Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

švamme

30.10.2019. 20:25

»

Kika

Taisnība, ka cilvēks ir mirstīga būtne, bet tas nemazina atbildību par cilvēcības un empātijas trūkumu mediķiem


Kādu padziļinātu empātiju un cilvēcību var gaidīt no cilvēkiem, kuri paši jau kuro desmitgadi nespēj sev piesaistīt empātiju un cilvēcību, kurus mūsu pašu valstsvīri ir noveduši līdz pēdējai atzīmei, aiz kuras ir tikai emigrācija?
Es saprotu, ka galvenais šajā stāstā ir emocijas. Bet caurvij arī profesionāla nekompetence. Situācijā, kas izraisa pastiprinātas emocijas, profesionalitāte ir bezspēcīga un parasti "aizmieg". Me velti ārsti savus radiniekus sarežģītos gad. ved pie citiem ārstiem. Tā ka es nepavilkos uz emocijām. Simts gadi ir 100 gadi.
Saprotu arī, ka šis viss ir radies nepieņemamas "ārsts - radinieks" komunikācijas dēļ. Viss med. personāls ir nostādīts frontes "valsts - slimnieks" pirmajās rindās. Valsts nespēj nodrošināt pienācīgus apstākļus ne darbam, ne eksistencei ārpus darba (jo samaksu par darbu viņi nesaņem), kā arī finansēt ārstniecības procesu mūsdienīgā apjomā. Visiem mediķiem darba stundās ir jārisina gandrīz vai globālas problēmas, darbinieku katastrofāli trūkst (tas nozīmē, ka jebkuram ir papildus slodze, ļoti bieži pat balansējot uz neiespējamā robežas). Skrien ne tikai burtiski, bet pat domās aulekšo. Valstisko problēmu mediķiem ir uzdots iznest uz savas ādas, piedevām pašus valstiski it nemaz nenovērtējot, t.i. ignorējot medicīnas sistēmas ekstremāli bēdīgo stāvokli. Šādā situācijā komunikācijas smalkumi parasti ir otršķirīgi, tiem neatliek vairs ne laika, ne emociju/empātijas. Attīstīto valstu med. iestādēs, kur personāla netrūkst, komunikāciju ar radiniekiem pastiprināti māca visās koledžās, tāda situācija nevarētu izveidoties. Intensīvās palātās arī, tur radiniekiem atļauts būt ar slimnieku 24/7 (pati tur strādāju, zinu).
Par kādu Hipokrāta zvērestu jūs te kliedzat? Tas zvērests ir tapis aizvēsturiskos laikos, kad atalgojuma, kā to saprotam šodien, nebija. Tauta uzturēja savu ārstniecības personālu, tāpēc zvērests. Šodienas valodā tas ir kontrakts starp darba devēju un darba ņēmēju. Šodien tauta nespēj mediķus uzturēt (algot), ne tāpēc, ka tauta negribētu, bet birokrāti un kleptokrāti noēd 80% no ārstniecības personālam domātiem līdzekļiem. Tādējādi mūsdienās viena no pusēm nepilda šī "kontrakta" nosacījumus. Kādu padziļinātu empātiju kāds cer saņemt no nodzītiem, kaktā iedzītiem zirgiem?
P.S. Es pati jau 20 gadus nestrādāju LV med. sistēmā un Aldi Strēlnieku atceros no studiju laikiem, nekādu personīgu saišu ar viņu man nav. Vienīgais par ko esmu 100% pārliecināta ir, ka med. sistēma LV ir pilnībā sagrauta, un to nav izdarījuši ierindas mediķi, viņiem tikai jāspēj visu pašiem, bez valsts atbalsta.

