Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VARBŪT

04.12.2019. 07:40

Iespējams, ka masonu valsts paņēma priekšā Latviju, atriebjoties par stingro kristigo nostāju pasaules valdība "vērtību" noraidīšanā. Uzpūta burbuli un pēcāk pie zemajām cenām ieguldījās mežos.

Atbildēt

RRR

03.12.2019. 22:06

»

Pietiek.com lasītājs

Paldies, Ozola kungs, par publicēto rakstu. Manuprāt, tas precīzi atspoguļo ārvalstu banku darbību Latvijā...


Latvijā uz nopietniem amatiem kandidātus nemēdz pamatīgi vētīt, vairāk notiek "zem paklāja" spēles. Faktiski neviena no atbildīgajām personām būtībā nav tikusi nolikta zem kārtīgas izvērtēšanas. Vairumā gadījumos tas ir tādēļ, ka faktiski visi mediji ir politiski piejaucēti vai kontrolēti.

Atbildēt

Pietiek.com lasītājs

03.12.2019. 19:40

Paldies, Ozola kungs, par publicēto rakstu. Manuprāt, tas precīzi atspoguļo ārvalstu banku darbību Latvijā.
Ierosinājums publicēt rakstu sēriju par visiem Latvijas Bankas prezidenta amata kandidātiem. Esmu pārliecināts, ka par viņiem jūs atradīsiet ne mazāk interesantas informācijas.

Atbildēt

forcemajeure

03.12.2019. 18:56

reizēm šajā portālītī trūkst profesionālas diskusijas. argumentētas, pamatotas faktos un teorijā. tagad te viss vai nu balts vai melns. negribu jūs aizkaitināt, cien.lasītāji, bet ir taču arī ekon teorija, prakse. pieredze.
OO raksts ir vēl pārāk maigs. iesaku Confessions of an Economic Hit Man, paties laba grāmata. varbūt tīmeklī var sameklēt. brīžiem pat grūti lasīt, cik tas viss atgādina mūsu realitāti

Atbildēt

Ezis

03.12.2019. 17:12

Otto Ozolu vienmēr esmu uzskatījis par profesionālu, godīgu un objektīvu žurnālistu. Šī raksta retorika šajā kontekstā mani mazliet sarūgtina sava kategorisma dēļ. Viss ir kaut kā vienā virzienā. Turklāt nav skaidrs, kas ir tās divas personas, kuru saruna tiek attēlota.

Atbildēt

es

03.12.2019. 16:13

»

Skumjais Bruņinieks

Visvieglāk un patīkamāk ir vainu par savām muļķībām novelt uz citiem...


Nu man jau šķiet, ka lielāko daļu atbildības tomēr jāuzņemas sviedro bankām un FKTK - ir diezgan acīmredzami, ka finanšu pratība par vairākām kārtām ir augstāka viņiem, kā tantei Jelgavā.
Principā jau ar Islandes vai Ungārijas paņēmienu šo problēmu viņiem arī varēja atdot, ja vien nebūtu tas lāčuka 3A portfelis un siltā vieta Briselē.
Un šeit mēs varam secināt, ka kārtējo reizi problēmu ir radījusi banāla KORUPCIJA

Atbildēt

ha-ha

03.12.2019. 15:42

Nebūtu profesionālie kolaboranti-komsorgi ar komunistiem,kuri pie izdevības miesīgo māti pārdotu-nevienam svešiniekam šeit tik labi neklātos,bet ja nu esam kolaborantu fani,kuri svešinieku priekšā klanās,pie kolaborantu klana nepiederīgajiem ar kāju sper,tad arī jāpiecieš viņu radītās cūcības,jāmūk uz ārzemēm vai jānosprāgst.Šos jēfiņus vienkārši patriekt kārtīgām latvim pat trakākajos murgos nenāks prātā.

Atbildēt

P.

03.12.2019. 13:14

Un vēl - klasika:

"Jaunkundz, man jūs jāapbēdina - šī naudaszīme ir viltota."
"Ak šausmas, mani ir izvarojuši!!!"

