Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

IP

14.03.2020. 08:00

»

Margarēta

Jūs domājat, viņa vienīgā tāda? Gan jau, ka tagad pilni Alpi kā katru gadu ar mediķiem no Latvijas. Ok, viņiem ir rekomendēts pēc atgriešanās 14 dienas neiet uz darbu un ņemt slimības lapu, BET vai tiešām kādam ir ilūzijas, ka viņi sēdēs uz liesajām slimības lapām, kas aprēķinātas no algas, un zaudēs...


Tieši tā, tai pašā jelgavas slimnīcā ir med.darbinieks, kas grib ceļot neskatoties ne uz kādiem iebežojumiem. Tagad tikai šajā krīzes situācijā sāk atklāties, kas pietiesībā cilvēkiem ir "galvās". Lielākoties bezatbildība un stulbums, un nerēķināšanās ar līdzcilvēkiem. Cilvēki nav gatavi zaudēt naudu, bet ir gatavi aplipināt citus kolēģus, klientus, radus draugus... Vai arī pavadīt karantīnā 2 nedēļas uz darba devēju un valsts rēķina...

Atbildēt

Elza

12.03.2020. 15:00

Tiešām nebeidz pārsteigt cilvēku intelekta trūkums un zemā spriestspēja. Un pietiek.com kļuvis par bezgaumīgu klaču lapeli. Varbūt derētu ieklausīties profesionāla ārsta viedoklī, nevis ļauties bezjēdzīgai masu propagandai. Es ceru, ka visi tie lielie zākātāji, mājas vīrusu speciālisti un zinātnieki, no mājas šobrīd ārā neiziet,nevajag riskēt. Paldies Dievam, stulbums nav lipīgs.

Atbildēt

Anna

12.03.2020. 12:38

»

Linda

Aizskaroši komentāri?! Vai minētās personas spriedelējumi nevarētu būt hmmm "aizskaroši" tiem kas savus tuviniekus ir zaudējuši, tiem, kas cer uz savu mīļo atlabšanu, vai tiem, kuriem slimnīcās atsaka vietu?! Politiskās spēlītes, klaunāde


Ziniet, tas ir diskutabls jautājums..Un pieļauju, cik cilvēku, tik viedokļi.. Es gribēju pateikt, ka mums nevienam nav tiesības dakteri nosodīt par viņas attieksmi pret šo globālo problēmu, jo vairāk nosaukt necenzētiem lamu vārdiem.., apšaubīt viņas profesionalitāti u. tt.Ceru uz Jūsu sapratni!😉

Atbildēt

Linda

12.03.2020. 08:23

»

Anna

Man kauns par Jums mīļie Latvieši, kas atļaujas komentēt ar tādu nepatiku, riebumu, neziņu, savā saprašanas, uztveršanas līmenī- Dakteri Ilvu Koškinu, kas ir manas ģimenes ģimenes ārste daudzus gadus, kas ir Ļoti profesionāla Daktere un palīdzējusi ļoti daudziem cilvēkiem!!!Johaidī pirms PUBLICĒJIET...


Aizskaroši komentāri?! Vai minētās personas spriedelējumi nevarētu būt hmmm "aizskaroši" tiem kas savus tuviniekus ir zaudējuši, tiem, kas cer uz savu mīļo atlabšanu, vai tiem, kuriem slimnīcās atsaka vietu?! Politiskās spēlītes, klaunāde?!

Atbildēt

Anna

12.03.2020. 08:09

Man kauns par Jums mīļie Latvieši, kas atļaujas komentēt ar tādu nepatiku, riebumu, neziņu, savā saprašanas, uztveršanas līmenī- Dakteri Ilvu Koškinu, kas ir manas ģimenes ģimenes ārste daudzus gadus, kas ir Ļoti profesionāla Daktere un palīdzējusi ļoti daudziem cilvēkiem!!!Johaidī pirms PUBLICĒJIET.. IZLASIET.. PADOMĀJIET, CIK PATĪKAMI BŪTU TEV PAŠAM LASĪT TIK CIEŅAS AIZSKAROŠUS KOMENTĀRUS..Atceries, ka tas tikai liecina par Tevi pašu!

