Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hi hi

07.06.2020. 09:23

»

Ivo

Krievijas bidlas pat uz trešo šķiru nevelk..vodka,vobla,sēmuškas..tā ir visa kultūra, sasniegumi un būtība


tu bastard nevelk ne uz vienu šķiru,vārd sakot latvanu atkritums,dots tev izrādīties tikai avīželē ddd,tā ka fiksi būdā!

Atbildēt

Fakts

07.06.2020. 09:05

Pirms kara izbraukushie baltvaacieshi uzskatiija pastalus par otraas shkiras Cilveekiem.Kaapeec taa?Ja Pasaulee nebuutu citas tautas bet buutu vieniigi pastali,tad jau Cilveece dziivotu droshi vien akmens laikmetaa,nekas nebuutu izdomaats,nekaada zinaatne un progressa.Vai ne?

Atbildēt

Ivo

07.06.2020. 08:57

»

Fakts

Lapsa arii ir rusofobs,un etniskaa naida kurinaashana vinjam patiik


Katrs saprātīgs un pie pilna prāta esošs cilvēks ir rusofobs..par to pat nav jābrīnās

Atbildēt

Ivo

07.06.2020. 08:55

»

Q

Kāds tu profesors Sorosa grantu saņēmējs, Krievija ir bijusi ,ir, un būs, anglosakšu pakalpiņi var izlekt no biksēm, bet neko mainīt nevar! Krievija var pateikties dievam , ka tai ir tāds līderis kā Putins, ko cenšas aptaisīt visa anglosakšu slepkavu apvienība, pagaidām ir redzams , ka brūk ASV un Izvirst...


Krievija jau 100 gadi kā nav normāla valsts.tā ir izdzimteņu un necilvēku valsts..ap 40 iesākti kari 100 gados!!!slepkavu un laupītāju valsts..tautas 85% šarikovi..ne cilvēks ne dzivnieks..radījums..

Atbildēt

Pribalts no Džurmalas

07.06.2020. 08:54

O, cik daudz krieva pufaik un Gobzema un 5g aktīvisti rej uz vienu rakstu... tik pat labi varu jums debiloidi pajsutāt, huļi jūs aizstāt Krieviju, bet be Latviju, dīvaina tā jūsu rūpēšanās par to - to nodiršot!

Atbildēt

Pilnīgu piekrītu!

07.06.2020. 08:54

»

Q

Kāds tu profesors Sorosa grantu saņēmējs, Krievija ir bijusi ,ir, un būs, anglosakšu pakalpiņi var izlekt no biksēm, bet neko mainīt nevar! Krievija var pateikties dievam , ka tai ir tāds līderis kā Putins, ko cenšas aptaisīt visa anglosakšu slepkavu apvienība, pagaidām ir redzams , ka brūk ASV un Izvirst...


Krievijas bidlu valsti čipizēs un jau tiek plānota otra priatizācijas kārta. Piekrītu, ka bidlas gaida dzimtcilvēku statuss botuksa karaļa vadībā. Nelaime vien sīka - galveno bidlu gaida karātavas par Malaizijas lidmašīnas notriekšanu.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

07.06.2020. 08:45

NATO izciliibas centra trollji nekad nerakstiis un nenosodiis taas bezjeedziibas kas notiek latatejaa.Nekad nerakstiis par korupciju,otkatiem,sheemaam,valsts kasses izzagshanu,OIK afeeraam utt.Par to vinjiem nemaksaa.Bet Krievijaa arii ir kapitaalisms taapat kaa latatejaa.Komunismu gribat Krievijaa,vai kaa?

Atbildēt

pepe

07.06.2020. 08:33

Vispār Kasīkļa rakstiem ir arī pozitīvs pienesums, viņš visiem parāda , ka ir Izcilības plānprātiņu maksas trollis un tādēļ vien izraisa cilvēkos pretīguma sajūtu, ar savu riešanu uz kaimiņiem un Izcilības centra plānprātiņu propagandu, tā kā kasīkli turpini droši zākāties , tu palielini to latviešu skaitu, kas pozitīvi skatās uz Krievijas sasniegumiem!

Atbildēt

Q

07.06.2020. 08:27

»

Igors Panarins, politoloģijas profesors

Drīz Krievijas naudas rezerves beigsies un, protams, būs nebeidzami tautas nemieri. Diskusiju pilns jautājums ir, kāpēc netiek piesaistīti lieliem valsts uzņēmumiem ārzemju ekspertu direktoru padomes. Scenāriji ir jāmaina. Ne visi sakarā ar koronvīrusa ārprātu pievērsuši uzmanību jaunajam Krimas tiltam...


Kāds tu profesors Sorosa grantu saņēmējs, Krievija ir bijusi ,ir, un būs, anglosakšu pakalpiņi var izlekt no biksēm, bet neko mainīt nevar! Krievija var pateikties dievam , ka tai ir tāds līderis kā Putins, ko cenšas aptaisīt visa anglosakšu slepkavu apvienība, pagaidām ir redzams , ka brūk ASV un Izvirst Rietumvalstis, tāpēc nevajag uzdot vēlamo par esošo. latvijai ir paveicies ,ka tā atrodas kaimiņos normālai valstij , kur cieņā normālas vērtības, cerams ,ka Rietumu deģenerāti neiznīcinās Latviju!

