Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Haubices

09.10.2021. 17:30

Autor, haubices ir uguns atbalsta ieroci. To var izmantot gan uzbrukumā gan aizsardzībā.

Atbildēt

jack45

06.10.2021. 14:08

I­­ a­­m m­­a­­k­­i­­n­­g $­­200­­ t­­o ­­$­­300­­p­­e­­r ­­h­­o­­u­­r­­ f­­o­­r­­ d­­o­­i­­n­­g­­ ­­o­­n­­l­­i­­n­­e­­ w­­o­­r­­k ­­f­­r­­o­­m ­­h­­o­­m­­e­­. I ­­k­­e­­p­­t h­­e­­a­­r­­i­­n­­g o­­t­­h­­e­­r p­­e­­o­­p­­l­­e t­­e­­l­­l m­­e h­­o­­w m­­u­­c­­h m­­o­­n­­e­­y t­­h­­­­e­­y c­­a­­n m­­a­­k­­e o­­n­­l­­i­­n­­e s­­o I d­­e­­c­­i­­d­­e­­d t­­o l­­o­­o­­k i­­n­­t­­o i­­t. W­­e­­l­­l, it w­­a­­s a­­l­­l t­­r­­u­­e a­­n­­d h­­a­­s t­­o­­t­­a­­l­­l­­y c­­h­­a­­n­­g­­e­­d m­­y l­­i­­f­­e.if you interested...Go to this link, fill out a basic online form and hit submit at,Home Profit System And Follow The instructions as Home Profit System And Set Up your AcCount..GOOD LUCK★★★★.... ☛ http://www.jobget6.com

Atbildēt

Armands

05.10.2021. 21:19

Precīzi un bez "politkorektuma", kā naglai pa galvu!Mūsu valsts tiek iznīcināta!

Atbildēt

Bez Krievijas graudiem pastalnieki nomirtu bada !

05.10.2021. 17:55

»

jautaajums

Bravo!Diemžel pīpls parastais nespēj apjēgt ka vara ir globāla.Latvijā varas nav,ir tikai kolonijas pārvaldnieki.Krievijā tieši tas pats


https://sputniknewslv.com/20211005/latvija-ir-otrais-lielakais-krievijas-agrorupnieciska-kompleksa-produkcijas-importetajs-es-18678108.html

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

05.10.2021. 16:29

Raksts vienkārši ZER GUT,kolosāls,skaidrs,prātīgs,samilzuši jautājumi nolikti ĻAUŽIEM kā no katra mēles,viss tas gaida IZAICINĀJUMA----tā par kuru buldurē "tautas kalpi" un sorosa bochēma.Bet ārprāca ceļš ir jāiziet,a kā "paveicās" ar vērtībām ukriem,pie latvuviešiem tomēr nemaz nav slikti,var teikt pat labi.Čīnai Šveiks.

Atbildēt

atbilde

05.10.2021. 15:26

»

piebilde

Protams ka tie ir visur, Latvijā okupācijas 50 gados ieveda 700 tūkstošus, citās respubļikās mazāk, jo nebija tik bīstami kremļa okupantiem. Nato tagad piezīdies pilns ar kremļa aģentiem pat ASV


ar tupumu nevajadzētu izcelties.Viņi ir jebkuras izcelsmes , BET kalpo vieniem un tiem pašiem. Un kamer tautas viņi spēs sarīdīt ,kā arī tautu iekšpusi , tikmēr viņi valdīs.

Atbildēt

!

05.10.2021. 14:55

»

atbilde

arī austrumos no mums ir zem tās pašas ietekmes lielgabalu gaļa


Krievija atskiriba no asv kolonijas latvijas skaidras naudas lietosana nav aizliegta !

Atbildēt

yes

05.10.2021. 14:52

»

Neveiktā deokupācija

Cik noprotams esi gatavs uzsākt pamatiedzīvotāju slepkavošanu, ko iesākāt 1940.gadā. Nu labi, noslepkavosi mani, vēl desmit varbūt simtu un tālāk


no Afganistanas kopa ar pindosiem aizbegat ka zaki,bet tas tiesa latviesu algotni no Irakas un Mali ir jaizved !

Atbildēt

piebilde

05.10.2021. 14:46

»

atbilde

Jā. Sūdi ir tie ,ka viņi ir visur salīduši


Protams ka tie ir visur, Latvijā okupācijas 50 gados ieveda 700 tūkstošus, citās respubļikās mazāk, jo nebija tik bīstami kremļa okupantiem. Nato tagad piezīdies pilns ar kremļa aģentiem pat ASV.

