Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

TYT

07.07.2021. 16:14

Iegaumējiet šo seju - tieši Pēteris Viņķelis tiek uzskatīts par reālo Vienotības karteļa (JV/APAR/JKP) centrālo Zirnkeli. Šajā savā izklāstā viņš faktiski apstiprina savu ietekmi un politiskās manipulācijas, kas šim grupējumam ļāvis turēties pie varas, taisīt jaunas un sekmīgi slēpt vecās daudzmiljonu afēras.

Cilvēks ar ļoti apšaubāmu pagātni un reputāciju.

Atbildēt

Beta

07.07.2021. 16:12

Tam, kas pavalkā Latvijas vārdu.
Jau reiz Jums lūdzu, nomainiet niku. Citādi ar Jums komunicēt nevarēšu. Kaut esat domājošs cilvēks, to var just.

Atbildēt

FKK

07.07.2021. 16:09

Viņķelis nevar atturēties no slīpas, bet diezgan bezgaumīgas lielīšanās. Viņš norāda, ka faktiski ietekmējis visu LV politiku pēdējos 10+ gadus. Bet, protams, no viņa nekad nesagaidīsiet atbildi, kāpēc šos 10+ gadus Latvija ir tuprinājusi slīgt korupcijas afērās, pēc svarīgākajiem valsts attīstības rādītājiem krietni atpalikt no LT un EE.
To šis poltiskas elites krustēvs jums neizstāstīs. Te ir rindkopa kurš viņš faktiski atklāj savu ietekmi:

"Jāatzīst, ka es jau kopš 2002. gada ar zināmu regularitāti bruģēju ceļu jaunām asinīm, jaunām sejām, jauniem iesaukumiem Latvijas politikā. Un lepojos ar darbu ar jauno Dombrovski, mūžam jauno Kalnieti, un pavisam jaunajiem Staķi un Šteinu. Esmu novērojis faktu: lai politikā ievilktu jaunos, ir vajadzīgi vecie. Lai ievilkt jauno Pabriku, bija vecais Šķēle, lai ievilktu jaunos Dombrovski un Kariņu, bija Repše. Lai ieviktu jaunos Vj.Dombrovski un Pavļutu, bija Zatlers. Lai ievilktu jauno Staķi un Golubevu, bija vecie Pabriks un Pavļuts. Un pat vecā Vienotība kļuva par jaunu vienotību ar sirmajiem Kariņu un Kalnieti priekšplānā."

Atbildēt

Uldis

07.07.2021. 16:09

»

nepaliec mājās

Tāda situācija nav iespējama jo skaita jau no piedalījušos skaita. Vienīgais variant 100% boikots bet reāli tas nav īstenojams. Vienmēr kāds aizies un ar to pietiks. To jau pierādīja pašvaldību vēlēšanas ar 34% vēlētāju


34% vēlētāju - valsts pārvaldē strādā ap 30% darbaspējīgā vecumā. Vēl pieliec penšus un citus pabalstniekus un viņi sevi pārvēlēs vienmēr.

Atbildēt

Beta

07.07.2021. 16:08

»

Ferdinands

Jā, un viņa apgalvojums, ka sievietei skaistums nāk no iekšām, ir pilnīgi patiess, jo sieviete ar slimām aknām, plaušām un šādiem tādiem dziedzeriem nav skaista - bojātās iekšas atspoglojas sievietes sejā un stājā


Piekrītu, neveikls teiciens.
Bet paklausies, ko nes Kariņš un Levits, kā izsakās. Tik nevienu tas neinteresē... aiz zināmiem iemesliem...

Mēs visi reizēm neveikli izsakāmies... tad ko, nedzīvot? :)

Atbildēt

Beta

07.07.2021. 16:03

»

Bet

Nav alternatīvas --- nekam! Mūs vienkārši iznīcina! Paldies varat pateikt ZZS(komunistiem) NA (čekistiem), kā arī tiem muļķīšiem, kas viņus savēlēja saeimā 30-mit gadu garumā...


Nūū... ja jau ekstrasenss teica... ko tad vairs.... tinamies tik baltos palagos un lēnām čāpojam uz kapiem...

