Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

un

21.09.2022. 11:06

kā Ivars Zariņs pa blatiem tika par SPRK vadītāju, par kukuļiem noteica milzu tarifus un kalpoja varai, bet tagad kalpo Saskanai...

Atbildēt

Kindzulis

19.09.2022. 19:20

Tā kā Zariņš neko jaunu, nezināmu nepasaka, tad pakomentēšu komentāru 'Elementāri' - to var papildināt ar jautājumu: vai Latvenergo cer kuģu sašķidrināto gāzi 2 Twh iemainīt pret gāzi no Inčukalna? Vai līgumi jau noslēgti? Ja ne, tad, kur sašķidrināto gāzi pārgāzēs, un kā no turienes pievadīs gāzi uz LV?

Atbildēt

Jautajums

19.09.2022. 18:27

Cik ilgi lapsas vēl publicēs šitos mēslus?

Atbildēt

Atbildu

19.09.2022. 18:26

»

Jautājums

Tu atbildi par vārdiem vai tikai kā mīkstais gaisu bojā


Saskaņas partija ir pornogrāfija politikai!

Atbildēt

west

19.09.2022. 16:59

»

Skāde

Tik sakarīgs cilvēks tik bezjēdzīgā partijā


Gribēju teikt to pašu!
Ivar, tu nepareizi tērē savu gudrinieka laiku.
Ej prom no utainajiem latviešu nāvīgākajiem ienaidniekiem!

Atbildēt

MJA

19.09.2022. 16:34

tikai krieviem un čangaļiem neticam

Atbildēt

Nāk negais

19.09.2022. 16:07

Pašlaik valsti neviena valsts iestāde
nestrādā.
Iemēsli:
1. Negrib strādāt
2. Nemāk strādāt
No VIDa izmestā jaunzeme bija ļoti
pareizs lēmums.

Atbildēt

NA

19.09.2022. 15:20

Lūdzu nebalsojiet par Zarinu, un to pustrako dāmīti! Viņi jūs aizvedīs uz elli! Kļūsiet atkarīgi no kreka! Kā viņi!

Atbildēt

SiSiDra

19.09.2022. 15:07

Un beigās vēl izrādīsies, ka gāzi rezervējušie “komersanti” būs kādi pietuvinātie, kuru piedāvājums atpirkt gāzi būs “neatvairāms”….

Atbildēt

Turpinājums

19.09.2022. 14:32

Pirmkārt, ir jāizbeidz Latvijas ierēdņu "jaunievedums", proti, "informatīvie ziņojumi" un "informatīvās vēstules", ko tik ļoti iemīļojuši VID un prokuratūra, kā arī valdība. Vienmēr šo "informatīvo figņu" beigās pierakstīti kaut kādi tieši (un bieži nepamatoti) draudi saņēmējam, bet, tā kā tas nav lēmums, tad to pat pārsūdzēt nav iespējams. Tāpat ar valdību- pat piesieties vai apstrdēt šīs "informatīvās figņas" neatbilstību ES regulai nav iespējams, jo tas nav ne rīkojums, ne lēmums.
2) Ir skaidrs, ka šai partokrātiskās tirānijas valdībai kaut kā viss jānorullē līdz vēlēšanām, pēc tam kaut vai Pasaules gals un Jērsikas bazūnes. Bet ir risks, kas netiek ņemts vērā. Ir zināms, ka tā gāze, kam cenšas uzlikt ķepu prātā tērētais kangkariņš, pieder Krievijai, ar kuru ziemā apkurinās savus rietumu reģionus, Pleskavu, Novgorodu un nedaudz Sanktpēterburgu, jo citas krātuves krieviem pagaidām nav. Un te ir REĀLS DRAUDS, ka, Latvijai piesavinoties šo gāzi, putlers var to izmantot par ieganstu, lai iebruktu Latvijā aizstāvot savus iedzīvotājus no nosalšanas un nepieļautu gāzes nozagšanu. Pieņemu, tik tālu valdības shēmotāji nemaz nav spējīgi aizdomāties.