Atbildēt

Igors Panarins, politoloģijas profesors

07.06.2020. 07:15

»

Fakts

Lapsa arii ir rusofobs,un etniskaa naida kurinaashana vinjam patiik


Drīz Krievijas naudas rezerves beigsies un, protams, būs nebeidzami tautas nemieri. Diskusiju pilns jautājums ir, kāpēc netiek piesaistīti lieliem valsts uzņēmumiem ārzemju ekspertu direktoru padomes. Scenāriji ir jāmaina. Ne visi sakarā ar koronvīrusa ārprātu pievērsuši uzmanību jaunajam Krimas tiltam, daudz rakstīts negatīva. Daudz naudas sadalīta savējiem no Kremļa pietuvinātajiem. Tā pašlaik noderētu. Sabotāžnieki sēž pašā Kremlī un valsts aiziet, kur nevajag. Ja būtu pieturējušis pie Gorbačova demokrātijas un atvērtības, pat koronavīruss nenonāktu Krievijā. Iestrādes visā tika izspiestas mēslainē. Gribēju pievērst uzmanību, ka daudzas lielvalstis sasniedz labākus rezultātus ar mazāk ieguldītiem līdzekļiem. Patrioti, ekonomisti, redz, ka Krievija šodien atgādina 1941. gada Vācijas iebrukuma laiku un sabotāžnieki ar neprofesionāļiem Kremlī turpina savu melno darbu.

Atbildēt

Fakts

07.06.2020. 06:00

»

to Lato Lapsa

vai ir noteikts limits kasikla murgu publikaciju skaitam saja portala


Lapsa arii ir rusofobs,un etniskaa naida kurinaashana vinjam patiik.

Atbildēt

Mediju ziņas

07.06.2020. 05:46

»

Q

Kasīkli, kaķa lāsti debesīs nekāpj, tā kā turpini kasīt savu kuli un saņemt Izcilības centra plānprātiņu Jūdas sudraba grašus!Tavi raksti var iedvesmot tikai psihiski slimos , tādus kā Ivo


Medijs “Amerikas balss” atzīst, ka Gazprom bagātina tikai Botuksa karaļa pietuvinātos. Katru gadu ar 10-15 miljardiem usd, lai gan valstij pieder vien deviņi procenti no Gazprom akcijām. Šī nauda tiek izvesta no Krievijas ekonomikas. Tiek paustas skandalozas aizdomas, ka daļa Gazprom akciju pieder pašam Botuksa karalim.

Putina meita nodarbosies ar krievu tautas ģenētisko izpēti. Vai nav dīvaini? Radio “Svoboda” stāsta, ka tauta neuzticas Putinam un Krievijas valsts varai. Reitings uzticībai Putinam šobrīd ir vien 25 procenti. Krīze un pandēmija iedzīs krievu pilsoņus nabadzībā, trūkstot līdzekļiem pat pārtikai. 36 procenti pilsoņu samazinās izdevumus atpūtai.

Šodien Putins apgalvo, ka pietiks naudas krievu valodas izplatībai pasaulē.
Ja KF ekonomika turpinās sašaurināties, tauta grims dziļākā nabadzībā, bet Putins pētīs genētiku un šovinistiski izlatīs krievu valodu.

Jakutijas šamani Kremlis negrib izlaist no “trakonama”, jo Putinam ir paniskas bailes, ka šamanis izdzīs Putinu no Kremļa, lai cik smieklīgi tas nebūtu.

Atbildēt

ASV ir upuris globālās finansu korporokrātijas FRS finansu sprostā

07.06.2020. 05:19

»

!

no sakuma ir jatiesa asv par 2014 gada izdarito valsts apversumu ukraina.bumerangs dieva soda veida jau ir sodijis asv, pasreizejo nemieru un haosa veida holivudas melu paradizi


Tramps mēģina ASV izvilkt no šī sprosta.

Latvija arī ir šajā sprostā ar parādiem.

ASV vairs nepieder baltajiem amerikāņiem, bet melnajiem un citiem krāsainajiem.

Globālā finansu korporokrātija ar C19 uzbrūkt planētas Zeme civilizācijai. B. Geits, H. Klintone un Soross izplata masu nemierus pasaulē. Krievija to pasniedz kā tautas protestus, vienmēr melojot.

Bet kara noziedznieka Putina nacistiskajiem krievu šovinistu noziegumiem Donbasā, Krimā un Malaizijas lidm. notriekšanas lietā nav noilguma. Lai kā botuksa karalis slēptos bunkurā un mainītu KF konstitūciju, nekas viņu, šo nelietīgo žurku, nepasargās no soda līdz viņa mūža galam. Līdz sava mūža galam viņš trīcēs bailēs par saviem noziegumiem pret cilvēcību, lai kur arī neatrastos.