Atbildēt

nepaliec mājās

07.07.2021. 15:58

»

Latvija - neizdevusies valsts

Kas notiek, ja uz vēlēšanām aiziet, bet masveidā met urnās tukšas aploksnes? Vai teorētiski var būt situācija, kad neviena partija nav pārvarējusi 5% slieksni


Tāda situācija nav iespējama jo skaita jau no piedalījušos skaita. Vienīgais variant 100% boikots bet reāli tas nav īstenojams. Vienmēr kāds aizies un ar to pietiks. To jau pierādīja pašvaldību vēlēšanas ar 34% vēlētāju.

Atbildēt

Bet

07.07.2021. 15:43

»

Beta

Alternatīva


Nav alternatīvas --- nekam! Mūs vienkārši iznīcina! Paldies varat pateikt ZZS(komunistiem) NA (čekistiem), kā arī tiem muļķīšiem, kas viņus savēlēja saeimā 30-mit gadu garumā.
Mans ekstrasens teica: te būs lielceļš, starp Rietumiem un Austrumiem. Krievijai arī mēs neesam vajadzīgi. Kam ir iespēja, jādodas prom.

Atbildēt

Ferdinands

07.07.2021. 15:39

»

Beta

Esmaija, Šleseru personiski nepazīstu, bet to, ko teicāt zinu. Monitorēju latvijas politisko lauku. Tāpēc jau arī apsveru domu par atbalstu viņam


Jā, un viņa apgalvojums, ka sievietei skaistums nāk no iekšām, ir pilnīgi patiess, jo sieviete ar slimām aknām, plaušām un šādiem tādiem dziedzeriem nav skaista - bojātās iekšas atspoglojas sievietes sejā un stājā.

Atbildēt

pensionārs

07.07.2021. 15:25

Dievs sargi mūs no šīs Vinčiku - stukaču un pašlabuma meklētāju ģimenes.

Atbildēt

kā rēķina

07.07.2021. 15:15

»

Latvija - neizdevusies valsts

Kas notiek, ja uz vēlēšanām aiziet, bet masveidā met urnās tukšas aploksnes? Vai teorētiski var būt situācija, kad neviena partija nav pārvarējusi 5% slieksni


Kā teica klasiķis Putins, kad viņš intelektuāli alternatīvi apdāvinātiem stūma par 26 mahiem: "Это все просто как апельсин. Шесть на ум пошло, семь с ума сошло." Tas būs no tās pašas operas, jo nagu maukšana lieliski padodas arī bez aritmētikas zināšanām. Čečenijā par "Bļjaģinaja rossija" nobalsoja 130% un ASV ģempartija, arī pārņēma viņu tehnoloģijas.

Atbildēt

pareizi

07.07.2021. 15:07

»

Latvija - neizdevusies valsts

+100


Latvijas krievu pederasti kopā ar savu līderi, Ušakovu.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

07.07.2021. 14:57

»

Beta

Kāda jēga? Noviltos. Neloloju vairs nekādas ilūzijas...


Kas notiek, ja uz vēlēšanām aiziet, bet masveidā met urnās tukšas aploksnes? Vai teorētiski var būt situācija, kad neviena partija nav pārvarējusi 5% slieksni?

Atbildēt

Uldis

07.07.2021. 14:56

»

Beta

Kāda jēga? Noviltos. Neloloju vairs nekādas ilūzijas...


Jēga ir tāda, ka ar savu piedalīšanos pat balsojot par "opozīciju" tu visam šim cirkam dod mandātu un par to uzņemies uz sevis personīgu atbildības nastu.

Atbildēt

vēstījums slēgtajai grupai

07.07.2021. 14:52

un kādam no biedriem gadījās noplūde ši penterējuma iespaidā.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

07.07.2021. 14:52

»

Un

Pie Ušakova ielas bija labākā stāvoklī


+100

Atbildēt

Uldis

07.07.2021. 14:49

> ("Aukstam vai karstam vajag būt, jo remdenos izspļauj,” saka brāļi Kaudzītes.)

