Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aivarsz

17.05.2020. 10:00

Latviešiem ir tāds apzīmējums par cilvēkiem ,kas nāk no laukiem- PĀĶIS ! Nu tad nu apskataties labi,kā mums ir ar tiem savēlētajiem 100 deputātiem un Valdības ministriem - cik daudz mums to PĀĶU !??! Tad arī sapratīsim-kāpēc mums tā ir -kā ir Latvijā.

Atbildēt

Rutks

14.05.2020. 22:46

drusku pakustināja Sūnu ciemu bet tur izrādās sirseņi

Atbildēt

Liliana

14.05.2020. 17:24

»

Ivo

Jo ilgāk dzīvoju jo skaidrāk redzu, kāda traģēdija ka karā neuzvarēja Vācija


Ak,Dievs!Kādas galīgas stulbības jūs rakstiet.Par vācu koncentrācijas nometnèm un Nirnbergas tribunālu laikam vispār neko neesiet dzirdējis...Tā izskatās.Tagad daudziem jaunajiem ir sliktas zināšanas vēsturē un citos priekšmetos pamatskolas līmenī.Necenšas cilvēki kaut ko iemācīties,no interneta mācās,tomèr tur daudz izkropļojumu.

Atbildēt

ha

14.05.2020. 11:55

»

Janis

Girgens malacis Ar mugurkaulu


un vēl ar lielu caurumu dirsā!

Atbildēt

volfs

14.05.2020. 02:16

Nu ko tur pārdzīvot?Tūkstots un pirmais pierādījums tam,ka šī gadsimtiem zombētā Krievijas imperiālisma biomasa nav nekādā veidā pieradināma pie kaut kādām civilizācijas normām un likumiem.Atcerieties,mums vēl bija kaut kāds integrācijas ministrs Muižnieks.Smieklīgi un reizē pretīgi.Vai jābūt ar stulbumu un aklumu sistam,lai saprastu,ka vienīgās līdzeklis pret destruktīvo,Latvijai naidīga ienaidnieku ir tā izmešana no valsts .Nav cita ceļa.Daudz kas ,saprotams nokavēts,bet kāda gan ir izeja?Visi šie puspilsoņi-nepilsoņi-pilsoņi gaida stundu "X",kad beidzot nāks atbrīvotājs VVP.Nav šīm jūtām un vēlmēm nekāda praktiska,pragmatiska izskaidrojuma,eiropieša loģikas skata prizmā.Ilgstošas,negatīvās selekcijas rezultātā radīti,uz aiznīcināšanu ieprogrammēti roboti.

Atbildēt

Princips

13.05.2020. 22:42

Aināriņš caur Beatīti pačukstēja Sandiņam, kas un kā policijai jāstrādā. Ne par velti policija visu šo laiku ir bez nopietnas vadības. Ne īsti priekšnieks, ne ministrs. Vēsture atkārtojās. Lai dzīvo Limbažu piens.

Atbildēt

latvietīt!

13.05.2020. 18:30

Paliec mājās!

Atbildēt

:(

13.05.2020. 12:26

»

Otto

Klaji tendenciozs raksts - autors laikam vēl atrodas vīrusa žņaugos. Nepatīk ka kāds noliek puķes , ko


Nepatīk, ka okupantu pēcteči noliek puķes dienā, kas brīvajā Latvijā būtu jāizziņo par sēru dienu - krievu otrreizējās okupācijas sāķumu!

Atbildēt

TUMAIJA

13.05.2020. 10:40

»

ESMAIJA

piekrītu katram vārdam


Uzkrauj sev atbildību par krievu fašistisko izdzimteņu pastrādātām zvērībām pret cilvēci un nāksies arī atbildēt. Nedomā, kuce, ka stāvēsi maliņā, kad tos nolādētos izdzimteņus sūtīs uz elli!

