Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hunta

26.12.2021. 15:28

Pakaļa ir pakaļa kaut gan to sauc arī par ЖОПА

Atbildēt

Kovidla

23.12.2021. 18:54

Press Conference: WHO Chief Dr. Tedros:

"As we see, some countries are using to give boosters to children, to kill them. Which is not right".

Atbildēt

GwenStudebaker

23.12.2021. 18:12

Pelniet naudu tiešsaistē no mājām papildu skaidrā naudā vairāk nekā $18000 līdz $21000. Sāciet katru mēnesi saņemt naudu tūkstošiem dolāru tiešsaistē. Šajā mēnesī esmu saņēmis 26 000 $, tikai nepilnu darba laiku strādājot tiešsaistē no mājām. katrs cilvēks viegli paveic šo darbu.
vienkārši atveriet šo vietni......>> 𝐖𝐰𝐰.𝐒𝐦𝐚𝐫𝐭𝐏𝐚𝐲𝟏.𝐂𝐨𝐦

Atbildēt

Antiņš

23.12.2021. 17:41

»

Tomiņš

PVO-labais policists,valstu valdības- sliktie…elementarno Vatson


Nav jau tie labie. Viens vietējais ārsts-slepkava ar lielu krievu akcentu, arī Radio ziņās, "izspļāva", ka bērnus nevajadzētu špricēt, bet senioriem gan būtu jāpiespiež nošpricēties visiem, tas atstrādāts cilvēka materiāls, lai sprāgst. Ar bērniem arī būs grūtāk, tas ir: itkā savējos sapotēt, nu lai būtu sertifikāts, kā ar lielo republikānisko slimnīcu ārstiem, vienkārši uzrakstīt, ka potēts. Bērns izpļāpāsies, bet vakcīnas ir sapirktas vairāk, kā nekad un tā ir nauda atkatos, pluss vēl pielikums pie potēšanas sludinātāju algas.

Atbildēt

Precīzi

23.12.2021. 17:39

»

reptilis

Precīzi


reptilis bez darba un maizes.

Atbildēt

Tomiņš

23.12.2021. 17:21

»

Bet

PVO tak neiesaka bērnu potēšanu,ja var ticēt LV Radio ziņām, tā mūsu slepkavu baltajos halātos iniciatīva


PVO-labais policists,valstu valdības- sliktie…elementarno Vatson!

Atbildēt

vice

23.12.2021. 14:56

2+2 4 .Tiešām?

Atbildēt

vice

23.12.2021. 14:55

Visizplatītākā sazvērestības teorijas un burvestība vienlaikus: 2+2 4

Atbildēt

nevar

23.12.2021. 14:23

»

fakts

Tu antivakceru raksteli vari sarullēt un


pierādīt, ka vīrusa mutēšanās notiek tieši nabadzīgajās valstīs. Varbūt mutanti, kas vairākkārt savakcinējušies un braukā pa pasauli, to tur aizveda.

Atbildēt

fakts

23.12.2021. 14:08

»

ko nu?

Trešdien PVO brīdināja, ka balstvakcīnas var pagarināt pandēmiju! (jauns.lv


Tu antivakceru raksteli vari sarullēt un...

Tas, ko teica PVO vadītājs ir ka bagāto valstu īstenotā vakcīnu izpirkšana, paildzinās pandēmiju, jo tās nenonāks nabadzīgajās valstīs, kur vīruss mutēs, attīstīsies.

Atbildēt

BBC

23.12.2021. 13:30

»

MK

PeachBlossom...


Australia's government will pay A$2m (£1.1m; $1.4m) in compensation to hundreds of Aboriginal people who said a welfare scheme was racist.
The "work for the dole" scheme required people in remote outback communities to work up to 25 hours a week to receive income benefits.
But its strict requirements meant that many vulnerable people were pushed further into poverty, critics said.
The government settled a lawsuit but did not admit it was at fault.

Atbildēt

Come on!