Atbildēt

ko darīt ar stŗelniekiem un visādām kuzmiņičnām

30.10.2019. 20:17

Vienkārši būtu nošaut, bet to nedrīkst. Tad ko darīt? Jāsāk ar ar revolūciju, bet īstu - visādi kariņi, viņķeļi, pavļuti un citi pļūtīzeri, faktiski visa Saeima ir jānomēž uz visiem laikiem, lai viņi atkal neielien silē. Diemžēl latviešiem vajag citu kungu, kā savulaik krieviem vajadzēja lūgt kaut kādu tur vikingu vadoni, lai ievieš Kreivzemē kārtību. Tāpat ir jādara ar Latviju. KNABm sab un DP vietā - noalgojam FIB departamentu, ministru un ministriju vietā - atzītus ārzemju speciālistus un tamlīdzīgi. Un ar tādām pilnvarām, lai visādi lembergi nevarētu gadiem ņirgāties par it kā Latvijas tiesu sistēmu (tāda ir, tikai priekš bandītiem, zagļiem un deputātiem ar viņu radiem.). Pusgads ir pilnīgi pietiekami, lai lielie zagļi tieiski iesēstos cietumā.
Ko darīt ar strēlniekiem un krievuškām medmāsām? Momentā atlaist- bez nekādām tur tiesām. Un sertifikātus anulēt. Tādām jābūt ministru pilnvarām - reaģēt uzreiz un kardināli.Bet ministriju un šofera dēlu un meitu dēl radītajām simts apakšruktūrām (cik tādu ir VARAM - nasaskaitīt!) - nekavējoties vilka pasi! Tā ir valsts naudas izlaupīšana, ko veic mūsu ministrijas. Pietiks ar pāris ministrijām. Un ministram kaklā lai karājas uzkrājošā mīna - kā savāra vairāk cūcību un sasniedz maksimumu, tā lai uzsprāgst ar visu ministru. Tad arī būs kārtība.

Atbildēt

Piekrītu

30.10.2019. 19:54

»

jautājums

Ārsts nav mācītājs. Un reanimatologs nav arī psihoterapeits. Viņam nav roka jātur bezcerīgo gadījumu tuviniekiem, bet maksimāli jākoncentrējas, lai pieņemtu pareizos lēmumus par tiem slimniekiem , kuriem vēl medicīna var palīdzēt. Tā tomēr ir intensīvā terapija...


Plus vēl būdami ar ārsta diplomu, bet bez paškritikas savu zināšanu IT sfērā, neļāva notikt dabīgam iznākumam cieņpilni pret vecu mediķi. Diez vai, ja pašām būtu lielie asinsvadi pilni ar trombiem, gribētos, lai bāž zondi, taisa bronhoskopiju. Tā kā ar empātiju un ētiku ir problēmas . Katrs cilvēks ir pelnijis cieņpilnu aiziešanu. Atceros savus vistuvākos aizgājējus, man neienāca prātā nepildīt viņu vēlēšanos nomirt savā mājā. Nekad neesmu sapratusi tos, kuri labi saprotot palīdzības neiespējamību, izsauc nmp un sūta savu mīļo cilvēku nomirt svešās sienās, svešos cilvēkos. Ticiet man- šos slimniekus mediķiem ir visvairāk žēl.

Atbildēt

Bezzāģis

30.10.2019. 19:53

Nesakarīgs stāsts par tēmu slimnīca , pacients, meita.
Samurgots ir totāli. Kas vēl pietrūkst?

Atbildēt

neesi tik pesimistisks

30.10.2019. 19:48

»

Jozis

Jau agrāk, un arī no visa šeit uzrakstītā, esmu sapratis - ja gribi ar cieņu aiziet labākos medību laukos, bet esi jau gana vecs, 65 un vairāk gadu, neļaujies nokļūt kādā Latvijas slimnīcā...


kartigi iemaksajot tevi pienems pilnigi bez rindas taja pat vai sliktakaja gadijuma nakosaja diena.ta ka pat maksas klienti sedes rinda pec tevis.viss ir atkarigs no iemaksatas summmas.

Atbildēt

vajadzeja iemaksat

30.10.2019. 19:44

ja butu iemaksats,tad ari butu veikta reanimacija un iemaksajot latviesu arstiem lavents tiek maksligi padarits par sirds slimnieku uz paredzamo cietuma atsedesanas laiku.

Atbildēt

Hipokrāta ielas kapeņu stāsti

30.10.2019. 19:25

Lomās: dr.A.Strēlnieks
Scenārija autors: Imants Paeglītis
Režisors: Ilze Viņķele

Atbildēt

Jozis

30.10.2019. 19:11

Jau agrāk, un arī no visa šeit uzrakstītā, esmu sapratis - ja gribi ar cieņu aiziet labākos medību laukos, bet esi jau gana vecs, 65 un vairāk gadu, neļaujies nokļūt kādā Latvijas slimnīcā.
Tur, papildus slimībai, dabūsi mocīties dzīves un attiecību apstākļu dēļ, tā tikai paātrinot un padarot vēl smagāku šo aiziešanas procesu.
Katrā ziņā pats, ja man būs izvēle, labāk nomiršu mājas atmosfērā kaut vai brīdi ātrāk, nekā ļaušu par sevi izņirgāties kādā ''ārstniecības''iestādē.

