Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

imants liepins

10.01.2022. 18:26

»

brīvības cīnītājs

Esmu pastalās, bet brīvs


Neatkaribu latvijai pieskira Puskins !

Atbildēt

brīvības cīnītājs

09.01.2022. 13:58

Esmu pastalās, bet brīvs!!!

Atbildēt

sadists

09.01.2022. 13:39

Neko neviens nedāvināja. Tajos laikos atbrīvojās no problēmām un brīvības cīnītāji tādi bija.

Atbildēt

Slims esi?

08.01.2022. 15:11

»

smiekligi

kapec tagad Latvija bez referenduma izvietots asv un nato okupacijas karaspeks


Valsts suverēna izvēle iestāties NATO. NATO izvēle uzņemt, ja valsts izpilda prasības .. nopērk bruņojuma lūžņus, munīciju, ievieš infrastruktūras.

ASV karaspēks ir NATO sastāvā.

Cionisti ap Ukrainu provocē karastāvokli. Esošā spriedze ir izdevīga - novājina gan Krieviju, gan Ukrainu un Baltiju.. visus, kas to spriedzi uztur. Bailes, naids un spriedze ir hibrīdā kara sastāvdaļas. Arī ultimāti un NATO paplašināšanās.

Lielākais panākums cionistu izraisītā hibrīdkarā ir kovidafēras daļa ar liekā cilvēkkapitāla nošpricēšanu.

Francisks jau sen paziņoja, ka bibrīdkarš sākās 2013. gadā. Un turpinās ar hibrīda aktīvās karadarbības fāzi - ieroču žvadzināšanu un bioloģiskajam ierocim kovidam pašam pamazām nosprāgstot.

Rezultāts drīz būs sasniegts - ar vakcināciju sakropļotie miljardi, kas būs farmācijai lielās atveseļošanas biznesa plāns. Nespējīgajiem izmaksās pabalstus. Ekonomika neatabs.

Solītās atgriešanās labajos laikos nebūs.

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība tiek pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos, veicinot:
* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.”

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” turpinās valstu sagrausanu no iekšpuses, par pasaules valdību plānojot PVO (WHO).


Atbildēt

Marsa parkā kriminālprocess pret personu uzsākts,

08.01.2022. 12:38

»

Māris Kučinskis (1961)

Kādā tikšanās reizē ar manas klases oktobrēniem Marta Krustiņsone teica: "Ja atkal būtu rokās šautene, atkal ietu un šautu


pamatojoties uz Krimināllikuma 81. pantā paredzētā noziedzīgā nodarījuma pazīmēm. VDD izmeklēšanas gaitā padziļināti vērtēja personas izteikumus divos radio raidījumos, kur persona vairākkārt publiski aicināja vērsties pret Latvijas Republikas valstisko neatkarību, suverenitāti un teritoriālo vienotību.

Atbildēt

Šodienas žīdu cionistiem nav ko nozagt nolaupīt no trūcīgajuem iedzīvotājiem

08.01.2022. 12:21

»

Komunistu- cionistu 4. maija finanšu korporācija

Kā tā veidojusies līdz mūsdienām valsts veidā, kura ieķīlāta Pasaules bankā? Neatkarīga valsts Latvija nekad nav bijusi. Arī šodien...


Tādēļ biznesu var uztaisīt ar vakcīnām un vakcināciju kovidafēras rebju veidā, sagraujot ekonomiku, uz kuras atjaunošanas rēķina varēs iedzīvoties.

Viens, ko žīdi atņem un nolaupa tiešām bez atlīdzības, ir cilvēktiesības. Cilvēktiesības iegūst un saglabā paši kovidafēristi. Tādēļ visbīstamākie viņiem ir saprātīgie, kas nevakcinējas un izprot kovidafēras būtību, kļūstot par bīstamiem konkurentiem. Jo saprot, ka cilvēktiesības ar papīru un likumu nevar ne atņemt, ne iedot, jo ar cilvēktiesībām piedzimst. Un katra cilvēktiesības ir viņa saprašanā par cilvēktiesībām un noraktā kalašņikova automātiskajā ierocī...


Kovidafēras biznesu žīdu rebes rozīnīte ir faktā, ka paši vakcinētie ar savu parakstu piekrīt ekspefimentēt ar savu veselību un “pūļa imunitāti”.

