Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sorry

10.11.2017. 02:12

Ieraudzīju vārdu " Liepnieks" un automatiski ieliku rakstam mīnusu. Ja raksts ir pretējs Liepniekam tad noņemiet vienu minusu un pielieciet plusu domās.
Vienkārši te pastudēju pa netu cik Liepnieks ir tukša prostitūte, kuru nav vērts klausīties.

Atbildēt

Čabraņiem

23.03.2017. 21:54

Raksts atklāti slavina fašismu un pauž apgalvojumu, ka fašisti cīnījušies par savas sētas brīvību. Herņa pilnīgākā.

Atbildēt

???

22.03.2017. 13:59

»

Zohenvejs

Salidzinat 16.martu ar franchu Bastilijas dienu nu gan ir tiira demagogija...


...un atkal vainīgi krievi un "krievu propaganda" :D Vienalga, ko letiņi savāra, visur un vienmēr vainīgi krievi. Kas tev tajā galvā darās?

Atbildēt

Versija B

20.03.2017. 23:38

Garjānis, NA un Daugavas vanagi laikam domā, ka ja 1000-iem reižu atkārtos vienu un to pašu apzināti greizu pieņēmumu, tad tas pārvērtīsies par īstenību? Lai nu kā, bet priekš visas pasaules (ne tikai priekš kremļa propagandas) Rīga ir vienīgā vieta, kur notiek Hitlera armijā karojošo glorificēšana. Un 9.maija pūļu viens no iemesliem ir meklējams 16.marta pūlī.

Atbildēt

janis

19.03.2017. 23:22

»

ha-ha

Ko tad varēja domāt LPSR deputāti būdami kompartijas biedri,PSRS armijas oficieri,čekas līdzstrādnieki?Varbūt smadzenes tā izskalotas ka pieļaujam ka viņu mērķis nebija tas,ko viņi no šī balsojuma ir ieguvuši personīgi,bet Antiņa motivācija jājot stikla kalnā


Viņi domāja par to pašu,par ko domāja,balsojot, Krievijas PSFR deputāti,un Finka kungs,nebalsojot,bet Ļiepņiekam ir grūti ienirt un viegli iznirt,tāpēc-iznireļis profesionaļis.

Atbildēt

jura

19.03.2017. 21:46

Nacionālisti jau 41 gadā nosūtiiija divus briprātigo bataljonus palīdzēt vāciešiem ieņemt Leningradu,kad pulkvedis Kantis iebilda kāpēc vacieši savus kareivjus pirmajās linijas tur nedēļu bet latviēšus divas nedēlas vakarā dabūja lodi pakausī neskaidros apstākļos.

Atbildēt

usd

19.03.2017. 21:32

Leiši ir gudrāki par latvišiem nesūtija savus labākos dēlus bezjedzīgā cīņā kurai nav jegas .

Atbildēt

No vēstures

19.03.2017. 21:17

vai ir kāds, kaut maziņš rakstu gabaliņš, kur no vāciešu puses būtu pausta kaut mazākā iespēja pasapņot par Latvijas valsts atjaunošanu?
Līdz ar to iespēja, ka cīnoties vācu pusē pret komunistiem, leģionāri būtu cīnījušies par Latviju, nav pamatota. To, ka cīnījās pret komunistiem, jā, protams, pēc 1940. gada daudziem bija par ko atriebties. Taču lielākajai daļai nemaz neprasīja grib vai negrib dienēt leģionā. Par neatkarīgu Latviju sapņoja vien kurelieši. Kā vācieši ar šiem izrīkojās ir labi zināms. Slavināt jau var ko vien grib. Bet apgalvot, kā to darīja daži politiķi, ka leģionāri cīnījās un mira par savu tēvzemi ir meli. Diemžēl, un tur neko padarīt nevar. Liepnieka raksts bija stipri sakarīgāks par šo. Liepnieks esot atņēmis leģionāriem un nacionāļiem Latvijas glābēju godu. nekā nav atņēmis, jo nekāds gods te nav. nacionāļi būtu labāk sakārtojuši maksātnespējas procesus un tieslietu sistēmu, kas patiešām apdraud Latvijas neatkarību. Saprotu, vēlēšanās tuvojas un nekā cita par kašķi ar krieviem, piedāvāt nav. Nekas Latvijas labā nav izdarīts. Vismaz ātrumā neatceros.