23.12.2021. 13:23

»

Vakcīnas austriešiem

Problēma ir jaunu vīriešu daudzums Ķīnas, Krievijas, Indijas,Turcijas un ASV un NATO armijās, kas var nākotnē radīt demogrāfisku globālo sprādzienu un jaunu patērētāju skaita pieaugumu...


Visit the Great Reset microsite here.
Hear Klaus Schwab on these podcast episodes: the Great Reset launch and his book.
We can emerge from this crisis a better world, if we act quickly and jointly, writes Schwab.
The changes we have already seen in response to COVID-19 prove that a reset of our economic and social foundations is possible.
This is our best chance to instigate stakeholder capitalism - and here's how it can be achieved.
COVID-19 lockdowns may be gradually easing, but anxiety about the world’s social and economic prospects is only intensifying. There is good reason to worry: a sharp economic downturn has already begun, and we could be facing the worst depression since the 1930s. But, while this outcome is likely, it is not unavoidable.

To achieve a better outcome, the world must act jointly and swiftly to revamp all aspects of our societies and economies, from education to social contracts and working conditions. Every country, from the United States to China, must participate, and every industry, from oil and gas to tech, must be transformed. In short, we need a “Great Reset” of capitalism.

What is the World Economic Forum doing about the coronavirus outbreak?

Atbildēt

Zakroij svoju pasķ

23.12.2021. 13:19

»

MK

PeachBlossom...


pizdabol!

Atbildēt

MK

23.12.2021. 13:15

PeachBlossom
«Прикспийт» или «сожаление о вакцинации» признано словом года в 2021 году в Нидерландах.
Слово «Прикспийт», что в переводе означает «сожаление о вакцинации», было признано «Словом года 2021» в Нидерландах после кампании в социальных сетях известного голландского создателя словаря Van Dale. С 7 по 20 декабря 2021 года голландцы могли проголосовать за пятнадцать слов, номинированных на «Слово года 2021». Пятнадцать заявленных слов были: ревакцинация, дельта-вариант, прорывная инфекция, инфлюенсер, чувствительный читатель, пещерный синдром, интимный вакуум, делиться мемами, пандемия, поляризация укола, извините, QR-общество, бустер вакцины, wappiegeluid (уничижительный термин, применяемый к теоретикам заговора о коронавирусе) и жилищный протест. Слово prikspijt набрало 40 278 голосов (82,2%) из 49 000 голосов на сайте Van Dale. Далее следуют жилищный протест (3,7%), а затем wappiegeluid - (3,6%).
Определение prikspijt: «человек, сожалеющий о том, что был вакцинирован против определенного заразного заболевания». Голландские новости сообщают: Prikspijt, новое слово для обозначения сожаления о вакцинации, было признано голландским словом года после кампании в социальных сетях, сообщает создатель словарей Ван Дейл. Слово набрало 82,2% из почти 49000 поданных голосов, за ним последовали woonprotest (протесты по поводу голландского жилищного кризиса) и wappiegeluid (уничижительный термин, применяемый к теоретикам заговора о коронавирусе).Тон ден Бун, главный редактор Dikke van Dale, сказал NOS Radio 1 Journaal, что голосование «отражает поляризацию общества вокруг вакцинации и повторных прививок».

Atbildēt

Kādu melošanas faktu!

23.12.2021. 13:04

»

Jukums

Atsaukšanās uz trešo personu viedokli, nekādā veidā nemaina un neattaisno melošanas faktu


To, ko dara valsts amatpersonas un iestādes, nesauc par meliem, bet KĻŪDĀM - kuras “vaļsirdīgi” jau atzinis Kariņš. Viņam nav grūti pat atvainoties, atsaucotiesuz “Eiropas kļūdaino praksi”, no kuras “mēs mācāmies”.

Atbildēt

Muļķi, lasiet un nomierinieties!

23.12.2021. 13:00

»

Lūgums autoram

"Paralēli Eiropas Parlamenta debatēs tiek pieņemta rezolūcija, kas uzliek par pienākumu visām ES dalībvalstīm nodrošināt, lai visi iedzīvotāji ir informēti, ka vakcinācija pret kovidu notiek tikai brīvprātīgi un neviens netiks politiski, sociāli, praktiski vai citādi iespaidots un diskriminēts, ja vakcinēties...


