Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

SIA "Nakte”, Grobiņas nov., Grobiņas pag., "Priedoli" - dalībnieki Aivars Priedols un Elīna Pirtniece-Niķele, kas arī šīs SIA valdes locekle.

Grobiņas novada 2018.gada 29.marta domes protokols rāda, ka  Aivars Priedols balsoja par jauna sociālā dienesta vadītājas vietnieces amata izveidi, kurā 1.aprīlī tika pieņemta viņa darījumu partnere Elīna Pirtniece-Niķele.

Ir pieņemti vēl citi lēmumi. Grobiņas novada 2019.gada 26.septembra domes sēdē Aivars Priedols balsoja par darījumu partneres Elīnas Pirtnieces-Niķeles iecelšanu amatā.

SIA "Grobiņas betons", Grobiņas pag., "Priedoli" - īpašnieki ir Aivars Priedols un Krētainis Jānis, kas ir arī šīs SIA valdes loceklis.

Mairita Krētaine ir bijušā Sociālā dienesta vadītāja. Mairitas Krētaines māte ir Ilga Heinacka - Grobiņas deputāte, iepirkumu komisijas vadītāja.

Ilga Heinacka strādā un ir amatpersona SIA "Grobiņas HES", un kā deputāte ir pieņēmusi lēmumus par līdzekļu piešķiršanu SIA "Grobiņas HES ".

SIA "Grobiņas HES" iepirkumā  “Nomaļu grunts uzauguma noņemšana Grobiņas novadā” iesniedza piedāvājumu par 15 500 EUR, bet līgumu noslēdza par summu 41 999 EUR, kas pārsniedz citus piedāvājumus.

Iepirkumu komisijas noslēguma ziņojumu ir parakstījusi Ilga Heinacka, SIA "Betona tehnika" īpašnieka un valdes locekļa Jāņa  Krētaiņa sievasmāte.

Pretēji likumam ir noslēpts deleģēšanas līgums, jo Grobiņas mājas lapā nav publicēts Deleģēšanas līgums starp Grobiņas novada domi un SIA "Grobiņas HES".

Aivars Priedols ir pieņēmis lēmumus par darījumu partnera Jāņa  Krētaiņa sievu Mairitu Krētaini.

Iepirkumā „Ūdens atvades sistēmas sakārtošana Grobiņas novadā” piedalījās divi uzņēmumi - SIA “Grobiņas meliorators”, kur 100% daļu īpašnieks un valdes loceklis ir Māris Ilsters, un SIA "GN komunālserviss", kur 100% daļu īpašniece Ieva Ilstere (Dalke) ir Māra Ilstera māsa.

Iespējams ka piedāvājumi ir saistīti. Uz piedāvājuma iesniegšanas brīdi SIA “Grobiņas meliorators” bija  nodokļu parādi, kas nozīmēja ka SIA “Grobiņas meliorators” piedāvājumu izslēgs.

Iepriekš līdzīgā iepirkumā uz līdzīgiem darbiem  „Grāvju rakšana un tīrīšana, caurteku remonts un uzstādīšana Grobiņas novadā” bija prasība būt reģistrētiem Būvkomersantu reģistrā, specifiskā Meliorācijas darbu profilā, bet šoreiz prasības par Būvkomersantu reģistru prasības nebija.

Rezultātā iepirkumā „Grāvju rakšana un tīrīšana, caurteku remonts un uzstādīšana Grobiņas novadā”   līgumu noslēdza ar SIA “Grobiņas meliorators”. Šo līgumu starp SIA “Grobiņas meliorators” un "Grobiņas HES" SIA noslēdza valdes locekle Ginta Veidemane, kura ir Māra Ilstera darījuma partnere. Darbus faktiski pilda „Grobiņas meliorators”.

Iepirkumā „Tāši Ābeļi autoceļa remonts” tika iekļauta prasība par meliorācijas speciālista iekļaušanu piedāvājumā, kaut ir autoceļa būvdarbi, līdz ar ko tika izslēgta tāda profesionāla ceļu uzturēšanas sabiedrība kā “Latvijas autoceļu uzturētājs”, bet līgumu Ginta Veidemane noslēdza ar SIA „Grobiņas meliorators”.

Līdzīga satura līgums ir noslēgts starp SIA “Grobiņas meliorators”, kur 100% daļu īpašnieks un valdes loceklis Māris Ilsters, un SIA „Grobiņas namserviss”, kur valdes locekle ir Ginta Veidemane

Arī SIA „Grobiņas HES” valdes locekle ir Ginta Veidemane, kurai 100% pieder SIA "Finanšu vadības birojs" ar adresi Dunalkas pag., Inti , kas ir Māra Ilstera īpašums, iepriekš viņa tur bija arī valdes locekle un, iespējams, arī nodrošina SIA “Grobiņas meliorators” finanšu apkalpošanu. Iespējams, ka SIA "Finanšu vadības birojs" tiek maksāts arī no citām Grobiņas novada pašvaldības institūcijām.

Iepriekš Grobiņas pagasta padomes laikā bija SIA "GP komunālserviss", kuru reorganizēja, izveidojoties Grobiņas novada domei. Pēc šīs reorganizācijas tika izveidota Ievai Ilsterei piederoša ļoti līdzīga nosaukuma SIA GN komunālserviss”, caur kuru veic dažādas finanšu operācijas.

Ieva Ilstere ir Grobiņas pašvaldības Policijas priekšniece. Ieva Ilstere regulāri amatpersonu deklarācijās nenorāda dalību kapitālsabiedrībā SIA "GN komunālserviss". Apjomīgie darījumi deklarācijā ir neizsekojami no līdzekļu ieguves viedokļa, un apšaubāmi, ka nav deklarējami līdzekļu atlikumi uz gada beigām.

Vēršu uzmanību ka šajā personu lokā ir iesaistīti daudzi bijušie un esošie Valsts policijas pārstāvji - Ieva Ilstere, Māris Ilsters, Uldis Ķepals (ZZS deputāts, saistīts ar SIA „King”), Aleksandrs Frēlihs (regulārs SIA “Grobiņas HES” iepirkumu uzvarētājs”) ,izpilddirektores Gunitas Laivinieces māsas Egitas Mazures-Mago  (bāriņtiesas vadītājas) vīrs Kārlis Mazurs-Mago.

Ir vēl citas sakritības, bet par tām citreiz.

Novērtē šo rakstu:

54
8

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

FotoLatvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā par pazemināto nodokļa likmi 5% apmērā no 2022.gada 1.janvāra, piemērojot to drukātajām grāmatām un periodiskajiem izdevumiem.
Lasīt visu...

21

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

Foto2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā nolēma atbalstīt virkni Veselības ministrijas sagatavotos ieteikumus Covid19 izplatības ierobežošanā. Šajā sakarā vēlamies paziņot:
Lasīt visu...

6

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

FotoCīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt vēlmi pēc izglītības, iznīcināt ģimenes, iznīcināt cilvēkos nepieciešamību pēc kultūras, iznīcināt vēlmi dzīvot un iznīcināt cilvēkos viņu labākās īpašības: cilvēcīgumu, labestību, godaprātu, taisnīgumu, līdzjūtību, iejūtību, sirsnību, krietnumu, pašlepnumu, pašcieņu, gādību, rūpes un mīlestību vienam pret otru…. Cilvēki, kuri pretojas vai, pareizāk būtu teikt, rūpējas un cenšas aizsargāt sevi un savas ģimenes, – viņus šodien sauc par antivakseriem.
Lasīt visu...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....