Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

2019.g. 30.oktobrī portālā pietiek.com tika ievietots raksts “Kā nomira mana māte”. Māte nomira 2019.g.1.oktobrī RAKUS stacionārā Gaiļezers. 2019.g. 21.oktobrī, tad 5.novembrī es iesniedzu sūdzību Veselības inspekcijai.

Mēneša laikā pēc mātes nāves - 2019.g.30.oktobrī plkst.14:44 (>2 gadus atpakaļ), RAKUS stacionārā es apmaksāju 13,50Eur un saņēmu RAKUS manas mātes A.Silkānes slimības vēstures kopiju 60lpp. (120lpp. no abām pusēm), kura tika sanumurēta, cauršūta ar sarkano diegu, visas lapas piespraustas speciālajā mapē, un saturs ir apliecināts pēdējā 60.lapā ar ieliktiem RAKUS stacionāra Gaiļezers 3 zīmogiem un lietvedes 2 parakstiem divās vietās ar datumu 30.10.2019. reģistrāciju (slimības vēstures I versija).

2020.g. 5 martā pēc 4 mēnešu slimības vēstures pētījuma, speciālās medicīnas zinātnes literatūras pētījuma, sniedzu prasījumu Ārstniecības riska fondam ar atrastām 92 kļūdām - jautājumiem, ar 46 informācijas vienībām - pierādījumiem uz USB flesh un ar kompensācijas pieprasījumu.

2020.g.19.martā saņēmu Veselības inspekcijas atbildi uz 2019.21.10. un 2019.5.11. sūdzību, kur rakstīts, ka veselības aprūpe bija atbilstoša.

2020.g.19.augustā sniedzu papildinājumu prasījumam Ārstniecības riska fondam un jau ar atrastu 421 kļūdu - jautājumu, kas atrasts pēc konkrēto Eiropas vadlīniju pētījuma* un salīdzinājuma ar rīcībām veiktam un reģistrētām izsniegtajā slimības vēsturē. 31 August 2019.g. ESC Guidelines for the diagnosis and management of acute pulmonary embolism developed in collaboration with the European Respiratory Society (ERS)… - 31 August 2019.g. PATE (plaušu artēriju tromboembolijas) Eiropas vadlīnijas angļu valodā pētīju, jo tieši tās ir uzrādītas 2020.g.19.03. Veselības inspekcijas atbildē, ka LR ārstu “Darbā tiek izmantotas”.

2020.g.30.septembrī saņēmu Ārstniecības riska fonda lēmumu uz manu 2020.05.03. un 19.08. prasījumu, lēmumā rakstīts, ka veselības aprūpe bija atbilstoša, uzdotie prasījumā jautājumi tika pilnīgi ignorēti tāpat kā pierādījumi.

2020.g. 3.novembrī pārsūdzēju šo ĀRF lēmumu LR Veselības ministrijā, kur 2 reizes sniedzu saņemto 2019.g.30.10. slimības vēstures kopiju un tās pašas 46 informācijas vienības - pierādījumus uz datora diska.

2021.g. 30.jūnijā saņēmu LR Veselības ministrijas lēmumu, ka veselības aprūpe bija atbilstoša, uzdotie jautājumi tika pilnīgi ignorēti tāpat kā pierādījumi.

2021.g. 30.jūlijā pārsūdzēju šo LR Veselības ministrijas lēmumu Administratīvajā rajona tiesā.

Tiesa lūdz RAKUS sūtīt tiesai A.Silkānes slimības vēsturi, RAKUS sūta to tiesai, tiesa sūta to man (slimības vēstures II versija).

Un es nevaru noticēt savām acīm, jo pēc mātes nāves 2019.g.1.10., pēc slimības vēstures saņemšanas RAKUS 2019.g.30.10. man no tiesas 2021.gada beigās izsniegtajā slimības vēsturē, kuru tiesai izsniedza pēc 2 gadiem RAKUS (2019.g.→2021.g.), veikti vairāki viltojumi, kurus negribēja redzēt ne ĀRF, ne LR Veselības ministrija, ne Valsts policija, ne LR Prokuratūra, kur sniedzu arī iesniegumus. Minēšu tikai dažus piemērus.