Ne velti žīdi neierakstīja LR Satversmē, neatdarininot ASV konstitūciju, ka tautas tiesības ir ar ieročiem rokās sacelties pret tirāniju, ārējiem un iekšējiem valsts ienaidniekiem. Latvijā sacelšanās pamatam pret Levita un Kariņa huntu nav juridiska pamata. Ja saceļas, tad revolucionāri kļūst par teroristiem.

Atbildēt

Un šādi sākās pasaules globalizācija cionistu politikā

08.01.2022. 12:05

»

Nav taisnība! Levits ir tās pašas ģints!

Trockim un Ļeņinam bija savi konti ārzemju bankās zeltā cara zelta naudā! Kā šidien ifšoros žīdu oligarhiem pēc SSSR telpas izzagšanas. Tonnām zeltu no Petrogradas sūtīja uz ASV žīdu cionistu B’ nai B’ rith rīcībā...


Uz laiku to apturēja Staļins, žīds, kas izveidoja SSSR valsts kapitālismu.

Dziļai pasaules valdībai un cionistiem izdevās no iekšpuses sagraut SSSR, tostarp ar Černobiļas diversju. Pirmā diversija pie Ļeņingradas neizdevās. Tad Černobiļu cionistu apvenotiem globāliem valstu specdienestiem izdevās pievienot citai ministrijai, kurai nebija izpratnes par kodolfizikas procesiem. Pēc “avārijas” galvenai par “avāriju” ierēdnis dzīvo ārzemēs, jo saņēma atalgojumu par diversiju.

SSSR zaudējumi Afganistānā pielika punktu SSSR.

Cionistu CIP ievilināja SSSR politbiroju ofšoros. Līdz 2000. gadam korumpanti cerēja, ka ASV sēdīsies pie viena galda kā līdzīgi ar līdzīgiem ar SSSR sagrāvējiem - komunistiem. Pat īstais Putins (esošais udmurts ir cionistu viltvārdis) cerēja, ka Krieviju uzņems NATO.

Atbildēt

Nav taisnība! Levits ir tās pašas ģints!

08.01.2022. 11:53

»

apgaismoji, ka

"Ļeņins, Trockis, Staļins, Levits ir žīdi"! Un tā ir balta patiesība, tikai jāpiemetina, no viņiem visiem šiem žīdiem tikai Levitz ir zaglis, melis, parazīts


Trockim un Ļeņinam bija savi konti ārzemju bankās zeltā cara zelta naudā! Kā šidien ifšoros žīdu oligarhiem pēc SSSR telpas izzagšanas. Tonnām zeltu no Petrogradas sūtīja uz ASV žīdu cionistu B’ nai B’ rith rīcībā.

No 1917. gada līdz 1921. gadam ir atrodamas fotogrāfijas bez cilvēkiem Patrogradas ielās. Kur viņi palikuši?

Boļševiki, žīdu “Kominternes” sakūdīti, izšāva un nodūra petrogradiešus veselām ģimenēm, ielauzušies mājokļos un dzīvokļus izlaupīja, Petrogradu apjozuši trīs kordoniem. Noskrandušie boļševiki ielauzās mājokļos un apšāva turīgos iedzīvotājus, tūkstošiem līķu sameta Ņevā. Dzīvokļi palika izsistiem logiem. Pa ielām klīda daži izdzīvojušie, pārģērbušies skrandās, lai neatšķirtos no “proletariāta”.

Pabrīdinātie laicīgi ar visu mantību pajūgos šķērsoja visus trīs kordonus, katrā maksājot ar sudrabu un zeltu.

Pēc 1921. gada boļševiki no laukiem saplūda Petrogradā, ko pārdēvēja par Ļeņingradu un daudzi noziedznieki paņēma sev nogalināto petrogradiešu dokumentus.

Zeltu Ļeņins izsūtīja uz ASV tonnām. B’ nai B’ rith uzrīkoja abus pasaules karus un turpina mūsdienu hibrīdkaru ar kovidafēru, iznīcinot valstis ar parādiem. Likvidējot lieko cilvēkkapitālu. Cionistu B’ nai B’ rith grupas birojs atrodas arī mūsdienu Latvijā un ņem aktīvu darbību Latvijas valsts kases izzagšanā kopā ar E. Levitu - juridiski putrojot 13. Saeimas saprašanu, tostarp uzpērkot balsojumus, “40 miljonu kompensācijās žīdiem”.

