Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

annina

04.06.2017. 11:28

musu saima darbu piemekle pietuvinatam personam un ne jau tapec ka vina darbs butu vajadzigs bet tadel ka nezin ka izsaimniekot stradnieku gruti pelnitos grasus

Atbildēt

Ojārs

26.05.2017. 08:08

Labi dzīvojam, ja varam atļauties tā pārvaldīt savu valsti.

Atbildēt

Tes

24.05.2017. 22:35

Maizītis regulāri šim piepilda flešku

Atbildēt

Neaizmirsīšu

23.05.2017. 22:14

»

zinošais

Neaizmirsti to 3 jūnija


Andrim Ārgalim plusiņš no manis. Paldies, Lapsaam par čakla jaunieša reklāmu!

Atbildēt

vaņai

23.05.2017. 22:12

»

zina

Drausmas ! Studentiņi piepelnās par apkopēju, par istabeni, par sulaini utt...


2014.gada rudens Latvijas Republikas Saeima, deputāta Viļņa Ķirša palīgs
2014.gada vasara Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīca, sanitārs

Atbildēt

NU

23.05.2017. 22:10

»

tā viš i...

Te Juma labs piemērs, kamdēļ jāpadzen Vienotība. Apzagušies, mēra sajūtu sen zaudējuši


Kremļa cūkas no Saskaņas pat uz darbu aizvilkties negribēja par 10x lielāku algu!

Atbildēt

Shēmotāji

23.05.2017. 19:42

»

2017. gada aprīlī

Ārgalis


interesanti amati parādījušies - nozares padomnieks- Lauma Sīka- MĒNEŠALGĀ 3889.98

Atbildēt

tā viš i...

23.05.2017. 15:40

Te Juma labs piemērs, kamdēļ jāpadzen Vienotība. Apzagušies, mēra sajūtu sen zaudējuši:
Aboltiņa, Ķirsis, Kampars, Čigāne, Viņķele...

Atbildēt

Viks

23.05.2017. 15:35

Klīst baumas, ka viņam Maizītis personīgās lekcijas jurisprudencē sniedz. Pēc darba laika. Pēc tajā gan drusku dibens sāp un mutē dīvaina garša, bet bez grūta darba kalnā neuzkāpt.

Atbildēt

atā, vienotība

23.05.2017. 14:37

kaligulas mums jau tā bez gala

Atbildēt

teiciens

23.05.2017. 14:27

jaunlaiku sakāmvārds - pasaki, kas ir tavos rados/sakaros, un es pateikšu, cik gudrs tu esi:)

Atbildēt

kexxx

23.05.2017. 12:58

Ka shita valsts parvaldes politizeshana ir man piegriezusies ar radiem, pazinam, partiju darbiniekiem.

Atbildēt

ar uzvārdu āra gailis

23.05.2017. 12:50

der tikai par ekspertu, pie tam uzreiz, par cik uzvārds jau ir pārākuma pakāpē! Protams ka bez konkursa, jo neies jau sevi salīdzināt ar zemākas klases primātiem ...

Atbildēt

Kakis

23.05.2017. 12:21

»

ha ha ha

Lapsam histērija- students piestrādā paralēli mācībām. Ak, šausmas


Tu galīgi esi aprobežota un nesaproti, par ko ir runa?

Atbildēt

zina

23.05.2017. 11:59

Drausmas ! Studentiņi piepelnās par apkopēju, par istabeni, par sulaini utt.
Visur vajag jau gatavu diplomu un darba pieredzi, te puikiņš knapi uzsācis studijas un jau juriskonsults ?????
Te Latvijā mums vajag īstu turbolenci, lai aizrauj visus tos vecos un jauniņos ļīzdi,kurus gatavo pēc vecās šnites !!!!!!

Atbildēt

gūnars

23.05.2017. 11:47

nu vo, būtu amats nosaukts korekti (gan IZM, gan kandidāta anketā) - projektu asistents, tad i gailis pakaļ nedziedātu. Sagribēja būt te dikti smalks - "juriskonsults" - tā arī apd**sās. Un nodokļu maksātājiem atkal jāapmaksā IZM Sabiedrisko attiecību daļas darbs - kā nekā ne jau mazu laiku viņi tur tagad pavadīs kasot galvas un štukojot, kā no šitā visa izlīst.

