Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A. K.

15.11.2020. 14:44

»

jibiorio

Izskatās pēc šizofrēnijas


Nu tāda varētu būt diagnoze, izlasot to "caureju", - iespējams, ka prokuratūras kretīni sačakarējuši cilvēka prāta spējas un tas vairs nespēj adekvāti uztvert un aprakstīt situāciju. Vajadzīgs kāds aizbildnis (intervētājs, redaktors...).

Atbildēt

Jana

02.11.2020. 13:51

Par to jau runa, ka es nezagu daudz! Varbūt pāris simtiņus mēnesī tikai...

Atbildēt

Pilsonis

02.11.2020. 12:05

Savā dzīvē esmu n-tās reizes pārliecinājies, ka valsts iestādēs, tās kuras barojas no budžeta, zog pa labi pa kreisi, dažādos veidos. Vai ar fiktīvu nodfarbināšanu, vai piešķir sev nenopelnītus bonusus, laiž luni darba laikā.
Daudzus no šiem blēžiem, kuri zog lielos apmēros, varētu paņemt pie dziesmas dažu dienu laikā, uzdodot pareizus jautājumus. Vidam ir visa tam nepieciešamā informācija

Atbildēt

Dziesmiņa par Janu

02.11.2020. 07:52

Minikleitiņa
Eolika

Šķiet, ka visur saule smaidīt sāk,
tad, kad mazā Jana pretī nāk,

Tā kā jutrā melodijā
viņas soļi skan,
Jana mini kleitā vēja plan 2X

Kad mode sauc, tai draugu daudz
tai likums šāds -
līdzi nāc, līdzi nāc.

Janu redzot tikai tantes šņāc,
Kur gan šinīs laikos sķuķiem prāts
Tikai tādu gabaliņu kleita stilbus redz
tagad visi, kas vien vēlas redz.

Kad mode sauc, tai draugu daudz
tai likums šāds
līdzi nāc, līdzi nāc.

Ko lai tagad draugi darām mēs,
Kas gan Janai pretī runāt spēs?
Maskavā un zelta Prāgā
Rīgā, Tallinā
Visur mazas Janas staigā tā 2X
staigā tā 3x

Atbildēt

Sapratu

01.11.2020. 22:18

»

s

Krāpnieki ir atsevišķa krimināla profesija


Domu sapratu.

Atbildēt

s

01.11.2020. 21:34

»

To ss

Papildināšu. Saskaros ikdienā ar krāpniekiem "metējiem". Tie tik saldi dzied, ka upuri apstākļos, kad noziedzīgu nodarījumu var kvalificēt kā pabeigtu, pilnībā neapzinās, ka ir apkrāpti


Krāpnieki ir atsevišķa krimināla profesija.
Mans iepriekšējais komentārs bija sarkasms par tā alternatīvi apdāvinātā cilvja izteikumiem attiecībā uz "operativņiku, mentu un prokuroru glūnīgajiem skatieniem".

Atbildēt

To ss

01.11.2020. 20:56

»

s

Tev būtu lietderīgi kādreiz ieskatīties daudzkārt notiesātu cilvēku skatienos. Piemēram, tādu, kuri par narkotiku tirgošanu, laupīšanām un zādzībām ir tiesāti padsmitiem reižu. Vai tādu, kuri ir vairākkārt sodīti par slepkavībām. Vai tādu, kuri vairākkārt sodīti par mazgadīgu bērnu seksuālu izmantošanu...


Papildināšu. Saskaros ikdienā ar krāpniekiem "metējiem". Tie tik saldi dzied, ka upuri apstākļos, kad noziedzīgu nodarījumu var kvalificēt kā pabeigtu, pilnībā neapzinās, ka ir apkrāpti.
Šodien noziedznieki pie psiholoģijas ļoti centīgi piestrādā, tas ir fakts.

