Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aivarsz

17.05.2020. 10:00

Latviešiem ir tāds apzīmējums par cilvēkiem ,kas nāk no laukiem- PĀĶIS ! Nu tad nu apskataties labi,kā mums ir ar tiem savēlētajiem 100 deputātiem un Valdības ministriem - cik daudz mums to PĀĶU !??! Tad arī sapratīsim-kāpēc mums tā ir -kā ir Latvijā.

Atbildēt

Rutks

14.05.2020. 22:46

drusku pakustināja Sūnu ciemu bet tur izrādās sirseņi

Atbildēt

Liliana

14.05.2020. 17:24

»

Ivo

Jo ilgāk dzīvoju jo skaidrāk redzu, kāda traģēdija ka karā neuzvarēja Vācija


Ak,Dievs!Kādas galīgas stulbības jūs rakstiet.Par vācu koncentrācijas nometnèm un Nirnbergas tribunālu laikam vispār neko neesiet dzirdējis...Tā izskatās.Tagad daudziem jaunajiem ir sliktas zināšanas vēsturē un citos priekšmetos pamatskolas līmenī.Necenšas cilvēki kaut ko iemācīties,no interneta mācās,tomèr tur daudz izkropļojumu.

Atbildēt

ha

14.05.2020. 11:55

»

Janis

Girgens malacis Ar mugurkaulu


un vēl ar lielu caurumu dirsā!

Atbildēt

volfs

14.05.2020. 02:16

Nu ko tur pārdzīvot?Tūkstots un pirmais pierādījums tam,ka šī gadsimtiem zombētā Krievijas imperiālisma biomasa nav nekādā veidā pieradināma pie kaut kādām civilizācijas normām un likumiem.Atcerieties,mums vēl bija kaut kāds integrācijas ministrs Muižnieks.Smieklīgi un reizē pretīgi.Vai jābūt ar stulbumu un aklumu sistam,lai saprastu,ka vienīgās līdzeklis pret destruktīvo,Latvijai naidīga ienaidnieku ir tā izmešana no valsts .Nav cita ceļa.Daudz kas ,saprotams nokavēts,bet kāda gan ir izeja?Visi šie puspilsoņi-nepilsoņi-pilsoņi gaida stundu "X",kad beidzot nāks atbrīvotājs VVP.Nav šīm jūtām un vēlmēm nekāda praktiska,pragmatiska izskaidrojuma,eiropieša loģikas skata prizmā.Ilgstošas,negatīvās selekcijas rezultātā radīti,uz aiznīcināšanu ieprogrammēti roboti.

Atbildēt

Princips

13.05.2020. 22:42

Aināriņš caur Beatīti pačukstēja Sandiņam, kas un kā policijai jāstrādā. Ne par velti policija visu šo laiku ir bez nopietnas vadības. Ne īsti priekšnieks, ne ministrs. Vēsture atkārtojās. Lai dzīvo Limbažu piens.

Atbildēt

latvietīt!

13.05.2020. 18:30

Paliec mājās!

Atbildēt

:(

13.05.2020. 12:26

»

Otto

Klaji tendenciozs raksts - autors laikam vēl atrodas vīrusa žņaugos. Nepatīk ka kāds noliek puķes , ko


Nepatīk, ka okupantu pēcteči noliek puķes dienā, kas brīvajā Latvijā būtu jāizziņo par sēru dienu - krievu otrreizējās okupācijas sāķumu!

Atbildēt

TUMAIJA

13.05.2020. 10:40

»

ESMAIJA

piekrītu katram vārdam


Uzkrauj sev atbildību par krievu fašistisko izdzimteņu pastrādātām zvērībām pret cilvēci un nāksies arī atbildēt. Nedomā, kuce, ka stāvēsi maliņā, kad tos nolādētos izdzimteņus sūtīs uz elli!

