Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

AC

02.07.2021. 09:14

»

VB

Nebrīnies, pie mums prokurori, jā, ir nekaunīgi, taču, pamatos, ar ļoti zemu kvalifikāciju. Prozīt


Nebrībnos, jo šādus komentārus raksta tādi, kurus pašus proķene aiz pautiem sagrābusi, un tādēļ viņiem viss, ko prokuratūra dara, liekas tika nepareizi, netaisnīgi un neprofesionāli.

Atbildēt

filma

30.06.2021. 07:20

Iespējams tikai Latvijā. Korumpanti gavilē.

Atbildēt

leopards

29.06.2021. 18:05

Strupišsjau pašā sākumā teica, ka Bordāns iejaucas tiesnešu darbā,visus tos 70% tiesnesus,kuri teica ka sabiedrība taisa spiedienu uz tiesu varu,vajag vienārši padzīt no darba,lai strādā tie 30% tiesnesi,kuri pastavīgi strada,un neizjūt spiedienu uz sevīm. Bordānam kā ministram ir tiesības aizrādīt.

Atbildēt

Ivars

29.06.2021. 16:12

Kāpēc nav atdots izņemtais ģimenes zelta strapons ar LDZ logo?

Atbildēt

!

29.06.2021. 14:48

»

pseidoexpertam

Tu tāds pats experts kā es Romas pāvests. Visas tavas idejas ir balstītas padomijā. Redzams, ka esi caur un caur padomju produkts. Varbūt vajag kā visur Europā- visu procesu no paša sākuma komandē un vada prokurors. Prokurors nosaka, kas lietā jādara, kādi pierādījumi un kur un jāmeklē un par rezultātu...


Pat iedomāties bail, ka prokurors, kurš nezina, kas ir lietišķie pierādījumi tiesā, kā tas bija Zolitūdes lietā, kad kaudzēm policijas savāktā materiāla atstiepj neattaisītus, ar poliču "plombām", kas liecina, ka apsūdzības uzturētājs, prokurors nav uzkatījis par vajadzīgo tos izlasīt UN šitāds vada izmeklēšanu.

Atbildēt

VB

29.06.2021. 13:54

»

...

Kukuļa piesavināšanās, kā arī nosacīti sodi par kukuļdošanu tiesnesi, tur no prokuratūras bija nepieciešama radoša pieeja :D + vienošanās bez tiesas iesaistes :D Cik nez Gulami tas izmaksāja, vai arī Bērziņa daudz zināja par Deičmani


"Kukuļa piesavināšanās" - nu, tiešām supper cūcība, ka tikai nedaudz nepaņēma sev un nenodeva tālāk, kam pienākas - par to pienākas GADI, ja ne vairāk! Nu, vismaz mūsu kapitālismā točno.

Atbildēt

ko

29.06.2021. 13:45

»

Psihoekspertam

Arī psihoekspertiem - šizofrēņiķiem ir tiesības uz vārda brīvību...


psiho???????????? patreiz viss aplam, kāpēc ne kā Igaunijā? Nebūs kukuļu?????????????????????????
č kauna nu nemaz, tas gan

Atbildēt

...

29.06.2021. 11:11

»

ABC

Tā ir tā pati Deičmane kas ļāva nesaņemt pelnīto sodu tiesnesei Bērziņai un Gulami? Isskatās, ka viņa bija ietrenēta lietu izgāšanā...


Kukuļa piesavināšanās, kā arī nosacīti sodi par kukuļdošanu tiesnesi, tur no prokuratūras bija nepieciešama radoša pieeja :D + vienošanās bez tiesas iesaistes :D Cik nez Gulami tas izmaksāja, vai arī Bērziņa daudz zināja par Deičmani?

Atbildēt

durakavats

29.06.2021. 09:40

»

bimbo

Ko var dirst par Igauniju?? Tāda sistēma jau sen ir pierādījuši savu nespēju. Tiklīdz izmeklētāja un prokurora viedokļi atšķiras, tā lietā ir strupceļš


vai tev neliekas, ka lietā jābūt tikai vienam viedoklim - izmeklētāja viedoklim, ja viņš ir atbildīgs par lietu. Kā viedokli atšķiras, lietu jāatdod atpakaļ izmeklētājam.