Atbildēt

Jup 2

01.11.2020. 20:39

»

fakts

Tas, ka tu zodz ar priekšnieka ziņu nenozīmē ka tu neesi zaglis un tev nav jāsēž cietumā


Par to ir bijis komentārs. Priekšnieku uzdevumā amatpersonas veic noziegumus pārliecībā vai cerībā kā nebūs jāsēž.
Tik tālu Sozinova vadībā esošā "ugolovka" ir degradējusi.

Atbildēt

s

01.11.2020. 15:21

»

Pats vari stulbi blenzt likumā!

Viena lieta ir likumi, bet cita lieta ir amatpersonas faktiskā rīcība, kas neatbilst likumam...


Tev būtu lietderīgi kādreiz ieskatīties daudzkārt notiesātu cilvēku skatienos. Piemēram, tādu, kuri par narkotiku tirgošanu, laupīšanām un zādzībām ir tiesāti padsmitiem reižu. Vai tādu, kuri ir vairākkārt sodīti par slepkavībām. Vai tādu, kuri vairākkārt sodīti par mazgadīgu bērnu seksuālu izmantošanu. Tici man, šādu cilvēku sejas ir patiešām ļoti apgarotas un laipnas, viņu uzvedība ir vienmēr nevainojami godīga un augsti morāla, cēla un tikla, viņu valoda ir izsmalcināta un ļoti inteliģenta, bet viņu acīs vienmēr mirdz neaptverama sirsnība, pieticība un godbijība, tik skaidra, kā maza bērna asara. Protams, ne salīdzināt nevar ar visu to deģenerēto un melīgo operativņiku, mentu un prokuroru pretīgi glūnīgajiem skatieniem, no kuriem dveš vien prātam neaptverama visatļautība, amoralitāte un drausmīga deģenerācija.

Atbildēt

s

01.11.2020. 15:08

»

Jautājums

Man nav skaidrs šī stāsta mērķis? Izsaukt emocijas? Kam tad un ko tas dos? Vai, tomēr mērķis tam visam nodibināt kādu, jaunu institūciju, piesaistot sabiedrības uzmanību? Iespējams, tad, gan jau laiks rādīs, jo visam un visiem ir nepieciešamas pārmainas, jaunas idejas, jaunie prāti. Ne velti Valsts ...


Ja ikviena, uz emocijām dibināta "jauna institūcija" sāks izdarīt spiedienu konkrētās lietās (tāds ir acīmredzamais autores nodoms, jo viņa sūdzas par savu gadījumu), tad būs acīmredzami pārkāpts likuma 'Par tiesu varu' 1.panta (5) daļas nosacījums. Tāda kārtība noved pie anarhijas. Anarhija noved pie posta, pēc kā jau seko varas maiņa, kur varu sākumā sagrābj bandīti. Ja tiesu vara nav neatkarīga no sabiedrības spiediena, tad cieš visa sabiedrība.

Lai tā autore labāk sagaida, ko tiesa viņas lietā izspriedīs, pirms organizē "jaunu institūciju" savas situācijas risināšanā. Ja tiesa viņu atzīs par nevainīgu, tad, protams, karogrs rokās. Bet, ja notiesā, tad viņas uzbrukums prokuroram ir liekulīga divkosība. Jo prokurora pienākums ir veikt kriminālvajāšanu.

Tava atsauce uz policijas darbinienu rotāciju nav korekta, jo konkrētā gadījumā, kā var nojaust, tieši raksta autore ir, iespējams, līdzīga tiem, kurus tu te kritizē. Jo, kā var nojaust, viņa, iespējams, bijusi iesaistīta līdzīgās darbībās tām, kuras tu te kritizē. Dokumentu viltošana un amatpersonas pilnvaru pārkāpšana.
Kāds tad ir tava komentāra mērķis?
Vai tik nav tā, ka pats neesi konkretajā gadījumā neitrāls...

Atbildēt

Jautājums

01.11.2020. 14:45

»

s

Ja Krimināllikumā nav neviena panta, ko vajadzētu attiecināt uz tās policijas darbinieces darbībām, tad tā ir prokurores patvarība...


