Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

1962

17.04.2022. 22:31

Tur nekāds kodolkars nemaz nebija iespējams.Toreiz, lai sagatavotu krievu raķetes sratam, bija nepieciešamas daudzas stundas. Pa to laiku amiši sabumbotu tas raketes ar parastiem ierociem.

Atbildēt

krievu kroplim

16.04.2022. 08:47

»

sūdam

Vācies, sūds smirdīgais uz Īriju traukus mazgāt. Tur tava vieta


Ja es Īrijā mazgātu traukus, tad pelnītu septiņas reizes vairāk, nekā Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas virusologs, kuru neizbēgami sagaida nāvessods par noziegumiem pret cilvēci.

Atbildēt

vienīgasi košiem nekaunām novēlu

13.04.2022. 09:44

»

šis jau asv komunists

-1962-, tas bija hrušcova fufels...nebija viņam to ieroču...


puķina miličus ar švabrām vai gulagu.....LATVIJĀ MUĻĶU NAV, MŪS IZMĀCĪJA OKUPĀCIJAS GADOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KAS IR KOMUNISTS-ŠARIKOVS

Atbildēt

šis jau asv komunists

13.04.2022. 09:42

-1962-, tas bija hrušcova fufels...nebija viņam to ieroču.............
-Bušs ieveda karakuģus Melnaja jūrā un puķins apklusa
-nāca obama/baidens un puķins okupēja daļu Ukrainas, lezba merekele un komunists šteinmeijers organizēja visas Ukrainas atdošanu bez kara..................................
-nāca Tamaps un pieklusa
-bidons izveda vēstniekus no Ukrainas un skaļi pateica, ka puķinam netraucēs
- UN TAGAD SĀLS!!!!!!!! BIDONS RĪKO ŠAUŠANAS VILCIENOS, SKOLĀS , LAI PANĀKTU IEROČU AIZLIEGUMU AMERIKĀŅIEM!!!!!!!!!!!!!!! puķins spridziana mājas..............komunisti visur vienādi, jo godīgā dzīvē NNULLES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Bezriska risks

13.04.2022. 08:23

Liidz shim us tikusi galaa.

Atbildēt

pat nesapņo, bidla

13.04.2022. 00:16

»

sārta kantoris

Cik maksā propogandas un izcilības centra par troļļošanu un kur var pieteikties par trolli - vai jāpiesakās pie paša sārta Kalnciema ielā


Ne krievu lopiņiem ne to draudziņiem Sārta kantoris neko nemaksās. Tur vajadzīgs vismaz kāds intelekts, kaut vai kā tungusam. Krievs, kura gēniem ir 47 hromosomas, neder.

Atbildēt

ha-ha

12.04.2022. 22:08

Krieviju pārvalda naftu un gāzi pārrījušies gopņiki.Gāze un nafta ir kaitīga garīgajai veselībai,par ko var pārliecināties skatoties uz šo produktu labticīgajiem labuma guvējiem un viņu propogandistiem.

Atbildēt

sārta kantoris

12.04.2022. 21:58

Cik maksā propogandas un izcilības centra par troļļošanu un kur var pieteikties par trolli - vai jāpiesakās pie paša sārta Kalnciema ielā?

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 21:55

»

nu nu

Cik ilgi jūs, nolādētie, visu nicināmie civilizācijas atkritumi, vēl smirdēsiet Latvijā, jeb gribiet sagaidīt, kad jūs aizvedīs mājās Cargo 200 saldētājvagonos


Bet jūs, nolādētie, visu nicināmie civilizācijas atkritumi, algotņi, algotie slepkavas - Afganistānā smirdējāt 20 gadus, līdz jūs smirdīgos talibi padzina ar sūdainu mietu un aizmukāt, kā traku suņu bars! Un Irākā jusu okupantu banda smird jau 19 gadus - vai gaidāt, ka ino rākas jūs arī okupantus padzīs ar sūdaimu mietu, ja?

Atbildēt

nu nu

12.04.2022. 21:20

»

bet, propoganda!

