Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hi hi

07.06.2020. 09:23

»

Ivo

Krievijas bidlas pat uz trešo šķiru nevelk..vodka,vobla,sēmuškas..tā ir visa kultūra, sasniegumi un būtība


tu bastard nevelk ne uz vienu šķiru,vārd sakot latvanu atkritums,dots tev izrādīties tikai avīželē ddd,tā ka fiksi būdā!

Atbildēt

Fakts

07.06.2020. 09:05

Pirms kara izbraukushie baltvaacieshi uzskatiija pastalus par otraas shkiras Cilveekiem.Kaapeec taa?Ja Pasaulee nebuutu citas tautas bet buutu vieniigi pastali,tad jau Cilveece dziivotu droshi vien akmens laikmetaa,nekas nebuutu izdomaats,nekaada zinaatne un progressa.Vai ne?

Atbildēt

Ivo

07.06.2020. 08:57

»

Fakts

Lapsa arii ir rusofobs,un etniskaa naida kurinaashana vinjam patiik


Katrs saprātīgs un pie pilna prāta esošs cilvēks ir rusofobs..par to pat nav jābrīnās

Atbildēt

Ivo

07.06.2020. 08:55

»

Q

Kāds tu profesors Sorosa grantu saņēmējs, Krievija ir bijusi ,ir, un būs, anglosakšu pakalpiņi var izlekt no biksēm, bet neko mainīt nevar! Krievija var pateikties dievam , ka tai ir tāds līderis kā Putins, ko cenšas aptaisīt visa anglosakšu slepkavu apvienība, pagaidām ir redzams , ka brūk ASV un Izvirst...


Krievija jau 100 gadi kā nav normāla valsts.tā ir izdzimteņu un necilvēku valsts..ap 40 iesākti kari 100 gados!!!slepkavu un laupītāju valsts..tautas 85% šarikovi..ne cilvēks ne dzivnieks..radījums..

Atbildēt

Pribalts no Džurmalas

07.06.2020. 08:54

O, cik daudz krieva pufaik un Gobzema un 5g aktīvisti rej uz vienu rakstu... tik pat labi varu jums debiloidi pajsutāt, huļi jūs aizstāt Krieviju, bet be Latviju, dīvaina tā jūsu rūpēšanās par to - to nodiršot!

Atbildēt

Pilnīgu piekrītu!

07.06.2020. 08:54

»

Q

Kāds tu profesors Sorosa grantu saņēmējs, Krievija ir bijusi ,ir, un būs, anglosakšu pakalpiņi var izlekt no biksēm, bet neko mainīt nevar! Krievija var pateikties dievam , ka tai ir tāds līderis kā Putins, ko cenšas aptaisīt visa anglosakšu slepkavu apvienība, pagaidām ir redzams , ka brūk ASV un Izvirst...


Krievijas bidlu valsti čipizēs un jau tiek plānota otra priatizācijas kārta. Piekrītu, ka bidlas gaida dzimtcilvēku statuss botuksa karaļa vadībā. Nelaime vien sīka - galveno bidlu gaida karātavas par Malaizijas lidmašīnas notriekšanu.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

07.06.2020. 08:45

NATO izciliibas centra trollji nekad nerakstiis un nenosodiis taas bezjeedziibas kas notiek latatejaa.Nekad nerakstiis par korupciju,otkatiem,sheemaam,valsts kasses izzagshanu,OIK afeeraam utt.Par to vinjiem nemaksaa.Bet Krievijaa arii ir kapitaalisms taapat kaa latatejaa.Komunismu gribat Krievijaa,vai kaa?

Atbildēt

pepe

07.06.2020. 08:33

Vispār Kasīkļa rakstiem ir arī pozitīvs pienesums, viņš visiem parāda , ka ir Izcilības plānprātiņu maksas trollis un tādēļ vien izraisa cilvēkos pretīguma sajūtu, ar savu riešanu uz kaimiņiem un Izcilības centra plānprātiņu propagandu, tā kā kasīkli turpini droši zākāties , tu palielini to latviešu skaitu, kas pozitīvi skatās uz Krievijas sasniegumiem!