Man nav skaidrs šī stāsta mērķis? Izsaukt emocijas? Kam tad un ko tas dos? Vai, tomēr mērķis tam visam nodibināt kādu, jaunu institūciju, piesaistot sabiedrības uzmanību? Iespējams, tad, gan jau laiks rādīs, jo visam un visiem ir nepieciešamas pārmainas, jaunas idejas, jaunie prāti. Ne velti Valsts policijā notiek augstā ranga amatpersonu rotācija, tāda, pamatīga rotācija, un, ne jau tā, vienkārši tika nomests no sava amata Valsts policijas Rīgas reģiona Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks (Dievs/resnais/cārs/mugura/barins), kādi tik nav vinam tās iesaukas:),slavenais A.Sozinova kungs! Laikam šie rotāciju laiki ir sakrituši ar šo, izdoto autora tekstu!:)

Atbildēt

Pats vari stulbi blenzt likumā!

01.11.2020. 14:14

»

sakne

Izlasi prokuratūras likumu. Tur pie prokuroru funkcijām skaidri un gaiši rakstīts, ka prokurori nodarbojas ar kriminālo vajāšanu...


Viena lieta ir likumi, bet cita lieta ir amatpersonas faktiskā rīcība, kas neatbilst likumam!

Augstāka amatpersona dod uzdevumu zemākai un padotībā esošai. Rīkojums var būt pretlikumīgs, bet ralizējas kā faktiskā operatīvā darbība - rīcība. Operatīvajās darbībās var imitēt pretlikumīgas darbības it kā likmīgunmērķu sasniegšanai. Šī duālā rīcības daba tulkojama, interpretējama duāli. To mēs redzam glūnīgajos operativņiu un mentu skatienios. Prokuroru darbībās. Isatļautība, amoralitāte, deģenerācija. Policistam un prokuroram ir tiesības slēpt patiesību un melot, acīs skatoties. Tādi melīgi viņi kļūst! Un glumi, pērkami.

Atbildēt

Papildināšu

01.11.2020. 13:50

»

replika komentāram

Iemesls jau ir saprotams - negribas "sēdēt". Taču izvēlētā taktika aizstāvībai varētu atbilst tam līmenim un lomai, kādā Stepenese agrāk strādāja. Komentārā rakstīts - opers. Tātad izpratne varētu būt tāda: atzinās, tātad noziegums atklāts; neatzinās, tātad nav atklāts...


VP RRP iecirkņos vismaz Rīgā valda visatĺautības atmosfēra. Padotie tic un ticība balstās uz iepriekš veiktiem amata noziegumiem, tam, ka priekšnieki ir neaizkaramie un pie atbildības netiks saukti.
Burtiski šogad pavasarī vienai Rīgas kārtības policijas nodaļas inspektorei kapteinei pateicu atklātā tekstā. Tu priekšnieka uzdevumā pastrādāji labi vairāku gadu garumā. Ja priekšnieku nometīs, tevi iesedinās. Un kurš tev palīdzēs. Raksti atlūgumu, kamēr nav par vēlu. Es par to domāju, viņa atbildēja. Pēc diviem mēnešiem uzrakstīja atlūgumu. Viņas vietā ielika citu inspektori-majori. Jau pirmajā "zakazņakā" - administratīvā pārkāpuma lietā es viņai saku priekšnieks galīgi sekli peld. Ar tādiem "zakazņakiem" kā viņš var salasīt doļu "obščakam". Šī atbild, jā, tā ir, priekšnieks ņem pasūtījumus, a man jāraksta papīrus. Kriminālprocedu uzsākt nevar, rakstu administratīvo lietu.