Amerikāņi tak palika Afganistānā pēc okupācijas 20 gadus, kamēr talibi okupantus neizdzina pērn kā traku suņu baru! Un Irākā okupanti ir jau veselus 19 gadus - vai tad nē, propoganda, ko


Cik ilgi jūs, nolādētie, visu nicināmie civilizācijas atkritumi, vēl smirdēsiet Latvijā, jeb gribiet sagaidīt, kad jūs aizvedīs mājās Cargo 200 saldētājvagonos?

Atbildēt

mēslam

12.04.2022. 21:15

»

he, he

ASV joprojām kopš 2.pasaules kara nav izvedušas savu okupācijas karaspēku no VFR un Japānas un faktiski turpina šīs valsts okupēt


Kāda tava, krieva kropļa, daļa, kur atrodas ASV karaspēks? Izvelc no pagultes savu senču kartona koferi, savāc to atvestos tarakānus, blaktis un blusas un vācies uz savu rašku-parašku, izdzimteni smirdīgais!

Atbildēt

bet

12.04.2022. 21:15

»

fakts

Vairāk kā miljonu afgāņu noslepkavoja krievu-padomju okupanti no 1979.gada


Bet USraēlas okupanti noslepkavoja 2 miljonus afgāņu 20 okupācijas gados, līdz talibi pērn okupantus padzina, žēl, bet fakts...

Atbildēt

12.04.2022. 20:19

»

pavaicā

tikai ļoti pieklājīgi! Savādāk gadīsies, ka mūsu karavīrs tavu debilo krievu jebaļņiku pārvērtīs asiņainā kotlešu faršā, tava māte, krievu garnizonu kuce, tevi nekad neatpazīs


Misionārs karavīrs algotnis okupants algotais slepkava miera misiju ietvaros un demokrātijas vārdā Afganistānā, Irākā, Lībijā, Sīrijā...

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 20:14

»

īsti nav.Amerikāņi nav palikuši šajās zemēs kā augstākā kasta, bet savās “atbrīvotāju”gaitās Austrumeiropā palika miljoniem sarkano nezvēru, kas ne par ko,nu galīgi nekādi,ne spiesti,ne lūgti,negrib atgriezties karsti mīļotajā tēvzemē,ko karsti mīl tikai no droša attāluma un paralēli dzīvot labklājībā...


Amerikāņi tak palika Afganistānā pēc okupācijas 20 gadus, kamēr talibi okupantus neizdzina pērn kā traku suņu baru! Un Irākā okupanti ir jau veselus 19 gadus - vai tad nē, propoganda, ko?

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

12.04.2022. 20:11

Ja ASV prezidents būtu Kenedijs vai Tramps, tad kodolkara draudi nebūtu, bet Baidens ir slims ar demenci, nesaprot, kas notiek, nesaprot, ko viņš dara, nesaprot, ko viņš pats runā. Tāds idiots pats pat nesapratīs, ka viņš izraisīs kodolkaru.

Atbildēt

nu nu

12.04.2022. 20:06

»

jaajaa

...Putinam šodien ir ap 6000 bumbu...un arī uz "mīzējiem" strādā...pat Džo pieklusis, "mīzēji" nomierinājuši


Un cik procenti raķešu neuzsprāgs šahtās un cik neuzkritīs pašiem uz galvas? Pēc tam, kad Kalnu Karabahā Iskanderi tā sasmīdināja Bayraktarus, ka tie gandrīz apmīzās, krievu kroplīšiem derēja nokaunēties.

Atbildēt

jaajaa

12.04.2022. 19:41

»

Wow

Hruščovam toreiz bija tikai 2 atombumbas. Bet uz Mīzējiem nostrādāja


...Putinam šodien ir ap 6000 bumbu...un arī uz "mīzējiem" strādā...pat Džo pieklusis, "mīzēji" nomierinājuši...

Atbildēt

Ibars Ijabs- Mujabels

12.04.2022. 19:26

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences!

“Es jums nepateikšu neko jaunu, kas līdz šim nebūtu jau dzirdēts! Teiksim tā, tās lietas ir visai šķidras! Te par ziepēm vien vairs nevar runāt, tā tīri izsakoties!”

Tā steidzīgi sasauktajā preses konferencē 2022. gada 12. maijā tieši no lidmašīnas trapa Rīgas lidostā izteicās eiroparlamentārietis Ibars Ījabs- Mujābelis.