Atbildēt

Psihoekspertam

29.06.2021. 09:34

»

pseidoexpertam

Tu tāds pats experts kā es Romas pāvests. Visas tavas idejas ir balstītas padomijā. Redzams, ka esi caur un caur padomju produkts. Varbūt vajag kā visur Europā- visu procesu no paša sākuma komandē un vada prokurors. Prokurors nosaka, kas lietā jādara, kādi pierādījumi un kur un jāmeklē un par rezultātu...


Arī psihoekspertiem - šizofrēņiķiem ir tiesības uz vārda brīvību.
Viņi ir ļoti gudri vārda īstajā nozīmē, ka neviens cits eksperts viņu gudrībām netiek līdzi.
Ja viņu gudrību varētu salikt kopā ar "tiesu ekspertu" gudrību, iznāktu ģeniāls risinājums.

Vai nav vienalga, kurš viens atbild par izmeklējamo lietu - izmeklētājs vai prokurors, bet nevis viens vāra putru un otrs to uzsilda un pielej klāt savas piesprices un sajauc visu garšu, kad putra vairs nav ēdama. Un kurš ir atbildīgais - tas kurš uzvārīja putru.
Tādēļ, man liekas, kad nav sajēgas par būtību, nevajag bāzt klāt savas šizofrēniskās domas nevajag bāzt

Atbildēt

vai maz

29.06.2021. 08:18

zināt cik grūti tā izdarīt, ne velti psiho un izdeg...pensijas labāk iedodiet no gadiem 40. TĀDA PIEPŪLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

paardomas

29.06.2021. 04:24

Cēloņi un sekas.
Kāda jēga runāt par tiesiskumu un tiesu sistēmu ja viss balstās uz Romas (vergu beztiesiskumu) tiesībām un Jūras likumiem,nevis uz kopienu un kosmosa likumiem.

Atbildēt

novērotājs

29.06.2021. 04:00

sabiedrība tāpat visu saprot. latvijā uz taisnīgu tiesu nav ko cerēt. tiesa jau sen ir nolaidusies līdz tualetes līmenim.

Atbildēt

Valdes pr-ja atbildība akcionāram

29.06.2021. 03:16

Visdrīzāk ir jautājums par valdes locekļa atbildību akcionāram. Ja paralēli valdes pienākumiem, amata un darba pienākumu izpildes laikā veic privātdarījumus saistītajā un konkurējošā nozarē, tad tie ir akcionāram nodarīti zaudējumi. Akcionāram būtu jārīkojas un tie ir citi apsūdzības panti.

Atbildēt

pseidoexpertam

29.06.2021. 00:54

»

Tiesu eksperts

Cik gadu prokuroriem, kuri strādā prokuratūrā pēc vidusskolas un jurista kvalifikācijas iegūšanas -7 bērnudārzs + 12 gadi skolā +4 (6) gadi LU 25 + 30 55, tātad šodiena prokuroriem jau ir izdienas gadi...


Tu tāds pats experts kā es Romas pāvests. Visas tavas idejas ir balstītas padomijā. Redzams, ka esi caur un caur padomju produkts. Varbūt vajag kā visur Europā- visu procesu no paša sākuma komandē un vada prokurors. Prokurors nosaka, kas lietā jādara, kādi pierādījumi un kur un jāmeklē un par rezultātu atbild prokurors, bet policijas uzdevums ir meklēt pierādījumus. Bet pie mums policija un KNAB tā vietā, lai meklētu pierādījumus, raksta bezjēdzīgus lēmumus. Policijai un KNAB nekādi lēmumi nav jāraksta, bet jāmeklē pierādījumi. Lēmumi jāraksta prokuroram un tiesai.

Atbildēt

bimbo

28.06.2021. 22:33

»

Tiesu eksperts

Cik gadu prokuroriem, kuri strādā prokuratūrā pēc vidusskolas un jurista kvalifikācijas iegūšanas -7 bērnudārzs + 12 gadi skolā +4 (6) gadi LU 25 + 30 55, tātad šodiena prokuroriem jau ir izdienas gadi...