Realitāte ir cita.

Cionistu ES projekta gudrības pūli vada uz pretrunām. Rezolūcijas un LV rīcība ir pretrunā.

“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā, TV diskusijās), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”

Atbildēt

Lūgums autoram

23.12.2021. 12:28

"Paralēli Eiropas Parlamenta debatēs tiek pieņemta rezolūcija, kas uzliek par pienākumu visām ES dalībvalstīm nodrošināt, lai visi iedzīvotāji ir informēti, ka vakcinācija pret kovidu notiek tikai brīvprātīgi un neviens netiks politiski, sociāli, praktiski vai citādi iespaidots un diskriminēts, ja vakcinēties nevēlas. Tomēr rezolūcijai ir tikai rekomendējošs spēks, kā parādīs vēlākie notikumi."
Lūgums ielikt komentāros saiti uz šo Eiropas Parlamenta rezolūciju. (Nezināju, ka bijusi arī Eiropas Parlamenta rezolūcija, zināju, bijusi ir tikai Eiropas Padomes rezolūcija 2361 (2021)). Paldies par darbu!

Atbildēt

Jukums

23.12.2021. 12:26

»

Žīdu rebes

Nevienam jumts nav aizbraucis - Kariņa valdība jau katrā teikumā atsaucas uz Eiropas praksi un PVO, kuras birojs ir arī Rīgā, norādēm


Atsaukšanās uz trešo personu viedokli, nekādā veidā nemaina un neattaisno melošanas faktu!

Atbildēt

Bet

23.12.2021. 11:52

»

Žīdu rebes

Nevienam jumts nav aizbraucis - Kariņa valdība jau katrā teikumā atsaucas uz Eiropas praksi un PVO, kuras birojs ir arī Rīgā, norādēm


PVO tak neiesaka bērnu potēšanu,ja var ticēt LV Radio ziņām, tā mūsu slepkavu baltajos halātos iniciatīva.

Atbildēt

Vara

23.12.2021. 11:30

Vara nemaina viedokli, bet vienkārši melo. Jo īstenojot to, ko vara tik drastiski apkaroja kā sazvērestības teoriju, savādāk nevar, pazustu atbalstītāji. Tikai tāpēc ka patiesība šobrīd ir tik rūgta, bet meli tik saldi, liela daļa vēl joprojām labāk pārtiek no meliem un varai tas ir vienīgais glābiņš šobrīd.

Atbildēt

Žīdu rebe

23.12.2021. 11:16

»

Te jau ir tas paradokss!

Žīdu rebe! Kā visa žīdu kovidafēra! Ar K. Švābes grāmatu! Izlasot grāmatu, nepamet žīdu rebes sajūta...


Uzdodiet sev jautājumu paši!

Ja jau tas sasodītais kovids tā mutē un pat tik daudz pīķiem mēginot pāršķeltcilēka šūnu, kāpēc tas nemutē Latvijā, vai citā mazā teritorijā, bet Ķīnā, Indijā, Dienvidāfrikā, kur tā izplatīšanu neviens nevar izkontrolēt! Tāpēc, ka tur to izplata un vēlāk izplata ar vakcīnu starpniecību vai citādi pa visu pasauli! Jo scenārijs kovidafērai jau sen jau uzrakstīts! Jau ilgi pirms 2020. gada. Tāpēc kovidafēra noris ātri, saskaņoti un globāli.

Tajā ietipst arī fakts, ka vakcinācija nepasargā noinficēšanās unnoiršanas! Arī apstākļi, ka, jo vairāk vakcinē pūli, jo “agresīvāks” kļūst kovids!

Vakcinācijas un propagandas mērķi ir QR koda ieviešana visiem, lai labāk organizētu pūļa kotroli, globālo ekonomikas sagraušanu ar lokdauniem un ierobežojumiem!

Atbildēt

opā

23.12.2021. 11:08

»

ko nu?

