Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gotfrīds

19.05.2016. 04:18

Ar tādu reklāmu var nākt tikai paši čekisti, viennozīmīgi. Jūsu rokrakstu saožu pa gabalu.

Atbildēt

REPRODUKCIJA

22.04.2016. 14:45

Tā doma nav pareiza, jo ja tu publicēsi
ierakstu, kur maizītes pimpis saskaras ar mežbietes pimpi, tad lasītājiem tā būs tikai REPRODUKCIJA
(viņi netiks pie īstiem pimpjiem) jeb
jāvēršas ir pret īstiem pimpjiem vai pēc īstiem pimpjiem.

Atbildēt

R

21.04.2016. 22:04

»

Stalins

Mēs te ar biedriem aprunājāmies un izlēmām:Nē rupjībām!Tie kas ar savu pretinieku pazemošanu sāks,tie arī beigs.Ne jau par krievu trīstāvīgajiem ir runa,bet gan to,ka tas ,kurš citu pazemošanu izmanto kā argumentu principā nav labs biedrs...


LR drošības iestādes ir vairāk inteliģenti.... O, jā! Inteliģenti salauž rokas, inteliģenti pasviež zem krēsliem spragstvielas ,lai rastos iespēja safabricēt lietu... turpināt var ilgi

Atbildēt

Stalins

21.04.2016. 21:20

Mēs te ar biedriem aprunājāmies un izlēmām:Nē rupjībām!Tie kas ar savu pretinieku pazemošanu sāks,tie arī beigs.Ne jau par krievu trīstāvīgajiem ir runa,bet gan to,ka tas ,kurš citu pazemošanu izmanto kā argumentu principā nav labs biedrs.
Un te jau ir runa par gaumi.Piemēram,ļoti šaubos,ka Lato Lapsa izmantos tādus paņēmienus.Ziniet ļaudis aizejiet uz Latvijas bibliotēkām un palasiet ...grāmatas.Tāpat,S.Aboltiņa,nu nezvai piedalīsies tādās diskusijās,var palasīt Saeimas stenogrammas.
Nu tas tā,par rokrakstiem runājot.Anonimitāte ziniet((
Tas ka tiešām Latvijas Zemei ir problēmas,smagas lietas-jā.Bet kāpēc Latvijas ierēdņus apsaukāt par "čekistu izstrādājumiem"?Atvainojiet,bet LR Drošibas iestādes ir vairāk inteliģenti dienesti,nekā nagu maucēji vai purnā devēji.Apvērsums Latvijā-par to ir satraukums,un mēs esam pārliecināti,ka ar Krieviju vajadzēs sadarboties,ka ar tās dienestu pārstāvjiem vajadzēs saprasties,ne visiem,bet tieši tiem,kam rūp Krievijas un tās pilsoņu intereses,jā un tiem,kas sapratīs ,ka Latvijas Republika pārstāv vienlaikus arī citu NATO dalībvalstu drošības intereses.Un var stipri tā gadīties ,ka NATO būs nepieciešamība pēc Krievijas pārstāvju palīdzības.Latvijas labā daudz darījuši tās ebreju izcelsmes pilsoņi,varbūt,iespējams,ks viņi spēs saprasties ar ebreju izcelsmes pilsoņiem Krievijā.Tur ir ietekmīgi cilvēki finansu sfērā ar šo tautību.Šīs tautas pārstāvjiem reizēm mēdz būt izcils talants politikā,ne tikai finansēs.

Atbildēt

Bbbbumbieris

21.04.2016. 15:55

Un vispābā smieklīgs pokemons tas lapsa, sataisījis haju ar savu astoņkāji, bombardē VID, bet pats ar putām uz lūpām aizstāvēja Vaškeviču.