Ko var dirst par Igauniju?? Tāda sistēma jau sen ir pierādījuši savu nespēju. Tiklīdz izmeklētāja un prokurora viedokļi atšķiras, tā lietā ir strupceļš.
vajag kā Seišelu salās - prokurors ar tiesnesi pēc taisnības izlemj, kam un cik ilgi sēdēt cietumā.

Atbildēt

Limbaži rullē

28.06.2021. 22:27

»

------

Ko tad tik pesimistiski? Turam īkšķus, gan jau Valmierā viss izdosies un ļaundarus iesēdinās


Limbaži, kā teikts kāda komentāra pasakā - kā Valmierā, tā Senātā Limbažiem esot liels blats, gūs uzvaru (???).
Var 7 reizes minēt - jā, nē!

Atbildēt

Tiesu eksperts

28.06.2021. 22:16

Cik gadu prokuroriem, kuri strādā prokuratūrā pēc vidusskolas un jurista kvalifikācijas iegūšanas -7 bērnudārzs + 12 gadi skolā +4 (6) gadi LU 25 + 30 55, tātad šodiena prokuroriem jau ir izdienas gadi.
Kāds te sakars ar padomju- krievu laikiem? NEKĀDA!
Skaidrs - (1) jāatjauno neatkarīgas izmeklēšanas institūts, kas (2) pilnībā izmeklē krimināļlietas no A līdz Z , ar apsūdzības rakstu un NEKĀDAS DUBULTĀS PROKURORU IZMEKLKĒŠANAS, nekādas apsūdzības (3) Viens KORUPCIJAS POSMS AR TO JAU LIKVIDĒTS!. (4) Ja prokurors atrod, ka lieta nav pilnībā izmeklēta, pietrūks pierādījumu uzturēt apsūdzību, lietu atdod atpakaļ izmeklētājam un neiejaucas izmeklēšanā.
Tātad JĀMAINA LIKUMS, izmeklēšanas sistēma kā Igaunijā.

Tiesai nav tiesiska pamata izbeigt lietu - ja nepietiek pierādījumi vai kaut kas neklapē lietā - arī nosūta lietu papildus izmeklēšanai izmeklētājam - (5) OTRS korupcijas posms ir atņemts,
Pareizi teikt, ka izmeklētājs nevar blēdīties ar kukuļošanu, jo viņu vēro un lietu pārskata prokurors pēc apsūdzības uzrādīšanas izmeklēšanas iestādē vai izmeklētājs ir/nav pārkāpis likumus (bet bez iejaukšanās izmeklēšanā un nekādus norādījumus izmeklētājam nedod, kā un kas jāizmeklē, bet ja ir - kādus likumus izmeklētājs ir pārkāpis - VISS. Arī policijas, KNAB vai VID priekšnieki krimināllietā "degunu iebāzt" nevar - kā teikts - izmeklētājs krimoinālietā jau no notikuma vietas un lietas ierosināšanas "cars un ķeizars. informācijas noplūde un korupcija slēgta, nekādu norādījumu nav, korupcijas nav.
Kad mūsu eksperti un gudrās galvas, zinātnieki - juristi nonāks pie slēdziena, kā un ko mainīt izmeklēšanā, lai mainītu iespēju - nepieļaut spraugas korupcijai.

Vēl viens POSMS - tiesu uzraudzība, kam nepieciešama neatkarīga prokuratūra, kurā katrs prokurors ir "cars un ķeizars", pakļauts varbūt tikai ģenerālprokuroram (tā ir cita tēma), bet ne virsprokuroram un bez norādījumiem - jābūt likuma sadaļai par tiesu uzranu - jāmaina viss Kriminālprocesa likums, kas izslēdz tagadējās korupcijas iespējas.
PĒD§EJAIS posms -advokatūra. Šeit ir darbs ko mainīt. TREŠAIS posms - jābūt jaunai likuma sadaļai par tiesu instanču atbildību, tiesībām un pienākumiem lietu pārskatīšanā un vērtēšanā.
Redzi
Tagadējā organizētā noziedzība (policiju (arī KNAB u.c.) priekšnieki, prokurori, tiesa, advokāti) likumos neko nemainīs. Ja Jānis Bordāns, kurš saprot, kas ir kas, viņu apēdīs bez maizes, ja sāks kaut ko labot, mainīt, ierosināt.
Domā nu, ko un kā sākt LABOT, kas labos???

