Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeze

14.01.2021. 03:32

Lai vakcinējas. Ātrāk atstieps kājas.

Atbildēt

Ilma

14.01.2021. 00:46

»

ESMAIJA

Piedodiet, bet man šitas izklausās pēc reklāmas raksta. Cilvēki atsakās vakcinēties, bet te komentāros var lasīt, ka visi laužas uz vakcinēšanos un metas virsū, ja kāds aizgājis priekšā. Lai tik vakcinējas! Ie taču runa - jānovakcinē vismaz 70 % no visiem, ko var vakcinēt un tā jau būs uzvara pār vīrusu...


Man radās tieši tāds pats apgrieztās realitātes iespaids, ka tiek radīta ilūzija, ka cilvēki rindā stāv pēc vakcīnas, jo visiem gribētājiem tās var nepietikt. Ka tik nav otrādi un jau pēc mēneša vakcīnas nav steidzami jāsūta uz Āfriku kā humāno palīdzību pirms derīguma laika beigām.

Atbildēt

....

14.01.2021. 00:05

Bardaks un plāna neesamība. Ja būtu plāns, tad varētu saprast, kāds konkrēti ir saraksts pēc vārda un uzvārda - prioritātes secībā par visiem vakcinēties gribētājiem. Kariņa valdības tests...janvāra beigās, kad visi redzēs, ka Latvija ir pēdējā vietā vakcinācijas tempā ES, tad ātri vien no FB utt.pazudīs šādu pseidomediķu vakcīnu lielīšanās bildes. Un patiesi sociālajos tīklos ar vakcīnām lielās daudzi, kas pat tuvu pacientiem, kur nu vēl Covid nestāv.

Atbildēt

Jautājums

13.01.2021. 11:49

»

ovixx

Jā, un tās uztur -75 grādos


Un kā viņiem izdevās to vakcīnu ienest lidmašīnā?

Atbildēt

Piebilde

13.01.2021. 11:47

Jā, uzskatu, ka pilnīi visi slimnīcas darbbinieki ir jāvakcinē! Visi! Gan ārsts, gan sanitārs, gan elektriķis, gan reģgistratūras darbinieks, gan.... Visi, kas strādā slimnīcā, jo risks strādājot slimnīcā ir daudz augstāks, un saslimstot jebkādam slimnīcas darbiniekam, tā slimība var izplatīties arī uz pacientiem.

Atbildēt

Bete

12.01.2021. 14:27

Kā bez tā papīreļa gabala vispār var pierādīt, ka reāli tā šprice ir iepotēta, a tagad varēs lidot pa pasauli bez probām...

Atbildēt

fakts

12.01.2021. 13:12

»

ak,nemuldi

"Klasika" ir - slimnīcās strādā arī santehniķī,elektriķi,gramatveži,pavāri utt;tagad arī IT speci.Kas to būt domājis


Lieliski,dabīgā atlase,ātrāk vakcinēsies,ātrāk atmetīs zandales pret sauli.

Atbildēt

Jēcis

12.01.2021. 12:52

Gavaram 100% taisnība visā, it sevišķi par LV žurnālistu līmeni. Šai sarunā Garavrs tik konkrēti zurnaļugu nolika pie vietas, ka man viņas vietā būtu kauns šo te sarunu publicēt. Bet acīmredzot viņa ir tik tupa, ka pat to nesaprot. Nu novakcinējās IT speciālists un kas? Gavaram taisnība- ja viņš iet iekšā slimnīcās, tad viņam ir visas tiesības vakcinēties, ja ir tāda iespēja. Un LV, kā mēs zinām, vakcīnas, lai cik maz Viņķele pasūtīja, ir, bet ar vakcinēties gribētājiem ir pašvakāk. Un tam liels nopelns ir tieši žurnaļugām, kas sadzērušies memory water nevis skaidro vakcinēšanās nepieciešamību, bet sēj šaubas un paniku jau tā ne pārāk izglītoto LV iedzīvotāju vidū. Jo, kā citā rakstā rakstīja Apinis (pie viena pamatoti noliekot valdību) neizglītotie un visādi citādi stulbie ir riska grupa- viņi nesporto, nepareizi ēd un attiecīgi ir aptaukojušies, nopīpējušies un nodzērušies. Tā visa redzultātā viņu imūnsistēma ir novājināta un Covid viņus ķers ātrāk un smagāk. Bet, tā vietā lai pirmie aizskrietu novakcinēties, šādi tipi raksta naidīgus komentārus internetā, sauc visus citus par idiotiem un baidās, ka viņiem līdz ar vakcīnu pēcpusē iešaus mikročipu ar 5G retranslatoru. Tā ka mans rezumē- malacis IT speciālists, ka novakcinējās un izlika to FB.