Atbildēt

TU

13.05.2020. 10:37

»

ES

Bet tu pat cūkas vārdu neesi cienīgs nest!!!! Man kauns, ka tāds sevi var pieskaitīt latviešiem. Nekrietns, zemisks rāpulis tu esi. Tie ir tādi pat cilvēki kā visi un nevienam nav liegts godināt savu aizgājušos tuviniekus! Vēlreiz atkārtoju - tu esi necienīgs nest cilvēku vārdu un ja kas, krievi ir ...


Kolektīvā staļina drausmīgā nozieguma slavinātāji nav cilvēki un tiem nekas nav meklējams cilvēku apmeklētās vietās. Pirmkārt jau ar savu smaku tie atbaida apmeklētājus, otrkārt viņi var pielaist pārējiem blusas. Daudzās Eiropas valstīs, vispār neielaiž smirdīgos organismus, ja tiem ir piesprausta kolorado lentīte.

Atbildēt

to Q

13.05.2020. 10:31

»

Q

Domāju,ka latviešiem jābūt pateicīgiem PSRS karavīriem un viņu pēctečiem , citādi 70% latviešu būtu vāciešiem darba lopu vietā plašajās okupētajās teritorijās, vien 30% būtu tiesības tīrīt atejas un apkalpot vācu kungus Latvijā! Tā sauktie 50 okupācijas gadi latviešiem bija ļoti svētīgi, attīstījās ...


No kurienes ikviens smirdīgs krievu izdzimtenis, civilizācijas demogrāfiskais piesārņojums, zina, kas bija vāciešiem prātā? Vai Krasnaja Zvizda salasījušies?
Par to, ku jūs, nolādētie sadisti un pederasti, pastrādājāt Latvijā tikai "Baigā gada" laikā, triljonu tavas sugas brāļu īpatņu, veselu gadu varētu cepināt uz lēnām oglēm, lai jūs miljards reižu dienā lūgtos sev nāvi.

Atbildēt

tam q

13.05.2020. 10:26

»

Q

Domāju,ka latviešiem jābūt pateicīgiem PSRS karavīriem un viņu pēctečiem , citādi 70% latviešu būtu vāciešiem darba lopu vietā plašajās okupētajās teritorijās, vien 30% būtu tiesības tīrīt atejas un apkalpot vācu kungus Latvijā! Tā sauktie 50 okupācijas gadi latviešiem bija ļoti svētīgi, attīstījās ...


Tu,jampampiņ,jau vari domāt,ko gribi un funktierēt,kā būtu,ja būtu,bet tie latvieši kā nejūt to pateicību,tā nejūt.Un diez vai jebkad jutīs.Nu neiet taču latvieši 9.maijā ar sarkanām neļķēm pateikties.Neiet,nav gājuši un neies.Bet tu labāk pasaki paldies pašreizējai varai,ka tu drīksti rakstīt visu,kas iešaujas tavā gudrajā galvā un tevi neviens par to uz čeku neved.

Atbildēt

to Vaņis

13.05.2020. 10:25

»

Janis

Girgens malacis Ar mugurkaulu


Zelta vārdi. Par zobenu katram krievu fašistiskam izdzimtenim, sadistam un pederastam, vienmēr vajadzētu paturēt prātā.
Par Vjetnamu, kā jau normālam krievu smerdelim, tev nav ne mazāko zināšanu. Kopš krievi no turienes ir prom, jo ko gan krievs labu kādam var dod, tur pilnībā ir ievākušies amerikāņi. ASV ir lielākais Vjetnamas ekonomiskais partneris un šobrīd Vjetnama ir visstraujāk ekonomiski augošā Āzijas valsts.

Atbildēt

tad zini

13.05.2020. 10:19

»

Gribu zināt

Kā labā strādā Kasīklis? Vai Vienotības astoņkāja prostitūta


Vienotības iekšlietu ministrs, Kozlovskis, bija tieši tāds pat krievu bandītu un kara noziedznieku atbalstītājs.

