Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skaidrs viss.

06.12.2021. 22:45

Protams, protams protams.
Izzagsim Latviju un pēc tam pēdas noslepsim🤭 protams nevajag ne atļaujas ne VVD kaut kas interesē tikai mūsu valdības staiguļiem ar Auguli un Rāviņu priekšgalā 🤑🤑🤑 naudu naudu naudu naudu

Atbildēt

rais

06.12.2021. 17:05

Dzīvojam demokrātiskā valstī tāpēc katram cilvēkam ir tiesības runāt par labo un slikto. Ja būs slikti kas bojā dzīves kvalitāti vai to uzlabo par to ir noteikti jārunā un jāizsaka savs viedoklis un ja aizstāv savas un citu intereses nav svarīgi ja dzīvo pilsētā vai laukos. Diemžēl ir cilvēki kas to nesaprot!

Atbildēt

!!!

05.12.2021. 18:51

PAŠSODĪTĀJI: Lielvārdes novada domes ārkārtas sēdē pieņemts lēmums atbrīvot no domes izpilddirektora amata Jāni Mazitānu. Kopš 2015.gada 1.decembra Jānis Mazitāns bija atstādināts no domes izpilddirektora pienākumu veikšanas. Tam par iemeslu kļuva novembrī pieļautā nesaskaņotā koku nozāģēšana pie Lielvārdes Romas katoļu baznīcas.
2021.gada 21.jūnija Kandavas domes sēdē deputāti Kandavas un pagastu apvienības vadītāja amatā ievēlēja līdzšinējo Kandavas novada domes Juridiskās un personāla nodaļas vadītāju Jāni Mazitānu. Pret Kandavas novada domes priekšsēdētāju Ingu Priedi (LZP) ierosināta krimināllieta par mantas piesavināšanos, noskaidroja aģentūra LETA 2018.09.04. Pašvaldībā aģentūrai LETA apliecināja, ka zaudējumi ir atlīdzināti, un Priede pašvaldībai ir arī publiski atvainojusies.
Pašlaik Inga Priede ir Tukuma novada Priekšsēdētāja vietnieks sociālās politikas jautājumos

Atbildēt

troksnis

05.12.2021. 12:03

Prezidenta kancelejas sūdzības dēļ Vanšu tiltam varētu piebūvēt prettrokšņu sienu. Komentāru sniedz Jānis ...
XTV • 2021. gada 30. aug.

Atbildēt

Rīdzeniece

05.12.2021. 00:54

Šodien Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumā Valsts prezidents Egils Levits savā uzrunā norādīja, ka Rīgai kā Latvijas galvaspilsētai ir īpaši atbildīga loma mūsu valstī. ...Tas vispirms attiecas uz pārmaiņām ilgtspējas virzienā, kur Rīgai ir jādod ievērojams ieguldījums kopējā "zaļā kursa" īstenošanā... prazidents zina, ka Biķernieku trases rekonstrukcijas darbības rezultātā 2015.gadā tika nocirsti vairāk nekā 500 koki un meža platība samazinājās par aptuveni 1,9ha, lai attaisnotu valsts budžeta miljonu nelikumīgu izšķērdēšanu, cirtīs vēl. 4.decembrī Biķernieku trašu tiešā tuvumā iedzīvotāji dzīvoja un slimnīcā Covid-19 slimnieki gulēja vismaz troksnī, kas ir 100 dB A un lielāks (darba vietā pat ar individuālajiem dzirdes aizsardzības līdzekļiem tādā troksnī nedrīkst strādāt ilgāk ka 8 minūtes). Biķernieku kompleksa teritorijai 1960.gadā piešķīra 15 ha lielo zemes gabalu. Šobrīd Sporta bāzes teritorija kopā aizņem 128.15 ha zemes.

Atbildēt

Asiirietis

04.12.2021. 18:14

»

Feiss

Kundze jau gadiem nespēj uzveikt savas psihiskās kaites! Pie tav viņa tai Kandavā nedzīvo! Slima suņa murgi


Parazīts esi. Okupants vai okupantu līdzskrējējs kurš piecdesmit gadus latviešus spundēja psihiatriskajās slimnīcās un lēģeros, tāpēc vien, ka tie nepiekrita okupantu politikai un plāniem.

