Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dr.xy

01.01.2022. 15:14

»

to VB

Apbrīnoju tos, kuri labvēlīgi izsākās par dienestu padumjā armijā un cietumā pavadītiem gadiem! Abi drausmīgi, tikai cietumā nevienam vismaz neizdrāž smadzenes, nepadara par savas tautas un dzimtas nīdēju


Es savukart apbrinoju tos kuri ir dienejusi okupantu armija.Pec starptautiskajiem likumiem okupetas valsts pilsonus okupantu armija nedrikst piespiest dienet.Iespejams ka kads ari no okupantu vadoniem to zinaja,bet protams kluseja.Es domaju ka daziem okupantu barveziem tas bija zinams.Varbut,ka ir iespejams so okupantu noziegumu iesudzet starptautiska tiesa,un pieprasit altlidzibu par so noziegumu.

Atbildēt

Dr.xy

01.01.2022. 15:00

Izlasot sos murgojumus,kurus deve par komentariem,ir janak pie sledziena ka sie komentaru drukataju IQ (intelegances koeficents ) lidzinas sapuvusai voblai.

Atbildēt

ss

26.11.2020. 19:40

tu idiotiskais rusofob beidz vienreiz dēt par to krieviju.pastāsti labāk kā tavi bosi ,Latvijas stratēģiskie partneri, kuri 30tajos un 40tajos sadarbojās un atbalstīja Hitleru , ir iznīcinājuši un turpina to darīt Baltiju , Ukrainu , un daudzas citas valstis.

Atbildēt

to VB

25.11.2020. 13:27

»

VB

Nedusmojies, lūdzu...


Apbrīnoju tos, kuri labvēlīgi izsākās par dienestu padumjā armijā un cietumā pavadītiem gadiem! Abi drausmīgi, tikai cietumā nevienam vismaz neizdrāž smadzenes, nepadara par savas tautas un dzimtas nīdēju.
Var saprast krievu, jo abās brīvības atņemšanas vietās, vismaz pabaro.

Atbildēt

VB

25.11.2020. 07:03

»

VB

Nedusmojies, lūdzu...


Tas "nesen" gan bija 5 g. atpakaļ, ja godīgi.

Atbildēt

VB

25.11.2020. 06:53

»

VB

Fui! Stulbs esi..., varbūt ar paliksi


Nedusmojies, lūdzu!

Nezinu, varbūt daudz kas bija atkarīgs no daļas, kur dienēji etc. Es dienēju labā kaujas daļā vot i viss 1/2 kazarmās + 1/2 lauka apstākļos (protams, ar pārtraukumiem). Vēl tagad, pēc 40++ gadiem, nevaru neko sliktu teikt ne par toreizējo armiju, ne komandierim. Nu, bija apm. kā Šveikā, ne vairāk, ne mazāk... Ieguvu daudz draugu, kas vēl nesen bija atbraukuši ciemos.

Atbildēt

Fakts

24.11.2020. 17:55

Kasiikli,un tagad uzraksti rakstu-Kaa Kina peec Ukrainas luukojaas.Tur arii Kiinieshi ieliidushi,vai tev ukrija ir viienalga?

Atbildēt

krievam

24.11.2020. 12:02

»

ASV protektorāts Latvija

Ģenerālis tu būt nevarēji, jo esi pārāk stulbs. Tātad tu biji zaldāts, kuru ģenerāļi dupsēja, ja jau esi par to visu tika labi informēts


1. Negatīvās selekcijas apstākļos, kas valda kopš russu (vikingu) vergi tika varmācīgi pievērsti Bizantijas sātanismam, tieši vistupākam Krievijā ir izredzes tikt ģenerāļos.
2. Atkārtoju: ja es būtu bijis izdupsēts, kaudzi cilvēces atkritumu būtu izbeidzis kā trakus suņus.
Man tāda izvēle neradās, jo izbēgu no pazemojošā likteņa, dienesta sadistu, pederastu un marodieru, krievu armijā.

Atbildēt

noteikti prasīsies

24.11.2020. 11:52

»

ASV protektorāts Latvija

Ķīnietis ir pārāk gudrs, lai neveiksmīgi mēģinātu ieņemt Taivānu. Viņš pacietīgi gaida, kad tā pati prasīs iestāties atpakaļ Ķīnā. Baltkrievija ir neatkarīga jau tagad. No rietumiem vadīti protesti Lukašenko režīmu tikai tuvina Krievijai. Putins vēl mirt netaisās. Nekas cits viņam nedraud. Arī Lukašenko...