Atbildēt

TU

13.05.2020. 10:37

»

ES

Bet tu pat cūkas vārdu neesi cienīgs nest!!!! Man kauns, ka tāds sevi var pieskaitīt latviešiem. Nekrietns, zemisks rāpulis tu esi. Tie ir tādi pat cilvēki kā visi un nevienam nav liegts godināt savu aizgājušos tuviniekus! Vēlreiz atkārtoju - tu esi necienīgs nest cilvēku vārdu un ja kas, krievi ir ...


Kolektīvā staļina drausmīgā nozieguma slavinātāji nav cilvēki un tiem nekas nav meklējams cilvēku apmeklētās vietās. Pirmkārt jau ar savu smaku tie atbaida apmeklētājus, otrkārt viņi var pielaist pārējiem blusas. Daudzās Eiropas valstīs, vispār neielaiž smirdīgos organismus, ja tiem ir piesprausta kolorado lentīte.

Atbildēt

to Q

13.05.2020. 10:31

»

Q

Domāju,ka latviešiem jābūt pateicīgiem PSRS karavīriem un viņu pēctečiem , citādi 70% latviešu būtu vāciešiem darba lopu vietā plašajās okupētajās teritorijās, vien 30% būtu tiesības tīrīt atejas un apkalpot vācu kungus Latvijā! Tā sauktie 50 okupācijas gadi latviešiem bija ļoti svētīgi, attīstījās ...


No kurienes ikviens smirdīgs krievu izdzimtenis, civilizācijas demogrāfiskais piesārņojums, zina, kas bija vāciešiem prātā? Vai Krasnaja Zvizda salasījušies?
Par to, ku jūs, nolādētie sadisti un pederasti, pastrādājāt Latvijā tikai "Baigā gada" laikā, triljonu tavas sugas brāļu īpatņu, veselu gadu varētu cepināt uz lēnām oglēm, lai jūs miljards reižu dienā lūgtos sev nāvi.

Atbildēt

tam q

13.05.2020. 10:26

»

Q

Domāju,ka latviešiem jābūt pateicīgiem PSRS karavīriem un viņu pēctečiem , citādi 70% latviešu būtu vāciešiem darba lopu vietā plašajās okupētajās teritorijās, vien 30% būtu tiesības tīrīt atejas un apkalpot vācu kungus Latvijā! Tā sauktie 50 okupācijas gadi latviešiem bija ļoti svētīgi, attīstījās ...


Tu,jampampiņ,jau vari domāt,ko gribi un funktierēt,kā būtu,ja būtu,bet tie latvieši kā nejūt to pateicību,tā nejūt.Un diez vai jebkad jutīs.Nu neiet taču latvieši 9.maijā ar sarkanām neļķēm pateikties.Neiet,nav gājuši un neies.Bet tu labāk pasaki paldies pašreizējai varai,ka tu drīksti rakstīt visu,kas iešaujas tavā gudrajā galvā un tevi neviens par to uz čeku neved.

Atbildēt

to Vaņis

13.05.2020. 10:25

»

Janis

Girgens malacis Ar mugurkaulu


Zelta vārdi. Par zobenu katram krievu fašistiskam izdzimtenim, sadistam un pederastam, vienmēr vajadzētu paturēt prātā.
Par Vjetnamu, kā jau normālam krievu smerdelim, tev nav ne mazāko zināšanu. Kopš krievi no turienes ir prom, jo ko gan krievs labu kādam var dod, tur pilnībā ir ievākušies amerikāņi. ASV ir lielākais Vjetnamas ekonomiskais partneris un šobrīd Vjetnama ir visstraujāk ekonomiski augošā Āzijas valsts.

Atbildēt

tad zini

13.05.2020. 10:19

»

Gribu zināt

Kā labā strādā Kasīklis? Vai Vienotības astoņkāja prostitūta


Vienotības iekšlietu ministrs, Kozlovskis, bija tieši tāds pat krievu bandītu un kara noziedznieku atbalstītājs.