Atbildēt

troksnis

04.12.2021. 12:24

Faktiski visās ES valstīs iepriekš minētajiem objektiem ir nepieciešama B kategorijas piesārņojošu darbību atļauja.
Visos okupācijas gados, tāpat kā citur pasaulē, auto-moto sporta sacīkšu trases bija piesārņojošo darbību sarakstā. Tikai pēc tam, kad Natura 2000 teritorijā pilnībā degradētā vidē Aigars Štokenbergs, Kārlis Miķelsons, Leons Jakrins, Guntis Rāvis un citas mazāk svarīgas personas 12 m attālumā no Ulmaņa laikiem uzceltajām dzīvojamām nopirka zemi, auto-moto trases no 2006.gada 1.janvāra tika izņemtas no B kategorijas piesārņojošo darbību saraksta un no 2009.gada 6.janvāra kļuva par vidi nepiesārņojošu darbību.

Atbildēt

Feiss

04.12.2021. 01:51

Kundze jau gadiem nespēj uzveikt savas psihiskās kaites! Pie tav viņa tai Kandavā nedzīvo! Slima suņa murgi!!!

Atbildēt

Oki

04.12.2021. 01:29

»

zaļā

Eiropas Parlamenta un Padomes direktīva 2011/92/ES (2011.gada 13.decembris) par dažu sabiedrisku un privātu projektu ietekmes uz vidi novērtējumu ierakstīts: ”...Dalībvalstis var noteikt stingrākus noteikumus, lai aizsargātu vidi....Attīstības piekrišana valsts un privātiem projektiem, kuriem var būt...


Tad kad tās trases būvēja , šī rezolūcija nebija vēl spēkā . Varbūt visas vecās mājas , kas vecākas par 20 gadiem arī nojauksim , jo kad piemēram Doma baznīcu cēla nebija izņemti kaut kādas reģionālās vides pārvaldes tehniskie noteikumi ??? Tev pašai liekas, ka ar loģiku viss kārtībā???

Atbildēt

Oki

04.12.2021. 01:24

»

Rūzvelts

Ir likumīgas iespējas tik tiešām aizklapēt ciet tās decibelu un kvēpu ražotnes! Lai pārceļas uz kailcirtēm , kuru tagad netrūkst


Lieli klapētāji , paši sevi negribat aizklapēt ? Iekšdedzes dzinēji rada troksni , nu un tad ? Ja ar nerviem nav labi tad arī oda sīkšana novedīs līdz vēstuļu rakstīšanai prezidentiem un kam tik vēl ne .

Atbildēt

Oki

04.12.2021. 01:21

»

Pēteris

Moto, auto un kartingu trases, dzelzceļus, lidostas, autoceļi un šautuves tiešām nedrīkst traucēt iedzīvotāju mieru un klusumu. Vēl jo vairāk ja dzīvesvietā pirms tam bija mierīgāk un klusāk. Pirmkārt, nevajadzētu izdot atļaujas no jauna izbūvēt, otrkārt, paplašinot esošās ir jārēkinās ar asošajiem ...


Pēteris tipisks latvijas austrumeiropietis - jo idiotiskāk , jo labāk . Tas nekas, ka stulbi - galvenais , ka Holandē tā dara . Ja jau Holandē tā var , tad mēs varam vēl stulbāk ....Ne tajā virzienā dodaties , draugi .