Atbildēt

Gudrā doma

30.10.2019. 18:55

Interesanti ka šādi raksti parādās regulāri, tikko sākas runas par mediķu protestiem, par mazām algām. Šoreiz vismaz nav mistiskais vectēvs, kura mazbērniem no sava uzvārda un vārdā kauns.

Atbildēt

Fēlis

30.10.2019. 18:52

»

Morāle

Sargā, Dievs, no šitādiem strēlniekiem


Sargā Dievs no tādiem bērniem, kuri neļauj cilvēkam mierīgi aiziet. Nu cik tad tai pēļu gultā bez sajēgas vārtīsies!

Atbildēt

Haha , nu nav tā!

30.10.2019. 18:05

»

jaajaa

...ja neesi gatavs strādāt par to naudu - nedari to !...tāpēc ir tāds Hipokrāta zvērests, lai cilvēki savu veselību un dzīvību uzticētu tikai tiem, kas par to cīnīsies līdz galam


Ārsti slimnieka izveseļošanai pieiet praktiski. Viss maksā, cik maksā, bet ir, kad nekas nelīdzēs.

Atbildēt

Jā visa veselības sistēma balstās uz sabiedrības

30.10.2019. 18:03

»

No pieredzes

attieksme ir kā diena pret nakti, pēc aploksnes pastumšanas, bet jāsaprot, ka lielākajam vairumam nav ko tajā ielikt un tad jau tas robežojas ar noziegumu. Pareizāk sakot, tīšu slepkavību vai sakropļošanu


kriminalizēšanu. Ja vribi idzīvot, vai tuvam radam problēmas, riskē! Ja ne, būs tā, kā šai rakstā. Bet daudzi ārsti jau ta ar kukuļiem "aprijušies", ka jūtas kā dievi un tas kukulītis var būt par mazu.

Atbildēt

Vai kāds vēl šaubās,

30.10.2019. 18:00

ka dzīvojam 4. maija cionistu kosmopolītiskā nacisma genocīda apstākļos? Slepkavu ministri Viņņķeli Saeimā neievēlēja, bet ielija par Veselības ministrijas ministri. Kaut kādu kroplu radījumu, kura apmācīta ASV cionistu skolā.

Atbildēt

No pieredzes

30.10.2019. 17:43

»

vai nevarētu būt tā

ka stāsts ir par aploksnes došanu vai nedošanu?Pieredze rāda,ka aploksne ir jādod.Ne tikai ārstiem,bet arī medmāsām un sanitārēm.Acīm redzot Tatjana to nav darījusi


attieksme ir kā diena pret nakti, pēc aploksnes pastumšanas, bet jāsaprot, ka lielākajam vairumam nav ko tajā ielikt un tad jau tas robežojas ar noziegumu. Pareizāk sakot, tīšu slepkavību vai sakropļošanu.

Atbildēt

Artis

30.10.2019. 17:38

»

Hmmm

Vai "Pietiek.com" tagad uzskata par pilnīgi nepieciešamu publiskot visu psihiatrijas klientu murgu idejas? Šis nu ir pilnīgākais idiotisms,kurā tiek pretīgā veidā ķengāti medicīnas darbinieki - neviens taču nav Dievs,lai vienai 100-gadīgai sievelei iepūstu jaunu dzīvību! Vienkārši riebjas šīa ķengas...


Ko līdzīgu varētu pateikt 50% no tiem kuri saskārušies ar jaunāko laiku medicīnu, bet viņi klusē. Pagaidām klusē. Man piemēram nav kam sūdzēties, jo sākot no domes un beidzot ar tiesu namu, visa ir vienota parazītu banda.

Atbildēt

Morāle

30.10.2019. 17:28

Sargā, Dievs, no šitādiem strēlniekiem!!!

Atbildēt

jaajaa

30.10.2019. 16:41

...ja neesi gatavs strādāt par to naudu - nedari to !...tāpēc ir tāds Hipokrāta zvērests, lai cilvēki savu veselību un dzīvību uzticētu tikai tiem, kas par to cīnīsies līdz galam...