Atbildēt

tas posts turpināsies mūžīgi

13.05.2020. 10:17

ģirģenam paldies par krievijas idioloģijas sapratni un varētu tāču iedot kādu putina ordeni uz kapara ķēdes

Atbildēt

TUMAIJA

13.05.2020. 10:17

»

ESMAIJA

Man pazīstami cilvēki bija aculiecinieki tam, un bija patiesi izbrīnīti, cik cilvēki un tieši tie, kas tiek apsaukāti par utainajiem un okupantiem, šajā reizē bijuši disciplinēti! Viss noritējis pat pārāk mierīgi un cik nu tas iespējams, visi centušies ievērot noteikumus. bILDĒŠANU VAR IZDARĪT ARĪ no...


Braukšana sabiedriskā transportā ir cilvēka nepieciešamība. Apgānīt desmitiem miljonu krievu fašistisko izdzimteņu zvēriski noslepkavoto eiropiešu gaišo piemiņu, kas notiek katru gadu 9. maijā, ir noziegums pret cilvēci.
Ja tu, krievu podsķilka, centies tiem rast attaisnojumu, tad arī tu esi līdzvainīga par visām cilvēku ciešanām.

Atbildēt

to lumpens

13.05.2020. 10:10

»

lumpens

Cilvēkiem ir tiesības nolikt ziedus par godu Padomju Armijas uzvarai!! Kasīkļveidīgie, marš būdās


1. Nolādētie staļiniskie izdzimteņi nav cilvēki.
2. Eiropā nav vietas marodieru, sadistu un pederastu armijas istukaniem.

Atbildēt

palūdz, lai tevi konsolidē

13.05.2020. 09:05

»

alts

Tas kas notiek Depo....centrāltirgū...novadu tirgos visiem liekas ka ir normāli!!!Vai nav pienācis laiks izbeigt sabiedrības pretnostatīšanu pēc nacionalitātes....valodas...u.t.t.Ar šādām darbībām varu noturēt elitei var sanākt grūtības un šādu viedokli pauž daudzi Eiropas valstu politologi.Ir jābūt...


un nesoli jaunu karu, vienkārši.
Tik stulbs, ka nezini kur problēma?????????????????????????????????????????????
Negribēsi, ka tevi izvedīšu verdzībā un iegulšos tavā gultā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nerunājpot par reparācijām, pat atvainojušies nav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Nē!

13.05.2020. 07:53

»

alts

Tas kas notiek Depo....centrāltirgū...novadu tirgos visiem liekas ka ir normāli!!!Vai nav pienācis laiks izbeigt sabiedrības pretnostatīšanu pēc nacionalitātes....valodas...u.t.t.Ar šādām darbībām varu noturēt elitei var sanākt grūtības un šādu viedokli pauž daudzi Eiropas valstu politologi.Ir jābūt...


Nav taču runa par nacionalitāti un valodu, bet gan par elementāru prasību ievērošanu, kas attiecas uz visiem šajā laikā. Man 9.maijā nācās iet gar Pokrova kapiem. Tagad nožēloju, ka neizsaucu policiju.

Atbildēt

NIKNAIS

13.05.2020. 07:47

Raimo bija vienīgais cilvēks kas atbilda likuma normai kas raksturo piketu, līdz ar to nav šaubu, ka tas bija vienpersonisks pikets kurš ir atļauts. Valentīna rīcība konkrētajā situācijā NAV raksturojama kā pikets, jo viņam nebija plakāta un viņš teica runu. Likumā par piketiem un gājieniem ir noteikts, ka pikets ir izpausmes paušana KLUSĒJOT izmantojot plakātus . Likumā tiek norādīts, ka pikets ir izpausme neizmantojot runu. LIKUMA Par sapulcēm gājieniem un piketiem, - 1.panta 4 punkts - "Pikets ir pasākums, kura laikā viens vai vairāki cilvēki publiskā vietā ar plakātiem, lozungiem, transparentiem vai citiem atribūtiem pauž kādas idejas un viedokļus (piemēram, par dažādiem sabiedriski nozīmīgiem politiska, ekonomiska un sociāla rakstura jautājumiem), bet kura gaitā NETIEK TEIKTAS RUNAS VAI UZRUNAS"