Atbildēt

Aina

12.03.2020. 07:58

»

tiešām stulba

Tik stulbai kazai taču jāanulē ārstes sertifikāts...


Izlasi pats(pati) ko esi uzrakstījis(usi)! Kauns par Tevi "TIEŠĀM STULBA" Es parasti ne komentēju komentārus, bet Jūsu ir IZCILI"STULBS"IZLASI UN PADOMĀ KĀ TU PATS(I) JUSTOS, IZLASOT PAR SEVI ŠĀDU KOMENTĀRU!!!

Atbildēt

Jokohama

12.03.2020. 02:02

Pietiek sētā arī ielavījies korona.

Atbildēt

S

11.03.2020. 23:57

»

vcb

Duraki, pilnīgi idioti, uzklupuši vienam bezrūpīgam zaķim. Nu jau laikam ir vispārzināms, ka pasaulē vislielākās muļķības ir sadarītas un visstulbākie lēmumi ir pieņemti ar nopietnu sejas izteiksmi


Ja bezatboldīgā radība ir apzināti aizbraukusi uz riska zonu, kāpēc kādam būtu jātic, ka atbraukusi tā pēkšņi kļūs atbildīga. Vazāsies arī te tāpat riņķī. Viņu būtu jāizolē piespiedu kārtā.

Atbildēt

vcb

11.03.2020. 23:26

Duraki, pilnīgi idioti, uzklupuši vienam bezrūpīgam zaķim. Nu jau laikam ir vispārzināms, ka pasaulē vislielākās muļķības ir sadarītas un visstulbākie lēmumi ir pieņemti ar nopietnu sejas izteiksmi!

Atbildēt

Šādi kaitnieki jānošauj

11.03.2020. 22:56

Homeopâtija ir cilvēks kas nedraudzējas ar galvu. Šī slimā varēs tur palikt kam Latvijā viņa inficēt vajadzīga. Nepietiek ar dīktdieņiem arhitektiem kas ar devās vīrusu vest uz latviju.

Atbildēt

Plaušu Sēne

11.03.2020. 22:05

Vismaz pateicoties šim murgam uzzināju par iespēju manabalss nobalsot pret homeopātiju un nobalsoju

Atbildēt

Corano

11.03.2020. 20:25

»

Drošsirdīgais

Autoram "pietiek lasītājam". Vai Jums pietiktu drosmes stāties pretim slimam cilvēkam un vēl palīdzēt? Nē, Jums taču varētu pielipt! Zināšanu kā šajā gaddījumā rīkoties taču Jums nav! Savādāk Jūs neiedomātos cienījamu dakteri saukt par stulbu! Mācoties kādā mūslaiku iestādē 3 dienas nedēļa un lielākais...


Nedirs! Šī homeopāte/šarlatāne klaji ņirgājas par citas zemes preventīvajiem pasākumiem pret slimību, kas nule no PVO pasludināta par globālu pandēmiju. Ārstiem būtu jākaunas no šāda kolēgas!
Un kas ir ar to rakstību!? Kā ar šādu rakstību un tik zemu IQ ir iespējams iegūt ārsta diplomu!?

Atbildēt

lapsa

11.03.2020. 20:23

spermas izšļācējs sejā

Atbildēt

Drošsirdīgais

11.03.2020. 20:18

Autoram "pietiek lasītājam". Vai Jums pietiktu drosmes stāties pretim slimam cilvēkam un vēl palīdzēt? Nē, Jums taču varētu pielipt! Zināšanu kā šajā gaddījumā rīkoties taču Jums nav! Savādāk Jūs neiedomātos cienījamu dakteri saukt par stulbu! Mācoties kādā mūslaiku iestādē 3 dienas nedēļa un lielākais 4 gadus, tādu saprašanu neiegūt, kur nu vēl cienīt citu zināšanas. Daktere ir īsts mediķis-nekrīt panikā, lieliski apraksta rupjās kļūdas Itālijā. Mācieties! Daktere izvairīsies no inficēšanās, jo to ir jau garus gadus strādājot iemācījusies , kad kabinetā regulāri ierodas infekciozi pacienti no kuriem ārstiem ir jāizsargājas.