Atbildēt

Līga Līgotāja

30.10.2019. 16:18

Ļoti daudz emociju. Viens medicīnas profesors mēdza teikt: tici stāstam, bet netici stāstītājam.

Atbildēt

Druumais...

30.10.2019. 15:44

»

lauķis

Nevēlos apspriest ārstu rīcības pamatotību vai nepamatotību,bet,šajā gadījumā ārsts ir pelnījis spļāvienu sejā,iesākumam,kā arī visa sistēma kopumā


Dakteri petroni junioru no 2.slimnīcas satiku arī es. Es neļautu tādiem strādāt medicīnā. Viņš mocīja manu māti pielietojot novecojušas ārstēsanas metodes. Paldies Veselības inspekcijai, kas atzina pārkāpumu...

Atbildēt

Fims

30.10.2019. 15:35

Par rakstītājas empātijas spējām var spriest prasot mirstošajam: vai gribi dzīvot?

Atbildēt

tādi esam

30.10.2019. 14:49

ĀRPRĀTS! Cilvēks ir mirstīgs, bet ikviens, nemaz nerunājot par bijušo medmāsu, ir pelnījis, lai pret viņu izturētos ar cieņpilnu attieksmi.
Beidzot pie mums pienācis laiks, kad palīdzību vairs nevar saņemt par naudu, jo blakus tam ir vajadzīga arī pazīšanās.

Atbildēt

jautājums

30.10.2019. 14:49

»

...

Ārsts nav mācītājs,bet tev ar vērtību sistēmu kaut kas nav kartībā.Tādus parasti sauc par neliešiem


Manā vērtību sistēmā ir normāli, ka tai pēdējā grūtajā reizē bērniem pietiek drosmes nostāvēt to pēdējo sardzi...Mūsu tēvam , onkoloģijas beigas, kad bija tikai metastāzes, mēs pēdējo nakti nosēdējām klāt. Tā kā uzskatu, ka man ir morālas tiesības par šo lietu izteikties.
Māsīciņa, smaga ļoti onkoloģiskā forma, gan nomira svešā vietā -hospisā, bet savai māsai uz rokām.
Aiziešana ir ļoti smaga lieta. Un visvienkāršāk un vieglāk ir nomest svešā vietā, uzgrūžot svešiem ļaudīm...

Atbildēt

Nu

30.10.2019. 13:48

»

vai nevarētu būt tā

ka stāsts ir par aploksnes došanu vai nedošanu?Pieredze rāda,ka aploksne ir jādod.Ne tikai ārstiem,bet arī medmāsām un sanitārēm.Acīm redzot Tatjana to nav darījusi


Neesmu pret Pateicībām PĒC labi darīta darba. Jebkurā sfērā. Bet...
Prasīt naudu pa priekšu par to, lai kaut ko darītu, kas būtu jādara jau tāpat, ir noziegums. Tādā ziņā, pie privātprakšu ārstiem ir skaidrība - kas un cik maksā. Tikai... Ir sfēras, kurās privātprakses nespej atļauties.
Ja ārsti ir tik neapmierināti ar to, ka ir sūdigi apstākļi, nostājieties pretī, neārstejiet tos Saeimas, pašvaldību tušņus par biezām aploksnēm, kas rodas nenodrošinot jums normālus apstākļus. Un pārējiem pacientiem.

Atbildēt

jautājums

30.10.2019. 13:46

»

...

Paskaidrojums īpaši apdāvinātiem.Stāsts nav par ārsta profesionālo darbību,stāsts ir par ētisko pusi,komunikāciju


Ārsts nav mācītājs. Un reanimatologs nav arī psihoterapeits. Viņam nav roka jātur bezcerīgo gadījumu tuviniekiem, bet maksimāli jākoncentrējas, lai pieņemtu pareizos lēmumus par tiem slimniekiem , kuriem vēl medicīna var palīdzēt. Tā tomēr ir intensīvā terapija.
Visās , pat visbagātākajās valstīs pienāk brīdis, kad ārstiem ir jāpaziņo, ka medicīna ir bezspēcīga...Un tad, bagātajās, valstīs nāk hospisi.
Latvijā absolūti lielākais vairums onkoloģijas slimnieku mirst mājās, savā gultā un starp tuviniekiem. Tas ir mokoši visiem...Zinu.
Šeit ļoti aktīva ģimenīte ir izvairījusies no pārbaudījuma, visu atbildību uzgrūžot ārstiem.

