Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lauķis

07.07.2021. 10:25

»

Beta

Diemžēl, piekrītu. Gadiem esmu balsojusi par NA. Pēc tā, ko viņi Kariņa pavadā dara ar valsti, vairs nevaru...


Es arī esmu gatavs balsot par jebkuru parazītu lai varētu to uzturēt un tam dibenu laizīt.Svarīgākais ka tas parazīts skaisti runā un daudz sola.Man pat prātā neienāk ka esmu cilvēks,velos būt par kāmi vai aitu,ja paveiksies,par noderīgo idiotu vai pat par zemcilvēku.

Atbildēt

Beta

07.07.2021. 10:20

Un, jā, ne vārda par idejām. Vien iespējamo manipulāciju apraksts. Brrr.....

Atbildēt

blondīne

07.07.2021. 10:19

vai dihlofoss nepalīdz aizbaidīt viņķeļu famīliju ? kaut kādam līdzeklim pret kaitēkļiem taču jābūt

Atbildēt

Beta

07.07.2021. 10:15

»

Vs.

Šobrīd esmu gatavs balsot kaut par Sātanu, kaut par Saskaņu , bet esošā koalīcija ar tās noziedzniekiem ir jāatstumj no varas, jātiesā un jāsoda. Mans favorīts būs jebkurš politiskais spēks, kurš apsolīs uz laiku atjaunot nāves sodu , lai varētu šos izdzimteņus sodīt...


Diemžēl, piekrītu. Gadiem esmu balsojusi par NA. Pēc tā, ko viņi Kariņa pavadā dara ar valsti, vairs nevaru...

Patreiz apsveru balsot par Šleseru, ja viņš nāks ar politisko piedāvājumu. Iepriekš Šleseru gandrīz ienīdu, nu Kariņš ar bandu stabili šīs jūtas pārsitis...

Lai nu kā, Šleseram ir vismaz sajēga, ka nauda neaug kokos un "iznireļa" ambīcijas pierādīt savu varēšanu. Ja runā par zagšanu, tad tagadējie zog ar 100reiz lielāku apetīti...

P.S. Nāvessodu nesolīs neviens. Mēģini raudzīties uz lietām piezemētāk.

Atbildēt

....

07.07.2021. 10:08

»

Un

Pie Ušakova ielas bija labākā stāvoklī


Pie Rubika vēl labākā stāvoklī,jo,biedri partijnieki ir laiduši uz pūt un palaid.
Rubiku pieminu kā laika atskaiti,nevis nostaļģiju pēc sovdepijas.Lai gan var nepiekrist Rubika uzskatiem,bet cieņu viņa pārliecībai,nepārdevās.

Atbildēt

no Zemgales

07.07.2021. 09:55

»

Ciematnieks

Es gan ieliku plusu šim rakstam. Ļoti laba, detalizēta analīze. Ka secinājumi neiepriecinoši, tas cita lieta, bet domas uzrakstītas skaidri un saprotami


Pārāk garš palags sarakstījies. Nelasīju līdz beigām. Nav nozīmes. Gari, plaši, detalizēti raksta tikai muldoņas. Un tādu mums bez šitā pietiek, atliku likām.

Atbildēt

Ciematnieks

07.07.2021. 09:47

Es gan ieliku plusu šim rakstam. Ļoti laba, detalizēta analīze. Ka secinājumi neiepriecinoši, tas cita lieta, bet domas uzrakstītas skaidri un saprotami.

Atbildēt

siska

07.07.2021. 09:44

To rakstīja viņa sieva, FSB ģenerāļa meita

Atbildēt

Pilsonis

07.07.2021. 09:24

»

Vs.

Šobrīd esmu gatavs balsot kaut par Sātanu, kaut par Saskaņu , bet esošā koalīcija ar tās noziedzniekiem ir jāatstumj no varas, jātiesā un jāsoda. Mans favorīts būs jebkurš politiskais spēks, kurš apsolīs uz laiku atjaunot nāves sodu , lai varētu šos izdzimteņus sodīt...