Atbildēt

tas posts turpināsies mūžīgi

13.05.2020. 10:17

ģirģenam paldies par krievijas idioloģijas sapratni un varētu tāču iedot kādu putina ordeni uz kapara ķēdes

Atbildēt

TUMAIJA

13.05.2020. 10:17

»

ESMAIJA

Man pazīstami cilvēki bija aculiecinieki tam, un bija patiesi izbrīnīti, cik cilvēki un tieši tie, kas tiek apsaukāti par utainajiem un okupantiem, šajā reizē bijuši disciplinēti! Viss noritējis pat pārāk mierīgi un cik nu tas iespējams, visi centušies ievērot noteikumus. bILDĒŠANU VAR IZDARĪT ARĪ no...


Braukšana sabiedriskā transportā ir cilvēka nepieciešamība. Apgānīt desmitiem miljonu krievu fašistisko izdzimteņu zvēriski noslepkavoto eiropiešu gaišo piemiņu, kas notiek katru gadu 9. maijā, ir noziegums pret cilvēci.
Ja tu, krievu podsķilka, centies tiem rast attaisnojumu, tad arī tu esi līdzvainīga par visām cilvēku ciešanām.

Atbildēt

to lumpens

13.05.2020. 10:10

»

lumpens

Cilvēkiem ir tiesības nolikt ziedus par godu Padomju Armijas uzvarai!! Kasīkļveidīgie, marš būdās


1. Nolādētie staļiniskie izdzimteņi nav cilvēki.
2. Eiropā nav vietas marodieru, sadistu un pederastu armijas istukaniem.

Atbildēt

palūdz, lai tevi konsolidē

13.05.2020. 09:05

»

alts

Tas kas notiek Depo....centrāltirgū...novadu tirgos visiem liekas ka ir normāli!!!Vai nav pienācis laiks izbeigt sabiedrības pretnostatīšanu pēc nacionalitātes....valodas...u.t.t.Ar šādām darbībām varu noturēt elitei var sanākt grūtības un šādu viedokli pauž daudzi Eiropas valstu politologi.Ir jābūt...


un nesoli jaunu karu, vienkārši.
Tik stulbs, ka nezini kur problēma?????????????????????????????????????????????
Negribēsi, ka tevi izvedīšu verdzībā un iegulšos tavā gultā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nerunājpot par reparācijām, pat atvainojušies nav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Nē!

13.05.2020. 07:53

»

alts

Tas kas notiek Depo....centrāltirgū...novadu tirgos visiem liekas ka ir normāli!!!Vai nav pienācis laiks izbeigt sabiedrības pretnostatīšanu pēc nacionalitātes....valodas...u.t.t.Ar šādām darbībām varu noturēt elitei var sanākt grūtības un šādu viedokli pauž daudzi Eiropas valstu politologi.Ir jābūt...


Nav taču runa par nacionalitāti un valodu, bet gan par elementāru prasību ievērošanu, kas attiecas uz visiem šajā laikā. Man 9.maijā nācās iet gar Pokrova kapiem. Tagad nožēloju, ka neizsaucu policiju.

Atbildēt

NIKNAIS

13.05.2020. 07:47

Raimo bija vienīgais cilvēks kas atbilda likuma normai kas raksturo piketu, līdz ar to nav šaubu, ka tas bija vienpersonisks pikets kurš ir atļauts. Valentīna rīcība konkrētajā situācijā NAV raksturojama kā pikets, jo viņam nebija plakāta un viņš teica runu. Likumā par piketiem un gājieniem ir noteikts, ka pikets ir izpausmes paušana KLUSĒJOT izmantojot plakātus . Likumā tiek norādīts, ka pikets ir izpausme neizmantojot runu. LIKUMA Par sapulcēm gājieniem un piketiem, - 1.panta 4 punkts - "Pikets ir pasākums, kura laikā viens vai vairāki cilvēki publiskā vietā ar plakātiem, lozungiem, transparentiem vai citiem atribūtiem pauž kādas idejas un viedokļus (piemēram, par dažādiem sabiedriski nozīmīgiem politiska, ekonomiska un sociāla rakstura jautājumiem), bet kura gaitā NETIEK TEIKTAS RUNAS VAI UZRUNAS"

