Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gabis

26.06.2018. 07:44

1.Pilnīgi tizls cilvēks, nav apmierināts ar savu dzīvi!

2.Haļavčiks, grib iegūt jebkādu labumu no visa!

3.Sekls gan saistību tiesībās, gan kopumā!

4.Nav brīnums, ka strādā konkurentu labā.

...citu secinājumu nav...tik nav saprotams, kādēļ tāds cien. portāls kautko tādu publicē...

Atbildēt

Lattelecom prakse

25.06.2018. 10:19

Parastā Lattelecom prakse klientu apkalpošanas vietās ir: ja kas nepatīk, kraties prom, mēs tevi te neturam! Izskatās, ka darbiniekiem ir pat dots rīkojums šādi komunicēt at klientiem. Tajā pat laikā Lattelecom skrūvē cenas, maksā slepkavam Gulbim vājpŗatīgu algu un nevar ievilkt kabeli par 200 m no Rīgas robežas jau 20 gadus.
Kāpēc Gulbis ir slepkava? Tāpēc, ka pārmaksātās algas daļa tiek laupīta valsts budžetam, kurā trūkst naudas veselības sistēmai, dēļ kā daudzi cilvēki netiek ārstēti un mirst. Tiesa, Gulbis nav vienīgais šāds slepkava Latvijā. Bet slepkava viņš ir un negatīvā karma attiecīgi ietekmēs viņa paša un ģimenes dzīvildzi.

Atbildēt

Ilgvars nosapņoja

22.06.2018. 16:45

»

Neitrāls Ilgvars

Nabadziņš. Gribēja parādīt savu spēku e-pasta sarakstē, bet Lattelecom palaida bez kompensācijas un pieturēšanas. Kāpēc. Varbūt ir tik daudz klientu, ka neinteresē tāds viens, iespējams, lētāko iespējamo pakalpojumu pāris mēnešus izmantotājs...


par miljons Latttlecom klientiem?

Pēc Latttlecom katostrofālas tehniskās un klientu apkalpošanas kvalitātes krituma, vienlaicīgi ar trīskāršu cenas pieaugumu.


Atbildēt

Neitrāls Ilgvars

22.06.2018. 13:50

Nabadziņš. Gribēja parādīt savu spēku e-pasta sarakstē, bet Lattelecom palaida bez kompensācijas un pieturēšanas. Kāpēc. Varbūt ir tik daudz klientu, ka neinteresē tāds viens, iespējams, lētāko iespējamo pakalpojumu pāris mēnešus izmantotājs.

Šis konkrētais gadījums ir vispār bez komentāriem. Vienreiz nobruka sistēma uz pāris stundām. Kādā sakarā viņiem būtu Tev kaut kas jākompensē? Izlasi līgumu! Tur viss ir skaidri uzrakstīts.

Esmu klients kopš pašiem pirmsākumiem. Tie noteikti ir vairāk nekā 20 gadi. Uz rokām var saskaitīt, cik pārrāvumi ir bijuši.

Jā protams cena ir augsta un tā turpina kāpt un tas nepatīk arī man, bet serviss un kvalitāte ir pašā augstākajā līmenī.

Respektīvi, autors mudaks, raksts bezjēdzīgs un bildē čalis, kurš pēc autora domām apsargā visus kabeļus un komunicē ar miljons Latttlecom klientiem.

Atbildēt

Bijusī kliente

22.06.2018. 09:41

Pēc katastrofālas kvalitātes krituma vienlaicīgi ar trīskāršu cenas pieaugumu es atteicos no Lattelecom pakalpojumiem, no manis tika iekasēta maksa mēnesi uz priekšu par nesniegtiem pakalpojumiem, pamatojoties uz līguma grozījumiem, kurus es neesmu parakstījusi un akceptējusi. Nestrīdējos tikai tāpēc, ka viena parasta fiziska persona nevar ieguldīt tādu resursu strīdā kā Lattelecom, kāds ir pieejams viņiem. Bet par šo samaksāto naudu esmu ieguvusi tiesības dalīties ar šo savu pieredzi ar viesiem un vienmēr un man nebūs slinkums KATRU reizi ieiet KATRĀ rakstā par šo uzņēmumu uz uzrakstīt atsauksmi.