Atbildēt

cezūra

11.03.2020. 20:03

»

Cenzūra

Raksta autors ir stulbs un bezatbildīgs


Un vēl nodevīgs.Maita,īsi sakot.Lēts,skaudīgs .erdelis

Atbildēt

skrienu,skrienu vēl

11.03.2020. 20:01

Ražīgs komentāru birums.Nāves bailēs mums taču pilnīgi vienalga,kas un kā rakstīts.Mums jāpaspēj izpausties!

Atbildēt

E

11.03.2020. 19:57

Domaju, vrb uzrakstit, ka sada bezatbildiba ir tragiska, bet pardomaju, vrb labak, lai notiek ta, kas notiek;))).

Atbildēt

Pusspŗāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, pieqirs-komas debiloidsz, un viņa stukača-provokatora diagnoze

11.03.2020. 19:11

»

Rīcs Bruners Mikropisans

...


Zinātnieki atklājuši, ka tiem, kuri visu savu dzīvi zog, terorizē citus un melo, varētu būt mazākas smadzenes nekā citiem cilvēkiem. Magnētiskās rezonanses uzņēmumos novērots, ka pieaugušiem cilvēkiem, kuri kopš bērnības ir ar antisociālu uzvedību, ir samazināta smadzeņu masa un plānāka to garoza vietās, kas ir saistītas ar tāda veida uzvedību. Pagaidām gan nav skaidrs, vai tas ir iedzimtības dēļ, vai arī rodas narkotiku ietekmē, zema intelekta līmeņa vai garīgās veselības problēmu dēļ. "Personāži, kas pastāvīgi izrāda antisociālu uzvedību jau kopš mazotnes un turpina to darīt visu atlikušo dzīvi, iespējams, zināmā mērā ir invalīdi, jo viņu smadzeņu struktūrā varētu būt izmaiņas, kas sarežģī viņu sociālās spējas, un tas savukārt var novest pie antisociālas uzvedības", esot "skaidrojuši pētījuma autori, kuri arī atzīmēja, ka ir svarīgi nestresot un “nedemonizēt” šo cilvēku grupu, bet uztvert tos kā mentāli apgrūtinātus cilvēkus, kuriem nepieciešama speciālistu palīdzība."

Atbildēt

Rīcs Bruners Mikropisans

11.03.2020. 17:43


“Kā uzlabot 4. maija VDK valsti”

Fragments no grāmatas.

“Vai tik nav tā, ka velns nav tik melns kā to mālējam, bet ir vienkāršas likumsakarības (tīri cilvēciskas iežēlināšas faktorā), uz kuru tiek balstīta visa iznīcinošā sistēma.

Kontrolējot valsts naudas maku un galvenās finanšu plūsmas, reizē arī tiek kontrolēti apgrozāmie līdzekļi, kas kā likums nedrīkst nonākt Latvijas patriotu makos, jo tad tie var kļūt turīgi un bīstami sistēmai. Čekisti-komunisti vienkārši sagrāba visus stratēģiskos “atslēgas” punktus, ar viltu, ar meliem, ar draudiem, ar kompromatiem un iebaidīšanu, bet mums rodas iespaids, ka ienaidnieku ir ļoti daudz.

Kad sistēma iedarbināta, tā strādā pati par sevi un tie, kas pie turības tikuši bez piepūles, nekad nesamazinās nodevu slogu bezcerībā atstātajam vairākumam, bet izdomās demagoģiskus aizbildinājumus un sarežģītu pabalstu/atlaižu sistēmu, lai nodokļu slogu mazinātu tikai sev un sev līdzīgiem, vai savai nākotnei, un tā tas turpinās gadu desmitiem.

