Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Oki

09.04.2023. 05:53

»

Tunberga

Par Šmita klimata pārmaiņām gan nevajag vulgarizēt...


Vienā no Richard Branson grāmatām padsmit gadus atpakaļ arī lasīju, ka šis ir Alana Gora pasākums. Neteiksim ka ģeniāla, bet perfekta gan šī shēma.

Atbildēt

Roys

08.04.2023. 15:12

Apvienotais saraksts ir politisko impotentu un tizlenīšu pulciņš, kuri par jeb kādu cenu raujas pie siles, uzmetot savus vēlētātājus. Cirks aizbrauca, klauni palika.

Atbildēt

Paija

07.04.2023. 18:58

»

Man patīk, kad

Pīlēns uz visiem neērtībām jautājumiem atbild sekojoši, "nevajag uzreiz jau visu vulgarizēt


Patiešām vajag katru punktu atseviš;ķi parādīt - atlasīto pāķu ministru nespējībā un nekompetencē. Bet visi jau te no viena pīļu dīķa - vienadi bezcerīgi, bet droši piešķirt paātrinājumu atpalicības izrāvienam. Vēl jau ir iespējas

Atbildēt

Tunberga

07.04.2023. 09:43

Par Šmita klimata pārmaiņām gan nevajag vulgarizēt.
Tas, kā viņam uzklupa rečekistes, pilnīgi melīgi paziņojot, ka 99% zinātnieku piekrīt šai teorijai, bija diletantiski. Bet vai ir kāds, kurš rečekistēm pašām norādīs uz viņu meliem?
Pirms dažiem gadiem, mūsu augstskolas pasniedzējs, kurš sēdējis pie viena galda ar Nobela prēmijas laurētu Ala Gora komandas cilvēkiem, pastāstīja, kā tika meklēta izeja no viņu pasludinātās "globālās sasilšanas" teorijas mazāk sāpīgā veidā, jo cipari sāka rādīt, ka "sasilšana" notiek ne vairāk, kā normālu svārstību amplitūdā. Un tāpēc, pēc garām apspriedēm, nonāca pie jaunā termina globālās sasilšanas vietā ieviešot "klimatiskās pārmaiņas", kur vispār nav neviena objektīva rādītāja, kā to varētu novērtēt.
Bet tās aitasgalvas no reČekas tā arī nespēja atbildēt, kur tad virs Antarktīdas pazuda tas milzu ozona caurums, kurš grasījās izdedzināt visu pasauli? Jo CO2 emisijas, vismaz statistikā ir pieaugušas visu šo laiku? Vai arī tā tiešām nav fizika un matemātika, bet gan filozofija un reliģija?

Atbildēt

Man patīk, kad

07.04.2023. 08:45

Pīlēns uz visiem neērtībām jautājumiem atbild sekojoši, "nevajag uzreiz jau visu vulgarizēt"

Atbildēt

Atbildu uz jautājumu, kāpēc Liepājā nevar nopirkt Liepājas cukuru

07.04.2023. 08:43

Pīlēns zinās teikt, jo viņa paraksti stāv uz visiem papīriem, kas attiecas uz Liepājas cukurfabrikas likvidēšanu

Atbildēt

Dzintars

06.04.2023. 19:52

Man šķiet mēs vēl lielus brīnumus redzēsim no šiem AS/ZZS "menedžeriem". Šie ar smaidu uz lūpām ir gatavi pārdot Tēvzemi

Atbildēt

Pēteris

06.04.2023. 17:22

Jau otrais penteris šeit par šausmīgo AS. Laikam Jenotība sajūt deguma smaku. Par sevi arī kaut ko pastāstiet, teikt ir daudz ko.