Gluži kā VFR gribēja tikt uzņemta VDR? Tas notiks neaizsniedzamā nākotnē, kad ĶTR dzīves līmenis būs pietuvojies Taivānas dzīves līmenim, bet komunistu valdīšanas apstākļos tas ir neiespējami.
Atklātais Putina atbalsts ūsainam krievu tarakānam: slepkavam un sadistam, Lukašesku, tikai vēl vairāk atrauj Baltkrievijas sabiedrību no agonējošās Krievijas.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

24.11.2020. 11:46

»

krievam

Ja es būtu bijis izdupsēts, tad tik daudz smirdīgo krievu sadistu un pederastu būtu aizsūtījis pie staļina, cik man būtu patronu...


Ģenerālis tu būt nevarēji, jo esi pārāk stulbs. Tātad tu biji zaldāts, kuru ģenerāļi dupsēja, ja jau esi par to visu tika labi informēts.

Atbildēt

krievam

24.11.2020. 11:39

»

ASV protektorāts Latvija

Kā tu to zini? Vai pašu tevi arī dupsēja, ka esi tik labi informēts


Ja es būtu bijis izdupsēts, tad tik daudz smirdīgo krievu sadistu un pederastu būtu aizsūtījis pie staļina, cik man būtu patronu.

Tā rīkojas cilvēki, kuru tēvi, vectēvi un vecvectēvi nekad nav dupsēti:
"Рядовой, убивший восемь сослуживцев в Забайкалье, рассказал о поборах и угрозах изнасилования." /google/
Kāpēc Šamsutdinovs nošāva tos krievu pederastus. Elementāri, tāpēc, ka nav krievs, krievs būtu nometies srakom un vēl papletis bulciņas.


Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

24.11.2020. 11:28

»

to VB

PSRS laikos tikai pulkveži un ģenerāļi drīkstēja dupsēt zaldātiņus, bet izsalkums un pazemojums tāpat bija jācieš


Kā tu to zini? Vai pašu tevi arī dupsēja, ka esi tik labi informēts?

Atbildēt

pamuļķim

24.11.2020. 11:20

»

Pilseta pie juras

Labak Bolderaja pie juras ,neka Adazos blakus nato algotnu karabazei,klausoties nepartraukto sausanu un risket sakauties kada pindosu restorana makdonalds ar piedzerusajiem nato algotniem


Ja nebūsi ietērpies, kā Putina galma pederasts Kirkorovs un uzmācīgi neizteiksi nepiedienīgus piedāvājumus, neviens NATO karavīrs tevi nesitīs.

Atbildēt

to VB

24.11.2020. 11:11

»

VB

Nu, vismaz PSRS laikos, tā tiešām nebija vispārīga parādība


PSRS laikos tikai pulkveži un ģenerāļi drīkstēja dupsēt zaldātiņus, bet izsalkums un pazemojums tāpat bija jācieš.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

24.11.2020. 10:47

»

Pirātu partija

Ap Ķīnas jauno gadu briest kariņš. Ķīnas desants ar helikopteriem šturmēs Taivānu. Ļoti daudz ķīniešus notrieks...


Ķīnietis ir pārāk gudrs, lai neveiksmīgi mēģinātu ieņemt Taivānu. Viņš pacietīgi gaida, kad tā pati prasīs iestāties atpakaļ Ķīnā. Baltkrievija ir neatkarīga jau tagad. No rietumiem vadīti protesti Lukašenko režīmu tikai tuvina Krievijai. Putins vēl mirt netaisās. Nekas cits viņam nedraud. Arī Lukašenko ir pietiekami gudrs, lai nepieļautu, ka viņu gāž kā Janukoviču. Varu viņš nodos savam izvēlētam cilvēkam.