Slimības vēsture I versija, lp.8. Šī pati lapa slimības vēsturē II versijā: parādījās ~40 jauni VĀRDI, SKAITĻI un ZĪMES, kuru nebija 2019.30.10. slimības vēstures kopijā

Slimības vēsture I versija, lp.8. otrā puse pilnīgi tukša, neaizpildīta. Šī pati lapa slimības vēsturē II versijā, parādījās ~36 VĀRDI, SKAITĻI un 13 ZĪMES, kuru nebija 2019.30.10. slimības vēstures kopijā.

Slimības vēstures I versijas lp.9. otrā puse atšķiras no šīs lp. slimības vēstures II versijā, jo slimības vēstures II versijā atbilstošajā lp. parādās 2 jauni zīmogi un 2 jauni paraksti.

Slimības vēstures I versijas 10. lapas pirmā daļa. Slimības vēstures II versijā atbilstošajā lp. parādās 1 jauns zīmogs un 1 jauns paraksts:

Slimības vēstures I versijas 11. lapas pirmā daļa. Slimības vēstures II versijā atbilstošajā lp. parādās 1 jauns zīmogs un 1 jauns paraksts.

Slimības vēstures I versijas lp.15 otrā puse. Slimības vēstures II versijā atbilstošajā lapā parādās viens jauns zīmogs un viens jauns paraksts.

Slimības vēstures I versijas lp.41 ir elektrokardiogramma, kuru veica ātrā palīdzība 22.09.2019. plkst. 13:34:22. Slimības vēstures II versijā atbilstošajā lapā EKG līknes - grafiska attēlojuma pieraksts uz speciālā milimetru papīra NAV vispār redzams šajā II versijas kopijā, vai tas ir DZĒSTS?

Slimības vēstures I versijas lp.42 ir minētās Elektrokardiogrammas turpinājums. Slimības vēstures II versijā atbilstošajā lapā EKG līknes - grafiska attēlojuma pieraksts uz speciālā milimetru papīra par laiku 22.09.2019. plkst. 13:34:22 NAV vispār redzams šajā II versijas kopijā, vai tas ir DZĒSTS arī?

Secinājums un jautājums: vai Latvijā atļauts pēc 1 mēneša pēc pacienta nāves vai vēlāk veikt jebkurus labojumus pacienta slimības vēsturē? Kāpēc es redzu izmaiņas, kuras notika ar slimības vēsturi pēc 2 gadiem, bet neviena LR iestāde to neredz?

Novērtē šo rakstu:

290
14

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Stāsts par lielo Latvijas aptieku skaitu, aptieku un vairumtirgotāju uzcenojumiem lielākoties ir no pirksta izzīsts

FotoKatrs veselības ministrs nāk ar sev vairāk vai mazāk draudzīgu politiķu uzstādījumiem, kurus tad pirmajās darba dienā pamanās paust tautai, atbildot uz nesagatavotu žurnālistu nesagatavotiem jautājumiem. Ar laiku ministrs saprot spēles noteikumus, sāk solīt mazāk, bet prasīt vairāk.
Lasīt visu...

6

Jautājumi Pirmajam slēgtajam pensiju fondam

FotoSaņēmu Jūsu e-pastu ar aicinājumu veikt papildu iemaksas Pensiju fondā! Varbūt Jūs tomēr varat mani nomotivēt to izdarīt, atbildot uz maniem jautājumiem un varbūt sniedzot papildu informāciju!
Lasīt visu...

21

Ja Ogres novadā top kaut kas vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus par šīm iecerēm

FotoKā jau parasti, ja Ogres novadā top kaut kas jauns, vajadzīgs un skaists, no tumšiem stūriem uzrodas personāži, kas izplata dažādus melus un puspatiesības par šīm iecerēm. Slēpjoties aiz skaistām frāzēm par attīstību un novada interesēm, tiek bīdītas politiskās intereses un personīgi motīvi.
Lasīt visu...

21

Slovēņiem kompensēs pretkovida štrāpes

FotoNo 2000. gada marta līdz 2022. gada maijam Slovēnijā ierosināja ~62 000 lietu par antikovida noteikumu pārkāpumiem, piemērojot naudas sodus vairāk nekā 5,7 miljonu eiro apmērā. Vēlāk Slovēnijas Konstitucionālā tiesa atzina pretkovida pasākumus par antikonstitucionāliem. Iepriekšējiem vadīkļiem šādas negantības maksāja varu.
Lasīt visu...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

Pirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu...

Foto

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

Sortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram...

Foto

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

Pagājušajā piektdienā,...

Foto

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

Godātie...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

Rietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" –...

Foto

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

Pētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar...

Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...