Tādi pat boļševiki valdīja Latvijā pēc 1940. gada un līdz mūsdienām kā gorbunovi, maizīši, viltvārži leviti...

Liecības:

https://youtu.be/8CQtgmYlaxo

Atbildēt

stalins

08.01.2022. 11:05

»

apgaismoji, ka

"Ļeņins, Trockis, Staļins, Levits ir žīdi"! Un tā ir balta patiesība, tikai jāpiemetina, no viņiem visiem šiem žīdiem tikai Levitz ir zaglis, melis, parazīts


Vispār jau b.Staļins-osetīns, bet b.Ļeņins ir jauktas tautības, ir arī ebreju vectēvs, bet kristīts cilvēks.Bet vispār jau ebreji ir revolucionāra tauta, tāpēc pacelsim tostu par viņu cīņas veiksmi!

Atbildēt

apgaismoji, ka

08.01.2022. 10:46

»

Komunistu- cionistu 4. maija finanšu korporācija

Kā tā veidojusies līdz mūsdienām valsts veidā, kura ieķīlāta Pasaules bankā? Neatkarīga valsts Latvija nekad nav bijusi. Arī šodien...


"Ļeņins, Trockis, Staļins, Levits ir žīdi"! Un tā ir balta patiesība, tikai jāpiemetina, no viņiem visiem šiem žīdiem tikai Levitz ir zaglis, melis, parazīts...

Atbildēt

Komunistu- cionistu 4. maija finanšu korporācija

08.01.2022. 10:33

Kā tā veidojusies līdz mūsdienām valsts veidā, kura ieķīlāta Pasaules bankā? Neatkarīga valsts Latvija nekad nav bijusi. Arī šodien.

Autors visu saputrojis - par Krimu, Donbasu, Kazahstānu, Ļēņinu.. Viss patiesībā jāvērtē no šodienas apstākļiem. Šķiet, ka Krimu autors nepieminēja, nepieminēja daudz ko. Ka Ļeņinu apsargāja sarkanie strēlnieki, cerot uz neatkarīgu Latviju. Latvija jau tad un šodien ir sašķelta starp sociālistiem un kapitālistiem.

Autors nepieminēja, ka Ļeņins, Trockis, kas pirmoreiz uzrādīja Baltijas valstu robežas ģeopolitiskā kartē Brestas cietoksnī, kad parakstīja 1.PK miera līgumu. Karti bija parakstījis cionistu pārliecinātais ASV prezidents Vudvords Vilsons pret savu gribu.

Autors noklusē, ka Ļeņins, Trockis, Staļins, Levits ir žīdi. Ka cionists Putins ir viltvārdis - udmurts, bet īstā Putina liktenis nav zināms.

Viltvārži, hibrīdkarš, žīdu kovidafēra, pasaules pārdalīšanas jaunā kārta. Cionistu plāni. B’ nai B’ rith cionisti izraisīja abus pasaules karus un šo kovidafēras bibrīdkaru.

Atbildēt

Mx

08.01.2022. 10:30

Viss, kas jāzina par Ļeņinu un boļševikiem, ir tas, ka tie necilvēki radīja fašistisku civilizācijas mēslaini. Un, ir pienācis laiks to likvidēt.

Atbildēt

4.maija padLatvijas prezidents

08.01.2022. 09:39

Shaadi nosaucot, viss kljuust skaidraaks. Protams, likumiigs utt savaa kangara liimenii. Vai tas kaadu interesees, kad buus tiesa?

Atbildēt

ko te piebilst, vinīgi, ka

08.01.2022. 09:27

Latvijai lielākais ļaunums ir NATO okupanti un visādi pasaules klaidoņi, kā Ļevits un Knariņš.

Atbildēt

paardomas

08.01.2022. 08:33

»

Čemodan vokzal

Toties ir dokumenti,ka okupants nevar būt pilsonis


Nu tad dokumentu studijā.Kariņlevitiem,Abumēriem anulēt pilsonību.Esn gan uz to patreizējo pilsonības likumu skatos kā uz nevajadzīgu.Tava zeme ir tur kur stāv tava kāja līdz vietai kur stāv cita cilvēka kāja.Pilsonība var būt tikai mantota.
Bet domāti jau laikam PSRS civilie un militārie okupanti.Viņu palicis pavizam maz un viņu atvases nav nemaz tik toksiskas.Daudz indīgāki ir NATO okupanti un visādi pasaules klaidoņi.Lai gan pateicoties klimatam un nabadzībai tie te nav pārāk saviesušies.

