Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Haubices

09.10.2021. 17:30

Autor, haubices ir uguns atbalsta ieroci. To var izmantot gan uzbrukumā gan aizsardzībā.

Atbildēt

jack45

06.10.2021. 14:08

I­­ a­­m m­­a­­k­­i­­n­­g $­­200­­ t­­o ­­$­­300­­p­­e­­r ­­h­­o­­u­­r­­ f­­o­­r­­ d­­o­­i­­n­­g­­ ­­o­­n­­l­­i­­n­­e­­ w­­o­­r­­k ­­f­­r­­o­­m ­­h­­o­­m­­e­­. I ­­k­­e­­p­­t h­­e­­a­­r­­i­­n­­g o­­t­­h­­e­­r p­­e­­o­­p­­l­­e t­­e­­l­­l m­­e h­­o­­w m­­u­­c­­h m­­o­­n­­e­­y t­­h­­­­e­­y c­­a­­n m­­a­­k­­e o­­n­­l­­i­­n­­e s­­o I d­­e­­c­­i­­d­­e­­d t­­o l­­o­­o­­k i­­n­­t­­o i­­t. W­­e­­l­­l, it w­­a­­s a­­l­­l t­­r­­u­­e a­­n­­d h­­a­­s t­­o­­t­­a­­l­­l­­y c­­h­­a­­n­­g­­e­­d m­­y l­­i­­f­­e.if you interested...Go to this link, fill out a basic online form and hit submit at,Home Profit System And Follow The instructions as Home Profit System And Set Up your AcCount..GOOD LUCK★★★★.... ☛ http://www.jobget6.com

Atbildēt

Armands

05.10.2021. 21:19

Precīzi un bez "politkorektuma", kā naglai pa galvu!Mūsu valsts tiek iznīcināta!

Atbildēt

Bez Krievijas graudiem pastalnieki nomirtu bada !

05.10.2021. 17:55

»

jautaajums

Bravo!Diemžel pīpls parastais nespēj apjēgt ka vara ir globāla.Latvijā varas nav,ir tikai kolonijas pārvaldnieki.Krievijā tieši tas pats


https://sputniknewslv.com/20211005/latvija-ir-otrais-lielakais-krievijas-agrorupnieciska-kompleksa-produkcijas-importetajs-es-18678108.html

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

05.10.2021. 16:29

Raksts vienkārši ZER GUT,kolosāls,skaidrs,prātīgs,samilzuši jautājumi nolikti ĻAUŽIEM kā no katra mēles,viss tas gaida IZAICINĀJUMA----tā par kuru buldurē "tautas kalpi" un sorosa bochēma.Bet ārprāca ceļš ir jāiziet,a kā "paveicās" ar vērtībām ukriem,pie latvuviešiem tomēr nemaz nav slikti,var teikt pat labi.Čīnai Šveiks.

Atbildēt

atbilde

05.10.2021. 15:26

»

piebilde

Protams ka tie ir visur, Latvijā okupācijas 50 gados ieveda 700 tūkstošus, citās respubļikās mazāk, jo nebija tik bīstami kremļa okupantiem. Nato tagad piezīdies pilns ar kremļa aģentiem pat ASV


ar tupumu nevajadzētu izcelties.Viņi ir jebkuras izcelsmes , BET kalpo vieniem un tiem pašiem. Un kamer tautas viņi spēs sarīdīt ,kā arī tautu iekšpusi , tikmēr viņi valdīs.

Atbildēt

!

05.10.2021. 14:55

»

atbilde

arī austrumos no mums ir zem tās pašas ietekmes lielgabalu gaļa


Krievija atskiriba no asv kolonijas latvijas skaidras naudas lietosana nav aizliegta !

Atbildēt

yes

05.10.2021. 14:52

»

Neveiktā deokupācija

Cik noprotams esi gatavs uzsākt pamatiedzīvotāju slepkavošanu, ko iesākāt 1940.gadā. Nu labi, noslepkavosi mani, vēl desmit varbūt simtu un tālāk


no Afganistanas kopa ar pindosiem aizbegat ka zaki,bet tas tiesa latviesu algotni no Irakas un Mali ir jaizved !

Atbildēt

piebilde

05.10.2021. 14:46

»

atbilde

Jā. Sūdi ir tie ,ka viņi ir visur salīduši


Protams ka tie ir visur, Latvijā okupācijas 50 gados ieveda 700 tūkstošus, citās respubļikās mazāk, jo nebija tik bīstami kremļa okupantiem. Nato tagad piezīdies pilns ar kremļa aģentiem pat ASV.