Atbildēt

Gints

12.01.2021. 12:35

Pilnīgi piekrītu Gavara Kungam. Noskatījos svētdienas 'Nekā Personīga" secinājums viens Viņķele vainīga jo nepasūtīja (nenomenedžēja) BionTech-Pfzer vakcīnu pasūtīšanu lielā daudzumā bet vajadzēja, Savukārt ja viņa būtu to izdarījusi un Eiropa pirmās būtu akceptējusi Astra Zeneca vakcīnas, tad atkal Viņķele būtu vainīga, principā dari ko un kā gribi žurnaļugas vienmēr atradīs vainīgo ( šoreiz veselības ministres personā)

Atbildēt

Pilsonis

12.01.2021. 12:09

»

ASV informācija par vakcīnu pluss nanošķidrums

nanošķidrumu ietekmēs 5G un citu vienlaikus starojums, izjaucot cilvēka šūnu atjaunošanās procesu - metabolismu. Jo vairāk vakcinēs, jo vairāk nanovielu un lielāka 5G, 4G, 3G iedarbība vienlaikus 7 dienas ned/24 h diennaktī visu gadu


Stipri šaubos par to. 5G ir viena no atslēgas tehnoloģijām nākotnes totālajai kontrolei, drīzāk pat jāsaka nacistu režīmam.
Tai pat laikā, ja mēs neieviešam 5g, mēs uzreiz zaudējam konkurētspēju
Jebkurā gadījumā ilgstoša, desmitiem gadu, kangaru atbalstīšana un virzīšana pie varas, nekad nevienu tautu ne pie kā laba nav novedusi

Atbildēt

ASV informācija par vakcīnu pluss nanošķidrums

12.01.2021. 11:46

»

Pilsonis

Bet šļircu ražošanas uzņēmuma vadītājs apgalvo, ka viņiem jau ir tehnoloģija ar kuru vienlaicīgi gan vakcinēt gan sačipot


nanošķidrumu ietekmēs 5G un citu vienlaikus starojums, izjaucot cilvēka šūnu atjaunošanās procesu - metabolismu. Jo vairāk vakcinēs, jo vairāk nanovielu un lielāka 5G, 4G, 3G iedarbība vienlaikus 7 dienas ned/24 h diennaktī visu gadu.

Atbildēt

fakts

12.01.2021. 11:29

Šī jau ir klasika!Pietuvinātie saņem un acīmredzot saņems vakcīnu apejot rindu!Jācer ka Pavļuta kungs momentāni atbrīvos no amata personu,kura pieļāvusi apzinātu nelikumību!Lietas materiāli būtu jānosūta KNAB lai tos izskatītu un sauktu pie atbildības par iespējamo korupciju un visatļautību klaji ignorējot Likumdošanas aktus šajā jomā

Atbildēt

Pilsonis

12.01.2021. 10:56

»

Tasinība Gavaram!

Šis rakstelis absolūti parāda lielākās daļas žurnālistu tupumu un trulumu! Es esmu Gavara pusē! Ja ir iespēja pēc iespējas ātrāk un vairāk vakcinet cilvēkus - tad tas ir jādara! Būtu man iespēja legāli vai nelegāli vakcinēties tagad - to tūlīt arī izdarītu! Bet mums - latviešiem DNK ir ieprogrammēts...


Pareizi. Es tev pat savējo dozu atdotu, lai tu varētu katram gadījumam sev iemočīt 2 dozas. Jau sen vajadzēja pilsētās izvietot konteinerus kuros vakcinēt brīvprātīgos. Ja nepietiek vakcīnas, nervozajiem pat varētu močīt analgīnu kā placebo, lai nomierinās.
Tik un tā pēc vakcīnas būs jānēsā gan maska gan jāievēro distance, laikam to būs jādara visu mūžu. Un pfizer paši saka, ka vakcīna nekādi nepasargās no inficēšanās ar vīrusu.

Atbildēt

Tasinība Gavaram!

12.01.2021. 10:40

Šis rakstelis absolūti parāda lielākās daļas žurnālistu tupumu un trulumu! Es esmu Gavara pusē! Ja ir iespēja pēc iespējas ātrāk un vairāk vakcinet cilvēkus - tad tas ir jādara! Būtu man iespēja legāli vai nelegāli vakcinēties tagad - to tūlīt arī izdarītu! Bet mums - latviešiem DNK ir ieprogrammēts - ja man nav, tad lai otram arī nav! Stukačojam! Tāpēc jau boļševikiem tik ļoti tie latvieši patika - stukācu nācija! Žēl!

