Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kā mēs to varam paciest?

Arturs Lešinskis
20.12.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MUĻĶIS

21.12.2021. 23:27

»

pētnieks

MUĻĶIS


pētnieks

Atbildēt

Svetlana

21.12.2021. 21:14

Dēļ mūsu valdības es gandrīz izdarīju pašnavību oktobra beigās.. laikam ēnģelus bijis blakusIznīcināt viņus!!

Es negribu lai kāds no mūsu iedzīvotājiem sastapas ar MELNU(o) DEPRESIJU, KAD ZĀLES NEPALĪDZ

LIELAS BAILES UN NEKA VAIRĀK

Atbildēt

pētnieks

21.12.2021. 20:09

MUĻĶIS

Atbildēt

MollyDotson

21.12.2021. 19:28

Es nopelnu 162 $/stundā tāldarbā. Es nekad nebiju iedomājusies, ka tas ir godīgi, taču mans tuvākais pavadonis nopelna 21 tūkstoti USD mēnesī, strādājot tīmeklī, kas man bija patiesi šokējoši, viņa lika man to vienkārši mēģināt.

KOPĒT UN ATVĒRT ŠO VIETNI ……>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Jānis

21.12.2021. 14:54

»

nemo

kartejais setnieka raksts kurš zina visu


Ja slavenu un cienījamu arhibīskapu tu salīdzini ar sētnieku, tad kas esi tu?

Atbildēt

vispār

21.12.2021. 14:33

»

Jukums

Laiki iet, bet situācijas atkārtojas...


Tagad situācija ir tieši pretēja - "svilina" tos, kas nepiekrīt Galilejam un Bruno un cenšas pamuļķiem iestāstīt, ka saule riņķo ap plakano zemi.

Atbildēt

Jukums

21.12.2021. 13:21

Laiki iet, bet situācijas atkārtojas.
Atcerēsimies, kā viduslaikos inkvizīcija sodīja gan Galileju, gan Džordāno Bruno - jo viņu nostāja neatbilda baznīcas dogmām. Tagad notiek līdzīgi - tikai šo baznīcas dogmu vietā tiek piesaukta zinātne. Tas, protams, ir arī milzīgs paradokss. Bet, kā redzam, pašas zinātnes jau tur nav - atsaukšanās uz to notiek vispārīgā un nekonkrētā veidā. Un, kā redzam, arī to rezultātu jau tā īsti nav. Vīruss joprojām izplatās, nekādas vakcīnas, nekāda līdzšinējā pieeja to nespēj apstādināt. Bet valdība šo veco inkvizīcijas dogmu garā, to vien spēj, kā kladzināt par vakcinēšanos turpināšanu. Nu, cik ilgi tad vakcinēsies - vai tik ilgi, kamēr neatmetīsim pedāļus? Manuprāt, valdība pašreizējo situāciju vienkārši izmanto, lai kaut kā pamatotu savas represijas pret tautu. Pat tādā mērā, ka pat šī obligātā piespiedu vakcinēšanās jau aiziet otrajā plānā - par galveno mērķi kļūst neslēpta vēlme salauzt tautas pretestību. Un, piesauktā zinātne, te ir tikai dogmu, bet ne pamatojuma līmenī.

Atbildēt

Nu

21.12.2021. 12:50

»

nemo

kartejais setnieka raksts kurš zina visu


Veselības ministrs ar pianista izglītību, noteikti medicīnas jomā ir daudz lielāks speciālists!

Atbildēt

MK

21.12.2021. 11:08

https://telegra.ph/Vo-vsem-mire-proizoshel-globalnyj-perevorot-razrushivshij-samye-osnovy-verhovenstva-zakona---novoe-poslanie-arhiepiskopa-Vigano-12-20

Atbildēt

Garshvielu teeja kaa Indijaa

21.12.2021. 10:41

Priezhu skuju teeja. Kiploks, ingvers, asinszaale.

Atbildēt

varētu

21.12.2021. 10:08

»

Vno

Dzert vajag mazāk


Nevar, valdība šobrīd tā rūpējas par to, ka alkohola veikali uz katra stūra un rauj iekšā bez sertifikātiem. Tiem kas netiek līdz veikalam, pieved klāt mājās un lej mutē. Tas viss šobrīd veselības un Covid apkarošanas vārdā tiek darīts!

Atbildēt

Uz priekšu

21.12.2021. 10:04

»

Patiesais

Muma jābūt vienotiem, tāpēc vakcinēšimies visi


Šobrīd jau ir 3 un 4 papilddeva, un ticu, ja plūgsi neatteiks arī 5 un 6 utt.