Atbildēt

jautaajums

05.10.2021. 13:41

»

atbilde

arī austrumos no mums ir zem tās pašas ietekmes lielgabalu gaļa


Bravo!Diemžel pīpls parastais nespēj apjēgt ka vara ir globāla.Latvijā varas nav,ir tikai kolonijas pārvaldnieki.Krievijā tieši tas pats.

Atbildēt

Suška

05.10.2021. 13:29

»

varbūt ,

bet var gadīties , ka tie suškas pat pacelties nepaspēs


Ja nepaspēšu pacelties, tad tikai vienā gadījumā.Diez vai Tu to gribi pieredzēt.Vova skaidri pateica, ka masveidīgam spārnoto raķešu triecienam tiks atbildēts ar Sarmatiem.

Atbildēt

jautaajums

05.10.2021. 13:24

»

šņabs seržantiem un feldfēbeļiem

1. Ar haubicēm pa lidmašīnām nešauj...


Par kuru armiju ir runa?Latvijai nekādas armijas nav,ir tikai starptautiskā rabināta okupācijas karaspēks,saukts par NATO.

Atbildēt

šņabs seržantiem un feldfēbeļiem

05.10.2021. 12:36

»

varbūt ,

bet var gadīties , ka tie suškas pat pacelties nepaspēs


1. Ar haubicēm pa lidmašīnām nešauj.
2. Līdz Pleskavai neviena haubice aizšaut nevar.
3. Jābūt pēdējam kretīnam, lai uzskatītu, ka armija var iztikt bez artilērijas.
4. Visas jūsu diskusijas ir ne tikai bērnu dārza līmenī, bet liecina par jūsu garīgu saslimšanu, turklāt smagā formā.

Atbildēt

muhosransk

05.10.2021. 11:49

»

ASV protektorāts Latvija

Tinies uz savu sapņu zemi ASV. Varēsi tur nēģeru rajonā makdonaldā traukus mazgāt


meklē , no sausās atejas izmukušu šinderi !Mudīgi atgriezies v rodnuju gavaņ! :D

Atbildēt

Neveiktā deokupācija

05.10.2021. 11:21

»

ASV protektorāts Latvija

Tinies uz savu sapņu zemi ASV. Varēsi tur nēģeru rajonā makdonaldā traukus mazgāt


Cik noprotams esi gatavs uzsākt pamatiedzīvotāju slepkavošanu, ko iesākāt 1940.gadā. Nu labi, noslepkavosi mani, vēl desmit varbūt simtu un tālāk ?

Atbildēt

Baro okupantu cik gribi, tāpat uz kremli skatīsies

05.10.2021. 10:52

»

ASV protektorāts Latvija

Bet tev, koloborant, par savu izglītību ir jāmaksā pašam. Tev tas skauž un tāpēc tu esi tik cemmīgs. Amerikosi izturas pret tādiem kā tu kā pret nēģeriem, saviem vergiem. Tev koloborant liktenis strādāt vergturu plantācijās un sapņot par kungu dzīvi. Koloniju vergiem izglītība nav vajadzīga...


Jā protams esmu kolaborants, ja skatās no 4.maija komunistu/čekistu viedokļa. Arī okupācijas pirmajā periodā līdz 90tajam gadam, biju kolaboracionists priekš okupantu režīma un ievestajiem krieviem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

05.10.2021. 10:40

»

Čemodan vokzal

Tik vien proti kā kviekt par nacistiem un rasistiem, jo kā kārtīgam krievu okupantam, tev tiesiskums un starptautiskās konvencijas izraisa riebumu


Par kātu vēl tiesiskumu tu dauni te muldi! ASV nekādu tiesiskumu nekur nenes, tikai karus un okupāciju. Neviena konvencija nekad neatļāva ASV iebrukt Irākā, okupēt Afganistānu, bombardēt Lībiju. Nav tādu konvenciju, kas atļauj izraisīt karus un okupēt citas valstis. ASV tanki atrodas Latvijā, koloniālo administrāciju Latvijā vada ASV pilsonis, bet tu dauni kaut ko murgo par krievu okupantiem. Kur te ir kāds krievu tanks, vai kāds krievu iecelts ministrs vai ierēdnis? Ja kāds ASV algotnis te kādu noslepkavos, tad viņu Latvijas tiesā pat tiesāt nedrīkst. Tādi likumi te tagad darbojas.

