Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētezera

28.01.2021. 19:21

Aleksejs Navaļnijs ir bezbailīgs, godīgs, tiešs un atklāts cilvēks. Viņš ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš iestājas par demokrātisko vērtību un brīvību saglabāšanu mūsdienu Krievijā. Viņa drosme un degsme ir apbrīnojama. Aleksejs Navaļnijs ir kā Dievietes Temīdas zobens viņas stingrajā rokā. Diemžēl mūsdienu Krievijā, kuras pārvaldi ir monopolizējis Vladimirs Putins un partija ‘’Vienotā Krievija’’, vārda un uzskatu brīvība ir vien uz papīra. Reālajā dzīvē tagadējā Krievijā nav nedz vārda, nedz uzskatu brīvības. Tas ir skumji, ka cilvēkus par sava privātā viedokļa paušanu var savākt Krievijas policija. Mūsdienu Krievijā valda šovinisms – militārais un pareizticīgās baznīcas kults. Piemēram, brīvdomīgiem pagāniem un pacifistiem Krievijā dzīve nav salda. Tas nav normāli, ka Krievijas Federācija virzās uz jauna totalitārā režīma izveidi. PSRS laikos bija komunistiskā diktatūra, bet pašreizējā Krievijas Federācijā valda kapitālistiskā diktatūra. Vladimira Putina personības kults nav pareizs. Tas, ka Vladimiru Putinu glorificē dzīves laikā, jebkuram saprātīgam un sevi cienošam cilvēkam var šķist nenormāli. Krieviju ir jāpārvalda tautai (cilvēkiem, kas dzīvo Krievijā) nevis šaurai cilvēku grupai, kura ir izzagusi savu valsti un turpina veikt noziegumus pret savu tautu. Manuprāt, Aleksejs Navaļnijs ir varonis. Novēlu Aleksejam Navaļnijam visu to labāko. Lai visvarenā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
Ar cieņu pret demokrātiju, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #svētezers

Atbildēt

nesatraucies pirdrilla

19.08.2020. 11:56

»

šodienas ğenētiskā atmiņa

latvju bālēliņi šampinjonu fermās kopā ar leišiem. Kalpiņu gēns


Neizglītoti latviešu šampinjonu lasītāji Īrijā nopelna 8-9 reižu vairāk, nekā Novosibirskas bakterioloģisko ieroču fabrikas vīrusologs. Ja tas varētu tikt pie šampinjonu lasīšanas, būtu bezgala laimīgs, tikai netiek ārā no valsts un arī nekur kā krievu to neņemtu darbā.
Strādāt, nenozīmē kalpot, protams, jums, lapķainai batraku nācijai to nesaprast. Tikai jūsu: sadistu un pederastu, valodā vārdiem работа, рабенок, рабеть, ir sakne "раб"(vergs)

Atbildēt

šodienas ğenētiskā atmiņa

18.08.2020. 16:52

»

poļi un lietuvieši lepni

Ka viņu laukstrādnieki Ulmaņlaikos varēja strādāt pie latviešu zemniekiem un pelnīt iztiku savām ģimenēm


latvju bālēliņi šampinjonu fermās kopā ar leišiem. Kalpiņu gēns.

Atbildēt

bet mēs !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

18.08.2020. 15:28

iekarojam kamčatku, cik jūs sīkumaini, veči bīda tādus projektus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

poļi un lietuvieši lepni

18.08.2020. 12:43

»

latvju vagariņi

Lietuvai, atšķirībā no Latvijas, Igaunijas vai pat Somijas, ir bijis lielvalsts statuss. Tā arī viņi uzvedas. Nezinu nevienu leiti, kurš kādreiz nepalepotos, ka Lietuvas robežas reiz stiepās līdz Melnajai jūrai. Ambīcijas jau nekur nepazūd. Un poļiem vēl jo vairāk. Latvieši nekad nebūs līdzvērtīgi leišiem...


Ka viņu laukstrādnieki Ulmaņlaikos varēja strādāt pie latviešu zemniekiem un pelnīt iztiku savām ģimenēm.
Latvieši ir lepni, ka mūsu leģionāri katra krieva ģenētiskā atmiņā ir iedzinuši viņu senču - sarkanarmiešu, aiz bailēm piepļūtītos kerzavikus.