Atbildēt

elza

03.12.2021. 21:19

Vienas nozares ministrs, kuru pieķēra korupcijā un par to KNAB viņu administratīvi sodīja, SEVI PAŠSODĪJA un kļuva par Saeimas locekli, kurš, iegūstot pilnvaras, Saeimas sēdē deva šādu svinīgu solījumu: "Es, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru (svinīgi solu) būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus."
Pirms pašsodīšanas viņam bija tikai tiesības bez īpaša pilnvarojuma pārstāvēt ministriju un dod rīkojumus valsts sekretāram un ministrijas politiskajām amatpersonām.
Korupcijā sodīts ministrs tagad kā Saeimas deputāts lēma par Latvijas valsts budžetu, balsos par likumiem, utt.
Saeimas locekļi saņem atalgojumu no valsts līdzekļiem – Valsts iedzīvotāji korumpantam vēl maksā algu!
Visaugstākajā valsts līmenī atzīst, ka šī ministra pašsods esot diezgan ievērojams sods.
Tāpēc jau šajā nedēļas nogalē Biķernieku trasē startēs Rīgas Ziemas kausa 5. sezona. Jubilejas sezonas 1.irmais no četriem posmiem norisināsies sestdien, 4. decembrī, un tas, kā ierasts, pulcēs ap 100 dalībniekiem. 2.posms-18.12., 3.posms-08.01.2022., 4.posms-29.01.2022.
Saprotams, Rīgas valdniekam Staķim, Prezidentam, Ministru prezidentam,Veselības ministram bija un ir vienalga, ka Rīgas infekcijas slimnīca atrodas tiešā Biķernieku trašu trokšņa diskomforta zonā, kurā bezspēcīgi guļ smagā un ļoti smagā stāvoklī COVID-19 slimnieki.
Satversmes tiesas 2017.gada 20.decembra sprieduma preses relīzē rakstīts: Demokrātiskā tiesiskā valstī pienācīgi veikti pozitīvie pasākumi, kas tai izriet no personas tiesībām uz veselību un tiesībām dzīvot labvēlīgā vidē, ir tādi, kur tiesību normas pieņēmēja veiktais izvērtējums visupirms ir vērsts uz cilvēka kā augstākās vērtības aizsardzību. Tās ietver arī cilvēka cieņu kā vērtību, kas vienlaikus ir gan jāaizsargā, gan jānodrošina.”
Vai tiešām iepriekš minētais liecina, ka mēs dzīvojam demokrātiskā valstī?

Atbildēt

Pēteris

03.12.2021. 17:02

Moto, auto un kartingu trases, dzelzceļus, lidostas, autoceļi un šautuves tiešām nedrīkst traucēt iedzīvotāju mieru un klusumu. Vēl jo vairāk ja dzīvesvietā pirms tam bija mierīgāk un klusāk. Pirmkārt, nevajadzētu izdot atļaujas no jauna izbūvēt, otrkārt, paplašinot esošās ir jārēkinās ar asošajiem iedzīvotājiem. Biznesu nedrīkst būvēt uz iedzīvotāju dzīves kvalitātes rēķina. Saprotams ka palielinoties jebkura veida aktivitātēm ir sagaidāma arī trokšņu palielināšanās, kas ir jāņem vērā izdodot attiecīgās atļaujas. Mēs nedrīkstam būt vienaldzōigi par Mežciema un Kandavas iedzīvotājiem, kuriem zem logiem rēc auto un kartingi, mēs nedrīkstam būt vienaldzīgi pret Iecavniekiem, kuriem draud šautuves atklāšana, kuru neikumīgi uzbūvēja utt Jo jebkurā brīdī katram no mums tuvumā var parādīties kāds trokšņu izraisošs pasākums un tad gan mēs atjēgsimies. Tamdēļ svarīgi lai ir sakārtota likumdošanas bāze, kas to nepieļauj. Nekad mneaizmirsīšu kā Holandē viens kaimiņš iesūdzēja tiesā otru kaimiņu kurš savā noliktavā iedarbināja dzesēšanas aparatūru, kura, manuprāt, nemaz neradīja uzkrītošu troksni. Tiesas spriedums bija nežēlīgs- vai nu to pārtraukt vai izveidot tādu akustisko aizsardzību, lai neviens neko nedzirdētu. Un tur nebija runa ne par 80, ne 50, ne 25 decibeliem.

Atbildēt

Rūzvelts

03.12.2021. 16:43

»

Franklins

Vai autoram ir kāds cits ierosinājums? Vai vienkārši kaut ko aizklapēt lai kādam ieriebtu? Ir visas iespējas pārcelties dzīvot citur un kvalitatīvi eksistēt


Ir likumīgas iespējas tik tiešām aizklapēt ciet tās decibelu un kvēpu ražotnes! Lai pārceļas uz kailcirtēm , kuru tagad netrūkst!

Atbildēt

Franklins

03.12.2021. 16:16

Vai autoram ir kāds cits ierosinājums? Vai vienkārši kaut ko aizklapēt lai kādam ieriebtu? Ir visas iespējas pārcelties dzīvot citur un kvalitatīvi eksistēt!