Atbildēt

mjā

19.03.2017. 18:53

»

īvars

mārcis bendiks ir viens no depozitu bankas izzadzējiem.tūkstošiem cilvēku tika apkrāpti.blēdis


turklāt Tvaiku ielas medicīnas iestādes sens pacients, par ko zina stāstīt viņa kādreizējās darbavietas Medicīnas muzeja kolēģi

Atbildēt

Madars

19.03.2017. 18:33

»

garjāņiem

Bez 4.maija balsojuma Latvijas neatkarība netiktu atjaunota...


raksts, manuprāt, ir par Jurģi Liepnieku un viņa vēstures nezināšanu. 4.maijs ir tikai ilustratīvs salīdzinājums. Liepnieka gadījums ir nožēlojams, jo rāda kādā ģimenē zēns ir audzis, ko viņam vecāki ir stāstījuši vai vispār neko nav stāstījuši.

Atbildēt

16. marts

19.03.2017. 18:21

Liepnieks pateicis to, kas durakam skaidrs, bet te ir tik izcili duraki, ka no tā nesaprot NEKā.

Atbildēt

Ija

19.03.2017. 17:30

Raksta, ka nevar zināt, ko leģionāri domāja. Es atgādināšu.Leģionāri dziedāja : mēs sitīsim tos utainos, pēc tam tos zili pelēkos arvien, arvien, arvien. Vai nav saprotams pat grūtgalvīšiem?

Atbildēt

īvars

19.03.2017. 16:58

mārcis bendiks ir viens no depozitu bankas izzadzējiem.tūkstošiem cilvēku tika apkrāpti.blēdis.

Atbildēt

mutes bajāriem

19.03.2017. 13:48

»

ha-ha

Ko tad varēja domāt LPSR deputāti būdami kompartijas biedri,PSRS armijas oficieri,čekas līdzstrādnieki?Varbūt smadzenes tā izskalotas ka pieļaujam ka viņu mērķis nebija tas,ko viņi no šī balsojuma ir ieguvuši personīgi,bet Antiņa motivācija jājot stikla kalnā


Ne jau nu visi AP deputāti bija kompartijas biedri, nevajag pārspīlēt. Bez 4.maija balsojuma visādi varēja būt. Neatbalstu arogants Liepnieku, bet 4.maija balsotāju kritiķi tajā laikā sēdēja savās alās un drebēja par savu ādu. Tagad gan garjāņi tādi drosmīgi palikuši, jo var muldēt da jebko nevis kā toreiz, kad neviens nezināja kā viss tas beigsies.

Atbildēt

Pēteris

19.03.2017. 13:09

»

Blondīne

Tā arī nesapratu, kā tad viņš bērniem tos Ziemassvētkus nozaga


Izrādās, Ziemassvētkus, Jauno gadu, dzimšanas un vārda dienas, Neatkarības svētkus, 4.maiju un 8.martu nozadzis kāds Garais Jānis

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

19.03.2017. 10:57

»

ideālists

Paldies par sakarīgo rakstu, kuru daži no komentētājiem tā arī nav sapratuši, bet viedoklis viņiem IR. Tāpat kā Liepniekam un es tiešām kādreiz domāju, ka Liepniekam ir vairāk zināšanu un saprašanas par lietām, bet tomēr- Bendika līmenis... Taču interesanti būtu zināt, kas baro Liepnieku, viņš taču ...


Iesniegts 19.03.2017 at 9.42

Tiem, kuri nezina, Liepnieks jau sešus gadus ir Saskaņas Centra komunikācijas stratēģijas un reklāmas vadītājs, jeb sabiedrisko attiecību speciālists. Salašņa un korumpants.
-----------------http://tautastribunals.eu/?p=37836

Atbildēt

RRR

19.03.2017. 10:25

2012. gada 24. apr. - Polittehnologs Jurģis Liepnieks kļuvis par Bislana Abdulmuslimova uzņēmuma " AB Holding" padomes priekšsēdētāju, jo viņu fascinējot ...
2014. gada 10. jūn. - Partijas Saskaņa kampaņu 12.Saeimas priekšvēlēšanu periodā vadīs polittehnologs Jurģis Liepnieks. Par noslēgto vienošanos vispirms ...
2014. gada 29. sept. - Piektdienas rītā sociālos tīklus pāršalca ziņa, ka "Saskaņas" kampaņas vadītājs Jurģis Liepnieks ikvienam piedāvā aplūkot vagīnu.
2016. gada 17. febr. - J. Liepnieks savu pozitīvo attieksmi pret marihuānas legalizāciju nekad nav slēpis un savā sociālā tīkla twitter profilā, šķiet, aktīvi propagandē ...
2012. gada 21. dec. - Nils Sakss. [email protected] .... publiski paziņojot par savu homoseksuālo orientāciju, ir normāla un cienījama, intervijā Latvijas Radio 4 pavēstījis ...
2015. gada 11. febr. - Romāna "Nāve tās nav beigas" autori ir Jurģis Liepnieks un Nils Sakss. Romānā darbība norisinās Latvijas galvaspilsētā Rīgā un Lielbritānijā.