Atbildēt

Māris Kučinskis (1961)

08.01.2022. 05:40

Kādā tikšanās reizē ar manas klases oktobrēniem Marta Krustiņsone teica: "Ja atkal būtu rokās šautene, atkal ietu un šautu!"

Atbildēt

naša riga

08.01.2022. 00:26

»

Čemodan vokzal

Toties ir dokumenti,ka okupants nevar būt pilsonis


Bet okupants var naturalizēties par pilsoni!

Atbildēt

!

07.01.2022. 22:30

»

Pētītājs

"Sakaut Bermondu mums palīdzēja-baltgvardi...


Tādu stulbu vēstures izkārnījumu nebiju dzirdējis. To tik pederasts-pētītājs var! Kāda nākotne var būt Latvijai, ja tā zin vēsturi!

Atbildēt

Krievija

07.01.2022. 21:13

»

Satversmē ir rakstīts, ka

Agri, vai vēlu, bet būsim māmuļas Krievijas paspārnē! Uz to ir jāierauj


Tavi vārdi mans dēls, norāva man jumtu. :)) Paspārnes vairs nebūs.

Atbildēt

Satversmē ir rakstīts, ka

07.01.2022. 20:22

Agri, vai vēlu, bet būsim māmuļas Krievijas paspārnē! Uz to ir jāierauj!

Atbildēt

antivakseris

07.01.2022. 20:17

»

Pētītājs

Satversme nav dokuments vai papīrs, bet likums. Likums ir spēkā neatkarīgi no tā, kādā formā tas uzrakstīts. Satversme nekad nav eksistējusi tikai viena papīra gabala formā


Bet vajadzētu vienu papīru, kas stāv aiz bruņu stikla un tiek apsargāts. Un otrs eksemplārs Šveices bankā. Ja Krievija iebruks Latvijā, tad viņi var iznīcināt visus dokumentus, likumus un pārējās liecības, un tad latvieši neko nevarēs pierādīt, jo likuma nav - ne papīra formā, ne digitālajā dokumentā vai digitālajā fotogrāfijā.

Atbildēt

Pētītājs

07.01.2022. 19:17

»

paardomas

Kāpēc Latvijai nav Satversmes dokumenta?Ļaunie krievi vainīgi?Krievijai tāpat nav Konstitūcijas dokumenta,Vācijai tāpat.Dīvaini


Satversme nav dokuments vai papīrs, bet likums. Likums ir spēkā neatkarīgi no tā, kādā formā tas uzrakstīts. Satversme nekad nav eksistējusi tikai viena papīra gabala formā.

Atbildēt

redziet

07.01.2022. 18:04

»

Pirātu partija

Vēsture ir interesanta, bet tomēr jāskatās nākotnē...


Kazahstānas valdība bija draudzīga Krievijai. Un tomēr cēlās gāzes cenas. Tas par kaut ko liecina, ar enerģētiku nebūs labi. Un tie, kas saka, ka Krievijas draugiem būs priekšroka, alojas.

Atbildēt

Patriotiskais gars

07.01.2022. 16:45

Diemžēl Volodja Uļjanovs dibināja nākošo SAULES MŪŽA ZEMI,tāpat brīvlaida pinnus un pšekus.Tā sanāca,no ģermāņu ksenglahtu un pšeku paniem,Krievija pēdējā,protams psrs un arī otrreiz dibināja.Vai kā bija doma,ka latvani vairs nelīdīs "savienībās"---nepiepildījās.

Atbildēt

derdz

07.01.2022. 16:08

»

Pirātu partija

Vēsture ir interesanta, bet tomēr jāskatās nākotnē...


cita versija, varbūt daļa krievu, kuri bija pie varas PSRS laikā gribēja sagraut un restartu uztaisīt, lai savās rokās paņemtu vairāk resursu, utml., naudas, un mazāk tautai.Varbūt pie mums tāpat

Atbildēt

derdz

07.01.2022. 16:06

Varbūt vajag vēsturi skatīt 10 000 gadu kontekstā, nevis 100 gadu konstekstā

Atbildēt

Aculiecenieks

07.01.2022. 15:59

»

Pētītājs

"Sakaut Bermondu mums palīdzēja-baltgvardi...


Bruņu vilciens bija!Bet no koka!