Atbildēt

Pirātu partija

24.11.2020. 10:34

Ap Ķīnas jauno gadu briest kariņš. Ķīnas desants ar helikopteriem šturmēs Taivānu. Ļoti daudz ķīniešus notrieks.
Sidziņpina neveiksmīga operācija.
Partija to nepiedos, tāpēc likvidēs jau jūlijā.
Diktatori paši neaiziet, viņus iznes.
Jūlijā Ķīnā cita vadība.
Raškā vadība nomainīsies jau šogad.
Nākošā gadā Baltkrievija neatkarīga valsts, apvienošanās ar rašku nebūs. Baltkrievijā būs cits prezidents, vīrītis.

Atbildēt

Pilseta pie juras

24.11.2020. 07:53

»

deģenerātam

Ķīnu un Baltkrieviju neviens neķengā. Ir vispārējs nicinājums pret Absolūto ļaunumu, Krieviju un ļaunuma nesējiem, slimo asinskāro un tumsonīgo krievu pasaulīti un kritika Lukašesku fašistiskam režīmam


Labak Bolderaja pie juras ,neka Adazos blakus nato algotnu karabazei,klausoties nepartraukto sausanu un risket sakauties kada pindosu restorana makdonalds ar piedzerusajiem nato algotniem.

Atbildēt

?

24.11.2020. 07:47

»

mūsējie

Kariņs un Levits jau gatavojas laist ļekas, jo drīz būsim Krievijas guberņa


vai tada gadijuma tauta uzgaviles,ja augstakie latviesu ieredni tiks deporteti uz Nanibijas tuksnesi un pensionariem tiks palielinatas pensijas ?

Atbildēt

ivo

24.11.2020. 07:26

»

deģenerātam

Ķīnu un Baltkrieviju neviens neķengā. Ir vispārējs nicinājums pret Absolūto ļaunumu, Krieviju un ļaunuma nesējiem, slimo asinskāro un tumsonīgo krievu pasaulīti un kritika Lukašesku fašistiskam režīmam


Aiver muti mēslu vabole, krievu laikā slavēji boļševikus, tagad latviešu nacistu mūdzis apvērsis kažoku uz otru pusi un rej cik jaudas! Sūdu bambālis!

Atbildēt

Mikropisans no 6. palātas

24.11.2020. 04:07

»


ijzāts skapī murgo slims.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

24.11.2020. 01:13

»

deģenerātam

Ķīnu un Baltkrieviju neviens neķengā. Ir vispārējs nicinājums pret Absolūto ļaunumu, Krieviju un ļaunuma nesējiem, slimo asinskāro un tumsonīgo krievu pasaulīti un kritika Lukašesku fašistiskam režīmam


Kopies nu atpakaļ uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

nestāv

23.11.2020. 22:53

»

kazmīzlim

nestāv senjau


Uz krievu un krievmīlošiem pederastiem, zarnu infekciju perēkļiem, protams nestāv. Ja tavs anāls nedod tev mieru, dodies uz krievu sātanistu klosteri!

Atbildēt

deģenerātam

23.11.2020. 22:50

»

Jā, bet

Interesanti, cik no šeit rakstītājiem, ieskaitot šī raksta autoru, kas te dūšīgi ķengā Krieviju, Ķīnu un Baltkrieviju, vispār ir bijuši Krievijā, Ķīnā un Baltkrievijā


Ķīnu un Baltkrieviju neviens neķengā. Ir vispārējs nicinājums pret Absolūto ļaunumu, Krieviju un ļaunuma nesējiem, slimo asinskāro un tumsonīgo krievu pasaulīti un kritika Lukašesku fašistiskam režīmam.
Vai tu pats, putinosos, bieži izbrauc ārpus Bolģerajas?

Atbildēt

Jā, bet

23.11.2020. 21:45

Interesanti, cik no šeit rakstītājiem, ieskaitot šī raksta autoru, kas te dūšīgi ķengā Krieviju, Ķīnu un Baltkrieviju, vispār ir bijuši Krievijā, Ķīnā un Baltkrievijā.

Atbildēt

pupu mizas

23.11.2020. 21:41

asv jau gandrīz kabatā

Atbildēt

hm

23.11.2020. 20:37

»

to hm

Ja daudzām reliģijām pederastija ir problēma, tad krievu sātanismam tie ir "budņi". Paklausies kādreiz publicistu Aleksandru Ņevzorovu


Labāk palasi, ko tev novēl komentārā par šo rakstu 20:15
kas nāk nevis no Ņevzorova, bet no sirds.
Es arī tam pievienojos.