Atbildēt

latvju vagariņi

18.08.2020. 11:32

Lietuvai, atšķirībā no Latvijas, Igaunijas vai pat Somijas, ir bijis lielvalsts statuss. Tā arī viņi uzvedas. Nezinu nevienu leiti, kurš kādreiz nepalepotos, ka Lietuvas robežas reiz stiepās līdz Melnajai jūrai. Ambīcijas jau nekur nepazūd. Un poļiem vēl jo vairāk. Latvieši nekad nebūs līdzvērtīgi leišiem. Lai justos līdzvērtīgi, vēsturē jābūt vismaz vienai kārtīgai Žalgiris kaujai.

Atbildēt

!

18.08.2020. 09:16

»

?

Interesanti, vai šis apcerējums arī tapis pālī? Otto Ozols jau bēdīgi slavens ar savu skricelēšanu smagā dzērumā


ja pagul parka uz zemes pec dzersanas turem ,tad kaut ko pohu salapisanai tacu ir jauzskricele pingvinu mulkosanai !

Atbildēt

to Yes

17.08.2020. 16:10

»

Yes

Ozols ir Rinkevica jaunais partneris


Rinkēviča partneris ir jūsējais pid-ars, Ušakovs.

Atbildēt

Precīzāk Ozols

17.08.2020. 14:16

»

Yes

Ozols ir sorosītu dibenlaiža


tēlo neitrālu un gudru, Dieva svaidītu “gaišreģi”. Bet nekad neatzīs patiesību, lai kāda tā nebūtu. Tās domas, kas nāk galvā Ozolam, viņš bailīgi un padevīgi no tām novēršas, jo uzskata, ka cionistu 4. maija varas noziedznieki, kas ir pie varas, ir Dieva slepenais lēmums.

Atbildēt

Yes

17.08.2020. 14:00

Ozols ir Rinkevica jaunais partneris?

Atbildēt

Pohuj!

17.08.2020. 12:46

»

TYT

Vai ir kādi konkrēti apliecinājumi par Otto Ozola veselību izņemot vēlmi palaist netīru smaku uz cilvēku, kas īsti nepatīk? Tā ir, maigi izsakoties, ļoti nepatīkama liecība par jums. Jācer, ka spēsiet savus vārdus apliecināt ar kaut ko nopietnāku nekā "man tā šķiet" vai "viena tante teica...


Vai nav pohuj? Teksti neko nemaina realitātē. Ozola teksti vienmēr ir vienpusīgi, pieglaimojoši cionistu Latvijas varai. Ja Ozols atzītu, ka 4. maija varas ideoloģija ir conistiska, viņu neaicinātu uz 4. maija mediju “verbālajām caurejām”. Sātans kārdina Ozolu, Ozolam savai “gaišredzībai” piedēvējot Dieva atklāsmi! Esiet kritiskāks pret sevi, Ozol!

Atbildēt

TYT

17.08.2020. 12:29

»

mg

Valstīm nav tiesību atteikties no ES rotējošās prezidentūras...


Vai ir kādi konkrēti apliecinājumi par Otto Ozola veselību izņemot vēlmi palaist netīru smaku uz cilvēku, kas īsti nepatīk? Tā ir, maigi izsakoties, ļoti nepatīkama liecība par jums. Jācer, ka spēsiet savus vārdus apliecināt ar kaut ko nopietnāku nekā "man tā šķiet" vai "viena tante teica"

Atbildēt

mg

17.08.2020. 11:18

»

TYT

Ko nozīmē 'iznesa' ES prezidentūru? Tā bija no ierēdņiem labi noorganizēta un izmaksāja valstij ļoti dārgi. Rinkēviča pievienotā vērtība bija totālā izgāšanās, kad galvenā ziņa no Rīgas bija Junkera ālēšanās dzērumā Gaismas pilī. Tas bija teju vai vienīgais ar ko Latvijas prezidentūra palika vēsturē...


Valstīm nav tiesību atteikties no ES rotējošās prezidentūras.
Iznesa tādā ziņā, ka mums tobrīd bija ministri, kas pie labākās gribas nevarēja novadīt ES ministru sēdes (Gerhards, Dūklavs, Seile), tad to darīja viņa.
Tas, ka Latvija pamanījās lielas summas izpļekarēt kultūras pasākumiem, kas bija lieki, nu, tur var piekrist, bet tā mums tāda zināmā mērā diagnoze, kā kas, tā tūliņ miljoņi koncertiņiem un pasākumiņiem.
Anyway, Otto Ozols ar Lindu Mazuri varētu labāk? Viņiem jau laikam (kā jau cilvēkiem ar sašķiebtu garīgo veselību) šķiet, ka jā. Pārējiem tā neliekas.

