Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nevis sita krustaa, bet uzsprauda uz mieta

14.09.2022. 08:17

Izdziivoja- laikam taads bija plaans. N. A. MOROZOV. Hristos.

Atbildēt

Jānis

13.09.2022. 22:48

Labs piemērs, kā skanot pirkstu, raksta autors iedomājas konfekti.

Atbildēt

bla bla bla

13.09.2022. 14:47

»

west

Vai tad nezini, ka "pareizticīgos" vada tie paši līkie! Sauc viņus, kā gribi - par žīdiem, jevrejiem vai cionistiem...


Daudzas reizes esmu bijis baznīcā. Neesmu redzējis nevienu no pieminētajām personām. Varu arī apliecināt, ka kamēr tur biju neviens manu prātu, nevaldīja, biju spējis domāt saprātīgi un hipnozes stāvoklī neiegāju.

Arī visi, kurus es pazīstu un kas arī iet uz baznīcu, nekad nav tur redzējuši ne žīdius, ne cionistius, ne citus kolhozu sazvērestības teoriju figurantus.

Atbildēt

west

13.09.2022. 12:54

»

HT

Raksts ir nozīmīgāks cita iemesla dēļ, ko autors nemin. Arhibīskaps un Vatikāns ir inkluzīvā žīdu Švābes kapitālisma morālais balsts. Stankevičs ir Vatikāna kalps un izlūks Latvijā. Un viņa paziņojums nav no debesīm nokritis, bet ar Vatikānu cieši saskaņots...


Vai tad nezini, ka "pareizticīgos" vada tie paši līkie! Sauc viņus, kā gribi - par žīdiem, jevrejiem vai cionistiem...
Reliģijas, vecās vai jaunās, ieskaitot krišnaītus, domātas "gojiem" (muļķiem), lai pārvaldītu lautiņu prātus un naudasmakus!
Ir jau saprotams, ka pūli ir kaut kā jāvada, jo lielākā daļa ir tumsoņas...
Bet kopsavelkot jākonstatē, ka "mācītāji" ir liekēži, blēži un meļi. Tātad nelieši!
Nu izņemot dažus “īstenticīgos" nejēgas.

Atbildēt

Apinis

13.09.2022. 10:10

Sultāna Ahmeda mošeju.

Atbildēt

par sabiedrības vienotību

13.09.2022. 09:16

..nu nesanāks te nevienam vienot okupētos ar okupantiem. Tādu piemēru pasaules kolonizācijas vēsturē nav bijis. Nekad okupanti vai CCCP imigranti neatzīs, ka atrodas LV tikai pateicoties savas valsts (Krievijas CCCP) armijai un tankiem....
Tad jau drīzāk akmens uzziedēs, kā viņi to atzīs, jo tas ir viņu pasaules uzskata pamats. To atzīt-nozīmē izjaukt pamatus zem viņu kājām...

Atbildēt

Analfabēt!

13.09.2022. 07:21

»

Shizmulis

Starp pateizticīgajiem un katoļiem ķīlis ir no 1054. gada - drīz svinēsim tūkstošgadi Lielajai Shizmai, Tu, mankurt. Ej atpakaļ slaucīt ielu, analfabēt


Brauc uz Izraēlu, žīdeli, un sit savu tukšo pauri pret mūri un bāz savu lūgšanu papīrīti sev tirsā. Un būs! Tikai tici. Bet neko nedari.

Gaskaitļiem nav nozīmes. Dievam laika nav!

Atbildēt

!

13.09.2022. 07:05

Tu jau ludzies 30 gadus un Latvijai 3,14c !

Atbildēt

HT

13.09.2022. 03:21

Raksts ir nozīmīgāks cita iemesla dēļ, ko autors nemin. Arhibīskaps un Vatikāns ir inkluzīvā žīdu Švābes kapitālisma morālais balsts. Stankevičs ir Vatikāna kalps un izlūks Latvijā. Un viņa paziņojums nav no debesīm nokritis, bet ar Vatikānu cieši saskaņots.

Starp Krievijas pareizticīgajiem un Vatikānu ir iedzīts kara ķīlis. Atsaukties uz žīdu bībeli, nozīmē iet žīdu kabalistu un žīdu inkluzīvā kapitālisma ceļu uz kopējo globālo inkluzīvā kapitālisma elektronisko koncentrācijas nometni ar arhibīskapa piedāvāto “morālo klikšķi” Uzvaras laukumā.

