Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

millers

06.05.2021. 09:55

skolnieks izkakājis pēdējās prāta paliekas

Atbildēt

Skolnieciņš no likteņupes

05.05.2021. 12:20

Egils Levits ir viens no nozīmīgākajiem 21. gadsimta latviešiem. Viņš ir mūsu tautas likumīgais prezidents. Viņš ir Latvijas patriots. Ar savu drosmi un centību viņš iedvesmo dažādu nozaru studentus sasniegt pasākumus. Pavadot savas darba gaitas Rīgas pilī, Prezidenta kungs veic ļoti nozīmīgu darbu tautas labā. Egils Levits godpilni pārstāv Latvijas un latviešu tautas intereses visā plašajā pasaulē. Lai arī šogad 4. maiju aizēno Covid-19 pandēmija, tomēr nezaudēsim ticību labajam. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim tumši zilu svecīti uz dzīru galda. Aizlūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu par mūsu tautas prezidentu. Lai visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs svētī mūsu tautas varoni Egilu Levitu!
Ar mīlestību pret Tēvzemi, Skolnieciņš no likteņupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #brīvība #demokrārija #4.maijs #EgilsLevits #ValstsGriba #patriotisms #latvietība #dievturība #latviskums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte

Atbildēt

Skolnieciņš no likteņupes

05.05.2021. 12:19

Jau kopš otrās Latvijas Brīvvalsts pirmsākumiem Egila Levita kungs darbojas visas latviešu tautas labā. Ar savu neatlaidīgo darbu viņš ir veicinājis Latvijas Republikas suverenitātes atjaunošanu. Mūsu tautas pašreizējais prezidents ar neviltotu degsmi rūpējas par mūsu tautu. Viņš ir cilvēks ar gaišu dvēseli un asu prātu. Viņš ir patriotisma etalons. Egila Levita kungs ir īsts latvietis gan garā, gan dvēselē. Viņā savijās eiropieša inteliģence un latviskie pirmsākumi. Pateicoties viņa veikumam, Latvija ir kļuvusi par turīgu un plaukstošu valsti. Šodien, 4. maijā, šajā svētīgajā vakarā aizlūgsim visvareno Pērkonu — Debesu Tēvu par Egīlu Levitu! Lūgsim visvarenajam Pērkoņtēvam, lai Pērkoņtēvs svētī mūsu Valsts prezidentu! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem! Lai Latvju Dievi mūs svētī!
Ar mīlestību pret Tēvzemi, Skolnieciņš no likteņupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #brīvība #neatkarība #demokrātija #latvietība #latviskums #LatvjuDievi #SentēvuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte #pagāni #rituāli #buršanās #maģija #dievturība #sapratne #iecietība #saticība

Atbildēt

Nopietni?

05.05.2021. 09:38

Par kādu sērgas uzveikšanu te vispār ir runa! Tas ir konkrēts genocīds pret cilvēkiem. Šobrīd veselības aprūpe ir viduslaiku līmenī. Cilvēkam, kam tiek uzrādīts pozitīvs Covid tests, tiek noteikts mājas arests, bez jebkādas medicīniskās palīdzības. Ģimenes ārsts bieži vien pat aizmirst vispār piezvanīt, vai vienīgais ieteikums - nu te taču neko nevar darīt. Nopietni? Mums ir medicīniskā aprūpe. Tas kas notiek slimnīcās, par to vispār negribas runāt. Cilvēkam bez testa nenāk klāt, cilvēks bez testa pēc operācijas guļ ar masku, uttt.... Nopietni? Mēs runājam par slimības apkarošanu? Mēs runājam par 21 gadsimta medicīnu, par tehnoloģiju attīstību? Vienīgā cerība - agrāk vai vēlāk tas nāks gaismā, un visi kas piedalās šajā pasākumā tiks bargi sodīti!

Atbildēt

?

04.05.2021. 06:23

»

Gabriels

Ko vispār autors ir gribējis pateikt ? Kaut kāds savārstījums


tu esi advokats karinlevita klikei ?ar muzikantu pavlutu un kordirigenti administratori juhnevicu taisaties vispasaules pandemiju uzvaret ?

Atbildēt

lauķis

04.05.2021. 06:20

Tā "pandēmija" ir sociāli ekonomiska,ne medicīniska,balstīta uz viltusn testēšanu un masu mediju meliem.Ja nu kāds to vēl nav sapratis tad tas ir vai nu prāta apdalīts vai barojas no šīs sistēmas,trešā varianta nav.
Reāli nenotiek nekādi pasākumi "garā puņķa' ierobežošanai,notiek imitācija un cilvēku spīdzināšana un nogalināšana.

Atbildēt

Gabriels

04.05.2021. 06:17

Ko vispār autors ir gribējis pateikt ? Kaut kāds savārstījums.
Nu labi - jāsamazina algas . Pat pasmieties smagi !