Atbildēt

alts

13.05.2020. 07:41

Tas kas notiek Depo....centrāltirgū...novadu tirgos visiem liekas ka ir normāli!!!Vai nav pienācis laiks izbeigt sabiedrības pretnostatīšanu pēc nacionalitātes....valodas...u.t.t.Ar šādām darbībām varu noturēt elitei var sanākt grūtības un šādu viedokli pauž daudzi Eiropas valstu politologi.Ir jābūt sabiedrības konsolidācijai un jebkuri pretēji mēģinājumi ir lemti neveiksmei

Atbildēt

Ivo

13.05.2020. 07:39

Interesanti kā frontē vācu armijā ir 1.200.000 kritušie karavīri..1.000.000 bojā gājušo padomju izdzimteņu gūstā..

Atbildēt

Andrejs

13.05.2020. 07:36

»

Ivo

Gods un slava uzņēmējam (Ābelite)kas savā kafejnīcā atteica apkalpot kolorado-mēslu vaboles..malacis..cilvēku ēstuve nav domāta cūkām


Pat Bībelē teikts , ka nevajag mest cūkām priekšā pērles, jo tās atgriezdamās var pašu saplosīt. Ir jau plosījušas. Cik latviešu tika iznīcināts, cik izsūtīts, cik ielikts cietumos, lai tā saucamie padomju atbrīvotāji varētu iekārtoties latviešu sakoptajās saimniecībās, iekārtoties latviešu greznajos dzīvokļos, kā arī ietērpties latviešu sieviešu atstātajos naktskreklos kā balles kleitās. Kā saka vecais teiciens, tad labāk būtu bijis mirt tīrā vācu ūdenī nekā krievu sūdos.

Atbildēt

Ivo

13.05.2020. 07:31

Jo ilgāk dzīvoju jo skaidrāk redzu, kāda traģēdija ka karā neuzvarēja Vācija..

Atbildēt

Ivo

13.05.2020. 07:26

Bolderājas un maskačkas bioatkritumiem ...jūsu izdzimteņu un necilvēku svētkus var svinēt tikai garīgi un morāli slimi radījumi..kā redzam tādu vēl ir daudz..īpaša suga..kaut kas starp pelējumu un mušu kāpuriem..

Atbildēt

ES

13.05.2020. 07:23

»

Ivo

Gods un slava uzņēmējam (Ābelite)kas savā kafejnīcā atteica apkalpot kolorado-mēslu vaboles..malacis..cilvēku ēstuve nav domāta cūkām


Bet tu pat cūkas vārdu neesi cienīgs nest!!!! Man kauns, ka tāds sevi var pieskaitīt latviešiem. Nekrietns, zemisks rāpulis tu esi. Tie ir tādi pat cilvēki kā visi un nevienam nav liegts godināt savu aizgājušos tuviniekus! Vēlreiz atkārtoju - tu esi necienīgs nest cilvēku vārdu un ja kas, krievi ir daudzkārt cilvēcīgāki un tīrīgāki par latviešiem.

Atbildēt

varbūt vienkārši stulbs

13.05.2020. 07:13

un nespēj sakārtot č mantojumu-policiju...policiste jonīte atklāti paziņo, ka staļins Latvijai atnesa neatkarību, nu kur vēl tālāk. Pieļauju, debila č, bet vai tad vieta policijā.

Atbildēt

Ivo

13.05.2020. 07:07

Gods un slava uzņēmējam (Ābelite)kas savā kafejnīcā atteica apkalpot kolorado-mēslu vaboles..malacis..cilvēku ēstuve nav domāta cūkām

Atbildēt

Ivo

13.05.2020. 07:02

Ne mazākās cieņas tiem dzivniekiem kas 9.maijā vazajas un mēslo uzvaras parkā..

