Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

annina

04.06.2017. 12:28

musu saima darbu piemekle pietuvinatam personam un ne jau tapec ka vina darbs butu vajadzigs bet tadel ka nezin ka izsaimniekot stradnieku gruti pelnitos grasus

Atbildēt

Ojārs

26.05.2017. 09:08

Labi dzīvojam, ja varam atļauties tā pārvaldīt savu valsti.

Atbildēt

Tes

24.05.2017. 23:35

Maizītis regulāri šim piepilda flešku

Atbildēt

Neaizmirsīšu

23.05.2017. 23:14

»

zinošais

Neaizmirsti to 3 jūnija


Andrim Ārgalim plusiņš no manis. Paldies, Lapsaam par čakla jaunieša reklāmu!

Atbildēt

vaņai

23.05.2017. 23:12

»

zina

Drausmas ! Studentiņi piepelnās par apkopēju, par istabeni, par sulaini utt...


2014.gada rudens Latvijas Republikas Saeima, deputāta Viļņa Ķirša palīgs
2014.gada vasara Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīca, sanitārs

Atbildēt

NU

23.05.2017. 23:10

»

tā viš i...

Te Juma labs piemērs, kamdēļ jāpadzen Vienotība. Apzagušies, mēra sajūtu sen zaudējuši


Kremļa cūkas no Saskaņas pat uz darbu aizvilkties negribēja par 10x lielāku algu!

Atbildēt

Shēmotāji

23.05.2017. 20:42

»

2017. gada aprīlī

Ārgalis


interesanti amati parādījušies - nozares padomnieks- Lauma Sīka- MĒNEŠALGĀ 3889.98

Atbildēt

tā viš i...

23.05.2017. 16:40

Te Juma labs piemērs, kamdēļ jāpadzen Vienotība. Apzagušies, mēra sajūtu sen zaudējuši:
Aboltiņa, Ķirsis, Kampars, Čigāne, Viņķele...

Atbildēt

Viks

23.05.2017. 16:35

Klīst baumas, ka viņam Maizītis personīgās lekcijas jurisprudencē sniedz. Pēc darba laika. Pēc tajā gan drusku dibens sāp un mutē dīvaina garša, bet bez grūta darba kalnā neuzkāpt.

Atbildēt

atā, vienotība

23.05.2017. 15:37

kaligulas mums jau tā bez gala

Atbildēt

teiciens

23.05.2017. 15:27

jaunlaiku sakāmvārds - pasaki, kas ir tavos rados/sakaros, un es pateikšu, cik gudrs tu esi:)

Atbildēt

kexxx

23.05.2017. 13:58

Ka shita valsts parvaldes politizeshana ir man piegriezusies ar radiem, pazinam, partiju darbiniekiem.

Atbildēt

ar uzvārdu āra gailis

23.05.2017. 13:50

der tikai par ekspertu, pie tam uzreiz, par cik uzvārds jau ir pārākuma pakāpē! Protams ka bez konkursa, jo neies jau sevi salīdzināt ar zemākas klases primātiem ...

Atbildēt

Kakis

23.05.2017. 13:21

»

ha ha ha

Lapsam histērija- students piestrādā paralēli mācībām. Ak, šausmas


Tu galīgi esi aprobežota un nesaproti, par ko ir runa?

Atbildēt

zina

23.05.2017. 12:59

Drausmas ! Studentiņi piepelnās par apkopēju, par istabeni, par sulaini utt.
Visur vajag jau gatavu diplomu un darba pieredzi, te puikiņš knapi uzsācis studijas un jau juriskonsults ?????
Te Latvijā mums vajag īstu turbolenci, lai aizrauj visus tos vecos un jauniņos ļīzdi,kurus gatavo pēc vecās šnites !!!!!!

Atbildēt

gūnars

23.05.2017. 12:47

nu vo, būtu amats nosaukts korekti (gan IZM, gan kandidāta anketā) - projektu asistents, tad i gailis pakaļ nedziedātu. Sagribēja būt te dikti smalks - "juriskonsults" - tā arī apd**sās. Un nodokļu maksātājiem atkal jāapmaksā IZM Sabiedrisko attiecību daļas darbs - kā nekā ne jau mazu laiku viņi tur tagad pavadīs kasot galvas un štukojot, kā no šitā visa izlīst.

Atbildēt

Viedoklis

23.05.2017. 12:08

Vienotības banda pat pārspēj Tautas partiju :) te nu bija tiesiskuma etalona. Ha-hā!