Trešdien PVO brīdināja, ka balstvakcīnas var pagarināt pandēmiju! (jauns.lv


un ne tikai balstvakcīna, vīrusu mutācijas sekmē arī pati vakcinēšanās kā tāda saslimstības uzliesmojuma periodā, vēl no PVO nāk ziņa, ka bērnus nevajag aiztikt un ka vakcinācija joprojām ir brīvprātīga. Mūsu valdībai šobrīd ir "jumts aizbraucis" un arī ausis aizkritušas. Ir sapirktas vakcīnas un nu tikai uz priekšu, pēc kaut vai ūdens plūdi

Atbildēt

Te jau ir tas paradokss!

23.12.2021. 10:55

»

Twitter at bogdanovs123

Mani nebeidz pārsteigt šie cilvēki, kuri turpina apgalvot, ka vakcinācija neesot obligāta. Kad tev tiek atņemtas arvien vairāk brīvības un iespējas, ja neesi vakcinēts, tad tā ir netieša un ļoti efektīva piespiesšana. Ar ko tā atšķiras no tiešas piespiesšanas??? Ar to, ka tieša piespiesšana ir vismaz...


Žīdu rebe! Kā visa žīdu kovidafēra! Ar K. Švābes grāmatu! Izlasot grāmatu, nepamet žīdu rebes sajūta!

Ko tu vaimanā, ka vakcinācija piespiedu - brīvprātīga? Žīdu rebes iekšējie kovidafēras noteikumi paredz, ka Karņš, Mūrniece (NA), žīdiete, Levits, Pavļuts, Dumpis, Persvozčikovs, imunizācijas valsts padome - neviens nav un nekad ebūs vainīgs! Ar uguni neatradīsit neviena vainu pat bargākās tiesas priekā!

Kāpēc? Cikreiz var to stāstīt! Tāpēc, ka katrs pats piekrīt vakcinācijai ar SAVU PARAKSTU, ko neuzliek ne ar viltu, ne maldiem, ne spaidiem - viņš pats atsedz plecu, lai pieņetu žļurgu!

Katrs un ikviens parakstoties, uzņemas pūļa imunizācijas un inficēšanās pakāpes ATBILDĪBU!

Atbildēt

ko nu?

23.12.2021. 10:44

Trešdien PVO brīdināja, ka balstvakcīnas var pagarināt pandēmiju! (jauns.lv)

Atbildēt

kurš tad tic čangaļiem un bankām

23.12.2021. 10:43

tik naivs

Atbildēt

fakts

23.12.2021. 10:41

»

fakts

Vakcinācija ir tikpat obligāta kā autovadītāja tiesību iegūšana un pat mazāk obligāta par apģērba valkāšanu


Vakcinācijas vēsture Latvijā - un jo sevišķi covid kā gripas līdzinieka vēsture - neliecina par vakcinācijas obligātumu, jo tikai vārdos demokrātiskā valsts pārvalde pirmo reizi pārskatāmā vēsturē ir noriskējusi un ar spaidiem izvēlējusies totalitārai valstij raksturīgu pieeju. Tam būs ilgtermiņa sekas, un tas nebūs risinājums, jo vairums cilvēku vienkārši jūtas piespiesti kaut ko darīt: tam ir pretreakcija dažādos veidos.

Atbildēt

latviešu tautas pasaka

23.12.2021. 10:15

»

fgfghfhyikj

Varbūt neprecīzi, bet citēšu Stendzenieku - dzīves realitāte no sazvērestības teorijas atšķiras ar pusgada nobīdi


Ganiņa brēkšana - VILKS AITĀS!!! arī no realitātes atšķīrās ar dažu dienu nobīdi!

Atbildēt

Jukums

23.12.2021. 09:59

Vai tiešām valdībai ir dotas kādas ekskluzīvas tiesības nemitīgi melot, neturēt un lauzt savus solījumus? Vai tiešām mums šādai valdībai, kura nemitīgi melo un lauž savus solījumus, ir jāturpina ticēt?