Atbildēt

Paldies!

21.12.2021. 10:03

Raksts labs, bet autors laikam īsti nesaprot kam lūdz.

Atbildēt

fizsikās, digitālās verdzības priekšvakarā

21.12.2021. 10:01

Jaunā vakcinācijas sērga ir aizsākums ,,tumšo,, darboņu plānam, iedzīt visu pasauli digitālā un fiziskā kontrolē, pasaules iedzīvotāji tiek ,,pieradināti,, jaunajai ,,verdzības,, iekārtai, kuras liecinieki esam mēs visi, lai varētu saprast notiekošo ir jāpaceļas mazliet ausgtāk virs vienveidīgās un kontrolētās preses un mediju miglas.

Iedzīvotājiem būs jākonkurē ar rbotizācijas humonoidiem, kuri būs ātrāki un produktīvāki, sabiedrība vairumā gadījumi tiks iedzīta stūrī, samazinātas algas un darba laiki.

Iedzīvotājiem pirms pensijas tiks piedāvāti varianti pašiem izdarīt pašnāvības ( eitanāzija) jo saindētās pārtikas rezultātā neviens izņemot ,,eliti,, nenodzīvos ilgāk par 5o gadiem bez mokošām slimībām ( onkolģija utt).

Vakcinācija pakļaus cilvēka pašnoteikšanos ( psihiskie procesi, domāšana tisk pamatīgi bremzēti), lai tumsas vergturi varēti brīvi rīkoties ar vergiem, ķermeņi jau tagad nepieder pašiem, jo uzspiestā eksperimentālā vakcīna psaulē tiek pielāgota katrai nācija atsevišķi, visi ,aks pretojas ,, tiek iekļauti,, pretošanās sarakstos un viņu dzīves tiks noliktas uz ceļiem.


Rise up and dont be defeted by system!!!


Atbildēt

Es

21.12.2021. 09:35

Vara ir imūna pret lūgumiem, bet mirstība to gan var piemeklēt, kā jebko cilvēku pasaulē: kam ir sākums, ir arī gals.

Atbildēt

fakts

21.12.2021. 09:18

»

Patiesais

Muma jābūt vienotiem, tāpēc vakcinēšimies visi


Tāpēc vakcinēšimies visi,kovidreliģiozie.Cilvēki njevakcinējas.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.12.2021. 09:14

Par katru slimību ir statistika, cik ir mirušie uz saslimušo skaitu. Pandēmijas sākumā par Covi19 šos skaitļus apzināti noklusēja, jo mirušo skaits uz saslimušo skaitu pēc statistikas Covid19 ir mazāks nekā gripai. Tāpēc cilvēki tika biedēti ar citiem argumentiem, piemēram, ar to, ka saslimšana esot ļoti bīstama ar ļoti smagām sekām. Pašreiz izskatās tā, ka Covid19 nekur nepazudīs, tai būs sezonāls rakaturs tāpat kā gripai. Jāpotējas pret to būs visus laiku. Pandēmijas sākumā visi ārsti atzina, ka viņiem nav zināmas atzītas Covid19 ārstēšanas metodes. Par gripu taču nesaka, ka viņiem nav ārstēšanas metodes, tikai, ja ārstē, tā pariet pa 7 dienām, ja neārstē, tad tā pariet pati pa 10 dienām. Neticu, ka mediķi nav spējīgi izstrādāt Covid19 ārstēšanas metodes. Taču šadu metožu esamība neatbrīvo no nepieciešamības potēties.

Atbildēt

Patiesais

21.12.2021. 08:43

Muma jābūt vienotiem, tāpēc vakcinēšimies visi!.

Atbildēt

Izsmiekls

21.12.2021. 08:18

Eu, a kā varēja zāles tik ātri izstrādāt? Jūs man šitos eksperimentus nemēģiniet iesmērēt. Es neticu! Pļaviņu jāņa virpuļūdens gan ir manta!:))

Atbildēt

kaķa smiekļi

21.12.2021. 08:11

»

Grāmatvedis

Stādam sarakstus.Fiksējam noziegumus.Daram to atklāti, varbūt kādā vietnē. Lai redz tie, kurus tas skar. Vara blefo.Viņi zin, ka ir nolemti.Ir Putina-Baidena dīls.Zaļo un pieklājīgo cilvēciņu parādīšanās šeit ir pāris mēnešu jautājums. Līdz tam brīdim katram , kas ir saistīts ar kovidteroru, Koalīciju...