“Teikšu īsi pilnīgi svaigas ziņas no Briseles. Ko vajag un kas līdz šim nav darīts gana labi! Tātad ar steigu apbruņot ar ieročiem Ukrainas aizstāvjus! Atteikties no Krievijas gāzes un naftas! Atslēgt Krievijas bankas! Saukt pie atbildības kara noziedzniekus! Šīs ir vissvarīgākās lietas!”

Tālāk, kā no tribīnes, uzklājis sev Ukrainas karogu, viņš neapstājies turpina, klausītājus aiz šausmām bezmaz iedzenot stāvus zemē : “Šausminošās ainas ko redzam no Krievijas kara noziegumiem Ukrainas pilsētās un, man ciemojoties Latvijā, atliek atkal un atkal jautāt: ko mēs varam darīt, lai stātos pretī agresoram?”

Viņš satraukts klātesošajiem atklāja: “Latvijas cilvēki tam pašaizliedzīgi ziedo naudu Ukrainas armijai, es vēl pietaupu savus eventuālos feniņus laikam, kad citu ziedojumi beigsies. Es ceru, ka tas kaut kad notiksies. Neesmu dzirdējis, ka eiroparlamentārieši sacenstos ar ziedojumu summām. Algas mums, ja rēķina pret biznesa haizivīm, nav tās lielākās. Nu teiksim tā, no divdesmit tūkstošiem eiro mēnesī, vai ne, katru mēnesi.

Latvijas valdība gan ziedo, tā ir piegādājusi Ukrainai visus iespējamos ieročus un ekipējumu no valsts budžeta līdzekļiem. Tai naudas ir! Vislielāko ieguldījumu tomēr dod Latvijas diplomāti, kas turpina strādāt ar saviem ES un NATO kolēģiem pie vēl stingrākas atbildes Krievijai uz tās agresiju Ukrainā. Bet saprotiet paši! Diplomātu ieroči ir tikai vārdi un akcenti tajos! Tos var pamanīt un var neklausīties!

Ikkatra viena diena, kurā Eiropa turpina pirkt Krievijas gāzi, nozīmē vienu miljardu eiro, kas kurina Krievijas kara mašīnu. Ja es tagad arī ziedotu vienu mēnešalgu, tas būtu piliens jūrā. Teiksim tā- ļoti nebūtisks ieguldījums.

Atteikšanās no Krievijas gāzes ir principa jautājums. Un, lai tam būtu jēgpilna efekts, tam ir jāpievienojas visai Rietumu pasaulei.

Lai šo apņēmību īstenotu, vēršu jūsu uzmanību, jau tagad, pavasarī, ir steidzami jāgatavojas nākamajai apkures sezonai, darbs pie tā jāuzsāk nekavējoties:

• jāizmaina likumi, jo no tiem siltums nerodas;

• ja nepieciešams, jānosaka īpašs, enerģētiskās krīzes režīms, izdalot bezmaksas cirvjus un tautu sūtot mežā;

• radikāli jāatvieglo ceļš vēja parku būvniecībai, ir zinātniski pierādīts, ka vējš, kas darbina elektrības mašīnas, atjaunojas pats un lielā ātrumā, turklāt vējš ir vairākkārt lietojams resurss. Tas ir tāds resurss, kas, pagriežot vienas mašīnas spārnus, uzreiz ķeras jau pie citas;

Piedalīties uzvaras gājienos pret Putina režīmu mēs varam katrs ar savu rīcību no savām mājām.

Pirmām kārtām, ziedojumiem Ukrainai atliks vairāk, ja samazināsim enerģijas patēriņu:

• mazliet zemāka temperatūra iekštelpās, mazliet siltāks apģērbs; mazāk virināt durvis un logus;

• vēl mazāk karstā ūdens un īsāks laiks dušā; atteikties no vannas, pirts un izklaidēm baseinos;

• atteikties no gāzes katliem, pāriet uz elektrību, sauli, siltumsūkņiem, šķeldu, granulām;

• mazāks auto dzinējs, mazāks degvielas patēriņš, vairāk kopābraukšanas un sabiedriskā transporta izmantošanas. Sekot Itālijas pilsētas Boloņas piemēram, kur jau ieviests “gudrās pilsētas jaudas” pilotprojekts sociālo reitingu sistēmā ar sociālās stimulācijas un soda punktiem;”

“Apturēt Krieviju tagad!”, tāds esot
Gija Verhofstata un antiziedotāja Ibara Ījaba-Mujābeļa, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums Eiropas institūciju līderiem – Eiropadomes Eiropas Komisijas priekšsēdētājai un ES Augstajam pārstāvim ārlietās.

