Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

un

21.09.2022. 11:06

kā Ivars Zariņs pa blatiem tika par SPRK vadītāju, par kukuļiem noteica milzu tarifus un kalpoja varai, bet tagad kalpo Saskanai...

Atbildēt

Kindzulis

19.09.2022. 19:20

Tā kā Zariņš neko jaunu, nezināmu nepasaka, tad pakomentēšu komentāru 'Elementāri' - to var papildināt ar jautājumu: vai Latvenergo cer kuģu sašķidrināto gāzi 2 Twh iemainīt pret gāzi no Inčukalna? Vai līgumi jau noslēgti? Ja ne, tad, kur sašķidrināto gāzi pārgāzēs, un kā no turienes pievadīs gāzi uz LV?

Atbildēt

Jautajums

19.09.2022. 18:27

Cik ilgi lapsas vēl publicēs šitos mēslus?

Atbildēt

Atbildu

19.09.2022. 18:26

»

Jautājums

Tu atbildi par vārdiem vai tikai kā mīkstais gaisu bojā


Saskaņas partija ir pornogrāfija politikai!

Atbildēt

west

19.09.2022. 16:59

»

Skāde

Tik sakarīgs cilvēks tik bezjēdzīgā partijā


Gribēju teikt to pašu!
Ivar, tu nepareizi tērē savu gudrinieka laiku.
Ej prom no utainajiem latviešu nāvīgākajiem ienaidniekiem!

Atbildēt

MJA

19.09.2022. 16:34

tikai krieviem un čangaļiem neticam

Atbildēt

Nāk negais

19.09.2022. 16:07

Pašlaik valsti neviena valsts iestāde
nestrādā.
Iemēsli:
1. Negrib strādāt
2. Nemāk strādāt
No VIDa izmestā jaunzeme bija ļoti
pareizs lēmums.

Atbildēt

NA

19.09.2022. 15:20

Lūdzu nebalsojiet par Zarinu, un to pustrako dāmīti! Viņi jūs aizvedīs uz elli! Kļūsiet atkarīgi no kreka! Kā viņi!

Atbildēt

SiSiDra

19.09.2022. 15:07

Un beigās vēl izrādīsies, ka gāzi rezervējušie “komersanti” būs kādi pietuvinātie, kuru piedāvājums atpirkt gāzi būs “neatvairāms”….

Atbildēt

Turpinājums

19.09.2022. 14:32

Pirmkārt, ir jāizbeidz Latvijas ierēdņu "jaunievedums", proti, "informatīvie ziņojumi" un "informatīvās vēstules", ko tik ļoti iemīļojuši VID un prokuratūra, kā arī valdība. Vienmēr šo "informatīvo figņu" beigās pierakstīti kaut kādi tieši (un bieži nepamatoti) draudi saņēmējam, bet, tā kā tas nav lēmums, tad to pat pārsūdzēt nav iespējams. Tāpat ar valdību- pat piesieties vai apstrdēt šīs "informatīvās figņas" neatbilstību ES regulai nav iespējams, jo tas nav ne rīkojums, ne lēmums.
2) Ir skaidrs, ka šai partokrātiskās tirānijas valdībai kaut kā viss jānorullē līdz vēlēšanām, pēc tam kaut vai Pasaules gals un Jērsikas bazūnes. Bet ir risks, kas netiek ņemts vērā. Ir zināms, ka tā gāze, kam cenšas uzlikt ķepu prātā tērētais kangkariņš, pieder Krievijai, ar kuru ziemā apkurinās savus rietumu reģionus, Pleskavu, Novgorodu un nedaudz Sanktpēterburgu, jo citas krātuves krieviem pagaidām nav. Un te ir REĀLS DRAUDS, ka, Latvijai piesavinoties šo gāzi, putlers var to izmantot par ieganstu, lai iebruktu Latvijā aizstāvot savus iedzīvotājus no nosalšanas un nepieļautu gāzes nozagšanu. Pieņemu, tik tālu valdības shēmotāji nemaz nav spējīgi aizdomāties.