Atbildēt

Zohenvejs

19.03.2017. 09:11

Salidzinat 16.martu ar franchu Bastilijas dienu nu gan ir tiira demagogija.

kaut ari man riebjas Liepnieks, shoreiz vinjam nevar nepiekrist. Manuprat, 16. marts ir krievu propagandas mashinas uzgjenerets pasakums, ar kura palidzibu Krievijaa un citur pasaulee viegli uzturet Latvijas, ka mazas, fashistiskas valsts teelu. Un galu galaa, shis datums ir saistiits ar Vaacijas uzvaru atsevishkjaa kaujaa, kas panaakta ar latvieshu legionaaru asiniim. Ja jau pieminjas diena, tad taada, kur nebija uzvaras, bet lielaakais legionaaru kritusho skaits. Neesmu paarliecinaats, ka tas bija 16.marts.

Visvienkarshakais un prgmatiskaakais butu tiesham koncentreties uz Latvijas valstiskumam svarigiem datumiem. 16.marts tads nav.

Atbildēt

.Vilis

19.03.2017. 08:52

Ar politisku daltonismu sirgstoša persona sarežģītā vestures procesa faktu un notikumu vērtējumā neizbēgami nonāk politiska demagoģijā.

Atbildēt

Blondīne

19.03.2017. 08:29

Tā arī nesapratu, kā tad viņš bērniem tos Ziemassvētkus nozaga?

Atbildēt

Un minot, ka

19.03.2017. 07:37

»

Vot, vot

Murģis Ziepnieks. Kā maizi ēd, tā dziesmu dzied


ar Ušaku un misteru % tīri labi sadzīvo bārda, tad nu secinājumus izdarīt laikam nav grūti.

Atbildēt

Vot, vot

19.03.2017. 07:36

»

kas baro- baro

Ušaks ar misteru 20%. Tas nu arīdzan ir izskaidrojums


Murģis Ziepnieks. Kā maizi ēd, tā dziesmu dzied.

Atbildēt

Vo

19.03.2017. 07:27

»

ina fominova

Lai nu kaa man ar to domaashanu, bet nesaskatu nekaa svineeshanas un leposhanaas cieniiga faktaa, ka dalja latvieshu labpraatiigi aizgaaja dieneet SS diviizijaa. Tos, kurus piespieda, vienkaarshi var nozheelot. Nekur citur pasaulee nesvin Hitlera karaviiru pieminjas dienu. Tikai Baltijaa. Kaut pasha...


Starp citu, "inas fominovas" kundze, vai jūs zināt, ka čekisti ir nobendējuši vairāk cilvēku, kā esesieši? Tūliņ 9. maijā viņi Pārdaugavā ar to leposies un svinēs. Kā jūs domājat, kam tas varētu būt izdevīgi?
Vēl interesants ir tas jūsu apgalvojums, ka 16. martā tiekot "slavināti SS divīzijas varoņi". Vai jūs šajā dienā pie Brīvības pieminekļa esiet dzirdējusi kādas slavinošas runas vai redzējuši nacistu simboliku? Cilvēki pie Brīvības pieminekļa dodas ar ziediem, vainagiem un nacionālajiem karogiem! Tā ir piemiņas, nevis slavināšanas diena! Vienīgie, kas šajā piemiņas brīdī ir bļaustījušies, vicinājuši uz kartona uzmālētus kāškrustus un SS zīmes ir tā sauktie "antifašisti", demonstrējot savu cinismu, elementāras pieklājības un kultūras trūkumu.

Atbildēt

ina fominova

18.03.2017. 22:33

Lai nu kaa man ar to domaashanu, bet nesaskatu nekaa svineeshanas un leposhanaas cieniiga faktaa, ka dalja latvieshu labpraatiigi aizgaaja dieneet SS diviizijaa. Tos, kurus piespieda, vienkaarshi var nozheelot. Nekur citur pasaulee nesvin Hitlera karaviiru pieminjas dienu. Tikai Baltijaa. Kaut pasha SS diviizijas sastaavaa karojoshie praktiski jau ir mirushi. Bet kaadam ir izdeviigi celt atkal godaa Hitlera idejas. Nu, gluzhi kaa Ukrainaa ar Banderu. Manupraat, var piemineet visus latvieshu karaviirus, kas kritushi karos, bet ne jau slavinaat SS diviizijas "varonjus".