Atbildēt

Kataloniju neatzīs

17.08.2020. 11:08

»

mg

Nu, Katalānijas Republikas pamatideja ir tāda, ka tā pēc laika atzīs tādas neatkarīgas brālīgās republikas kā Latgales Republika utt...


Ne Latvija, ne Kaukāza, ne Karēlijas, ne Jakutijas, ne Tatarstānas, ne Ņencu Republikas.

Atbildēt

TYT

17.08.2020. 11:01

»

mg

Šī, kā jūs apgalvojat "atlūza" iznesa visu Latvijas prezidentūru ES Padomē. Lai atceramies, ka premjere mums tolai bija omīte Laimdota un prezidents Berjoza


Ko nozīmē 'iznesa' ES prezidentūru? Tā bija no ierēdņiem labi noorganizēta un izmaksāja valstij ļoti dārgi. Rinkēviča pievienotā vērtība bija totālā izgāšanās, kad galvenā ziņa no Rīgas bija Junkera ālēšanās dzērumā Gaismas pilī. Tas bija teju vai vienīgais ar ko Latvijas prezidentūra palika vēsturē. Bet kopumā - Latvija kā bija, tā palika vājākā no Bsltijas valstīm pēc EK oficiālajiem datiem. To pats Rinkēvičs atzina. Tā kā prezidentūras 'iznešana' valstij kopumā nekādu pievienoto vērtību nedeva. Ja nu vienīgi prēmijas šauram lokam iesaistīto

Atbildēt

nebija, kātad?

17.08.2020. 10:58

»

“Katalānijas projekts”

nebija Kremļa projekts, bet dabisks tautas pašnoteikšanās process Spānijas karalistē. To brutāli apspieda ar cionistiskā ES režīma starpniecību. Ja dotu vaļu katalāņiem uz pašnoteikšanos, tas atvērtu Pandoras lādi citām tautām. Valsts pārvaldes forma sevi ir izsmēlusi globālājā finansu politikā, valsts...


Kataloniešu komunisti, kopā ar krievu fašistiskiem iebrucējiem, slepkavoja spāņus pagājušā gadsimta trīsdesmito gadu otrā pusē. Tas būtu tas pat, kad saujiņa ventiņu piedalītos kremļa agresijā pret pārējiem latviešiem.

Atbildēt

mg

17.08.2020. 10:00

»

Hmm

Ām Parlamentārā sekretāre tieši ir Zatlera partijas atlūza. Tāpat kā viņš pats


Šī, kā jūs apgalvojat "atlūza" iznesa visu Latvijas prezidentūru ES Padomē. Lai atceramies, ka premjere mums tolai bija omīte Laimdota un prezidents Berjoza.

Atbildēt

mg

17.08.2020. 09:58

»

“Katalānijas projekts”

nebija Kremļa projekts, bet dabisks tautas pašnoteikšanās process Spānijas karalistē. To brutāli apspieda ar cionistiskā ES režīma starpniecību. Ja dotu vaļu katalāņiem uz pašnoteikšanos, tas atvērtu Pandoras lādi citām tautām. Valsts pārvaldes forma sevi ir izsmēlusi globālājā finansu politikā, valsts...


Nu, Katalānijas Republikas pamatideja ir tāda, ka tā pēc laika atzīs tādas neatkarīgas brālīgās republikas kā Latgales Republika utt.
Latvijā lielākie katalāņu draugi ir visai īpatējas personas. Parasti bez stabila darba un regulāriem ienākumiem, bet dzīvesveidu, kas krietni pārspēj to, ko pat teorētiski būtu iespējams nopelnīt ar rakstiņiem avīzē (kā Otto Ozols) vai vīniņu tirgošanu (kā pustrakā Mazure).

Atbildēt

“Katalānijas projekts”

17.08.2020. 09:44

»

mg

Cik nu tās dažas reizes ir gadījies satikt, viņš neatstāja adekvāta cilvēka iespaidu. Visa tā apsēstība ar to Kataloniju (kas tiešām viņa gadījumā jau ir mentāla), veids, kā viņš runā, alkoholisms.... lai dies atpestī no šitādiem. Bet lien viņš pa visām spraugām politikā. Jo lāga datba un regulāru ienākumu...


nebija Kremļa projekts, bet dabisks tautas pašnoteikšanās process Spānijas karalistē. To brutāli apspieda ar cionistiskā ES režīma starpniecību. Ja dotu vaļu katalāņiem uz pašnoteikšanos, tas atvērtu Pandoras lādi citām tautām. Valsts pārvaldes forma sevi ir izsmēlusi globālājā finansu politikā, valsts kļūst par parādnieci ar saviem pavalstniekiem un nespēj vairs aizstāvēt savas tautas. Valsts un tauta kļuvušas nošķirtas un tapušas par patērētājām globālo finansu korporāciju parādu atkarībā. Ir divi neatkarīgi subjekti - valsts un tauta pret SVF//PB un FRS, 400 centrālajām bankām, kas ar finansu instrumentiem iznīcina valstis un tautas.

