Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hi hi

07.06.2020. 09:23

»

Ivo

Krievijas bidlas pat uz trešo šķiru nevelk..vodka,vobla,sēmuškas..tā ir visa kultūra, sasniegumi un būtība


tu bastard nevelk ne uz vienu šķiru,vārd sakot latvanu atkritums,dots tev izrādīties tikai avīželē ddd,tā ka fiksi būdā!

Atbildēt

Fakts

07.06.2020. 09:05

Pirms kara izbraukushie baltvaacieshi uzskatiija pastalus par otraas shkiras Cilveekiem.Kaapeec taa?Ja Pasaulee nebuutu citas tautas bet buutu vieniigi pastali,tad jau Cilveece dziivotu droshi vien akmens laikmetaa,nekas nebuutu izdomaats,nekaada zinaatne un progressa.Vai ne?

Atbildēt

Ivo

07.06.2020. 08:57

»

Fakts

Lapsa arii ir rusofobs,un etniskaa naida kurinaashana vinjam patiik


Katrs saprātīgs un pie pilna prāta esošs cilvēks ir rusofobs..par to pat nav jābrīnās

Atbildēt

Ivo

07.06.2020. 08:55

»

Q

Kāds tu profesors Sorosa grantu saņēmējs, Krievija ir bijusi ,ir, un būs, anglosakšu pakalpiņi var izlekt no biksēm, bet neko mainīt nevar! Krievija var pateikties dievam , ka tai ir tāds līderis kā Putins, ko cenšas aptaisīt visa anglosakšu slepkavu apvienība, pagaidām ir redzams , ka brūk ASV un Izvirst...


Krievija jau 100 gadi kā nav normāla valsts.tā ir izdzimteņu un necilvēku valsts..ap 40 iesākti kari 100 gados!!!slepkavu un laupītāju valsts..tautas 85% šarikovi..ne cilvēks ne dzivnieks..radījums..

Atbildēt

Pribalts no Džurmalas

07.06.2020. 08:54

O, cik daudz krieva pufaik un Gobzema un 5g aktīvisti rej uz vienu rakstu... tik pat labi varu jums debiloidi pajsutāt, huļi jūs aizstāt Krieviju, bet be Latviju, dīvaina tā jūsu rūpēšanās par to - to nodiršot!

Atbildēt

Pilnīgu piekrītu!

07.06.2020. 08:54

»

Q

Kāds tu profesors Sorosa grantu saņēmējs, Krievija ir bijusi ,ir, un būs, anglosakšu pakalpiņi var izlekt no biksēm, bet neko mainīt nevar! Krievija var pateikties dievam , ka tai ir tāds līderis kā Putins, ko cenšas aptaisīt visa anglosakšu slepkavu apvienība, pagaidām ir redzams , ka brūk ASV un Izvirst...


Krievijas bidlu valsti čipizēs un jau tiek plānota otra priatizācijas kārta. Piekrītu, ka bidlas gaida dzimtcilvēku statuss botuksa karaļa vadībā. Nelaime vien sīka - galveno bidlu gaida karātavas par Malaizijas lidmašīnas notriekšanu.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

07.06.2020. 08:45

NATO izciliibas centra trollji nekad nerakstiis un nenosodiis taas bezjeedziibas kas notiek latatejaa.Nekad nerakstiis par korupciju,otkatiem,sheemaam,valsts kasses izzagshanu,OIK afeeraam utt.Par to vinjiem nemaksaa.Bet Krievijaa arii ir kapitaalisms taapat kaa latatejaa.Komunismu gribat Krievijaa,vai kaa?

Atbildēt

pepe

07.06.2020. 08:33

Vispār Kasīkļa rakstiem ir arī pozitīvs pienesums, viņš visiem parāda , ka ir Izcilības plānprātiņu maksas trollis un tādēļ vien izraisa cilvēkos pretīguma sajūtu, ar savu riešanu uz kaimiņiem un Izcilības centra plānprātiņu propagandu, tā kā kasīkli turpini droši zākāties , tu palielini to latviešu skaitu, kas pozitīvi skatās uz Krievijas sasniegumiem!

Atbildēt

Q

07.06.2020. 08:27

»

Igors Panarins, politoloģijas profesors

Drīz Krievijas naudas rezerves beigsies un, protams, būs nebeidzami tautas nemieri. Diskusiju pilns jautājums ir, kāpēc netiek piesaistīti lieliem valsts uzņēmumiem ārzemju ekspertu direktoru padomes. Scenāriji ir jāmaina. Ne visi sakarā ar koronvīrusa ārprātu pievērsuši uzmanību jaunajam Krimas tiltam...


Kāds tu profesors Sorosa grantu saņēmējs, Krievija ir bijusi ,ir, un būs, anglosakšu pakalpiņi var izlekt no biksēm, bet neko mainīt nevar! Krievija var pateikties dievam , ka tai ir tāds līderis kā Putins, ko cenšas aptaisīt visa anglosakšu slepkavu apvienība, pagaidām ir redzams , ka brūk ASV un Izvirst Rietumvalstis, tāpēc nevajag uzdot vēlamo par esošo. latvijai ir paveicies ,ka tā atrodas kaimiņos normālai valstij , kur cieņā normālas vērtības, cerams ,ka Rietumu deģenerāti neiznīcinās Latviju!