Atbildēt

Q

13.05.2020. 06:28

Domāju,ka latviešiem jābūt pateicīgiem PSRS karavīriem un viņu pēctečiem , citādi 70% latviešu būtu vāciešiem darba lopu vietā plašajās okupētajās teritorijās, vien 30% būtu tiesības tīrīt atejas un apkalpot vācu kungus Latvijā! Tā sauktie 50 okupācijas gadi latviešiem bija ļoti svētīgi, attīstījās pilnīgi viss sakot no rūpniecības, lauksaimniecības un beidzot ar zinātni un mākslu, tāpē jau 4. maija republikas siles biedri kļuva bagāti ,izlaupot tautas 50. gados sastrādāto!

Atbildēt

pārvaldnieks

13.05.2020. 06:18

»

Otto

Klaji tendenciozs raksts - autors laikam vēl atrodas vīrusa žņaugos. Nepatīk ka kāds noliek puķes , ko


karātavu laukumā pakārtajiem vācu karagūstekņiem ir vienalga ,liek tos ziedus ,vai neliek.
Karātavu (uzvaras) laukums nav sarkanarmiešu kapavieta !

Atbildēt

?

13.05.2020. 03:37

»

Rutks

Uzvelt vainu par iepriekšējo valdību un parlamenta sastrādāto tas ir prasti


kada huja del aizliedzat lietot skaidru naudu ?

Atbildēt

Jaa, krievu okupantu

13.05.2020. 02:18

»

uzvarai pār ko????????????????

ja nacisms zeļ un plaukst


nacismu nostiprina VDD. Latviešu tauta to visu redz. Un Ģirģenam virs galvas sāk karāties Damokla zobins. Daudzi nav aizmirsuši par giljotīnām. Visi redz, ka Ģirģens ir zvērīga režīma “smaidoša un naiva izkārtne” - izsūtamais puišelis.

Atbildēt

Protams, ka veikalā nedrīkstēja ielaist pircējus

13.05.2020. 02:14

»

Jelgavnieks

Nezinu kā tas sanāca, bet 9.maijā es pēc divu mēnešu RIMI jelgavas Vivo centrā pēdējā apmeklējuma iegāju iepirkties, jo reklāma par RIMI labo karantīnas prasību izpildi ir dzirdama katru dienu TV un LR. Ak šausmas, to nekādi nevar salīdzināt ar to, kas notika Rīgā Uzvaras parkā.Veikalā cilvēki bija ...


ja bija riski pārkāpt noteiktos 2 m.

ASV sestdienās ir kilometriem garas rindas pie veikalu durvīm 2 m cits no cita. VDD ir Kremļa perēklis, visvairāk viņi baidās no jaunās Tautas varas frontes - 1. maijā pie “pieminekļa brīvībai” aizturēja trīs personas, kuras ievēroja distancēšanos. Aizturēto tiesību aizstāvībai policijas telpās liedza advokātus, sastādot protokolus un “izspiežot melīgus paskaidrojumus”. Pienāca policists pie personas un pārkāpa šo distancēšanos, kas kļuva par iemeslu aizturēšanai. 4. maija komunistu, čekistu, žīdu cionistu vara baidās no Tautas varas frontes, kura var pārņemt VDD centralizeto varu saskaņā ar Satversmes 2. pantu, kura darbību - vara pieder tautai- VDD ir apturējis.

Atbildēt

anti soross

13.05.2020. 01:17

»

Janka Pipars

Dibenā tavs okupantu tiesības, falla pielūdzēji


dibena 4 maija rezimu un nato okupantus !

Atbildēt

wow

13.05.2020. 00:31

Lieciet beigtam Matisonam mieru!

Atbildēt

:D

12.05.2020. 22:08

Sanditim jau tik dikti iepatikās tas balagāns pie kauna staba, ka varēja pats iet uzdziedāt kādu častušku

Atbildēt

Rutks

12.05.2020. 22:07

Uzvelt vainu par iepriekšējo valdību un parlamenta sastrādāto tas ir prasti.

