Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

no plkst.11 - 16 elektro padeve tiks atslēgta. Pateicamies par sarūpētajām neērtībām.

21.04.2022. 20:03

»

Žulis

Diemžēl, kārtējo reizi ir jākonstatē, ka nozares vadība valstī ir darbojusies, maigi izsakoties, nesaimnieciski. Latvijā ir ieviesta tāda patērētās elektroenerģijas uzskaites un norēķinu sistēma, kas maksimāli sarežģī gan norēķinus par elektrību, gan elekroenerģijas sadārdzinājuma kompensēšanu. Tā vietā...


Latvijas komunistu barigas nav spējīgi ieviest priekšapmaksu, jo tādējādi būs jānodrošina piegāde bez pārtraukumiem, uz ko tie nav nespējīgi.

Atbildēt

Viss nav tik vienkārši

21.04.2022. 18:40

»

Atbilde mamzelei

kas dzīvo burbulī. Aklajam redzams , ka šī failed state staruji tuvojas galam. LV atlicis gads dzīves , līdz no turienes aizbēgs pat paralizēti vienkāji...


Krievija caur savu nacismu pret pasauli agonē un mainās. Paies laijs, kamēr Krievijas impēfija pazadēs savas kolonijas untauta nokratīs savu šovinismu.

Bet globālās pārnacionālās struktūras iznīcina valstu suverenitāti un ne tikai Latvijas. Latvijas un ne tikai ekonomiku grauj sankcijas, tāds arī bija mērķis, lai samazinātu globālo ekonomikas attīstību.

Atbildēt

Atbilde mamzelei

21.04.2022. 14:45

kas dzīvo burbulī. Aklajam redzams , ka šī failed state staruji tuvojas galam. LV atlicis gads dzīves , līdz no turienes aizbēgs pat paralizēti vienkāji.
Maksa par suverenitātes zudumu ir valsts nāve.
Kāpēc tā notiek? Neoliberālās doktrīnas audzētie un sponsorētie aŗvalstu ietekmes aģenti, kurus maldīgi uzksata par deputētiem, ministriem un viedokļu līderiem, dara savu darbu. Tā ir valsts iznīcināšana. Vai LV varēja atļauties iznīcināt savu finansu sistēmu 2018. gadā? Nē! Un tranzītu un ostas? Arī nē! Bet tas viss ir izdarīts.Mēs nespējam vēlēšanu ceļā nokratīt mūs aposēdušies diversantus un parazītus, tāpēc maksājam dārgi par to. Vai Latvija varēja ielīst sankciju karā? Nē! Jo tāpat bijām knapi dzīvi. Vai Krievija aizmirsīs Javelin piegādi? Nē!Un par to nāksies maksāt. ES noņems sankcijas , jo gribēs izdzīvot.Atgādināšu, ka krievija sankciju karā vēl nav pat iesaistījusies! Bet drīz iesaistīsies, jo nupat saduras karā ar visu "civilizēto" pasauli, ko vada neadekvāti idioti.Kurš atrausies pirmais? Tas , kurš vistuvāk un bez prāta. Stulbenim pabrikam bija jāsaprot, ka var atrast kretīnus, kas ir gatavi nogalināt par naudu. Bet cilvēki, kas ir gatavi iet līdz galam un mirt par ideju, Eiropā nav sastopami. Jo nav jau ideju.Saujiņa krievu šobrīd lauž skaustu vismotivētākajai un kolektīvo Rietumu bruņotajai un trenētākajai armijai Eiropā. Līdz frontes sabrukumam nepilns mēnesis.Un nav šaubu, ka denacifikācija turpināsies.Atliek cerēt, ka tas tūkstotis NATO otsosu nebūs problēma labi trenētajiem motostrēlniekiem ar Ukrainas pieredzi.Katrā ziņā LV iedzīvotāji būs pateicīgi un ar ziediem sveiks Baltkrievijas tankus, ķīnas kājniekus un Islama revolūcijas sargu desantu.