Atbildēt

Twitter at bogdanovs123

23.12.2021. 09:55

Mani nebeidz pārsteigt šie cilvēki, kuri turpina apgalvot, ka vakcinācija neesot obligāta. Kad tev tiek atņemtas arvien vairāk brīvības un iespējas, ja neesi vakcinēts, tad tā ir netieša un ļoti efektīva piespiesšana. Ar ko tā atšķiras no tiešas piespiesšanas??? Ar to, ka tieša piespiesšana ir vismaz godīga fakta atzišana.

Netiešā piespiesšana ir pretīga un nelietīga. Tajā nav nekā brīvprātīga, bet tās pielietotāji caur to pazemo tos, kurus piespieduši vairākos veidos. Principā, tā ir kā izvarošana. Un izvarotāji ar saviem panākumiem ir ļoti apmierināti... Vēmiens nāk dzirdot kariņu, pavļutu un levitu vārdus, un visu pārējo kliķi arī.

Atbildēt

Vilmārs

23.12.2021. 09:50

Kā govs ar mēli nobrauc un nekas nepaliek, tā lai šī valdība pazūd. Daudz smagas ciešanas no viņas mūsu cilvēkiem...Lai Dievs svētī

Atbildēt

fgfghfhyikj

23.12.2021. 09:38

Varbūt neprecīzi, bet citēšu Stendzenieku - dzīves realitāte no sazvērestības teorijas atšķiras ar pusgada nobīdi.

Atbildēt

Zināšanai

23.12.2021. 06:06

»

jans

vergiem ir tikai kuar kodi, kas padod savu ķermeni


Koloniālā iekārtā cilvēkiem atsavināja zemi, atsavinot viņa darbspēku. Tā bija verdzības iekārta, jo cilvēka ķermenis nepiederēja viņam pašam.

Kapitālisma industriālajā iekārtā cilvēkam atsavināja viņa darbspēka saražoto.

Postkapitālisma iekārtā, kāda ir šodien, cilvēkam atsavina viņa personīgo dzīvi, neskatoties uz to, ka viņam pagaidām var piederēt zeme un īpašums un cilvēks brīvprātīgi pārdod savu darbspēku kā cilvēkapitāls bez daļējām cilvēktesībām. Vakcinācija formāli ir brīvprātīga, lai piešķirtu QR kodu.

Postkapitālismā cilvēku atsvešina no savas valsts, tautas, sabiedrības un ģimenes, pakļauot sociālam reitingam ar QR dzīvnieka kodu.

Šī nav verdzības iekārta.

Cilvēktirdzniecība aizliegta ar likumu.

Atbildēt

jans

23.12.2021. 02:54

vergiem ir tikai kuar kodi, kas padod savu ķermeni
izvarošanai, špricējiet 5, vai 10 šprices, ...

Atbildēt

Marika

23.12.2021. 00:48

Ļaužu grupa no UK (ārsti, juristi, aktīvisti) iesniegusi tiesā prasību pret visiem jaunlaiku fašistiem, Nirnberga 2 uz horizonta.
Ārkārtīgi interesants dokuments. Visi iekļautie noziegumi detalizēti aprakstīti, nepiemērotos testus ieskaitot.
file:///C:/Users/marik/Downloads/Telegram%20Desktop/icc-complaint-7__1___1_.pdf

Atbildēt

Pret trakumsērgu lapsas vakcinē

22.12.2021. 23:06

Latvijas Republikas ienaidniekiem taisnīga, bet izlēmīga un ātra tiesa, tad sāpīga un kaunpilna nāve karātavās, tad ātri kompostā un skaistos tomātos

Atbildēt

Come on!