Atbildēt

Versija

19.09.2022. 14:24

Pirmkārt, ir jāizbeidz Latvijas ierēdņu "jaunievedums", proti, "informatīvie ziņojumi" un "informatīvās vēstules", ko tik ļoti iemīļojuši VID un prokuratūra, kā arī valdība. Vienmēr šo "informatīvo figņu" beigās pierakstīti kaut kādi tieši (un bieži nepamatoti) draudi saņēmējam, bet, tā kā tas nav lēmums, tad to pat pārsūdzēt nav iespējams. Tāpat ar valdību- pat piesieties vai apstrdēt šīs "informatīvās figņas" neatbilst

Atbildēt

hm

19.09.2022. 12:41

»

Vo!

Tas ir vājprāts, kā tas "brīvais tirgus" spēj samudžināt elementāri vienkāršas lietas. Vieni gāzi pārdod, otri nopērk, trešie piegādā, ceturtie glabā... un visi uz tās gāzes rēķina pelna, bet šo peļņu nākas segt mums - patērētājiem. Bet, pats galvenais ir tas komercnoslēpums, kad beigu galā "neviens...


Ja ES būtu piekritusi ar Gazpromu slēgt ilgtermiņa līgumus un atvērtu 2. cauruļvadu maģistrāli, gāzes pietiktu un gāzes cana nebūtu mākoņos.
Bet ... ES iedomājās sevi varenu, noteica simtiem dažādas sankcijas, ekspropriēja krievu uzņēmumus un īpašumus... Krievi Eiropai piegrieza ventili, bet cenas gāzei desmitkāršojās.
Pie tam francūži jau kuro gadu nenodeva ekspluatācijā somu AES. Kas jau liek domāt arī par elektrības atslēgumiem ziemā. Elektrība - sabiedriskais transports, apkures sūkņi, lifti, pat durvju kodi...
Solās būt jautri.

Atbildēt

Vo!

19.09.2022. 12:15

Tas ir vājprāts, kā tas "brīvais tirgus" spēj samudžināt elementāri vienkāršas lietas. Vieni gāzi pārdod, otri nopērk, trešie piegādā, ceturtie glabā... un visi uz tās gāzes rēķina pelna, bet šo peļņu nākas segt mums - patērētājiem. Bet, pats galvenais ir tas komercnoslēpums, kad beigu galā "neviens neko nezin", "neviens ne par ko neatbild"... Valstij stratēģiski objekti nodoti "brīvā tirgus" rīcībā. Visiem tiem uzradušies īpašnieki un neviens no šiem īpašniekiem nav šos objektus būvējis. Par kādu naudu ir būvēta Inčukalna gāzes grātuve un Latvijas HESi?! Par tautas naudu! Tad kādēļ ar šo objektu ekspluatāciju pelnās vesela rinda parazītu, nevis valsts?! Kādēļ tautai jāpērk gāze un elektrība par pasakainām cenām? Atbilde vienkārša - tauta un valsts tiek nežēlīgi apkrāpta un apzagta visus šos gadus. NEVIENA no valdībām visu šo 30 gadu laikā nav darbojusies savas vaslts un tautas interesēs.

Atbildēt

lauķis

19.09.2022. 11:20

»

VB

"... viss ir kārtībā, jo gāze taču Inčukalnā ir


Ziemā varēs pārbaudīt ir gāze vai nav.

Atbildēt

VB

19.09.2022. 11:02

"... viss ir kārtībā, jo gāze taču Inčukalnā ir"
Kā to varētu reāli pārbaudīt?

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

19.09.2022. 10:19

»

Bet

Krievijas polit-šovos bļaustās, ka Latvija visu pagājušo nedēļu pumpē no šiem gāzi! Kas ir aizliegts, tā pats "cars" teica TV! Laikam nav uzrakstīts ukaz. Tad jau lai pumpē, būs mums Kalvīša-Savicka gāze ar atkatu nākamajam premjerim, reizes dārgāka, bet pietiks maksāt varošajiem...