Atbildēt

degradacijas apokalipse

23.05.2017. 11:50

tas ir drausmas

Atbildēt

Te var būt vēl ļaunāk,

23.05.2017. 11:40

»

jaunais un daudzsološais

Šoferis.Šofera dēls.Hm,jātnieks


cik atceros, šofera dēlam bija atbilstīga izglītība.

Atbildēt

ironija

23.05.2017. 10:51

»

Ja tik nolaidīgi organizēts ministrjas personāls ....

Tad nav jābrīnās , ka mūszemē izglītības kvalitāte strauji degradē


Kā Jūs nesaprotat, ka Latvijas Universitātes Juridiskā fakultātē, kur pēc veco mācību spēku aiziešanas atnācis komunista Andra Guļāna ģimenes draugs Jānis Maizītis, viņa lekciju iespaidā daži studenti (it īpaši ar partiju Vienotība (Zaķis, Āboltiņa) saistītie) ir gudri jau otrā kursā.

Atbildēt

vēlētājs

23.05.2017. 10:48

Diskusijai būtu jābūt arī par to, ka Latvija ir vienīgā (!) valsts Eiropas Savienībā (ES), kur paredzēts partiju monopols izvirzīt kandidātus vēlēšanās. Pēc tam šīs partijas saliek savus cilvēkus labi atalgotās vietās, kur nekas smags nav jādara un nav nekāda atbildība.

Atbildēt

Ja tik nolaidīgi organizēts ministrjas personāls ....

23.05.2017. 10:38

Tad nav jābrīnās , ka mūszemē izglītības kvalitāte strauji degradē.

Atbildēt

valdis

23.05.2017. 10:05

nez ko KNAB šai sakarā darīs (vai nedarīs)

Atbildēt

kaimiņPuikas

23.05.2017. 05:55

Man visus matus no glavas noēdušas pseido frizierenes!! :D

Tiko kā pamostās - prasa - Gribu sunīti!!! ;)

Veco zēn, ja nu ieklīst tavā pagalmā kāds stratforšīras terjers, pitbuls.. nu vismaz - ovčarka - paņemšu manai audzināšanā...

kontakti tie paši 2 9 216 331 - žorža onkulz :*

PS aosolos ka ušakova kačīšus apēdīsim visus!!! :D

Atbildēt

Donna Beiža

23.05.2017. 02:22

Ķirzakas smaids. Jaunā paaudze.

Atbildēt

Godājamais Lapsas kungs, cienījamā Bormanes kundze!

23.05.2017. 00:30

Vēlos aicināt jūs iepazīstināt Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāri ar Izglītības un zinātnes ministrijas 2005 gada 3. februāra rīkojumu Nr. 78, ar kuru apstiprināts juriskonsulta standarts (PS 0296). Šis standarts, lai gan nav ārējs normatīvais akts, kas būtu saistošs privātpersonām, tomēr atspoguļo vispārpieņemtu atziņu, ka juriskonsults - amats vai darbs - uzticams tikai personai, kura ir ieguvusi 5. kvalifikācijas līmeni, kas konkrētajā gadījumā nozīmē, ka personai ir jāiegūst jurista kvalifikācija, tātad, ja ir studējis pēc Boloņas procesa pabeigšanas, tad ir jābūt pabeigtai bakalaura un maģistra studiju programmai (3 gadi +2 gadi), ja ir studējis pirms Boloņas procesa pabeigšanas, tad ir jābūt pabeigtai piecgadīgai studiju programmai ar kvalifikācijas, bet bez maģistra grāda iegūšanas. Tātad, ja konkrētā persona nav ieguvusi maģistra grādu jurisprudencē, tad atbilstoši pašas Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinātajam standartam, kas to arī saista, valsts sekretārs nedrīkst pieņemt darbā personu, pat ja tas nav civildienesta amats, bez maģistra grāda, kur nu personu bez bakalaura grāda. Būtu interesanti uzzināt viņas argumentāciju, kāpēc viņa nepilda pašas ministrijas apstiprinātu standartu un kas nosaka to, kad viņa izvēlās pildīt vai nepildīt ministrijas tiesību aktus?

Tāpat aicinātu jūs lūgt Izglītības un zinātnes ministrijai izsniegt visus juriskonsultu amata aprakstus un informāciju par personu izglītību, kas pilda ieņemamos amatus? Vislabāk lūgt vizēto eksemplāru, jo tādā gadījumā var uzzināt to personu loku, kas atbildīgs par šādu lēmumu pieņemšanu pēc fakta, nevis pēc pieņēmumiem.

