Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Kā mēs to varam paciest?

Arturs Lešinskis
20.12.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MUĻĶIS

21.12.2021. 23:27

»

pētnieks

MUĻĶIS


pētnieks

Atbildēt

Svetlana

21.12.2021. 21:14

Dēļ mūsu valdības es gandrīz izdarīju pašnavību oktobra beigās.. laikam ēnģelus bijis blakusIznīcināt viņus!!

Es negribu lai kāds no mūsu iedzīvotājiem sastapas ar MELNU(o) DEPRESIJU, KAD ZĀLES NEPALĪDZ

LIELAS BAILES UN NEKA VAIRĀK

Atbildēt

pētnieks

21.12.2021. 20:09

MUĻĶIS

Atbildēt

MollyDotson

21.12.2021. 19:28

Es nopelnu 162 $/stundā tāldarbā. Es nekad nebiju iedomājusies, ka tas ir godīgi, taču mans tuvākais pavadonis nopelna 21 tūkstoti USD mēnesī, strādājot tīmeklī, kas man bija patiesi šokējoši, viņa lika man to vienkārši mēģināt.

KOPĒT UN ATVĒRT ŠO VIETNI ……>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Jānis

21.12.2021. 14:54

»

nemo

kartejais setnieka raksts kurš zina visu


Ja slavenu un cienījamu arhibīskapu tu salīdzini ar sētnieku, tad kas esi tu?

Atbildēt

vispār

21.12.2021. 14:33

»

Jukums

Laiki iet, bet situācijas atkārtojas...


Tagad situācija ir tieši pretēja - "svilina" tos, kas nepiekrīt Galilejam un Bruno un cenšas pamuļķiem iestāstīt, ka saule riņķo ap plakano zemi.

Atbildēt

Jukums

21.12.2021. 13:21

Laiki iet, bet situācijas atkārtojas.
Atcerēsimies, kā viduslaikos inkvizīcija sodīja gan Galileju, gan Džordāno Bruno - jo viņu nostāja neatbilda baznīcas dogmām. Tagad notiek līdzīgi - tikai šo baznīcas dogmu vietā tiek piesaukta zinātne. Tas, protams, ir arī milzīgs paradokss. Bet, kā redzam, pašas zinātnes jau tur nav - atsaukšanās uz to notiek vispārīgā un nekonkrētā veidā. Un, kā redzam, arī to rezultātu jau tā īsti nav. Vīruss joprojām izplatās, nekādas vakcīnas, nekāda līdzšinējā pieeja to nespēj apstādināt. Bet valdība šo veco inkvizīcijas dogmu garā, to vien spēj, kā kladzināt par vakcinēšanos turpināšanu. Nu, cik ilgi tad vakcinēsies - vai tik ilgi, kamēr neatmetīsim pedāļus? Manuprāt, valdība pašreizējo situāciju vienkārši izmanto, lai kaut kā pamatotu savas represijas pret tautu. Pat tādā mērā, ka pat šī obligātā piespiedu vakcinēšanās jau aiziet otrajā plānā - par galveno mērķi kļūst neslēpta vēlme salauzt tautas pretestību. Un, piesauktā zinātne, te ir tikai dogmu, bet ne pamatojuma līmenī.

Atbildēt

Nu

21.12.2021. 12:50

»

nemo

kartejais setnieka raksts kurš zina visu


Veselības ministrs ar pianista izglītību, noteikti medicīnas jomā ir daudz lielāks speciālists!

Atbildēt

MK

21.12.2021. 11:08

https://telegra.ph/Vo-vsem-mire-proizoshel-globalnyj-perevorot-razrushivshij-samye-osnovy-verhovenstva-zakona---novoe-poslanie-arhiepiskopa-Vigano-12-20

Atbildēt

Garshvielu teeja kaa Indijaa

21.12.2021. 10:41

Priezhu skuju teeja. Kiploks, ingvers, asinszaale.

Atbildēt

varētu

21.12.2021. 10:08

»

Vno

Dzert vajag mazāk


Nevar, valdība šobrīd tā rūpējas par to, ka alkohola veikali uz katra stūra un rauj iekšā bez sertifikātiem. Tiem kas netiek līdz veikalam, pieved klāt mājās un lej mutē. Tas viss šobrīd veselības un Covid apkarošanas vārdā tiek darīts!

Atbildēt

Uz priekšu

21.12.2021. 10:04

»

Patiesais

Muma jābūt vienotiem, tāpēc vakcinēšimies visi


Šobrīd jau ir 3 un 4 papilddeva, un ticu, ja plūgsi neatteiks arī 5 un 6 utt.