Atbildēt

Mjā

30.10.2019. 13:39

Skaidrs, cilvēks paties nodzīvojis garu mūžu. Bet vai tas ir pamats, lai pateiktu "nosprāgsti"? Varbūt Butu bijis lemts nodzivot pat 110 gadus. Un ir bijuši gadijumi, ka ir nācies sarunāties ar paties veciem cilvēkiem, bet ar gaišu apziņu - ne tuvu katram jaunam tāda.
Pasaka par vilkšanu ragaviņās uz mežu, redz, modernajā Latvijā nav tikai pasaka...
P.S. Iedomājieties tās vecās sievietes un meitas vietā sevi.
(Un vēl - mūsu medsistēmā mirst ari pavisam jauni cilvēki ar kaitēm, kuras mūsdienās, laikus sniedzot palīdzību puem., trīs dienu laikā) nebūtu vairs uzskatāmas par letālām. Piem., aizbrauc pats četrdesmitgadigs pacients uz slimnīcu ar žultsakmeņiem (par kuriem jau zināms) un tiek aizvests uz kapsētu...)

Atbildēt

vai nevarētu būt tā

30.10.2019. 13:16

ka stāsts ir par aploksnes došanu vai nedošanu?Pieredze rāda,ka aploksne ir jādod.Ne tikai ārstiem,bet arī medmāsām un sanitārēm.Acīm redzot Tatjana to nav darījusi.

Atbildēt

Piekrītu

30.10.2019. 13:05

»

jautājums

Šai gadījumā es tomēr atbalstīšu ārstu. Jo visam ir nolikts savs laiks...Cilvēks ir mirstīgs. Visi mirst -arī cīnītāji...


Labi teikts. Vēl kā īlens no maisa spiežas ārā nekompetence pašām sūdzībniecēm. Dies', atpestī no šitādām geriatrēm- terminatorēm. Protams, ka ar sev tuvu( iespējams vistuvāko) civēku visu uztver saasināti, bet, tomēr, interesanti - kā viņa pati var pastrādāt. Protams, visdziļākā līdzjūtība.... bet dr.Strelnieks ir labs, zinošs un palīdzējis ļoti daudziem slimniekiem. Izskatās, ka problēma ir komunikācijā, ļoti svarīga ir jau pirmā saruna, bet laika nav nekad....

Atbildēt

...

30.10.2019. 12:32

»

jautājums

ārsts redzēja analīzes, visus bioķīmijas rādītājus. 100 gadi ir 100 gadi...


Paskaidrojums īpaši apdāvinātiem.Stāsts nav par ārsta profesionālo darbību,stāsts ir par ētisko pusi,komunikāciju.

Atbildēt

Info

30.10.2019. 12:29

Visiem stāstiem ir divas puses.

Atbildēt

jautājums

30.10.2019. 12:28

»

Jànis Anins

Ineta raksta par ko ? Par müzigo mieru pasaules kapsétà ? Dakterim nav tiesibas nolincot slimnieku civilizétà valstï


Darīšana darīšanas pēc? Bet tur jau pat barošana bija mokoša sirmgalvei.
Nu tad vajag arī atbilstošu finansējumu medicīnai.Kā civilizētās valstīs.
Agonija ir absolūti normāls bioloģijas process. Žēl tikai, ka tik mokošs...

Atbildēt

Jànis Anins

30.10.2019. 12:01

»

Ineta

Rakstītājai pēdējais laiks griezties pie psihiatra,ja vēl ko vispār varēs palīdzēt...Lai gaiša debesu valstība aizgājušajai mammītei! Viņai tagad mūžīgais miers


Ineta raksta par ko ? Par müzigo mieru pasaules kapsétà ? Dakterim nav tiesibas nolincot slimnieku civilizétà valstï.