Tāpēc nedomāju, ka tādu „atslēgas biedru“ būtu sevišķi daudz, kaut vai spriežot pēc tā nožēlojami šaurā loka, kurus „drīkst“ intervēt tiešajā ēterā.

Tomēr visu sarežģī politisko šovu apstulbinātas jaunavas un jaunuļi, kas asiņaino spēli uztvēruši nopietni un kuriem nav ne mazākās nojēgas par valsts būtību un valsts funkcijām vispār. Lai neapvainojās tās jaunās „augstdzimušās lēdijas“ un „krietnie džentelmeņi“ varas gaiteņos, bet ne velti jūs tur esat iestellēti un jums “iestellēts”. Joprojām štellēs tiek izmantota tā pati vecā taktika kā 90tajos, kad no valsts uzņēmumiem un iestādēm tika atlaisti praktiski visi virs četrdesmit, kuriem bija darba pieredze un pozitīvs nākotnes redzējums, bet viņu vietā iecelti jaunie ambiciozie bez pieredzes, ar kuriem varēja manipulēt un iestāstīt visādus brīnumus kā arī tieksme nopelnīt tiem bija daudz augstāka par nozares saglabāšanu ilgtermiņā.

Visuzskatāmāk tas notika mežu nozarē, kur, muldot par ekonomisko neizdevīgumu, mākslīgi iznīdēja mežu apsaimniekošanas uzņēmumus. Uz štatu samazināšanas rēķina atlaida lielu skaitu mežsargus, tad atbrīvojās no gados vecajiem un pieredzējušajiem, bet kāds “vājprāts” mežos sākās tālāk, mēs visi esam krietnie liecinieki. Līdzīga shēma nostrādāja arī pārējos uzņēmumos, bet kā izdošanās garants bija atstātā kolonistu orda, lai jebkurā brīdī varētu izspēlēt nacionālo kārti vai nepieciešamības gadījumos gūtu atbalstu klaji pretvalstiskien lēmumiem, kam normāls latvietis nekad nepiekristu.

Vēl nesen izskanēja doma, ka vēlēšanu tiesības (vismaz pašvaldībās) vajadzētu dot no sešpadsmit gadu vecuma, tas tikai norāda, ka sistēma sāka buksēt un ideja ir piesaistīt lielāku skaitu “zaļoksnēju nezinīšu”, kurus tad varētu iekārdināt ar kārtējām „stikla krellēm“.”

Atbildēt

Cenzūra

11.03.2020. 17:29

Raksta autors ir stulbs un bezatbildīgs.

Atbildēt

Corano

11.03.2020. 17:23

Varbūt, lai mūsu daiļā mediķe izlasa (ja vien prot angliski), ko tajā pašā laikā pie selfija instagramā (ļoti nogurusi seja ar ziliem rinķiem zem sejas un iespiedumiem no maskas un brillēm) postē māsiņa Alesia Bonari no itālijas:
"I'm a nurse and in this situation I am facing this sanitary emergency. I too am scared, but not of going buying groceries, I am scared of going to work. I am scared my mask is not sticking properly, or that I touched it with dirty gloves by mistake, or maybe that lenses do not fully cover my eyes and something goes through. I am physically exhausted because personal protective equipment hurts my body, the white coat makes you sweat and after I dress myself I can't go to the bathroom or even drink for 6 hours. I'm psychologically tired, and just like me also all my coworkers, which have been working in this situation for weeks. But this will not prevent us from doing our job as we have always done. I will keep curing and caring after my patients, because I am proud and in love with my job. What I am now asking to whoever is reading is not to make this effort vain. Please be altruistic and stay home, so that you can protect those who are weak. We young people are not immune to the coronavirus, we can get sick too, or even worse, we can make others get the virus. I don't have the luxury of going home in quarantine, I have to go to work and do my part. You do yours, I beg you."