Tādiem idiotiem kā tu nekas napalīdzēs. Atbalstīt klajus kangarus, cik dumjam jābūt. Tas ir rādītājs.
Pie tik izplatītas korupcijas Latvijā, situācijā kad simtiem svarīgu amatu aizņem deģenerāti un nelieši, atjaunojot nāves sodu, drīzāk beigās sodīs godprātīgus cilvēkus, patriotus

Atbildēt

Izlaist džinu no pudeles

07.07.2021. 09:12

Baisi. Uzķerties uz PRO saldiem solījumiem ir kā izlaist džinu no pudeles, kā atvērt Pandoras lādi, kas arī notika dēļ naivuma un ziņkāres. Godīgāki - nožēlojami, ieņēma amatus RD un un uz karstām pēdām ar mobingu un denunciācijām pārņem varu līdzšinējās darba vietās. Staķa solījumi makā nekrīt! Staķa kominikācija ar iedzīvotājiem ir zem katras kritikas. Orientēšanās uz pārdali, ne jaunu vērtību radīšanu, atjaunošanu - nav tas, ko vēlētājs sagaida.

Atbildēt

Zasukalna Biruta

07.07.2021. 08:57

Nost ar Viņķeliem - Šmiņķeliem. Redzams, ka par Sorosa naudu māk tikt stumt LGBT politiku.

Atbildēt

Visi ceļi ved uz Romu

07.07.2021. 08:47

Vispār neredzu pamata sašutumam! Pragmātiska atskaite par padarīto un nākotnes stratēģija. Tas, ka atklāti publicēta te, nozīme vien to, ka diezgan atklāti zināma, nav nekādas "Taureņu" vai “Rīdzenes” sarunas.
Ko viņš tādu ir uzrakstījis???

Atbildēt

Oki

07.07.2021. 08:42

Viņķelis tāds humora vecis , es viņam ieteiktu noskatīties Monty Python - The Fish Slapping Dance skeču , youtube var redzēt . Klasika. Jūs te pa bišķiņam iepliķējiet ar savām mazajām zivtelēm, pamēģiniet vēl pagramstīties gar Satversmes 110 pantu , bet neesat izbrīnīti , ka tad nāks atbildes pliķis ar maķenīt lielāku zivi . Kā tur Einšteins teica - cilvēku stulbumam nav robežu ?

Atbildēt

lauķis

07.07.2021. 08:29

»

motorhead 1916

Pilniigi piekriitu. Tikai naavessoda vietaa dereetu taadas kaa darba nometnes. Lai tak no tiem meesliem vismaz kaads labums. Teiksim, lai shkjiro atkritumus kadus 10-15 gadus. Kamdeelj ne


Neies krastā,tie partijnieki ir pārāk toksiski,saindēs atkritumus.
Tikai notiesājošs spriedums un baisa nāve.

Atbildēt

Pilsonis

07.07.2021. 08:27

Tas Viņķelis kā es secinu no viņa runas, laikam
domā tikai par to, kā ar viltu un manipulācijām atkal iekļūt Saeimā pie valsts naudas finansējuma. Visi
Latvijas gejiem un lezbietēm pēc šīs runas izlasīšanas droši vien rodas diezgan nepatīkamas sajūtas, nu apmēram, kā ar tukšiem solījumiem izdrāztiem cilvēkiem. Tipiski no PAR manipulētāju ex-jenotistu puses, kas droši vien guļ un sapņo ne jau par homoseksuāļu brīvību un tiesībām, bet gan kā viltus “LGBT aizsargātāju” tēlā noslaukt Eiropas fondus vai sliktākā gadījumā, tepat Latvijas nodokļu maksātāju piķi, ko Levits ar Kariņu izkārtoja šādām kabatas partijām.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

07.07.2021. 08:13

Vizītē pie ārsta pa durvīm ienāk liels, resns un manāmi nokodies tēviņš salātzaļas krāsas krekliņā ar baltu ķeksi uz krūtīm, apspīlētos peldšortos, baltām spalvainām kājām vecās adibas iešļūcenēs, tam uz plikās galvas sēž skaista, pūkaina īsta vāvere.. Ārsts vaicā – kas kaiš, te vāvere skaidrā cilvēka valodā atbild šim – kaut kāds s..ds pie pakaļas pielipis.