Problēma ir cita

Problēma ir jaunu vīriešu daudzums
Ķīnas, Krievijas, Indijas,Turcijas un ASV un NATO armijās, kas var nākotnē radīt demogrāfisku globālo sprādzienu un jaunu patērētāju skaita pieaugumu. Pasaules kari šo situāciju regulē. Pirmā un Otrā pasaules karos katrā gāja bojā 6 miljoni iedzīvotāju Šobrīd ar Covid-19 bioloģisko ieroci jau likvidēti 6 miljoni pasaules iedzīvotāju, bet armijas sakropļotas ar vakcināciju pret Covid-19, radot daļējus panākumus – pieejamās vakcīnas kastrē- sterilizē vakcinētos par 60-70 procentiem, arī pārējo populāciju. Tagad īpatsvars likts uz bērniem, sterilizējot jau no 5-11 gadiem vecumā. Libido saglabājas, bet vakcinētie kļūst neaugīgi. Tādēļ noklusē par EZA apstiprināto vakcīnu, ar kuru nesterilizē. 2. decembrī 16:22   Jauns.lv / LETA Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) ceturtdien sāka paātrinātā izvērtējuma procedūru Francijas un Austrijas biotehnoloģiju kompānijas “Valneva” vakcīnai pret Covid-19. Eiropas Komisija (EK) jau ir parakstījusi līgumu, kas paredz, ka kompānija Eiropas Savienībai (ES) piegādās līdz 60 miljoniem vakcīnas devu. “Valneva” vakcīnā izmantots deaktivēts vīruss, nevis jaunā RNS ziņneša tehnoloģija, kurā balstītas “Pfizer”/”BioNTech” un “Moderna” vakcīnas. EZA informēja, ka pētījumos “Valneva” vakcīna ir veidojusi antivielas pret koronavīrusu. Tomēr Krievijas impērijas jautājums ir ģeopolitisks.

Atbildēt

VB

21.12.2021. 07:29

»

Ja

Šie noziedznieki nogalinaja manu mīło cilvēku, tāpat kā daudzus tūkstošus. Lētas zāles, kā Jūs pareizi rakstiet, nedrīkst dot, bet atłautās nedos, jo maz esot, visiem nepienākoties. Gadiem ārstē pēc viena algoritma, kas netiek pārskatīts, kaut mirstība ir liela. Jūs pareizi rakstiet, ka ārsti ar to ...


"Esot ar ielaistām kaitēm, bet, kāpēc?"
To jau tāpat visi zin! Nevajag nekādas komisijai, lai pētītu, kāpēc pie mums tik daudz mirt - daudzi jau tāpat karājas mata galā, kur nu vēl kāds vīruss etc

Atbildēt

l

21.12.2021. 03:40


Ir jāmaina savi iestatījumi , mēs esam saimnieki un varas kalpiem neko nelūdzam , bet pieprasam

Varas kalpu vienīgais uzdevums ir radīt mums ērtu dzīvi

Pateicoties mums viņiem ir darbs un alga

Viņi ir prekš mums un nevis otrādi

Atbildēt

Grāmatvedis

21.12.2021. 01:05

Stādam sarakstus.Fiksējam noziegumus.Daram to atklāti, varbūt kādā vietnē. Lai redz tie, kurus tas skar. Vara blefo.Viņi zin, ka ir nolemti.Ir Putina-Baidena dīls.Zaļo un pieklājīgo cilvēciņu parādīšanās šeit ir pāris mēnešu jautājums. Līdz tam brīdim katram , kas ir saistīts ar kovidteroru, Koalīciju, liberāļiem un Sorosa NVO, no rīta ir jāmostas aukstos sviedros un ar domu, ka šonakt pēc manis vēl neatnāca. Ir laiks prettriecienam, mēs visu atceramies, neko nepiedosim un atriebsimies ļoti skarbi , bet precīzi un personiski.Nevainīgie necietīs, vainīgie samaksās! Par konservatīvu Latviju!

Atbildēt

rudolf

21.12.2021. 00:45

tos kodus nošpricētiem dod tikai tiem
kurus sauc par VERGIEM, ņemiet manu ķermeni.
sāciet taču smadzenes iedarbināt savas.
Vakcīna nepasargā no saslimšanas.