Vēl aicinātu jūs lūgt Izglītības un zinātnes ministrijai izsniegt dokumentus, ko parakstījusi vai vizējusi konkrētā persona. Ministrija ir politikas plānošanas iestāde, tās galvenais uzdevums ir normatīvo aktu jaunrade, tāpēc tur ir jāstrādā pamatā civildienesta ierēdņiem, izņemot šoferus, apkopējas un citu tehnisko personālu, ko tad atbilstoši arī jāsauc. Pat privātā biznesā būt piedauzīgi sekretāru par daiļumu, muskuļiem un skaisto ādas krāsu dēvēt līgumā par profesoru, pētnieku vai juriskonsultu. Valsts civildienesta likuma 3. panta pirmā daļa paredz, ka ierēdnis ir persona - "kas tiešās valsts pārvaldes iestādē [..] veido nozares politiku vai attīstības stratēģiju, koordinē nozares darbību, sadala vai kontrolē finanšu resursus, izstrādā normatīvos aktus vai kontrolē to ievērošanu, sagatavo vai izdod administratīvos aktus, sagatavo vai pieņem citus ar indivīda tiesībām saistītus lēmumus." Ja izrādītos, ka konkrētā persona ir sagatavojusi atzinumu, sniegusi saskaņojumu par kādu normatīvo aktu vai politikas plānošanas dokumentu, tādā gadījumā valsts sekretārs ir prettiesiski noteicis, ka konkrētais amats ir darbinieka, nevis ierēdņa amats. Galvenā jēga no juriskonsultiem Izglītības un zinātnes ministrijā nozares jautājumos - sniegt konsultācijas nozares speciālistiem par jautājumiem, kas saistīti ar normatīvo aktu un plānošanas dokumentu izstrāde.

Visbeidzot aicinātu jūs noskaidrot no Izglītības un zinātnes ministrijas, kas ir tā personas, kas noteikusi šā brīža Izglītības un zinātnes ministrijas struktūru un kurš tieši ir atbildīgs par to, ka profesionālās izglītības jautājumos sniedz konsultācijas persona, kas neatbilst prasībām, ko izstrādājusi un noteikusi kā vērā ņemamu standartu, acīmredzot, attiecīgās ministrijas par profesionālo izglītību atbildīgā persona/-as. Šādā gadījumā konsultāciju sniedzējs noteikti nav labāks par to, kuram sniedz konsultācijas, jo kā viens pēc dokumentiem, bet otrs pēc fakta neatbilst prasībām.

Savulaik valsts pārvaldē un arī ministrijās strādāja daudz jaunu, perspektīvu personu, no kuriem lielākā daļa saņēma mēnesī tik, cik būvdarbu melnstrādnieks pa dienu un kas lielākoties bija studenti, līdz ar to noliegt personas spējas tikai tāpēc vien, ka tā studē, nevar. Jautājums drīzāk - kā valsts sekretārs, kas tomēr ir atbildīgs par ministrijas aparātu un par piemēra došanu visai nozarei, var nezināt elementārus, tieši izglītības un zinātnes ministrijai piederīgus jautājumus. Kur ir jēga pieņemt tādā darbā un ar tādu amata nosaukumu? Var taču ministram, ja patiešām tas ir bijis ministra norādījums, izpatikt arī citādi, piemēram, pieņemto darbā ar tādu amata nosaukumu, kuram nav nekādu prasību, nekādu standartu un līdz ar to nekāda pat morāli ētiska pamata piesieties.Atbildēt

pridurskis

22.05.2017. 21:58

Prieks, ka ne tikai bārdainajiem un hūtainajiem izaugusi jauna maiņa. Malace vienotība, sev cienīga maiņa jāaudzina un jāvirza, un materiāli jāatbalsta!

Atbildēt

Aprindu hronika

22.05.2017. 21:54

Kam tad jaunais censonis ir rads ?

Atbildēt

Maniaks

22.05.2017. 20:51

Par vakanci A. Àrgalis uzzinàjis sadzîviskà sarunà, Pats atzîstas korupcijà. Atliek vien uzvedinàt ar pareziem jautàjumiem uz vèl pareizàkàm ( korupciju) atklàjośàm atbildèm.. draugu bûśana.. korupcijas pazîmes...

Atbildēt

ha ha ha

22.05.2017. 20:46

»

2017. gada aprīlī

Ārgalis


Lapsam histērija- students piestrādā paralēli mācībām. Ak, šausmas!