Atbildēt

Apustulis

28.06.2021. 21:59

»

Ar to nebūs jāsamierinās...

Šoreiz nevarēs, visu noslēpt! Jautājums, vai Latvija ir tiesiska Valsts, vai korumpēta banānu republika, prasa atbildi no pie varas esošajiem!Par šīs afēras veicējiem un slēpējiem, ir jābūt skaidrai atbildei, arī par prokuratūras izcilo darbu!!! Ja nepieciešami, jāmaina likumi, varbūt arī satversme, ...


Vai tiešām mums nav kauns, ka dzīvojam šādā Valstī? Kā varēja tik tizlu likumdošanu izveidot? Lielais nācijas tēvs, gudrākais un spēcīgākais jurists, tak savā laikā visu koriģēja, un drauģeļi palīdzēja!

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

28.06.2021. 21:56

Pilnais spriedums ir garš lasāmais, bet ir vērtīgi.

Atbildēt

trīnieks

28.06.2021. 21:47

»

temīda

Bet trīnieks ir un paliek trīnieks. Gan 5 ballu, gan 10 ballu sistēmā


Par kādu? Tas taču ir vispārzināms fakts, par kādu...

Atbildēt

!

28.06.2021. 21:12

»

Te ir atbilde

...


Visus vajag atlaist un pieņemt darbā tos juristus, kas nav strādājuši prokuratūrā, labākais būtu tūlīt pēc augstskolas beigšanas.

Atbildēt

ABC

28.06.2021. 21:00

»

trīnieks

Nezinu tavu "Deučmane", bet šī gan tiešām izskatās pēc Kalmeiera ručītājas Masules


Tā ir tā pati Deičmane kas ļāva nesaņemt pelnīto sodu tiesnesei Bērziņai un Gulami? Isskatās, ka viņa bija ietrenēta lietu izgāšanā

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/soli-pa-solim-ka-gulami-un-tiesneses-berzinas-korupcijas-lieta-beidzas-ar-naudas-un-nosacitu-sodu.a226727/

Atbildēt

temīda

28.06.2021. 20:53

»

trīnieks

Nezinu tavu "Deučmane", bet šī gan tiešām izskatās pēc Kalmeiera ručītājas Masules


Bet trīnieks ir un paliek trīnieks. Gan 5 ballu, gan 10 ballu sistēmā.
Tāpēc nevienu nepazīst un muld par kaut kādām ručīšanām. Tikai nepasaka par kādām

Atbildēt

Te ir atbilde

28.06.2021. 20:20

»

cik kam tika sapiķots

cik saņēma KNABistiTiesu eksperts
28.06.2021. 09:47

Ir vēl riktīgāks pī, kas nav pamanīts
LPSR Prokuratūra vispār ir totalitārs un parazītisks orgāns ar reālu padlaiku darba stilu, kas nevis novērš noziegumus, bet visas pūles velta cietušo apspiešanai. No nesen klajā nākušā VK ziņojuma par Prokuratūras darbu kaut kā pat šeit netika pieminēta tā ziņojuma kopsavilkuma esence - ja atmiņa neviļ...

________________________________________
PIRMAIS.
Latvijā prokuratūru salīdzināt ar citu valstu prokuratūru nu nekādi nevar un nedrīkst - citi paņēmieni, cits apjoms, cits raksturs lietās un vis kas cits.