Atbildēt

Igors Panarins, politoloģijas profesors

07.06.2020. 07:15

»

Fakts

Lapsa arii ir rusofobs,un etniskaa naida kurinaashana vinjam patiik


Drīz Krievijas naudas rezerves beigsies un, protams, būs nebeidzami tautas nemieri. Diskusiju pilns jautājums ir, kāpēc netiek piesaistīti lieliem valsts uzņēmumiem ārzemju ekspertu direktoru padomes. Scenāriji ir jāmaina. Ne visi sakarā ar koronvīrusa ārprātu pievērsuši uzmanību jaunajam Krimas tiltam, daudz rakstīts negatīva. Daudz naudas sadalīta savējiem no Kremļa pietuvinātajiem. Tā pašlaik noderētu. Sabotāžnieki sēž pašā Kremlī un valsts aiziet, kur nevajag. Ja būtu pieturējušis pie Gorbačova demokrātijas un atvērtības, pat koronavīruss nenonāktu Krievijā. Iestrādes visā tika izspiestas mēslainē. Gribēju pievērst uzmanību, ka daudzas lielvalstis sasniedz labākus rezultātus ar mazāk ieguldītiem līdzekļiem. Patrioti, ekonomisti, redz, ka Krievija šodien atgādina 1941. gada Vācijas iebrukuma laiku un sabotāžnieki ar neprofesionāļiem Kremlī turpina savu melno darbu.

Atbildēt

Fakts

07.06.2020. 06:00

»

to Lato Lapsa

vai ir noteikts limits kasikla murgu publikaciju skaitam saja portala


Lapsa arii ir rusofobs,un etniskaa naida kurinaashana vinjam patiik.

Atbildēt

Mediju ziņas

07.06.2020. 05:46

»

Q

Kasīkli, kaķa lāsti debesīs nekāpj, tā kā turpini kasīt savu kuli un saņemt Izcilības centra plānprātiņu Jūdas sudraba grašus!Tavi raksti var iedvesmot tikai psihiski slimos , tādus kā Ivo


Medijs “Amerikas balss” atzīst, ka Gazprom bagātina tikai Botuksa karaļa pietuvinātos. Katru gadu ar 10-15 miljardiem usd, lai gan valstij pieder vien deviņi procenti no Gazprom akcijām. Šī nauda tiek izvesta no Krievijas ekonomikas. Tiek paustas skandalozas aizdomas, ka daļa Gazprom akciju pieder pašam Botuksa karalim.

Putina meita nodarbosies ar krievu tautas ģenētisko izpēti. Vai nav dīvaini? Radio “Svoboda” stāsta, ka tauta neuzticas Putinam un Krievijas valsts varai. Reitings uzticībai Putinam šobrīd ir vien 25 procenti. Krīze un pandēmija iedzīs krievu pilsoņus nabadzībā, trūkstot līdzekļiem pat pārtikai. 36 procenti pilsoņu samazinās izdevumus atpūtai.

Šodien Putins apgalvo, ka pietiks naudas krievu valodas izplatībai pasaulē.
Ja KF ekonomika turpinās sašaurināties, tauta grims dziļākā nabadzībā, bet Putins pētīs genētiku un šovinistiski izlatīs krievu valodu.

Jakutijas šamani Kremlis negrib izlaist no “trakonama”, jo Putinam ir paniskas bailes, ka šamanis izdzīs Putinu no Kremļa, lai cik smieklīgi tas nebūtu.

Atbildēt

ASV ir upuris globālās finansu korporokrātijas FRS finansu sprostā

07.06.2020. 05:19

»

!

no sakuma ir jatiesa asv par 2014 gada izdarito valsts apversumu ukraina.bumerangs dieva soda veida jau ir sodijis asv, pasreizejo nemieru un haosa veida holivudas melu paradizi


Tramps mēģina ASV izvilkt no šī sprosta.

Latvija arī ir šajā sprostā ar parādiem.

ASV vairs nepieder baltajiem amerikāņiem, bet melnajiem un citiem krāsainajiem.

Globālā finansu korporokrātija ar C19 uzbrūkt planētas Zeme civilizācijai. B. Geits, H. Klintone un Soross izplata masu nemierus pasaulē. Krievija to pasniedz kā tautas protestus, vienmēr melojot.

Bet kara noziedznieka Putina nacistiskajiem krievu šovinistu noziegumiem Donbasā, Krimā un Malaizijas lidm. notriekšanas lietā nav noilguma. Lai kā botuksa karalis slēptos bunkurā un mainītu KF konstitūciju, nekas viņu, šo nelietīgo žurku, nepasargās no soda līdz viņa mūža galam. Līdz sava mūža galam viņš trīcēs bailēs par saviem noziegumiem pret cilvēcību, lai kur arī neatrastos.