Atbildēt

Bankrots

06.04.2023. 16:46

»

ŽH

Jaunie marodieri jūt uguni pakulās ar Jauno pasaules valdības samita rekomendācijām un cenšas sevi un savu sazagto nostiprināt varas posteņos, pīlēns Tims, viņuprāt, ir pietiekami labu reputāciju vēl ārpus Latvijas, lai kā VP pasargātu no jaunās pasaules kārtības politikas viņus un viņu biznesus Passules...
kur veciem cilvēkiem liek pildīt anketas. Viņi saņem mājās vēstuli, sūkā validola tabletes un pilda anketu, kur viņiem ir rakstīts: sakarā ar cīņu... nelegālās naudas apkarošanu, sakarā ar pretterorisma finansēšanu jums jāaizpilda tāda un tāda anketa. Vakar, piemēram, uzrakstīja sūdzību mazdēls par vecvecākiem - 95 gadi vectēvam, 88 gadi vecmammai. Abi divi sēž un raksta anketas.

Atbildēt

ŽH

06.04.2023. 16:45

»

Glumi tie darboņi

Jaunie marodieri baltos kreklos laupīs vel kas palicis


Jaunie marodieri jūt uguni pakulās ar Jauno pasaules valdības samita rekomendācijām un cenšas sevi un savu sazagto nostiprināt varas posteņos, pīlēns Tims, viņuprāt, ir pietiekami labu reputāciju vēl ārpus Latvijas, lai kā VP pasargātu no jaunās pasaules kārtības politikas viņus un viņu biznesus Passules bankas prasībās pret valsti, ar teroristiskām organizācijām VID, FID, ELT un LB , to kratīšanām un ekspropriācijām naudas atmazgāšanas ooerācijāz uz aizdomu pamata. Tas būs tas “ekonomikas transformācijas krīzes menedžments”, teroristiskajām organizācijām vēršot teroru pret zemākiem tautas slāņiem.

Ģenprokuratūra “atdzīvinājusi” digitālo lietu, kaut tajā cietušo nav.

Atbildēt

Marx

06.04.2023. 16:34

Autors ar tādu dedzību būtu aprakstījis vecās/jaunās vienotības veikumu aš 10 gadu griezumā.
P s
Pietiek portāls uzkārtos.

Atbildēt

oligarhu rēgs pār Latviju

06.04.2023. 16:21

Pēc elementārās matemātikas šķiet , ka Neglītais Pīlēns varētu pārvērsties par Skaisto Gulbi. Protams, tikai ārēji, jo saistību ar Šķēli jau nenomazgās nekas. Tā kā Saeimā ir arī citas oligarhu kabatas partijas, tad skaidrs, ka valsts nozadzēji un izzadzēji atkal būs pie varas. Saturies, Latvija!

Atbildēt

Nelien ko nemāki darīt

06.04.2023. 14:59

Šis pielīdējs nav ievēlēts! Viņa vieta ir citur pietiekami ir no zoo bijuši ielikteņi.

Atbildēt

Jja tvoja sobačij jazik

06.04.2023. 14:48

»

Хм

И тут не обошлось без русских...


ņepoņimājem

Atbildēt

Хм

06.04.2023. 14:44

И тут не обошлось без русских)
Может, Кучинскис просто слегка умнее депутатов? Или просто понимает, что в случае депортаций (назовите их высылкой, суть не меняется), весь имиджевый удар будем именно по министру, а не по депутатам? Которые, как всегда, спрячустя за коллективным решением
Да и сама формулировка "хочет помочь не говорить по-латышски" полностью демагогична по своему содержание. Требование СДАТЬ экзамен НИКАК не определяет потом разговор на латышском. Не думаю, что автор этого не понимает. Просто внаглую гонит такую приятную многим ушам настоящих патриотов демагогию.
А по факту это будет решение с нулевым позитивным эффектом. ну если не считать рост поддерживающих Росликова.
Потому как тут идиотически приравнивается лояльность к владению языком. Хотя вот та же Жданок, Линдерман и подобные весьма хорошо владеют латышским-ну и как, они тоже лояльны?
Ну сдатс какой-нибудь нелояльный пенсионер экзамен и дальше будет фанатеть от Путина! и что следующее придумают депутаты? Всех граждан России на проверку на полиграф?

Atbildēt

ŽH

06.04.2023. 14:42

Par kādu VID reformu AS runā? Politika jau ir skaidra ar tetoristiskām VID, FID, ELT un LB. To politiku neviens nemainīs.