Atbildēt

Q

07.06.2020. 08:27

»

Igors Panarins, politoloģijas profesors

Drīz Krievijas naudas rezerves beigsies un, protams, būs nebeidzami tautas nemieri. Diskusiju pilns jautājums ir, kāpēc netiek piesaistīti lieliem valsts uzņēmumiem ārzemju ekspertu direktoru padomes. Scenāriji ir jāmaina. Ne visi sakarā ar koronvīrusa ārprātu pievērsuši uzmanību jaunajam Krimas tiltam...


Kāds tu profesors Sorosa grantu saņēmējs, Krievija ir bijusi ,ir, un būs, anglosakšu pakalpiņi var izlekt no biksēm, bet neko mainīt nevar! Krievija var pateikties dievam , ka tai ir tāds līderis kā Putins, ko cenšas aptaisīt visa anglosakšu slepkavu apvienība, pagaidām ir redzams , ka brūk ASV un Izvirst Rietumvalstis, tāpēc nevajag uzdot vēlamo par esošo. latvijai ir paveicies ,ka tā atrodas kaimiņos normālai valstij , kur cieņā normālas vērtības, cerams ,ka Rietumu deģenerāti neiznīcinās Latviju!

Atbildēt

Igors Panarins, politoloģijas profesors

07.06.2020. 07:15

»

Fakts

Lapsa arii ir rusofobs,un etniskaa naida kurinaashana vinjam patiik


Drīz Krievijas naudas rezerves beigsies un, protams, būs nebeidzami tautas nemieri. Diskusiju pilns jautājums ir, kāpēc netiek piesaistīti lieliem valsts uzņēmumiem ārzemju ekspertu direktoru padomes. Scenāriji ir jāmaina. Ne visi sakarā ar koronvīrusa ārprātu pievērsuši uzmanību jaunajam Krimas tiltam, daudz rakstīts negatīva. Daudz naudas sadalīta savējiem no Kremļa pietuvinātajiem. Tā pašlaik noderētu. Sabotāžnieki sēž pašā Kremlī un valsts aiziet, kur nevajag. Ja būtu pieturējušis pie Gorbačova demokrātijas un atvērtības, pat koronavīruss nenonāktu Krievijā. Iestrādes visā tika izspiestas mēslainē. Gribēju pievērst uzmanību, ka daudzas lielvalstis sasniedz labākus rezultātus ar mazāk ieguldītiem līdzekļiem. Patrioti, ekonomisti, redz, ka Krievija šodien atgādina 1941. gada Vācijas iebrukuma laiku un sabotāžnieki ar neprofesionāļiem Kremlī turpina savu melno darbu.

Atbildēt

Fakts

07.06.2020. 06:00

»

to Lato Lapsa

vai ir noteikts limits kasikla murgu publikaciju skaitam saja portala


Lapsa arii ir rusofobs,un etniskaa naida kurinaashana vinjam patiik.

Atbildēt

Mediju ziņas

07.06.2020. 05:46

»

Q

Kasīkli, kaķa lāsti debesīs nekāpj, tā kā turpini kasīt savu kuli un saņemt Izcilības centra plānprātiņu Jūdas sudraba grašus!Tavi raksti var iedvesmot tikai psihiski slimos , tādus kā Ivo


Medijs “Amerikas balss” atzīst, ka Gazprom bagātina tikai Botuksa karaļa pietuvinātos. Katru gadu ar 10-15 miljardiem usd, lai gan valstij pieder vien deviņi procenti no Gazprom akcijām. Šī nauda tiek izvesta no Krievijas ekonomikas. Tiek paustas skandalozas aizdomas, ka daļa Gazprom akciju pieder pašam Botuksa karalim.