Atbildēt

Hmmm

30.10.2019. 11:48

Vai "Pietiek.com" tagad uzskata par pilnīgi nepieciešamu publiskot visu psihiatrijas klientu murgu idejas? Šis nu ir pilnīgākais idiotisms,kurā tiek pretīgā veidā ķengāti medicīnas darbinieki - neviens taču nav Dievs,lai vienai 100-gadīgai sievelei iepūstu jaunu dzīvību! Vienkārši riebjas šīa ķengas,kuras ik dienas mums tiek gāztas virsū. Acīmredzot fakts,ka šobrīd tiek publiskota katras prātu izkūkojušas bābas vāvuļošana, notiek nolūkā apspiest briestošos nemierus,jo,redziet,rodas kādi neērtie,kuru dēļ partejiskajiem draņķiem ir problēmiņas ar savu algu kārtējo palielināšanu un savu partiju finansējumu palielināšanu. Šo draņķību ir vienreiz jāizbeidz un jāiedur ar pirkstu acīs tiem,kuri to ir pelnījuši,nevis jāgāna skolotāji,mediķi un citu nozaru speciālisti,kuri savu maizi pelna godīgā darbā - atšķirībā no tiem,kuri kļūst par miljonāriem caur savām cūcībām un nelietībām! Pietiek vienreiz šitā visa!

Atbildēt

Ilze

30.10.2019. 11:44

»

Ķuzim augstāko soda mēru!

Krievene un okupante Lidija Semenovna sita latvieti


Vai tomėr nav naktìs pacienti jàpieskata? tieśi tàdėĺ, ka kåds cits slimnieks ko ļaunu nenodara otram, neaizsargàtam slimniekam??

Atbildēt

jautājums

30.10.2019. 11:42

»

...

Stāsts nav par krekliem,par sirdsapziņu un ētiku


ārsts redzēja analīzes, visus bioķīmijas rādītājus. 100 gadi ir 100 gadi.
visticamāk, viņš ir atbildīgi pieņēmis lēmumu, atsakoties no reanimācijas. Tur ar sirdsapziņu un ētiku, manā ieskatā vismaz, problēmas nav.
Ārsts nav Dievs...visam ir nolikts savs kalpošanas laiks...
nāve ir vienīgā lieta, kas ir 100% garantēta. Visiem! Žēl, ka ne visiem 100 gadu vecumā.

Atbildēt

...

30.10.2019. 11:31

»

jautājums

100 gadi? Nu visu cieņu -ilgs mūžs


Stāsts nav par krekliem,par sirdsapziņu un ētiku.

Atbildēt

Ķuzim augstāko soda mēru!

30.10.2019. 11:24

Krievene un okupante Lidija Semenovna sita latvieti.
Vai resnais un smirdīgais valsts policijas priekšnieks Ķuzis ierosinās krimināllietu pret Semenovu?

Atbildēt

jautājums

30.10.2019. 11:17

»

kaspars

ja būtu uzmanīgāk lasījis tad zinātu ka kundzei bija 100 gadi


100 gadi? Nu visu cieņu -ilgs mūžs!
Par kādu reanimāciju tur var vispār būt stāsts...Bioloģija ir bioloģija!

Atbildēt

Ciematnieks

30.10.2019. 11:12

Faktu skaits tekstā ievērojams. Ka tik neiznāk beigās kā ar to Rēzeknes slakteri T., kuru nevarēja izmest no darba pēc viena pacienta nāves, kamēr miris bija jau nākamais...

Atbildēt

Ineta

30.10.2019. 11:09

Rakstītājai pēdējais laiks griezties pie psihiatra,ja vēl ko vispār varēs palīdzēt...Lai gaiša debesu valstība aizgājušajai mammītei! Viņai tagad mūžīgais miers...

Atbildēt

jautājums

30.10.2019. 11:08

Spriežot pēc komentāriem-meita vienkārši cer uztaisīt biznesu uz mātes nāves rēķina.
Lai gan...varbūt tiešām ir neadekvāta.
Bet tas būtu skumji, ja šādu insinuāciju dēļ Latvijas medicīna zaudētu augstas klases profesionāli, kas spēj glāb dzīvības, kad tās ir iespējams glābt.

Atbildēt

fds

30.10.2019. 11:06

Pēc tiem vārdiem pat nevajadzēja drīzāk jau uzreiz uz policiju - par nāvi nolaidības dēļ?

Atbildēt

Ilze

30.10.2019. 11:05

Stradiños manai måtei 2019.februàrī (78 g.v. ), nokļùstot intensīvajà nodaļà _dr.Praskurina darīja visu iespèjamo, lai glåbtu un årstėtu.Lai gan inrensīvå nodaļas korpuss nav moderns, bet paldies par patiesu ieinteresètìbu, izmeklèjumiem, medikamentu piemèrośanu dr.Proskutinai un personàlam- medmàsàm paldies!Par to, måte ir dzīva ar n_tajaam diagnozèm, Stradiñiem _ intensīvås nod.personàlam _paldies.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....