Atbildēt

Versija

19.09.2022. 14:24

Pirmkārt, ir jāizbeidz Latvijas ierēdņu "jaunievedums", proti, "informatīvie ziņojumi" un "informatīvās vēstules", ko tik ļoti iemīļojuši VID un prokuratūra, kā arī valdība. Vienmēr šo "informatīvo figņu" beigās pierakstīti kaut kādi tieši (un bieži nepamatoti) draudi saņēmējam, bet, tā kā tas nav lēmums, tad to pat pārsūdzēt nav iespējams. Tāpat ar valdību- pat piesieties vai apstrdēt šīs "informatīvās figņas" neatbilst

Atbildēt

hm

19.09.2022. 12:41

»

Vo!

Tas ir vājprāts, kā tas "brīvais tirgus" spēj samudžināt elementāri vienkāršas lietas. Vieni gāzi pārdod, otri nopērk, trešie piegādā, ceturtie glabā... un visi uz tās gāzes rēķina pelna, bet šo peļņu nākas segt mums - patērētājiem. Bet, pats galvenais ir tas komercnoslēpums, kad beigu galā "neviens...


Ja ES būtu piekritusi ar Gazpromu slēgt ilgtermiņa līgumus un atvērtu 2. cauruļvadu maģistrāli, gāzes pietiktu un gāzes cana nebūtu mākoņos.
Bet ... ES iedomājās sevi varenu, noteica simtiem dažādas sankcijas, ekspropriēja krievu uzņēmumus un īpašumus... Krievi Eiropai piegrieza ventili, bet cenas gāzei desmitkāršojās.
Pie tam francūži jau kuro gadu nenodeva ekspluatācijā somu AES. Kas jau liek domāt arī par elektrības atslēgumiem ziemā. Elektrība - sabiedriskais transports, apkures sūkņi, lifti, pat durvju kodi...
Solās būt jautri.

Atbildēt

Vo!

19.09.2022. 12:15

Tas ir vājprāts, kā tas "brīvais tirgus" spēj samudžināt elementāri vienkāršas lietas. Vieni gāzi pārdod, otri nopērk, trešie piegādā, ceturtie glabā... un visi uz tās gāzes rēķina pelna, bet šo peļņu nākas segt mums - patērētājiem. Bet, pats galvenais ir tas komercnoslēpums, kad beigu galā "neviens neko nezin", "neviens ne par ko neatbild"... Valstij stratēģiski objekti nodoti "brīvā tirgus" rīcībā. Visiem tiem uzradušies īpašnieki un neviens no šiem īpašniekiem nav šos objektus būvējis. Par kādu naudu ir būvēta Inčukalna gāzes grātuve un Latvijas HESi?! Par tautas naudu! Tad kādēļ ar šo objektu ekspluatāciju pelnās vesela rinda parazītu, nevis valsts?! Kādēļ tautai jāpērk gāze un elektrība par pasakainām cenām? Atbilde vienkārša - tauta un valsts tiek nežēlīgi apkrāpta un apzagta visus šos gadus. NEVIENA no valdībām visu šo 30 gadu laikā nav darbojusies savas vaslts un tautas interesēs.

Atbildēt

lauķis

19.09.2022. 11:20

»

VB

"... viss ir kārtībā, jo gāze taču Inčukalnā ir


Ziemā varēs pārbaudīt ir gāze vai nav.

Atbildēt

VB

19.09.2022. 11:02

"... viss ir kārtībā, jo gāze taču Inčukalnā ir"
Kā to varētu reāli pārbaudīt?

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

19.09.2022. 10:19

»

Bet

Krievijas polit-šovos bļaustās, ka Latvija visu pagājušo nedēļu pumpē no šiem gāzi! Kas ir aizliegts, tā pats "cars" teica TV! Laikam nav uzrakstīts ukaz. Tad jau lai pumpē, būs mums Kalvīša-Savicka gāze ar atkatu nākamajam premjerim, reizes dārgāka, bet pietiks maksāt varošajiem...