Atbildēt

alts

13.05.2020. 07:41

Tas kas notiek Depo....centrāltirgū...novadu tirgos visiem liekas ka ir normāli!!!Vai nav pienācis laiks izbeigt sabiedrības pretnostatīšanu pēc nacionalitātes....valodas...u.t.t.Ar šādām darbībām varu noturēt elitei var sanākt grūtības un šādu viedokli pauž daudzi Eiropas valstu politologi.Ir jābūt sabiedrības konsolidācijai un jebkuri pretēji mēģinājumi ir lemti neveiksmei

Atbildēt

Ivo

13.05.2020. 07:39

Interesanti kā frontē vācu armijā ir 1.200.000 kritušie karavīri..1.000.000 bojā gājušo padomju izdzimteņu gūstā..

Atbildēt

Andrejs

13.05.2020. 07:36

»

Ivo

Gods un slava uzņēmējam (Ābelite)kas savā kafejnīcā atteica apkalpot kolorado-mēslu vaboles..malacis..cilvēku ēstuve nav domāta cūkām


Pat Bībelē teikts , ka nevajag mest cūkām priekšā pērles, jo tās atgriezdamās var pašu saplosīt. Ir jau plosījušas. Cik latviešu tika iznīcināts, cik izsūtīts, cik ielikts cietumos, lai tā saucamie padomju atbrīvotāji varētu iekārtoties latviešu sakoptajās saimniecībās, iekārtoties latviešu greznajos dzīvokļos, kā arī ietērpties latviešu sieviešu atstātajos naktskreklos kā balles kleitās. Kā saka vecais teiciens, tad labāk būtu bijis mirt tīrā vācu ūdenī nekā krievu sūdos.

Atbildēt

Ivo

13.05.2020. 07:31

Jo ilgāk dzīvoju jo skaidrāk redzu, kāda traģēdija ka karā neuzvarēja Vācija..

Atbildēt

Ivo

13.05.2020. 07:26

Bolderājas un maskačkas bioatkritumiem ...jūsu izdzimteņu un necilvēku svētkus var svinēt tikai garīgi un morāli slimi radījumi..kā redzam tādu vēl ir daudz..īpaša suga..kaut kas starp pelējumu un mušu kāpuriem..

Atbildēt

ES

13.05.2020. 07:23

»

Ivo

Gods un slava uzņēmējam (Ābelite)kas savā kafejnīcā atteica apkalpot kolorado-mēslu vaboles..malacis..cilvēku ēstuve nav domāta cūkām


Bet tu pat cūkas vārdu neesi cienīgs nest!!!! Man kauns, ka tāds sevi var pieskaitīt latviešiem. Nekrietns, zemisks rāpulis tu esi. Tie ir tādi pat cilvēki kā visi un nevienam nav liegts godināt savu aizgājušos tuviniekus! Vēlreiz atkārtoju - tu esi necienīgs nest cilvēku vārdu un ja kas, krievi ir daudzkārt cilvēcīgāki un tīrīgāki par latviešiem.

Atbildēt

varbūt vienkārši stulbs

13.05.2020. 07:13

un nespēj sakārtot č mantojumu-policiju...policiste jonīte atklāti paziņo, ka staļins Latvijai atnesa neatkarību, nu kur vēl tālāk. Pieļauju, debila č, bet vai tad vieta policijā.

Atbildēt

Ivo

13.05.2020. 07:07

Gods un slava uzņēmējam (Ābelite)kas savā kafejnīcā atteica apkalpot kolorado-mēslu vaboles..malacis..cilvēku ēstuve nav domāta cūkām

Atbildēt

Ivo

13.05.2020. 07:02

Ne mazākās cieņas tiem dzivniekiem kas 9.maijā vazajas un mēslo uzvaras parkā..

Atbildēt

Q

13.05.2020. 06:28

Domāju,ka latviešiem jābūt pateicīgiem PSRS karavīriem un viņu pēctečiem , citādi 70% latviešu būtu vāciešiem darba lopu vietā plašajās okupētajās teritorijās, vien 30% būtu tiesības tīrīt atejas un apkalpot vācu kungus Latvijā! Tā sauktie 50 okupācijas gadi latviešiem bija ļoti svētīgi, attīstījās pilnīgi viss sakot no rūpniecības, lauksaimniecības un beidzot ar zinātni un mākslu, tāpē jau 4. maija republikas siles biedri kļuva bagāti ,izlaupot tautas 50. gados sastrādāto!

