Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Liekulis

18.02.2023. 02:06

»

autoram

Nožēlojamie liekuļi. Vecumu neviena veikalā NEKONTROLĒ


Vari to pierādīt? Nevari.

Atbildēt

Kuldīgas velns

14.02.2023. 17:32

»

Transvestītu atbalstītās JV partijas Bērziņai

ģīmis kā Kuldīgas velnam


ir Bērziņa no partijas JV, aktīvi atbalsta maucību - lezbes, pedarstus.

Atbildēt

nu nu

14.02.2023. 14:13

Ei Mārtiņ, api... no Vienotības... Tā nebūs tava kabatas partija...

Atbildēt

14.02.2023. 10:17

Bez matiem viņa līdzīga Peterim Apinim.

Atbildēt

Transvestītu atbalstītās JV partijas Bērziņai

14.02.2023. 09:48

ģīmis kā Kuldīgas velnam.

Atbildēt

Aga

14.02.2023. 09:05

Tie urodāni paši pīpē ka veči dīzeļi un no sava akcīzes nodokļa nekad neatteiksies!

Atbildēt

Nu

13.02.2023. 22:54

»

Pirātu partija

Autors sarakstījis kārtējās muļķības. Nav no smēķēšanas tik liels ļaunums un onkoloģija, kā šeit mēģina iestāstīt. Tās bildītes uz cigarešu paciņām izsauc tikai smīnu. Cigaretes ir liels pie siles esošo biznes no kura nopelna visi, izņemot cigarešu mazumtirgotājus, jo cenas ir fiksētas. Pērkot ar karti...


Turklāt, Dievzemītē visas cigaretes garšo pēc mahorkas. Es pat nerunāju par atšķirību starp ASV un Eiropas Marlboro. Aizbraucot uz Grieķiju, var nopirkt normālas Virdžīnijas tabakas cigaretes, kuras garšo tāpat kā tās, kuras slavenajos 90tajos varēja nopirkt jebkurā kioskā. Respektīvi - tāpat kā vēl joprojām tās garšo ASV. Mēs taču esam ASV protektorāts - vismaz ar cigaretēm mauki būtu apgādājuši! Bet nē, tur viņi mūs atstāj savam vietniekam - ES, kas saka, ka cigaretes dūmam jābūt pretīgam. Kā ronim vai ukrainim.

Atbildēt

Nu

13.02.2023. 22:16

Ir lieli meli un ir statistika. Kāds vēzim sakars ar smēķēšanu? Tāds pats kā govīm ar globālo sasilšanu. Pēdējo 1,5 gadu laikā ar plaušu vēzi ir miruši 3 mani paziņas, kas nekad mūžā nebija smēķējuši. Turklāt, tas notika ļoti strauji. Sajutās slikti, pagāja pāris mēneši un - viss. Tas, ka medicīna Latvijā ir Somālijas līmenī, neviens neapstrīd. Tagad taisa cirku, meklējot iemeslus, kāpēc visi sprāgst nost. Medicīna tur nav vainīga, vainīgi kaitīgie ieradumi! Ļoti izdevīgi, vai ne? Kāpēc friči kūpina vairāk vai latviešiem, bet nesprāgst? Tāpēc ka maitas?

Atbildēt

Tikai bizness un izklaides

13.02.2023. 20:20

Tabakai saules mūžu. Cigarešu lietotāji uztur deputātus lielo algu un prēmiju saņēmēju varzu.

Atbildēt

Smoker

13.02.2023. 19:49

»

Pirātu partija

Autors sarakstījis kārtējās muļķības. Nav no smēķēšanas tik liels ļaunums un onkoloģija, kā šeit mēģina iestāstīt. Tās bildītes uz cigarešu paciņām izsauc tikai smīnu. Cigaretes ir liels pie siles esošo biznes no kura nopelna visi, izņemot cigarešu mazumtirgotājus, jo cenas ir fiksētas. Pērkot ar karti...