Atbildēt

jautaajums

07.06.2020. 04:29

»

Ivo

Ko tas pidars sēdošā suņa augumā var spodrināt??huilo ir un paliek huilo


Tu par Kariņu vai par Iesalnieku,nevaru saprast?

Atbildēt

Q

07.06.2020. 04:13

Kasīkli, kaķa lāsti debesīs nekāpj, tā kā turpini kasīt savu kuli un saņemt Izcilības centra plānprātiņu Jūdas sudraba grašus!Tavi raksti var iedvesmot tikai psihiski slimos , tādus kā Ivo!

Atbildēt

Ivo

07.06.2020. 02:37

Ko tas pidars sēdošā suņa augumā var spodrināt??huilo ir un paliek huilo..

Atbildēt

Ivo

07.06.2020. 02:35

»

fui Kasīkļperdelim

Krievija ir varena valsts, un pēc pandēmijas izbeigšanās būs pasaules varenākā valsts, bet ar ASV ir beigas-$ nobeigšanās, grautiņi. pilsoņkari


Bolderājas un maskačkas bioatkritumi sapņo par dolāra nāvi gadus 40..vai pat vairāk..pavisam slimi bezsmadzeņu vienšūņi..

Atbildēt

ha-ha

06.06.2020. 23:07

Draiskulis!Ar valsts raidītājiem un varas atbalstīto Kremļa propogandas raidījumiem valsts televīzijas paketēs ir izteikta nedalīta uzticība un mīlestība Krievijas Vadonim un nevajag šo uzticību un mīlestību bojāt ar nereālas grafomānija mēslu pikām Krievijas Vadoņa virzienā.

Atbildēt

Tironis

06.06.2020. 22:58

Tēla vairošana, klonēšana vai?
Pat mana vecātēva kirzas zābakam intelekta bija vairāk,jo tas vairošanās vietā izvēlējās uzspodrināties.

Atbildēt

to Lato Lapsa

06.06.2020. 22:56

vai ir noteikts limits kasikla murgu publikaciju skaitam saja portala ?

Atbildēt

hi hi

06.06.2020. 22:36

nu jau pietiek,durik.

Atbildēt

Pasaule aicina KF militāristiem okupantiem

06.06.2020. 21:32

»

fui Kasīkļperdelim

Krievija ir varena valsts, un pēc pandēmijas izbeigšanās būs pasaules varenākā valsts, bet ar ASV ir beigas-$ nobeigšanās, grautiņi. pilsoņkari


atstāt okupēto Krimu un Donbasu, izdot kara noziedznieku V. Putinu kara tribunālam Hāgā. Izvilkt šo žurku no bunkura, kur noslēpies līdz brīdim, kad izmainītā Krievijas konstitūciju viņu nosargās, padarot Krieviju par totalitāru valsti, kurā katru dienu jau notiek prettiesiski aresti un aizturēšanas.

Atbildēt

fui Kasīkļperdelim

06.06.2020. 21:15

Krievija ir varena valsts, un pēc pandēmijas izbeigšanās būs pasaules varenākā valsts, bet ar ASV ir beigas-$ nobeigšanās, grautiņi. pilsoņkari, ...

Atbildēt

nepaliec mājās

06.06.2020. 21:07

Kasīkli ko tev tā Krievija iestrēgusi smadzenēs.
Varbūt vari pastāstīt kā mūsmājas vietvalži cenšas vairot savu tēlu tautas acīs ar kovid palīdzību.

Atbildēt

Botuksa karalis

06.06.2020. 20:46

2. jūnijā atkal tika parādīts tautai. Parakstot kaut kādu dokumentu, iznācis no bunkura, kur noslēpies no Hāgas tribunāla. Jo tiek apsūdzēts Malaizijas lidmašīnas virs Ukrainas notriekšanas lietā.

Visa pasaule saprot, ka karš ar kodolieročiem nav iespējams, jo visa pasaule ar tiem piebāzta un papīram, ar kuru draud šķībacis udmurts, nav nekādas vērtības.

ASV ar alternatīvās politikas ģēniju Trampu, pēc Pompeo vārdiem, pasaulei rāda labu divu policistu šovu - labā un sliktā. Neviens vairs nezin, kuram ticēt.

2020. g. pavasara NATO mācības Defender2020 bija plānotas Kaļiņingradas “ieņemšanai” Krievijas draudu gadījumā.

Botuksa karaļa un mūsu nelaime ir Krimas aneksija, ko veica KF militāristi, kuri joprojām apdraud Latviju.

Atbildēt

Хм

06.06.2020. 19:29

Правильно ли я понял, что автора удивляет, почему принят документ в 2020, учитывая, что предыдущий был до... 2020???
А как надо было? Принять в 2025? Чтобы автор разразился пространной статьей, почему был перерыв 5 лет?))
Воистину, как странно! Принять документ в 2020, когда предыдущий до 2020..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....