Atbildēt

mg

17.08.2020. 09:31

»

Ozols aiz skaistiem vārdiem slēpj melus

Faktiski notikumi Baltkrievijā ir trīs impēriju - Krievijas SNG, Ķīnas, ASV cīņa Baltkrievijas teritorijā par ietekmi, saraujot Baltkrievijas suverenitāti. Bet Lukašenko tam pretojas neadekvāti - ar padomju metodēm. Baltkrievijas suverenitātes sagraušana ir visiem mācība, ja kāda tauta grib saglabāt...


Cik nu tās dažas reizes ir gadījies satikt, viņš neatstāja adekvāta cilvēka iespaidu. Visa tā apsēstība ar to Kataloniju (kas tiešām viņa gadījumā jau ir mentāla), veids, kā viņš runā, alkoholisms.... lai dies atpestī no šitādiem. Bet lien viņš pa visām spraugām politikā. Jo lāga datba un regulāru ienākumu jau nav. Laikam jau Kremlis arī neko vairs par Eiropas šķelšanas projekta "Katalānija" nemaksā.

Atbildēt

?

17.08.2020. 09:28

Interesanti, vai šis apcerējums arī tapis pālī? Otto Ozols jau bēdīgi slavens ar savu skricelēšanu smagā dzērumā.

Atbildēt

LV demokrātija likvidēta

17.08.2020. 08:53

»

PatrioC

Neesi pamanījis, ka ar demokrātiju Latvijā ir sliktāk kā Baltkrievijā? Ja par demokrātiju sauc esošo banditisko "erzac demokrātiju, tad protams, viss ir vislabākajā kārtībā. Gribas jautāt, kur Tu dzīvo, ja neredzi, ko "tiesiskuma koalīcija" dara? Katrā ziņā, ne latvijā


ar varas koncentrāciju - SAB, VDD un likumu grozījumiem , ar ko piešķirta pielaide valsts noslēpumiem CVK pr-jai K. Bērziņai. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē tikai vienu - balsis 14. Saeimas vēlēšanās skaitīs pēc VDD norādēm, ciādi K. Bērziņai draud kriminālprocess.

Kāpēc tas tā ionistiski sakārtots? Tāpēc, lai šķeltu sabiedrību un realizētu cionistu ideoloģijas 4. maija valsts korporācijas merkantilos plānus.

Tas viss tiek pasniegts it kā latviešu tautas interesēs - balsis 14. Saeimas vēlēšanās skaitīs tā, lai Saskaņa un opozīcija nenonāk pie varas un pie valsts noslēpumiem. Vienlaikus 4. maija ionistu valsts korporācija iznīcina visu Latvijas un latviešu tautu, ar finansu instrumentiem sagraujot ekonomiku un palielinot valsts parādu, lai globālo finansu korporāciju rokās nonāktu valsts ieķīlātie valsts īpašumi Pļaviņu HES u.c.

Atbildēt

PatrioC

17.08.2020. 07:47

»

Andris

Neaizmirsīsim ,ka Otto Ozols-tas ir pseidonīms. Pēc tautības tāds pats "latvietis" kā Levits...


Neesi pamanījis, ka ar demokrātiju Latvijā ir sliktāk kā Baltkrievijā? Ja par demokrātiju sauc esošo banditisko "erzac demokrātiju, tad protams, viss ir vislabākajā kārtībā. Gribas jautāt, kur Tu dzīvo, ja neredzi, ko "tiesiskuma koalīcija" dara? Katrā ziņā, ne latvijā.