Atbildēt

Žulis

21.04.2022. 14:37

»

Man arī ir, ko teikt

Viedokļu līdera Žuļa komentāru saturu jau gadiem pietiekami regulāri analizē kā rietumu prese tā sabiedrība...


Izskatās, ka te troļļi izklaidējas manā vārdā rakstot komentārus un tad šos pašu rakstītos komentārus apspriežot. Tas priekš manis nav nekas jauns. Katrs izklaidējas atbilstoši savas garīgās attīstības līmenim.

Atbildēt

Tikmēr pasaules valstīs

21.04.2022. 13:57

Maksās naudas saimniekiem nekas nemainīsies ,to jūs levitam , kariņam par inflāciju varat dziedāt ,sabiedrībai ir cits viedoklis ,cik var melot ieva ?

Atbildēt

jaa jaa

21.04.2022. 13:26

»

Man arī ir, ko teikt

Viedokļu līdera Žuļa komentāru saturu jau gadiem pietiekami regulāri analizē kā rietumu prese tā sabiedrība...


Žulis sevi salīdzina ar bunkura Putinu, jo slēpj savu vārdu. Kā vecs čekists.

Atbildēt

Man arī ir, ko teikt

21.04.2022. 13:24

Viedokļu līdera Žuļa komentāru saturu jau gadiem pietiekami regulāri analizē kā rietumu prese tā sabiedrība.

Pēdējos gados īpaši liela uzmanība tiek pievērsta tieši pazīmēm, kuras varētu šo to liecināt par Žuļa veselības stāvokli, un īpaši pēdējo mēnešu laikā

Putins ne reizi vien ar savu komentāru saturu ir radījis iespaidu, ka viņam iet patiešām čābīgi.

Atbildēt

Žulis

21.04.2022. 13:14

»

Žulis

Jā, aizmirsu piebilst. Pēc tāda paša principa darbojas arī gāzes skaitītāji


Un vēl. Valdība meklē naudu pirmstermiņa pensiju indeksācijai. Tas ir pareizs solis.

Acīmredzot ir tā, ka ar kovidafēru ir daudz nogalināto un paliek pāri nauda no neizmaksātām plānotām pensijām.

Atbildēt

Žulis

21.04.2022. 13:03

Diemžēl, kārtējo reizi ir jākonstatē, ka nozares vadība valstī ir darbojusies, maigi izsakoties, nesaimnieciski. Latvijā ir ieviesta tāda patērētās elektroenerģijas uzskaites un norēķinu sistēma, kas maksimāli sarežģī gan norēķinus par elektrību, gan elekroenerģijas sadārdzinājuma kompensēšanu. Tā vietā, lai patērētāji elektroenerģiju pirktu, mēs maksājam par patērēto elektroenerģiju. Piemēram, Lielbritānijā patērētājs elektroenerģiju pērk. Skaitītājā ir redzama naudas summa par kādu elektrība ir nopirkta. Elektrību izmantojot šī summa attiecīgi samazinās un patērētājs var redzēt, kad atkal elektrība ir jāpiepērk klāt. Kad nauda paŗskaitīta, skaitītājā redzamais naudas daudzums palielinās par iemaksāto summu. Ja laikā elektrība nav nopirkta, skaitītājs automātiski atslēdz elektrību dzīvoklim. Tad pie skaitītāja ir poga, kuru nospiežot elektrības padeve tiek atjaunota uz trim dienām. Ja šo triju dienu laikā elektrību nenopērk, skaitītājs to atslēdz pilnībā līdz jaunai iemaksai. Ja pašvaldība pieņem lēmumu kompensēt elektroenerģijas sadārdzinājumu, attiecīgā naudas summa bez kaut kādām birokrātiskām formalitātēm, vienkārši tiek pārskaitīta uz patērētāju skaitītājiem. Viss.