Atbildēt

pārvaldnieks

13.05.2020. 06:18

»

Otto

Klaji tendenciozs raksts - autors laikam vēl atrodas vīrusa žņaugos. Nepatīk ka kāds noliek puķes , ko


karātavu laukumā pakārtajiem vācu karagūstekņiem ir vienalga ,liek tos ziedus ,vai neliek.
Karātavu (uzvaras) laukums nav sarkanarmiešu kapavieta !

Atbildēt

?

13.05.2020. 03:37

»

Rutks

Uzvelt vainu par iepriekšējo valdību un parlamenta sastrādāto tas ir prasti


kada huja del aizliedzat lietot skaidru naudu ?

Atbildēt

Jaa, krievu okupantu

13.05.2020. 02:18

»

uzvarai pār ko????????????????

ja nacisms zeļ un plaukst


nacismu nostiprina VDD. Latviešu tauta to visu redz. Un Ģirģenam virs galvas sāk karāties Damokla zobins. Daudzi nav aizmirsuši par giljotīnām. Visi redz, ka Ģirģens ir zvērīga režīma “smaidoša un naiva izkārtne” - izsūtamais puišelis.

Atbildēt

Protams, ka veikalā nedrīkstēja ielaist pircējus

13.05.2020. 02:14

»

Jelgavnieks

Nezinu kā tas sanāca, bet 9.maijā es pēc divu mēnešu RIMI jelgavas Vivo centrā pēdējā apmeklējuma iegāju iepirkties, jo reklāma par RIMI labo karantīnas prasību izpildi ir dzirdama katru dienu TV un LR. Ak šausmas, to nekādi nevar salīdzināt ar to, kas notika Rīgā Uzvaras parkā.Veikalā cilvēki bija ...


ja bija riski pārkāpt noteiktos 2 m.

ASV sestdienās ir kilometriem garas rindas pie veikalu durvīm 2 m cits no cita. VDD ir Kremļa perēklis, visvairāk viņi baidās no jaunās Tautas varas frontes - 1. maijā pie “pieminekļa brīvībai” aizturēja trīs personas, kuras ievēroja distancēšanos. Aizturēto tiesību aizstāvībai policijas telpās liedza advokātus, sastādot protokolus un “izspiežot melīgus paskaidrojumus”. Pienāca policists pie personas un pārkāpa šo distancēšanos, kas kļuva par iemeslu aizturēšanai. 4. maija komunistu, čekistu, žīdu cionistu vara baidās no Tautas varas frontes, kura var pārņemt VDD centralizeto varu saskaņā ar Satversmes 2. pantu, kura darbību - vara pieder tautai- VDD ir apturējis.

Atbildēt

anti soross

13.05.2020. 01:17

»

Janka Pipars

Dibenā tavs okupantu tiesības, falla pielūdzēji


dibena 4 maija rezimu un nato okupantus !

Atbildēt

wow

13.05.2020. 00:31

Lieciet beigtam Matisonam mieru!

Atbildēt

:D

12.05.2020. 22:08

Sanditim jau tik dikti iepatikās tas balagāns pie kauna staba, ka varēja pats iet uzdziedāt kādu častušku

Atbildēt

Rutks

12.05.2020. 22:07

Uzvelt vainu par iepriekšējo valdību un parlamenta sastrādāto tas ir prasti.

Atbildēt

Drausmas kas notiek

12.05.2020. 22:01

Izrādās, ka ja tev ir piesprausta kolorādo krāsas lente un rokā tulpe tad tu vari neievērot nekādus ierobežojumus un tas nožēlojamais biedrs/tovariščs Ģirdens to visu balagānu vēl piesedz.:(((((

Atbildēt

Jelgavnieks

12.05.2020. 21:41

»

ESMAIJA

Man pazīstami cilvēki bija aculiecinieki tam, un bija patiesi izbrīnīti, cik cilvēki un tieši tie, kas tiek apsaukāti par utainajiem un okupantiem, šajā reizē bijuši disciplinēti! Viss noritējis pat pārāk mierīgi un cik nu tas iespējams, visi centušies ievērot noteikumus. bILDĒŠANU VAR IZDARĪT ARĪ no...


