Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nevis sita krustaa, bet uzsprauda uz mieta

14.09.2022. 08:17

Izdziivoja- laikam taads bija plaans. N. A. MOROZOV. Hristos.

Atbildēt

Jānis

13.09.2022. 22:48

Labs piemērs, kā skanot pirkstu, raksta autors iedomājas konfekti.

Atbildēt

bla bla bla

13.09.2022. 14:47

»

west

Vai tad nezini, ka "pareizticīgos" vada tie paši līkie! Sauc viņus, kā gribi - par žīdiem, jevrejiem vai cionistiem...


Daudzas reizes esmu bijis baznīcā. Neesmu redzējis nevienu no pieminētajām personām. Varu arī apliecināt, ka kamēr tur biju neviens manu prātu, nevaldīja, biju spējis domāt saprātīgi un hipnozes stāvoklī neiegāju.

Arī visi, kurus es pazīstu un kas arī iet uz baznīcu, nekad nav tur redzējuši ne žīdius, ne cionistius, ne citus kolhozu sazvērestības teoriju figurantus.

Atbildēt

west

13.09.2022. 12:54

»

HT

Raksts ir nozīmīgāks cita iemesla dēļ, ko autors nemin. Arhibīskaps un Vatikāns ir inkluzīvā žīdu Švābes kapitālisma morālais balsts. Stankevičs ir Vatikāna kalps un izlūks Latvijā. Un viņa paziņojums nav no debesīm nokritis, bet ar Vatikānu cieši saskaņots...


Vai tad nezini, ka "pareizticīgos" vada tie paši līkie! Sauc viņus, kā gribi - par žīdiem, jevrejiem vai cionistiem...
Reliģijas, vecās vai jaunās, ieskaitot krišnaītus, domātas "gojiem" (muļķiem), lai pārvaldītu lautiņu prātus un naudasmakus!
Ir jau saprotams, ka pūli ir kaut kā jāvada, jo lielākā daļa ir tumsoņas...
Bet kopsavelkot jākonstatē, ka "mācītāji" ir liekēži, blēži un meļi. Tātad nelieši!
Nu izņemot dažus “īstenticīgos" nejēgas.

Atbildēt

Apinis

13.09.2022. 10:10

Sultāna Ahmeda mošeju.

Atbildēt

par sabiedrības vienotību

13.09.2022. 09:16

..nu nesanāks te nevienam vienot okupētos ar okupantiem. Tādu piemēru pasaules kolonizācijas vēsturē nav bijis. Nekad okupanti vai CCCP imigranti neatzīs, ka atrodas LV tikai pateicoties savas valsts (Krievijas CCCP) armijai un tankiem....
Tad jau drīzāk akmens uzziedēs, kā viņi to atzīs, jo tas ir viņu pasaules uzskata pamats. To atzīt-nozīmē izjaukt pamatus zem viņu kājām...

Atbildēt

Analfabēt!

13.09.2022. 07:21

»

Shizmulis

Starp pateizticīgajiem un katoļiem ķīlis ir no 1054. gada - drīz svinēsim tūkstošgadi Lielajai Shizmai, Tu, mankurt. Ej atpakaļ slaucīt ielu, analfabēt


Brauc uz Izraēlu, žīdeli, un sit savu tukšo pauri pret mūri un bāz savu lūgšanu papīrīti sev tirsā. Un būs! Tikai tici. Bet neko nedari.

Gaskaitļiem nav nozīmes. Dievam laika nav!

Atbildēt

!

13.09.2022. 07:05

Tu jau ludzies 30 gadus un Latvijai 3,14c !

Atbildēt

HT

13.09.2022. 03:21

Raksts ir nozīmīgāks cita iemesla dēļ, ko autors nemin. Arhibīskaps un Vatikāns ir inkluzīvā žīdu Švābes kapitālisma morālais balsts. Stankevičs ir Vatikāna kalps un izlūks Latvijā. Un viņa paziņojums nav no debesīm nokritis, bet ar Vatikānu cieši saskaņots.

Starp Krievijas pareizticīgajiem un Vatikānu ir iedzīts kara ķīlis. Atsaukties uz žīdu bībeli, nozīmē iet žīdu kabalistu un žīdu inkluzīvā kapitālisma ceļu uz kopējo globālo inkluzīvā kapitālisma elektronisko koncentrācijas nometni ar arhibīskapa piedāvāto “morālo klikšķi” Uzvaras laukumā.

Vatikāna inkluzīvā kapitālisma plānotās elektroniskās koncentrācijas nometnes pamatam izdota K. Švābes 2021. gada rokasgrāmata reliģiskajam pūlim pēc kovidafēras “Stateholder capitalism”. Tulkojumā - ieinteresēto pušu kapitālisms.

Arhibīskaps ar “Uzvaras laukuma morālo klikšķi” savā tvītā pūli organizē stihiski pakļauties žīdu globālās impērijas Vatikāna plāniem. Zinot, ka E. Levits ir žīdu impērijas karakalps, žīds Levits Rīgas pilī rīkojas saskaņoti ar Vatikānu, kur nesen bija vizītē.