Atbildēt

Viedoklis

23.05.2017. 11:08

Vienotības banda pat pārspēj Tautas partiju :) te nu bija tiesiskuma etalona. Ha-hā!

Atbildēt

degradacijas apokalipse

23.05.2017. 10:50

tas ir drausmas

Atbildēt

Te var būt vēl ļaunāk,

23.05.2017. 10:40

»

jaunais un daudzsološais

Šoferis.Šofera dēls.Hm,jātnieks


cik atceros, šofera dēlam bija atbilstīga izglītība.

Atbildēt

ironija

23.05.2017. 09:51

»

Ja tik nolaidīgi organizēts ministrjas personāls ....

Tad nav jābrīnās , ka mūszemē izglītības kvalitāte strauji degradē


Kā Jūs nesaprotat, ka Latvijas Universitātes Juridiskā fakultātē, kur pēc veco mācību spēku aiziešanas atnācis komunista Andra Guļāna ģimenes draugs Jānis Maizītis, viņa lekciju iespaidā daži studenti (it īpaši ar partiju Vienotība (Zaķis, Āboltiņa) saistītie) ir gudri jau otrā kursā.

Atbildēt

vēlētājs

23.05.2017. 09:48

Diskusijai būtu jābūt arī par to, ka Latvija ir vienīgā (!) valsts Eiropas Savienībā (ES), kur paredzēts partiju monopols izvirzīt kandidātus vēlēšanās. Pēc tam šīs partijas saliek savus cilvēkus labi atalgotās vietās, kur nekas smags nav jādara un nav nekāda atbildība.

Atbildēt

Ja tik nolaidīgi organizēts ministrjas personāls ....

23.05.2017. 09:38

Tad nav jābrīnās , ka mūszemē izglītības kvalitāte strauji degradē.

Atbildēt

valdis

23.05.2017. 09:05

nez ko KNAB šai sakarā darīs (vai nedarīs)

Atbildēt

kaimiņPuikas

23.05.2017. 04:55

Man visus matus no glavas noēdušas pseido frizierenes!! :D

Tiko kā pamostās - prasa - Gribu sunīti!!! ;)

Veco zēn, ja nu ieklīst tavā pagalmā kāds stratforšīras terjers, pitbuls.. nu vismaz - ovčarka - paņemšu manai audzināšanā...

kontakti tie paši 2 9 216 331 - žorža onkulz :*

PS aosolos ka ušakova kačīšus apēdīsim visus!!! :D

Atbildēt

Donna Beiža

23.05.2017. 01:22

Ķirzakas smaids. Jaunā paaudze.

Atbildēt

Godājamais Lapsas kungs, cienījamā Bormanes kundze!

22.05.2017. 23:30

Vēlos aicināt jūs iepazīstināt Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāri ar Izglītības un zinātnes ministrijas 2005 gada 3. februāra rīkojumu Nr. 78, ar kuru apstiprināts juriskonsulta standarts (PS 0296). Šis standarts, lai gan nav ārējs normatīvais akts, kas būtu saistošs privātpersonām, tomēr atspoguļo vispārpieņemtu atziņu, ka juriskonsults - amats vai darbs - uzticams tikai personai, kura ir ieguvusi 5. kvalifikācijas līmeni, kas konkrētajā gadījumā nozīmē, ka personai ir jāiegūst jurista kvalifikācija, tātad, ja ir studējis pēc Boloņas procesa pabeigšanas, tad ir jābūt pabeigtai bakalaura un maģistra studiju programmai (3 gadi +2 gadi), ja ir studējis pirms Boloņas procesa pabeigšanas, tad ir jābūt pabeigtai piecgadīgai studiju programmai ar kvalifikācijas, bet bez maģistra grāda iegūšanas. Tātad, ja konkrētā persona nav ieguvusi maģistra grādu jurisprudencē, tad atbilstoši pašas Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinātajam standartam, kas to arī saista, valsts sekretārs nedrīkst pieņemt darbā personu, pat ja tas nav civildienesta amats, bez maģistra grāda, kur nu personu bez bakalaura grāda. Būtu interesanti uzzināt viņas argumentāciju, kāpēc viņa nepilda pašas ministrijas apstiprinātu standartu un kas nosaka to, kad viņa izvēlās pildīt vai nepildīt ministrijas tiesību aktus?