Atbildēt

nolādēts

21.06.2018. 20:07

»

noriebies

Iesaku visiem tīties prom no šī uzņēmuma, jo priekšnieks ir liels kampējs


Ne tikai viņš, bet visa Lattelekom kompānija nolādēta.

Atbildēt

noriebies

21.06.2018. 19:59

Iesaku visiem tīties prom no šī uzņēmuma, jo priekšnieks ir liels kampējs.

Atbildēt

32 458 mēnesī

21.06.2018. 16:52

»

Jusis

Ak tad tā alga skauž. Vai ta Lembis vairs nemaksā


OIK stūmējam, no Pulkveža Brieža ielas 12,Rīgā, ir kam līdzināties.

Atbildēt

Latteleshmons

21.06.2018. 15:55

Gan vini, gan vinu apaksnieki, gan kabelskiki ir vnk murguleja!

Atbildēt

ABC

21.06.2018. 09:49

Man arī rūgta pieredze ar Lattelecom, sākuma cena internets+televīzija+telefons stacionārais 16 eur/menesī, tad 21.5 eur/m, tad 23.5 eur/m, tad 33.5eur/m. Ja iepriekš stac. telefons bija bez maksas, tad beidzamā rēkinā jau 10 eur klāt. Protams bez brīdinājuma. Nekas cits neatlika kā atteikties no telefona. Kas attiecas uz "Līgumu", pilnīgi piekrītu, ka tas nav līgums, bet gan Lattlelekom noteikumi! Sauksim lietas īstajos vardos. Nekaunīgi vienos vartos.
Man godavārds neskauž, bet alga 39500 eur, brīdī, kad pensionāri nesaņem pat iztikas groza minimumu ir augstākā mērā valdošo partiju bezkaunība!
Balsošu rudenī par tādu partiju, kas nav bijusi pie varas stūres šos gadus. Protams nekādā gadījumā nebalsošu par velkomistiem, liberastiem, oik afēras bīdītājiem.

Atbildēt

es arī neesmu

21.06.2018. 08:14

»

anonims cilveks

Lai nebūtu nekādu pārpratumu, uzreiz pateikšu, ka neesmu nekāds LTC darbinieks, un nav arī nekādas saistības ar to, bet, ja runājam par kvalitāti, tad LTC ir viena no augstākajām. Ja gada laikā uz dažām stundām pazūd internets, tās nav pasaules beigas, un tas ir diezgan saprotami (nu nevar nodrošināt...


gluži manas domas, ka pāris stundu pakalpojuma pārrāvums 10 gadu laikā ir štrunts uz kociņa. vairākus gadus atpakaļ biju atteicies no LTC pakalpojumiem, to izmaksu dēļ, kamēr pārējie provaideri jau blieza uz pusi cenas lejā. ok, laikam kādu nedēļu spēju izturēt pastāvīgu interneta neesamību (IZZI/Baltcom). Pēdējo gadu laikā cenas (tiesa gan - izspiežot), LTC saviem klientiem samazina.
man konkrēti derdz Gulbja uzdzīve, alga, pasākumu apmeklēšana ar helikopteru un citi izlēcieni, bet serviss ir augstā līmenī.
sarakste ir pilnīgi normāla situācijai. es gribētu redzēt, kā un cik principiāli šis rakstā minētais klients cīnītos ar LMT vai Tele2 interneta pārrāvumiem vakaros (pat laikam arī dienā), vai kādu citu kantori...
nu bet nopietni, šajā situācijā no mušas ir uzpūsts zilonis, drīzāk kaut kāds princips kapāt kapeikas.

