Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja jau mums ir cilvēki, tad pantu atradīsim! Tā, nedaudz pārfrāzējot bēdīgi slaveno teicienu, var raksturot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) vadības, Nodrošinājuma valsts aģentūras  (NVA) un Iekšējās drošības biroja (IDB), kurš ticis izmantots kā valsts pārvaldes ietekmēšanas instruments, rīcību pret Skrundas ugunsdzēsējiem.

Viss sākās ar diezgan sadzīvisku konfliktu ar NVA, kas apsaimnieko Skrundas posteņa ēku, darbinieku. Proti, izrādījās, ka nav neviena, kura pienākumos būtu ēku apkurināt, bet par apsaimniekošanu atbildīgais NVA darbinieks Ivars Dīķis lepni paziņoja, ka nav jau tāds muļķis, lai kurinātu.

Tad VUGD priekšnieks Oskars Āboliņš lūdza ugunsdzēsējus vienu gadu pašus apkurināt telpas. Nebija jau nekāds sarežģītais darbs, bet pēc pusotra gada tik un tā radās gluži saprotama vēlme noskaidrot, vai šāds darbs, kas tiek veikts bez atalgojuma sabiedriskā kārtā, reiz nebeigsies un beidzot darbā netiks pieņemts kurinātājs. Nepatīkami bija dzirdēt I.Dīķa pieņēmumus, ka ugunsdzēsēji, iespējams, zog apkures granulas.

2018. gada martā Skrundas ugunsdzēsēji nosūtīja NVA vēstuli par defektiem Skrundas posteņa būvniecībā, kā arī par to, lai jaunuzceltā Skrundas depo apkurināšanu nodrošinātu NVA. Diemžēl jautājums netika izskatīts pēc būtības, toties sekoja spiediens no VUGD Kurzemes reģiona brigādes (KRB) vadības par subordinācijas neievērošanu, un tika izteikts ultimāts, lai ugunsdzēsēji bez atalgojuma turpinātu apkurināt Skrundas posteni.

Vēl vairāk –  2020. gada janvārī IDB pēkšņi uzsāka kriminālprocesu pret deviņām Skrundas posteņa amatpersonām par it kā notikušu krāpšanu un dokumentu viltošanu grupā.

Kas tad bija noticis? Ugunsdzēsēju alga ir ļoti maza, un vienmēr pilnīgi visi ugunsdzēsēji ir strādājuši un strādā otrajā vai pat trešajā darbā. Tā tas notiek visur Latvijā, ne tikai Skrundā, un dienesta vadība to lieliski zina un atļauj. Ikdienā tas nozīmē, ka darba laiki abos darbos bieži vien ir jāsaskaņo un ne vienmēr izdodas ievērot iepriekš izstrādāto grafiku, kur pēkšņi var būt nepieciešamas izmaiņas. Jā, reizēm izmaiņas notika bez iepriekšējas saskaņošanas ar vadību, taču nekad nav bijis tā, ka postenī nebūtu strādājusi pilna maiņa vai kāds darbinieks nenostrādātu to laiku, par kuru viņam tiek maksāta alga.

Droši vien, ka notikušo iespējams klasificēt kā  iekšējo normatīvo aktu pārkāpumu un ierosināt disciplinārlietu, bet IDB ar VUGD vadības “svētību” visiem spēkiem centās panākt ko vairāk un “pievilkt” krimināllietu. Savukārt VUGD pārstāvis klāstīja, ka dienestam radīti zaudējumi 7406,76 EUR apmērā. Lūdzu, tikai nejautājiet, kur te ir loģika un kā dienestam var rasties zaudējumi, ja ugunsdzēsējs, kam, teiksim, jāstrādā pirmdien, samainās ar citu darbinieku, kam maiņa iepriekš ieplānota otrdien.

Jāpiebilst, ka kriminālprocesa sākumā VUGD KRB vadība Anda Auziņa personā centās ietekmēt Skrundas posteņa ugunsdzēsējus, lai viņi nekavējoties sniedz liecības. Arī KRB operatīvais dežurants Edgars Vējš prettiesiski centās pierunāt ugunsdzēsēju Dairi Samošku sniegt nepatiesu liecību prokurorei. Par minēto tika informēta arī Iekšlietu ministrija, bet atbilde pēc būtības par šiem faktiem nav saņemta.

Eļļu ugunī pielēja tas, ka 2020. gada oktobrī Skrundas ugunsdzēsēji nodibināja Kurzemes ugunsdzēsēju arodbiedrību. Sekoja spiediens no VUGD KRB vadības  - V. Benta puses.