Krievu gāzes piegāžu aizliegums stājas spēkā no 1.janvāra. Līdz tam pumpēs, ja vajadzēs un ja paši krievi to pieļaus. Nav jau tā, ka tā krievu gāze ir daudz lētāka, nekā tā pati norvēģu vai ASV gāze, jo cenu nosaka tirgus. Ja cena ir kosmosā un gāzes trūkst, tad tas ir kā žonglēt ar motorzāģi. Turklāt neviens nevar precīzi paredzēt, kas ar tirgu notiks pēc tam, kad Eiropas gāzes krātuves būs piepildītas. Daudzi to gaida cerībā, ka cena kritīs un vajadzīgo iztrūkumu perifērijā varēs iepirkt par labāku cenu.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

19.09.2022. 10:07

Zariņš savā elementā - atstrādā krievu rubli. Bez maz sanāk kā Kalvīša PR menedžeris. Nav jau nekāds brīnums. Savulaik Zariņu ar krievu gādību iebīdīja SPRK, lai uzraudzītu tarifus. Lielais eksperts atradies. Bulšits tas viss ir. Neviens Eiropā, pat vācieši, šobrīd nevar pateikt, vai gāzes pietiks, jo neviens nav gaišreģis un nevar paredzēt, kāda būs ziema. Ja būs auksta ziema, slikti būs visiem. Ja silta, kaut kā izvilks. EM un Latvenergo janvārī/februārī vajadzēja paredzēt kara gaitu, t.sk. Buču? Vai aprīlī vajadzēja paredzēt, ka krieviem alternatīvās gāzes piegādes nebūs pietiekošas? Zariņš muģī. Nav ilūziju, ka viņš būtu pirmais kolaborantu rindās.

Atbildēt

kh

19.09.2022. 09:29

balsosu par saskanu ar domu ka visi jenoti tiks tiesati (ieskaitot bijusos utt) un rizajai atnemtu italiju

Atbildēt

Viņi vēl nav atbildējuši par Oik!

19.09.2022. 09:08

Oik jau no starta nebija piemērojams Latvijai, jo atjaunojamās energijas īpatsvars LV bija augsts. Oik LV ir ieviests pretlikumīgi un šim noziegumam ar smagām sekām ir vārdi un uzvārdi.Tikai uz cieta sola šie ļaudis nesēž deputātu imunitātes dēļ un tāpēc atkal tā raujas uz turieni.1.oktobrī Vienotība jāatstāj aiz borta, tad arī varēs sākt krimināllietu

Atbildēt

Bet

19.09.2022. 09:04

Krievijas polit-šovos bļaustās, ka Latvija visu pagājušo nedēļu pumpē no šiem gāzi! Kas ir aizliegts, tā pats "cars" teica TV! Laikam nav uzrakstīts ukaz. Tad jau lai pumpē, būs mums Kalvīša-Savicka gāze ar atkatu nākamajam premjerim, reizes dārgāka, bet pietiks maksāt varošajiem.

Atbildēt

Elementāri

19.09.2022. 08:28

Skaidrs, ka gāzes nav. Ja būtu, tad tā arī pateiktu - Latvenergo ir iegādājies 7 TWh gāzes. Tie pieder Latvenergo un Latvijai pietiks.

Tagad dzirdam, ka gāzes pietiks, ka Latvenergo ir nopircis 2TWh gāzes pavasarī un ka ir kaut ko kaut kur rezervājis, Inčukalnā esot gāzes pietiekami. Tātad gāzes nav. Ekspropriēt nedrīkst, nopirkt nevar.
Apsveicu visus gāzes katlu īpašniekus, kā arī energoietilpīgo uzņēmumu īpašniekus un darbiniekus.
Dzīvojiet taupīgi! Bezdarbnieku pabalstu visiem var nepietikt.


Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....