Atbildēt

hm

03.12.2019. 12:36

Te aprakstītais nav vairāk, kā pačivināšana. Lai baumas par zviedru banku gadsimta afēru Latvijā apstiprinātu vai noliegtu, nepieciešams veikt nopietnu izmeklēšanu. Patērētāju tiesības aizsardzības, Konkurences, Nacionālās drošības institūcijas kopējiem spēkiem taču varētu noskaidrot valstij nodarītos zaudējumus, kas to veica, kas slēpās, neslēpās aiz nosaukuma zviedru bankas.
Vai Latvijas koloniālais statuss ir tik dziļš, ka patstāvīgi nevaram pat iepīkstēties?

Atbildēt

$$$$$$$$$$$$$

03.12.2019. 12:32

Kad ziidiem vienreiz apgrieziis pa iistam? :)

Atbildēt

Uldis

03.12.2019. 12:11

Daudzi tajā laikā teica, lai neņem kredītus, ka tā nevar turpināties. Kam bija ausis, tie dzirdēja, kam bija acis, tie redzēja.

Atbildēt

tuk tuk

03.12.2019. 11:47

»

Skumjais Bruņinieks

Visvieglāk un patīkamāk ir vainu par savām muļķībām novelt uz citiem...


Bankas algota troļļa komentārs, ar neiztrūkstošo Lembergu. Kaut patiesībā svensonu treknāss dzīres piesedza Vienotība un dombrovskis, vēl par ''glābēju'' uzmetoties.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