Atbildēt

Ja

21.12.2021. 00:27

Šie noziedznieki nogalinaja manu mīło cilvēku, tāpat kā daudzus tūkstošus. Lētas zāles, kā Jūs pareizi rakstiet, nedrīkst dot, bet atłautās nedos, jo maz esot, visiem nepienākoties. Gadiem ārstē pēc viena algoritma, kas netiek pārskatīts, kaut mirstība ir liela. Jūs pareizi rakstiet, ka ārsti ar to piesedz savas kłūdas un neprofesionālismu. Piemaksas ir labas un īsti pārstrādājies neviens nav, lai nekliedz, ir redzēts. Lai attaisnotos, valdība, ārsti, speciālisti, apvaino nabaga pacientus, ka paši vainīgi. Esot ar ielaistām kaitēm, bet, kāpēc? Mūsu medicīnas sistēma nolaista, to visi zin, ka pie speciālista pat ar naudu netikt. Šobrīd nokłūt covid nodałā ir kā lotto spēlē, var noveikties, var arī-nē. Jūs īsti neārstēs, kaut ko jau dos, nomarinēs, ja būsiet vājāks, tad tālāk cełš uz reanimāciju un plaušu ventilators. Iznākums zināms. Ar pacientu, ja nav savējais, neviens neńemsies, to varēja redzēt Kincas dižajā šausmu filmā. Kadros, kur ārsts īsti nezināja ko darīt, sak, viss, bet, nu labi, pagriezīs uz vēdera. Uzlabojās skābekla saturācija, labi, blakus otrs nomira, atdzīvināšanas pasākumus neveiks, pasaka māsai, lai laiku ieraksta. Viss orientēts uz vienu- vakcinēšanos. Nepareizi ārstēto tūkstoši nevienu no atbildīgajiem ierēdńiem, valdību, prezidentu, speciālistus, ārstus- nesatrauc. Profesore Vīksna un Panorāma pa visu valsti kliedz, ka zāłu pietiekot. Nu kā , var tā melot! Visapkārt nolaidība, noziedzība, meli, nelietības.Un, tas jau nebeidzas. Jebkurš var nonākt šajā nāves labirintā, gan vakcinēts, gan nē. Tāpēc, cilvēki atjēdzieties, nełaujiet mūs dalīt, dzīvība ir tik trausla visiem!

Atbildēt

Taisnībsa

20.12.2021. 23:42

Diemžēl, ir grūti pretoties lielās naudas pārvaldīto valstu huntām:
https://rumble.com/vn7lf5-monopoly-who-owns-the-world-must-see.html

Atbildēt

!

20.12.2021. 23:00

»

Pastāstiet

kā veselība nojūk pēc Pfizera


Daļa vakcinēto, kopā ar Pfizeru dabūn C19. Tā visizplatītākā blakne, jeb Pfizers ir Kovids vakcīnā.

Atbildēt

TTT

20.12.2021. 22:44

Pēc būstera pazuda sirds aritmija.

Atbildēt

Bezcerība

20.12.2021. 21:19

»

Pastāstiet

kā veselība nojūk pēc Pfizera


Stāstu to pašu, ko jau ziņoju Zāļu valsts aģentūrai. Tūlīt pēc 1. vakcīnas sāka reibt galva, kas radīja problēmas pārvietoties. Šī blakusparādība saglabājas joprojām. Kā arī, radās bīstama akūta zarnu problēma, kas, lietojot ārsta ieteiktos medikamentus, nav pārgājusi. Ar otro poti uzreiz nesteidzos, atliku līdz pēdējam.

Atbildēt

Derdz

20.12.2021. 20:49

Piemērs, Krievija, tā kā dala aktīvistu dara, un tas sauklis aug no aus ausī

Atbildēt

Pastāstiet

20.12.2021. 20:30

kā veselība nojūk pēc Pfizera ?

Atbildēt

Bezcerība

20.12.2021. 19:40

Sapotējos ar Pfizzer. Veselība nojuka. Meklēt palīdzību bezjēdzīgi. "Sadales tīkls" kopā ar Latvenergo šodien atslēdza elektrību, jo bija parāds 45,47 eiro par iepriekšējo mēnesi. Atslēdza, neskatoties uz arkārtas situāciju sakarā ar pandēmiju. Parādu samaksāju, solīja pieslēgt 3 darba dienu laikā. Domājiet paši, ar ko tas viss beidzas.

Atbildēt

Jāmaksā ar miesu, dveseli tāpat peņemsim

20.12.2021. 19:11

– Kādas nodokļu aprēķina atlaides rīdzinieki izmanto pašlaik?

– Mūsu pilsētā aptuveni 275 tūkstoši iedzīvotāju saņem nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas rēķinu, savukārt 95 tūkstošiem rīdzinieku ir piešķirtas dažādas nodokļu atlaides, kuru kopējā summa ir 10,8 miljoni eiro.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...