Jāņa Atklāsmes Grāmata 3.13 - 3.16

14 Un Lāodikejas draudzes eņģelim raksti: tā saka Tas, kas ir Āmen, uzticīgais un patiesīgais liecinieks, Dieva radības sākums.
15 Es zinu tavus darbus, ka tu neesi ne auksts, ne karsts. Kaut jel tu būtu auksts vai karsts.
16 Tā kā tu esi remdens, ne auksts, ne karsts, Es tevi izspļaušu no Savas mutes.

Atbildēt

Vinam garso vafeles

07.07.2021. 14:47

Ar vazalinu

Atbildēt

Ka mums sévi saglabat

07.07.2021. 14:38

Pa skuju taku. Ai svetais vazalin

Atbildēt

Šodien Latvijas valsts pārvaldi jāuztic tautas vārdā

07.07.2021. 14:31

»

Beta

Es nedomāju "mūžīgo" līderi valdībā, Saeimā vai prezidentu. Saprotu, ka robeža starp līderismu un autoritārismu ir slidena


Mežabrāļu Ordenim. Ordenis nosaucams par godu mežabrāļiem, kuri mežis cīnījās ar PSRS NKVD daļām un gāja bojā.

Mežabrāļu Ordenim jāuztic visaugstākās pilnvaras - ST, VDD, SAB un DP kontrole un pārvalde.

Augstākās tiesas, ST un Administratīvās apgabaltiesas nolēmumi nav un nevar būtspēkā bez Mežabrāļu Ordeņa vadības akcepta.

Atbildēt

nu nu

07.07.2021. 14:11

»

ESMAIJA

Es jums piekrītu daļēji, jo par ŠLESERU man ir savs spriedums, kas balstīti uz faktiem. Kad viņš, vel kā nenobriedis, aizbrauca uz Zviedriju vai Norvēģiju un ar saviem plāniem griezās pie vītējiem megabiznesmeņie, tie nogrozīja galvu - tas nav iespējams, bet šis gandrīz vēl zēns parādīja, ka viss ir...


Priekš kam sievietes, kad apkārt tik daudz brašu puišu? To teica par krievu vir-spidaru Putinu, bet tas attiecināms arī uz kādreizējo Maskavas gej-klubu mīluli, Šleseru.
Latvijas ceļa vir-spidars, pedofīls Birkavs, arī ir brīnišķīgs "ģīmenes tēvs, lielisks cilvēks, labs kaimiņš" un arī tā vieta ir uz mieta.
Parādnieka kungs ir mīlošs un mīlēts, gribošs un varošs.

Atbildēt

to Beta

07.07.2021. 14:00

»

Beta

Esmaija, Šleseru personiski nepazīstu, bet to, ko teicāt zinu. Monitorēju latvijas politisko lauku. Tāpēc jau arī apsveru domu par atbalstu viņam


Nebūs vairs tas čekas pidrilla ar arodskolas izglītību, jo Kremli pilnībā apmierina JV, JKP un A/Par, kas kopā ar saviem Saskaņas sugas brāļiem vienmēr nobalso kā vajag.

Atbildēt

Mauzers

07.07.2021. 13:13

»

Hi

Mums visas partijas, vēlēšanu aģitācijas posmā ir sociāldemokrātiskas, pēc zagļu grupējumi


Par zagļu grupējumiem daudz bīstamāki ir jaunās pasaules cēlāji - kā Hitlers, Ļeņins, Staļins, Mao, al-Baghdadi utt.. Tas gan neizslēdz abu grupējumu sadarbību, jo sistēmas lauzējiem un mainītājiem piekritēju straumes parasti rodas pēc tam, kad ir pastrādājuši zagļi un laupītāji. Vajadzīgs noteikts pliko un nabago slānis, kas būtu gatavi slepkavot citādos, priviliģētos, bagātos, nepareizajai rasei vai ciltij piederīgos uttt. Jo citādi jau jauno un saulaino nāktoni nevarēs uzcelt, ja traucēs vecās sistēmas piekritēji (priekšrocību izmantotāji).