Jaamain nevis tabakas aprites likums, bet gan taa Jeekabielas perdelju varza. Kas nu gribees uzpiipeet, tas arii uzpiipees, Tikai nebuutu slikti, ia buutu pieejams normaals klaasts, nevis tikai Phillip Morris Latvia. Un nav te ko dirst par Eiropu. Normaalaas valstiis var iegaadaaties taadas cigaretes, kaadas veelies. Nemaz nerunaashu par shnjaucamtabaku. Kaada vella peec sheit nevar nopirkt?

Atbildēt

Aleksandrs Poika

13.02.2023. 19:28

..aizmirsu piebilst, smēķēšana nekādu labumu nenes, tikai maitā gaisu tā jau sagandētu ,jautnatne tēlo pieaugušos velkot it kā elektriskās cigaretes...lai pastāsta kāds no profesionālajirm smēķētājiem kādu labaumu dod smēķēšana..? nekādu, paskaitiek cik dienā jūs izmēķējat, tad pareiziniet ar mēnesi, tad ar gadu...slikta dūša piemetīsies cik daudz naudas aiziet gaisā...pēc dropes,kad sasmēķējies galva ,kā spainis...padomājiet pirms aizstāviet tabakas izgatavotājus...

Atbildēt

Aleksandrs Poika

13.02.2023. 19:20

...man kā pīpētājam ar 40 gadu stāžu..jāpiekrīt...pīpēšana ir lieka naudas izmešana..

Atbildēt

autoram

13.02.2023. 16:31

Nožēlojamie liekuļi. Vecumu neviena veikalā NEKONTROLĒ!

Atbildēt

JKL

13.02.2023. 16:13

»

patiesībā

daudzi no normatīviem aktiem kas tiek pieņemti Valdībā un Saeimā ir pieņeti pēc to vai citu lobistu pieprasījuma..Ne jau par velti Saeimā un Valdība pilns ar dažādiem uzņēmējiem..Liekas-kas uzņēmējiem par problēmām? Pēc zemi un taisi aukšā savu firmu-tak nē-skrien uz Saeimu vai valdību...Izrādās, tiem...


Un kamēr vara LV pildīs lobistu un visādu caurkritušu uzņēmēju personīgās kabatas intereses, tikmēr te nekas nemainīsies Pēc būtības-visus tos ''uzņēmējus'' kas paši māk dzīvot tikai no budžetu naudām ir jālikvidē-lai bankrotē. Tādi nav konkurētspējīgi un nekādu labumu valstij dot nespēj.

Atbildēt

rēzeknietis

13.02.2023. 16:10

»

kuldīdznieks

papēties šīs kundzes afēras ar dzīvokļiem un zemēm , latvijas slavenais kukuļdevējs ramoliņš ar pie zemēm tika pie vulkāna , par pāris pateicībām


Kapēc lai mēs to pētītu? Pētiet jūs-jūs viņu tādu Kuldīgā ievēlejat..jūs ar par to esat pilnībā atbildīgi.

Atbildēt

kuldīdznieks

13.02.2023. 15:50

papēties šīs kundzes afēras ar dzīvokļiem un zemēm , latvijas slavenais kukuļdevējs ramoliņš ar pie zemēm tika pie vulkāna , par pāris pateicībām !