03.12.2019. 11:27

Visvieglāk un patīkamāk ir vainu par savām muļķībām novelt uz citiem!
Astoņdesmit gadus cirptais latvietis - parastais pats ir pamanījies piesmiet gan sevi, gan savu Latviju.
Aitas un auni paši cinismā un alkatībā daudz neatpalika no baņķieriem. Pieraduši pie "haļavas" un noilgojušies pēc cilvēciskiem apstākļiem, lopiņi sāka ņemt kredītus pa labi un pa kreisi...nemaz daudz nedomājot, ka būs taču jāatdod.
Man pašam apkārt radi iebrauca auzās..gribot māju! Labi, sameklēju viņiem prīmā mājiņu pie Jelgavas par 50 000 LS. Saku..līdz Rīgai pusstundas brauciens, cena laba, remontu nevajaga - Dzīvo!
Nē..viņiem patīk tā māja Rīgā par 350 000 LS. " ..mēs lai sliktāk dzīvotu, kā Tu..!?
Saku..tā taču milzīga nauda(paši 500 LS vienā čupā nav redzējuši), kā atdosiet..??
Esot biznesa plāns...!!!!!
Nu un dabīgi, kad viss plīsa..tad vainīgi zviedru baņķieri..pašu muļķību taču grūti atzīt.
Bankas Baltija gadījumā taču arī retais, kurš godīgi pateica.."biju muļķis, gribēju viegli un ātri tikt pie lielas naudas.." - pārsvarā visu novēla uz "cinisko, alkatīgo "žīdu".
Cirpējiem (Sistēmai ar oligarhu trijotni priekšgalā) ir ļoti izdevīgi, kad aitas un auni savās nelaimēs vaino "rietumu bankas", "žīdus"..kas sūc latviešu asinis, protams , "Soross un sasodītie "sorosīdi"..nu un vēl Puzes nīstā ASV un ES.
Latviets parastais ir ļoti nasks saņemt visus labumus un kompensācijas no ASV un ES, bet, kad viss ir notrallināts, tad meklē vainīgo..
Es pazīstu kārtīgus, prātīgus uzņēmējus, kas treknajos gados nedeva "gāzi grīdā", kaut gan bija iespējas..kredītus ņēma reti(ļoti apdomīgi), pārsvarā paplašinājās no ieņēmumiem. Un tie izdzīvoja un uzplauka... Bet lielākā daļa ņēma naudu pa labi un pa kreisi ar šaubīgiem biznesplāniem..un tad sākās - vispirms labas mašīnas, ārzemju ceļojumi, mājas..dārgas gleznas uz kredīta.
Un, kad burbulis plīsa, dzimtas mājas ieķīlātas, viss atņemts un vēl parādā esi simtus un vairāk tūkstošus( pat miljonus), tad..PROTAMS, PROTAMS - VAINĪGAS "alkatīgās zviedru bankas"! Un sistēmai izdevīgi uzturēt ir šādas leģendas..
Jau teicu, ka ganāmpulka cirpšanas procesā svarīgi ir norādīt auniem, kurš un kāpēc ir jānobada, kas maisa cirpšanu.
Bet tāpat svarīgi ir rūpēties, lai aitas un auni nejustos dumi un, lai tiem būtu sajūta, ka ir laimīgi. Un, Dies pasarg, ja tie sajutīs vēl, ka tiek cirpti.
Tāpēc jau visu laiku skandina -
"Jūs esat vareni"
"Latvieši nekad tik labi nav dzīvojuši"
"Jūs esat gudri, bet Jūsu nelaimēs vainojami citi"
"Sorosoīdi un žīdi vainīgi"
Visizcilākais piemērs, kad aitas un auni(perdon, tauta) parādīja savu stulbumu, bija - saucot padzīto smagos noziegumos apsūdzēto oligarhu Lembergu atpakaļ valdībā..pēc tam, kad tikko bija to ar Rīkojumu Nr2 padzinusi!!
Nu..un ko ātri izdomāja Sistēma??!!
Protams..!! - ne jau tauta atlaida Saeimu, BET ZATLERS!! Stulbā Velta Puriņa vēl nesen to savā raidījumā kladzināja.
Un tas vispār (kā pēc tam mediju telpā skandināja oligarhu rokaspuiši ) bija "valsts apvērsums".
Un gļēvais "lācītis", kas gāza bezlemberga valdību un personīgi nometa varu Lembergam pie kājām, nekļuva tādēļ par nodevēju un JL ideālu piesmējēju. Sistēma Lūša personā ātri nodēvēja padzītā Lemberga izglābšanu par "valsts vīra cienīgu rīcību"!
Redziet, cik bagāta un gudra tauta mēs esam -
Mums ir savs "valsts vīrs" un savs, dzīvs "Nācijas tēvs"
Un nekad tik laimīgi un labi mēs neesam dzīvojuši, kā tagad..!!
Šo, neseno Rumpīša atzinumu, vajadzētu, kā plakātu, piestiprināt lidostā, lai no savas Dzimtenes bēgošie tautieši varētu apjaust - no kā, nelaimīgie, atsakās!

Atbildēt

no Rīgas

03.12.2019. 11:13

Faktiski nosaukums Latvijas Banka būtu jāaizliedz, ir ECB filiāle Latvijā.

Atbildēt

Zini teoriju un praksi

03.12.2019. 10:53

Bankas uzdevums ir pelniit! Valsts uzdevums ir reguleet, kaa katrs pelniis, arii tai skaitaa bankas. Ja valsts pieljauj taadu briiviibu bankaam, kaadu redzam LV, tad nav ko suudzeeties par sekaam.

Atbildēt

plebejs

03.12.2019. 10:42

»

Ottiņ

Zviedru bankas nav pie vainas kad tizli ļautiņi ķer kredītus neizvērtējot savu maksātspēju.. Ir aitas, būs cirpēji


Tajā laikā,ļoti labi atceros,ka A. Škēle teica (vienā no intervijām), Es rīkotos savādāk un neglābtu bankas no atbildības,bet to neviens pie varas raujošais nedzirdēja.Arī par latu nomaiņu pret eiro, nevajadzēja steigties.