Kārklu vāciešu pīļtēviņš no VDK saiņiem, nonākot VP amatā, patiesi uztaisīs “krīzes menedžmentu”. Bet kam? Savam uzņēmumam -UP birojam. To apies ar līkumu VID, FID, ELT un LB terors.

Jau tagad krīt ēnas uz UPB par būvnieku karteli Liepājas cietuma būvei un iepriekš. Ar VP amatu tiek glābts UPB un pats vāciskais pīļtēviņš.

Atbildēt

Pīlēns tēlo snobu

06.04.2023. 14:35

»

pūte

vai tad nevar mierīgi sēdēt savā dīķī un nemēģināt izlikties par viedo putnu? Lellīte savu jau atstrādaja un laiks atpūtai


Tādu kā vācieti - savējo no vāciešiem pret prastiem bauruem - “ krīzes menedžments”, ziniet! Īstiem uzņēmējiem šodien katru minīti ir “krīzes menedžments”, bet valstij, kamēr tai aizdod naudu, tāds iestājas tad, kad naudu atprasa. Tas jau notiek. Teroristiskas organizācijas VID, FID, ELT un LB ar jauno likumu no 2023. g. 1. janvāra “uz aizdomu pamata par naudas atmazgāšanu” bez brīdinājuma var ielauzties ikviena īpašumā, kratīt, atsavināt, arestēt, aizturēt, aizliegt sarunāties, aizliegt pārvietoties un bloķēt kontus, izzagt”. No 13. 03.2020. cilvēktiesības, tostarp uz īpašumu, ir Latvijā atceltas kovidafēras laikā.

“Bankrots

kur veciem cilvēkiem liek pildīt anketas. Viņi saņem mājās vēstuli, sūkā validola tabletes un pilda anketu, kur viņiem ir rakstīts: sakarā ar cīņu... nelegālās naudas apkarošanu, sakarā ar pretterorisma finansēšanu jums jāaizpilda tāda un tāda anketa. Vakar, piemēram, uzrakstīja sūdzību mazdēls par vecvecākiem - 95 gadi vectēvam, 88 gadi vecmammai. Abi divi sēž un raksta anketas.”

Atbildēt

Jā un kāpēc atkal nekā nav uzrakstīts par

06.04.2023. 14:19

Latvijas nacistu partijas NA darboņiem, kad tiks ielikts būrī helmanis un avens?

Atbildēt

Debilaua žigumants

06.04.2023. 14:15

Es i no Liepājas un pīle ir mans elks, visus nodirsu, bet par tautas partijas rebrendoto AS jauni kuli nobalsoju, un vispār es i leitis man jūs žirgas galvas nav vajadzīgi simt gadi

Atbildēt

pūte

06.04.2023. 14:08

vai tad nevar mierīgi sēdēt savā dīķī un nemēģināt izlikties par viedo putnu? Lellīte savu jau atstrādaja un laiks atpūtai

Atbildēt

Ž H

06.04.2023. 14:03

Vēl tik jāpiemin, ka Kučinskis un Pīlēns , TP dibinātāji, “ir politikā bez sirdsapziņas pārmetumiem” un “bez valsts prasības” samaksāt KNAB piespriesto sodu TP vinu miljonu par reklamēšanās pārkāpumiem. Atkal “nāk vīri baltos kreklos” - Kučinski, Pīlēns no AS.

Atbildēt

Ž H

06.04.2023. 13:48

Ideāli saturīgs raksts!👍

Atbildēt

Un

06.04.2023. 13:45

Gandrīz visam var piekrist, ko te raksta. Es ceru, ka raksta autors nebūs samelojies par Kučinska un dažu citu AS darboņu iesaisti izcilā naudas apgūšanā sponsoru un izredzēto interesēs. Īpaši nepatīkams ir Saeimas āmuriņa klaudzinātājs un daiļmuldētājs Smiltēns. Par Tavara publiskajām runām var teikt tikai vienu- runā it kā pareizi, bet darbu nav. Vēlētāji ir prasti nodoti.

Atbildēt

RTR

06.04.2023. 12:45

Iztaisīties jau šamajam patīk Tik jau bija skaidrs ka NABŪS BROL NABŪS Tas aktierītis , kāviņu tur AR SACERĒJĀS Uzmeta dzēroņu

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...