Atbildēt

Kirbis

11.03.2020. 16:32

100%-tīga dura, kas dura, - atvainojiet par manu latviešu valodu... Sertifikātu nost!

Atbildēt

Droši

11.03.2020. 16:26

»

Mārtiņš

Varbūt kāds zin, kādu bērnu fozioterapeitu Rīgā, pie kura varētu tuvākajā laikā arī tikt? Un, kurš nav nule kā no Itālijas


Nmpd priekšniece. Ej pie viņas, tauta vismaz uz kādu laiku būs brīva no tām orandžām šausmām.

Atbildēt

kāpēc

11.03.2020. 16:05

»

dgd

Ja nopietni - Ārstu biedrībai ir jāraksta iesniegums Valsts Policijai


pašam nerakstīt ?!??! Gribi lai citi būtu tie sliktie

Atbildēt

jautaajums

11.03.2020. 15:50

»

un kā pašam

ar izpratni par ētiku,publicējot šādu komentāru?Vai valsts prezidenta cieņu un godu aizskart ir nāvīgi ētiski


Vai Levits ir pelnījis kaut vismazāko cieņu? Levits ir valsts prezidents vai politmafijas ieliktenis?

Atbildēt

tiešām korAno vīrusu

11.03.2020. 15:35

līdz šim ārstiem diplomus nepārdeva, vai tiešām jau arī tur.....................................č 'tikumi'

Atbildēt

lauķis

11.03.2020. 15:10

»

west

Jau sen izpētīts un konstatēts, ka "homeopātija" ir viltus ārstēšana un darbojas tikai kā Placebo! Viegla naudiņa neārstējot neko un visu ko, saņemot labu naudiņu. Īstenībā krāpniecība


Pagaidām neviens zinātnieks nav spējis izskaidrot kā darbojas placebo efekts,bet darbojas.Ja nav zināšanu par homeopātiju tad nespried par to.Un vēl,jēdzienu slimība ir izgudrojuši mediķi paši,ir enerģētikas dizbalanss jau astrālā līmenī,pēc tam tikai fiziskajā ķermenī.Ja nu atkal tas ir ,,šarlatānisms,, tad izstāsti kā ir ar to 21 gramu.

Atbildēt

Mārtiņš

11.03.2020. 14:52

Varbūt kāds zin, kādu bērnu fozioterapeitu Rīgā, pie kura varētu tuvākajā laikā arī tikt? Un, kurš nav nule kā no Itālijas

Atbildēt

11.03.2020. 14:49

»

jautājums

Varbūt visiem vajadzētu nomierināties. Pārlasiet, piemēram, Bokačo...


Zelta vārdi. Es vakar sāku pārlasīt Dekameronu, nekas daudz cilvēkā no tiem lakiem nav mainījies....

Atbildēt

west

11.03.2020. 14:48

»

Lāsma

Lieliska daktere, ar pareizu pasaules uztveri! Jādomā par tiem žurnālistiem, kas šaurpierīgi var nosaukt izcilu ārstu par stulbu! Latviešiem kā suņiem pamet kaulu un tad nu ries un mierā neliksies! Nedod ēst, iedod kādu apriet...


Jau sen izpētīts un konstatēts, ka "homeopātija" ir viltus ārstēšana un darbojas tikai kā Placebo! Viegla naudiņa neārstējot neko un visu ko, saņemot labu naudiņu. Īstenībā krāpniecība!

Atbildēt

kauns!

11.03.2020. 14:46

»

Margarēta

Nu, principā tagad vajadzētu asi reaģēt Ārstu biedrībai, kas var arī atņemt sertifikātus. Runa galu galā ir par sabiedrības uzticēšanos mediķiem. Bet nekas nenotiks, jo Aizsilniece pati ir homeopāte un pirms gadiem 7 bija plaši pazīstama antivaxxere, populāra bērnu nevakcinētāju aprindās, jo it kā "...