“Tāpēc mēs mudinām jūs nekavējoties sasaukt Eiropadomes ārkārtas sanāksmi ar mērķi:

• noteikt pilnīgu naftas, gāzes un ogļu embargo;

• slēgt visas ostas Krievijas kuģiem un precēm;

• pilnībā atslēgt visas Krievijas bankas no SWIFT sistēmas;

• paplašināt Krievijas oligarhu, amatpersonu un ierēdņu sankciju sarakstu. Paplašinātais sankciju saraksts iedvesmos ziedot un ziedot vēlreiz, tostarp sankcionētajiem, bez iztikas palikušajiem bezdarba apstākļos.

Kā eiropieši, kam patikusi smagā artilērija un vācu haubices, mēs vienmēr sakām “nē genocīdam”!

Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors jau martā ir devies uz Ukrainu. Ja tiesa atradīs pierādījumus par kara noziegumiem, jātiesā būs ne tikai to izpildītāji, bet arī tie, kas deva pavēles un pieņēma lēmumus. Un ne tikai! Jātiesā militārā uzbrukuma Ukrainai tiešie pasūtītāji un plānotāji, kas sakonfliktēja miermīlīgās un gadsimtiem draudzīgās krievu un ukraiņu tautas!

Man ir pietiekami finansiāli uzkrājumi simtos tūkstošos euro un man noteikti ir jābūt atbildīgam un ir jāpiedalās šo noziegumu dokumentēšanā, izmeklēšanā un juridiskajā procesā, kas ļautu tiesāt visus atbildīgos – no kareivja Ivana līdz Putinam un agresijas plānotājiem kopš 2013. gada, kad Vatikāna galva Francisks izsludināja globāla hibrīda kara apstākļus! Tādēļ šī publiski pieejamā ziņa vien jau norāda, ka Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors devies pareizajā virzienā.

Es pat uzņemtos atklāt, ka Gija Verhofstata, mana, Ibara Ijaba-Mujābeļa, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums ir vērsts Starptautiskās Krimināltiesas galvenajam prokuroram doties uz Vatikāna Pilsētvalsti (Stato della Città del Vaticano) un nopratināt Pāvestu Francisku. Tā mēs daudz atrāk nonāksim pie patiesības un tiem apstākļiem, kuri zināmi pāvestam Franciskam, paziņojot, ka “2013. gadā sācies globālais karš”, kura asiņaino fāzi šobrīd vērojam Ukrainas stepēs un pilsētās.”


https://jauns.lv/raksts/zinas/497101-galvenais-uzvarai-par-putinu


Redakcijas piezīme: Mēs dodam iespēju izteikties visiem Briseles funkcionāriem, ja arī autoru viedoklis nesaskan ar redakcijas uzskatiem.

Atbildēt

to Wow

12.04.2022. 19:21

»

Wow

Hruščovam toreiz bija tikai 2 atombumbas. Bet uz Mīzējiem nostrādāja


Būtu amerikāņi bumbas uzmetuši ne Japānai, bet Maskavai, Japāna tāpat būtu kapitulējusi, bet visa krievu pasaule līdz pat šodienai stāvētu srakom.

Atbildēt

Wow

12.04.2022. 18:49

Hruščovam toreiz bija tikai 2 atombumbas. Bet uz Mīzējiem nostrādāja.

Atbildēt

12.04.2022. 18:44

»

bet, propoganda!

Ar ko atšķiras miera un demokratizēšanas misija no speciālās operācijas - vai tā nav tā pati okupācija, ko, propoganda


īsti nav.Amerikāņi nav palikuši šajās zemēs kā augstākā kasta, bet savās “atbrīvotāju”gaitās Austrumeiropā palika miljoniem sarkano nezvēru, kas ne par ko,nu galīgi nekādi,ne spiesti,ne lūgti,negrib atgriezties karsti mīļotajā tēvzemē,ko karsti mīl tikai no droša attāluma un paralēli dzīvot labklājībā,ko uzcēluši citi, citas valstis,tautas.

