Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

06.06.2016. 17:03

finanšu ministrei nav kauns vispār taisīt muti vaļā par tēmu "meklēt un atrast" naudu. Nē, ne naudu, miljonus, kas daudziem, arī man ar manu 282 eiru "lielo" pensiju, ir astronomisks lielums.
Izrādās, mūsu valsti vada mafija ar astronomiskām algām. Viņiem taču naudas kā spaļu! Šīsdienas Lemberga avīzē visu mafijas locekļu algas publicētas. GRIBĒTOS TOS MONSTRUS REDZĒT. VAI VIŅIEM IR ČETRAS KĀJAS, SEŠAS ROKAS, DIVAS GALVAS, ja var paspēt nopelnīt algu, vairākkārt lielāku, kā citiem cilvēkiem?
LŪK, KUR JĀMEKLĒ, MINISTRES KUNDZE!

Atbildēt

Nu, nu...

06.06.2016. 15:11

Ja darba sākumā Reiznieces runas bija iedvesmojošas, sak, nu tik būs - tagad arvien skaidrāk redzams, ka viņa ir Lemberga rokas vadīta karjeriste.Žēl... Bija cerības, taču pēc viņas lišķīgajām Pētersones aizstāvības runām un aukstasinīgās atbrīvošanās no viņas,viss ir skaidrāks par skaidru.

Atbildēt

miljonus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

06.06.2016. 13:51

un varbūt ir 500 miljoni......................

Atbildēt

Panamas papīrs

01.06.2016. 19:09

»

ironiskais

Līdz saeimas vēlēšanām nepilni 3 gadi. Domāju pa šo laiku ZZS kļūs par ļoti nepopulāru partiju ar minimālām izredzēm pārvarēt 5% barjeru:) Pūļa sajūsma par Reiznieci kā enerģisku un izlēmīgu ministri sāk noplakt. Skaļi izsludinātās VIDa reformas ir viņas pirmā smagā izgāšanās. Meitene nepadomāja, ko...


Nē viss notiek vislabākajā kartībā - saskaņā ar ASV dotām norādēm - vadāmais haoss, nav par to nekā labāka!Viņa klusē ka partizāns pēc vizītes ASV.

ZZS plānoja viņu nakotnē par premjeri.

Šādā situācija - valsts parādos, neviens normāli domājošs neies pat tuvu politikai, kur nu līst ministra vai premjera amatā, lai saboejātu savu reputāciju! Tīra pašanāvība - ar uguni jamklē, kas piekritīs.Lemberga spekulācijas, ka pats ies par premjeru, beigušās.

Nē, D.Reizniecei-Ozolai sapnis, ka ar amatu iegūt kontu ofšorā. Konts ofšorā - tā tāda savējo prestiža lieta.

Jauzkačājas ministrējot, būs jaunas perspektīvas!

Atbildēt

ironiskais

01.06.2016. 15:12

»

Panamas papīrs

Skaista, gudra, šahiste, ministre."Uzkačāt" amatā un uz PB biroju


Līdz saeimas vēlēšanām nepilni 3 gadi. Domāju pa šo laiku ZZS kļūs par ļoti nepopulāru partiju ar minimālām izredzēm pārvarēt 5% barjeru:) Pūļa sajūsma par Reiznieci kā enerģisku un izlēmīgu ministri sāk noplakt. Skaļi izsludinātās VIDa reformas ir viņas pirmā smagā izgāšanās. Meitene nepadomāja, ko runā vai nepaspēja saskaņot to ar Aivaru, tāpēc finālā no lielā blīkšķa sanāca purkšķis:) Visas reformas izrādījās - samainīt vietām FPP un MPP direktorus, izsludināt dažu zema līmeņa darbinieku un priekšnieķeļu rotāciju uz IevP, kas līdz šim tā arī nav notikusi:) Vienīgie, kuri "līdz 1.maijam nestrādā VID" ir tie, kuri pārspīlētā stresā paši aizgājuši. Visi pārējie uz vietas:) Likme uz Pētersoni, kā mori, kas izdarīs melno darbu izrādījās kļūdaina. Par citiem ZZSa ministriem pat runāt negribas. Belēvičs ir dzirnakmens ZZS kaklā vēl pirms kādām vēlēšanām. Es pat šaubos, vai pie tādiem belēviča alkatības un nekaunības līmeņiem šī valdība vispār nostrādās līdz tām vēlēšanām:)

Atbildēt

no laukiem

01.06.2016. 12:45

Tagad ZZS jācīnās ar Vienotības izveidotajām zagšanas shēmām.

Atbildēt

Joonijs Ausmis

01.06.2016. 12:32

Laba saimnieka vienmēr "pietaupa" nebaltām dieniņām,latvju sens ticējums,vienotiem laba atmiņa sentēvu gudrībās.

Atbildēt

JACOBUS

01.06.2016. 12:16

Tade Pole grafe var iznest unsere Nachtpode.