Atbildēt

Slavai Ukrainas armijai

13.09.2022. 01:56

Krievija tomēr apsteidza ASV ar lendlīzes kara tehnikas piegādi Ukrainas armijai.

Atbildēt

ES

13.09.2022. 00:50

Tā, kā Singapūrā. Narkotikas atradi- nāves sods. Bez izņēmumiem.

Atbildēt

ES

13.09.2022. 00:42

Latvijā ar steigu vajag ieviest nāvessodu.

Atbildēt

Dzeloņdrāts

12.09.2022. 22:57

»

ES

Piedāvāju okuhuijpekļa vietā atjaunot sākotnējo Karātavu laukumu. Baļķi gaterim jau sagādāti. Darba būs daudz


Nedrīkst pieļaut internacionālajai orku ordai aizbēgt.

Atbildēt

Jurists

12.09.2022. 22:53

Nē. Labāk kādu spēļu zāli vairākos stāvos. Attīstībai PAR nokārtos.

Atbildēt

Vecais šariata papiņš

12.09.2022. 21:53

Raksteļa avtors pielūdz nobrauktas riepas. Tā ir šamā dogma - apaļas kā nimbs, melnas kā šaitans un redzējušas labākus laikus, vietu aizņem un vaļā tikt nevar.

Atbildēt

Naudas vara

12.09.2022. 21:00

Saņemtā nauda no Gazprom KGB virsnieka padarījusi šo baznīcas vadītāju atkarīgu no KGB un sātana.

Atbildēt

ES

12.09.2022. 20:46

Piedāvāju okuhuijpekļa vietā atjaunot sākotnējo Karātavu laukumu. Baļķi gaterim jau sagādāti. Darba būs daudz.

Atbildēt

būtu nu tēviņs gājis pie darba

12.09.2022. 19:33

tādiem dievs nedod un nedos

Atbildēt

Taa vish ir

12.09.2022. 19:31

https://youtu.be/0-WDhjVFMCk

Atbildēt

Rudentiņš

12.09.2022. 19:15

Pagājušo gadu svētkos Aglonā Stankevičs Levita uzraudzībā “debesu maizi” tantiņām deva ārpus žoga pie miskastēm. Iespējams, tas pasaulē vienīgais gadījums, kur demokrātiskā valstī noorganizēta tāda huntas segregācija. Viens parūpējās par likumu, otrs par procesu.
Tas laikam bija šo kungu piedāvātā atmodas procesa sākums un lūgšanu nams viņu interpretācijā droši vien ir lūgties viņiem.
Kungi - jums vairs nesanāks!

Atbildēt

Cerību nav daudz...

12.09.2022. 18:33

Pašai RKB ir problēmas ar savu pāvestu, tāpat mūsu katoļus, ne tuvu nevada īstais. Stankēvčs nestāv blakus, ne Pujatam, ne Bulim, Kravalim un daudziem citien cienījamiem katoļu garīdzniekiem...

Atbildēt

atejists

12.09.2022. 18:07

Sātanistu vldīšana pār naivuļiem-slakteri pār cērpamiem.

Atbildēt

Kriksis

12.09.2022. 17:54

Kas der visam, neder ne kam. Šaubos, vai ticīgie apmeklēs šādu dievnamu. Turklāt vieta ir ar ļoti nelāgu auru.

Atbildēt

oga

12.09.2022. 17:49

Šāda iespēja jau ir zināma ,pie tam- pašā Rīgas sirdī!
Variet lūgties vai meditēt 24 h diennaktī...

Atbildēt

Otrs vīrietis vārdā Zbigņevs

12.09.2022. 16:54

Lietu, kurā par seksuāla rakstura noziegumiem apsūdzēti divi vīrieši, tai skaitā Rēzeknes-Aglonas diecēzes priesteris Pāvels Zeiļa, Rīgas pilsētas tiesa turpinās skatīt 9. decembrī plkst. 10, paziņoja tiesā.

Viens no apsūdzētajiem veica dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā, izmantojot nepilngadīgā cietušā uzticību un atkarību.

Atbildēt

Pesteļotājs

12.09.2022. 16:40

Vajag sagrautā falla atliekas pasludināt par Svētakmeni, kur visas konfesijas varētu veikt upurēšanas rituālus.

Atbildēt

Хм

12.09.2022. 16:07

я хоть и атеист, но вполне себе нормальное предложение. Все лучше, чем призыв забыть про символ оккупации и на его месте построить..мемориал, чтобы продолжать помнить про оккупацию (предложение президента)
Ja tā ir sakritība, kas liedza jums agrāk nākt klajā ar līdzīgu iniciatīvu? Jūs sakāt, ka lūgšanu nams varētu kalpot par iespējamu impulsu Latvijas garīgai atmodai - un vislabākais laiks, lai sāktu runāt par šo atmodu, ir dažas nedēļas pirms vēlēšanām? Pirms gada, diviem vai pieciem, pēc jūsu domām, plašu publisku diskusiju sociālajos tīklos par garīgu atmodu uzsākt nevajadzēja?
Довольно бестолковая придирка. Пока памятник не снесли, смысл был делать такие предложения? Никто еще в начале 2022 не думал, что это возможно и что Путин сделает такой шикарный подарок латышским политикам 24.02.22

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...