Atbildēt

zaļā

03.12.2021. 13:25

Eiropas Parlamenta un Padomes direktīva 2011/92/ES (2011.gada 13.decembris) par dažu sabiedrisku un privātu projektu ietekmes uz vidi novērtējumu ierakstīts: ”...Dalībvalstis var noteikt stingrākus noteikumus, lai aizsargātu vidi....Attīstības piekrišana valsts un privātiem projektiem, kuriem var būt būtiska ietekme uz vidi, būtu jānodrošina vienīgi pēc tam, kad veikts minēto projektu iespējamās nozīmīgās ietekmes uz vidi novērtējums....Projekti, kas pieder pie konkrētiem tipiem, ir būtiska ietekme uz vidi parasti būtu sistemātiski jānovērtē....Projekta ietekme uz vidi būtu jānovērtē, lai ņemtu vērā rūpes par cilvēka veselības aizsardzību, lai ar labāku vidi veicinātu dzīves kvalitāti, lai nodrošinātu sugu daudzveidības saglabāšanos un lai saglabātu ekosistēmas reprodukcijas spēju kā dzīvības pamatavotu
Iepriekš minētās direktīvas II pielikumā rakstīts, ka novērtējums uz vidi nepieciešams (citi projekti) – pastāvīgiem sacensību un testa trekiem motorizētiem transporta līdzekļiem.
Jebkādām izmaiņām vai papildinājumiem projektos, kas uzskaitīti I vai šajā pielikumā, kas jau ir apstiprināti, paveikti vai ir veikšanas procesā un kam var būt būtiska negatīva ietekme uz vidi (projekta izmaiņas vai paplašinājums, kas nav ietverts I pielikumā) ir nepieciešams novērtējums uz vidi.
Latvijā auto-moto trasēm nav Latvijas valsts vides novērtējuma. Nav Latvijas Reģionālās vides pārvaldes izsniegtu tehnisko noteikumu.

Atbildēt

!!!

03.12.2021. 12:48

Saeimai, Valsts prezidentam, Ministru kabinetam un pilnīgu visām valsts iestādēm bija un ir zināms, kā no 2006.gada ”pienācīgā kārtībā” tiek veikti pasākumi personas tiesībām uz veselību un tiesībām dzīvot labvēlīgā vidē nodrošināšanai, kas ietver ne tikai cilvēka cieņai un piesardzības principam atbilstošu preventīvu Ministru kabineta izvērtējumu, kas vērsts uz kaitīgu seku paredzēšanu un iespējamu to mazināšanu.
”Pēc 2003.gada 1.janvāra nedrīkstēja uzsākt B kategorijas piesārņojošu darbību, ja operators nav saņēmis B kategorijas atļauju šajos noteikumos noteiktajā kārtībā.”
1.pielikumā B kategorijas piesārņojošās darbības
8.3. motosporta un autosporta sacīkšu trases, mopēdu sacīkšu trases un motosporta apmācību iekārtas, izņemot slēgtas treniņu trases, kuras izmanto vienīgi praktisko autovadītāja iemaņu iegūšanai - līdz 2006.gada 1.janvārim
8.4. lidostas un lidlauki - līdz 2005.gada 1.janvārim
8.9. tematiskie parki (piemēram, zooloģiskie dārzi) - līdz 2005.gada 1.janvārim
Faktiski visās ES valstīs iepriekš minētajiem objektiem ir nepieciešama B kategorijas piesārņojošu darbību atļauja.

Atbildēt

Хм

03.12.2021. 12:33

»

Par trasēm

Kandavā un Biķerniekos ir iespēja paklusēt - tās ir vēsturiskas un āmen. Dzīvojiet laukos, tur darba pilnas rokas un nenāks prātā vaimanāt...


Не факт, что авторша и проживая в деревне, начнет жаловаться на шум тракторов и комбайнов. Особенно летом при уборке урожая, когда каждый час хорошей погоды важен. Будет строчить письма, что сосед Янка свой трактор завел в 4 утра и мешал ей качественно спать. А потом еще гудел в поле до 23, опять мешая качественно заснуть. Пусть купит еще один трактор и комбайн, наймет еще 2 работников и работают с 9 до 18, это не ее проблема, что это невыгодно, прибыли не будет и т.д.