Atbildēt

Ojārs

03.12.2019. 10:22

»

Jopciks

Izcili stulbs raksts


+1
... un "lielākos kretīnus" atbildīgākajos valsts amatos pie mums iesēdina nevis vairs čeka, Soross vai Putins, bet gan zviedru bankas. :)

Atbildēt

leopards

03.12.2019. 10:01

Pie Cērpa nāca bieži Vonsovičs,dāvināja viņam gramatas,tik nezinu,kadam mērķim vinas tika dāvinātas,droši vien kopsadarbībai.kad Vdk darbinieki viņu nosūtija uz zviedriju,pirmo reizi ieraudzīju Cērpu smeķejot,smēķejot viņš apgāja Rātslaukumu divas reizes,iegrimis pārdomās.

Atbildēt

Pilsonis

03.12.2019. 09:59

Okupācijas gados jau nākamajā dienā visi atbildīgie tiktu apcietināti un iesēdināti cietumā. Maksimums 2-3 mēnešu laikā būtu spriedums. Pret cērpu tiktu izdots starptautisks orderis, ja viņš vispār paspētu aizbraukt.
Tāpēc jau krasovickis pareks pārņemšanas brīdī, parakstot līgumu, nervozi košļāja košlājamo gumiju. Pat viņš nevarēja noticēt, ka tā tiešām viss beigsies.
Tie kas aizdeva Latvijai naudu "krīzes pārvarešānai", kopumā jau ir nopelnījuši vismaz 3 miljardus

Atbildēt

jaajaa

03.12.2019. 09:43

...Swedbank akcijas šodien - 122 SEK...katrs galā dabū to, ko pelnījis...un LB priekšnieks nekādā gadījumā nedrīkst būt cilvēks, kuru var ietekmēt zviedri...Zviedrija nav eirozonā, tie viņu privātbanku korkonti ir jāpieskata stingri...:)

Atbildēt

jokste

03.12.2019. 09:42

Lai Cērps vispirms atved telivizoru,ko ejot projām paņēma līdzi,varbūt tagad atvedīs,uz zviedriju vinu nosūtīja VDK darbinieki.

Atbildēt

Jancis

03.12.2019. 09:36

Šito taču ļoti viegli var sakārtot un Uldis Cērps te nav vispār pie vainas!
Un arī ar gāzi grīdā nav sakara nekāda. Vienkārši pilnīgi visiem bija pilnīgs poh*uj uz visu. Šodien ir cita diena, cita situācija. Tas par ko mēs runājam ir ATTIEKSME pret grūtības nonākušajiem, būtībā tas ir par līdzcietību...

Atbildēt

Skolniece

03.12.2019. 09:32

»

Ottiņ

Zviedru bankas nav pie vainas kad tizli ļautiņi ķer kredītus neizvērtējot savu maksātspēju.. Ir aitas, būs cirpēji


Šādu komentāru autori ir salīdzināmi ar tiem, kuri pēc pavēles ņem ieroci un nošauj līdzcilvēkus. .. Potenciāls kautuves darbinieks.

Atbildēt

atis

03.12.2019. 09:24

Lūzera rakstelis par tēmu, ko viņš patiesībā nesaprot.

Atbildēt

Fēlis

03.12.2019. 07:55

»

Jopciks

Izcili stulbs raksts


Izcili stulbs Jopciks. "Padomā pats — vai cilvēks spēj pretoties mārketinga profesionāļu armijām, publiskām autoritātēm un starptautiskām reitingu aģentūrām?" Kā teikt, kā teikt. Draugu ģimeni brīdināju neieslīgt kredītos, jo mums nav nekādas rūpniecības un vienā mirklī varam noiet uz grunti. Klausījās? Kas to deva! Tagad nav ne ģimenes, ne mājas, ne biznesa un vēl tuvi radi, kuri aiz sava naivuma garantēja kredītus, ir pilnīgā dirsā. Ko tur par ierindas lumpeni! Laba jaunības laiku paziņa, liela telekomunikāciju uzņēmuma galvenā grāmatvede, tai laikā ieteica ņemt kredītus un grābt nekustamo īpašumu, jo būs vēl dārgāk. P.S. Muļķis arī baznīcā pērienu dabū. Kāda tur pedofilija! Trula alkatība un stulbums.