Atbildēt

Pirātu partija

13.02.2023. 15:26

Autors sarakstījis kārtējās muļķības. Nav no smēķēšanas tik liels ļaunums un onkoloģija, kā šeit mēģina iestāstīt. Tās bildītes uz cigarešu paciņām izsauc tikai smīnu. Cigaretes ir liels pie siles esošo biznes no kura nopelna visi, izņemot cigarešu mazumtirgotājus, jo cenas ir fiksētas. Pērkot ar karti tirgotājiem nekas nepaliek. Tie tirgo cigaretes gandrīz par velti, tikai klientu piesaistei.
Lobijs Latvijā mēģina iznīcināt alternatīvās nikotīnu uzņemšanas metodes. Jauniešu vidū smēķēšana vairs nav populāra, modē ir uzvilkt elektronisko dūmu. Tabakas mafija ir nobažījusies, pēc desmit gadiem tradicionālās cigaretes var nomirt. Dūmojot elektronisko cigareti, netiek izdalīti un elpoti blakus sadegšanas produkti, tāpēc tā nav tik bīstama. Nikotīna neveselīgā iedarbība ir stipri pārspīlēta.
Kronis visam ir aizliegt iegādāties tabakas izstrādājumus no 19. vai 21. gada. Sanāk pilsonis juridiski ir pilngadīgs, atbildīgs par savu rīcību, bet kaut kāda siles biedru komisija aizliedz viņam pirkt tabakas izstrādājumus. ES tiesā var vērsties pret valsti?
Aizstāvēt pašreizējo režīmu vajadzēs no 18.gadiem, bet “papirosus” iegādāties varēs tikai no 21.gada?
P.S. Jāmaina tabaks aprites likums. Zinu kā, bet par to pēc tam, kad jūnijā nonesīsim “veiksmes stāstu”

Atbildēt

Pētītgriba

13.02.2023. 15:00

Bērziņa būs pie Levita uz kursiem bijusi, tam arī ir visādas gribas

Atbildēt

Bērziņš

13.02.2023. 14:50

Es ies uzvilkt vien' dūm un uztaisīs ar vien' komisij kā pie mums Kuldīgā sak

Atbildēt

patiesībā

13.02.2023. 14:49

»

Smalki

Ko arī vajadzēja pierādīt,,,visa šitā māžošanās ap ecigaretēm, garšām, smaržām un aizliegumiem ir tikai parasto cigarešu tirgotāju interesēs, kas zaudē tirgū, te arī tas viss izlīda ārā, paldies deputātiem


daudzi no normatīviem aktiem kas tiek pieņemti Valdībā un Saeimā ir pieņeti pēc to vai citu lobistu pieprasījuma..Ne jau par velti Saeimā un Valdība pilns ar dažādiem uzņēmējiem..Liekas-kas uzņēmējiem par problēmām? Pēc zemi un taisi aukšā savu firmu-tak nē-skrien uz Saeimu vai valdību...Izrādās, tiem vajag priekšrocības-protams uz valsts rēķina..kā tam Ragaušām piemēram par Skultes terminālu, bet tā dara liela dāļa no tā saucamajiem uzņēmējiem...Ja būtu vairāk vai mazāk LV ekonomikā konkurējoša biznesa vide tie āksti-lobētāji sen būtu izputējuši, jo neko citu nemāk kā sarunāt..Kā piemēram Māris Martinsons..Šķēle...Šlesers...ta visi kas LV kļuvuši bagāti, tādi kļuvuši pateicoties LV varas mazspējai un politiķu alkatībai..

Atbildēt

Haralds Kalns

13.02.2023. 14:34

Varbūt appētīsim trīs komisijās alternatīvos produktus - desas bez gaļas un pienu no buļļa (govis tak piebezd gaisu)!

Atbildēt

Smalki

13.02.2023. 13:23

Ko arī vajadzēja pierādīt,,,visa šitā māžošanās ap ecigaretēm, garšām, smaržām un aizliegumiem ir tikai parasto cigarešu tirgotāju interesēs, kas zaudē tirgū, te arī tas viss izlīda ārā, paldies deputātiem

Atbildēt

Jautājums

13.02.2023. 13:09

Nu un kurš tad no visiem ( abiem ) pīpmaņu lobistiem šo izbīdija?

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

13.02.2023. 12:20

Šie paši, kad pēc gadiem ES vecajas dalībvalstīs sāks pieņemt attiecīgus likumus, šo pašu šobrīd izšūpoto ideju uzdos par savu megainovāciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...