22.12.2021. 22:34

»

Kovidlas farss

Nesabruks, jo mērķis ir genētiski modificēts cilvēkkapitāls. Tas ir uz ilgu laiku. Jaunā citādība


INTRODUCTION
The worldwide crisis triggered by the coronavirus pandemic has no parallel in modern history. We cannot be accused of hyperbole when we say it is plunging our world in its entirety and each of us individually into the most challenging times we’ve faced in generations. It is our defining moment – we will be dealing with its fallout for years, and many things will change forever. It is bringing economic disruption of monumental proportions, creating a dangerous and volatile period on multiple fronts – politically, socially, geopolitically – raising deep concerns about the environment and also extending the reach (pernicious or otherwise) of technology into our lives. No industry or business will be spared from the impact of these changes. Millions of companies risk disappearing and many industries face an uncertain future; a few will thrive. On an individual basis, for many, life as they’ve always known it is unravelling at alarming speed. But deep, existential crises also favour introspection and can harbour the potential for transformation. The fault lines of the world – most notably social divides, lack of fairness, absence of cooperation, failure of global governance and leadership – now lie exposed as never before, and people feel the time for reinvention has come. A new world will emerge, the contours of which are for us to both imagine and to draw.

Atbildēt

Kovidlas farss

22.12.2021. 22:32

»

Latvijas politiskā nabagmāja

Ja neiedziļinās merkantīlajos aspektos, kas saistīti ar farmaceitisko koncernu koruptīvo praksi un amatpersonu uzpirkšanu - un, iespējams, kad kovidlas farss sabruks, tad jaunie pasaules līderi vērsīsies pret šo farmācijas biznesu daudz vairāk nekā iepriekš krimināllietās vai civillietās par miljardiem...


Nesabruks, jo mērķis ir genētiski modificēts cilvēkkapitāls. Tas ir uz ilgu laiku. Jaunā citādība.

To, kas notiek un kas tiek plānots, var izlasīt K. Švābes grāmatā.

https://straight2point.info/wp-content/uploads/2020/08/COVID-19_-The-Great-Reset-Klaus-Schwab.pdf

Atbildēt

Latvijas politiskā nabagmāja

22.12.2021. 21:53

"kā vara, kas reizi pusgadā krasi maina savu viedoklī sabiedrībai nozīmīgos jautājumos, var saglabāt sabiedrības uzticību?"

Iespējams, šāda uzticība tai vsipār nav vajadzīga. Tā savas leģimitātes problēmu neizjustu pat tad, ja uz vēlēšanām aizietu tikai 20% vēlētāju. Tie būtu varas uzurpatoru vēlētāji, kas arī gūst materiālu labumu vai paliek savās vietās, kamēr vien savā vietā ar zobiem un nagiem turas to "maizes tēvi" Saeimā un MK. Viņus neinteresē nekas cits kā nauda un, kaut kādā mērā, arī vara (daļu - slimīgās izpausmēs, kā Bordānu).

Valsts interešu tur, visticamāk, nav, jo bez tiesībām un līdztiesības nav arī valsts mērķa un satura. Tas varbūt ir SIA, bet šo SIA arvien biežāk iedzīvotāji ar prieku nogāna, piekāš, cenšas apmānīt un pat no sirds nolād.Atbildēt

Latvijas politiskā nabagmāja

22.12.2021. 21:48

Ja neiedziļinās merkantīlajos aspektos, kas saistīti ar farmaceitisko koncernu koruptīvo praksi un amatpersonu uzpirkšanu - un, iespējams, kad kovidlas farss sabruks, tad jaunie pasaules līderi vērsīsies pret šo farmācijas biznesu daudz vairāk nekā iepriekš krimināllietās vai civillietās par miljardiem,- un ja neskatās uz to, ka farmācijas bizness šobrīd noder spekulācijām biržā ar akciju cenu, nevis medicīniskām lietām (skat. omikrona datus, piem., par Dāniju), tad PIRMAIS, kas krīt acīs loģiski, ir tas, ka visi šie pavļuti, bordāni un citi ir PADOMJU SISTĒMAS produkti. Valsts viņus un viņu senčus tolaik ierāmēja un koriģēja, pataisot par morāli defektīviem, tagad viņi izspēlē šo programmu paši.

Mazai valstij tas nevar solīt neko labu.

Atbildēt

Khc

22.12.2021. 20:36

»

sapnis?

Tā būs


Perfekti un domaju nākamgad sāksies diversijas jo naudas jau vairs nav tautai

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....