 2021. gada aprīlī ar VUGD vadības rīkojumu seši Skrundas posteņa darbinieki (pārējie trīs darbinieki jau atradās izdienas pensijā)  tika atstādināti no pienākumu pildīšanas sakarā ar kriminālprocesu. Taču augustā kriminālprocess tika izbeigts, jo prokuratūra atzina, ka nav jau noziedzīga nodarījuma sastāva.

2021. gada 16. augustā VUGD bija spiests atjaunot ugunsdzēsējus darbā un izmaksāt kompensācijas par periodu, kad bija atstādināti, taču jau nākamajā dienā  pret viņiem ierosināja disciplinārlietu, viņus atkal atstādinot. Tāds “sīkums”, ka ierosināšanas termiņš bija nokavēts, nevienu nemulsināja. Vienlaikus ierosinātajai disciplinārlietai VUGD turpināja neatlaidīgi pārsūdzēt lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu gan apgabalprokuratūrai, gan Ģenerālprokuratūrai, pie viena lūdzot apgabalprokuratūru “piemeklēt citu” Krimināllikuma pantu.

2021. gada 20.oktobrī Ģenerālprokuratūra VUGD sūdzību noraidīja kā nepamatotu un atstāja spēkā prokurora lēmumu par kriminālprocesa izbeigšanu, norādot, ka atbilde ir galīga un nepārsūdzama. Tās pašas dienas vakarā šie seši ugunsdzēsēji saņēma VUGD rīkojumus disciplinārlietas ietvaros par viņu atvaļināšanu no dienesta. Turpinās disciplinārlietu ierosināšana arī pret citiem ugunsdzēsējiem – glābējiem, kuri neatbalsta augstāku amatpersonu ļaunprātīgu varas izmantošanu un autoritatīvo vadības stilu. Toties I.Dīķis joprojām ir amatā NVA – laikam jau vērtīgs darbinieks.

Notikušais skaidri parāda, ka VUGD vadības mērķis ir izmantot jebkādas metodes un līdzekļus, lai atbrīvotos no vadības skatījumā tai neērtiem darbiniekiem. Neizdevās sadarbībā ar IDB “piešūt” krimināllietu – atbrīvosim pēc “cita panta”, lai pārējie dienestā zina un baidās.

Seši Skrundas posteņa ugunsdzēsēji ir sodīti ar bargāko disciplinārsodu - atvaļināšanu no dienesta; rīkojumi galvenokārt pamatoti ar to, ka ir diskreditēts VUGD tēls un ir nodarīts kaitējums iestādes prestižam. Vairākkārt norādīts, ka piemērotais sods ietver audzinoša rakstura funkciju attiecībā uz citām iestādes amatpersonām, kā arī tiek radīts preventīvs priekšstats citām amatpersonām par apzinīgas un kvalitatīvas dienesta disciplīnas ievērošanu.

Jācer, ka līdzīgi netiks atlaisti visi Latvijas ugunsdzēsēji, jo neba jau Skrundas postenī notikušais ir kas unikāls, kā nav citās struktūrvienībās. Pēc sešu ugunsdzēsēju atvaļināšanas no dienesta Skrundas postenī tagad trūkst ugunsdzēsēju – glābēju. Lai kaut kā aizpildītu pašu radīto tukšumu, uz šo posteni tiek norīkoti darbā ugunsdzēsēji - glābēji no citām KRB daļām, kas vienlaikus turpina strādāt arī iepriekšejās darbavietās. Šķiet, ka VUGD vadības nesaprotamo un dīvaino ambīciju dēļ nu jau tiek apdraudēta sabiedrības drošība.

Vietā ir jautājums – vai VUGD vadība, pirms pieņemt attiecīgos rīkojumus, ir izvērtējusi, cik lietderīgi un pamatoti tie būtu, un rīkojusies objektīvi, racionāli, tālredzīgi un profesionāli? Vai iestādes personāla un finanšu resursi ir izmantoti lietderīgi? 2010.gada 27. aprīļa Ministru kabineta noteikumu Nr. 398 “Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta nolikums” 11.4.punkts nosaka, ka “Dienesta priekšnieks ir atbildīgs par dienesta uzdevumu izpildi, finanšu, personāla un citu resursu lietderīgu  izmantošanu”.

Savukārt Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likuma 54.panta 2.punkts nosaka: „Amatpersona ar speciālo dienesta pakāpi atrodas valsts aizsardzībā. Viņas veselību, dzīvību, godu un cieņu aizsargā valsts.” Tiešām?

Attēlā - VUGD priekšnieks Oskars Āboliņš

Novērtē šo rakstu:

241
23

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....