Atbildēt

Drausmas kas notiek

12.05.2020. 22:01

Izrādās, ka ja tev ir piesprausta kolorādo krāsas lente un rokā tulpe tad tu vari neievērot nekādus ierobežojumus un tas nožēlojamais biedrs/tovariščs Ģirdens to visu balagānu vēl piesedz.:(((((

Atbildēt

Jelgavnieks

12.05.2020. 21:41

»

ESMAIJA

Man pazīstami cilvēki bija aculiecinieki tam, un bija patiesi izbrīnīti, cik cilvēki un tieši tie, kas tiek apsaukāti par utainajiem un okupantiem, šajā reizē bijuši disciplinēti! Viss noritējis pat pārāk mierīgi un cik nu tas iespējams, visi centušies ievērot noteikumus. bILDĒŠANU VAR IZDARĪT ARĪ no...


Nezinu kā tas sanāca, bet 9.maijā es pēc divu mēnešu RIMI jelgavas Vivo centrā pēdējā apmeklējuma iegāju iepirkties, jo reklāma par RIMI labo karantīnas prasību izpildi ir dzirdama katru dienu TV un LR. Ak šausmas, to nekādi nevar salīdzināt ar to, kas notika Rīgā Uzvaras parkā.Veikalā cilvēki bija tā saspiesti kā siļķes mucā, grūdās viens otram virsū.Tur neredzēju izpildām nevienu karantīnas noteikumu prasību un kā izsmiekls veikala radio stāstīja par turēšanos 2 metru attālumā. neviens neregulēja cilvēku plūsmu, ratiņus, groziņus ņem cik gribi, spiedies tik iekšā veikalā. Vienīgā vieta, kur tika ievērots aptuveni 2m attālums, bija rindas pie kasēm. Puse no kasēm nestrādāja, rindas bija garas. Te nu gan policijai vajadzēja sastādīt protokolu veikala administrācijai par absolūtu pircēju plūsmas neorganizēšanu.

Atbildēt

Janis

12.05.2020. 21:22

»

Gribu zināt

Kā labā strādā Kasīklis? Vai Vienotības astoņkāja prostitūta


Girgens malacis Ar mugurkaulu.
Karinam nesaprast/Ar Zobenu atnaksi no Zobena kritisi. vjetnamu atceries_cru darboni.

Atbildēt

pareizi,otto!

12.05.2020. 21:10

»

Otto

Klaji tendenciozs raksts - autors laikam vēl atrodas vīrusa žņaugos. Nepatīk ka kāds noliek puķes , ko


Nāvīgi tendenciozs tas kasīklis.Tā kā lai nākamgad visiem latvietīšiem būtu rokās sarkanas neļķes un marš pie skaistā pieminekļa par godu svētajai 76 tajai atbrīvošanas gadadienai!ģirģens varētu iet pirmajās rindās ar vainagu.Nav ko māžoties tai Eiropai pakaļ astotajā maijā.9.maijs un 17 jūnijs ir pareizie atbrīvošanas svētki.Varen plaša mana zeme dzimtā..lauki,meži,saulesstaru plīvs ,un es nezinu starp zemēm simtām,kur vēl citur cilvēks ir tik brīvs.Slava psrs un kpss!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

15

Uzklausiet tikai mūsu pareizo propagandu, nevis citu, nepareizo propagandu!

FotoLaikā, kad pasaulē straujos tempos izplatās Covid-19 vīrusa delta variants, Latvijas Zinātņu akadēmija vēršas pie visiem Latvijas iedzīvotājiem ar aicinājumu nepakļauties pseidozinātniskiem skaidrojumiem par vakcīnu drošību un efektivitāti, bet ieklausīties pierādījumos balstītās zinātnes atziņās.
Lasīt visu...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

Par kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo,...

Foto

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums...

Foto

Vēstule ārstiem

Cienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt...

Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....