Krievu gāzes piegāžu aizliegums stājas spēkā no 1.janvāra. Līdz tam pumpēs, ja vajadzēs un ja paši krievi to pieļaus. Nav jau tā, ka tā krievu gāze ir daudz lētāka, nekā tā pati norvēģu vai ASV gāze, jo cenu nosaka tirgus. Ja cena ir kosmosā un gāzes trūkst, tad tas ir kā žonglēt ar motorzāģi. Turklāt neviens nevar precīzi paredzēt, kas ar tirgu notiks pēc tam, kad Eiropas gāzes krātuves būs piepildītas. Daudzi to gaida cerībā, ka cena kritīs un vajadzīgo iztrūkumu perifērijā varēs iepirkt par labāku cenu.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

19.09.2022. 10:07

Zariņš savā elementā - atstrādā krievu rubli. Bez maz sanāk kā Kalvīša PR menedžeris. Nav jau nekāds brīnums. Savulaik Zariņu ar krievu gādību iebīdīja SPRK, lai uzraudzītu tarifus. Lielais eksperts atradies. Bulšits tas viss ir. Neviens Eiropā, pat vācieši, šobrīd nevar pateikt, vai gāzes pietiks, jo neviens nav gaišreģis un nevar paredzēt, kāda būs ziema. Ja būs auksta ziema, slikti būs visiem. Ja silta, kaut kā izvilks. EM un Latvenergo janvārī/februārī vajadzēja paredzēt kara gaitu, t.sk. Buču? Vai aprīlī vajadzēja paredzēt, ka krieviem alternatīvās gāzes piegādes nebūs pietiekošas? Zariņš muģī. Nav ilūziju, ka viņš būtu pirmais kolaborantu rindās.

Atbildēt

kh

19.09.2022. 09:29

balsosu par saskanu ar domu ka visi jenoti tiks tiesati (ieskaitot bijusos utt) un rizajai atnemtu italiju

Atbildēt

Viņi vēl nav atbildējuši par Oik!

19.09.2022. 09:08

Oik jau no starta nebija piemērojams Latvijai, jo atjaunojamās energijas īpatsvars LV bija augsts. Oik LV ir ieviests pretlikumīgi un šim noziegumam ar smagām sekām ir vārdi un uzvārdi.Tikai uz cieta sola šie ļaudis nesēž deputātu imunitātes dēļ un tāpēc atkal tā raujas uz turieni.1.oktobrī Vienotība jāatstāj aiz borta, tad arī varēs sākt krimināllietu

Atbildēt

Bet

19.09.2022. 09:04

Krievijas polit-šovos bļaustās, ka Latvija visu pagājušo nedēļu pumpē no šiem gāzi! Kas ir aizliegts, tā pats "cars" teica TV! Laikam nav uzrakstīts ukaz. Tad jau lai pumpē, būs mums Kalvīša-Savicka gāze ar atkatu nākamajam premjerim, reizes dārgāka, bet pietiks maksāt varošajiem.

Atbildēt

Elementāri

19.09.2022. 08:28

Skaidrs, ka gāzes nav. Ja būtu, tad tā arī pateiktu - Latvenergo ir iegādājies 7 TWh gāzes. Tie pieder Latvenergo un Latvijai pietiks.

Tagad dzirdam, ka gāzes pietiks, ka Latvenergo ir nopircis 2TWh gāzes pavasarī un ka ir kaut ko kaut kur rezervājis, Inčukalnā esot gāzes pietiekami. Tātad gāzes nav. Ekspropriēt nedrīkst, nopirkt nevar.
Apsveicu visus gāzes katlu īpašniekus, kā arī energoietilpīgo uzņēmumu īpašniekus un darbiniekus.
Dzīvojiet taupīgi! Bezdarbnieku pabalstu visiem var nepietikt.


Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...