Atbildēt

to hm

23.11.2020. 20:26

»

hm

Mākoņos un uz Marsa laikam jau nav satopama Vikipēdija. Bet tā saka, ka visas reliģijas homoseksuālismu uzskata par grēku. Dažās pat paredz nāvessodu...


Ja daudzām reliģijām pederastija ir problēma, tad krievu sātanismam tie ir "budņi". Paklausies kādreiz publicistu Aleksandru Ņevzorovu!

Atbildēt

pidaram

23.11.2020. 20:15

»

to hm

Tas, ka daudzās valstīs arī pie varas ir gadījušies pa pederastam, nenozīmē ka valdoši pederasti nav izteikti krievu tradīcija


Tu pats esi pidars un tevi vajag atejā noslīcināt un ūdeni aiz tevis nolaist, lai vairāk nesmirdētu.

Atbildēt

hm

23.11.2020. 20:11

»

to hm

Tas, ka daudzās valstīs arī pie varas ir gadījušies pa pederastam, nenozīmē ka valdoši pederasti nav izteikti krievu tradīcija


Mākoņos un uz Marsa laikam jau nav satopama Vikipēdija. Bet tā saka, ka visas reliģijas homoseksuālismu uzskata par grēku. Dažās pat paredz nāvessodu.
Ja runājam par ticīgo attieksmi pret homoseksuālismu ASV tad homoseksuālas attiecības % visvairāk pieļauj sekojošu konfesiju pārstāvji:
budisti -84
jūdi - 79
katoļi - 58
protestanti -56
un tikai tad seko induisma un pareizticības pārstāvji - ar 48 procentiem.
Diemžēl uz jautājumiem tu tā arī neesi iemācījies atbildēt.

Atbildēt

to hm

23.11.2020. 19:03

»

hm

ASV prezidents 1857. gadā Džeimss Brukinens, kas 10 gadus bija šai amatā seksuāli draudzējās ar nākamo ASV viceprezidentu Viljamu Rufusu Kingu. Tautā viņus dēvēja par misis Hensi un tante Fensi


Tas, ka daudzās valstīs arī pie varas ir gadījušies pa pederastam, nenozīmē ka valdoši pederasti nav izteikti krievu tradīcija.
Tas bija neizbēgami, jo pederastija ir krievu reliģijas pamatā.

Atbildēt

visticamāk

23.11.2020. 18:21

»

Vai direktors Jānis Sārts

ir LL čoms


priekšnieks un kurators.

Atbildēt

Murka

23.11.2020. 17:45

»

kas nelaidīs?

Pazemotie, badinātie, pakaļās izdrāztie krievu zaldātiņi, kuri bruņoti ar par 15-20 gadiem atpalikušu ekipējumu


Irākā un Afganistānā abramsus ar 1955.gadā ražot sāktajiem RPG dedzināja kā sausus žagarus. :)

Atbildēt

hm

23.11.2020. 17:45

»

to hm

Rinkēvičs ir krievmīlis, kā jau pederastam piedien. No visiem zināmiem, vienīgi Francijas Kanādas un Krievijas vadītāji ir pederasti un pieminot Vladimiru Asinsauli, Ņevas Aleksandru, Ivanu Bargo, Pēteri I, Ļeņinu, Staļinu un Putinu, sadisti un pederasti - pedofīli pie stūres, ir krievu tradīcija, kopš...


ASV prezidents 1857. gadā Džeimss Brukinens, kas 10 gadus bija šai amatā seksuāli draudzējās ar nākamo ASV viceprezidentu Viljamu Rufusu Kingu. Tautā viņus dēvēja par misis Hensi un tante Fensi.
Amerikāņņi. Tad tu no mākoņiem vai Marsa? Tā arī neatbildēji.

Atbildēt

jautrais

23.11.2020. 17:25

..kašķim nav miera...par Baltkrieviju cepjas... lai brauc uz turieni un piketē...tur no viņa pediņu pataisīs...varēs "smalki" dziedāt...tūdaliņ, tagadiņ...