Atbildēt

Ampērs

20.06.2018. 21:53

Šim uzņēmumam ir hroniska "nulles" lojalitāte pret patstāvīgajiem klientiem. Ik pa laikam ir visādas akcijas jaunajiem klientiem, te 2 gadi InteraktīvāTV+Internets pa 16EUR,te citi labumi, bet mums, kas pakalpojumu izmanto jau gadus piecus, par to bija jāmaksā 21,50EUR un vienā jaukā dienā maksa pēkšņi pieauga līdz 23,50. Bez brīdinājuma! Turklāt ar pārrēķinu, jo redz lēmums ticis pieņemts mēneša vidū, kā dēļ nākamajā mēnesī tika veikts pārrēķins par iepriekšējo mēnesi, lai pieliktu šo starpību. Ar kaut ko tik nenormālu neesmu saskāries ne pie viena pakalpojumu sniedzēja. Pat tautā daudz "dēmonizētais" Visast bija par galvastiesu cilvēcīgāks. Tas bija jau pagājušajā gadā un šis pēdējais gājiens pielika punktu mūsu sadarbībai ar šo kompāniju. Nekad vairs!!! Turklāt šogad no šīs kompānijas valgiem palīdzēšu atsvabināties arī saviem vecākiem.
Starp citu - Lattelecom arī soda naudu aprēķina no pirmās dienas, kas norādīta kā tekošā mēneša, kad rēķins saņemts, apmaksas termiņš - parasti 23-25. datumas. Un atkal - ne LMT, ne Baltcom tā nedara. Zinu, ko runāju. Hev a nais dej!

Atbildēt

žurkulēns Gulbis

20.06.2018. 18:44

Pēc SIA “Lattelecom” šefa Gulbja deklarētajiem datiem, viņš pērn algā no SIA “Lattelecom” ir saņēmis 389 499.34 eiro, kas ir par 76 257.10 eiro vairāk nekā 2016. gadā saņemtā darba alga. Tātad pērn J.Gulbja algas palielinājums vidēji mēnesī ir bijis par 3654 eiro, kopā vienā mēnesī saņemot vidēji 32 458 eiro lielu atalgojumu.

Atbildēt

Gontarevs

20.06.2018. 18:41

Kopš 2017. gada 16. oktobra Lattelecom klientu čakarēšanā pārspēj tikai PS "Siltumserviss Rīga".

Atbildēt

Laura

20.06.2018. 15:40

Izskatās, ka Kūmiņa kungu glīti pasūtija, jo iedomājies par citiem pārāks esam. Šamējs rakstu uzcepa. Bērnišķīgi. Negribētu rižo purnu par klientu. Īdēs un kaulēsies un draudēs ar rakstu pietiek.com.

Atbildēt

Telekoma lietotājs

20.06.2018. 12:36

Ja uz kādām stundām pārtrūka internets, tas nekas būtisks nav. Problēma ar Lattelecom ir lielās abonēšanas maksas, kuras pa gadiem ir augušas. Šajā rakstā noderīgākā ir informācija, kas jādara, lai atteiktos no Lattelecom pakalpojumiem.

Atbildēt

Kaulēties par cenu un noteikumiem nav histērija.

20.06.2018. 12:23

»

interesanti

Iepērkoties veikalā arī prasi, lai desai samazina cenu, dod divu gadu garantiju un rīko histērijas, ja veikals to nedara


Garantija ir tirgotāja godaprāts un reputācija.
Dažiem nav ne vena ne otra.

Atbildēt

Es

20.06.2018. 12:21

»

Āksti :)

Draudziņ, kad 1) Tu pa riņķi būsi apgājis pie visādiem Baltcomiem, Telenetiem, LMT utt.; 2) sapratis, ka regulārāki un ne tik regulāri sakaru pārtraukumi mēdz būt visiem; 3) neviens no viņiem NEKAD Tev nemaksās NEKĀDU kompensāciju, jo Tavā līgumā ir jau ietverts, ka pakalpojuma sniedzējs NEKĀDAS kompensācijas...


Nu tikai nevajag. Nezinu, kā ir citur, bet jau ilgus gadus esmu Balticom (nejaukt ar Baltcom) klients (godavārds klients un šī nav reklāma) un esmu ļoti pat apmierināts. Pa retam ir gadījušies īslaicīgi traucējumi uz pāris stundām, bet uz katru sūdzību viņi reaģē zibenīgi un arī līgumā ir ietverts punkts par to, ka, ja nets ir pazudis uz diennakti (bet tā gan nekad vēl nav bijis), tad šī diena tiek atskaitīta no rēķina.

Atbildēt

pupu mizas

20.06.2018. 11:44

valsts uzturētā tautas čakarētavā, kas kalpo kā barotava valsts pārvaldes mafijai, tiks uzturēta arī tad, ja būs palicis 1 klients - pats Gulbis... kā var naivi domāt, ka tā kosmiskā alga paliek viņam pašam???