Atbildēt

Abrams Moisejevičs Špulke

01.06.2016. 12:04

»

Sakrāls jautājums

Vai tas, ka šahists, tas nozīmē, ka ARĪ GUDRS FINANŠU LIETĀS


Vērmanes dārzā pie estrādes var uzspēlēt ātrspēli uz 1 eiriku.

Atbildēt

Sakrāls jautājums

01.06.2016. 11:57

Vai tas, ka šahists, tas nozīmē, ka ARĪ GUDRS FINANŠU LIETĀS?

Atbildēt

Iz tautas

01.06.2016. 11:56

Sāk likties, ka Reizniece Ozola ir, kā saka kā ābbls, kas no ārpuses izskatās sārts un svaigs, bet, kad iekod, tad redzi, ka iekšpusē tāds ne visai...

Atbildēt

Panamas papīrs

01.06.2016. 11:49

»

Grāfs Shadurskis

Aborigēnu mātīte


Skaista, gudra, šahiste, ministre."Uzkačāt" amatā un uz PB biroju.

Atbildēt

diezgan pretīgs sievišķis

01.06.2016. 09:59

Kaut kā jau sev aste jāceļ. Nav māka atrast, māka ir nenotrallināt. Bet par zzs šahisti nekādu ilūziju nav. Kā atrada, tā arī nolaidīs kanalizācijā, tobiš, hūtes kabatās.

Atbildēt

Ojārs

01.06.2016. 09:42

»

Qwerty

Atbildes pilnīgi murgainas, normāls cilvēks neko taču nevar saprast


Nepiekrītu - normāls cilvēks tomēr ir daudz maz izglītots cilvēks. Tam, kurš kaut mazliet draudzējas ar savu galvu, atbildes ir labi saprotamas - FM pēc aptuveni 10 gadu bezdarbības ir atsāksi rūpēties par valsts budžeta kvalitāti. Kā tai veiksies - redzēsim.

Atbildēt

viedais

01.06.2016. 09:40

kadi jus nesapratigi pietiek, vai tad pasiem nau gadijies kabatas santimus,? vakar pat sortos 2 eiro atradu.

Atbildēt

Ieteikums

01.06.2016. 09:39

Būtu lietderīgi pamatot, kā izmainu rezultātā uzlabosies valsts galveno mērku sasniegšana un ietekme uz valsts konsolidēto finanšu pārskatu. To gaidām pēc 31.05.2016. no MK sēdes lēmumiem.

Atbildēt

ļoti liels izbrīns,

01.06.2016. 08:51

ka atļāva atrast,laikam nepaspēja laikus nobremzēt!Paldies par atrašanu,tas vēl vairāk man liek neuzticēties 100 galvām.

Atbildēt

canny

01.06.2016. 08:20

ja jau tik labi mekleetaaji, lai atrod vel akadus 300 miljonus, gan jau atrast var, ja labi grib. ar to naudu pietiktu, tieshaam- bezmaksas mediciiniskajai apruupei, vismaz pamatlimenii.

Atbildēt

Njā

01.06.2016. 07:58

SKatos, ka uz jautājumu, ko nozīmē vārds "atrast", atbilde nav rasta.

Atbildēt

Panamas papīrs

01.06.2016. 07:32

Ministre Dana Reizniece-Ozola sanāksmēs Vašingtonā apspriedīs Latvijas ekonomikas, nodokļu politikas un investīciju piesaistes jautājumus 13/04/2016

---------------------------------------

Patiesībā Reizniece-Ozola ASV saņēma Pasaules bankas norades, kā uzlabot VID darbu, lai atgūtu PB piešķirto kredītu 1.3 miljardi euro.

Sarunas bija slepenas, Reizniece-Ozola par šīm sarunam komentārus nesniedz.

Ozolu ministres amatā vajag "uzskačāt" un dot vietu PB birojā..jelkādu amatu par labu kalpošanu PB.

Atbildēt

all

31.05.2016. 22:57

laikam vida nogrēkojušies ierēdņi sametās, lai paliktu darbā

Atbildēt

Qwerty

31.05.2016. 21:05

Atbildes pilnīgi murgainas, normāls cilvēks neko taču nevar saprast.

Atbildēt

noon

31.05.2016. 20:01

No Delfiem - FM kopā ar nozaru ministrijām ir strādājusi atrodot iespējas efektīvāk izmantot līdzekļus valstī. Tas ir papildu resurss, ko mēs varēsim kopīgi novirzīt tām lietām, kas ir svarīgas nākamā gada budžetā. (..) Tā kā apmēram 64 miljoni ir tā summa, kas tādā veidā ir atrasta, palielinot fiskālo telpu," teica finanšu ministre.
--------------
Īsāk sakot, no vienas kabatas izņēma, otrā pārlika. Gala summa jau netiks samazināta.

Atbildēt

ojārs

31.05.2016. 19:49

KRASAVICA/ "SKAISTULE"/, Kas nu pūderē mums pelēko vielu

Atbildēt

derdz

31.05.2016. 19:18

bildē frizūra, laba, izskatīga, simpātiska, meitenīgāka.., nekā jaunā frizūrā. tas tā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...