Atbildēt

Hi

07.07.2021. 13:00

»

Ausma

hm, ir visai jokaini mēģināt sakausēt kopā divus antipolus - liberālismu un sociālismu...


Mums visas partijas, vēlēšanu aģitācijas posmā ir sociāldemokrātiskas, pēc zagļu grupējumi.

Atbildēt

Bet

07.07.2021. 12:56

»

Beta

Daudzas lietas ir relatīvas un izzīmējas tikai no attāluma...


Šlesers ir līderis savam biznesam, un nekam citam. Būs kā ar lielveikalu "ievazāšanu", bet tūkstošiem mazo tirgoņu palika bez darba--- tas ir, salīda valsts sektorā, to labi lielu uzpūšot. Pluss vēl nacionālais ienākums krietni saruka, jo lielveikali pieder svešajiem.

Atbildēt

dzīvo vienu reizi

07.07.2021. 12:26

»

Ausma

hm, ir visai jokaini mēģināt sakausēt kopā divus antipolus - liberālismu un sociālismu...


Mācību grāmatās neraksta, ka ne visa terminoloģija uz papīra atbilset faktiem dabā. Nekā jocīga te nav, šai savienībai ir zināms apzīmējums - fašisms. Ar novirzīeniem.

Atbildēt

lāčplēsis

07.07.2021. 12:23

Kā redzams, jaunākos laikos noziedznieki un kangari nemaz neslēpjas. Viņi jūtas pasargāti? Viņiem ir vietas un nopirktas biļetes? Viņiem ir specdienesti un spēka struktūras? Laikam, bet ar to nepietiks... "bet ar reizi nāks tie laiki kad vīņš savu naidnieku, vienu pašu lejā grūdīs, noslīcinās atvarā". Atvari gan vairs Daugavā nav, bet mietus pie mums ražo ar spiciem galiem - akurāt derīgi izļurinātiem caurumiem, iegādes cena nebūs arguments.

Atbildēt

Ausma

07.07.2021. 12:23

hm, ir visai jokaini mēģināt sakausēt kopā divus antipolus - liberālismu un sociālismu.

Sociālisms ir "atvērtās sabiedrības ienaidnieku" nomentnes ideoloģija", savukārt liberālisms ir atvertās sabiedrības un "brīvās pasaules" ideoloģija. Pa vidu ir konservatīvisms, ko visbiežāk mēdz aizstāt ar vienkāršotāku apzīmējumu - centristi.

Mēģinot konstruēt tādu jaunjēdzinu kā liberālie sociālisti pēc būtības ir paša jēdziena "izvarošana" un mēģinājums aizmālēt cilvēkiem acis.

Neskatoties uz vēsturisko pieredzi sociālisma idejām Latvijā tik un tā ir visai laba augsne, jo ļoti liela daļa cilvēku ir pieraduši, ka par viņu sociālo drošību un labklājību lielā mērā rūpējas valsts (institūcijas). Liberālisms gluži pretēji iestājas par paša indivīda lielāku atbildību un pēc iespējas mazāku valsts iesaisti un iejaukšanos katra cilvēka dzīvē.

Atbildēt

Beta

07.07.2021. 12:22

»

ESMAIJA

Es jums piekrītu daļēji, jo par ŠLESERU man ir savs spriedums, kas balstīti uz faktiem. Kad viņš, vel kā nenobriedis, aizbrauca uz Zviedriju vai Norvēģiju un ar saviem plāniem griezās pie vītējiem megabiznesmeņie, tie nogrozīja galvu - tas nav iespējams, bet šis gandrīz vēl zēns parādīja, ka viss ir...


Esmaija, Šleseru personiski nepazīstu, bet to, ko teicāt zinu. Monitorēju latvijas politisko lauku. Tāpēc jau arī apsveru domu par atbalstu viņam.
Kādu laiku atpakaļ arī es biju ilūziju un maldu varā. Nu uz lietām skatos daudz pregmatiskāk un reālāk.

Atbildēt

Beta

07.07.2021. 12:18

»

Mīti un maldi, ka valstij ajag izteiktu līderi

Kāpēc nevajag? Tāpēc, ka...