Putina meita nodarbosies ar krievu tautas ģenētisko izpēti. Vai nav dīvaini? Radio “Svoboda” stāsta, ka tauta neuzticas Putinam un Krievijas valsts varai. Reitings uzticībai Putinam šobrīd ir vien 25 procenti. Krīze un pandēmija iedzīs krievu pilsoņus nabadzībā, trūkstot līdzekļiem pat pārtikai. 36 procenti pilsoņu samazinās izdevumus atpūtai.

Šodien Putins apgalvo, ka pietiks naudas krievu valodas izplatībai pasaulē.
Ja KF ekonomika turpinās sašaurināties, tauta grims dziļākā nabadzībā, bet Putins pētīs genētiku un šovinistiski izlatīs krievu valodu.

Jakutijas šamani Kremlis negrib izlaist no “trakonama”, jo Putinam ir paniskas bailes, ka šamanis izdzīs Putinu no Kremļa, lai cik smieklīgi tas nebūtu.

Atbildēt

ASV ir upuris globālās finansu korporokrātijas FRS finansu sprostā

07.06.2020. 05:19

»

!

no sakuma ir jatiesa asv par 2014 gada izdarito valsts apversumu ukraina.bumerangs dieva soda veida jau ir sodijis asv, pasreizejo nemieru un haosa veida holivudas melu paradizi


Tramps mēģina ASV izvilkt no šī sprosta.

Latvija arī ir šajā sprostā ar parādiem.

ASV vairs nepieder baltajiem amerikāņiem, bet melnajiem un citiem krāsainajiem.

Globālā finansu korporokrātija ar C19 uzbrūkt planētas Zeme civilizācijai. B. Geits, H. Klintone un Soross izplata masu nemierus pasaulē. Krievija to pasniedz kā tautas protestus, vienmēr melojot.

Bet kara noziedznieka Putina nacistiskajiem krievu šovinistu noziegumiem Donbasā, Krimā un Malaizijas lidm. notriekšanas lietā nav noilguma. Lai kā botuksa karalis slēptos bunkurā un mainītu KF konstitūciju, nekas viņu, šo nelietīgo žurku, nepasargās no soda līdz viņa mūža galam. Līdz sava mūža galam viņš trīcēs bailēs par saviem noziegumiem pret cilvēcību, lai kur arī neatrastos.

Atbildēt

jautaajums

07.06.2020. 04:29

»

Ivo

Ko tas pidars sēdošā suņa augumā var spodrināt??huilo ir un paliek huilo


Tu par Kariņu vai par Iesalnieku,nevaru saprast?

Atbildēt

Q

07.06.2020. 04:13

Kasīkli, kaķa lāsti debesīs nekāpj, tā kā turpini kasīt savu kuli un saņemt Izcilības centra plānprātiņu Jūdas sudraba grašus!Tavi raksti var iedvesmot tikai psihiski slimos , tādus kā Ivo!

Atbildēt

Ivo

07.06.2020. 02:37

Ko tas pidars sēdošā suņa augumā var spodrināt??huilo ir un paliek huilo..

Atbildēt

Ivo

07.06.2020. 02:35

»

fui Kasīkļperdelim

Krievija ir varena valsts, un pēc pandēmijas izbeigšanās būs pasaules varenākā valsts, bet ar ASV ir beigas-$ nobeigšanās, grautiņi. pilsoņkari


Bolderājas un maskačkas bioatkritumi sapņo par dolāra nāvi gadus 40..vai pat vairāk..pavisam slimi bezsmadzeņu vienšūņi..

Atbildēt

ha-ha

06.06.2020. 23:07

Draiskulis!Ar valsts raidītājiem un varas atbalstīto Kremļa propogandas raidījumiem valsts televīzijas paketēs ir izteikta nedalīta uzticība un mīlestība Krievijas Vadonim un nevajag šo uzticību un mīlestību bojāt ar nereālas grafomānija mēslu pikām Krievijas Vadoņa virzienā.