Tāpat aicinātu jūs lūgt Izglītības un zinātnes ministrijai izsniegt visus juriskonsultu amata aprakstus un informāciju par personu izglītību, kas pilda ieņemamos amatus? Vislabāk lūgt vizēto eksemplāru, jo tādā gadījumā var uzzināt to personu loku, kas atbildīgs par šādu lēmumu pieņemšanu pēc fakta, nevis pēc pieņēmumiem.

Vēl aicinātu jūs lūgt Izglītības un zinātnes ministrijai izsniegt dokumentus, ko parakstījusi vai vizējusi konkrētā persona. Ministrija ir politikas plānošanas iestāde, tās galvenais uzdevums ir normatīvo aktu jaunrade, tāpēc tur ir jāstrādā pamatā civildienesta ierēdņiem, izņemot šoferus, apkopējas un citu tehnisko personālu, ko tad atbilstoši arī jāsauc. Pat privātā biznesā būt piedauzīgi sekretāru par daiļumu, muskuļiem un skaisto ādas krāsu dēvēt līgumā par profesoru, pētnieku vai juriskonsultu. Valsts civildienesta likuma 3. panta pirmā daļa paredz, ka ierēdnis ir persona - "kas tiešās valsts pārvaldes iestādē [..] veido nozares politiku vai attīstības stratēģiju, koordinē nozares darbību, sadala vai kontrolē finanšu resursus, izstrādā normatīvos aktus vai kontrolē to ievērošanu, sagatavo vai izdod administratīvos aktus, sagatavo vai pieņem citus ar indivīda tiesībām saistītus lēmumus." Ja izrādītos, ka konkrētā persona ir sagatavojusi atzinumu, sniegusi saskaņojumu par kādu normatīvo aktu vai politikas plānošanas dokumentu, tādā gadījumā valsts sekretārs ir prettiesiski noteicis, ka konkrētais amats ir darbinieka, nevis ierēdņa amats. Galvenā jēga no juriskonsultiem Izglītības un zinātnes ministrijā nozares jautājumos - sniegt konsultācijas nozares speciālistiem par jautājumiem, kas saistīti ar normatīvo aktu un plānošanas dokumentu izstrāde.

Visbeidzot aicinātu jūs noskaidrot no Izglītības un zinātnes ministrijas, kas ir tā personas, kas noteikusi šā brīža Izglītības un zinātnes ministrijas struktūru un kurš tieši ir atbildīgs par to, ka profesionālās izglītības jautājumos sniedz konsultācijas persona, kas neatbilst prasībām, ko izstrādājusi un noteikusi kā vērā ņemamu standartu, acīmredzot, attiecīgās ministrijas par profesionālo izglītību atbildīgā persona/-as. Šādā gadījumā konsultāciju sniedzējs noteikti nav labāks par to, kuram sniedz konsultācijas, jo kā viens pēc dokumentiem, bet otrs pēc fakta neatbilst prasībām.

Savulaik valsts pārvaldē un arī ministrijās strādāja daudz jaunu, perspektīvu personu, no kuriem lielākā daļa saņēma mēnesī tik, cik būvdarbu melnstrādnieks pa dienu un kas lielākoties bija studenti, līdz ar to noliegt personas spējas tikai tāpēc vien, ka tā studē, nevar. Jautājums drīzāk - kā valsts sekretārs, kas tomēr ir atbildīgs par ministrijas aparātu un par piemēra došanu visai nozarei, var nezināt elementārus, tieši izglītības un zinātnes ministrijai piederīgus jautājumus. Kur ir jēga pieņemt tādā darbā un ar tādu amata nosaukumu? Var taču ministram, ja patiešām tas ir bijis ministra norādījums, izpatikt arī citādi, piemēram, pieņemto darbā ar tādu amata nosaukumu, kuram nav nekādu prasību, nekādu standartu un līdz ar to nekāda pat morāli ētiska pamata piesieties.Atbildēt

pridurskis

22.05.2017. 20:58

Prieks, ka ne tikai bārdainajiem un hūtainajiem izaugusi jauna maiņa. Malace vienotība, sev cienīga maiņa jāaudzina un jāvirza, un materiāli jāatbalsta!

Atbildēt

Aprindu hronika

22.05.2017. 20:54

Kam tad jaunais censonis ir rads ?