Es nedomāju "mūžīgo" līderi valdībā, Saeimā vai prezidentu. Saprotu, ka robeža starp līderismu un autoritārismu ir slidena.
Bet tas, kas darās patreiz, ir taisnais ceļš uz mūsu valstisko bankrotu...

Atbildēt

ESMAIJA

07.07.2021. 12:17

»

Beta

Daudzas lietas ir relatīvas un izzīmējas tikai no attāluma...


Es jums piekrītu daļēji, jo par ŠLESERU man ir savs spriedums, kas balstīti uz faktiem. Kad viņš, vel kā nenobriedis, aizbrauca uz Zviedriju vai Norvēģiju un ar saviem plāniem griezās pie vītējiem megabiznesmeņie, tie nogrozīja galvu - tas nav iespējams, bet šis gandrīz vēl zēns parādīja, ka viss ir iespējams un nopelnīja pirmos miljonus. Ja pameklēsiet internetā, tas viss ir lasīts kādā senā intervijā jutubē Politikā viņš ienāca kā miljonārs un nav te ko asināt nagus - viņš nenāca izlaupīt Latviju. viņam tas nebija vajadzīgs. Nākamais - es nemētāšos ar skaitļiem, bet katram pat aklajam tas bija redzams, kas notika ar mūsu lidsbiedrību! Viņš strādāja pāri saviem spēkiem un neļāva arī saviem padotajiem gulēt. No ārzemju ekspertiem viņš tika atzīts kā labākais Latvijas ministrs. Bet - tiem , kas nāca politikā, lai laupītu, viņš bija jānovāc no ceļa, kas arī tika darīts - sākās viņa apriešana apsaukāšana izsmiešana... viņu - brīnišķīgu ģīmenes tēvu, lielisku cilvēku, labu kaimiņu metās apriet parādnieki ar trīs sievām un seksuāli lepras slimnieki/ Es noteikti būšu viena no Aināra Šlesera atbalstītājām. Tajā ziņā esmu nemainīga.

Atbildēt

Maltas Ordenis pie Svētā Krēsla Vatikānā

07.07.2021. 12:13

»

Mīti un maldi, ka valstij ajag izteiktu līderi

Kāpēc nevajag? Tāpēc, ka...


Slepens varas ordenis, kas nav reģistrēts ar zemes platībām ģeogrāfiski, bet ir virtuāls; To var salīdzināt ar 900 g.v. jūras laupītāju Maltas Ordeni, kas šodien tēlo labdarus ar zupas virtuvi Vecrīgā, bet faktiski ir saistīts ar Lielā restarta Svēto Krēslu Vatikānā un sniedz padomus valstu prezidentiem kā E. Levits. Tās valdība tēlo aristokrātus. Bet vaktiski ir jau globālistu Pasaules valdība ar kovidafēras uzbrukumu civilizācijai, ar vakcināciju un ekonomikas lokdaunu atbrīvojoties no liekā cilvēkkapitāla.

Patiesība ir tik rūgta, ka nekas to vairs nespēj saldināt!!!

Atbildēt

Mīti un maldi, ka valstij ajag izteiktu līderi

07.07.2021. 12:08

»

Beta

Daudzas lietas ir relatīvas un izzīmējas tikai no attāluma...


Kāpēc nevajag? Tāpēc, ka

1. līderis ir mirstīgs;
2. līderus ir subjektīvs;
3. līdetis viens neko neiespēj.

Kas valstij ir vajadzīgs mūsdienu izaicinājumos?

Slepens varas ordenis, kas nav reģistrēts ar zemes platībām ģeogrāfiski, bet ir virtuāls; To var salīdzināt ar 900 g.v. jūras laupītāju varas ordeni, kas šodien tēlo labdarus ar zupas virtuvi Vecrīgā, bet faktiski ir saistīts ar Lielā restarta Svēto Krēslu Vatikānā un sniedz padomus valstu prezidentiem kā E. Levits. Tās valdība tēlo aristokrātus.

Slepens, piem. Ordenis, kura valdību sastāda latviešu bagātnieki, kuri iespaido reālo Latvijas valsts politiku te un tagad. Vienmēr te un tagad.