Atbildēt

jautaajums

05.10.2021. 13:41

»

atbilde

arī austrumos no mums ir zem tās pašas ietekmes lielgabalu gaļa


Bravo!Diemžel pīpls parastais nespēj apjēgt ka vara ir globāla.Latvijā varas nav,ir tikai kolonijas pārvaldnieki.Krievijā tieši tas pats.

Atbildēt

Suška

05.10.2021. 13:29

»

varbūt ,

bet var gadīties , ka tie suškas pat pacelties nepaspēs


Ja nepaspēšu pacelties, tad tikai vienā gadījumā.Diez vai Tu to gribi pieredzēt.Vova skaidri pateica, ka masveidīgam spārnoto raķešu triecienam tiks atbildēts ar Sarmatiem.

Atbildēt

jautaajums

05.10.2021. 13:24

»

šņabs seržantiem un feldfēbeļiem

1. Ar haubicēm pa lidmašīnām nešauj...


Par kuru armiju ir runa?Latvijai nekādas armijas nav,ir tikai starptautiskā rabināta okupācijas karaspēks,saukts par NATO.

Atbildēt

šņabs seržantiem un feldfēbeļiem

05.10.2021. 12:36

»

varbūt ,

bet var gadīties , ka tie suškas pat pacelties nepaspēs


1. Ar haubicēm pa lidmašīnām nešauj.
2. Līdz Pleskavai neviena haubice aizšaut nevar.
3. Jābūt pēdējam kretīnam, lai uzskatītu, ka armija var iztikt bez artilērijas.
4. Visas jūsu diskusijas ir ne tikai bērnu dārza līmenī, bet liecina par jūsu garīgu saslimšanu, turklāt smagā formā.

Atbildēt

muhosransk

05.10.2021. 11:49

»

ASV protektorāts Latvija

Tinies uz savu sapņu zemi ASV. Varēsi tur nēģeru rajonā makdonaldā traukus mazgāt


meklē , no sausās atejas izmukušu šinderi !Mudīgi atgriezies v rodnuju gavaņ! :D

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

05.10.2021. 11:21

»

ASV protektorāts Latvija

Tinies uz savu sapņu zemi ASV. Varēsi tur nēģeru rajonā makdonaldā traukus mazgāt


Cik noprotams esi gatavs uzsākt pamatiedzīvotāju slepkavošanu, ko iesākāt 1940.gadā. Nu labi, noslepkavosi mani, vēl desmit varbūt simtu un tālāk ?

Atbildēt

Baro okupantu cik gribi, tāpat uz kremli skatīsies

05.10.2021. 10:52

»

ASV protektorāts Latvija

Bet tev, koloborant, par savu izglītību ir jāmaksā pašam. Tev tas skauž un tāpēc tu esi tik cemmīgs. Amerikosi izturas pret tādiem kā tu kā pret nēģeriem, saviem vergiem. Tev koloborant liktenis strādāt vergturu plantācijās un sapņot par kungu dzīvi. Koloniju vergiem izglītība nav vajadzīga...


Jā protams esmu kolaborants, ja skatās no 4.maija komunistu/čekistu viedokļa. Arī okupācijas pirmajā periodā līdz 90tajam gadam, biju kolaboracionists priekš okupantu režīma un ievestajiem krieviem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

05.10.2021. 10:40

»

Čemodan vokzal

Tik vien proti kā kviekt par nacistiem un rasistiem, jo kā kārtīgam krievu okupantam, tev tiesiskums un starptautiskās konvencijas izraisa riebumu


Par kātu vēl tiesiskumu tu dauni te muldi! ASV nekādu tiesiskumu nekur nenes, tikai karus un okupāciju. Neviena konvencija nekad neatļāva ASV iebrukt Irākā, okupēt Afganistānu, bombardēt Lībiju. Nav tādu konvenciju, kas atļauj izraisīt karus un okupēt citas valstis. ASV tanki atrodas Latvijā, koloniālo administrāciju Latvijā vada ASV pilsonis, bet tu dauni kaut ko murgo par krievu okupantiem. Kur te ir kāds krievu tanks, vai kāds krievu iecelts ministrs vai ierēdnis? Ja kāds ASV algotnis te kādu noslepkavos, tad viņu Latvijas tiesā pat tiesāt nedrīkst. Tādi likumi te tagad darbojas.