Savdabīga taisnīguma izpratne, maigi izsakoties

Atbildēt

nu bet dabiski

21.04.2016. 13:58

»

Arturs Priedītis

2016.gada 21.aprīlī valsts hibrīdapvērsums tika likvidēts. Tā lielākie ieguvumi divi. Hibrīdapvērsums parādīja, ka 1) latviešu inteliģence nav spējīga nodrošināt valsts pastāvēšanu un tāpēc 2) LR ir novesta līdz kraham. Turpmākā latviešu veģetēšana LR ir veģetēšana kraha apstākļos. Hibrīdapvērsums ir...


20. aprīlis = ādolfa šiklgrūbera (hitlera) dzimšanas diena.
21. aprīlis = totalitāras "valsts" parodijas dzimšanas diena.
22. aprīlis = vladimira uļjanova (ļeņina) dzimšanas diena.

Kā jau ir sacīts: "sūdi - pie sūdiem."

Atbildēt

Arturs Priedītis

21.04.2016. 13:19

2016.gada 21.aprīlī valsts hibrīdapvērsums tika likvidēts. Tā lielākie ieguvumi divi. Hibrīdapvērsums parādīja, ka 1) latviešu inteliģence nav spējīga nodrošināt valsts pastāvēšanu un tāpēc 2) LR ir novesta līdz kraham. Turpmākā latviešu veģetēšana LR ir veģetēšana kraha apstākļos. Hibrīdapvērsums ir valsts kraha pakāpeniskās ģenēzes rezumējošā kulminācija - galīgais iznākums.

Atbildēt

baba

21.04.2016. 13:15

Viss šitas ir iebiedēšana. Paraustīt vajag mums savas važās, cik stipras varbūt jau nokritušas. Ne par velti šitik stipri biedē.

Atbildēt

21.04.2016. 12:25

»

VB

neliecināt tu legāli vari tikai pret sevi


Pareizi liecību došana, ja nevar izvairīties un melot negrib, bet jāmelo, lai neatklāj, ka melo, ir vienīgais veids šāds.

Nepietiek ar to, ka pasaka - varbūt jā, varbūt nē, neatceros. Bet var pieķert, ka izskatās, ka atceras un melo.

Tādā gadījumā jājauc laiki attiecībā pret notikumiem, kas varbūt notikuši, varbūt nav, varbūt pirms kaut kā, varbūt pēc. Tā tiesnešiem, prokuroriem radīsies un nostiprināsies priekšstats un parliecība, ka liecinieks patiesībā neatceras notikumus un nav spējīgs liecināt tā, ka liecības var būt pierādījumi lietā.

Atbildēt

urmas

21.04.2016. 12:21

»

hrrr

Pilsoniskā nepakļaušanās būtu vislabakā atbilde...


+1000

tie kas to vēl nedara - iesaku sākt.
neaizmistat ka viedtālruņi un sociālie portāli ir gamlvenie "spiegošanas" instrumenti

Atbildēt

latvietis

21.04.2016. 12:16

Vieniga partija par kuru Latvija ir verts balsot ir Rubika partija vaij ta kas ir pret jeb STOP IMIGRACIJA. Vel butu labi ja deputats bijusais Raimonds Pauls izveidotu kadu partiju jo vinam var ticet un vins ir tautas milulis. Parejie ir sukas pedejie. Un vispar Latvija jataisa revolucija. Nekadas sarunas bet jaiet visaij Latvijas iedzivotajiem uz SAEIMU un jagaz ta korumpeta zaglu valdiba un uz cietumu un tiesat visu valsts sistemu. Latviju japarnem tautaij nevis burzujiem. Visa nozagta nauda jaatnem no zagliem un vinu gimenu loceklus atstat bez naudas bankas kontos , ipasumus visus atnemt un masinas dargas u.t.t. Valsti japarnem tautaij un ES naudu iedoto neadot jo vini pielava Latvijas valdibaij zagt valsts naudu un iznicinat visu rupniecibu Latvija. ES vel parada par visu Latvija.
Latviesi pietiek mums ciest jataisa ir Revolucija jo ta jau mes stavam uz celiem.

Atbildēt

lauķis

21.04.2016. 11:25

»

hrrr

Pilsoniskā nepakļaušanās būtu vislabakā atbilde...


