Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

„Kā lemsiet, tā būs”

Kārlis Grambergs
06.08.2018.
Komentāri (20)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

S.K.

09.08.2018. 16:40

»

Žulis

Tā „mūsu pašu vaina” ir tāda jocīga lieta. Tiem, kas šodien ir uzurpējuši varu Latvijā tīri labi patīk, ka „mazie cilvēki” viens otram stāsta, ka „vaina ir mūsos pašos” un „pirms kaut ko kritizē, vainu vajag meklēt sevī”. Līdz ar to tie, kuri visus šos gadus ir grozījuši to varas stūri paliek balti ...


Izvērsts komentārs. Kurš teica, ka visi latvieši ir muļķi? Vai tad var teikt, ka Žulis ir no trako mājas? Nevar teikt, jo latvieši tad visi ir jāliek trako mājā, jo visi raksta tik gudrus komentārus pie dumjiem gabaliem.

Atbildēt

Laimnesis Celmlauzis

08.08.2018. 18:50

»

vita

tās brīvības alkas,ideāli, no kuriem, kā fēnikss atdzima Latvija, ir sabradātas, iemīcītas dubļu jūrā. Mēs neesam izturējuši ne varas, ne naudas ugunskristības. Pārāk izsalkuši un samaitāti piecdesmit gados. Tā saeima esam mēs paši


tādi paklusējuši par tiem piecdesmit gadiem!Nebūtu šo gadu visi kalnietes pastalnieki dzīvotu zemē izraktās dobēs un blindažās,tūkstoši 10 ostlandiešu būtu vagari.Varat aizvērties.

Atbildēt

vita

08.08.2018. 14:21

tās brīvības alkas,ideāli, no kuriem, kā fēnikss atdzima Latvija, ir sabradātas, iemīcītas dubļu jūrā. Mēs neesam izturējuši ne varas, ne naudas ugunskristības. Pārāk izsalkuši un samaitāti piecdesmit gados. Tā saeima esam mēs paši.

Atbildēt

Jautājums - Atbilde

07.08.2018. 18:24

"Kādēļ mēs paļaujamies uz lētu populismu ... Kādēļ ir tik grūti atkratīties no šiem savu laiku nodzīvojušajiem komunistu dinozauriem kā...?"

Tādēļ, ka cilvēki jūt, ka tie, kas runā par populismu un gāna komunistus ar čekistiem ir vēl lielāki nelieši, vēl lielāki populisti, intelektuāli un profesionāli niecības un valsti un sabiedrību, ja varētu, ievestu vēl dziļākā purvā vai pat ātrā iznīcībā.

Atbildēt

Esi aktīvs ,ir vajadzīgas pārmaiņas.

07.08.2018. 13:55

Pievienojies partijai ,kurus vecā nomenklatūra sauc par populistiem,jo ar to vecā nomenklatūra grib pateikt mums visiem ,ka mēs vecie vēži sēdēsim līdz mūža galam saeimā, izsūksim tautai spēkus un naudu bāzīsim savās kabatās,un mums ir jāsaprot,ka viņi negrib redzēt izmainītu šo valsti ,un tautu plaukstošu. Nesēdi un nevaidi,tas nevienam nepalīdz. Celies un rīkojies kopā ar tiem ,kuriem ir vēlme un ticība valstī ko mainīt.

Atbildēt

Pozitīva ticība darbos.

07.08.2018. 13:42

Kad cilvēki to vienreiz sapratīs,ka šāda tukša vāvuļošana ,bez reāliem pozitīvas ticības darbiem par labāku valsti,paliks tikai vāvuļošana. Pievienojies tiem , kuri cenšas kaut ko mainīt. Ir jāsāk reāli darīt ,un tad arī kaut kas sāks notikt.

Atbildēt

Nu gan

07.08.2018. 13:34

Pats raksta autors ir populistisku rakstu tiražētājs. Raksta to, ko visi sen jau zina. Negatīva ticība ,bez nākotnes redzējuma ,ir kā sapuvis zobs,kurš netiek āstēts ,vai netiek izrauts.Tas sabojā tikai mutes elpu ,un apkātrējiem liek novērsties no mutes vārstītāja nepatīkamās smakas. Ja negribi redzēt pozitīvas izmaiņas LV,unneesi tendēts uz pozitīvu ,tad nevirini savu smirdīgo muti.