Atbildēt

mūsēji muld pa tukšo

17.08.2020. 07:46

un ielaiž Latvijā čekistus

Atbildēt

ES

17.08.2020. 07:45

pateicoties Lietuvai un Polijai ir sapratuši, jāsoad krievija, laiks atslēgt sfit

Atbildēt

Ozols aiz skaistiem vārdiem slēpj melus

17.08.2020. 06:59

Faktiski notikumi Baltkrievijā ir trīs impēriju - Krievijas SNG, Ķīnas, ASV cīņa Baltkrievijas teritorijā par ietekmi, saraujot Baltkrievijas suverenitāti. Bet Lukašenko tam pretojas neadekvāti - ar padomju metodēm. Baltkrievijas suverenitātes sagraušana ir visiem mācība, ja kāda tauta grib saglabāt savu etniskumu bez valsts pārvaldes. Ordeņa pārvaldības struktūras ir šodien atbilstošas sagrautajās valstīs kā Latvija un citas.

Bet Ozols izgaismo tikai Lietuvas maidana realizāciju Baltkrievijas teritoijā mūsdienu metodēm sagraujot Baltkrievijas suverenitāti. Ozols ir pilnīgs muļķis un nelatvietis, kaut kāds baptistu hibrīds.

Atbildēt

Andris

17.08.2020. 04:40

Neaizmirsīsim ,ka Otto Ozols-tas ir pseidonīms. Pēc tautības tāds pats "latvietis" kā Levits.
Bet par pašu rakstu sasmējos. Ja pieņem pēc Ozola teiktā, ka Vienotība ir organizēta noziedzīga grupa , tad attiecīgi Latvijā stāvoklis ar demokrātiju ir vēl sliktāks nekā Baltkrievijā, jo Baltkrieviju nevada organizēta noziedzīga grupa. Organizētā noziedzīgā grupā demokrātija pēc noklusējuma neeksistē. Es gan iespējams ,ka nezinu ,ko nozīmē demokrātija. Ja tā nozīmē "tautas vara" tad Latvijā nav demokrātijas. Jo tauta it kā ievēl parlamentu. Un parlamenta vēlēšanās uzvarējusī partija izvēlas premjeru un piedalās valdības sastādīšanā. Un analoģiski kā tiek pieprasīts Lukašenko atdot varu vēlēšanu uzvarētājam, tāpat Latvijā premjeram vajadzētu būt vai nu Urbanovičam vai Ušakovam. Bet nē premjers ir vēlēšanu zaudētājas partijas vadītājs, un ja šī tagad skaitās demokrātija, tad pēc analoģijas Baltkrievijā arī premjeram jābūt vēlēšanas zaudējušas partijas vadītājam, tātad Lukašenko. Ja man nav taisnība, tad beidziet vienreiz melot par kaut kādu demokrātiju un cilvēka tiesībām. Tādas nekad nav bijušas un nekad arī nebūs.Āmen.

Atbildēt

alite

16.08.2020. 23:11

Par to mūsu ārpolitika ir iekrāsota pavisam citos toņos un nevajag te nesamērīgus efektus gaidīt Kurā gan citā zemē tāda solvita par vēsniecībās ganītos un reprezentētu valstyi?

Atbildēt

to netīrie dzīvnieki

16.08.2020. 23:03

»

K

Ja gadījumā neesi ievērojis- Eiropā valda pagrimums. Par Ukrainu pat nav vērts izteikties


Nepiedzīvosiet to dienu, renesanse paredzēta tikai homo sapiens

Atbildēt

K

16.08.2020. 22:44

»

Lietuva un Polija

Ir uzticamākie baltkrievu un ukraiņu draugi un viņi stāv pie Eiropas renesanses šūpuļa


Ja gadījumā neesi ievērojis- Eiropā valda pagrimums. Par Ukrainu pat nav vērts izteikties

Atbildēt

būsim godīgi

16.08.2020. 21:45

»

auns

Nožēlojama ir NA ar dalību šādā Kariņa kompānijā


NA ir nožēlojama jebkurā kompānijā un arī viena pati par sevi.

Atbildēt

FKK

16.08.2020. 21:17

»

mg

Ottiņam rakstiņus jau sen vairs neviens nelūdz rakstīt. Un par viņa rakstiņiem neviens vairs pat centu nemaksā honorārā. Viņš piemaksā, ka viņa drazu vispār kāds caurums vēl nopublicē. Šai portālā var publicēties uz velna paraušanu, ja vien ir naudiņa, ko samaksāt par to, ka nopublicē. Piemēram, izskatās...


Vai var ir kāds konkrēts apliecinājums, ka viņš vai kāds cits Lapsam par šī raksta publicēšanu ir kaut ko maksājis? Ja šāds fakts netiks apliecināts, tad tā būs kārtējā liecība par Rinkēviča fanu spēju melot, kad nekas nav piebilstams pēc būtības. Tāds Lukašenko līmenītis - ja nav argumentu, tad apmelot oponentu.