Atbildēt

Jāpievērš uzmanību apstāklim

01.11.2020. 12:19

»

replika komentāram

Iemesls jau ir saprotams - negribas "sēdēt". Taču izvēlētā taktika aizstāvībai varētu atbilst tam līmenim un lomai, kādā Stepenese agrāk strādāja. Komentārā rakstīts - opers. Tātad izpratne varētu būt tāda: atzinās, tātad noziegums atklāts; neatzinās, tātad nav atklāts...


Kā jau bija rakstīts komentāros, zemākā līmeņa vp amatpersonas bieži veic amata noziegumus tiešo priekšnieku uzdevumā. Tā opere negrib sēdēt, tas ir skaidrs.
Bet nav zināms, kam cels aosūdzības prokurors. Vai tas personas, kas ir patiesie labuma guvēji no noziedzīgiem nodarījumiem tiks sauktas pie kriminālatbildības, vai piemēram atkal Sozinovs ar IDB palīdzību patīrīs kadrus, lai atbrīvotajās vietās ieliktu pasūtījumu galdam lojālas personas.
Jūsu komentāram jāpiekrīt. Bet jāatzīmē, ka kopumā mentu karu problēma pastāv. Vieniem iesniedzējiem IDB atrakstās, uz citu iesniedzēju iesnieguma pamata uzsāk kp un sauc pie atbildības prastu operu, kas iecirknī bez priekšnieka atļaujas nevar pildspalvu paņemt rokās, nemaz nerunājot par dokumentu viltošanu.

Atbildēt

replika komentāram

01.11.2020. 11:39

»

komentārs zem raksta

kapēc J.Stepense, norādot, ka viņu psiholoģiski ietekmējis izmeklētājs ( nepaskaidrojot kā tieši), nenorāda, ka pratināšana bija viņas izraudzītā advokāta klātbūtnē, viņai pratināšanas laikā netika liegts saņemt dzeramo ūdeni un apmeklēt labierīcības, viņa netika ievietota uz 2 diennaktīm izolatorā, ...


Iemesls jau ir saprotams - negribas "sēdēt". Taču izvēlētā taktika aizstāvībai varētu atbilst tam līmenim un lomai, kādā Stepenese agrāk strādāja. Komentārā rakstīts - opers. Tātad izpratne varētu būt tāda: atzinās, tātad noziegums atklāts; neatzinās, tātad nav atklāts.
Taču izmeklētājs un prokurors darbojās pavisam citā līmenī, nākamajā. Tur jāvāc, jānostiprina, jāvērtē pierādījum, to jau opers Stepenesa noteikti nedarīja. Tā pat noziegums varētu būt atklāts arī tad, ja neatrzinās un nebūtu atklāts neskatoties uz atzīšanos.
Savukārt sūdzēšanā par dažāda vieda ietekmēšanu arī visticamāk ir Stepenesai labi zināmo urkagānu gluži vai vienīgais "aizstāvēšanās veids", jo nekā cita viņiem jau vienkārši nav.