OTRAIS.
Tā tiešām ir parazītiski izveidota, nepareiza, greiza un bezjēdzīga lietu pārskatīšana ar apsūdzības uzrādīšanu un izmeklēšana no jauna - tā ir totāla iejaukšanās izmeklēšanā. Izmeklēšanu ir jāpabeidz izmeklētājam un ja lieta neiet cauri, nav pierādījumu vai tie neskaidri, ut., lietu ir jāatdod atpakaļ, bet Latvijā lietu atdot nevar atpakaļ - ja tā slikta vai ja nepatīk, ir kukuļi, to var samudžināt līdz nejēdzībai jebkurā nākamajā stadijā un atklāšu - jebkuru lietu, ja paturpina izmeklēt, pārpratina personas - procesa dalībniekus "pa savam" vai - "kā vajag".
Paskaties - prokurors uzrauga izmeklēšanu, saņem lietu un pats savu uzraugāmo lietu sameistaro pa jaunam un izbeidz - tā ir vistotalitārākā iejaukšanās izmeklēšanā. Prokurors sabojā izmeklētāja lietu un izmeklētājs neko nevar iebilst, nevar aizstāvēt savu lietu - tas ir pasaules brīnums Latvijā. Un tad gānās par izmeklētāju, nevis par prokuroru, kurš sabojāja, sameistaroja lietu , piemēram, ja vajag - pēc kukuļa lieluma un "VAINĪGS" izmeklētājs, kurš "slikti" izmeklēja?Vai manījāt kādreiz, ka izmeklēta lieta bija labi, bet ka to "sabojāja" prokurors? Vainīgs izmeklētājs, policija.Policija (KNABs u.c. izmeklētāji) tiek nepamatoti apskādēti, pazemoti, bet aizstāvēties vairs nevar - tātad ja lieta slikta, to jātdod tam, kurš sabojāja vai "slikti" nostrādāja.
TREŠAIS.
Latvijā Kriminālprocesa likums sakātots tā, lai būtu iespējas korupcijai prokuratūrā un/vai tiesā, lai varētu manipulēt ar pierādījumu kvalifikāciju, ar vērtēšanu "pa savam", proti, likums pakārtots organizētajai noziedzībai - advokātu labā, lai viņi var "aizstāvēt" apsūdzēto ar kukuļa apmēru, "pelnīt" sev un tiesnešiem, prokuroriem.Pierādi, ka tā nav. Izmeklētāju vienmēr var pārbaudīt, kontrolēt prokurors, tiesībsargājošo iestāžu visu līmeņu priekšnieki, vietnieki - totāla iejaukšanās izmeklēšanā paredzēta likumā. Kukuļi paredzēti tikai priekšniekiem, prokuroriem, tiesai, izmeklētājs ir zem viņu lupas un zem cietušo, advokātu un citu procesa dalībnieku lupas, viņa kukulis būs ātri saskatāms. Prokuratūrā, tiesā tos kukulīšus neredz.
te ir tā izmeklēšanas un izmeklētāju"vājuma" galvenā pazīme, "vainīgo" pazīme, aiz kā slēpjas kukuļi.

https://pietiek.com/raksti/spriedums_prokuraturas_brakim_tiesas_spriedums_magona_lieta_faktiski_ir_prokuraturas_neizdaribu_un_nolaidibu_uzskaitijums/komentari

Atbildēt

Nika

28.06.2021. 20:12

»

------

No sprieduma saprotu, ka galvenais bijis dabūt nost arestu naudai un īpašumiem. Īpaši jau nekustāmajiem...


Jūsu vēlme pat nelīdzinās trīsgadīga šļupstoņas sapnim no Ziemassvētku vecīša dabūt kāroto mantu zem eglītes. Kā var apelācijas instance no sūda konfekti iztaisīt? Tad tas būs tiesiski?

Atbildēt

Hm

28.06.2021. 20:03

»

cik kam tika sapiķots

cik saņēma KNABisti


Jāgaida Osinovska memuārus: "Cik manā laikā maksāja Kalnmeiers", "Kā es apmetu Bordānu", "Attaisnojošā sprieduma izdevumu kopsumma", "KNAB priekšnieks prostitūta vai m---a?"

Atbildēt

trīnieks

28.06.2021. 19:11

»

temīda

Nē. Viņas ir prokurores


Nezinu tavu "Deučmane", bet šī gan tiešām izskatās pēc Kalmeiera ručītājas Masules.

