs. Kā jūs domājat, kam tas varētu būt izdevīgi?
Vēl interesants ir tas jūsu apgalvojums, ka 16. martā tiekot "slavināti SS divīzijas varoņi". Vai jūs šajā dienā pie Brīvības pieminekļa esiet dzirdējusi kādas slavinošas runas vai redzējuši nacistu simboliku? Cilvēki pie Brīvības pieminekļa dodas ar ziediem, vainagiem un nacionālajiem karogiem! Tā ir piemiņas, nevis slavināšanas diena! Vienīgie, kas šajā piemiņas brīdī ir bļaustījušies, vicinājuši uz kartona uzmālētus kāškrustus un SS zīmes ir tā sauktie "antifašisti", demonstrējot savu cinismu, elementāras pieklājības un kultūras trūkumu.

Atbildēt

ina fominova

18.03.2017. 23:33

Lai nu kaa man ar to domaashanu, bet nesaskatu nekaa svineeshanas un leposhanaas cieniiga faktaa, ka dalja latvieshu labpraatiigi aizgaaja dieneet SS diviizijaa. Tos, kurus piespieda, vienkaarshi var nozheelot. Nekur citur pasaulee nesvin Hitlera karaviiru pieminjas dienu. Tikai Baltijaa. Kaut pasha SS diviizijas sastaavaa karojoshie praktiski jau ir mirushi. Bet kaadam ir izdeviigi celt atkal godaa Hitlera idejas. Nu, gluzhi kaa Ukrainaa ar Banderu. Manupraat, var piemineet visus latvieshu karaviirus, kas kritushi karos, bet ne jau slavinaat SS diviizijas "varonjus".

Atbildēt

Vietējais

18.03.2017. 23:30

Nav vārdam vietas, latvieši Volhovas purvos parādīja savu kaujas prasmi. Vēl 1950 gados tur mētājās krievu armijas karavīru kauli, kurus padomju varai kaut kā neiznāca sakopt. Tie bija un ir vēl pašlaik kā neveiksmes atgādinājums un arī kā sarkana lupata krievu bullim.
Par uzvaru toreiz Volhovā neviens nedomāja, tikai par to, kā dot iespēju karaspēkam atkāpties, un Latvijas civiliedzīvotājiem, kuri jutās apdraudēti, ievainotajiem un citiem evakuēties uz Vāciju, arī no Latvijas.
Ar uzteicamu cīņas sparu leģionāri, kopā ar vāciešiem, aizstāvēja Kurzemi. Tie sarkanarmiešu līķu kalni, kādi bija tur, ir grūti aptverami, lai gan krievi savā karaspēkā izmantoja latviešus, un tā brāļi karoja pret brāļiem un gāja bezidejiski bojā.
Un krievu jūras karaspēks arī Baltijas jūrā parādīja savu īpašo necilvēciskumu gremdējot tos kuģus, kuri veda civilos, bērnus un ievainotos no Latvijas ostām.

Atbildēt

Edge

18.03.2017. 22:37

Pavēles jāizpilda! Un nekādas domāšanas arī 2018.g. - ar dziesmu, soļos maršs?
Adolf Hitler
Ich befehle die Aufstellung einer Lettischen SS-Freiwilligen-Legion.
Größe und Art des Verbandes richten sich nach der Zahl der zur Verfügung stehenden lettischen Männer.
Führer-Hauptquartier, 10.2.1943.
A. Hitler.

Atbildēt

ideālists

18.03.2017. 21:51

Paldies par sakarīgo rakstu, kuru daži no komentētājiem tā arī nav sapratuši, bet viedoklis viņiem IR. Tāpat kā Liepniekam un es tiešām kādreiz domāju, ka Liepniekam ir vairāk zināšanu un saprašanas par lietām, bet tomēr- Bendika līmenis... Taču interesanti būtu zināt, kas baro Liepnieku, viņš taču neiztiek no maizes un ūdens.
Un tad jau ir tā, ka tā dziesma arī ir jādzied...

Atbildēt

VB

18.03.2017. 21:27

"Tad ko tagad ... pasludināsim, ka 4. maija republika ir latviešiem naidīgs, okupantu veidots projekts, ko svinēt ir apkaunojoši?"
Tas būtu vistuvāk patiesībai, laikam.

Atbildēt

lauķis

18.03.2017. 19:15

»

garjāņiem

Bez 4.maija balsojuma Latvijas neatkarība netiktu atjaunota...


Ja 4.maijā nenobalsotu par neatkarību tad vēlāk tā ,,neatkarība,, tiktu uzspiesta ar automātu stobriem , kā Rumānijā.Viss pārējais bija teātris.

Atbildēt

ha-ha

18.03.2017. 18:42

Ko tad varēja domāt LPSR deputāti būdami kompartijas biedri,PSRS armijas oficieri,čekas līdzstrādnieki?Varbūt smadzenes tā izskalotas ka pieļaujam ka viņu mērķis nebija tas,ko viņi no šī balsojuma ir ieguvuši personīgi,bet Antiņa motivācija jājot stikla kalnā?

Atbildēt

Garajam Jānim

18.03.2017. 18:30

Ko tad tu tikai par bērnu ziemassvētkiem virsrakstā runā? Varbūt varēji vēl ko pikantāku izlobīt? Izglītība taču atļauj...

Atbildēt

Komjaunieša liktenis:

18.03.2017. 18:05

Andra Šķēles komandā 1995.gadā Liepnieku ieveda Mārcis Bendiks — cilvēks, kurš vienmēr uzsvēris lobisma un sabiedrisko attiecību nozīmi politikas un biznesa veidošanā. Jau pirms Šķēles parādīšanās pie politiskā apvāršņa, Latvijas ceļa valdības laikā, Bendika lolojums Tautsaimniecības pētniecības fonds (TPF) darbojās kā savdabīgs politiskās varas un biznesa aprindu savstarpējās publicitātes rīks.

TPF vēlāk pārauga aģentūrā EPI, kurā strādāja jaunais censonis J.Liepnieks. Pirms tam savā neilgajā darba pieredzē pēc vidusskolas viņš bija dzinis mašīnas no Vācijas, pastrādājis laikrakstā Diena un rūpējies par kādas farmaceitu firmas sakariem ar presi. Liepnieks nekad nav slēpis, ka ideālisma vārdā netaisās pārtikt no maizes un ūdens vien. Viņš gribēja un varēja sasniegt ko vairāk.

Atbildēt

garjāņiem

18.03.2017. 17:44

Bez 4.maija balsojuma Latvijas neatkarība netiktu atjaunota.
Garjāņiem, kas paši tajā laikā nolīduši bija maliņā, tagad ir viegli apriet AP deputātus.
Tajā laikā nepieciešama bija liela savaldība, kāda piemita Gorbunovam un izlēmība, kāda piemita citiem balsotājiem. Pretējā gadīumā, ja gribētu visu uzreiz, bez asinsizliešanas neiztiktu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Koncepcija „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

FotoGatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi var ņemt par paraugu.
Lasīt visu...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...