Atbildēt

komentārs zem raksta

01.11.2020. 10:56

kapēc J.Stepense, norādot, ka viņu psiholoģiski ietekmējis izmeklētājs ( nepaskaidrojot kā tieši), nenorāda, ka pratināšana bija viņas izraudzītā advokāta klātbūtnē, viņai pratināšanas laikā netika liegts saņemt dzeramo ūdeni un apmeklēt labierīcības, viņa netika ievietota uz 2 diennaktīm izolatorā, bet pēc nopratināšanas tika atbrīvota, viņa nenorāda, ka izmeklētājs advokāta klātbūtnē bija viņai lūdzis nosaukt jebkādus argumentus un pierādījumus, ka viņa piedalījās " reidos", t.sk., jebkādas sim kartes, ko pēc viņas teiktā tika izmantotas, lai nelietotu savus mobilos telefonus, kā arī prasīja nosaukt kaut vienu objektīvi pātbaudāmu pierādījumu, kas apliecinātu, ka šie " nakts reidi" ir bijuši- kāda aizturētā persona, pēc datu bāzēm pārbaudītā aizdomīgā automašīna vai persona, kaut kas zīmīgs, kas tajā naktī noticis. Bez tam J.stepense nenorāda, ka nopratināšanas protokolu gan viņa, gan viņas advokāts izlasīja un parakstīja, pie tam J.Stepense veica pašrocīgu papildus ietakstu protokola beigās. Taču to, ka viņa augstāk minētās liecības uz vairākām lpp būtu sniegusi psiholoģiski iespaidota, viņa nenorāda, kā arī advokāts visas nopratināšanas laikā nevienā brīdī nenorādīja uz jebkādu viņa klientes iespaidošanu un ieteikumu neatbildēt uz kādu jautājumu (tapēc jau bija advokāts, kurš sekoja, vai pratināšanad procedūra bija ievērota). Arī tiesas sēdē nedz J.Stepense, nedz viņas advokāts, nevarēja pamatot kā tieši izmeklētājs būtu viņu psiholoģiski iespaidojis, liekot uzsvaru uz it kā liecinieku (citu Salaspils policijas iecirkņa darbinieku) iespaidošanu.
Protams, aizturēšana nav patīkaa, un arī sekojošā nopratināšana, bet, ja Ļ.Keine -Kaštaļjana ļoti labi pārzina, kādas darbības veicamas ar kriminogēno kontingentu pēc aizturēšanas, lai iegūtu pilnīgu informāciju un atklātu noziegumu ( līdz ar to viņa nemaz neakcentēja, ka būtu psiholoģiski ietekmēta), tad J.Stepenses kā kriminālpolicijas darbinieces (opera) atrunas ir nožēlojamas, jo negribas ticēt, ka ikdienas darbā ar aizturētajām personām viņa runā par plaukstošajām puķēm vai brokastīs ceptām pankūkām, pēc kā rūdītais tipiņš izplūst asarās un atzīstas visos padaules grēkos, par ko Ļ.Keine var sataisīt super sižetu degpunktā!
http://www.aprinkis.lv/index.php/sabiedriba/kriminala-informacija/16069-tiesas-sede-izskan-liecibas-par-mentu-kariem-salaspils-policijas-iecirkni

Atbildēt

sakne

01.11.2020. 10:46

»

Vajāšanu var veikt tikai tad, ja to noteic likumdošana

Prokurore veic subjektīvi patvarīgu vajāšanu, draudot personai ar izrēķināšanos, ja nepakļausies spiedienam un šantāžai, ar organizētās noziedzības darbībām. Šīs organizētās noziedzības darī as tikušas jau realizētas. Visu apstākļu kopums norāda, ka prokurore saaugusi ar organizēto noziedzības pasauli...


Izlasi prokuratūras likumu. Tur pie prokuroru funkcijām skaidri un gaiši rakstīts, ka prokurori nodarbojas ar kriminālo vajāšanu.
Vai tad viņa vajā tevi sdaistībā ar darbu, vai ar mietu rokā periodiski uzglūn uz ielas, veikalā, kafeinīcā. Tu meties bēgt, bet viņa metas pakaļ un tikai vajā, vajā, vajā .........

Atbildēt

?

01.11.2020. 10:30

Jana, kur gan jūs ar to prokurori tiekaties? Tikai tiesas zālē, bet tagad pat tur pusgadu neesat redzējušās. Viņa nāk pie tevis uz mājām un draud?

Atbildēt

Vajāšanu var veikt tikai tad, ja to noteic likumdošana

01.11.2020. 10:26

»

sakne

Vispār jau prokuratūras likumā pie prokuroru funkcijām uzrakstīts, ka viņi veic vajāšanu. Kriminālo vajāšanu


Prokurore veic subjektīvi patvarīgu vajāšanu, draudot personai ar izrēķināšanos, ja nepakļausies spiedienam un šantāžai, ar organizētās noziedzības darbībām. Šīs organizētās noziedzības darī as tikušas jau realizētas. Visu apstākļu kopums norāda, ka prokurore saaugusi ar organizēto noziedzības pasauli un ir daļa no tās. Viņas vieta ir ieslodzījumā starp recidīvistēm. Jo, izmantojot amata stāvokli, veic kriminālas darbības, kas nav savienojamas ar viņas amatu.