Atbildēt

P.

03.12.2019. 07:49

UC vienalga ir tīrākais no četriem netīriem krekliem.

Sad but true.

Atbildēt

hm

03.12.2019. 07:36

Mērķtiecīgi un ar iepriekšēju nodomu aplaupīja LV. Stulbie bauri pat neiepīkstas. Drīzāk otrādi - dzied slavas dziesmas skandināvu zagļiem - laupītājiem. Vecāki bērniem norāda, kā piemēru zviedru dzīves stilu. Vienu brīdi pat valsts vadītāji, tā vietā, lai noskaidrotu un iespundētu noziedzniekus, slavēja zviedru dzīvesprasmi. Kādi jauki cilvēki! Tik pamatīgi aplaupīja! Miljardos!
Cik par šādām naudiņām mūža ieslodzījumi augsti godājamajiem baņķieru kungiem nāktos atsēdēt ASV? Kāds nezina?
Kaut aizrītos ar latviešu naudiņu! To novēlu!

Atbildēt

viesis

03.12.2019. 07:05

Savā laikā iznāca parunāt ar zviedru kolēģiem drīz pēc krīzes. Viņi jutās vainīgi par to, ko Zviedru bankas izdarīja Latvijā... lūk arī atbilde tiem, kuri šeit lamā Otto un viņa rakstu. Vienkārši, jāņem vērā, ka šodien jau ir izaugusi jaunā kolaborantu paaudze, kuriem arī Latvija neinteresē tāpat kā vecajai, tikai jaunie skatās nevis uz Maskavas bet pretējo pusi. Bet Latviju nīst ne mazāk kā vecie, tādēļ arī runā visādas muļķības, piemēram, ka Latvijas iedzīvotāji paši esot vainīgi pie krīzes.

Atbildēt

Ottiņ

03.12.2019. 05:40

Zviedru bankas nav pie vainas kad tizli ļautiņi ķer kredītus neizvērtējot savu maksātspēju.. Ir aitas, būs cirpēji...

Atbildēt

švamme

03.12.2019. 01:14

»

vecais spekulants

Oto! Latvija nav nevienas zviedru bankas . Tas ir zviedru meitas bankas ,kuras noperk nosaukumus . Par vinam atbild tikai LR valdiba . Ja tas butu so banku fileales ,tad tas butu zviedru bankas. Piemeram Nordea vai Danske .Latvija pedeja Zviedru bankas fileale Handelsbanken Latviju pameta nesen


Un te nu milzīga atbildība gulstas uz Grāmatvedi Trīcvaidziņu ar viņa "veiksmes stāstu" un Godmann papu.
Mana ģimene nekad nav ņēmusi kredītus nesamērīgi ienākumiem un atmaksas spējām. Kaut gan šeit cietušie ir visi, ne tikai kredītņēmēji, bet visvairāk VALSTS.

Atbildēt

Pareizi

03.12.2019. 01:12

»

jautājums intelekta pārbaudei

cik no "zviedru banku" bosiem ir tīrasiņu zviedri ? Ko


Banku sistema pieder ebrejiem, vinji arii sarikoja speciali to burbuli, lai uzvaritos kartejo reizi. Ne jau zviedri, norvegji vai amerikanji ko nosaka, bet alkatigie, nekaunigie ebreji. Visas tas finanshu krizes ir vinju apzinati raditas. Un mes vel te pirms dazham dienam ljavam pie Brivibas piemineklja vinju propogandu izpaust ar kaut kadu tur piemineshanu. Cik vinjie ir musejos iznicinajushi...

Atbildēt

skicbūdā

03.12.2019. 00:57

»

Skicpoks

Pamatot vari


tu uzskati ka stulbumu var pamatot?