Atbildēt

Vot vot

28.06.2021. 18:50

»

temīda

Jocīgi, ka fotogrāfijā ir prokurore, kurai to lietu vienkārši nogrūda nodošanai tiesai, bet prokurore Deučmane, kas to lietu uzraudzja un bīdīja uz priekšu, aizgāja kaut kur uz paaugstinājumu


Tādas "podstavas" prokuratūrā notiek, saskāros arī.
Kad uzraugošais prokurors "apglabājis lietu" jau pirmstiesas kriminālprocesā, palīdz uzraugošajam prokuroram un virsprokuroram palikt ēnā.

Bordāns šoreiz palicis bez savas daļas. Laikam vēl nav izaudzis, lai kārtotu lietas ar FSB vīriem.Atbildēt

temīda

28.06.2021. 18:48

»

trīnieks

Viņas ir dvīnes


Nē. Viņas ir prokurores

Atbildēt

Ar to nebūs jāsamierinās...

28.06.2021. 18:42

Šoreiz nevarēs, visu noslēpt! Jautājums, vai Latvija ir tiesiska Valsts, vai korumpēta banānu republika, prasa atbildi no pie varas esošajiem!Par šīs afēras veicējiem un slēpējiem, ir jābūt skaidrai atbildei, arī par prokuratūras izcilo darbu!!! Ja nepieciešami, jāmaina likumi, varbūt arī satversme, bet "Lemberga" klaunādes ir jābeidz uz visiem laikiem! Astoņkājis, ar lielākajiem kretīniem, nedrīkst būt noteicējs mūsu zemē!

Atbildēt

cik kam tika sapiķots

28.06.2021. 18:03

cik saņēma KNABisti?

Atbildēt

ha-ha

28.06.2021. 17:46

No malas skatoties ir redzams,ka ir noticis un notiek smags noziegums,kurā iesaistī bijusī VĻKJS nomeklatūra,kura ir saistīta ar spiegošanu,ziņu nodošanu bijušajai okupētājvalstij.Izmantojot esošās varas tiešo saistību ar padomju okupantu ideoloģiskajām un represīvajām organizācijā,nenotikušo deokupācijas un deboļševizācijas procesu,var saprast,kādēļ nav iespējama reāla izmeklēšana,uzraudzība un tiesa.

Atbildēt

temīda

28.06.2021. 15:42

Jocīgi, ka fotogrāfijā ir prokurore, kurai to lietu vienkārši nogrūda nodošanai tiesai, bet prokurore Deučmane, kas to lietu uzraudzja un bīdīja uz priekšu, aizgāja kaut kur uz paaugstinājumu

Atbildēt

Kukulis pie kukuļa

28.06.2021. 15:36

Žuliks tie godā celts.

Atbildēt

jibiorio

28.06.2021. 15:25

»

------

No sprieduma saprotu, ka galvenais bijis dabūt nost arestu naudai un īpašumiem. Īpaši jau nekustāmajiem...


Kur tev kas aizpeldēs? Arestu varēs noņemt tikai tad, kad spriedums stāsies spēkā.

Atbildēt

Uldis

28.06.2021. 15:05

»

------

No sprieduma saprotu, ka galvenais bijis dabūt nost arestu naudai un īpašumiem. Īpaši jau nekustāmajiem...


Drīzāk nekas nebūs, jo Saeimā sēž vismaz 20 neliešu, ko Magone varētu paraut sev līdz.

Atbildēt

vai prokurors

28.06.2021. 14:32

sljusku njeemeejs no REzeknes Gora

Atbildēt

------

28.06.2021. 14:32

No sprieduma saprotu, ka galvenais bijis dabūt nost arestu naudai un īpašumiem. Īpaši jau nekustāmajiem.

Taču no Pietiek aktivitātes saprotu, ka portāla kolektīvs ar galveno priekšgalā ir sašutuši par Magoņa un Osinovska attaisnošanu sakarā ar slikto prokuratūras darbu. Pievienojos Jūsu viedoklim un ceram , ka apelācijas instancē viņus notiesās. Vienīgi tā nauda un manta var ''aizpeldēt''.

Atbildēt

Uldis

28.06.2021. 14:15

Bez KNAB sabotieriem: Juraša un Potapovas, prokuratūra viena neko nevarēja pasākt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...