Atbildēt

Žeglovs

01.11.2020. 09:18

Pietiek varētu pārpublicēt "Mentu kari Salaspilī".

Atbildēt

sakne

01.11.2020. 08:51

»

Izskatās

pēc nozieguma, patvarības prokurores amatā, darbībām robežojoties ar krimināli sodāmām - personas pretlikumīgas vajāšanas


Vispār jau prokuratūras likumā pie prokuroru funkcijām uzrakstīts, ka viņi veic vajāšanu. Kriminālo vajāšanu.

Atbildēt

s

01.11.2020. 08:45

»

Izskatās

pēc nozieguma, patvarības prokurores amatā, darbībām robežojoties ar krimināli sodāmām - personas pretlikumīgas vajāšanas


Ja Krimināllikumā nav neviena panta, ko vajadzētu attiecināt uz tās policijas darbinieces darbībām, tad tā ir prokurores patvarība.

Taču, ja tomēr ir (piemēram, dokumentu viltošana), tad prokurora pienākums ir šo lietu virzīt uz tiesu, lai tad tiesa izspriež, vai tā policijas darbiniece ir vai nav vainīga.

Ja prokurors nepildītu savus pienākumus, tad tā būtu prokurora nolaidība, kas ir nepieļaujami.

Skaidrs, ka šā raksta mērķis ir izraisīt emocijas cilvēkiem, jo neskaitāmas reizes tiek nosaukts prokurora uzvārds un tiek izmantota pārspīlēšana (tipiska manipulācijas metode), bet netiek nekas konkrēti uzrakstīts, par ko vispār ir lieta.

Dumjākie, protams, reaģē emocionāli uz šādiem rakstiem un pievienojas histēriskai brēkšanai prokurora virzienā. Vienkārši tāpēc, ka dumji. Savādāk neprot.

Ps. Neesmu prokurors un neesmu saistīts ar to lietu.

Atbildēt

Izskatās

01.11.2020. 07:54

»

jibiorio

Izskatās pēc šizofrēnijas


pēc nozieguma, patvarības prokurores amatā, darbībām robežojoties ar krimināli sodāmām - personas pretlikumīgas vajāšanas.

Atbildēt

jibiorio

01.11.2020. 04:50

Izskatās pēc šizofrēnijas...

Atbildēt

Tā ir

31.10.2020. 23:11

»

www.govlawyer.lv

Rakstā ir apgalvojumi, nav pierādījumu


Skaidrs, ka notiek kaut kāda kustība.
Ja ir "zakazņaks" kā rakstā tiek rakstīts, tad var saprast, ka uz Dačuku prokurori spiež priekšniku. Pasūtījumu galds garantē rezultātu-notiesājošu spriedumu pirmajā instacē. Varbūt pasūtītājs nav gatavs maksāt atlikušo summu, kamēt spriedums nav pasludināts. Tapēc pasūtījumu galds čajarē prokurori, bet tā pa tausno spsūdzēto.
Pirmstiesas izmeklēšana ir pabeigta tā var saprast nj raksta.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

31.10.2020. 22:24

Rakstā ir apgalvojumi, nav pierādījumu.

Atbildēt

Varbūt arī tā

31.10.2020. 21:56

»

Kāpēc? Tāpēc.

Apsūdzētā smagi slimojot, kas kavē procesu un gala nolēmumu


Prokurorei Dacītei sakrājušies nenomaksāti parādi "obščakam" kā rezultātā apsūdzētajai tika nosauks cipars, kuru noteiktā termiņā nav izdevies salasīt. Dzīvoklis hipotēkā, pārdot nevar.
Apsūdzētā slimo, vāc pamazām naudu, bet prokurore cepās, jo uz viņu spiež kreditori.
"Običnaja istorija" tā teikt.