Atbildēt

lumpeņiem

07.01.2022. 15:36

Marš pa būdām! Atnāks krievi un apēdīs jūs! Tikai es virspavēlnieks Dzenis un karavadonis Pubrīķis var jūs pasargāt!

Atbildēt

07.01.2022. 15:28

Šet ir Bermonta biogrāfija un arī daži vārdi par Rīgu
https://www1.ku.de/ZIMOS/forum/docs/forumruss28/10.pdf

Atbildēt

Verskis

07.01.2022. 15:25

Pēc būtības Latvija nekad nav bijusi neatkarīga. Teorētiski varbūt tad, kad pašiem bija sava nauda, bet tagad vienkārši esam pārdoti. Apriori neatkarību varam atgūt pievienojoties PSRS, kuru tagad cenšas atjaunot Krievijā un zaudēt visas šobrīd esošās saistības, vai vienkārši pievienoties Krievijai. Vēl iespējams variants ievēlot galēji kreiso Gobzema partiju, kura vienkārši esošo varu apsūdzēs kā noziedzīgu un šādi atbrīvosies no parādiem. Trešais, vienīgais reālais variants ir no šejienes izbraukt uz neatgriešanos. Palikušajiem absolūta verdzība.

Atbildēt

paardomas

07.01.2022. 15:03

Kāpēc Latvijai nav Satversmes dokumenta?Ļaunie krievi vainīgi?Krievijai tāpat nav Konstitūcijas dokumenta,Vācijai tāpat.Dīvaini...

Atbildēt

Pētītājs

07.01.2022. 14:33

»

!

Bermonds-grāfs Avalovs, nodzīvoja Latīņamerikā gandrīz līdz 100 gadiem...


"Sakaut Bermondu mums palīdzēja-baltgvardi..."
Bermonts jau bija tas baltgvardu līderis, kuru sakāva! :D

"britu kuģis apšaudīja šo ierakumus Daugavgrīvā..."
Ne tikai viens, bet daudzi britu kuģi. Un ne tikai britu, bet franču arī.

"... karagūstekņiem, kas negribēja atgriesties pilsoņu kara plosītajā Krievijā, tika saformēti divi bataljoni," brīvības cīnītāju". "
Tie "brīvības cīnītāji" jau kā reiz bija tie bermontieši, kas demokrātiskajai Latvijai bija jāsakauj.

"Igauņu bruņuvilciens pie Dzelzs tilta apšaudīja bermundiešus Pārdaugavā."
Muļķības, jo igauņi gan savu palīdzību tobrīd atsūtīja, bet par to prasīja teritorijas Vidzemē, ko Latvija nevarēja atdot, jo tur iedzīvotāju pārsvars bija latviešu izcelsmes. Tad nu iztika bez bruņuvilciena, turklāt tilts pār Daugavu tāpat bija saspridzināts.

Atbildēt

jācer, ka

07.01.2022. 13:37

Un Ļeņins vēl tik jauns, un Oktobris vēl priekšā!

Atbildēt

Fa,els

07.01.2022. 13:30

»

Pirātu partija

Vēsture ir interesanta, bet tomēr jāskatās nākotnē...


Tava vecāmāte ir ZKMarta, vai Vanga? Finanšu ārlaulības mazdēls?