Atbildēt

matemātiķis

21.04.2022. 13:01

Ir pietiekamības vai nepietiekamibas problēma - ar trīsdesmit grādu silditāju ūdeni uzvārīt nevar. Tāpat ir naudas summa ar kuru cilvēcīgi(bez zagšanas, ubagošanas un dzīvošanas zem eglītes) izdzīvot nevar. Diemžēl šo aspektu vērā neņem šādi ekonomisti, kas sprediķo par to kā būtu, ja būtu. Koksnes kurināmam bija 5% PVN, bet iepriekšējā krīzē atcēla un neatjaunoja, zālēm kaimiņos ir zemāks PVN un ienākumi lielaki. Palīdzēt mērķtiecīgi nevar, ja tēmeklis nobīdījies jo, baidoties iedot tam (tādu ir būtisks mazākums) kam nepienākas, var birokrātisko kritēriju dēļ neiedot kam pienākas un iedot kam nepienākas. Piemēram, bija kritērijs kādai sociālai grupai, ka uzņēmums īpašumā liedz tai kvalificēties pat tad, kad uzņēmums labu laiku ir bez ienākumiem un trūkst laika to laicīgi likvidēt. Tas pats bija ar auto pat tad, kad tas sen jau nav pārdodams, bet vēl braucams.

Atbildēt

ome

21.04.2022. 12:41

"2022. gadā saskaņā ar Latvijas Bankas prognozēm inflācija vidēji pieaugs līdz 9.5%"

Pēc tādas prognozes liekas, Latvijas bankā neviens skolā matemātiku nam mācījies un ar galvu nedraudzējas!!!!

Kazāk - vai tiešām tu murgo tikai par 9.5%, vai arī speciāli izplati melu ziņas, lai tautu neasatrauktu - ko, Kazāk???

Atbildēt

Хм

21.04.2022. 10:40

Līdzīgi pašlaik ir spēkā arī noteiktie "cenu griesti" mājsaimniecībām, kas dabasgāzi izmanto apkurei ar patēriņu virs 221 kWh mēnesī. Tomēr šāda veida cenu kontrole valstij ir ļoti dārga. Saskaņā ar Ekonomikas ministrijas aprēķiniem šāda pasākuma izmaksas ir aptuveni 35 miljoni eiro, turklāt tas ir tikai par apkuri, tikai atsevišķiem lietotājiem un tikai četru mēnešu garumā.

А вот тут хотелось бы понять - механизм контроля стоит 35 млн евро? Или размер выделенной субсидии? Если размер субсидии-тогда в чем смысл фразы "дорого"? Как раз адресная поддержка тех, у кого выше 221
Сам механизм контроля 35 млн??? Вот тогда БОООЛьшой вопрос -а что же это за механизм? Чиновникам купили 300 машин, наняли 300 человек и они каждый месяц лично едут проверять счетчики у тех, у кого выше 221 кв потребление?

Atbildēt

Хм

21.04.2022. 10:33

»

O)O

Tiešām smieklīgi lasīt par valsts neiejaukšanos...


VIENA metode kā tas ārstējās - ar masveida sacelšanām un šo valdību, elišu izgriešanu, nošaušanu, giljotinēšanu utt.

Это крайне спорно. Так как исторический опыт подтверждает старую истину "революцию придумывают идеалисты, реализуют прагматики, а ее результатами пользуются подонки".
Разрушить, не имея понимая, что строить взамен-еще хуже, чем жить в данном бардаке.
Но с точки зрения общей ситуации: да, мы как некий единый народ заслуживаем то правительство, что имеем.
Грамотные политики просто используют наши слабости, раскручивают их и используют. Для одних главное теперь учиться на родном языке, для других-превратить для первых возможность учебы на родном языке в неосуществимое. Но больше виноваты те политики, которые у власти, а не в оппозиции-потому что именно те, которые у власти, принимают решения.