Atbildēt

Pilsonis

12.01.2021. 10:13

»

sniegbaltiņš

Stukačiem neliels aplauziens.Bet var taču priecāties,ka to IT veci sačipoja un nozombēja


Bet šļircu ražošanas uzņēmuma vadītājs apgalvo, ka viņiem jau ir tehnoloģija ar kuru vienlaicīgi gan vakcinēt gan sačipot
https://youtu.be/IGJjE6a0Nxc

Protams, stipri šaubos, ka tagad čipos. Bet nu jabūt ļoti dumjam, lai to visu pilnībā noliegt

Atbildēt

Viss nāk un aiziet

12.01.2021. 09:23

Kaut kā Didzis Gavars savā lepnībā un uzpūtībā aizmirst, ka bieži vien šodien esi pārākais miljonārs, bet rīt vari lasīt sēnes Īrijā. Zinu cilvēkus, kuriem šie miljoni ir atnesuši neārstējamas slimības. Tā kā nevajag lekties, bet esi korekts pret žurnālistiem, viņi arī dara savu darbu.

Atbildēt

Darbs KNAB

12.01.2021. 09:18

Gavaram taču piešķīra nupat ordeni "Atzinības krusts". Gan jau Viņķele ieteica. Miljonāriem tika piešķirtas tiesības pelnīt vēl simtiem miljonus ar covid testiem, bet Viņķele nedarīja neko, lai tā nauda nonāktu valsts kasē. Jautājums- kāpēc ? Kurš vēl bez Gulbja laboratorijas šajā procesā saņēma peļņu? Kāpēc valsts ierēdņi neko nedarīja, lai pamatā ar testiem strādātu valsts laboratorijas? Kurš lobēja šo situāciju?

Atbildēt

roselle

12.01.2021. 08:33

ar steigu vakcinējiet, citādi tās vakcīnas tiešām no nelietošanas saskābs. Mums tomēr ir svarīgi,ka jebkurš strādājošs, kur apkārt daudz pārvietojas pa uzņēmumiem utt. ir drošs.Paliks taču pāri vakcīnas, ko uztraucas! brīvdienās maza atsaucība bijusi no ģimenes ārstiem.

Atbildēt

Ģerevņa

12.01.2021. 08:06

Kas ir kompjūters?

Atbildēt

Ray

12.01.2021. 07:04

Ļaujiet taču vakcinēties visiem, kas grib.

Atbildēt

doki

12.01.2021. 06:08

»

Oki

Man gan tas izskatās mazliet savādāk


Apkakājās?

Atbildēt

Viedais Manels

12.01.2021. 05:29

Nesaprotu, par ko tracis. Nu, viens jefiņš paguvis kļūt par laboratorijas žurku, vai varbūt kāds no Pietiek arī grasās potēties? Esiet konsekventi! Ja jautājat par blaknēm, aplaudējiet katram, kas uz sevi izmēģina - vai vakcīna būs placebo vai indeve. Citādi smieklīgi no jums skeptiķi, taujājot kālab kāds pie štrunta (labākajā gadījumā) kāds ticis bez rindas.

Atbildēt

Rublis

11.01.2021. 22:37

»

pie hoholiem

ukraina kads goldman ieved covid-19 vakcinas kontrobandas cela no izraelas.viena komplekta cena 3000 usd


Vot šito viņķele palaida garām - izrēla pa to sumatohu tagad varēs andalēt kreisās vakcīnas fūrēm!!! :D

Atbildēt

Litrs

11.01.2021. 22:32

Tak viņš Kaspersky uzinstalēja sev - ko jūs tur cepaties!!!

Atbildēt

Kur video ar ierakstu

11.01.2021. 22:15

kā personu no pudeles līdz potei?

Ko kartiņa? Papīrs pacieš visu.

Mēļo, ka katru gadu plāno vakcinēt pret C19 un ka piecu gadu laikā no cilvēka paliks izžuvusi mūmija.

Atbildēt

pietiek lasītājs

11.01.2021. 22:05

UZteicama PIETIEK rīcība nenoslēpjot šo savu aplauzienu.Nedaudz apmī.as,bet neno.īza tomēr.

Atbildēt

sniegbaltiņš

11.01.2021. 22:02

Stukačiem neliels aplauziens.Bet var taču priecāties,ka to IT veci sačipoja un nozombēja.

Atbildēt

nepaliec mājās

11.01.2021. 21:23

»

ESMAIJA

Piedodiet, bet man šitas izklausās pēc reklāmas raksta. Cilvēki atsakās vakcinēties, bet te komentāros var lasīt, ka visi laužas uz vakcinēšanos un metas virsū, ja kāds aizgājis priekšā. Lai tik vakcinējas! Ie taču runa - jānovakcinē vismaz 70 % no visiem, ko var vakcinēt un tā jau būs uzvara pār vīrusu...