Atbildēt

Tiesisiskā nihilsta viedoklis

31.10.2020. 21:49

Diemžēl nesapratu visu līdz galam ātri lasot.
Iespējams, prokurore vārās dēļ tā, ka vēlās pēc iespējas ātrāk nodot lietu uz tiesu, bet aizdomās turamā vai turamās slimo.
Apsūdzētās stress ir saprotams, kā arī ir saprotams, ka viņa ir padarīta par iespējams galveno vainīgo, jo iespējams parakstīja dokumentus.
Jācīnās, neko nevar darīt. Tādi ir darba apstākļi mentenē. Priekšnieki spiež personālu veikt amata noziegumus. Tas pats notiek prokuratūrās un tiesās.
Jārunā ar advokātu un jāsaka tiesai kā ir bijis. Priekšnieks lika parakstīt papīrus, draudot atlaist no darba. Vai kādos apstākļos noziedzīgi nodarījumi tika veikti.
Veicot noziedzīgus nodarījumus priekšnieku uzdevumā ir jārēķinās ar iespējamām sekām. Šodien priekšnieks "rešajet voprosi", bet rīt IDB veic procesuālās darbības priekšnieka kabinetā.
Bet par prokurori Dačuku jāraksta iesniegumu KNABam. Kalnmeijers tādas šmāras salasījis prokuratūrā kā speciāli lasījis pa visu pasauli.
Saskāros ar vienu. 2018.gadā nodeva zvērestu Kalnmeijeram, bet 2019.gadā jau tika manīta veicot amata noziegumus. Tāds Ēriks ir bijis. Pavisam švaks kompetences ziņā.

Atbildēt

Arī Indra Briķe, tiesnese

31.10.2020. 21:32

ir tieslietu sistēmas upuris. Arī viņai, godīgam cilvēkam sistēma sabeidza veselību. Salauza cilvēku. Izdzimteņi varas struktūrās nošaujami uzreiz...

Atbildēt

melu detektors

31.10.2020. 21:08

Var arī būt dūmi bez uguns, bet apgabala proķenē korumpētu un garīgi slimu cilvēku pietiek. Vai tur joprojām strādā alkāns Iļasovs, kurš apdzēries ar savām fekālijām zīmē uz sienām, šmīgā pazaudēja dienesta apliecību, bet taisnojas, ka tika aplaupīts un viņa sūdi ir mākslas darbs !?

Atbildēt

!!!

31.10.2020. 21:03

»

Kāpēc? Tāpēc.

Apsūdzētā smagi slimojot, kas kavē procesu un gala nolēmumu


2/3 gadus slimo vai tad?:) Nu nē, gan jau esot cits iemesls, par kuru, kā parasti, tiek noklusēts!

Atbildēt

Kāpēc? Tāpēc.

31.10.2020. 20:21

»

teikšu gan

Tàdà gadìjumà,kāpēc tik vienkàrśà lietà, joprojàm nav sprieduma?Cik gadi jau pagājuśi, ko


Apsūdzētā smagi slimojot, kas kavē procesu un gala nolēmumu.

Atbildēt

teikšu gan

31.10.2020. 18:52

»

ko tu neteiksi

Dokumentu viltošanas lietā neesot ne cietušo ne nodarītu zaudējumu


Tàdà gadìjumà,kāpēc tik vienkàrśà lietà, joprojàm nav sprieduma?Cik gadi jau pagājuśi, ko?

Atbildēt

31.10.2020. 18:46

26.oktobrī IDB veicis procesuālās darbības un viena kriminālpolicijas inspektore atzīta par aizdomās turēto. Viņai kā drošības līdzeklis piemērots aizliegums ieņemt noteiktu amatu. "Nekā personīga" ziņo, ka aizturētās inspektores vārds ir Jana Stepense, un viņa turēta aizdomās par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un iespējamu dienesta viltojumu mantkārīgos nolūkos.