Atbildēt

O)O

21.04.2022. 09:52

Tiešām smieklīgi lasīt par valsts neiejaukšanos.
Valsts un galvenais ES un ECB TO VIEN BĻEĢ DARA KĀ IEJAUCAS VISUR KUR VIEN VAR UN IZNĪCINA VISU KAM VIEN PIESKARAS!!!!
Kas tad rada to inflāciju??!!! E C B B Ļ E Ģ !!!
Neviens cits!!!!!!!!!!
Kas rada augstas cenas uz elektroenerģiju????
ES izdzimteņi ar savu CO2 sektantismu un "zaļo enerģiju", kas IR VIENKĀRŠA CILVĒKU APZAGŠANA KONTINENTA APMĒROS!!!!
Un kuri ir tie psihiski slimie m-aukas, kas aizliegs Krievijas gāzi, naftu utt, kas vēl paaugstinās cenas visam kam vien var? Atkal ES psihopāti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Latvijas iedzīvotāji, atcerieties vienu, vēsturiski, kad valdības ir kļuvušas pilnīgi un totāli neārstējami psihiski slimas un zaudējušas jebkādus krastus, kad valdībām un "elitēm" vairs vispār, NU VISPĀR neinteresē kā dzīvos cilvēki, tad ir tikai viena, VIENA metode kā tas ārstējās - ar masveida sacelšanām un šo valdību, elišu izgriešanu, nošaušanu, giljotinēšanu utt.
Citu metožu vēsturē nav un nebūs.
Nu nesaprot ES ierēdņi ar algām 20000 un vairāk mēnesī un garantētām pensijām 10000 un vairāk mēneši ko nozīmē ja pārtikas cenas gada laikā pieaug uz pusi vai pat dubultojas un ko nozīmē ja cenas par degvielu, apkuri utt izdara to pašu.
Vai nu jūs palīdzēsiet viņiem saprast, vai arī drīz dzīvosiet kā bomži, bet vēl arī iesiet uz darbu....

Atbildēt

Švāba ekonomiste

21.04.2022. 08:34

Pilnīgi pareizi biedrene ekonomiste!

Pīpls jāpieradina pie pabalstiem. Pabalsti rada atkarību, bet atkarība paklausību. Opmanei žetons un Pasaules ekonomikas foruma goda ekonomistes tituls.


Laiks taču saprast, ka Švāba pasaulē turīgo nebūs. Tikai superbagātie un nabagi.

Atbildēt

Derdz

21.04.2022. 07:06

»

Haralds Kalns

Latvijas Bankas ekonomistei iesaku vairot naudu pēc senā krievu paņēmiena- iģi nakuj (ej uzkal


Vai Jums reizēm nešķiet, ka Latvijā esam vienā maisā, ka paliekam ar vien vairāk atkarīgāki nekā neatkarīgi, it visā. Neaatkarīga laikam uz papīra

Atbildēt

Es

21.04.2022. 04:29

»

interesanti

Kāpēc Lapsa uzskata, ka nodokļu maksātājiem būtu jāsedz elektrības cenu kāpums Šleseram vai gāzes cenu kāpums Kalvītim


Vajadzētu ieriebt tam Aināram, būtu superīgi dubultot elektrības cenu. Ainārs raudātu, tu, kropli, smaidītu.

Atbildēt

Es

21.04.2022. 04:27

Polija un Lielbritānija kā ļauna pvn iemiesojumi. Civēkus nicinoša sociālā politika ir Latvijas vizītkarte.

Atbildēt

Haralds Kalns

20.04.2022. 23:47

Latvijas Bankas ekonomistei iesaku vairot naudu pēc senā krievu paņēmiena- iģi nakuj (ej uzkal)!

Atbildēt

Mjā

20.04.2022. 22:43

Totāli sačakarētu sistēmu var labot mūžīgi, bet paliks arvien sliktāk. Atvērtais tirgus un valstis bez robežām ir īstākā bandītu paradīze. Ja ar ievedmuitu nedrīkstam sargāt savu tirgu, tad jāiztiek no dotētiem palmu taukiem un lielveikalu surogātiem spožos iesaiņojumos. Tipisks krievu bizness ar garantētu maksimālo peļņu un minimālām algām darbiniekiem. Kam tas izdevīgi? jo līkāks deguns, jo izdevīgums lielāks.