Atbildēt

Vietējais

18.03.2017. 22:30

Nav vārdam vietas, latvieši Volhovas purvos parādīja savu kaujas prasmi. Vēl 1950 gados tur mētājās krievu armijas karavīru kauli, kurus padomju varai kaut kā neiznāca sakopt. Tie bija un ir vēl pašlaik kā neveiksmes atgādinājums un arī kā sarkana lupata krievu bullim.
Par uzvaru toreiz Volhovā neviens nedomāja, tikai par to, kā dot iespēju karaspēkam atkāpties, un Latvijas civiliedzīvotājiem, kuri jutās apdraudēti, ievainotajiem un citiem evakuēties uz Vāciju, arī no Latvijas.
Ar uzteicamu cīņas sparu leģionāri, kopā ar vāciešiem, aizstāvēja Kurzemi. Tie sarkanarmiešu līķu kalni, kādi bija tur, ir grūti aptverami, lai gan krievi savā karaspēkā izmantoja latviešus, un tā brāļi karoja pret brāļiem un gāja bezidejiski bojā.
Un krievu jūras karaspēks arī Baltijas jūrā parādīja savu īpašo necilvēciskumu gremdējot tos kuģus, kuri veda civilos, bērnus un ievainotos no Latvijas ostām.

Atbildēt

Edge

18.03.2017. 21:37

Pavēles jāizpilda! Un nekādas domāšanas arī 2018.g. - ar dziesmu, soļos maršs?
Adolf Hitler
Ich befehle die Aufstellung einer Lettischen SS-Freiwilligen-Legion.
Größe und Art des Verbandes richten sich nach der Zahl der zur Verfügung stehenden lettischen Männer.
Führer-Hauptquartier, 10.2.1943.
A. Hitler.

Atbildēt

ideālists

18.03.2017. 20:51

Paldies par sakarīgo rakstu, kuru daži no komentētājiem tā arī nav sapratuši, bet viedoklis viņiem IR. Tāpat kā Liepniekam un es tiešām kādreiz domāju, ka Liepniekam ir vairāk zināšanu un saprašanas par lietām, bet tomēr- Bendika līmenis... Taču interesanti būtu zināt, kas baro Liepnieku, viņš taču neiztiek no maizes un ūdens.
Un tad jau ir tā, ka tā dziesma arī ir jādzied...

Atbildēt

VB

18.03.2017. 20:27

"Tad ko tagad ... pasludināsim, ka 4. maija republika ir latviešiem naidīgs, okupantu veidots projekts, ko svinēt ir apkaunojoši?"
Tas būtu vistuvāk patiesībai, laikam.

Atbildēt

lauķis

18.03.2017. 18:15

»

garjāņiem

Bez 4.maija balsojuma Latvijas neatkarība netiktu atjaunota...


Ja 4.maijā nenobalsotu par neatkarību tad vēlāk tā ,,neatkarība,, tiktu uzspiesta ar automātu stobriem , kā Rumānijā.Viss pārējais bija teātris.

Atbildēt

ha-ha

18.03.2017. 17:42

Ko tad varēja domāt LPSR deputāti būdami kompartijas biedri,PSRS armijas oficieri,čekas līdzstrādnieki?Varbūt smadzenes tā izskalotas ka pieļaujam ka viņu mērķis nebija tas,ko viņi no šī balsojuma ir ieguvuši personīgi,bet Antiņa motivācija jājot stikla kalnā?

Atbildēt

Garajam Jānim

18.03.2017. 17:30

Ko tad tu tikai par bērnu ziemassvētkiem virsrakstā runā? Varbūt varēji vēl ko pikantāku izlobīt? Izglītība taču atļauj...

Atbildēt

Komjaunieša liktenis:

18.03.2017. 17:05

Andra Šķēles komandā 1995.gadā Liepnieku ieveda Mārcis Bendiks — cilvēks, kurš vienmēr uzsvēris lobisma un sabiedrisko attiecību nozīmi politikas un biznesa veidošanā. Jau pirms Šķēles parādīšanās pie politiskā apvāršņa, Latvijas ceļa valdības laikā, Bendika lolojums Tautsaimniecības pētniecības fonds (TPF) darbojās kā savdabīgs politiskās varas un biznesa aprindu savstarpējās publicitātes rīks.

TPF vēlāk pārauga aģentūrā EPI, kurā strādāja jaunais censonis J.Liepnieks. Pirms tam savā neilgajā darba pieredzē pēc vidusskolas viņš bija dzinis mašīnas no Vācijas, pastrādājis laikrakstā Diena un rūpējies par kādas farmaceitu firmas sakariem ar presi. Liepnieks nekad nav slēpis, ka ideālisma vārdā netaisās pārtikt no maizes un ūdens vien. Viņš gribēja un varēja sasniegt ko vairāk.

Atbildēt

garjāņiem

18.03.2017. 16:44

Bez 4.maija balsojuma Latvijas neatkarība netiktu atjaunota.
Garjāņiem, kas paši tajā laikā nolīduši bija maliņā, tagad ir viegli apriet AP deputātus.
Tajā laikā nepieciešama bija liela savaldība, kāda piemita Gorbunovam un izlēmība, kāda piemita citiem balsotājiem. Pretējā gadīumā, ja gribētu visu uzreiz, bez asinsizliešanas neiztiktu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...