Tā īzveidojās žīdu B’ nai B’ rith organizāciha, apvienojoties 12 hazāru un jūdu ģimenēm- izraisīja 1. un 2. pasaules karus un iedzīvojss uz to rēķina.

Tagad iedzīvojas uz PSRS sabrukuma rēķina. Līdzīgi Maltas Ordenim, kas kontrolē Kruevijas varas virsotnes, izvēloties premjerministru utt.


Atbildēt

Beta

07.07.2021. 11:48

»

lauķis

Nu ja ,balsošu par ļaunumu,štrunts ar godu,cieņu un sirdsapziņu,pārdošu savu sīko dvēselīti


Daudzas lietas ir relatīvas un izzīmējas tikai no attāluma.
Latvijas lielākais vairums lamā Batjku kā diktatoru, ejot Eiropas pavadā. (Latvijai kā valstij sen nav savas politikas, bet es ne par to). No pagājušā gada prezidenta vēlēšanām Baltkrievijā sekoju, kas tur notiek. Ne pēc oficiozu virsrakstiem, bet meklēju pirmavotus, lasu starp rindām (noderīga prasme), salīdzinu vārdus ar darbiem. Tad, lūk, mans secinājums - Baltkrievija praktiski ir pēdējā valsts Eiropā, kas grib palikt suverēna un to, pateicoties Batjkam dara, savu iespēju robežās.

Kāpēc garais spīčs. Esmu sapratusi, ka valsts bez spēcīga līdera ir lemta mūžīgam haosam, viduvējību dominancei ar ekonomiski lejupejošu tendenci.
Lai nu kā, Šlesers ir līderis pēc būtības. Ar ambīcijām, kas ne vienmēr ir slikti. Pieņemu, ka viņam jau ir vecums, kad gribas sevi pierādīt kā labu valsts vadītāju.
Patreizējās pelēcības ir kā pelējums, kas tikai vairojas, ja tam ļauj vaļu. Un vaļu esam devuši...

Telos viens no komentētājiem perfekti izteicās, atļaušos nocitēt : " Demokrātija ir pēdējā stadija pirms tirānijas. Ja kultūra zaudējusi savu morālo karkasu, tad demokrātija kļūst par instrumentu tirānu rokās."

Neko nedarot, nemēģinot darīt, tā arī notiks. Zini, taigā dzēš ugunsgrēkus, apzināti palaižot pretuguni. Varbūt Šlesers būs pretuguns tagadējiem, ko, esmu pārliecināta, viņš nicina. Jaunie, kā likums noliedz to, ko darījuši iepriekšējie...

Tas, ko rakstu, ir pārdomas. Par Šleseru vēl pārliecināta neesmu. Stipri noteicošais būs viņa pozīcija covid jautājumā...

Atbildēt

Novalkāts zābaks

07.07.2021. 11:33

»

lauķis

Nu ja ,balsošu par ļaunumu,štrunts ar godu,cieņu un sirdsapziņu,pārdošu savu sīko dvēselīti


Redzi, kas par "vainu" - saka: "neguli, apzags"!
Un šis pravietis saprot- panākt, lai uz vēlēšanām Ne - nāktu, paliktu guļot tie, kuri vēl nav ģeji vai les - bietes, jo zina, ka visi naida kurinātāji - LGTB - atnāks 99,9% un šis pravietis tiks ievēlēts.
Viņam drīzāk šie ģeji ir pie vienas vietas, viņam vajag balsis, tikt pie varas.
Tā vieni tiek pie varas ar čekistisku paņēmienu - zagt un laupīt sludinot "latvisku Latviju", plivinot karogu vai aizstāvot putinisma Saskaņas politiku, bet trešie - ar atbalstu LGTB - kaut ar sātanismu, ka tikai pie varas, deputātos, kur alga nāk pilnīgi neko nedarot - tikai par atsēdēšanu Saeimas vai pašvaldības deputāta krēslā. Lai tikai pie varas, kā "ādamsosnisms", pat stučījot okupantam.

Atbildēt

apbrīnojamu

07.07.2021. 11:31

kāds ūdens!Aiziet,pa skuju traku ar savu kaku azotē!