Atbildēt

Čemodan vokzal

05.10.2021. 10:31

»

Nacistu rases tīrības idejas

vari šeit nepropagandonēt. Esi nokavējis īsto laiku un vietu par 90 gadiem


Tik vien proti kā kviekt par nacistiem un rasistiem, jo kā kārtīgam krievu okupantam, tev tiesiskums un starptautiskās konvencijas izraisa riebumu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

05.10.2021. 10:15

»

Baro okupantu cik gribi, tāpat uz kremli skatīsies

Krievu okupanta komentārs, kam komunistu/čekistu kliķe nodrošināja valsts apmaksātu izglītību


Bet tev, koloborant, par savu izglītību ir jāmaksā pašam. Tev tas skauž un tāpēc tu esi tik cemmīgs. Amerikosi izturas pret tādiem kā tu kā pret nēģeriem, saviem vergiem. Tev koloborant liktenis strādāt vergturu plantācijās un sapņot par kungu dzīvi. Koloniju vergiem izglītība nav vajadzīga.

Atbildēt

Bailes no tautas

05.10.2021. 09:30

»

Bordāns rosina tautu vakcinēt ar militāristu iesaisti “speciālās operācijās”

Bordāns: pie Covid-19 izplatības pieauguma novedušas arī bailes no masu nemieriem...


ir pamatotas, jo vara melo, ka vakcinētie “atgriezīsies pagātnē”
- ar cilvēktiesībām un bez masku piespiedu lietošanas.

Bet nekas nemainās. Palika tukšs solījums, ka vakcinētie no C19 nemirs. Tagad izrādās, ka mirst gan. Tātad ekspefimentē ar pūli.

Nirnbergas kodekss (vācu: Nürnberger Kodex) ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

05.10.2021. 09:28

»

Čemodan vokzal

Ja ir vienalga ar ko dzīvo, tad arī vienalga kur dzīvo


Tu, utainā amerikosu cūka, Rīgas lidostā skriesi pakaļ ASV lidmašīnām, kad tavi saimnieki no šejienes laidīsies projām, bet latviešiem šeit jādzīvo arī nākotnē.

Atbildēt

Aha!

05.10.2021. 09:24

»

Labs...

Labs raksts. Diemžēl par Latviju kā par valsti mēle negriežas runāt. Kā par koloniju - jā. Kāpēc? Nu Latvija atbilts kolonijas pazīmēm - nav ražošanas, zeme pieder ārvalstu kapitālam, teritorijā atrodas svešas valsts karaspēks un koloniju vada svešas valsts uzraugi, ASv pilsoņi, ja konkrētāk. Tāpēc ...


Jūsu komentārs un raksts apliecina to drausmīgo atšķirību starp koloniju- Latviju, tās pārvaldi, un latviešu tautas dziesmu un deju svētku garu.

Kā algotnis Levits, sveicot R. Paulu jubiilejā, teica, ka Pauls “apgādā” tautu ar dziesmām. Apgādā.

Žīdu cionistu režīms Paulu caur Latvijas Krājbanku apgādāja ar prieku, izkrāpjot 700 000 LVL. tas ir miljons €.

Bet Latvijas tautu un valsti apgādā ar parādiem - no kuriem 40 000 000 € ekskluzīvi ebreju kopienām.

Atbildēt

Labs...

05.10.2021. 09:06

Labs raksts. Diemžēl par Latviju kā par valsti mēle negriežas runāt. Kā par koloniju - jā. Kāpēc? Nu Latvija atbilts kolonijas pazīmēm - nav ražošanas, zeme pieder ārvalstu kapitālam, teritorijā atrodas svešas valsts karaspēks un koloniju vada svešas valsts uzraugi, ASv pilsoņi, ja konkrētāk. Tāpēc runāt par Latviju kā par valsti - būtu liels jautājums - kāpēc? Kādiem kriotērijiem Latvija atbilst kā valsts?

Atbildēt

Juris

05.10.2021. 09:03

Haubices uzbrukuma ierocis? Muahaaaaaa....autors tu esi jebučijs idiots! Nu neraksti par lietām, par kurām nav ne mazākās sajēgas. Haubices ir kaujas atbalsta elements, kuru var pielietot gan aizsardzības, gan uzbrukuma operācijās. Tāpat jebkuras aizsardzības operācijas loģisks noslēgums, ir pretuzbrukums.

Atbildēt

lauķis

05.10.2021. 08:09

»

Nacistu rases tīrības idejas

vari šeit nepropagandonēt. Esi nokavējis īsto laiku un vietu par 90 gadiem


Labāk iepazīsties ar Rita likumu.Nacistu rase ir kainītu rase.