Nav ko lasīt fizioterapeites un plašas bumbulēšanas speciālistes tvītus, tieši tā tiek vairota psihoze. Tas, ka šī 'daktere' ir īsta zoss ir skaidrs. Domāju, ka LĂB neko vairāk nedarīs, jo bail, ka zaudēs vēl vienu resertifikācijas naudas maksātāju. Nožēlojami....

Atbildēt

Mārtiņš

11.03.2020. 14:43

»

jautājums

lielveikalos iepriekš vaļēji produkti (maize, cepumi, zefīri) nu ir smuki sapakoti...


Kaut kur, neatradu gan vairs kur, lasīju, ka gripa šogad tiešām ir krietni sudzīgāka un tas patiešām ir interesanti, jo to saista ar cilvēku apzinātām vai neapzinātām bailēm inficēties ar jauno corona vīrusu (biežāk mazgā rokas, izvairās pulcēties etc.)
Kā arī tas, ka Ķīnā šobrīd sakarā ar covid-19 vairs nav būtiska epidēmijas progresa. Tas man liek teikt, ka preventīviem pasākumiem ir liela nozīme.

Par Spāņu gripu, ir youtube dokumentālā filma par viņu. Ļoti interesanti. Un ļoti biedējoši līdzīgi tam kā situācija attīstās šobrīd. Ja salīdzina ar spāņu gripas pirmo vilni :)

Atbildēt

jautājums

11.03.2020. 14:22

»

Mārtiņš

Tad jāsaka, ka mums ir riktīgi švaki cilvēki te latvijā, jo kopš pagājušā gada oktobra Itālijā (60 milj. Iedzīvotāju) no gripas ir miruši vien 39 cilvēki...


lielveikalos iepriekš vaļēji produkti (maize, cepumi, zefīri) nu ir smuki sapakoti.
---------------------------------
Nū...Grētai nepatiks...
Šogad arī Latvijā no gripas mira mazāk kā parasti. Maiga ziema, varbūt.
Bet pret šādām sērgām parasti visas kampaņas un ierobežojami maz līdz. Piemēram, savvaļas cūku mēris-kūtis izkāva, meža cūkas izšāva. Un?
Arī viduslaikos mēris kādā brīdī vienkārši izbeidzās. Pēc Spānu gripas vīruss mutēja uz daudz mazāk agresīvām formām.
Cerēsim, ka ar covid 19 būs līdzīgi.
Bet Latvijā arī iedzīvotāju blīvums ir daudz mazāks-35 cilv uz kvkm, kamēr Itālijā-200, Ķīna vidēji-150, bet piemēram Honkongā-6300 uz kvkm.
Jo lielāks cilvēku blīvums, jo vieglāk slimībai izplatīties.

Atbildēt

P.

11.03.2020. 14:22

Meitenei galvā nekā daudz nav, bet tomēr vairāk nekā lielākajai daļai ārstu, politiķu un žurnālistu.

Atbildēt

tiešām stulba

11.03.2020. 14:07

Tik stulbai kazai taču jāanulē ārstes sertifikāts!
Šausmas! Un šitādi ir tie jaunie ārsti?!!!
Lai brauc un paliek un mirst tai Itālijā, tik stulbas kuces, kurai vīrusu must see, Latvijā nevajag ielaist.Vienkārši vāks, cik gan stubas var būt šīs jaunās, "izglītotās" pasaules vazaņķes!

Atbildēt

Margarēta

11.03.2020. 14:06

»

Arnis

Bet pirms tā-vienkārši atņemt ģimenes ārsta licenci


Par ārstu sertifikātu piešķiršanu, atņemšanu, apturēšanu un pagarināšanu lemj Latvijas Ārstu biedrība. Ilgus gadus vadīja Apinis, kuram, paši redzam, kāda izpratne par epidēmiju, tagad homeopāte Aizsilniece. Ārstu sertifikācija ir bijusi un ir šādu personu rokās! Par ko mēs vispār tad varam runāt.