Piekrītu , šie ir reāi soī ko katrs godīgs cilvēks var darīt.

Atbildēt

hrrr

21.04.2016. 10:45

Pilsoniskā nepakļaušanās būtu vislabakā atbilde.
Banku sistēmas neizmantošana.Nepiedalīšanās vēlēšanās.Nodokļu nemaksāšana. Skaidras naudas lietošana..Pilnīga nesadarbošanās ar varu. Personiskā patēriņa drakoniska samazināšana.Emigrācija..Šis ES okupantu režīms ir jāsagrauj no iekšpuses..

Atbildēt

to Ass

21.04.2016. 09:29

Bet kurš tad uzrakstīja, kā nozakt ļimonu?

Atbildēt

Iedzīvotājs

21.04.2016. 08:52

Jūsu solījumi ir tādi paši kā partiju pirmsvēlēšanu. Kungi, solīts makā nekrīt.

Atbildēt

VB

21.04.2016. 08:40

Doma laba, bet naiva.

Atbildēt

formula

21.04.2016. 08:39

Paradoksāli,bet "mēs" ar šo atbildes plānu "vietējiem čekistu izstrādājumiem" pierāda,ka likuma normas,kas,bez šaubām,tiks pieņemtas,ir pretspiegu,nevis pret demokrātiju,tai skaitā,vārda brīvību.

Atbildēt

Ass

21.04.2016. 07:26

»

pārdomas

Interesanta situācija veidojas. No vienas puses raksts, kurā iestājas par vārda brīvību, cenzūru, uzskaitīti visdažādākie maskēšanās elementi, kas sola 100% anonimitāti un drošību...


Bingo, komentars bija par pasha lapsas personibas dubultoshanos, kam tad noslepums, ka astonkajis, mes, pietiek ir lapsas pasha raditi produkti- merkjis viens - diversificeties lai pelnitu vairak, kada drisaa varda briviba

Es komentars tika nekavejoties dzests un komenteshana liegta

Patiesais shodienas astonkajis - Lembis, viena ministre ar savu viru, kas karto lietas, MN administratori, checheni utt un pats lapsa,kam tad tas nav skaidrs....Mauciens pa VID ir vienkarsha varas mainja un VID pakljaushana ZZS, kuru lapsa apkalpo


c'mon kuminj, tu tak saproti, ka tu vari chakaret visus kadu laikum tu vari chakaret kadu visu laikum bet tu nevari chakaret visus visu laiku

dodu shim komentaram 5 minutesm pirms tas tiks dzests, varda briviba moahhahahahaha

Atbildēt

visdrošāk laikam

21.04.2016. 07:11

sākt dziedāt slavas dziesmas varai.Tā, ka nelabi metas.

Atbildēt

Viedais kroga draugs

21.04.2016. 07:01

Mani jau šodien uztrauc fakts, ka, piemēram, pēc publiska (jo dzird visi apkārtējie) disputa krogā, kurā pārliecinu blakus galdiņa "pudeles brāli", ka Latvija tomēr tika okupēta un tai nevajag iekļauties Krievijā (vai ASV), mums nevis jāiedzer par mieru, bet man jāziņo tur, kur vajag. Kas būs pēc ceturtdienas pat domāt negribu.

Atbildēt

Nepietiek.

21.04.2016. 06:34

»

post scriptum, naivajiem

izmantojot publisko wi-fi...


Ko nozīmē - "šķetināt no otra gala"?

Atbildēt

Nu gan pietiek!

21.04.2016. 06:27

»

PIETIEK

Vai, cik interesanti, no vienas IP adreses mums raksta gan "Arturs Piražkovs", gan "plastelins", gan "o pis".:))) Nu, rakstiet, rakstiet, veiksmi darbā


Āboltiņa pērn saņēma 39 566 eiro, lielāko daļu par darbu Saeimā - 37 355 eiro. Viņa saņēmusi 1425 eiro no privātpersonas Lato Lapsas kā kompensāciju par advokāta pakalpojumiem tiesas procesā par nepatiesu ziņu atsaukšanu, kā arī 377 eiro procentu maksājumu no «Citadele banka» un 409 eiro no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras.