Atbildēt

to hm

23.11.2020. 17:19

»

hm

Domā, ka mūsu ārlietu ministrs ir krievs? Par ārlietu ministrijas komandējumiem labāk paklusēšu. Bet vai tad viena ārlietu ministrija! Un te Latvijā neviens slepeni neko nelobē


Rinkēvičs ir krievmīlis, kā jau pederastam piedien. No visiem zināmiem, vienīgi Francijas Kanādas un Krievijas vadītāji ir pederasti un pieminot Vladimiru Asinsauli, Ņevas Aleksandru, Ivanu Bargo, Pēteri I, Ļeņinu, Staļinu un Putinu, sadisti un pederasti - pedofīli pie stūres, ir krievu tradīcija, kopš laikiem, kad nākamie krievi vēl tikai formējās.

Atbildēt

Vai direktors Jānis Sārts

23.11.2020. 17:13

ir LL čoms?

Atbildēt

Derdz

23.11.2020. 16:55

Labais, kasīklis atrsdiss īstos patiesos informatīvos avotus uz kā balstīm savu rakstu 🤣

Atbildēt

hm

23.11.2020. 16:37

»

krievi pederastu nācija

Beidzot arī jums, Latvijas krievu pederastiem, ir sava pārstāvniecība ES pederastu mafijā...


Domā, ka mūsu ārlietu ministrs ir krievs? Par ārlietu ministrijas komandējumiem labāk paklusēšu. Bet vai tad viena ārlietu ministrija! Un te Latvijā neviens slepeni neko nelobē!
Viss atklāti! Tad tu no mākoņiem vai Marsa?

Atbildēt

krievi pederastu nācija

23.11.2020. 16:32

»

hm

Mums taču pederastija ir reliģijas augstumos pacelta! Gājienā cauri Rīgai, kā vislielākajos valsts svētkos devās visu slaku mūsējie pedersati.Masu mēdiji vienbalsīgi skandēja nedalītu atbalstu netradicionālam seksam un demokrātijai...


Beidzot arī jums, Latvijas krievu pederastiem, ir sava pārstāvniecība ES pederastu mafijā.
Latvijas krievu pederastu līderis Ušakovs iekļāvies Briseles LGBT aizstāvju grupā:
Ušakovs made first Latvian member of EP group for LGBTI rights /eng.lsm.lv/

Pirms tam: „Saskaņa” slepeni lobē geju tiesības Eiropā? /pietiek.com/

Atbildēt

hm

23.11.2020. 16:31

»

ASV protektorāts Latvija

Latvijā atsevišķi ministri ne tikai neslēpj, bet pat lielās ar to, ka viņi ir pedarasti. Un tautas iecietība pret tādiem te ir ļoti liela. Pat Satversmes tiesa Latvijā ir pedarastu pusē un visādi viņus aizstāv. Krievijā kaut kas tāds nav iedomājams. Tur tautas attieksme pret pedarastiem ir pavisam citāda...


Mums taču pederastija ir reliģijas augstumos pacelta! Gājienā cauri Rīgai, kā vislielākajos valsts svētkos devās visu slaku mūsējie pedersati.Masu mēdiji vienbalsīgi skandēja nedalītu atbalstu netradicionālam seksam un demokrātijai!
Mēs un mūsu valdība tādi balti un pūkaini ...

Atbildēt

koksni ķīnai

23.11.2020. 16:29

В Крыму начали предлагать картонные гробы для кремации и захоронений /риа новости/

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2020. 16:20

»

Latvija pederastu lielvalsts

Nu nevajag melot, Latvija ir pederastu lielvalsts nevis Krievija, latviešiem pat ministri ir oficiāli pederasti


Latvijā atsevišķi ministri ne tikai neslēpj, bet pat lielās ar to, ka viņi ir pedarasti. Un tautas iecietība pret tādiem te ir ļoti liela. Pat Satversmes tiesa Latvijā ir pedarastu pusē un visādi viņus aizstāv. Krievijā kaut kas tāds nav iedomājams. Tur tautas attieksme pret pedarastiem ir pavisam citāda un Konstitucionālā tiesa tur viņus arī neaizstāv.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

21

Vai birokrāts - mūsu kungs?

FotoDomājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās nozarēs, kas prasa lielus ieguldījumus. Ne velti nodokļus vispirms sāka maksāt tur, kur bija lieli apūdeņošanas darbi. Piemēram, izveidoja dambi, lai palu laikos neapplūstu lauksaimniecības zemes.
Lasīt visu...

21

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

FotoĻenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti
Lasīt visu...

21

Karš kibertelpā

FotoKrievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...