Atbildēt

Čemodan vokzal

05.10.2021. 10:31

»

Nacistu rases tīrības idejas

vari šeit nepropagandonēt. Esi nokavējis īsto laiku un vietu par 90 gadiem


Tik vien proti kā kviekt par nacistiem un rasistiem, jo kā kārtīgam krievu okupantam, tev tiesiskums un starptautiskās konvencijas izraisa riebumu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

05.10.2021. 10:15

»

Baro okupantu cik gribi, tāpat uz kremli skatīsies

Krievu okupanta komentārs, kam komunistu/čekistu kliķe nodrošināja valsts apmaksātu izglītību


Bet tev, koloborant, par savu izglītību ir jāmaksā pašam. Tev tas skauž un tāpēc tu esi tik cemmīgs. Amerikosi izturas pret tādiem kā tu kā pret nēģeriem, saviem vergiem. Tev koloborant liktenis strādāt vergturu plantācijās un sapņot par kungu dzīvi. Koloniju vergiem izglītība nav vajadzīga.

Atbildēt

Bailes no tautas

05.10.2021. 09:30

»

Bordāns rosina tautu vakcinēt ar militāristu iesaisti “speciālās operācijās”

Bordāns: pie Covid-19 izplatības pieauguma novedušas arī bailes no masu nemieriem...


ir pamatotas, jo vara melo, ka vakcinētie “atgriezīsies pagātnē”
- ar cilvēktiesībām un bez masku piespiedu lietošanas.

Bet nekas nemainās. Palika tukšs solījums, ka vakcinētie no C19 nemirs. Tagad izrādās, ka mirst gan. Tātad ekspefimentē ar pūli.

Nirnbergas kodekss (vācu: Nürnberger Kodex) ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

05.10.2021. 09:28

»

Čemodan vokzal

Ja ir vienalga ar ko dzīvo, tad arī vienalga kur dzīvo


Tu, utainā amerikosu cūka, Rīgas lidostā skriesi pakaļ ASV lidmašīnām, kad tavi saimnieki no šejienes laidīsies projām, bet latviešiem šeit jādzīvo arī nākotnē.

Atbildēt

Aha!

05.10.2021. 09:24

»

Labs...

Labs raksts. Diemžēl par Latviju kā par valsti mēle negriežas runāt. Kā par koloniju - jā. Kāpēc? Nu Latvija atbilts kolonijas pazīmēm - nav ražošanas, zeme pieder ārvalstu kapitālam, teritorijā atrodas svešas valsts karaspēks un koloniju vada svešas valsts uzraugi, ASv pilsoņi, ja konkrētāk. Tāpēc ...


Jūsu komentārs un raksts apliecina to drausmīgo atšķirību starp koloniju- Latviju, tās pārvaldi, un latviešu tautas dziesmu un deju svētku garu.

Kā algotnis Levits, sveicot R. Paulu jubiilejā, teica, ka Pauls “apgādā” tautu ar dziesmām. Apgādā.

Žīdu cionistu režīms Paulu caur Latvijas Krājbanku apgādāja ar prieku, izkrāpjot 700 000 LVL. tas ir miljons €.

Bet Latvijas tautu un valsti apgādā ar parādiem - no kuriem 40 000 000 € ekskluzīvi ebreju kopienām.

Atbildēt

Labs...

05.10.2021. 09:06

Labs raksts. Diemžēl par Latviju kā par valsti mēle negriežas runāt. Kā par koloniju - jā. Kāpēc? Nu Latvija atbilts kolonijas pazīmēm - nav ražošanas, zeme pieder ārvalstu kapitālam, teritorijā atrodas svešas valsts karaspēks un koloniju vada svešas valsts uzraugi, ASv pilsoņi, ja konkrētāk. Tāpēc runāt par Latviju kā par valsti - būtu liels jautājums - kāpēc? Kādiem kriotērijiem Latvija atbilst kā valsts?

Atbildēt

Juris

05.10.2021. 09:03

Haubices uzbrukuma ierocis? Muahaaaaaa....autors tu esi jebučijs idiots! Nu neraksti par lietām, par kurām nav ne mazākās sajēgas. Haubices ir kaujas atbalsta elements, kuru var pielietot gan aizsardzības, gan uzbrukuma operācijās. Tāpat jebkuras aizsardzības operācijas loģisks noslēgums, ir pretuzbrukums.

Atbildēt

lauķis

05.10.2021. 08:09

»

Nacistu rases tīrības idejas

vari šeit nepropagandonēt. Esi nokavējis īsto laiku un vietu par 90 gadiem


Labāk iepazīsties ar Rita likumu.Nacistu rase ir kainītu rase.