Atbildēt

lauķis

21.04.2016. 06:23

»

...

kādēļ tāds satraukums kremļa troļļu aprindās


Kremļa troļļiem nekāda satraukuma , bet vietējie biedri partijnieki gan stipri uzbudinājušies.

Atbildēt

...

21.04.2016. 04:07

kādēļ tāds satraukums kremļa troļļu aprindās ???

Atbildēt

ha

21.04.2016. 01:09

»

post scriptum, naivajiem

izmantojot publisko wi-fi...


Beidz nu muldēt-kibertelpā praktiski izsekot neko nevar, ja pieiet lietai kaut vai nedaudz esot tām smadzenēm. Neeiešu pārskaitīt visus vpn,tor,mac,vpc,truecrypt u.t.t. risinājumus. Vismaz Lapsu jau točņa pat nemēģinās. Tehniski. Bet no otra gala gan var sākt šketināt. Tas kā ar to nenotveramo Džo.

Atbildēt

K

21.04.2016. 00:50

»

vārdu sakot

Vārda brīvība būs ofšoros


gan jau Eiropa kādreiz ieraudzīs, bet ne jau KGbešņikus, bet gan latviešu ilzītes, ināras, ivarus, valdus, andrus, laimdotas, solvitas....Patiesībā ir liels kauns to apzināties, ka savai tautai visanaidīgākie ir paši latvieši.

Atbildēt

nepietiek vis! sos - save our s-asses!

21.04.2016. 00:09

»

post scriptum, naivajiem

izmantojot publisko wi-fi...


https://www.privacyinternational.org/node/68

Atbildēt

post scriptum, naivajiem

20.04.2016. 23:54

izmantojot publisko wi-fi 
==========
Publiskais wi-fi ir visnedrošākais veids kā jebko izveidot vai izvietot internetā..
Tas nu tā.. tāpēc viss pārējais bla, bla, bla, bla..a.a par šifrētiem.. lol!.. e-pastiem un adresēm domāts mums, lauku pāķiem, kuri neko nesaprot no metadatiem un izsekošanas metodēm kibertelpā..

Interesentiem: http://itknowledgeexchange.techtarget.com/business-technology/can-you-hear-me-now-govt-surveillance-and-metadata/

Negribu iespringt, bet, lai izvairītos no izsekošanas internetā nepietiek nopirkt jaunu datoru, sd karti, modēmu, nošifrēt savu e-adresi :), uztaisīt jaunu blogu un ielogoties no pre-paid kartes, vajag arī drusku smadzeņu un vajag atcerēties, ka kamolu var attīt arī tad, ja dzijtiņu sāk šķetināt no otra gala.

Atbildēt

jo, ho, ho un pudele ruma

20.04.2016. 23:11

»

hi, we the people!

Jāāā, kad kekss lapsiks saka - MĒS!, tas skan lepni! Mazliet šizofrēniski, bet lepni...


Atsaucu savu notu par nepiedalīšanos. Izlasīju komentārus. Forši. Smējos skaļi. Tā turpiniet. Vai arī neredzēsiet MŪS :) kā savas ēzeļa ausis bez vācu alus pudeles vāciņa!
Jautrībai jābūt! Citādi es nepiedalos!

Atbildēt

hi, we the people!

20.04.2016. 23:04

Jāāā, kad kekss lapsiks saka - MĒS!, tas skan lepni! Mazliet šizofrēniski, bet lepni.
Ja jau jārada jauns portāls, tad pietiek.com necik drošs laikam nebija, vai ne? Un mēs :) te nesapratām, ko mūs šizoīdi psihopātiski tipāži no orgāniem, nworder, oligohrēnijas u.tml. miskastēm nemitīgi traucē, izseko, terorizē un iebiedē.
Nu, kā teiktu biedrs ļembis - "flag vam v ruki!". Lai veicas mūžīgajā muldēšanas katla maisīšanā. Mēs (es) laikam off. Too tired of your shit, guys!