Atbildēt

Par trasēm

03.12.2021. 12:25

Kandavā un Biķerniekos ir iespēja paklusēt - tās ir vēsturiskas un āmen. Dzīvojiet laukos, tur darba pilnas rokas un nenāks prātā vaimanāt.
Cita lieta, kad kāds zaļknābis pēkšņi izdomā tavā deduna priekšā, praktiski pagalmā, izbūvēt jaunu trasi, lai tajā varētu vizināties auguļspermatozoīdi.

Atbildēt

Sen jau

03.12.2021. 10:02

ir ekoloģiski tīras un visādi citādi tīras tehnoloģijas , tikai tās ir noslepenotas , jo pasaules varenajiem nenesīs peļņu un atņems varu.

Atbildēt

aga

03.12.2021. 08:46

Atkal Pilnmēness?

Atbildēt

Oki

03.12.2021. 07:33

»

Jūsmiņš

Var jau grozīties kā vien grib - bet šādām sacensību trasēm pilsētu un apdzīvotu vietu teritorijās nav jābūt. Jo tur ir liels troksnis, piesārņojums un viss kas cits...


Tad pēc jūsu loģikas sanāk , ka nākošo slēgsiet lidostu ? Tur arī ir troksnis un izmeši . Laikam salasījušies RL - tur ir vesela rubrika no sērijas "laukos viss klusu un mierīgi"...

Atbildēt

Jūsmiņš

02.12.2021. 21:35

Var jau grozīties kā vien grib - bet šādām sacensību trasēm pilsētu un apdzīvotu vietu teritorijās nav jābūt. Jo tur ir liels troksnis, piesārņojums un viss kas cits.
Saprotama ir arī amatpersonu nevēlēšanās sevi apgrūtināt, lielus darbus nedaram, ar sīkumiem nenoņemamies, lai kaut ko šajā sakarā risinātu. Vieglāk taču papļāpāt - un šķiroties uzsist uz pleca, nevis likt kādam čomam pārvākties uz citu vietu.
Taču nevēlēšanās risināt sasāpējušas lietas tikai degradē attieksmi pret valsts amatpersonām, un nav jābrīnās, ka jautājumi tiek risināti arī ekstrēmāk.
Bet tas jau kā nu kuram ērtāk, tomēr veidot dialogu un risināt lietas, var jau arī gaidīt to, ko nu katrs grib sagaidīt.

Atbildēt

Fēlis

02.12.2021. 19:29

Nu ko darīt! Gribas frigīdam sievišķim kaut kā baudu gūt. Lūk arī gūst skandālus taisot.

Atbildēt

🚦

02.12.2021. 19:26

Atkal vecā izlïdusi ëterā. Laikam rakstot bija pilnmēness!

Atbildēt

Nu

02.12.2021. 19:21

Stulbā zoss! Tie, kas dzīvo pie Biķernieku trases paši izvēlējās tur dzīvot. Trase tad jau bija, kad mežciemā mājas sacēla. Varēja atteikties no dzīvokļa. Un tagad, ja trase nepatīk, kas traucē pārcelties kaut kur citur, uz kapiem kaut vai?

Atbildēt

rais

02.12.2021. 18:13

Tik tiešām Kandavas mototrases teritorijā no 2021 gada 18.oktobra nekāda kartingu braukšana nenotika.Kas bija par reto iemeslu nezinu iespējams bija objektīvi apstākļi.Par vēsurisku objekta izveidošanu varu piebilst, ka Kandava ir vēsturisks objekts un vēsturiski izveidojies īpaš status piešķirams daudziem objektiem.

Atbildēt

Ha Ha

02.12.2021. 17:50

Komunists Rāviņš to visu pamanās uzrīkot Jelgavas centrālajās ielās. Tiesa gan reti, toties dižzemniekiem haltūra garantēta, savest salmu ruļļus un vēlāk novākt. Iepirkums un organizēšanās ne pa jokam.

Atbildēt

Mjā

02.12.2021. 17:42

,trobels ir liels un Kandavas trasi ,šķiet , nopirka kāda banka.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....