Nezinu kā tas sanāca, bet 9.maijā es pēc divu mēnešu RIMI jelgavas Vivo centrā pēdējā apmeklējuma iegāju iepirkties, jo reklāma par RIMI labo karantīnas prasību izpildi ir dzirdama katru dienu TV un LR. Ak šausmas, to nekādi nevar salīdzināt ar to, kas notika Rīgā Uzvaras parkā.Veikalā cilvēki bija tā saspiesti kā siļķes mucā, grūdās viens otram virsū.Tur neredzēju izpildām nevienu karantīnas noteikumu prasību un kā izsmiekls veikala radio stāstīja par turēšanos 2 metru attālumā. neviens neregulēja cilvēku plūsmu, ratiņus, groziņus ņem cik gribi, spiedies tik iekšā veikalā. Vienīgā vieta, kur tika ievērots aptuveni 2m attālums, bija rindas pie kasēm. Puse no kasēm nestrādāja, rindas bija garas. Te nu gan policijai vajadzēja sastādīt protokolu veikala administrācijai par absolūtu pircēju plūsmas neorganizēšanu.

Atbildēt

Janis

12.05.2020. 21:22

»

Gribu zināt

Kā labā strādā Kasīklis? Vai Vienotības astoņkāja prostitūta


Girgens malacis Ar mugurkaulu.
Karinam nesaprast/Ar Zobenu atnaksi no Zobena kritisi. vjetnamu atceries_cru darboni.

Atbildēt

pareizi,otto!

12.05.2020. 21:10

»

Otto

Klaji tendenciozs raksts - autors laikam vēl atrodas vīrusa žņaugos. Nepatīk ka kāds noliek puķes , ko


Nāvīgi tendenciozs tas kasīklis.Tā kā lai nākamgad visiem latvietīšiem būtu rokās sarkanas neļķes un marš pie skaistā pieminekļa par godu svētajai 76 tajai atbrīvošanas gadadienai!ģirģens varētu iet pirmajās rindās ar vainagu.Nav ko māžoties tai Eiropai pakaļ astotajā maijā.9.maijs un 17 jūnijs ir pareizie atbrīvošanas svētki.Varen plaša mana zeme dzimtā..lauki,meži,saulesstaru plīvs ,un es nezinu starp zemēm simtām,kur vēl citur cilvēks ir tik brīvs.Slava psrs un kpss!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vārda brīvība

FotoKo grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām. Lai viņi netiktu vajāti (laužot sadarbības līgumus, atņemot statusu utt.) par to, ko domā un saka.
Lasīt visu...

6

Latvijas politika nav domāta amatieriem un jo vairāk laikā, kad ik dienu mirst cilvēki

Foto100% piekrītu apgalvojumam, ka Krišjānis Kariņš ir labs, godīgs, valstij lojāls un pozitīvs cilvēks - un panaivs, kā viņu raksturo Māra Zālīte.
Lasīt visu...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Pēc Vairas Vīķes-Freibergas un Egila Levita tagad es slavēšu Krišjāni Kariņu

FotoKrišjānis Kariņš! Draugi, viņš ir pirmais premjers, kura godīgumu, valstsvīra morāli un 100% lojalitāti valstij grūti apstrīdēt. Viņš ir Eiropā ļoti cienīts, draudzīgs atiecībās ar Eiropas kolēģiem. Prieks skatīties (TV), kā viņam, ejot pa Briseles gaiteņiem, visi steidz klāt un grib ar viņu sasveicināties.
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

Visticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu...

Foto

Bet Levits lai paliek savā vietā

Man gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā –...

Foto

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

Šorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki...

Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...