Atbildēt

kobrety

20.06.2018. 10:24

»

Zane

Sasmējos - “ieskanētu iesniegumu ar e-parakstu” :) Tad worda uzrakstam, printejam, ieskanejam un parakstam


ar roku uzraksti, ieskene, elektroniski paraksti -- tad arī sanāks tas kas prasīts :)

Atbildēt

kobrety

20.06.2018. 10:19

»

Realutāte

Pilnīgi piekrītu


Piekrītu,

čīkstēšana vien ir.... uzņēmums komunicēja korekti.


Atbildēt

Vaira3000

20.06.2018. 09:07

»

interesanti

jo 19.06.2018. 16:41


12 cm lieli. Kaa filmaa Downsizing

Atbildēt

ha-ha

20.06.2018. 09:02

»

hanss

Lattelekom ir ir pretvalstiska organizācija,viņi bloķē satelīta televījas programmu skatīšanos


Toties Krievijas pretvalstisko propogandu tiraže bez problemām.Legāls ideoloģisko diversantu midzenis ar eksokupantpartijas locekli galvgalī.

Atbildēt

Kasiņš

20.06.2018. 08:33

»

Normunds Šlitke

Manā ieskatā muļķīgākais un bezjēdzīgākais raksts, ko kāds anonīms skribents ir sarakstījis šajā portālā. Kas var būt muļķīgāks kā savam kontrahentam prasīt juridisku palīdzību šā paša līguma laušanai! Vai arī žēloties, ka komersants korekti atbild uz bērnišķīgiem jautājumiem, nemēģina izpatikt untumainam...


Lattelecom, protams, mēdz nekaunīgi čakarēt cilvēkus, bet šajā gadījumā piekrītu Normundam - ir tādi dumji un nekaunīgi klienti, kuriem vajadzētu liegt iespēju saņemt jebkādus pakalpojumus, un tad visiem pārējiem noteikti būtu labāk...

Atbildēt

Pilsonis

20.06.2018. 08:11

Visvairāk man patīk, kad šie zvanās un mēģina man iesmērēt savus pakalpojumus par divreiz dārgāku cenu nekā man ir pašreiz

Atbildēt

Es

20.06.2018. 01:11

Klau, a kā tad tā Lattelecom & visas meitas/mātes/māsas uc strādā tikai pašnodarbinātie? Super bizness!

Atbildēt

Āksti ir Lattelecom

19.06.2018. 22:19

»

Āksti :)

Draudziņ, kad 1) Tu pa riņķi būsi apgājis pie visādiem Baltcomiem, Telenetiem, LMT utt.; 2) sapratis, ka regulārāki un ne tik regulāri sakaru pārtraukumi mēdz būt visiem; 3) neviens no viņiem NEKAD Tev nemaksās NEKĀDU kompensāciju, jo Tavā līgumā ir jau ietverts, ka pakalpojuma sniedzējs NEKĀDAS kompensācijas...


Ar Lattelecom nav līgumu. Tie nav līgumi, bet vienpusēji noteikumi. Gribi ņem, gribi neņem un ar pazemojošiem noteikumiem, ka ar tevi var darīt ko grib. Vienreiz mēģināju jaunajā līgumā izmainīt vienu vārdu, jo nepiekritu , kā tas teikts un man atdeva atpakaļ "LĪGUMU"un patweica - nevēlies. ej bekot.

Kaut gan visā valstī līgumi starp iestādēm un privātpersonu nav manīt. Visi kā viens uzraksta noteikumus un to uzskata par līgumu. Līgums ir abpusēja vienošanās, nevis diktāts, trakāk kā visaugstakajā totalitārajā režīmā.