Atbildēt

jaunais un daudzsološais

22.05.2017. 20:19

Šoferis.Šofera dēls.Hm,jātnieks?

Atbildēt

2017. gada aprīlī

22.05.2017. 19:55

»

?

Rakstā nav minēts cik puika saņēma par darbu IZM


Ārgalis
Andris
Juriskonsults
270.51

http://www.izm.gov.lv/lv/ministrija/budzets/amatpersonam-izmaksatais-atalgojums

Atbildēt

mēris

22.05.2017. 19:32

valdīja savulaik Rīgā, arī ar uzvārdu Ārgalis...
tāpat kā savulaika papucīši LKP CK, bet tagad dēliņi-komjaunieši ar tādiem pašiem uzvārdiem: Ameriks, Riekstiņš, Čevers u.t.t.

Atbildēt

ŠaDurskim

22.05.2017. 19:20

Izglītības un zinātnes ministram Kārlim Šadurskim aizdomas, ka latviešu valodas eksāmena uzdevumus varētu būt izpaudusi viena persona bez vēlmes nopelnīt.

Atbildēt

?

22.05.2017. 19:20

»

1

Aizmirsu piebilst - kā redzams no abiem izsludinātajiem konkursiem, tad par "pēdējo kursu" studentiem tur nav ne vārda


To, ka konkursi izsludināti uz valsts civildienesta ierēdņa amatu un ka alga gandrīz divreiz lielāka, nepamanīji?

Atbildēt

Vienotības līdere Solvita

22.05.2017. 19:09

Tagad Jums ir skaidrs, kāpēc Latvijas valsts zaudē visās tiesvedības.

Atbildēt

Vasilijs Ivanovs

22.05.2017. 17:47

»

A.P.

Viss ir pareizi! Ja tā nevarētu būt, tad nevarētu runāt par latviešu valstiski organizatorisko impotenci, "valsts" krahu, varas inteliģences degradāciju, deģenerāciju, debilizāciju, ko pierādīja mēsli no vienotās vienotības. Ja tā nevarētu būt, tad pederasti nekomandētu ministrijas, neliešu banda nerautos...


Vai aizmirsi, ka pie lettiem pat ministri bija bez augstākās izglītības arī izglītības minisrijā, kur viens letts meloja, ka viņam ir augstākā izglītība. Bet letti jau neciena izglītību, ja vajag zagt un melot pie altāra, jo ir pilnīgi vērtīgi uz mēslu kaudzes bez izglītības.

Atbildēt

1

22.05.2017. 17:22

Aizmirsu piebilst - kā redzams no abiem izsludinātajiem konkursiem, tad par "pēdējo kursu" studentiem tur nav ne vārda.

Atbildēt

1

22.05.2017. 17:19

Interesanti, ka vēl 2015.gada novembrī prasībās juriskonsulta vakancei bija "nedaudz" augstākas. No raksta netop skaidrs, kurā departamentā strādāja šis izglītotais jaunietis, bet domāju, ka prasības varētu būt tādas pašas.

Sk. https://www.vestnesis.lv/op/2015/226.AKK4

Savukārt jau šogad šim pašam amatam nepieciešamās prasmes ir vēl augstākās.

Sk. https://www.vestnesis.lv/op/2017/24.AKK3

Interesenti var iepazīties ar prasībām un paši izvērtēt kā atšķiras parasts cilvēks no izredzētajiem bērniem, kurus pieņem ar vidējo izglītību, lai gan citiem vajag augstāko izglītību un 3 gadu pieredzi juridiskajā sfērā.

Atbildēt

A.P.

22.05.2017. 16:47

Viss ir pareizi! Ja tā nevarētu būt, tad nevarētu runāt par latviešu valstiski organizatorisko impotenci, "valsts" krahu, varas inteliģences degradāciju, deģenerāciju, debilizāciju, ko pierādīja mēsli no vienotās vienotības. Ja tā nevarētu būt, tad pederasti nekomandētu ministrijas, neliešu banda nerautos pie varas Rīgā, nebūtu "20%" rafinētie blēži, nebūtu "Latviešu idiotismu kolekcija", Lielās Bandas utt. Latvija nebūtu okupēta gan ģeopolitiski, gan militāri.

Atbildēt

kukū

22.05.2017. 16:45

Valdošās mafijas ģimenes loceklis, tas izsaka visu, kāda vēl izglītība vajadzīga? Kas ,jūs galīgi stulbi?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...