Atbildēt

Margarēta

11.03.2020. 14:04

»

dgd

Ja nopietni - Ārstu biedrībai ir jāraksta iesniegums Valsts Policijai


Aizsilniece esot aprunājusies ar savu draudzenīti homeopātīti. Tomēr nepieņemšot pacientus kādu laiku.
Bet visumā... labi šitā ir reāla dura, spriežot pēc ceļojuma apraksta un vispār sviesta, ko viņa raksta, bet cik ir tādi mediķu, kas bijuši šopingā Milānā vai paslēpot Červinjā un nevienam neko neteiks, atlidos un lidos uzreiz uz savām privātpraksēm raust piķi. Dažs labs operēs vai pieņems dzemdības. Ārstu vidū ir ļoti daudz aktīvu ceļotāju, viņi ir samērā turīgi, un ceļo diezgan daudz. taču visa histērija kaut kā vērsta tikai uz skolēniem. Lai gan pilnīgi visās valstīs ir gadījumi, kad saslimuši ārsti, kas atgriezušies no Itālijas. Viņķelei gadījumā ar Cipuli un Dumpi nevajadzētu arī kādu bargu vārdu mediķu vidū paraidīt un arī viņus papresēt, lai apceļo dzimto zemi un Alpu vietā aizbrauc pasērst Likteņdārzā labāk?

Atbildēt

Arnis

11.03.2020. 14:02

»

dgd

Ja nopietni - Ārstu biedrībai ir jāraksta iesniegums Valsts Policijai


Bet pirms tā-vienkārši atņemt ģimenes ārsta licenci

Atbildēt

Mārtiņš

11.03.2020. 13:38

»

jautājums

Bet vīruss atnāks...


Tad jāsaka, ka mums ir riktīgi švaki cilvēki te latvijā, jo kopš pagājušā gada oktobra Itālijā (60 milj. Iedzīvotāju) no gripas ir miruši vien 39 cilvēki.
Avots šeit: http://www.ansa.it/english/news/general_news/2019/01/31/39-flu-deaths-so-far-this-season-iss_f8f8ab54-c507-4816-b1dd-375ff61087de.html

Atgādināšu, ka no covid-19 nepilna mēneša laikā Itālijā ir nu jau miruši vairāk kā 600 cilvēki un vairāk kā 800 šobrīd ir kritiskā stāvoklī.

Nav pamats uztraukumam? Varbūt. Bet es neredzu neko sliktu tajā, ka sabiedrībā biežāk sāk mazgāt rokas un lielveikalos iepriekš vaļēji produkti (maize, cepumi, zefīri) nu ir smuki sapakoti.
Ekonomiskā krīze? Tā skar box mūverus un manis pēc lai viņi izput, neraudāšu par viņiem

Atbildēt

dgd

11.03.2020. 13:09

Ja nopietni - Ārstu biedrībai ir jāraksta iesniegums Valsts Policijai !
Tas ir krimināllikuma pārkāpums un to apzināti dara ģimennes arste !

Atbildēt

Saņemt drosmi pateikt nē

11.03.2020. 13:07

»

Margarēta

Nu, principā tagad vajadzētu asi reaģēt Ārstu biedrībai, kas var arī atņemt sertifikātus. Runa galu galā ir par sabiedrības uzticēšanos mediķiem. Bet nekas nenotiks, jo Aizsilniece pati ir homeopāte un pirms gadiem 7 bija plaši pazīstama antivaxxere, populāra bērnu nevakcinētāju aprindās, jo it kā "...