Atbildēt

Paldies!

21.12.2021. 10:03

Raksts labs, bet autors laikam īsti nesaprot kam lūdz.

Atbildēt

fizsikās, digitālās verdzības priekšvakarā

21.12.2021. 10:01

Jaunā vakcinācijas sērga ir aizsākums ,,tumšo,, darboņu plānam, iedzīt visu pasauli digitālā un fiziskā kontrolē, pasaules iedzīvotāji tiek ,,pieradināti,, jaunajai ,,verdzības,, iekārtai, kuras liecinieki esam mēs visi, lai varētu saprast notiekošo ir jāpaceļas mazliet ausgtāk virs vienveidīgās un kontrolētās preses un mediju miglas.

Iedzīvotājiem būs jākonkurē ar rbotizācijas humonoidiem, kuri būs ātrāki un produktīvāki, sabiedrība vairumā gadījumi tiks iedzīta stūrī, samazinātas algas un darba laiki.

Iedzīvotājiem pirms pensijas tiks piedāvāti varianti pašiem izdarīt pašnāvības ( eitanāzija) jo saindētās pārtikas rezultātā neviens izņemot ,,eliti,, nenodzīvos ilgāk par 5o gadiem bez mokošām slimībām ( onkolģija utt).

Vakcinācija pakļaus cilvēka pašnoteikšanos ( psihiskie procesi, domāšana tisk pamatīgi bremzēti), lai tumsas vergturi varēti brīvi rīkoties ar vergiem, ķermeņi jau tagad nepieder pašiem, jo uzspiestā eksperimentālā vakcīna psaulē tiek pielāgota katrai nācija atsevišķi, visi ,aks pretojas ,, tiek iekļauti,, pretošanās sarakstos un viņu dzīves tiks noliktas uz ceļiem.


Rise up and dont be defeted by system!!!


Atbildēt

Es

21.12.2021. 09:35

Vara ir imūna pret lūgumiem, bet mirstība to gan var piemeklēt, kā jebko cilvēku pasaulē: kam ir sākums, ir arī gals.

Atbildēt

fakts

21.12.2021. 09:18

»

Patiesais

Muma jābūt vienotiem, tāpēc vakcinēšimies visi


Tāpēc vakcinēšimies visi,kovidreliģiozie.Cilvēki njevakcinējas.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.12.2021. 09:14

Par katru slimību ir statistika, cik ir mirušie uz saslimušo skaitu. Pandēmijas sākumā par Covi19 šos skaitļus apzināti noklusēja, jo mirušo skaits uz saslimušo skaitu pēc statistikas Covid19 ir mazāks nekā gripai. Tāpēc cilvēki tika biedēti ar citiem argumentiem, piemēram, ar to, ka saslimšana esot ļoti bīstama ar ļoti smagām sekām. Pašreiz izskatās tā, ka Covid19 nekur nepazudīs, tai būs sezonāls rakaturs tāpat kā gripai. Jāpotējas pret to būs visus laiku. Pandēmijas sākumā visi ārsti atzina, ka viņiem nav zināmas atzītas Covid19 ārstēšanas metodes. Par gripu taču nesaka, ka viņiem nav ārstēšanas metodes, tikai, ja ārstē, tā pariet pa 7 dienām, ja neārstē, tad tā pariet pati pa 10 dienām. Neticu, ka mediķi nav spējīgi izstrādāt Covid19 ārstēšanas metodes. Taču šadu metožu esamība neatbrīvo no nepieciešamības potēties.

Atbildēt

Patiesais

21.12.2021. 08:43

Muma jābūt vienotiem, tāpēc vakcinēšimies visi!.

Atbildēt

Izsmiekls

21.12.2021. 08:18

Eu, a kā varēja zāles tik ātri izstrādāt? Jūs man šitos eksperimentus nemēģiniet iesmērēt. Es neticu! Pļaviņu jāņa virpuļūdens gan ir manta!:))

Atbildēt

kaķa smiekļi

21.12.2021. 08:11

»

Grāmatvedis

Stādam sarakstus.Fiksējam noziegumus.Daram to atklāti, varbūt kādā vietnē. Lai redz tie, kurus tas skar. Vara blefo.Viņi zin, ka ir nolemti.Ir Putina-Baidena dīls.Zaļo un pieklājīgo cilvēciņu parādīšanās šeit ir pāris mēnešu jautājums. Līdz tam brīdim katram , kas ir saistīts ar kovidteroru, Koalīciju...