Atbildēt

DP sūkātāji

20.04.2016. 22:43

Šitas man atgādina vienu frāzi 13.janvāra notikumu priešvakarā. Aicinātāji sist saeimai logus teica-DP variet atsūkāt, jūs mūs neatradīsies. Par spīti tam, ka aicinājums tika publicēts arī latvijas hostingos, visos portālos tika likti linki. Tika veikta ļoti nopietna izmeklēšana, portāliem sūtīja pieprasījumus atkāt komentāru autoru IP, visu uzsaukumu izplatītāju IP, no kādiem IP kas gājis. Un rezultātā DP atsūkāja kā bija prognozēts :D Paši to paziņoja. Notiek izmeklēšana.

Atbildēt

vārdu sakot

20.04.2016. 21:47

Vārda brīvība būs ofšoros.
Bez tam , par katru dumu lietu jāsūdz tiesā un tā līdz ES tiesām. Gan jau Eiropa ieraudzīs maskējušos kagabešņikus.

Atbildēt

Buločkins

20.04.2016. 19:55

Jā, ne par kādiem subotņikiem, 1. maija demnstrācijām un citu figņu arī - vairs nebūs nekādas runas. Ja demokrātija ir beigusies, tad es ieslēdzu pret šo veidojumu tādu pašu attieksmi kā savulaik - pret PSRS.

Atbildēt

Buločkins

20.04.2016. 19:53

Man arī ir neliela atbildīte gatava. Pirmais, bet nebūt ne pēdējais solis no manas puses. Ja 21. datumā tos grozījumus pieņems, tad 23. datumā manis nekādā talkā nebūs. Turpmāk pacentīšos ar šo valsti vairs nesadarboties - neliecināt ne tiesā, ne policijā, ne arī kā citādi brīvprātīgi sadarboties.

Atbildēt

urmas

20.04.2016. 18:21

izskatās ka raksts aizskāris dažus tīri personiski... :))
aizejiet uz aptieku pēc "nervostrong"

Atbildēt

:)))

20.04.2016. 17:52

»

o pis

pietiek vārda brīviba izpratne, 3 komentari no ģimenes


O, vesela vietējo čekistu ģimene? Vecmāmiņa sparāns, māmiņa ņikiforovs un vedekla mežviets?

Atbildēt

tikai neaizmirsti slēpotāja masku uzvilkt

20.04.2016. 17:47

maksājot ar tikpat anonīmu priekšapmaksas karti

Atbildēt

Arturs Piražkovs

20.04.2016. 17:23

»

PIETIEK

Vai, cik interesanti, no vienas IP adreses mums raksta gan "Arturs Piražkovs", gan "plastelins", gan "o pis".:))) Nu, rakstiet, rakstiet, veiksmi darbā


atvainojiet pietiek , mes nezinajam ka no vienas adreses jums drikst rakstit tikai viens , cilveks,,:)) redz gimene tik viens dators,, lai nerastos parpratumi, publicejat visus savus noteikumus..??:))

Atbildēt

izskatās

20.04.2016. 17:13

»

:)))

Solvita, tu


pēc viņas.

Atbildēt

pārdomas

20.04.2016. 17:13

Interesanta situācija veidojas. No vienas puses raksts, kurā iestājas par vārda brīvību, cenzūru, uzskaitīti visdažādākie maskēšanās elementi, kas sola 100% anonimitāti un drošību.
No otras puses Pietiek komentārs, ka tomēr atšifrēts viens komentētājs no vienas adreses bet ar trim nikiem un vēl kāds komentētājs "es" kura komentārs cik var redzēt bijis kritisks rakstam,kāds tam pat atbildējis, bet pats "es" komentārs izdzēsts.
Vai nav amizanti?

Atbildēt

Armands

20.04.2016. 17:05

Atbalstam... Veiksmi Jums...

Atbildēt

Arturs Piražkovs

20.04.2016. 17:05

»

ed

:D :D :D shitas labs


mes esam istie mes:))

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...