Atbildēt

ko tu neteiksi

31.10.2020. 18:42

Dokumentu viltošanas lietā neesot ne cietušo ne nodarītu zaudējumu.

Atbildēt

ctrlc

31.10.2020. 18:41

»

,,,,,,,,,,

Par kādu lietu vispār ir runa? Kas ir tā persona, kurai veselību sabojājuši? Kāpēc netiek rakstīts nekas konkrēts


https://www.delfi.lv/news/national/criminal/idb-sacis-kriminalprocesu-par-maksligu-atalgojuma-celsanu-salaspils-policijas-iecirkni.d?id 50550417

Atbildēt

Re

31.10.2020. 18:38

Ja runa iet par Salaspils lietu, tad nu tur vairàk kà skaidrs, kurš ir pielicis savu roku:), respektìvi kurš jau ir atbildèjis par savu" godìgo" rìcìbu! Slavenie, aizrotètie bosi, gan no VP RRP, gan no IDB( ne tik sen, aizsùtìtie uz pensiju):) Pàrèjie gaida savu kàrtu!!!

Atbildēt

Jā, bet

31.10.2020. 18:29

Neba nu tā Lapinska viena uz savu roku to visu strādā. Nelieši kļūst vareni tikai barā.

Atbildēt

,,,,,,,,,,

31.10.2020. 18:14

Par kādu lietu vispār ir runa? Kas ir tā persona, kurai veselību sabojājuši? Kāpēc netiek rakstīts nekas konkrēts?

Atbildēt

Tikai mieru

31.10.2020. 17:58

»

Eduards Lunis

---Mani nepārsteidz Jūsu raksti'tais, jo arī oats esmu,, izbaudījis ,,un ,,iabaudu ,,vēl vairāk nekā Jūs...


Tas jādara ar baudu, klusumā un pārliecinoši. Darba būs daudz!

Atbildēt

Es neredzu Daces Lapinskas foto

31.10.2020. 17:57

Kāpēc tas nav pievienots rakstam?

Atbildēt

Eduards Lunis

31.10.2020. 17:38

---Mani nepārsteidz Jūsu raksti'tais, jo arī oats esmu,, izbaudījis ,,un ,,iabaudu ,,vēl vairāk nekā Jūs!
Arī es esmu izteicis ideju par apvienības dibināšanu, lai varētu šajā noziedznieku un noziedzības pārņemtajā valstī aizsargāt savas likumīgās tiesības.
Piesakos cīņai ar noziedzniekiem valsts amatos un aicinu arī visus, kuri cieš no noziedzniekiem valsts pārvaldē, prokuraturā, tiesās, policijā celties cīņai un apvienoties

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

15

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

Foto"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas dienas šis TVNET redaktora (!) provokatīvais ieraksts laiku pa laikam parādījās manā twitter ziņu lentā, neskatoties uz to, ka Tomam Lūsim (attēlā) nesekoju. Acīmredzot, izmestā ēsma daudziem tvittera lietotājiem raisīja emocijas - daudzi šo ierakstu komentēja, daudzi laikoja un dalījās ar to, daudziem tas šķita stulbs un provokatīvs. Autors savu mazisko mērķi bija sasniedzis - sabiedrība vienaldzīga nepalika.
Lasīt visu...

12

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

FotoKad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu, pirmajā brīdī nolēmu, ka te kāds cenšas izāzēt pavļutisko vakcīnākstu biroju. Reklāmas sauklis pastulbs, bet attēlā redzamais muskuļaina personāža elkonī saliektās rokas žests karikatūriski pazīstams.
Lasīt visu...

21

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

Foto16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu jeb referendumu par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē. Satversmes grozījumu projekts paredz izdarīt Latvijas Republikas Satversmē grozījumu un izteikt 110.pantu šādā redakcijā:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....