Problēma ir cita

Problēma ir jaunu vīriešu daudzums
Ķīnas, Krievijas, Indijas,Turcijas un ASV un NATO armijās, kas var nākotnē radīt demogrāfisku globālo sprādzienu un jaunu patērētāju skaita pieaugumu. Pasaules kari šo situāciju regulē. Pirmā un Otrā pasaules karos katrā gāja bojā 6 miljoni iedzīvotāju Šobrīd ar Covid-19 bioloģisko ieroci jau likvidēti 6 miljoni pasaules iedzīvotāju, bet armijas sakropļotas ar vakcināciju pret Covid-19, radot daļējus panākumus – pieejamās vakcīnas kastrē- sterilizē vakcinētos par 60-70 procentiem, arī pārējo populāciju. Tagad īpatsvars likts uz bērniem, sterilizējot jau no 5-11 gadiem vecumā. Libido saglabājas, bet vakcinētie kļūst neaugīgi. Tādēļ noklusē par EZA apstiprināto vakcīnu, ar kuru nesterilizē. 2. decembrī 16:22   Jauns.lv / LETA Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) ceturtdien sāka paātrinātā izvērtējuma procedūru Francijas un Austrijas biotehnoloģiju kompānijas “Valneva” vakcīnai pret Covid-19. Eiropas Komisija (EK) jau ir parakstījusi līgumu, kas paredz, ka kompānija Eiropas Savienībai (ES) piegādās līdz 60 miljoniem vakcīnas devu. “Valneva” vakcīnā izmantots deaktivēts vīruss, nevis jaunā RNS ziņneša tehnoloģija, kurā balstītas “Pfizer”/”BioNTech” un “Moderna” vakcīnas. EZA informēja, ka pētījumos “Valneva” vakcīna ir veidojusi antivielas pret koronavīrusu. Tomēr Krievijas impērijas jautājums ir ģeopolitisks.

Atbildēt

VB

21.12.2021. 07:29

»

Ja

Šie noziedznieki nogalinaja manu mīło cilvēku, tāpat kā daudzus tūkstošus. Lētas zāles, kā Jūs pareizi rakstiet, nedrīkst dot, bet atłautās nedos, jo maz esot, visiem nepienākoties. Gadiem ārstē pēc viena algoritma, kas netiek pārskatīts, kaut mirstība ir liela. Jūs pareizi rakstiet, ka ārsti ar to ...


"Esot ar ielaistām kaitēm, bet, kāpēc?"
To jau tāpat visi zin! Nevajag nekādas komisijai, lai pētītu, kāpēc pie mums tik daudz mirt - daudzi jau tāpat karājas mata galā, kur nu vēl kāds vīruss etc

Atbildēt

l

21.12.2021. 03:40


Ir jāmaina savi iestatījumi , mēs esam saimnieki un varas kalpiem neko nelūdzam , bet pieprasam

Varas kalpu vienīgais uzdevums ir radīt mums ērtu dzīvi

Pateicoties mums viņiem ir darbs un alga

Viņi ir prekš mums un nevis otrādi

Atbildēt

Grāmatvedis

21.12.2021. 01:05

Stādam sarakstus.Fiksējam noziegumus.Daram to atklāti, varbūt kādā vietnē. Lai redz tie, kurus tas skar. Vara blefo.Viņi zin, ka ir nolemti.Ir Putina-Baidena dīls.Zaļo un pieklājīgo cilvēciņu parādīšanās šeit ir pāris mēnešu jautājums. Līdz tam brīdim katram , kas ir saistīts ar kovidteroru, Koalīciju, liberāļiem un Sorosa NVO, no rīta ir jāmostas aukstos sviedros un ar domu, ka šonakt pēc manis vēl neatnāca. Ir laiks prettriecienam, mēs visu atceramies, neko nepiedosim un atriebsimies ļoti skarbi , bet precīzi un personiski.Nevainīgie necietīs, vainīgie samaksās! Par konservatīvu Latviju!

Atbildēt

rudolf

21.12.2021. 00:45

tos kodus nošpricētiem dod tikai tiem
kurus sauc par VERGIEM, ņemiet manu ķermeni.
sāciet taču smadzenes iedarbināt savas.
Vakcīna nepasargā no saslimšanas.