Atbildēt

Edge

07.08.2018. 13:31

"Trīs vaļi" nav problēma - tās ir objektīvi pastāvošas parādības (cilvēka būtība), kuras var mazināt vai palielināt (piem. - atļaujot izpārdot Latvijas zemi ). Viss ir galvā!
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former. Albert Einstein.

Atbildēt

Feders

07.08.2018. 12:16

»

Žulis

Tā „mūsu pašu vaina” ir tāda jocīga lieta. Tiem, kas šodien ir uzurpējuši varu Latvijā tīri labi patīk, ka „mazie cilvēki” viens otram stāsta, ka „vaina ir mūsos pašos” un „pirms kaut ko kritizē, vainu vajag meklēt sevī”. Līdz ar to tie, kuri visus šos gadus ir grozījuši to varas stūri paliek balti ...


Ārprātīgi gudrs komentārs. Tūlīt redzams gudrs autors. Es visam piekrītu. Tikai nepiekrītu tam, ka latvieši ir Eiropiešu kauna traips un visriebīgākā Eiropas tauta. Tā nav jeb tā ir taisnība. Tam es nepiekrītu. Paldies par dziļi urdošo komentāru, ko nav sacerējis vāja prāta letiņš uz poda.

Atbildēt

Drausmīgs murgs un atpalicība

07.08.2018. 07:37

ir raksts un komentāri.

Mācieties, ļautiņi, un lasiet nopietnas grāmatas.

ASV izdoto, Latvijā šodien aizliegto, neatrodamo Alfreda Ceihnera " Latvijas boļševizācija1940-1941", izdota 1944. gadā, A. Grūtupa Observators, 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem, Juri Lina Zem Skorpiona zīmes un ieraudzīsit patiesību, kas notiek ar Latviju šodien, savām acīm.

Šie šajā rakstā apskatītie murgi par egoismu, mantkārību utt. atspoguļo vien paša autora un komentētāju totālo atpalicību un zināmu infantilismu. Un, nebrīnos, tādā līmenī pārsvarā domā visa sabiedrība.

Atbildēt

hm

07.08.2018. 07:22

Kāpēc visā, kas un kā vien iespējams, valsts un varas pārstāvji nomelno un tikai negatīvi izsakās par iepriekšējo laika posmu līdz 90.?
Varbūt tāpēc, ka ielecot pēdējā ES vilciena vagonā, izrādījās, ka tas ir apstājies, ka solītās leiputrijas vietā tika radīta sociālā nevienlīdzība un neaizsargātība, tika zaudēti ....
Kā lai šodien reņģēdājiem paskaidro, ka tas bija neīstais vagons. Vienīgi caur pagātnes noliegšanu.

Atbildēt

Karote

07.08.2018. 07:22

Viena no ķezām, ir kreisi socdemokrātisku partiju neesamība. Vadoņi veiksmīgi un, pieņemu, apzināti nozombējuši sabiedrību, ka tās nozīmē komunistus, maskavas roku, krievi nāk.,utt. Attiecīgi nav līdzsvara politikā. Balsot atliek par vieniem vai citiem dažādu kapitālistu grupējumu pārstāvjiem, kuru intereses reti kad ir Latvijai, pārsvarā savai apetītei. Savukārt, teikt ka "sabiedrība vainīga, paši ievēl" ir tikpat ciniski meli, kā kad zaglis māca apzogamo finanšu pratībai :)

Atbildēt

lauķis

07.08.2018. 06:35

Biedru partijnieku sistēmā atbildība neeksistē , ir tikai kolektīvā bezatbildība un pasakas par politisko atbildību.
Biedru partijnieku sistēma ir ciešā simbiozē ar augļotājiem , kā roka ar cimdu.
Jautājums , vai biedru partijnieku/augļotāju sistēmā ar balsošanu var ko izmainīt?

Atbildēt

kamēr čangaļi nebūs patrioti.............