Atbildēt

Nacistu rases tīrības idejas

05.10.2021. 07:47

»

Čemodan vokzal

Ja ir vienalga ar ko dzīvo, tad arī vienalga kur dzīvo


vari šeit nepropagandonēt. Esi nokavējis īsto laiku un vietu par 90 gadiem.

Atbildēt

precizēsim

05.10.2021. 05:50

»

Q

Labs raksts atspoguļo realitāti Latvijā oficiālā propaganda melo trakāk kā PSRS laikos


Daudz nemākulīgāk melo.Diemžēl dzīvojam totālu melu pasaulē.

Atbildēt

Q

05.10.2021. 05:20

Labs raksts atspoguļo realitāti Latvijā oficiālā propaganda melo trakāk kā PSRS laikos!

Atbildēt

Pašiem nepietiek

05.10.2021. 01:23

»

nemurgo !

kraj naudu Krievijas gazes rekina apmaksai


Компания "Тевризнефтегаз" из-за истощения Тевризского месторождения отключит подачу газа для нужд приготовления пищи в частных домах в трех районах на севере Омской области

https://tass.ru/obschestvo/12570441

Atbildēt

really...

05.10.2021. 00:44

»

ja, ja

un elektribu no asv sen jau jusejie sola


Nē, to sola pa taisno no Marsa - caur Zviedrijas kabeli.

Atbildēt

ja, ja

04.10.2021. 23:59

»

nesaprotami

Ar nākamo gadu Latvija var saņemt gāzi arī no Polijas


un elektribu no asv sen jau jusejie sola !

Atbildēt

Tu esi

04.10.2021. 22:34

»

Čemodan vokzal

Ja ir vienalga ar ko dzīvo, tad arī vienalga kur dzīvo


tīrasiņu latvietis ? (lai gan tādu NAV , jo tas ir Baltu cilšu sajaukums ar pārējām indoeiropiesu tautībām).Vienīgais ,kas IR , tā ir kultūra un valoda,BET planēta ta mums visiem viena! Tu vispār zini Baltās rases vēsturi ? (ne jau to ,ko raksta un pasniedz?)

Atbildēt

piekrītu

04.10.2021. 21:36

»

Ha ha ha!

Neveicas ar Pasaules Bankas prasību līdz 2025. gadam likvidēt pusi Latvijas cilvēkkapitāla...


,domāju ,pirms uzlauzt dzīvokļa vai majas durvis , viņiem būs jāsagremo svins , bet tas notiek ļoti lēni , jeb nenotiek ...

Atbildēt

pārbēdzējam no muļķu zemes

04.10.2021. 21:36

»

Pārbēdzējs no pardīzes...

Tiešām jābrīnās, ka šāds autora raksts, rada tik lielu satraukumu! Vai muļķība ir iedzimta, vai arī izslimojama kaite


Nē, muļķi ir satraukušies, ka ir kāds gudrāks par viņiem. Tā domāja, ka var turpināt karināt citiem makaronus uz ausīm.

Atbildēt

idiotam, kurš netic, ka ir idiots

04.10.2021. 21:33

»

Komunisma saules apstarotajam

A bet vistiešākais tam sakars. Kāpēc tad krievu okupanti ar kolaboracionistiem te ārdās kā negudri. Kirdikt tuvojas, ārzonu kontus vai drauģeļus arestēja jeb ir vēl kāds svaigāks iemesls


Ārdās kā negudri tādi idioti kā tu, kaut gan gudrs tu nekad neesi bijis. Kā dumjš piedzimi, tā dumjš nomirsi. Tu pat nesaproti, kas notiek Latvijā. Neesi pat pamanījis, ka no labas dzīves Latviju pēdējos gados pametuši teju 400 000 iedzīvotāji.

Atbildēt

Pārbēdzējs no pardīzes...

04.10.2021. 21:33

Tiešām jābrīnās, ka šāds autora raksts, rada tik lielu satraukumu! Vai muļķība ir iedzimta, vai arī izslimojama kaite?

Atbildēt

Ha ha ha!

04.10.2021. 21:27

»

Bordāns rosina tautu vakcinēt ar militāristu iesaisti “speciālās operācijās”

Bordāns: pie Covid-19 izplatības pieauguma novedušas arī bailes no masu nemieriem...


Neveicas ar Pasaules Bankas prasību līdz 2025. gadam likvidēt pusi Latvijas cilvēkkapitāla!

Nevedas cionistu finansistu kovidafēristu huntai pūļa (tautas) nošpricēšana!

Tata netic šaicionistu huntas meļu demagoģijas propagandai! Ķeras pie fiziskas militāristu iesaistes kā Indijā.

Katrai darbībai sekos pretdarbība.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...