Latvijas mediķiem vajadzētu pārstāt "baltās" maģijas ezotērikas popularizēšanu. Maģija nav balta vai melna, tā ir maģija. Dievs ar to ir aizliedzis nodarboties, skaidri iemesli -
1) Tā var rādīt mānīgu ilūziju, ka palīdz, cilvēks nesteidz ārstēties un ielaiž slimību
2) Tā ir manipulācija ar cilvēku, autoritāte vairs nav Dievs, bet okultie spēki "ārstu" rokās
3) Tu automātiski nonāc pelēkajā zonā - Atklāsmes grāmatā minētais - "Tā kā tu esi remdens, ne auksts, ne karsts, Es tevi izspļaušu no Savas mutes." Atkl 3 nozīmē to, ka vai nu saki Dievam jā vai arī Dievs, respektējot cilvēka brīvo gribu, vairs nevar iejaukties citu garu ietekmei pār cilvēku dzīvi

No vikipēdijas, kas ir maģijas definīcija - Vārds „maģija” esot atvasināts no seno grieķu vārda magein, kas tika lietots asīriešu un babiloniešu zoroastrismā,[3] vai arī no vārda megas, kas grieķu valodā nozīmē varens, dižens.[4] Pētnieki izprot jēdzienu kā maga jeb burvja māksla.[5] Mūsdienās Alisters Kraulijs popularizējis vārdu magick, skaidrojot to kā zinātni un mākslu, kas rada izmaiņas saskaņā ar gribu.

Antropologs Broņislavs Malinovskis uzskatīja, ka maģijai piemīt trīs pamatfunkcijas, radīt, aizsargāt un iznīcināt.[6] Tās jāīsteno vēl caur trim elementiem:

Burvībām, piesaukšanām un burvestībām;
Rituāliem un darbībām ar maģisko priekšmetu palīdzību;
Precīzu ķermeņa un gara sagatavošanu nepieciešamajam rituālam vai burvestībai.

Reliģijas pirmsākumos esot bijuši ticējumi, ka starp izvēlēto maģijas objektu un objekta zīmi — statueti, zīmējumu pastāv cieša saikne un ka, iedarbojoties uz simbolu, iespējams tieši ietekmēt objektu vai arī notikumu gaitu. Līdz mūsdienām saglabājušies neliela izmēra kaulu un akmeņu, kas esot lietoti rituālos.

Atbildēt

Juriks

11.03.2020. 13:05

Vienīgais stulbais te ir raksta autors. Cik viegli gan mūsdienās izbirstēt cilvēku smadzenes.

Atbildēt

little yellow spill

11.03.2020. 12:38

»

V

Ilva Koškina, tak rakstā teikts


Taujā pēc raksta autora,nevis dzīves māklsinieces.

Atbildēt

nu,ja tik ļoti,gribas

11.03.2020. 12:37

»

RRR

Lūdzu nosaukt autoru. Ļoti vēlētos zināt, kurš ir šis "apgaismotais" cilvēks


Lasītnepratējam vēlreiz rakstīt nav jēgas.Lūdzu.

Atbildēt

jautājums

11.03.2020. 12:36

»

viesis

Pirmkārt, kad ieviesti ierobežošanas pasākumi, neviens vairs nepateiks, kāds stāvoklis būtu bez viņiem. iespējams, ka miršana būtu nesalīdzināmi lielāka, katrā ziņā, šis vīruss arī nogalina. Tādēļ, ignorēt drošības pasākumus un par tiem ņirgāties ir augstākā mērā bezatbildīgi. Otrkārt, filozofija, ka...


Bet vīruss atnāks!
kā ir atnākuši visi citi vīrusi. Un nogalina visi vīrusi. Šajā sezonā no gripas vīrusa Latvijā ir jau miruši 14 cilvēki.
Parasti sezonā Latvijā no gripas mirst ap 70, pirms pāris gadiem pie īpaši nešpetna štama bija pāri 90.
Kāpēc tas jūs neuztrauc?
Un riska grupa pie visiem vīrusiem ir līdzīga. Te drīzāk zinātniekiem jāpēta, kāpēc praktiski neķer bērnus. Var būt, ka plaušas nav sačakarētas.
Tā kā tagad būtu īstais laiks ne tikai par roku mazgāšanas labumu, bet arī par smēķēšanas postu nopietni ar sabiedrību parunāt

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...