Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

1962

17.04.2022. 22:31

Tur nekāds kodolkars nemaz nebija iespējams.Toreiz, lai sagatavotu krievu raķetes sratam, bija nepieciešamas daudzas stundas. Pa to laiku amiši sabumbotu tas raketes ar parastiem ierociem.

Atbildēt

krievu kroplim

16.04.2022. 08:47

»

sūdam

Vācies, sūds smirdīgais uz Īriju traukus mazgāt. Tur tava vieta


Ja es Īrijā mazgātu traukus, tad pelnītu septiņas reizes vairāk, nekā Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas virusologs, kuru neizbēgami sagaida nāvessods par noziegumiem pret cilvēci.

Atbildēt

vienīgasi košiem nekaunām novēlu

13.04.2022. 09:44

»

šis jau asv komunists

-1962-, tas bija hrušcova fufels...nebija viņam to ieroču...


puķina miličus ar švabrām vai gulagu.....LATVIJĀ MUĻĶU NAV, MŪS IZMĀCĪJA OKUPĀCIJAS GADOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KAS IR KOMUNISTS-ŠARIKOVS

Atbildēt

šis jau asv komunists

13.04.2022. 09:42

-1962-, tas bija hrušcova fufels...nebija viņam to ieroču.............
-Bušs ieveda karakuģus Melnaja jūrā un puķins apklusa
-nāca obama/baidens un puķins okupēja daļu Ukrainas, lezba merekele un komunists šteinmeijers organizēja visas Ukrainas atdošanu bez kara..................................
-nāca Tamaps un pieklusa
-bidons izveda vēstniekus no Ukrainas un skaļi pateica, ka puķinam netraucēs
- UN TAGAD SĀLS!!!!!!!! BIDONS RĪKO ŠAUŠANAS VILCIENOS, SKOLĀS , LAI PANĀKTU IEROČU AIZLIEGUMU AMERIKĀŅIEM!!!!!!!!!!!!!!! puķins spridziana mājas..............komunisti visur vienādi, jo godīgā dzīvē NNULLES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Bezriska risks

13.04.2022. 08:23

Liidz shim us tikusi galaa.

Atbildēt

pat nesapņo, bidla

13.04.2022. 00:16

»

sārta kantoris

Cik maksā propogandas un izcilības centra par troļļošanu un kur var pieteikties par trolli - vai jāpiesakās pie paša sārta Kalnciema ielā


Ne krievu lopiņiem ne to draudziņiem Sārta kantoris neko nemaksās. Tur vajadzīgs vismaz kāds intelekts, kaut vai kā tungusam. Krievs, kura gēniem ir 47 hromosomas, neder.

Atbildēt

ha-ha

12.04.2022. 22:08

Krieviju pārvalda naftu un gāzi pārrījušies gopņiki.Gāze un nafta ir kaitīga garīgajai veselībai,par ko var pārliecināties skatoties uz šo produktu labticīgajiem labuma guvējiem un viņu propogandistiem.

Atbildēt

sārta kantoris

12.04.2022. 21:58

Cik maksā propogandas un izcilības centra par troļļošanu un kur var pieteikties par trolli - vai jāpiesakās pie paša sārta Kalnciema ielā?

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 21:55

»

nu nu

Cik ilgi jūs, nolādētie, visu nicināmie civilizācijas atkritumi, vēl smirdēsiet Latvijā, jeb gribiet sagaidīt, kad jūs aizvedīs mājās Cargo 200 saldētājvagonos


Bet jūs, nolādētie, visu nicināmie civilizācijas atkritumi, algotņi, algotie slepkavas - Afganistānā smirdējāt 20 gadus, līdz jūs smirdīgos talibi padzina ar sūdainu mietu un aizmukāt, kā traku suņu bars! Un Irākā jusu okupantu banda smird jau 19 gadus - vai gaidāt, ka ino rākas jūs arī okupantus padzīs ar sūdaimu mietu, ja?

Atbildēt

nu nu

12.04.2022. 21:20

»

bet, propoganda!

Amerikāņi tak palika Afganistānā pēc okupācijas 20 gadus, kamēr talibi okupantus neizdzina pērn kā traku suņu baru! Un Irākā okupanti ir jau veselus 19 gadus - vai tad nē, propoganda, ko


Cik ilgi jūs, nolādētie, visu nicināmie civilizācijas atkritumi, vēl smirdēsiet Latvijā, jeb gribiet sagaidīt, kad jūs aizvedīs mājās Cargo 200 saldētājvagonos?

Atbildēt

mēslam

12.04.2022. 21:15

»

he, he

ASV joprojām kopš 2.pasaules kara nav izvedušas savu okupācijas karaspēku no VFR un Japānas un faktiski turpina šīs valsts okupēt


Kāda tava, krieva kropļa, daļa, kur atrodas ASV karaspēks? Izvelc no pagultes savu senču kartona koferi, savāc to atvestos tarakānus, blaktis un blusas un vācies uz savu rašku-parašku, izdzimteni smirdīgais!

Atbildēt

bet

12.04.2022. 21:15

»

fakts

Vairāk kā miljonu afgāņu noslepkavoja krievu-padomju okupanti no 1979.gada


Bet USraēlas okupanti noslepkavoja 2 miljonus afgāņu 20 okupācijas gados, līdz talibi pērn okupantus padzina, žēl, bet fakts...

Atbildēt

12.04.2022. 20:19

»

pavaicā

tikai ļoti pieklājīgi! Savādāk gadīsies, ka mūsu karavīrs tavu debilo krievu jebaļņiku pārvērtīs asiņainā kotlešu faršā, tava māte, krievu garnizonu kuce, tevi nekad neatpazīs


Misionārs karavīrs algotnis okupants algotais slepkava miera misiju ietvaros un demokrātijas vārdā Afganistānā, Irākā, Lībijā, Sīrijā...

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 20:14

»

īsti nav.Amerikāņi nav palikuši šajās zemēs kā augstākā kasta, bet savās “atbrīvotāju”gaitās Austrumeiropā palika miljoniem sarkano nezvēru, kas ne par ko,nu galīgi nekādi,ne spiesti,ne lūgti,negrib atgriezties karsti mīļotajā tēvzemē,ko karsti mīl tikai no droša attāluma un paralēli dzīvot labklājībā...


Amerikāņi tak palika Afganistānā pēc okupācijas 20 gadus, kamēr talibi okupantus neizdzina pērn kā traku suņu baru! Un Irākā okupanti ir jau veselus 19 gadus - vai tad nē, propoganda, ko?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

12.04.2022. 20:11

Ja ASV prezidents būtu Kenedijs vai Tramps, tad kodolkara draudi nebūtu, bet Baidens ir slims ar demenci, nesaprot, kas notiek, nesaprot, ko viņš dara, nesaprot, ko viņš pats runā. Tāds idiots pats pat nesapratīs, ka viņš izraisīs kodolkaru.

Atbildēt

nu nu

12.04.2022. 20:06

»

jaajaa

...Putinam šodien ir ap 6000 bumbu...un arī uz "mīzējiem" strādā...pat Džo pieklusis, "mīzēji" nomierinājuši


Un cik procenti raķešu neuzsprāgs šahtās un cik neuzkritīs pašiem uz galvas? Pēc tam, kad Kalnu Karabahā Iskanderi tā sasmīdināja Bayraktarus, ka tie gandrīz apmīzās, krievu kroplīšiem derēja nokaunēties.

Atbildēt

jaajaa

12.04.2022. 19:41

»

Wow

Hruščovam toreiz bija tikai 2 atombumbas. Bet uz Mīzējiem nostrādāja


...Putinam šodien ir ap 6000 bumbu...un arī uz "mīzējiem" strādā...pat Džo pieklusis, "mīzēji" nomierinājuši...

Atbildēt

Ibars Ijabs- Mujabels

12.04.2022. 19:26

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences!

“Es jums nepateikšu neko jaunu, kas līdz šim nebūtu jau dzirdēts! Teiksim tā, tās lietas ir visai šķidras! Te par ziepēm vien vairs nevar runāt, tā tīri izsakoties!”

Tā steidzīgi sasauktajā preses konferencē 2022. gada 12. maijā tieši no lidmašīnas trapa Rīgas lidostā izteicās eiroparlamentārietis Ibars Ījabs- Mujābelis.

“Teikšu īsi pilnīgi svaigas ziņas no Briseles. Ko vajag un kas līdz šim nav darīts gana labi! Tātad ar steigu apbruņot ar ieročiem Ukrainas aizstāvjus! Atteikties no Krievijas gāzes un naftas! Atslēgt Krievijas bankas! Saukt pie atbildības kara noziedzniekus! Šīs ir vissvarīgākās lietas!”

Tālāk, kā no tribīnes, uzklājis sev Ukrainas karogu, viņš neapstājies turpina, klausītājus aiz šausmām bezmaz iedzenot stāvus zemē : “Šausminošās ainas ko redzam no Krievijas kara noziegumiem Ukrainas pilsētās un, man ciemojoties Latvijā, atliek atkal un atkal jautāt: ko mēs varam darīt, lai stātos pretī agresoram?”

Viņš satraukts klātesošajiem atklāja: “Latvijas cilvēki tam pašaizliedzīgi ziedo naudu Ukrainas armijai, es vēl pietaupu savus eventuālos feniņus laikam, kad citu ziedojumi beigsies. Es ceru, ka tas kaut kad notiksies. Neesmu dzirdējis, ka eiroparlamentārieši sacenstos ar ziedojumu summām. Algas mums, ja rēķina pret biznesa haizivīm, nav tās lielākās. Nu teiksim tā, no divdesmit tūkstošiem eiro mēnesī, vai ne, katru mēnesi.

Latvijas valdība gan ziedo, tā ir piegādājusi Ukrainai visus iespējamos ieročus un ekipējumu no valsts budžeta līdzekļiem. Tai naudas ir! Vislielāko ieguldījumu tomēr dod Latvijas diplomāti, kas turpina strādāt ar saviem ES un NATO kolēģiem pie vēl stingrākas atbildes Krievijai uz tās agresiju Ukrainā. Bet saprotiet paši! Diplomātu ieroči ir tikai vārdi un akcenti tajos! Tos var pamanīt un var neklausīties!

Ikkatra viena diena, kurā Eiropa turpina pirkt Krievijas gāzi, nozīmē vienu miljardu eiro, kas kurina Krievijas kara mašīnu. Ja es tagad arī ziedotu vienu mēnešalgu, tas būtu piliens jūrā. Teiksim tā- ļoti nebūtisks ieguldījums.

Atteikšanās no Krievijas gāzes ir principa jautājums. Un, lai tam būtu jēgpilna efekts, tam ir jāpievienojas visai Rietumu pasaulei.

Lai šo apņēmību īstenotu, vēršu jūsu uzmanību, jau tagad, pavasarī, ir steidzami jāgatavojas nākamajai apkures sezonai, darbs pie tā jāuzsāk nekavējoties:

• jāizmaina likumi, jo no tiem siltums nerodas;

• ja nepieciešams, jānosaka īpašs, enerģētiskās krīzes režīms, izdalot bezmaksas cirvjus un tautu sūtot mežā;

• radikāli jāatvieglo ceļš vēja parku būvniecībai, ir zinātniski pierādīts, ka vējš, kas darbina elektrības mašīnas, atjaunojas pats un lielā ātrumā, turklāt vējš ir vairākkārt lietojams resurss. Tas ir tāds resurss, kas, pagriežot vienas mašīnas spārnus, uzreiz ķeras jau pie citas;

Piedalīties uzvaras gājienos pret Putina režīmu mēs varam katrs ar savu rīcību no savām mājām.

Pirmām kārtām, ziedojumiem Ukrainai atliks vairāk, ja samazināsim enerģijas patēriņu:

• mazliet zemāka temperatūra iekštelpās, mazliet siltāks apģērbs; mazāk virināt durvis un logus;

• vēl mazāk karstā ūdens un īsāks laiks dušā; atteikties no vannas, pirts un izklaidēm baseinos;

• atteikties no gāzes katliem, pāriet uz elektrību, sauli, siltumsūkņiem, šķeldu, granulām;

• mazāks auto dzinējs, mazāks degvielas patēriņš, vairāk kopābraukšanas un sabiedriskā transporta izmantošanas. Sekot Itālijas pilsētas Boloņas piemēram, kur jau ieviests “gudrās pilsētas jaudas” pilotprojekts sociālo reitingu sistēmā ar sociālās stimulācijas un soda punktiem;”

“Apturēt Krieviju tagad!”, tāds esot
Gija Verhofstata un antiziedotāja Ibara Ījaba-Mujābeļa, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums Eiropas institūciju līderiem – Eiropadomes Eiropas Komisijas priekšsēdētājai un ES Augstajam pārstāvim ārlietās.

“Tāpēc mēs mudinām jūs nekavējoties sasaukt Eiropadomes ārkārtas sanāksmi ar mērķi:

• noteikt pilnīgu naftas, gāzes un ogļu embargo;

• slēgt visas ostas Krievijas kuģiem un precēm;

• pilnībā atslēgt visas Krievijas bankas no SWIFT sistēmas;

• paplašināt Krievijas oligarhu, amatpersonu un ierēdņu sankciju sarakstu. Paplašinātais sankciju saraksts iedvesmos ziedot un ziedot vēlreiz, tostarp sankcionētajiem, bez iztikas palikušajiem bezdarba apstākļos.

Kā eiropieši, kam patikusi smagā artilērija un vācu haubices, mēs vienmēr sakām “nē genocīdam”!

Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors jau martā ir devies uz Ukrainu. Ja tiesa atradīs pierādījumus par kara noziegumiem, jātiesā būs ne tikai to izpildītāji, bet arī tie, kas deva pavēles un pieņēma lēmumus. Un ne tikai! Jātiesā militārā uzbrukuma Ukrainai tiešie pasūtītāji un plānotāji, kas sakonfliktēja miermīlīgās un gadsimtiem draudzīgās krievu un ukraiņu tautas!

Man ir pietiekami finansiāli uzkrājumi simtos tūkstošos euro un man noteikti ir jābūt atbildīgam un ir jāpiedalās šo noziegumu dokumentēšanā, izmeklēšanā un juridiskajā procesā, kas ļautu tiesāt visus atbildīgos – no kareivja Ivana līdz Putinam un agresijas plānotājiem kopš 2013. gada, kad Vatikāna galva Francisks izsludināja globāla hibrīda kara apstākļus! Tādēļ šī publiski pieejamā ziņa vien jau norāda, ka Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors devies pareizajā virzienā.

Es pat uzņemtos atklāt, ka Gija Verhofstata, mana, Ibara Ijaba-Mujābeļa, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums ir vērsts Starptautiskās Krimināltiesas galvenajam prokuroram doties uz Vatikāna Pilsētvalsti (Stato della Città del Vaticano) un nopratināt Pāvestu Francisku. Tā mēs daudz atrāk nonāksim pie patiesības un tiem apstākļiem, kuri zināmi pāvestam Franciskam, paziņojot, ka “2013. gadā sācies globālais karš”, kura asiņaino fāzi šobrīd vērojam Ukrainas stepēs un pilsētās.”


https://jauns.lv/raksts/zinas/497101-galvenais-uzvarai-par-putinu


Redakcijas piezīme: Mēs dodam iespēju izteikties visiem Briseles funkcionāriem, ja arī autoru viedoklis nesaskan ar redakcijas uzskatiem.

Atbildēt

to Wow

12.04.2022. 19:21

»

Wow

Hruščovam toreiz bija tikai 2 atombumbas. Bet uz Mīzējiem nostrādāja


Būtu amerikāņi bumbas uzmetuši ne Japānai, bet Maskavai, Japāna tāpat būtu kapitulējusi, bet visa krievu pasaule līdz pat šodienai stāvētu srakom.

Atbildēt

Wow

12.04.2022. 18:49

Hruščovam toreiz bija tikai 2 atombumbas. Bet uz Mīzējiem nostrādāja.

Atbildēt

12.04.2022. 18:44

»

bet, propoganda!

Ar ko atšķiras miera un demokratizēšanas misija no speciālās operācijas - vai tā nav tā pati okupācija, ko, propoganda


īsti nav.Amerikāņi nav palikuši šajās zemēs kā augstākā kasta, bet savās “atbrīvotāju”gaitās Austrumeiropā palika miljoniem sarkano nezvēru, kas ne par ko,nu galīgi nekādi,ne spiesti,ne lūgti,negrib atgriezties karsti mīļotajā tēvzemē,ko karsti mīl tikai no droša attāluma un paralēli dzīvot labklājībā,ko uzcēluši citi, citas valstis,tautas.

Atbildēt

Nu

12.04.2022. 18:33

»

bet

Bet USraēla 1945.g. nobombardēja Japānu ar kodolieročiem - un ko nopelnīja


to,ka USA ir vienīgā valsts,uz kurieni emigrē japāņi, tā nav Krievija,ja kas:)

Atbildēt

tu esi vareni asprātīgs augsti inteliģents latvieti

12.04.2022. 18:32

»

pavaicā

tikai ļoti pieklājīgi! Savādāk gadīsies, ka mūsu karavīrs tavu debilo krievu jebaļņiku pārvērtīs asiņainā kotlešu faršā, tava māte, krievu garnizonu kuce, tevi nekad neatpazīs


Bet tavs koments ir pavēršams pret tevi pašu:"debils krievu jebaļņiks pārvērtīs asiņainā kotlešu faršā, un tava māte, krievu garnizonu kuce, tevi nekad neatpazīs"!

Atbildēt

nu nu

12.04.2022. 18:32

»

nelej udeni

Vienkarsie cilveki mileja Stalinu ,jo Stalins nelava ieredniem zagt


Beztiesīgie bezsmadzeņu krievu vergi vienmēr ir cienījuši pātagu un labu bozi un bez pēriena nemaz nevar lāgā iemigt. Ja latviešu strēlnieki būtu krievu militāristus noslīcinājuši Japāņu jūrā, bet tupo krievu bidlomasu sadzinuši lāģeros, celt gaišo nākotni, tad tev, krievu mēslam, latvieši šodien būtu Dieva vietā.
Ak Staļins neļāva zagt? Kā tad ar tiem vagoniem no vāciešiem salaupītā, ko Žukovs veda sev?

Atbildēt

pavaicā

12.04.2022. 18:09

»

bet, propoganda!

Bet, propoganda - ko patreiz Irākā dara tie mūsu 25 karavīri - misionāri, kas atrodas miera misijā Irākā jau 19 gadus pēc demokratizēšanas - vai dala Irākas iedzīvotājiem Laimas konfektes, ko, propoganda


tikai ļoti pieklājīgi! Savādāk gadīsies, ka mūsu karavīrs tavu debilo krievu jebaļņiku pārvērtīs asiņainā kotlešu faršā, tava māte, krievu garnizonu kuce, tevi nekad neatpazīs!

Atbildēt

Staļinam Zelta medaļu

12.04.2022. 18:03

»

gluži

Gluži tā nebija, ka USraēla uzmeta savas atombumbas japānai bez izmēģināšanas - vispirms gluži dabiski vispirms tās izmēģināja uz bikini atola iedzīvotājiem, noslaukot atolu no zemes virsas - pavisam gluži raiti un tekoši


Visas civilizētās tautas kopā visos karos nav tik daudz krievu aizsūtījušas uz elli, cik iemanījās Staļins 30 gados. Putinam nekas tamlīdzīgs nespīd, jo pirmkārt jau vairs nav tik daudz bioloģisko atkritumu.

Atbildēt

vispār jau

12.04.2022. 17:59

»

vispār

Vispār pindosus no Afganistānas talibi padzina kā traku suņu baru pēc 20 okupācijas gadiem, kur okupācijas laikā tika iznīcināti vairāk, kā 1 miljons Afganistānas iedzīvotāju - palasiet vikipēdijā par baltajiem un pūkainajiem okupantiem - masu slepkavām


Tāpat, kā 1989. gadā no Afganistānas, gļēvie krievu šakāļi muks arī Ukrainas, Gruzijas, Moldāvijas, Karēlijas, Kaukāza, Pievolgas, Jakutijas un citām vietām, tikai šoreiz nebūs kur mukt, jo neviens neuzdrīkstēsies jums dot patvērumu un par pēdējiem vēl uz nāvi nesodītiem krieviem, tiks izsludinātas lielas naudas balvas. Ja tev izdosies ilgi netikt noķertam, tad varēsi lapoties, ka tava vērtība varētu sasniegt jau miljonu, tikai rēķinies, ka tad arī tava nāve nebūs tik viegla, kā tiem, kas pirmie dzirdēs Aleksandrova orķestri. Tava nāve būs baisa.