Atbildēt

jautaajums

07.06.2020. 04:29

»

Ivo

Ko tas pidars sēdošā suņa augumā var spodrināt??huilo ir un paliek huilo


Tu par Kariņu vai par Iesalnieku,nevaru saprast?

Atbildēt

Q

07.06.2020. 04:13

Kasīkli, kaķa lāsti debesīs nekāpj, tā kā turpini kasīt savu kuli un saņemt Izcilības centra plānprātiņu Jūdas sudraba grašus!Tavi raksti var iedvesmot tikai psihiski slimos , tādus kā Ivo!

Atbildēt

Ivo

07.06.2020. 02:37

Ko tas pidars sēdošā suņa augumā var spodrināt??huilo ir un paliek huilo..

Atbildēt

Ivo

07.06.2020. 02:35

»

fui Kasīkļperdelim

Krievija ir varena valsts, un pēc pandēmijas izbeigšanās būs pasaules varenākā valsts, bet ar ASV ir beigas-$ nobeigšanās, grautiņi. pilsoņkari


Bolderājas un maskačkas bioatkritumi sapņo par dolāra nāvi gadus 40..vai pat vairāk..pavisam slimi bezsmadzeņu vienšūņi..

Atbildēt

ha-ha

06.06.2020. 23:07

Draiskulis!Ar valsts raidītājiem un varas atbalstīto Kremļa propogandas raidījumiem valsts televīzijas paketēs ir izteikta nedalīta uzticība un mīlestība Krievijas Vadonim un nevajag šo uzticību un mīlestību bojāt ar nereālas grafomānija mēslu pikām Krievijas Vadoņa virzienā.

Atbildēt

Tironis

06.06.2020. 22:58

Tēla vairošana, klonēšana vai?
Pat mana vecātēva kirzas zābakam intelekta bija vairāk,jo tas vairošanās vietā izvēlējās uzspodrināties.

Atbildēt

to Lato Lapsa

06.06.2020. 22:56

vai ir noteikts limits kasikla murgu publikaciju skaitam saja portala ?

Atbildēt

hi hi

06.06.2020. 22:36

nu jau pietiek,durik.

Atbildēt

Pasaule aicina KF militāristiem okupantiem

06.06.2020. 21:32

»

fui Kasīkļperdelim

Krievija ir varena valsts, un pēc pandēmijas izbeigšanās būs pasaules varenākā valsts, bet ar ASV ir beigas-$ nobeigšanās, grautiņi. pilsoņkari


atstāt okupēto Krimu un Donbasu, izdot kara noziedznieku V. Putinu kara tribunālam Hāgā. Izvilkt šo žurku no bunkura, kur noslēpies līdz brīdim, kad izmainītā Krievijas konstitūciju viņu nosargās, padarot Krieviju par totalitāru valsti, kurā katru dienu jau notiek prettiesiski aresti un aizturēšanas.

Atbildēt

fui Kasīkļperdelim

06.06.2020. 21:15

Krievija ir varena valsts, un pēc pandēmijas izbeigšanās būs pasaules varenākā valsts, bet ar ASV ir beigas-$ nobeigšanās, grautiņi. pilsoņkari, ...

Atbildēt

nepaliec mājās

06.06.2020. 21:07

Kasīkli ko tev tā Krievija iestrēgusi smadzenēs.
Varbūt vari pastāstīt kā mūsmājas vietvalži cenšas vairot savu tēlu tautas acīs ar kovid palīdzību.

Atbildēt

Botuksa karalis

06.06.2020. 20:46

2. jūnijā atkal tika parādīts tautai. Parakstot kaut kādu dokumentu, iznācis no bunkura, kur noslēpies no Hāgas tribunāla. Jo tiek apsūdzēts Malaizijas lidmašīnas virs Ukrainas notriekšanas lietā.

Visa pasaule saprot, ka karš ar kodolieročiem nav iespējams, jo visa pasaule ar tiem piebāzta un papīram, ar kuru draud šķībacis udmurts, nav nekādas vērtības.

ASV ar alternatīvās politikas ģēniju Trampu, pēc Pompeo vārdiem, pasaulei rāda labu divu policistu šovu - labā un sliktā. Neviens vairs nezin, kuram ticēt.

2020. g. pavasara NATO mācības Defender2020 bija plānotas Kaļiņingradas “ieņemšanai” Krievijas draudu gadījumā.

Botuksa karaļa un mūsu nelaime ir Krimas aneksija, ko veica KF militāristi, kuri joprojām apdraud Latviju.

Atbildēt

Хм

06.06.2020. 19:29

Правильно ли я понял, что автора удивляет, почему принят документ в 2020, учитывая, что предыдущий был до... 2020???
А как надо было? Принять в 2025? Чтобы автор разразился пространной статьей, почему был перерыв 5 лет?))
Воистину, как странно! Принять документ в 2020, когда предыдущий до 2020..

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...