Atbildēt

Kvalitatīva Pietiek apakšveļas reklāma sievietēm

03.05.2021. 21:02

noved pie priekšlaicīgas ejakulācijas - tāda ir kovidšova patiesā būtība!

Atbildēt

Kovidafēra

03.05.2021. 21:00

ir globālā hibrīdkara “visi pret visiem” sastāvdaļa valstu suverenitātes iznīcināšanai, pakļaujot parāduem, un liekā pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanai. Ja C19 tiešām būtu tik bīstams, valsts reakcija būtu cita- jo apdraudētas būtu ari valsts amatpersonas.

Tas, ko redzam, “apkarojot C19”, ir šovs - maskarāde ar vakcināciju, lai, vakcinējot lētticīgos un solot atgriezties labajā dzīvē - pagātnē, tie saudētu spēju domāt un pakļautos liberālusma totalitārismam, riskējot ar savu veselību - iznīcinot savu dabisko imunitāti.

Atbildēt

autor nesatraucies

03.05.2021. 20:23

Sērga tiks likvidēta divu nedēļu laikā pēc pasūtīto dronu saņemšanas.

Atbildēt

hm

03.05.2021. 20:07

Kur tādus muļķus atrast, kas sev noteiks minimālo algu?
Bet Indijas vīrusa paveids patlaban esot topā un arī jau Polijā. Pagaidām pat nav zināms vai vakcīnām pakļaujas.
Vācieši atcēluši šā gada oktoberfestu, Un izskatās, ka vīruss pie mums būs nogruntējies uz ilgu palikšanu. Bet Pfizera abas injekcijas var izmaksāt vairāk kā 100 eiro. Drīz tās nāksies segt no savas kabatas. Baltkrievi pēc licences lej pudelītēs Sputņiku V un viņus šī problēma īpaši neuztrauks arī nākotnē, ko nevar sacīt par mums.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

03.05.2021. 19:13

Var uzlikt amatpersonām minimālo algu, var nabadziņus vispār atstāt bez algas, var likt piemaksāt, utt,bet vispirms ir jāsaprot: 1.Kas ir sērga? un 2.Kā viņu uzveikt?
Par to, ka kovida vīruss pastāv, es nešaubos. Tāpat kā pirms viņa ir pastāvējuši A, B, C, AB un citu mutāciju gripas vīrusi, kuru dēļ neviens kapu zvanus nezvanīja, no kuriem tāpat smagās komplikācijās iedzīvojās un mira cilvēki, tikai siem vīrusiem PR nebija uzkruķīts. Ir zināms, un neviens to nenoliedz, ka kopš kovid PR kampaņas kopējie mirstības rādītāji nav pieauguši. Tādēļ uzdrošinos apgalvot, ka sērga ir nevis kārtējais gripas paveids, bet gan kampaņa, kas ap to ir sakruķīta, un attiecīgi, rezultātā uzblīdušās atsevišķās kabatas. Kā teica godātais premjers: mums nekad nav bijis tik daudz naudas!
Uzveikt: sadzīviskā līmenī vienkārši - atzīt, ka vīrusa (kurš reāli eksistē) ietekme nav pielīdzināma mērim. Politiskā - VAI, kur grūti: ja atzīsim, ka tā ir bijusi kļūda (nemaz nerunājot par afēru), būs jāpasaka, ka katrai kļūdai ir vārds un uzvārds. Uzvārdus mēs visi zinām, tie plašsaziņas līdzekļos ir pietiekami skaļi skanējuši...

Atbildēt

ESMAIJA

03.05.2021. 18:49

ES CERU, pienāks laiks, kad apkopos un precīzi izmeklēs katru miršanas gadījumu, kas radies pēc tam, ka šī kliķe aizliedza sniegt palīdzību pārējiem slimniekiem, kaut arī tie būtu uz nāves gultas. Tāpat notiks visuaptveroša izmeklēšana par tiem no ārstēšanas atstumtiem, kuru slimības tika ielaistas un nokavēta ārstēšqana vairs mērķi nesasniedza. Abi šie gadījumi ir rūpīgi plānota masu slepkavība un to veicējiem ir jāsaņem attiecīgas sods mūža garumā. Ja tas nenotiks - tad tautai pašai jāceļas sodīt. Slepkavībai nav noilguma! Un arī piedošana nepastāv.

Atbildēt

Kolaboracionistu migla sarkanā

03.05.2021. 18:13

Sovoku čomu būšana, nu kā tu aizliegsi saviem čomiem doties uz Briseli un atpakaļ. Kā aizliegsi krievu okupantam, kurš tagad liels biznesmēnis un parteju sponsors, apmeklēt kremļa partnerus citās eiropas valstīs.

Atbildēt

sērga

03.05.2021. 17:22

Drausmīga sērga mums ir mūsu Levita/Kariņa varas naudas kāre! Tā izraissa vēl vairāk nāvju kā Covid!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...