Atbildēt

Nacistu rases tīrības idejas

05.10.2021. 07:47

»

Čemodan vokzal

Ja ir vienalga ar ko dzīvo, tad arī vienalga kur dzīvo


vari šeit nepropagandonēt. Esi nokavējis īsto laiku un vietu par 90 gadiem.

Atbildēt

precizēsim

05.10.2021. 05:50

»

Q

Labs raksts atspoguļo realitāti Latvijā oficiālā propaganda melo trakāk kā PSRS laikos


Daudz nemākulīgāk melo.Diemžēl dzīvojam totālu melu pasaulē.

Atbildēt

Q

05.10.2021. 05:20

Labs raksts atspoguļo realitāti Latvijā oficiālā propaganda melo trakāk kā PSRS laikos!

Atbildēt

Pašiem nepietiek

05.10.2021. 01:23

»

nemurgo !

kraj naudu Krievijas gazes rekina apmaksai


Компания "Тевризнефтегаз" из-за истощения Тевризского месторождения отключит подачу газа для нужд приготовления пищи в частных домах в трех районах на севере Омской области

https://tass.ru/obschestvo/12570441

Atbildēt

really...

05.10.2021. 00:44

»

ja, ja

un elektribu no asv sen jau jusejie sola


Nē, to sola pa taisno no Marsa - caur Zviedrijas kabeli.

Atbildēt

ja, ja

04.10.2021. 23:59

»

nesaprotami

Ar nākamo gadu Latvija var saņemt gāzi arī no Polijas


un elektribu no asv sen jau jusejie sola !

Atbildēt

Tu esi

04.10.2021. 22:34

»

Čemodan vokzal

Ja ir vienalga ar ko dzīvo, tad arī vienalga kur dzīvo


tīrasiņu latvietis ? (lai gan tādu NAV , jo tas ir Baltu cilšu sajaukums ar pārējām indoeiropiesu tautībām).Vienīgais ,kas IR , tā ir kultūra un valoda,BET planēta ta mums visiem viena! Tu vispār zini Baltās rases vēsturi ? (ne jau to ,ko raksta un pasniedz?)

Atbildēt

piekrītu

04.10.2021. 21:36

»

Ha ha ha!

Neveicas ar Pasaules Bankas prasību līdz 2025. gadam likvidēt pusi Latvijas cilvēkkapitāla...


,domāju ,pirms uzlauzt dzīvokļa vai majas durvis , viņiem būs jāsagremo svins , bet tas notiek ļoti lēni , jeb nenotiek ...

Atbildēt

pārbēdzējam no muļķu zemes

04.10.2021. 21:36

»

Pārbēdzējs no pardīzes...

Tiešām jābrīnās, ka šāds autora raksts, rada tik lielu satraukumu! Vai muļķība ir iedzimta, vai arī izslimojama kaite


Nē, muļķi ir satraukušies, ka ir kāds gudrāks par viņiem. Tā domāja, ka var turpināt karināt citiem makaronus uz ausīm.

Atbildēt

idiotam, kurš netic, ka ir idiots

04.10.2021. 21:33

»

Komunisma saules apstarotajam

A bet vistiešākais tam sakars. Kāpēc tad krievu okupanti ar kolaboracionistiem te ārdās kā negudri. Kirdikt tuvojas, ārzonu kontus vai drauģeļus arestēja jeb ir vēl kāds svaigāks iemesls


Ārdās kā negudri tādi idioti kā tu, kaut gan gudrs tu nekad neesi bijis. Kā dumjš piedzimi, tā dumjš nomirsi. Tu pat nesaproti, kas notiek Latvijā. Neesi pat pamanījis, ka no labas dzīves Latviju pēdējos gados pametuši teju 400 000 iedzīvotāji.

Atbildēt

Pārbēdzējs no pardīzes...

04.10.2021. 21:33

Tiešām jābrīnās, ka šāds autora raksts, rada tik lielu satraukumu! Vai muļķība ir iedzimta, vai arī izslimojama kaite?

Atbildēt

Ha ha ha!

04.10.2021. 21:27

»

Bordāns rosina tautu vakcinēt ar militāristu iesaisti “speciālās operācijās”

Bordāns: pie Covid-19 izplatības pieauguma novedušas arī bailes no masu nemieriem...


Neveicas ar Pasaules Bankas prasību līdz 2025. gadam likvidēt pusi Latvijas cilvēkkapitāla!

Nevedas cionistu finansistu kovidafēristu huntai pūļa (tautas) nošpricēšana!

Tata netic šaicionistu huntas meļu demagoģijas propagandai! Ķeras pie fiziskas militāristu iesaistes kā Indijā.

Katrai darbībai sekos pretdarbība.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft