Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

1962

17.04.2022. 22:31

Tur nekāds kodolkars nemaz nebija iespējams.Toreiz, lai sagatavotu krievu raķetes sratam, bija nepieciešamas daudzas stundas. Pa to laiku amiši sabumbotu tas raketes ar parastiem ierociem.

Atbildēt

krievu kroplim

16.04.2022. 08:47

»

sūdam

Vācies, sūds smirdīgais uz Īriju traukus mazgāt. Tur tava vieta


Ja es Īrijā mazgātu traukus, tad pelnītu septiņas reizes vairāk, nekā Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas virusologs, kuru neizbēgami sagaida nāvessods par noziegumiem pret cilvēci.

Atbildēt

vienīgasi košiem nekaunām novēlu

13.04.2022. 09:44

»

šis jau asv komunists

-1962-, tas bija hrušcova fufels...nebija viņam to ieroču...


puķina miličus ar švabrām vai gulagu.....LATVIJĀ MUĻĶU NAV, MŪS IZMĀCĪJA OKUPĀCIJAS GADOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KAS IR KOMUNISTS-ŠARIKOVS

Atbildēt

šis jau asv komunists

13.04.2022. 09:42

-1962-, tas bija hrušcova fufels...nebija viņam to ieroču.............
-Bušs ieveda karakuģus Melnaja jūrā un puķins apklusa
-nāca obama/baidens un puķins okupēja daļu Ukrainas, lezba merekele un komunists šteinmeijers organizēja visas Ukrainas atdošanu bez kara..................................
-nāca Tamaps un pieklusa
-bidons izveda vēstniekus no Ukrainas un skaļi pateica, ka puķinam netraucēs
- UN TAGAD SĀLS!!!!!!!! BIDONS RĪKO ŠAUŠANAS VILCIENOS, SKOLĀS , LAI PANĀKTU IEROČU AIZLIEGUMU AMERIKĀŅIEM!!!!!!!!!!!!!!! puķins spridziana mājas..............komunisti visur vienādi, jo godīgā dzīvē NNULLES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Bezriska risks

13.04.2022. 08:23

Liidz shim us tikusi galaa.

Atbildēt

pat nesapņo, bidla

13.04.2022. 00:16

»

sārta kantoris

Cik maksā propogandas un izcilības centra par troļļošanu un kur var pieteikties par trolli - vai jāpiesakās pie paša sārta Kalnciema ielā


Ne krievu lopiņiem ne to draudziņiem Sārta kantoris neko nemaksās. Tur vajadzīgs vismaz kāds intelekts, kaut vai kā tungusam. Krievs, kura gēniem ir 47 hromosomas, neder.

Atbildēt

ha-ha

12.04.2022. 22:08

Krieviju pārvalda naftu un gāzi pārrījušies gopņiki.Gāze un nafta ir kaitīga garīgajai veselībai,par ko var pārliecināties skatoties uz šo produktu labticīgajiem labuma guvējiem un viņu propogandistiem.

Atbildēt

sārta kantoris

12.04.2022. 21:58

Cik maksā propogandas un izcilības centra par troļļošanu un kur var pieteikties par trolli - vai jāpiesakās pie paša sārta Kalnciema ielā?

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 21:55

»

nu nu

Cik ilgi jūs, nolādētie, visu nicināmie civilizācijas atkritumi, vēl smirdēsiet Latvijā, jeb gribiet sagaidīt, kad jūs aizvedīs mājās Cargo 200 saldētājvagonos


Bet jūs, nolādētie, visu nicināmie civilizācijas atkritumi, algotņi, algotie slepkavas - Afganistānā smirdējāt 20 gadus, līdz jūs smirdīgos talibi padzina ar sūdainu mietu un aizmukāt, kā traku suņu bars! Un Irākā jusu okupantu banda smird jau 19 gadus - vai gaidāt, ka ino rākas jūs arī okupantus padzīs ar sūdaimu mietu, ja?

Atbildēt

nu nu

12.04.2022. 21:20

»

bet, propoganda!

Amerikāņi tak palika Afganistānā pēc okupācijas 20 gadus, kamēr talibi okupantus neizdzina pērn kā traku suņu baru! Un Irākā okupanti ir jau veselus 19 gadus - vai tad nē, propoganda, ko


Cik ilgi jūs, nolādētie, visu nicināmie civilizācijas atkritumi, vēl smirdēsiet Latvijā, jeb gribiet sagaidīt, kad jūs aizvedīs mājās Cargo 200 saldētājvagonos?

Atbildēt

mēslam

12.04.2022. 21:15

»

he, he

ASV joprojām kopš 2.pasaules kara nav izvedušas savu okupācijas karaspēku no VFR un Japānas un faktiski turpina šīs valsts okupēt


Kāda tava, krieva kropļa, daļa, kur atrodas ASV karaspēks? Izvelc no pagultes savu senču kartona koferi, savāc to atvestos tarakānus, blaktis un blusas un vācies uz savu rašku-parašku, izdzimteni smirdīgais!

Atbildēt

bet

12.04.2022. 21:15

»

fakts

Vairāk kā miljonu afgāņu noslepkavoja krievu-padomju okupanti no 1979.gada


Bet USraēlas okupanti noslepkavoja 2 miljonus afgāņu 20 okupācijas gados, līdz talibi pērn okupantus padzina, žēl, bet fakts...

Atbildēt

12.04.2022. 20:19

»

pavaicā

tikai ļoti pieklājīgi! Savādāk gadīsies, ka mūsu karavīrs tavu debilo krievu jebaļņiku pārvērtīs asiņainā kotlešu faršā, tava māte, krievu garnizonu kuce, tevi nekad neatpazīs


Misionārs karavīrs algotnis okupants algotais slepkava miera misiju ietvaros un demokrātijas vārdā Afganistānā, Irākā, Lībijā, Sīrijā...

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 20:14

»

īsti nav.Amerikāņi nav palikuši šajās zemēs kā augstākā kasta, bet savās “atbrīvotāju”gaitās Austrumeiropā palika miljoniem sarkano nezvēru, kas ne par ko,nu galīgi nekādi,ne spiesti,ne lūgti,negrib atgriezties karsti mīļotajā tēvzemē,ko karsti mīl tikai no droša attāluma un paralēli dzīvot labklājībā...


Amerikāņi tak palika Afganistānā pēc okupācijas 20 gadus, kamēr talibi okupantus neizdzina pērn kā traku suņu baru! Un Irākā okupanti ir jau veselus 19 gadus - vai tad nē, propoganda, ko?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

12.04.2022. 20:11

Ja ASV prezidents būtu Kenedijs vai Tramps, tad kodolkara draudi nebūtu, bet Baidens ir slims ar demenci, nesaprot, kas notiek, nesaprot, ko viņš dara, nesaprot, ko viņš pats runā. Tāds idiots pats pat nesapratīs, ka viņš izraisīs kodolkaru.

Atbildēt

nu nu

12.04.2022. 20:06

»

jaajaa

...Putinam šodien ir ap 6000 bumbu...un arī uz "mīzējiem" strādā...pat Džo pieklusis, "mīzēji" nomierinājuši


Un cik procenti raķešu neuzsprāgs šahtās un cik neuzkritīs pašiem uz galvas? Pēc tam, kad Kalnu Karabahā Iskanderi tā sasmīdināja Bayraktarus, ka tie gandrīz apmīzās, krievu kroplīšiem derēja nokaunēties.

Atbildēt

jaajaa

12.04.2022. 19:41

»

Wow

Hruščovam toreiz bija tikai 2 atombumbas. Bet uz Mīzējiem nostrādāja


...Putinam šodien ir ap 6000 bumbu...un arī uz "mīzējiem" strādā...pat Džo pieklusis, "mīzēji" nomierinājuši...

Atbildēt

Ibars Ijabs- Mujabels

12.04.2022. 19:26

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences!

“Es jums nepateikšu neko jaunu, kas līdz šim nebūtu jau dzirdēts! Teiksim tā, tās lietas ir visai šķidras! Te par ziepēm vien vairs nevar runāt, tā tīri izsakoties!”

Tā steidzīgi sasauktajā preses konferencē 2022. gada 12. maijā tieši no lidmašīnas trapa Rīgas lidostā izteicās eiroparlamentārietis Ibars Ījabs- Mujābelis.

“Teikšu īsi pilnīgi svaigas ziņas no Briseles. Ko vajag un kas līdz šim nav darīts gana labi! Tātad ar steigu apbruņot ar ieročiem Ukrainas aizstāvjus! Atteikties no Krievijas gāzes un naftas! Atslēgt Krievijas bankas! Saukt pie atbildības kara noziedzniekus! Šīs ir vissvarīgākās lietas!”

Tālāk, kā no tribīnes, uzklājis sev Ukrainas karogu, viņš neapstājies turpina, klausītājus aiz šausmām bezmaz iedzenot stāvus zemē : “Šausminošās ainas ko redzam no Krievijas kara noziegumiem Ukrainas pilsētās un, man ciemojoties Latvijā, atliek atkal un atkal jautāt: ko mēs varam darīt, lai stātos pretī agresoram?”

Viņš satraukts klātesošajiem atklāja: “Latvijas cilvēki tam pašaizliedzīgi ziedo naudu Ukrainas armijai, es vēl pietaupu savus eventuālos feniņus laikam, kad citu ziedojumi beigsies. Es ceru, ka tas kaut kad notiksies. Neesmu dzirdējis, ka eiroparlamentārieši sacenstos ar ziedojumu summām. Algas mums, ja rēķina pret biznesa haizivīm, nav tās lielākās. Nu teiksim tā, no divdesmit tūkstošiem eiro mēnesī, vai ne, katru mēnesi.

Latvijas valdība gan ziedo, tā ir piegādājusi Ukrainai visus iespējamos ieročus un ekipējumu no valsts budžeta līdzekļiem. Tai naudas ir! Vislielāko ieguldījumu tomēr dod Latvijas diplomāti, kas turpina strādāt ar saviem ES un NATO kolēģiem pie vēl stingrākas atbildes Krievijai uz tās agresiju Ukrainā. Bet saprotiet paši! Diplomātu ieroči ir tikai vārdi un akcenti tajos! Tos var pamanīt un var neklausīties!

Ikkatra viena diena, kurā Eiropa turpina pirkt Krievijas gāzi, nozīmē vienu miljardu eiro, kas kurina Krievijas kara mašīnu. Ja es tagad arī ziedotu vienu mēnešalgu, tas būtu piliens jūrā. Teiksim tā- ļoti nebūtisks ieguldījums.

Atteikšanās no Krievijas gāzes ir principa jautājums. Un, lai tam būtu jēgpilna efekts, tam ir jāpievienojas visai Rietumu pasaulei.

Lai šo apņēmību īstenotu, vēršu jūsu uzmanību, jau tagad, pavasarī, ir steidzami jāgatavojas nākamajai apkures sezonai, darbs pie tā jāuzsāk nekavējoties:

• jāizmaina likumi, jo no tiem siltums nerodas;

• ja nepieciešams, jānosaka īpašs, enerģētiskās krīzes režīms, izdalot bezmaksas cirvjus un tautu sūtot mežā;

• radikāli jāatvieglo ceļš vēja parku būvniecībai, ir zinātniski pierādīts, ka vējš, kas darbina elektrības mašīnas, atjaunojas pats un lielā ātrumā, turklāt vējš ir vairākkārt lietojams resurss. Tas ir tāds resurss, kas, pagriežot vienas mašīnas spārnus, uzreiz ķeras jau pie citas;

Piedalīties uzvaras gājienos pret Putina režīmu mēs varam katrs ar savu rīcību no savām mājām.

Pirmām kārtām, ziedojumiem Ukrainai atliks vairāk, ja samazināsim enerģijas patēriņu:

• mazliet zemāka temperatūra iekštelpās, mazliet siltāks apģērbs; mazāk virināt durvis un logus;

• vēl mazāk karstā ūdens un īsāks laiks dušā; atteikties no vannas, pirts un izklaidēm baseinos;

• atteikties no gāzes katliem, pāriet uz elektrību, sauli, siltumsūkņiem, šķeldu, granulām;

• mazāks auto dzinējs, mazāks degvielas patēriņš, vairāk kopābraukšanas un sabiedriskā transporta izmantošanas. Sekot Itālijas pilsētas Boloņas piemēram, kur jau ieviests “gudrās pilsētas jaudas” pilotprojekts sociālo reitingu sistēmā ar sociālās stimulācijas un soda punktiem;”

“Apturēt Krieviju tagad!”, tāds esot
Gija Verhofstata un antiziedotāja Ibara Ījaba-Mujābeļa, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums Eiropas institūciju līderiem – Eiropadomes Eiropas Komisijas priekšsēdētājai un ES Augstajam pārstāvim ārlietās.

“Tāpēc mēs mudinām jūs nekavējoties sasaukt Eiropadomes ārkārtas sanāksmi ar mērķi:

• noteikt pilnīgu naftas, gāzes un ogļu embargo;

• slēgt visas ostas Krievijas kuģiem un precēm;

• pilnībā atslēgt visas Krievijas bankas no SWIFT sistēmas;

• paplašināt Krievijas oligarhu, amatpersonu un ierēdņu sankciju sarakstu. Paplašinātais sankciju saraksts iedvesmos ziedot un ziedot vēlreiz, tostarp sankcionētajiem, bez iztikas palikušajiem bezdarba apstākļos.

Kā eiropieši, kam patikusi smagā artilērija un vācu haubices, mēs vienmēr sakām “nē genocīdam”!

Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors jau martā ir devies uz Ukrainu. Ja tiesa atradīs pierādījumus par kara noziegumiem, jātiesā būs ne tikai to izpildītāji, bet arī tie, kas deva pavēles un pieņēma lēmumus. Un ne tikai! Jātiesā militārā uzbrukuma Ukrainai tiešie pasūtītāji un plānotāji, kas sakonfliktēja miermīlīgās un gadsimtiem draudzīgās krievu un ukraiņu tautas!

Man ir pietiekami finansiāli uzkrājumi simtos tūkstošos euro un man noteikti ir jābūt atbildīgam un ir jāpiedalās šo noziegumu dokumentēšanā, izmeklēšanā un juridiskajā procesā, kas ļautu tiesāt visus atbildīgos – no kareivja Ivana līdz Putinam un agresijas plānotājiem kopš 2013. gada, kad Vatikāna galva Francisks izsludināja globāla hibrīda kara apstākļus! Tādēļ šī publiski pieejamā ziņa vien jau norāda, ka Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors devies pareizajā virzienā.

Es pat uzņemtos atklāt, ka Gija Verhofstata, mana, Ibara Ijaba-Mujābeļa, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums ir vērsts Starptautiskās Krimināltiesas galvenajam prokuroram doties uz Vatikāna Pilsētvalsti (Stato della Città del Vaticano) un nopratināt Pāvestu Francisku. Tā mēs daudz atrāk nonāksim pie patiesības un tiem apstākļiem, kuri zināmi pāvestam Franciskam, paziņojot, ka “2013. gadā sācies globālais karš”, kura asiņaino fāzi šobrīd vērojam Ukrainas stepēs un pilsētās.”


https://jauns.lv/raksts/zinas/497101-galvenais-uzvarai-par-putinu


Redakcijas piezīme: Mēs dodam iespēju izteikties visiem Briseles funkcionāriem, ja arī autoru viedoklis nesaskan ar redakcijas uzskatiem.

Atbildēt

to Wow

12.04.2022. 19:21

»

Wow

Hruščovam toreiz bija tikai 2 atombumbas. Bet uz Mīzējiem nostrādāja


Būtu amerikāņi bumbas uzmetuši ne Japānai, bet Maskavai, Japāna tāpat būtu kapitulējusi, bet visa krievu pasaule līdz pat šodienai stāvētu srakom.

Atbildēt

Wow

12.04.2022. 18:49

Hruščovam toreiz bija tikai 2 atombumbas. Bet uz Mīzējiem nostrādāja.

Atbildēt

12.04.2022. 18:44

»

bet, propoganda!

Ar ko atšķiras miera un demokratizēšanas misija no speciālās operācijas - vai tā nav tā pati okupācija, ko, propoganda


īsti nav.Amerikāņi nav palikuši šajās zemēs kā augstākā kasta, bet savās “atbrīvotāju”gaitās Austrumeiropā palika miljoniem sarkano nezvēru, kas ne par ko,nu galīgi nekādi,ne spiesti,ne lūgti,negrib atgriezties karsti mīļotajā tēvzemē,ko karsti mīl tikai no droša attāluma un paralēli dzīvot labklājībā,ko uzcēluši citi, citas valstis,tautas.

Atbildēt

Nu

12.04.2022. 18:33

»

bet

Bet USraēla 1945.g. nobombardēja Japānu ar kodolieročiem - un ko nopelnīja


to,ka USA ir vienīgā valsts,uz kurieni emigrē japāņi, tā nav Krievija,ja kas:)

Atbildēt

tu esi vareni asprātīgs augsti inteliģents latvieti

12.04.2022. 18:32

»

pavaicā

tikai ļoti pieklājīgi! Savādāk gadīsies, ka mūsu karavīrs tavu debilo krievu jebaļņiku pārvērtīs asiņainā kotlešu faršā, tava māte, krievu garnizonu kuce, tevi nekad neatpazīs


Bet tavs koments ir pavēršams pret tevi pašu:"debils krievu jebaļņiks pārvērtīs asiņainā kotlešu faršā, un tava māte, krievu garnizonu kuce, tevi nekad neatpazīs"!

Atbildēt

nu nu

12.04.2022. 18:32

»

nelej udeni

Vienkarsie cilveki mileja Stalinu ,jo Stalins nelava ieredniem zagt


Beztiesīgie bezsmadzeņu krievu vergi vienmēr ir cienījuši pātagu un labu bozi un bez pēriena nemaz nevar lāgā iemigt. Ja latviešu strēlnieki būtu krievu militāristus noslīcinājuši Japāņu jūrā, bet tupo krievu bidlomasu sadzinuši lāģeros, celt gaišo nākotni, tad tev, krievu mēslam, latvieši šodien būtu Dieva vietā.
Ak Staļins neļāva zagt? Kā tad ar tiem vagoniem no vāciešiem salaupītā, ko Žukovs veda sev?

Atbildēt

pavaicā

12.04.2022. 18:09

»

bet, propoganda!

Bet, propoganda - ko patreiz Irākā dara tie mūsu 25 karavīri - misionāri, kas atrodas miera misijā Irākā jau 19 gadus pēc demokratizēšanas - vai dala Irākas iedzīvotājiem Laimas konfektes, ko, propoganda


tikai ļoti pieklājīgi! Savādāk gadīsies, ka mūsu karavīrs tavu debilo krievu jebaļņiku pārvērtīs asiņainā kotlešu faršā, tava māte, krievu garnizonu kuce, tevi nekad neatpazīs!

Atbildēt

Staļinam Zelta medaļu

12.04.2022. 18:03

»

gluži

Gluži tā nebija, ka USraēla uzmeta savas atombumbas japānai bez izmēģināšanas - vispirms gluži dabiski vispirms tās izmēģināja uz bikini atola iedzīvotājiem, noslaukot atolu no zemes virsas - pavisam gluži raiti un tekoši


Visas civilizētās tautas kopā visos karos nav tik daudz krievu aizsūtījušas uz elli, cik iemanījās Staļins 30 gados. Putinam nekas tamlīdzīgs nespīd, jo pirmkārt jau vairs nav tik daudz bioloģisko atkritumu.

Atbildēt

vispār jau

12.04.2022. 17:59

»

vispār

Vispār pindosus no Afganistānas talibi padzina kā traku suņu baru pēc 20 okupācijas gadiem, kur okupācijas laikā tika iznīcināti vairāk, kā 1 miljons Afganistānas iedzīvotāju - palasiet vikipēdijā par baltajiem un pūkainajiem okupantiem - masu slepkavām


Tāpat, kā 1989. gadā no Afganistānas, gļēvie krievu šakāļi muks arī Ukrainas, Gruzijas, Moldāvijas, Karēlijas, Kaukāza, Pievolgas, Jakutijas un citām vietām, tikai šoreiz nebūs kur mukt, jo neviens neuzdrīkstēsies jums dot patvērumu un par pēdējiem vēl uz nāvi nesodītiem krieviem, tiks izsludinātas lielas naudas balvas. Ja tev izdosies ilgi netikt noķertam, tad varēsi lapoties, ka tava vērtība varētu sasniegt jau miljonu, tikai rēķinies, ka tad arī tava nāve nebūs tik viegla, kā tiem, kas pirmie dzirdēs Aleksandrova orķestri. Tava nāve būs baisa.

Ja kas, krievu mēsls, krievi Afganistānā 10 gados zvēriski nogalināja 1,5 miljonus afgāņu civilu un ar 15 000 krievu zaldātu asinīm nomēsloja afgāņu zemi. Koalīcijas okupācijas 20 gadu laikā krita ap 180 000 talibu un Afganistānas karavīru, bet koalīcija zaudēja ap 20 000.

Atbildēt

Mārtiņa Bondara skolmeistars

12.04.2022. 17:53

bija Harvardas politologs Grēms Alisons, tur vēl ir daudz gudru žīdu čangļu slavenību izglītošanai.

Atbildēt

gluži

12.04.2022. 17:47

»

ne gluži

Krievi izmēģinot kodolbumbu, pie viena izmēģināja to arī uz vairākiem tūkstošiem sarkanarmiešu, kas visi, protams, aizdevās uz ellu. Tas noteikti nebija noziegums pret cilvēci, jo krieva dzīvībai nav nozīmes. Nav jau nēģeri


Gluži tā nebija, ka USraēla uzmeta savas atombumbas japānai bez izmēģināšanas - vispirms gluži dabiski vispirms tās izmēģināja uz bikini atola iedzīvotājiem, noslaukot atolu no zemes virsas - pavisam gluži raiti un tekoši!

Atbildēt

bet

12.04.2022. 17:42

»

janis

Kas pielietos masu iznīcināšanas ieročus,tas ir pelnījis nāvi. Tas ir tas ļaunums


Bet USraēla 1945.g. nobombardēja Japānu ar kodolieročiem - un ko nopelnīja?

Atbildēt

janis

12.04.2022. 17:41

Kas pielietos masu iznīcināšanas ieročus,tas ir pelnījis nāvi. Tas ir tas ļaunums.

Atbildēt

ne gluži

12.04.2022. 17:39

»

bet, propoganda!

Vai taisnība, ka vienīgā valsts pasaulē, kas līdz šim ir pielietojusi kodolieročus - tā ir USraēla, kas uzmeta atombumbas Japānas pilsētām Hirosimai un Nagasaki un tes nemaz nebija ne kara noziegums, ne noziegums pret cilvēci, ko


Krievi izmēģinot kodolbumbu, pie viena izmēģināja to arī uz vairākiem tūkstošiem sarkanarmiešu, kas visi, protams, aizdevās uz ellu. Tas noteikti nebija noziegums pret cilvēci, jo krieva dzīvībai nav nozīmes. Nav jau nēģeri.

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 17:25

Vai taisnība, ka vienīgā valsts pasaulē, kas līdz šim ir pielietojusi kodolieročus - tā ir USraēla, kas uzmeta atombumbas Japānas pilsētām Hirosimai un Nagasaki un tes nemaz nebija ne kara noziegums, ne noziegums pret cilvēci, ko?

Atbildēt

Kremļa konservi

12.04.2022. 17:21

Biedrs Soloņins, īsi pirms uzbrukšanas Ukrainai teica, ka taktiskie kodolieroči nav bīstamāki par ķīniešu petardēm. Ja notriecot gar zemi, tad gan vajagot izpurināt drēbes, bet ja trieciena vilnis neķer, tad tikai nomazgāt rokas un izskalot muti. Krievi Černobiļas mežā to lieliski pierādīja, ka radiācija tāds nieks vien ir un nedēļu var zagt un slepkavot vēl mierīgi.

Atbildēt

vispār

12.04.2022. 17:06

»

+

asv aizbega no Afganistanas


Vispār pindosus no Afganistānas talibi padzina kā traku suņu baru pēc 20 okupācijas gadiem, kur okupācijas laikā tika iznīcināti vairāk, kā 1 miljons Afganistānas iedzīvotāju - palasiet vikipēdijā par baltajiem un pūkainajiem okupantiem - masu slepkavām...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...