Atbildēt

Tironis

06.06.2020. 22:58

Tēla vairošana, klonēšana vai?
Pat mana vecātēva kirzas zābakam intelekta bija vairāk,jo tas vairošanās vietā izvēlējās uzspodrināties.

Atbildēt

to Lato Lapsa

06.06.2020. 22:56

vai ir noteikts limits kasikla murgu publikaciju skaitam saja portala ?

Atbildēt

hi hi

06.06.2020. 22:36

nu jau pietiek,durik.

Atbildēt

Pasaule aicina KF militāristiem okupantiem

06.06.2020. 21:32

»

fui Kasīkļperdelim

Krievija ir varena valsts, un pēc pandēmijas izbeigšanās būs pasaules varenākā valsts, bet ar ASV ir beigas-$ nobeigšanās, grautiņi. pilsoņkari


atstāt okupēto Krimu un Donbasu, izdot kara noziedznieku V. Putinu kara tribunālam Hāgā. Izvilkt šo žurku no bunkura, kur noslēpies līdz brīdim, kad izmainītā Krievijas konstitūciju viņu nosargās, padarot Krieviju par totalitāru valsti, kurā katru dienu jau notiek prettiesiski aresti un aizturēšanas.

Atbildēt

fui Kasīkļperdelim

06.06.2020. 21:15

Krievija ir varena valsts, un pēc pandēmijas izbeigšanās būs pasaules varenākā valsts, bet ar ASV ir beigas-$ nobeigšanās, grautiņi. pilsoņkari, ...

Atbildēt

nepaliec mājās

06.06.2020. 21:07

Kasīkli ko tev tā Krievija iestrēgusi smadzenēs.
Varbūt vari pastāstīt kā mūsmājas vietvalži cenšas vairot savu tēlu tautas acīs ar kovid palīdzību.

Atbildēt

Botuksa karalis

06.06.2020. 20:46

2. jūnijā atkal tika parādīts tautai. Parakstot kaut kādu dokumentu, iznācis no bunkura, kur noslēpies no Hāgas tribunāla. Jo tiek apsūdzēts Malaizijas lidmašīnas virs Ukrainas notriekšanas lietā.

Visa pasaule saprot, ka karš ar kodolieročiem nav iespējams, jo visa pasaule ar tiem piebāzta un papīram, ar kuru draud šķībacis udmurts, nav nekādas vērtības.

ASV ar alternatīvās politikas ģēniju Trampu, pēc Pompeo vārdiem, pasaulei rāda labu divu policistu šovu - labā un sliktā. Neviens vairs nezin, kuram ticēt.

2020. g. pavasara NATO mācības Defender2020 bija plānotas Kaļiņingradas “ieņemšanai” Krievijas draudu gadījumā.

Botuksa karaļa un mūsu nelaime ir Krimas aneksija, ko veica KF militāristi, kuri joprojām apdraud Latviju.

Atbildēt

Хм

06.06.2020. 19:29

Правильно ли я понял, что автора удивляет, почему принят документ в 2020, учитывая, что предыдущий был до... 2020???
А как надо было? Принять в 2025? Чтобы автор разразился пространной статьей, почему был перерыв 5 лет?))
Воистину, как странно! Принять документ в 2020, когда предыдущий до 2020..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saules paneļi – lieliska iespēja vai jauna shēma?

FotoSaskaņā ar koalīcijas spriesto varas partijas apsver iespēju izmantot esošo situāciju energoapgādē, subsidējot dārgu importētu tehnoloģiju – saules paneļu izmantošanu. Cik lielā mērā tās tiešām ir rūpes par Latvijas sabiedrību šajā situācijā, vai arī patiesībā ir kārtējās biznesa iespējas lobijs enerģētikā – līdzīgi kā savulaik ar OIK?
Lasīt visu...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...