Atbildēt

Juhi

16.08.2020. 20:42

"ASV laikraksti skaļi šausminājās par Latviju kā naudas atmazgātāju lielvalsti (Zviedrijas bankas "mazgāja" vairāk, bet viņus publiski nepazemoja)"

Vērts pieminēt. ka arī Igaunijā atmazgāja vairāk!

Atbildēt

auns

16.08.2020. 20:17

Nožēlojama ir NA ar dalību šādā Kariņa kompānijā.

Atbildēt

mg

16.08.2020. 19:48

»

Liecities miera

Kāds palūdza Otto uzrakstīt rakstiņu


Ottiņam rakstiņus jau sen vairs neviens nelūdz rakstīt. Un par viņa rakstiņiem neviens vairs pat centu nemaksā honorārā. Viņš piemaksā, ka viņa drazu vispār kāds caurums vēl nopublicē. Šai portālā var publicēties uz velna paraušanu, ja vien ir naudiņa, ko samaksāt par to, ka nopublicē. Piemēram, izskatās, ka vecajam prātu izkūkojušajam Priedītim naudiņas vairs nav. To vairs nepublicē.

Atbildēt

tā nu ir

16.08.2020. 18:48

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Rinka ir latwieshu lepnums


Pederasts Rinkēvičs bija pederasta Gņila Išakova, koalīcijas partneris un, protams, krievu pederastu partija, Saskaņa, kas Latvijā pārstāv pederastu Putinu un kremļa pederastu partiju, "Bļjaģinaja rossia", par viņu balsoja.

Atbildēt

to !

16.08.2020. 18:44

»

!

lai lietuva savac visus Baltkrievijas homosexsualistus praidistus un sorositus pie sevis,lai aizvac ari falso ,,nobela premijas laureati literatura,, un netrauce baltkrieviem stradat un dzivot


Lai Krievija savāc savu pederastu nāciju un jūs Eiropā pārstātu izplatīt fekāliju smaku un zarnu infekcijas. Pat ja tev, kropli, vēl nav plēsuši anālu, nenozīmē, ka tu neesi pederasts, jo 3/4 tavu senču tādi ir bijuši.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

16.08.2020. 18:40

Rinka ir latwieshu lepnums.

Atbildēt

ne tikai Baltkrievijā

16.08.2020. 18:39

»

sorosit nacionalais atkritums atkal trako

tev tacu skaidri un gaisi pateica ,ka Baltkrievija praidu,sorosa fondu un maidanu nebus


Nekur uz Cilvēku planētas nebūs jūs, lapķjaino blusaino civilizācijas atkritumu, sadistu un pederastu un liecību, kā tādi izdzimteņi rāpojuši pa zemi.

Atbildēt

Liecities miera

16.08.2020. 18:33

Kāds palūdza Otto uzrakstīt rakstiņu

Atbildēt

publicejiet visu sarakstu

16.08.2020. 18:24

»

Cīņa par demokrātiju Latvijā

Demokrātija Latvijā izpaužas kā Kariņa un Levita siles lopu visatļautība


atsaucas tie ,kuri ir balsojusi par levitu un karinu !

Atbildēt

Ģirģens no KPV LV un jēkabpils treniņbikses

16.08.2020. 18:05

Bordāns kritizēja to, ka Ģirģens esot apmeklējis Ļepsa koncertu. "Tas ir tikpat kliedzoši, kā toreiz, kad "Russia Today" Latvijas Televīzijā sarīkoja šovu, lai pazemotu Latvijas valsti. Tāpat iekšlietu ministrs ir nosēdināts pirmajās rindās, lai pazemotu Latvijas valsti," sacīja Bordāns.

Atbildēt

taisnība

16.08.2020. 17:31

100%

Atbildēt

!

16.08.2020. 17:23

lai lietuva savac visus Baltkrievijas homosexsualistus praidistus un sorositus pie sevis,lai aizvac ari falso ,,nobela premijas laureati literatura,, un netrauce baltkrieviem stradat un dzivot !

Atbildēt

latvieti,atbalsti Portlendas ielu brivibas cinitajus !

16.08.2020. 17:20

»

Domātājs

Lietuva sāka riet uz Baltkrieviju, kad par prezidenti tika iebīdīta, vēl VDK protežētā komjauniete Pruskaite...


cer uz sorosa un valsts departamenta grantiem !

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...