Atbildēt

\āmen

20.04.2022. 20:36

»

Pats

galvenais - lai bauri nepārēdas


tos nepateicīgos bezkauņus vislabāk turēt trūkuma saitē, lai tas pieēdies pilnu vēderu ar desasluņķi, nesajūtas kā karalis un sakravājis savu plāno koferi, neaizmūk uz neatgriešanos labāk tīrīt zviedram ateju, nekā zelt te pat kur tētis, pat lepni neatvadījies no sava saimnieka, kuram tik ļoti rūp visi, visi, visi cilvēki (īpaši tie - ar latviešu diasporu)

Atbildēt

to Chemodan, vogzal, roisija!

20.04.2022. 20:23

»

nekaunies

Chemodan, vogzal, roisija


rosija ir tuvāk nekā tu domā

Atbildēt

Pats

20.04.2022. 20:23

galvenais - lai bauri nepārēdas.

Atbildēt

Ka tik mēs netīšām neatbalstām kādu, kuram tāpat ir labi...

20.04.2022. 20:22

vajag atbalstīt tā, lai atbalstāmajam paliek arvien sliktāk un sliktāk.
es, protams, vērstos tiesā, lai pierāda, ka man nepalika labi no pabalsta, bet bija labi jau pirms tam.
tātad!!! iet pēc pabalsta centieties bez smaida, bez palēcieniem, bez termo kafijas krūzes... sūkstojoties, rājoties un lamājot visus nolādētos kropļus, kuriem bija labi jau pirms pabalsta. bija tāds gadījums, kad viens pabalstnieks, iekrita - burtiski mirkli pirms pabalsta saņemšanas brīža, viens, sauksim viņu par Sančosu (vārds mainīts), nosūtīja savai slimajai mātei vaļsirdīgu sms, ar tekstu "paldies, ka pajautāji, man iet labi labi"

Atbildēt

nekaunies

20.04.2022. 20:09

»

sgfgdfgf

Kauns dzivot LATVANIJA


Chemodan, vogzal, roisija!

Atbildēt

interesanti

20.04.2022. 20:08

Kāpēc Lapsa uzskata, ka nodokļu maksātājiem būtu jāsedz elektrības cenu kāpums Šleseram vai gāzes cenu kāpums Kalvītim?

Atbildēt

būs kā parasti

20.04.2022. 20:06

Valdošās kliķes (levitz/Kariņš) lopi trekni uzvārīsies!

Atbildēt

sgfgdfgf

20.04.2022. 20:03

Kauns dzivot LATVANIJA

Atbildēt

Lasītājs

20.04.2022. 19:56

Kādas tur pašvaldības, ko izzinās? Bērniem, pensionāriem ar nelielām pensijām,invalīdiem ir jāpiešķir papildus līdzekļi, un viss.

Atbildēt

Kaža

20.04.2022. 19:45

Biju pārsteigts, kā ir progresejuši labklājības ieredņi,kuri brīnumainā kārtā ir nākuši pie atziņas,ka pabalsti pienākās tikai tiem,kuriem ir zemi ienākumi.Līdz šim šie ieredņi darīja visu,lai saglabātu sociālās nevienlīdzības līmeni,maksajot pabalstus arī cilvēkiem ar vidējiem un ļoti iespaidīgiem ienākumiem t.i.realizejot visai īpatnējo izpratni par sociālo taisnīgumu.Vēl priekšā vēl viens neiedomajāms prāta vingrinājums-birokrātisko šķēršļu novākšana dažādu kategoriju invalīdiem un senioriem.Jo līdz šim ieredņu izpratne trīs infarkti tāds nieks vien ir,tāpat ka ilgadīgas nepārtrauktas sāpes,kas vispār esot katra seniora obligātais stāvoklis,nevis nāvejošas slimības simptoms vai dzīves kvalitātes atņēmējs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...