Ja kas, krievu mēsls, krievi Afganistānā 10 gados zvēriski nogalināja 1,5 miljonus afgāņu civilu un ar 15 000 krievu zaldātu asinīm nomēsloja afgāņu zemi. Koalīcijas okupācijas 20 gadu laikā krita ap 180 000 talibu un Afganistānas karavīru, bet koalīcija zaudēja ap 20 000.

Atbildēt

Mārtiņa Bondara skolmeistars

12.04.2022. 17:53

bija Harvardas politologs Grēms Alisons, tur vēl ir daudz gudru žīdu čangļu slavenību izglītošanai.

Atbildēt

gluži

12.04.2022. 17:47

»

ne gluži

Krievi izmēģinot kodolbumbu, pie viena izmēģināja to arī uz vairākiem tūkstošiem sarkanarmiešu, kas visi, protams, aizdevās uz ellu. Tas noteikti nebija noziegums pret cilvēci, jo krieva dzīvībai nav nozīmes. Nav jau nēģeri


Gluži tā nebija, ka USraēla uzmeta savas atombumbas japānai bez izmēģināšanas - vispirms gluži dabiski vispirms tās izmēģināja uz bikini atola iedzīvotājiem, noslaukot atolu no zemes virsas - pavisam gluži raiti un tekoši!

Atbildēt

bet

12.04.2022. 17:42

»

janis

Kas pielietos masu iznīcināšanas ieročus,tas ir pelnījis nāvi. Tas ir tas ļaunums


Bet USraēla 1945.g. nobombardēja Japānu ar kodolieročiem - un ko nopelnīja?

Atbildēt

janis

12.04.2022. 17:41

Kas pielietos masu iznīcināšanas ieročus,tas ir pelnījis nāvi. Tas ir tas ļaunums.

Atbildēt

ne gluži

12.04.2022. 17:39

»

bet, propoganda!

Vai taisnība, ka vienīgā valsts pasaulē, kas līdz šim ir pielietojusi kodolieročus - tā ir USraēla, kas uzmeta atombumbas Japānas pilsētām Hirosimai un Nagasaki un tes nemaz nebija ne kara noziegums, ne noziegums pret cilvēci, ko


Krievi izmēģinot kodolbumbu, pie viena izmēģināja to arī uz vairākiem tūkstošiem sarkanarmiešu, kas visi, protams, aizdevās uz ellu. Tas noteikti nebija noziegums pret cilvēci, jo krieva dzīvībai nav nozīmes. Nav jau nēģeri.

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 17:25

Vai taisnība, ka vienīgā valsts pasaulē, kas līdz šim ir pielietojusi kodolieročus - tā ir USraēla, kas uzmeta atombumbas Japānas pilsētām Hirosimai un Nagasaki un tes nemaz nebija ne kara noziegums, ne noziegums pret cilvēci, ko?

Atbildēt

Kremļa konservi

12.04.2022. 17:21

Biedrs Soloņins, īsi pirms uzbrukšanas Ukrainai teica, ka taktiskie kodolieroči nav bīstamāki par ķīniešu petardēm. Ja notriecot gar zemi, tad gan vajagot izpurināt drēbes, bet ja trieciena vilnis neķer, tad tikai nomazgāt rokas un izskalot muti. Krievi Černobiļas mežā to lieliski pierādīja, ka radiācija tāds nieks vien ir un nedēļu var zagt un slepkavot vēl mierīgi.

Atbildēt

vispār

12.04.2022. 17:06

»

+

asv aizbega no Afganistanas


Vispār pindosus no Afganistānas talibi padzina kā traku suņu baru pēc 20 okupācijas gadiem, kur okupācijas laikā tika iznīcināti vairāk, kā 1 miljons Afganistānas iedzīvotāju - palasiet vikipēdijā par baltajiem un pūkainajiem okupantiem - masu slepkavām...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

21

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

FotoPirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu ciešanām un nepieciešamību atbrīvoties no Krievijas ietekmes, pretī Krievijas valsts simboliem. Piketa dalībniekiem nebija šaubu par to, ka vairāk nekā pusotru gadu pēc pilna apmēra kara sākuma Ukrainā un gadu pēc okupekļa nojaukšanas Pārdaugavā "Maskavas nama" atrašanās Rīgā ir spilgts simbols arvien neatrisinātajai cīņai par Latvijas ģeopolitisko kursu un mūsu pašu interesēm savā valstī.
Lasīt visu...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...