Tāpat, PAR var uzdoties par vāveri, bet viss skaistais un pūkainais kas ir šajā partijā, sēž uz Vienotības rūdīto un pabružāto vecbiedru smadzeņu podiem.

Atbildēt

Aramess

07.07.2021. 07:54

Vēl viena piebilde. Nevajag lielīties ar Staķi. Tas, ko viņš dara Rīgā ar stabiņiem, drīz vien beigsies ar to, ka lielākā daļa rīdzinieku sauks atpakaļ Nilu. Arī es vairs nebalsošu par tiem muļļām, kas saposta Rīgu.

Atbildēt

motorhead 1916

07.07.2021. 07:53

»

Vs.

Šobrīd esmu gatavs balsot kaut par Sātanu, kaut par Saskaņu , bet esošā koalīcija ar tās noziedzniekiem ir jāatstumj no varas, jātiesā un jāsoda. Mans favorīts būs jebkurš politiskais spēks, kurš apsolīs uz laiku atjaunot nāves sodu , lai varētu šos izdzimteņus sodīt...


Pilniigi piekriitu. Tikai naavessoda vietaa dereetu taadas kaa darba nometnes. Lai tak no tiem meesliem vismaz kaads labums. Teiksim, lai shkjiro atkritumus kadus 10-15 gadus. Kamdeelj ne?

Atbildēt

Aramess

07.07.2021. 07:52

Ne vārda par valsti un tās attīstību. Ne vārda par idejām, ko aizstāvēt un kuru dēļ pastāv partija. Tikai pļāpāšana par to, kā aptīt ap pirkstu vēlētāju un tikt pie varas. Klajš pagrimums! Nost ar tādām partijām!

Atbildēt

Jens Z

07.07.2021. 07:33

Viņķelim piemīt tipiski latviskā īpatnība jaukt faktus kopā ar (sponsoru) vēlmēm un emocijām. Turklāt piesauktie fakti pārsvarā ir pārāk vispārīgi, lai tie derētu ticamiem secinājumiem un prognozēm. Ja šis ir viens no valdošās koalīcijas galvenajiem ideologiem, tad nav nekāds brīnums, ka visas valdības aktivitātes ir viens vienīgs blefs. Viņķeļa vienīgā spēcīgā kārts ir psiholoģiska manipulācija, un ja tā ir efektīva, tad tas tikai labi raksturo LV vidējo IQ un izglītības līmeni.

Atbildēt

Vs.

07.07.2021. 06:52

Šobrīd esmu gatavs balsot kaut par Sātanu, kaut par Saskaņu , bet esošā koalīcija ar tās noziedzniekiem ir jāatstumj no varas, jātiesā un jāsoda. Mans favorīts būs jebkurš politiskais spēks, kurš apsolīs uz laiku atjaunot nāves sodu , lai varētu šos izdzimteņus sodīt!
P.S. Agrāk biju stabils NA piekritējs, bet laiki mainās. Kariņa bandas darbošanās daudziem likusi atvērt acis.

Atbildēt

gan jau ievēlēs

07.07.2021. 06:00

muļķi darbus neanalizē.

Atbildēt

Fēlis

07.07.2021. 05:31

Neļausim atkal pie varas tikt šiem destruktoriem! Šajā sasaukumā labi redzams kādi nelieši un nejēgas ir liberasti.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....