Atbildēt

Pirātu partija

07.01.2022. 13:18

Vēsture ir interesanta, bet tomēr jāskatās nākotnē.
Ar Krieviju, kas ir drauds, visām bijušam cccp laika republikām, jābūt uzmanīgiem.
Raškā sākās agonija pirms sabrukšanas.
Valsts neko neražo, tikai eksportē energoresursus.
Ekonomika sagrauda, no 100.miļjoniem tur palikušo cilvēku 30.miļjoni ir kleptokrātiskais aparāts un spēka struktūras, kas neveicina valsts IKP pieaugumu. Valsts uzbūve ir feodāla, ar caru priekšgalā.
Tāpēc izjukšana pēc cccp metodes ir tikai laika jautājums.
Kā 1979.gadā čekisti ieveda karaspēku Afganistānā, tā tāpat šogad ieveda Kazahstānā.
Jau ir pirmie līķi, divi lukašestku karavīri likvidēti. Simtiem demonstrantu nošauti.
Tur vēl nekas nebeidzās, tikai sākās!
Drīz raškā defolts, rublis nokritīs katastrofāli.
Tāpat Turku lira, Azerbaidžānas manats,Gruzijas lari ! Neturiet šīs naudas vienības! Pārvērtīsies par papīrīti.
Revolūcijas turpināsies.
Būs liels sprādziens Batumi.
Ziņās redzēsiet kā tauta šturmē raškas puķinasosa ivanašvili rezidenci!
Gruzijas brigāte, kas karoja pret rašistiem, sacelsies un šturmēs Kutaisi, lai sagrābtu puķinasosu ivanašvili. Baku ielas kaujas ar rašistiem.
Tadžikistānā arī revolūcija. Rašistus izsitīs no valsts. Iespējams palīdzēs talibi, sitīs vovas vatņikus uz robežas.
Drīz sadursmes Ašhabadā un Taškentā!
puķinam priekš visām frontēm karaspēka nepietiks.
Nu un beigsies puķina režīms ar Kerčas tiltu!
Stipra zemestrīce melnā jūrā. Kerčas tilts neizturēs, vidējais posms iegrūs.
Viena pilsēta pilnīgi sagrauta, bojā gājušo vairāk kā Spitakā!
P.S. Mums līdzīgi notikumi, bet pāris gadus vēlāk.
Jo ilgāk pie varas noturēsies knariņi, papļūti un citi PVO apmaksāti klauni, jo asiņaināki būs notikumi.

Atbildēt

4.maija darbonis

07.01.2022. 13:11

»

stalins

Latvijas krievu tautības pilsoņiem nav ko aizvainoties.Krievi un krievu vienības bija aktīvi Latvijas atbrīvošanas karā...


Latvijā ir daudz krievu tautības cilvēku, kuri nav Latvijas pilsoņi. Mēs viņus nedrīkstam pazemot un diskriminēt - šie krievu tautības cilvēki var ņemt ļaunā un var pasaukt palīgā Putinu. Vai gribiet, lai notiek kā Kazahstānā? Gribiet redzēt pa Rīgas ielām braucočus tankus ar krievu tautības karavīriem?
Un lūdzu nesauciet krievu tautības cilvēkus par krieviem, tas viņus aizvaino! Latvieši, esiet toleranti pret krievu tautības cilvēkiem!

Atbildēt

runa jau par miera līgumu

07.01.2022. 13:01

pļuķins neparakstītu

Atbildēt

!

07.01.2022. 12:33

Bermonds-grāfs Avalovs, nodzīvoja Latīņamerikā gandrīz līdz 100 gadiem.
Sakaut Bermondu mums palīdzēja-baltgvardi atsūtīja divus lielgabalus,-britu kuģis apšaudīja šo ierakumus Daugavgrīvā(par labu samaksu),- no krievu karagūstekņiem, kas negribēja atgriesties pilsoņu kara plosītajā Krievijā, tika saformēti divi bataljoni," brīvības cīnītāju". Igauņu bruņuvilciens pie Dzelzs tilta apšaudīja bermundiešus Pārdaugavā.

Atbildēt

stalins

07.01.2022. 12:25

Latvijas krievu tautības pilsoņiem nav ko aizvainoties.Krievi un krievu vienības bija aktīvi Latvijas atbrīvošanas karā.
Pieminēšu kapteiņa Didorova krievu rotu , vēlāk kņaza Līvena nodaļa :
https://lv.wikipedia.org/wiki/Anatols_L%C4%ABvens_(virsnieks)
https://lv.wikipedia.org/wiki/Kliments_Didorovs

"Patrioti" tādus faktus neredz.

Atbildēt

formula

07.01.2022. 12:21

Lielvaras te spēlējas , te plēšas savā starpā un attiecīgi te parādās mazas valstīņas un te pazūd .

Atbildēt

opis

07.01.2022. 12:20

»

Kaa tad tgaa

"ASV vēstnieka Padomju Savienībā 1986. gadā Jūrmalas konferencē skaidrā latviešu valodā nolasītais paziņojums, ka ASV nekad nav atzinusi un nekad neatzīs Baltijas okupāciju


Ļeņins vēl 1919.gada vidū skaidrā latviešu valodā Maskavā latviešiem paziņoja, ka Latvija būs neatkarīga valsts! Un Ļeņins iedeva neatkarību. Ja Ļeņins būtu dzīvs 1939. un 1940.gadā - tad nebūt ne 2.Pasaules kara, ne Latvijas okupācijas!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....