Atbildēt

Ja

21.12.2021. 00:27

Šie noziedznieki nogalinaja manu mīło cilvēku, tāpat kā daudzus tūkstošus. Lētas zāles, kā Jūs pareizi rakstiet, nedrīkst dot, bet atłautās nedos, jo maz esot, visiem nepienākoties. Gadiem ārstē pēc viena algoritma, kas netiek pārskatīts, kaut mirstība ir liela. Jūs pareizi rakstiet, ka ārsti ar to piesedz savas kłūdas un neprofesionālismu. Piemaksas ir labas un īsti pārstrādājies neviens nav, lai nekliedz, ir redzēts. Lai attaisnotos, valdība, ārsti, speciālisti, apvaino nabaga pacientus, ka paši vainīgi. Esot ar ielaistām kaitēm, bet, kāpēc? Mūsu medicīnas sistēma nolaista, to visi zin, ka pie speciālista pat ar naudu netikt. Šobrīd nokłūt covid nodałā ir kā lotto spēlē, var noveikties, var arī-nē. Jūs īsti neārstēs, kaut ko jau dos, nomarinēs, ja būsiet vājāks, tad tālāk cełš uz reanimāciju un plaušu ventilators. Iznākums zināms. Ar pacientu, ja nav savējais, neviens neńemsies, to varēja redzēt Kincas dižajā šausmu filmā. Kadros, kur ārsts īsti nezināja ko darīt, sak, viss, bet, nu labi, pagriezīs uz vēdera. Uzlabojās skābekla saturācija, labi, blakus otrs nomira, atdzīvināšanas pasākumus neveiks, pasaka māsai, lai laiku ieraksta. Viss orientēts uz vienu- vakcinēšanos. Nepareizi ārstēto tūkstoši nevienu no atbildīgajiem ierēdńiem, valdību, prezidentu, speciālistus, ārstus- nesatrauc. Profesore Vīksna un Panorāma pa visu valsti kliedz, ka zāłu pietiekot. Nu kā , var tā melot! Visapkārt nolaidība, noziedzība, meli, nelietības.Un, tas jau nebeidzas. Jebkurš var nonākt šajā nāves labirintā, gan vakcinēts, gan nē. Tāpēc, cilvēki atjēdzieties, nełaujiet mūs dalīt, dzīvība ir tik trausla visiem!

Atbildēt

Taisnībsa

20.12.2021. 23:42

Diemžēl, ir grūti pretoties lielās naudas pārvaldīto valstu huntām:
https://rumble.com/vn7lf5-monopoly-who-owns-the-world-must-see.html

Atbildēt

!

20.12.2021. 23:00

»

Pastāstiet

kā veselība nojūk pēc Pfizera


Daļa vakcinēto, kopā ar Pfizeru dabūn C19. Tā visizplatītākā blakne, jeb Pfizers ir Kovids vakcīnā.

Atbildēt

TTT

20.12.2021. 22:44

Pēc būstera pazuda sirds aritmija.

Atbildēt

Bezcerība

20.12.2021. 21:19

»

Pastāstiet

kā veselība nojūk pēc Pfizera


Stāstu to pašu, ko jau ziņoju Zāļu valsts aģentūrai. Tūlīt pēc 1. vakcīnas sāka reibt galva, kas radīja problēmas pārvietoties. Šī blakusparādība saglabājas joprojām. Kā arī, radās bīstama akūta zarnu problēma, kas, lietojot ārsta ieteiktos medikamentus, nav pārgājusi. Ar otro poti uzreiz nesteidzos, atliku līdz pēdējam.

Atbildēt

Derdz

20.12.2021. 20:49

Piemērs, Krievija, tā kā dala aktīvistu dara, un tas sauklis aug no aus ausī

Atbildēt

Pastāstiet

20.12.2021. 20:30

kā veselība nojūk pēc Pfizera ?

Atbildēt

Bezcerība

20.12.2021. 19:40

Sapotējos ar Pfizzer. Veselība nojuka. Meklēt palīdzību bezjēdzīgi. "Sadales tīkls" kopā ar Latvenergo šodien atslēdza elektrību, jo bija parāds 45,47 eiro par iepriekšējo mēnesi. Atslēdza, neskatoties uz arkārtas situāciju sakarā ar pandēmiju. Parādu samaksāju, solīja pieslēgt 3 darba dienu laikā. Domājiet paši, ar ko tas viss beidzas.

Atbildēt

Jāmaksā ar miesu, dveseli tāpat peņemsim

20.12.2021. 19:11

– Kādas nodokļu aprēķina atlaides rīdzinieki izmanto pašlaik?

– Mūsu pilsētā aptuveni 275 tūkstoši iedzīvotāju saņem nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas rēķinu, savukārt 95 tūkstošiem rīdzinieku ir piešķirtas dažādas nodokļu atlaides, kuru kopējā summa ir 10,8 miljoni eiro.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...