06.08.2018. 20:13

lūcijas vēl norej tos, kas runā valsts valodā

Atbildēt

Žulis

06.08.2018. 19:13

Tā „mūsu pašu vaina” ir tāda jocīga lieta. Tiem, kas šodien ir uzurpējuši varu Latvijā tīri labi patīk, ka „mazie cilvēki” viens otram stāsta, ka „vaina ir mūsos pašos” un „pirms kaut ko kritizē, vainu vajag meklēt sevī”. Līdz ar to tie, kuri visus šos gadus ir grozījuši to varas stūri paliek balti un pūkaini, bet vainīgie un par visu atbildīgie pēkšņi kļūst zemnieki, frizieri, kurpnieki, galdnieki, skolotāji, sētnieki, mehāniķi, santehniķi..... Nu tad meklējiet vien sevī to vainu! Kur tad viņa ir? Jūs teiksiet, ka vaina ir tā, ka šie „mazie cilvēki” valsts priekšgalā ir ievēlējuši šādus nelietīgus valstsvīrus? Zināmā mērā tam varētu piekrist, bet ir viens „bet”. Lai saprastu šo „bet”, man vispirms ir viens jautājums: Kā jums šķiet, kas ir īstais vainīgais, sodu pelnījušais noziedznieks – tas, kurš vilto naudu, vai tas, kurš nezinot, ka nauda ir viltota, ar to ir aizgājis uz veikalu iepirkties? Līdzīgi ir ar tām vēlēšanām. Vai tad kāds pa šiem gadiem vēlēšanās ir balsojis par deputātu kandidātiem, kas sola valsti izlaupīt un izputināt, izpārdot Latvijas dabas resursus, tautu apkraut ar nepanesam nodokļu slogu, iedzīt parādu verdzībā, ieviest šeit visādus OIKus, ar dažādiem birokrātiskiem šķēršļiem graut iespējas attīstīties šeit normālai tautsaimniecībai, izmitināt Latvijā migrantus no Āfrikas.....? Kaut kā nav dzirdēts, ka deputātu kandidāti pirms vēlēšanām ko tādu būtu solījuši. Tieši otrādi, viņi pirms vēlēšanām bagātīgi bārsta pār vēlētāju prātiem verbālos viltojumus, solot visu sakārtot, uzlabot, attīstīt, pilnveidot.... Un cilvēki šiem verbālajiem viltojumiem notic un nobalsojot pieņem tos savā lietošanā. Tad kurš tomēr ir īstais vainīgais?
Jāsaka, ka būtu gan laiks saprast kas ir kas un beigt viltojumus pieņemt par īstu monētu. Piekrītu! Tie, kas to ir sapratuši vairs nepiedalās šajā vēlēšanu farsā, bet pieprasa mainīt Vēlēšanu likumu. Tomēr liela daļa vēl joprojām tic ka ar šo „viltoto naudu” varēs tikt pie labklājības un ka visa tā „viltotās naudas kaudze”, ko mums kārtējo reizi piedāvā, varbūt nemaz nav viltota. Varbūt tur tomēr var atrast kādu „īstu monētiņu”, par ko nobalsot. Tā ir naiva vientiesība, ko cilvēkos pirms katrām vēlēšanām cenšas uzturēt valdošajai kliķei kalpojošie masu „mēdekļi”.
Tad kas tomēr ir īstie vainīgie? Vai tiešām tie likumpaklausīgie cilvēki, kuri apzinīgi un godīgi strādā savās profesijās, lai nopelnītu sev un ģimenei iztiku, vai tie, kuri viņus regulāri, ciniski un bezkaunīgi muļķo?

Atbildēt

Ar visu cieņu

06.08.2018. 18:10

"Muhosranska"? Kur nesen redzējat ko labāku?

Atbildēt

hmm

06.08.2018. 18:00

Ok, pieņemsim viss teiktais ir pareizi, precīzi pozitīvie salīdzinājumi. Un ko tālāk, nav jo to spēku, kas izvedīs saulītē tie, kas, varbūt, gribētu ir par vājiem, pat ja dabūtu 51%.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

FotoSIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā pieprasa atsaukt desmit maldinošas ziņas sižetā, kas tika pieteikts kā "No "Latvijas valsts mežu" koksnes eksporta uz Skandināviju krējumu nosmeļ privāts uzņēmums".
Lasīt visu...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...