Atbildēt

kāpēc

03.12.2019. 00:55

»

nu. nu !

neķītrie krakovas žīdulēni kārtējo reizi nodemonstrē ka kūtī auguši


tu rupekli apgāni latviešu valodu??

Atbildēt

vecais spekulants

02.12.2019. 23:59

Oto! Latvija nav nevienas zviedru bankas . Tas ir zviedru meitas bankas ,kuras noperk nosaukumus . Par vinam atbild tikai LR valdiba . Ja tas butu so banku fileales ,tad tas butu zviedru bankas. Piemeram Nordea vai Danske .Latvija pedeja Zviedru bankas fileale Handelsbanken Latviju pameta nesen.

Atbildēt

čem bogāti

02.12.2019. 23:58

»

janis

Visi kandidāti ir tādi paši nelieši.Vai viņi to nezināja


kādi mums ir "v naļīčiji", tādus atrodam !
Neskriesim taču uz Āfriku pēc godīgajiem ja Jevropā tādu nav !

Atbildēt

Krīze

02.12.2019. 23:55

Tā arī bija.
Šis ir īstais kolaborants.
Vansovičs klāt nestāv.
Ielika sirdi un dvēseli, lai Latvija zaudētu finašu neatkarību un ātri audzētu valsts parādu līdz neatmaksājamam līmenim. Ne jau viens. neizpalika bez tābrīža Vienotības. Bet savu darbu izdarīja godam.
Domāju, ka šo vairs neredzēsim Latvijā, bet nekā. Acīmredzot, starptautiskajiem baņķieriem ar kadriem ir pašvaki.

Izskatās labi, murgi naktīs nemoka un kungi labi baro.
No otras puses, kāda tam nozīme. Rimševičs bija tāds pats. Sliktāk nebūs.

Atbildēt

Ak vai

02.12.2019. 23:54

Pilnīgi neatbilst Otto domai un garam, varbūt taisās kažociņu apgriezt, bet ja nopietni, tad tas nav iespējams. Tāpat kā bankas nav zviedru, tāpat kā LB nav latviešu. Lūk Ottiņ ar ko vajadzēja sākt. Tāpat lielveikali nav latviešu un nodokļus šeit nemaksā praktiski neviens no lielajiem uzņēmumiem vai nu arī maksā nodokļus, bet dabon tos atpakaļ dažādos veidos.

Atbildēt

janis

02.12.2019. 23:50

Visi kandidāti ir tādi paši nelieši.Vai viņi to nezināja?

Atbildēt

jautājums intelekta pārbaudei

02.12.2019. 23:27

cik no "zviedru banku" bosiem ir tīrasiņu zviedri ? Ko ?!
Kurā debesu pusē mīt pasaules alkatīgākie naudas mīlētāji ?

Atbildēt

Andris

02.12.2019. 23:27

Tā arī ir, bet tomēr kkā šķiet tāds populistisks raksts... Nu neba jau Vallenbergs pēc jāņiem aiz neko darīt brauca pie Kariņa uz slepenām sarunām... Lieku uz to ,ka Cērps būs jaunais LB prezis.

Atbildēt

Skicpoks

02.12.2019. 23:26

»

Jopciks

Izcili stulbs raksts


Pamatot vari?

Atbildēt

nu. nu !

02.12.2019. 23:21

neķītrie krakovas žīdulēni kārtējo reizi nodemonstrē ka kūtī auguši
no silītes baroti...
Un šitādi rupekļi grasās nākotnē ieņemt amatus Latvijas valstī, neko
citu, kā gānīšanos netā neprasdami !!!!

Atbildēt

Man

02.12.2019. 23:20

Gan patīk şis raksts, gaidām ar par Kazāka makšķerēšanu ar Ilmāru :-)

Atbildēt

Ļubomirs

02.12.2019. 23:17

Vai Smiltēns adobril šito zviedrufobisko skricelējumu?

Atbildēt

nutak

02.12.2019. 23:06

»

Jopciks

Izcili stulbs raksts


kāc autors tāc raksc.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...