Atbildēt

Āksti :)

19.06.2018. 22:11

Draudziņ, kad 1) Tu pa riņķi būsi apgājis pie visādiem Baltcomiem, Telenetiem, LMT utt.; 2) sapratis, ka regulārāki un ne tik regulāri sakaru pārtraukumi mēdz būt visiem; 3) neviens no viņiem NEKAD Tev nemaksās NEKĀDU kompensāciju, jo Tavā līgumā ir jau ietverts, ka pakalpojuma sniedzējs NEKĀDAS kompensācijas NEKAD nemaksā; 4) visos gadījumos ikviens no operatoriem būs Tevi tieši tāpat atšuvis.... Tu atgriezīsies pie Lattelecom un sapratīsi, ka nav nemaz tik sūdīgi
P.S. Esmu bijis vai esmu visu augstākminēto firmu klients un godīgi varu pateikt - Lattelecom varbūt nav labākais pakalpojums, bet noteikti arī ne sliktākais.

Atbildēt

Zane pret Lattelecom

19.06.2018. 22:09

»

Zane

Sasmējos - “ieskanētu iesniegumu ar e-parakstu” :) Tad worda uzrakstam, printejam, ieskanejam un parakstam


LATTELKOM ir nekaunīgs un negodīga uzņēmums.Viens piemērs: tā sagrāva pieeju pie e-pasta apollo, tad paziņmoja - ja maksāsiet, apollo e- pasts darbosies, ja nē mēs to slēgsim. SLEGSIM? Vispirms slēdza, tad paziņoja. Sistemātiski traucēja darbu, kas nekad nenotiek ar citiem e-pasta operatoriem.

Proti, visu saraksti a e-pastā ar apollo, ka jau teicu pārtrauca un lūghumi atjaunot iznformāciju nelīdzēja.

Tāpat ar maksas pielikumu. Jaunos klientus pivilina ar lētāku tarifu, bet iggadīgos apliek ar paaugstinātgu tarifu.

Atbildēt

hanss

19.06.2018. 22:05

Lattelekom ir ir pretvalstiska organizācija,viņi bloķē satelīta televījas programmu skatīšanos...

Atbildēt

Zane

19.06.2018. 21:02

Sasmējos - “ieskanētu iesniegumu ar e-parakstu” :) Tad worda uzrakstam, printejam, ieskanejam un parakstam?:))

Atbildēt

Johans (nabags)

19.06.2018. 20:47

Ģulbja augstprātība un neremdināmā kāre pēc vēl lielāka atlgojuma ( patlaban tie ir vairāk kā 32 tūkstoši eiro MĒNESĪ!!!!) nerada cieņu pret šo personu un uzņēmumumu, kurš gan ir VALSTS uzņēmums.Izskatās, ka uzņēmums zaudēs klientus, taču Gulbis savu mēnešalgu nē, jo esam bagāta valsts un mūsu varturiem laikam šķiet, ka tā vajag un tas ir normāli.

Atbildēt

Aicis

19.06.2018. 20:10

Pie Lattelecom turas tikai tie, kam nav izvēles , jeb alternatīvie TV pakalpojumi nav pieejami, tas ir ārpus Rīgas. Maksāt 12,30 par dažām programmām nav normāli.

Atbildēt

Jop

19.06.2018. 20:05

Es no virszemes tv jau atteicos.lai aizrijas,tik ceļ maksu. Sākumā maksāju 3,50ls,tagad 12eiro.

Atbildēt

Karlo

19.06.2018. 19:35

Ļoti tipiski. Šāda veida sarakste man ir bijusi gan ar Lattelecom, gan LMT, gan TELE2, gan Baltcom utml. Visur vienāda augstprātīga attieksme - viņiem viens klients vairāk vai mazāk neko nemaina.
Tikai boikots var kaut ko mainīt. Tāpat kā vēlēšanās.

Atbildēt

atteicos

19.06.2018. 18:12

Lattelecom ir nenormāli dārgs, tāpēc visi no viņu servisa atsakās. Brīnos kā var maksāt astronomisku algu par tik sliktu darbu!

Atbildēt

interesanti

19.06.2018. 17:33

Krūmiņkundze, Jūs?
Satraukums par viena vārdiņa pazaudēšanu?
NĒ!
UN KURŠ VĀRDIŅŠ TAD IR PAZAUDĒTS? UN VAI TIKAI?

Atbildēt

ai

19.06.2018. 17:18

»

interesanti

jo 19.06.2018. 16:41


Krūmiņkundze, Jūs?
Satraukums par viena vārdiņa pazaudēšanu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...