Atbildēt

Maniaks

22.05.2017. 19:51

Par vakanci A. Àrgalis uzzinàjis sadzîviskà sarunà, Pats atzîstas korupcijà. Atliek vien uzvedinàt ar pareziem jautàjumiem uz vèl pareizàkàm ( korupciju) atklàjośàm atbildèm.. draugu bûśana.. korupcijas pazîmes...

Atbildēt

ha ha ha

22.05.2017. 19:46

»

2017. gada aprīlī

Ārgalis


Lapsam histērija- students piestrādā paralēli mācībām. Ak, šausmas!

Atbildēt

jaunais un daudzsološais

22.05.2017. 19:19

Šoferis.Šofera dēls.Hm,jātnieks?

Atbildēt

2017. gada aprīlī

22.05.2017. 18:55

»

?

Rakstā nav minēts cik puika saņēma par darbu IZM


Ārgalis
Andris
Juriskonsults
270.51

http://www.izm.gov.lv/lv/ministrija/budzets/amatpersonam-izmaksatais-atalgojums

Atbildēt

mēris

22.05.2017. 18:32

valdīja savulaik Rīgā, arī ar uzvārdu Ārgalis...
tāpat kā savulaika papucīši LKP CK, bet tagad dēliņi-komjaunieši ar tādiem pašiem uzvārdiem: Ameriks, Riekstiņš, Čevers u.t.t.

Atbildēt

ŠaDurskim

22.05.2017. 18:20

Izglītības un zinātnes ministram Kārlim Šadurskim aizdomas, ka latviešu valodas eksāmena uzdevumus varētu būt izpaudusi viena persona bez vēlmes nopelnīt.

Atbildēt

?

22.05.2017. 18:20

»

1

Aizmirsu piebilst - kā redzams no abiem izsludinātajiem konkursiem, tad par "pēdējo kursu" studentiem tur nav ne vārda


To, ka konkursi izsludināti uz valsts civildienesta ierēdņa amatu un ka alga gandrīz divreiz lielāka, nepamanīji?

Atbildēt

Vienotības līdere Solvita

22.05.2017. 18:09

Tagad Jums ir skaidrs, kāpēc Latvijas valsts zaudē visās tiesvedības.

Atbildēt

Vasilijs Ivanovs

22.05.2017. 16:47

»

A.P.

Viss ir pareizi! Ja tā nevarētu būt, tad nevarētu runāt par latviešu valstiski organizatorisko impotenci, "valsts" krahu, varas inteliģences degradāciju, deģenerāciju, debilizāciju, ko pierādīja mēsli no vienotās vienotības. Ja tā nevarētu būt, tad pederasti nekomandētu ministrijas, neliešu banda nerautos...


Vai aizmirsi, ka pie lettiem pat ministri bija bez augstākās izglītības arī izglītības minisrijā, kur viens letts meloja, ka viņam ir augstākā izglītība. Bet letti jau neciena izglītību, ja vajag zagt un melot pie altāra, jo ir pilnīgi vērtīgi uz mēslu kaudzes bez izglītības.

Atbildēt

1

22.05.2017. 16:22

Aizmirsu piebilst - kā redzams no abiem izsludinātajiem konkursiem, tad par "pēdējo kursu" studentiem tur nav ne vārda.

Atbildēt

1

22.05.2017. 16:19

Interesanti, ka vēl 2015.gada novembrī prasībās juriskonsulta vakancei bija "nedaudz" augstākas. No raksta netop skaidrs, kurā departamentā strādāja šis izglītotais jaunietis, bet domāju, ka prasības varētu būt tādas pašas.

Sk. https://www.vestnesis.lv/op/2015/226.AKK4

Savukārt jau šogad šim pašam amatam nepieciešamās prasmes ir vēl augstākās.

Sk. https://www.vestnesis.lv/op/2017/24.AKK3

Interesenti var iepazīties ar prasībām un paši izvērtēt kā atšķiras parasts cilvēks no izredzētajiem bērniem, kurus pieņem ar vidējo izglītību, lai gan citiem vajag augstāko izglītību un 3 gadu pieredzi juridiskajā sfērā.

Atbildēt

kukū

22.05.2017. 15:45

Valdošās mafijas ģimenes loceklis, tas izsaka visu, kāda vēl izglītība vajadzīga? Kas ,jūs galīgi stulbi?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...