Atbildēt

Nu

12.04.2022. 18:33

»

bet

Bet USraēla 1945.g. nobombardēja Japānu ar kodolieročiem - un ko nopelnīja


to,ka USA ir vienīgā valsts,uz kurieni emigrē japāņi, tā nav Krievija,ja kas:)

Atbildēt

tu esi vareni asprātīgs augsti inteliģents latvieti

12.04.2022. 18:32

»

pavaicā

tikai ļoti pieklājīgi! Savādāk gadīsies, ka mūsu karavīrs tavu debilo krievu jebaļņiku pārvērtīs asiņainā kotlešu faršā, tava māte, krievu garnizonu kuce, tevi nekad neatpazīs


Bet tavs koments ir pavēršams pret tevi pašu:"debils krievu jebaļņiks pārvērtīs asiņainā kotlešu faršā, un tava māte, krievu garnizonu kuce, tevi nekad neatpazīs"!

Atbildēt

nu nu

12.04.2022. 18:32

»

nelej udeni

Vienkarsie cilveki mileja Stalinu ,jo Stalins nelava ieredniem zagt


Beztiesīgie bezsmadzeņu krievu vergi vienmēr ir cienījuši pātagu un labu bozi un bez pēriena nemaz nevar lāgā iemigt. Ja latviešu strēlnieki būtu krievu militāristus noslīcinājuši Japāņu jūrā, bet tupo krievu bidlomasu sadzinuši lāģeros, celt gaišo nākotni, tad tev, krievu mēslam, latvieši šodien būtu Dieva vietā.
Ak Staļins neļāva zagt? Kā tad ar tiem vagoniem no vāciešiem salaupītā, ko Žukovs veda sev?

Atbildēt

pavaicā

12.04.2022. 18:09

»

bet, propoganda!

Bet, propoganda - ko patreiz Irākā dara tie mūsu 25 karavīri - misionāri, kas atrodas miera misijā Irākā jau 19 gadus pēc demokratizēšanas - vai dala Irākas iedzīvotājiem Laimas konfektes, ko, propoganda


tikai ļoti pieklājīgi! Savādāk gadīsies, ka mūsu karavīrs tavu debilo krievu jebaļņiku pārvērtīs asiņainā kotlešu faršā, tava māte, krievu garnizonu kuce, tevi nekad neatpazīs!

Atbildēt

Staļinam Zelta medaļu

12.04.2022. 18:03

»

gluži

Gluži tā nebija, ka USraēla uzmeta savas atombumbas japānai bez izmēģināšanas - vispirms gluži dabiski vispirms tās izmēģināja uz bikini atola iedzīvotājiem, noslaukot atolu no zemes virsas - pavisam gluži raiti un tekoši


Visas civilizētās tautas kopā visos karos nav tik daudz krievu aizsūtījušas uz elli, cik iemanījās Staļins 30 gados. Putinam nekas tamlīdzīgs nespīd, jo pirmkārt jau vairs nav tik daudz bioloģisko atkritumu.

Atbildēt

vispār jau

12.04.2022. 17:59

»

vispār

Vispār pindosus no Afganistānas talibi padzina kā traku suņu baru pēc 20 okupācijas gadiem, kur okupācijas laikā tika iznīcināti vairāk, kā 1 miljons Afganistānas iedzīvotāju - palasiet vikipēdijā par baltajiem un pūkainajiem okupantiem - masu slepkavām


Tāpat, kā 1989. gadā no Afganistānas, gļēvie krievu šakāļi muks arī Ukrainas, Gruzijas, Moldāvijas, Karēlijas, Kaukāza, Pievolgas, Jakutijas un citām vietām, tikai šoreiz nebūs kur mukt, jo neviens neuzdrīkstēsies jums dot patvērumu un par pēdējiem vēl uz nāvi nesodītiem krieviem, tiks izsludinātas lielas naudas balvas. Ja tev izdosies ilgi netikt noķertam, tad varēsi lapoties, ka tava vērtība varētu sasniegt jau miljonu, tikai rēķinies, ka tad arī tava nāve nebūs tik viegla, kā tiem, kas pirmie dzirdēs Aleksandrova orķestri. Tava nāve būs baisa.