Vai tiešām kāds tic 'tām feika ziņām? Kā zināms laboratorijas ir kovidšova galvenā sastāvdaļa kuras izplata viltus testu rezultātus un viltus testēto apjomus. Uz tiem balstās visa afēra un kurš no šova diriģentiem riskēs zāģēt zaru uz kura pats sēž.
Ja ar vakcinēja tad visticamāk ar fizioloģisko šķīdumu un tā kartīte visticamāk tāds pats viltojums kā testi.

Atbildēt

Jan

11.01.2021. 21:13

Nu tak pareizi atbildēja tai žurnaļugai... uzbāžas ar saviem jautājumiem, it kā kaut ko gribētu atrisināt. Nē - salej eļļu ugunī, un pofuj, kas notiek tālāk. Tā nav normāla attieksme pret savu darbu.

Atbildēt

11.01.2021. 21:07

»

lauķis

Es nelūdzu iepirkt vakcīnas.Pāri palikušās vakcīnas lai saņem kolonijas pārvaldnieki 100 kārtīgās devās,pirms tam apmaksājot neizmantoto vakcīnu vērtību


Imunizācijas padomes vadītāja zavadska apgalvoja, kura no vakcīnu ražotājiem saņēma $, ka cilvēkam mierīgi var dot 10 000 vakcīnas devas vienā dienā.

Atbildēt

ESMAIJA

11.01.2021. 21:00

Piedodiet, bet man šitas izklausās pēc reklāmas raksta. Cilvēki atsakās vakcinēties, bet te komentāros var lasīt, ka visi laužas uz vakcinēšanos un metas virsū, ja kāds aizgājis priekšā. Lai tik vakcinējas! Ie taču runa - jānovakcinē vismaz 70 % no visiem, ko var vakcinēt un tā jau būs uzvara pār vīrusu. Galīgi šis raksts runā pretī realitātei. Daugavpilī visi med. darbinieki ir , kā dzird, atteikušies, tad jābūt laimīgiem par katru, kas to dara, lai vakcīnas neaiziet postā.

Atbildēt

Haralds

11.01.2021. 20:50

Vai tik beigu galā,ar vakcīnu akceptēšanu Eiropā,nesanāks kā ar cūku gripu,kad pēc 11gadiem atklājies,ka PVO bija saņēmusi algas no farmācijas mafijas

Atbildēt

Viss ok

11.01.2021. 20:37

»

kurš pateiks kā ir pareizi?

Es arī esmu līdzīgā situācijā kā šis IT darbinieks. Eju iekšā dažādās med. iestādēs, ne sarkanajās zonās, bet turpat jau vien ir. Arī man ir piedāvājums pieteikties uz vakcinēšanu, lai gan neesmu medicīnas cilvēks


Normāla situācija. Es vēl saprastu, ja ārsti kautos par vakcīnām, tad šis vēl varētu būt diskutabli, bet tagad Pietiek kārtējo reizi mēģina no mušas ziloni uzpūst. Sanāk, labi sanāk

Atbildēt

massa

11.01.2021. 20:25

Stradiņos tur taču tie īpašie prodžekti ,menedžerēšana... nu atbirst taču Visi sen jau Eiropā pie masveida vakcinēšanas

Atbildēt

jaajaa

11.01.2021. 19:27

»

fakts

Raksts pamuļķiem.Vakcīnas netrūkst,trūkst gribētāji


...kāpēc man neviens nav padevis ziņu ?...:)

Atbildēt

teicu

11.01.2021. 19:22

sakausies par vakcīnām, velti zenekas troļļi rēja Phizer

Atbildēt

Gribu vakcinēties

11.01.2021. 19:18

Varbūt, sakarā ar to, ka vakcinācija notiek lēnām, valdība varētu apsvērt domu, ka cilvēki, kuri vēlas, var vakcinēties bez rindas, paši maksājot par vakcīnu. Atverot lielākajās pilsētās maksas vakcinācijas kabinetus, ietaupot valsts budžeta līdzekļus.. Tad varbūt arī neradīsies situācija, ka tiek savakcinēti nepareizie speciālisti.

Atbildēt

123

11.01.2021. 19:13

Ja pareizi saprotu ir noteikta kārtība, ko un kā vakcinēs - un atkal ir kaut kādi izņēmumi...

Atbildēt

hihihi

11.01.2021. 18:53

Pavļuts pēc 2 mēnešiem arī būs miljonārs. Tāpat kā bijušais ministrs un Gulbja laboratorijas līdzīpašnieks Gavars.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...