Atbildēt

lauķis

07.07.2021. 10:58

»

Beta

Kāda jēga? Noviltos. Neloloju vairs nekādas ilūzijas...


Nu ja ,balsošu par ļaunumu,štrunts ar godu,cieņu un sirdsapziņu,pārdošu savu sīko dvēselīti.

Atbildēt

Nožēlojami

07.07.2021. 10:52

»

Un

Pie Ušakova ielas bija labākā stāvoklī


Tad citas alternatīvas nav?

Atbildēt

Pilnīgi nesaprotu Viņķeļa uzrunas publicēšanas jēgu

07.07.2021. 10:51

Visas partijas realizē vienu politiku Latvijā. Liberāldemokrātiju zem dažādu partiju nosaukumiem. Visi neģēlīgi un bez kompromisiem realizē 4. maija valsts finanšu korporokrātijas stratēģiju. Patiesība izpaužas grūtās situācijās. Globālistu uzspiedtā kovidafēra puerāda, ka visu Latvijas politisko partiju vienota iezīme ir totāla pakļaušanās ārzemju institūciju spiefienam.

Viņķeļa pļurkštēšana ir ziepju burbuļi,

Atbildēt

Beta

07.07.2021. 10:51

»

alfa

nu tu i duma, ui kur duma. šlesers naudaa dēļ kļūs gan par aktīvo, gan pasīvo pederastu, ja vajadzēs, kuli arī nogriezīs


A kariņš, a pavļuts, a viņķelis... un visa pārējā varza, kuli nogriezīs Tev...

Neaizmirsti tik bikses nolaist, lai viņiem vieglāk...

Atbildēt

Beta

07.07.2021. 10:47

»

lauķis

Ja nu sataisīšos balsot tad tikai ar pātagu


Kāda jēga? Noviltos. Neloloju vairs nekādas ilūzijas.
Paredzu, ka uz Saeimas vēlēšanām covids būs tā atkal "satrakojies", ka tiks pieļauta balsošana pa pastu ASV labākajās tradīcijās. Vēl drošībai palaidīs e-balsošanu.

Neiet uz vēlēšanām ir jēga vien tad, ja ir zemākais slieksnis, no kura vēlēšanas skaitās nenotikušas. Par cik tāda nav, neiešana ir par labu kariņpavļutiem...

Atbildēt

Pacients

07.07.2021. 10:35

Apvienība A/Par kas pārvalda veselības nozari ar partijas Par ministriem ir novedusi nozari tik tālu, ka 2021.gadā pacientiem budžetā ir iedalīti papildus pret 2020.gadu 2 miljoni eiro, kas nenosedz pat 2021.gada inflācijas radītos zaudējumus. budžeta 2021.-2023.projektā ir pat paredzēts būtiski samazināt nozares budžetu.Kāda gan vajadzība pagarināt tādas partijas atrašanos pie varas, kas nav spējīga izpildīt savus pirmsvēlēšanu solījumus. Kāpēc gan būtu jāatbalsta partiju staigulis Pēteris Viņķelis ar mnau balsi.

Atbildēt

lauķis

07.07.2021. 10:31

»

Beta

Par ko iesaki balsot? Vēlēšanas tuvu


Ja nu sataisīšos balsot tad tikai ar pātagu.
Nebalso,atturi draugu no tā.

Atbildēt

Ja ba da ba do

07.07.2021. 10:30

Pēteris Viņķelis ir ugunsdzēsējs glābējs ?

Atbildēt

:)))

07.07.2021. 10:29

Kārtējais partejbandists pauž prozu dzejā un luncina asti ! :)))

Atbildēt

alfa

07.07.2021. 10:27

»

Beta

Diemžēl, piekrītu. Gadiem esmu balsojusi par NA. Pēc tā, ko viņi Kariņa pavadā dara ar valsti, vairs nevaru...


nu tu i duma, ui kur duma. šlesers naudaa dēļ kļūs gan par aktīvo, gan pasīvo pederastu, ja vajadzēs, kuli arī nogriezīs.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....