Ja kas, krievu mēsls, krievi Afganistānā 10 gados zvēriski nogalināja 1,5 miljonus afgāņu civilu un ar 15 000 krievu zaldātu asinīm nomēsloja afgāņu zemi. Koalīcijas okupācijas 20 gadu laikā krita ap 180 000 talibu un Afganistānas karavīru, bet koalīcija zaudēja ap 20 000.

Atbildēt

Mārtiņa Bondara skolmeistars

12.04.2022. 17:53

bija Harvardas politologs Grēms Alisons, tur vēl ir daudz gudru žīdu čangļu slavenību izglītošanai.

Atbildēt

gluži

12.04.2022. 17:47

»

ne gluži

Krievi izmēģinot kodolbumbu, pie viena izmēģināja to arī uz vairākiem tūkstošiem sarkanarmiešu, kas visi, protams, aizdevās uz ellu. Tas noteikti nebija noziegums pret cilvēci, jo krieva dzīvībai nav nozīmes. Nav jau nēģeri


Gluži tā nebija, ka USraēla uzmeta savas atombumbas japānai bez izmēģināšanas - vispirms gluži dabiski vispirms tās izmēģināja uz bikini atola iedzīvotājiem, noslaukot atolu no zemes virsas - pavisam gluži raiti un tekoši!

Atbildēt

bet

12.04.2022. 17:42

»

janis

Kas pielietos masu iznīcināšanas ieročus,tas ir pelnījis nāvi. Tas ir tas ļaunums


Bet USraēla 1945.g. nobombardēja Japānu ar kodolieročiem - un ko nopelnīja?

Atbildēt

janis

12.04.2022. 17:41

Kas pielietos masu iznīcināšanas ieročus,tas ir pelnījis nāvi. Tas ir tas ļaunums.

Atbildēt

ne gluži

12.04.2022. 17:39

»

bet, propoganda!

Vai taisnība, ka vienīgā valsts pasaulē, kas līdz šim ir pielietojusi kodolieročus - tā ir USraēla, kas uzmeta atombumbas Japānas pilsētām Hirosimai un Nagasaki un tes nemaz nebija ne kara noziegums, ne noziegums pret cilvēci, ko


Krievi izmēģinot kodolbumbu, pie viena izmēģināja to arī uz vairākiem tūkstošiem sarkanarmiešu, kas visi, protams, aizdevās uz ellu. Tas noteikti nebija noziegums pret cilvēci, jo krieva dzīvībai nav nozīmes. Nav jau nēģeri.

Atbildēt

bet, propoganda!

12.04.2022. 17:25

Vai taisnība, ka vienīgā valsts pasaulē, kas līdz šim ir pielietojusi kodolieročus - tā ir USraēla, kas uzmeta atombumbas Japānas pilsētām Hirosimai un Nagasaki un tes nemaz nebija ne kara noziegums, ne noziegums pret cilvēci, ko?

Atbildēt

Kremļa konservi

12.04.2022. 17:21

Biedrs Soloņins, īsi pirms uzbrukšanas Ukrainai teica, ka taktiskie kodolieroči nav bīstamāki par ķīniešu petardēm. Ja notriecot gar zemi, tad gan vajagot izpurināt drēbes, bet ja trieciena vilnis neķer, tad tikai nomazgāt rokas un izskalot muti. Krievi Černobiļas mežā to lieliski pierādīja, ka radiācija tāds nieks vien ir un nedēļu var zagt un slepkavot vēl mierīgi.

Atbildēt

vispār

12.04.2022. 17:06

»

+

asv aizbega no Afganistanas


Vispār pindosus no Afganistānas talibi padzina kā traku suņu baru pēc 20 okupācijas gadiem, kur okupācijas laikā tika iznīcināti vairāk, kā 1 miljons Afganistānas iedzīvotāju - palasiet vikipēdijā par baltajiem un pūkainajiem okupantiem - masu slepkavām...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...