Vatikāna inkluzīvā kapitālisma plānotās elektroniskās koncentrācijas nometnes pamatam izdota K. Švābes 2021. gada rokasgrāmata reliģiskajam pūlim pēc kovidafēras “Stateholder capitalism”. Tulkojumā - ieinteresēto pušu kapitālisms.

Arhibīskaps ar “Uzvaras laukuma morālo klikšķi” savā tvītā pūli organizē stihiski pakļauties žīdu globālās impērijas Vatikāna plāniem. Zinot, ka E. Levits ir žīdu impērijas karakalps, žīds Levits Rīgas pilī rīkojas saskaņoti ar Vatikānu, kur nesen bija vizītē.

Atbildēt

Slavai Ukrainas armijai

13.09.2022. 01:56

Krievija tomēr apsteidza ASV ar lendlīzes kara tehnikas piegādi Ukrainas armijai.

Atbildēt

ES

13.09.2022. 00:50

Tā, kā Singapūrā. Narkotikas atradi- nāves sods. Bez izņēmumiem.

Atbildēt

ES

13.09.2022. 00:42

Latvijā ar steigu vajag ieviest nāvessodu.

Atbildēt

Dzeloņdrāts

12.09.2022. 22:57

»

ES

Piedāvāju okuhuijpekļa vietā atjaunot sākotnējo Karātavu laukumu. Baļķi gaterim jau sagādāti. Darba būs daudz


Nedrīkst pieļaut internacionālajai orku ordai aizbēgt.

Atbildēt

Jurists

12.09.2022. 22:53

Nē. Labāk kādu spēļu zāli vairākos stāvos. Attīstībai PAR nokārtos.

Atbildēt

Vecais šariata papiņš

12.09.2022. 21:53

Raksteļa avtors pielūdz nobrauktas riepas. Tā ir šamā dogma - apaļas kā nimbs, melnas kā šaitans un redzējušas labākus laikus, vietu aizņem un vaļā tikt nevar.

Atbildēt

Naudas vara

12.09.2022. 21:00

Saņemtā nauda no Gazprom KGB virsnieka padarījusi šo baznīcas vadītāju atkarīgu no KGB un sātana.

Atbildēt

ES

12.09.2022. 20:46

Piedāvāju okuhuijpekļa vietā atjaunot sākotnējo Karātavu laukumu. Baļķi gaterim jau sagādāti. Darba būs daudz.

Atbildēt

būtu nu tēviņs gājis pie darba

12.09.2022. 19:33

tādiem dievs nedod un nedos

Atbildēt

Taa vish ir

12.09.2022. 19:31

https://youtu.be/0-WDhjVFMCk

Atbildēt

Rudentiņš

12.09.2022. 19:15

Pagājušo gadu svētkos Aglonā Stankevičs Levita uzraudzībā “debesu maizi” tantiņām deva ārpus žoga pie miskastēm. Iespējams, tas pasaulē vienīgais gadījums, kur demokrātiskā valstī noorganizēta tāda huntas segregācija. Viens parūpējās par likumu, otrs par procesu.
Tas laikam bija šo kungu piedāvātā atmodas procesa sākums un lūgšanu nams viņu interpretācijā droši vien ir lūgties viņiem.
Kungi - jums vairs nesanāks!

Atbildēt

Cerību nav daudz...

12.09.2022. 18:33

Pašai RKB ir problēmas ar savu pāvestu, tāpat mūsu katoļus, ne tuvu nevada īstais. Stankēvčs nestāv blakus, ne Pujatam, ne Bulim, Kravalim un daudziem citien cienījamiem katoļu garīdzniekiem...

Atbildēt

atejists

12.09.2022. 18:07

Sātanistu vldīšana pār naivuļiem-slakteri pār cērpamiem.

Atbildēt

Kriksis

12.09.2022. 17:54

Kas der visam, neder ne kam. Šaubos, vai ticīgie apmeklēs šādu dievnamu. Turklāt vieta ir ar ļoti nelāgu auru.

Atbildēt

oga

12.09.2022. 17:49

Šāda iespēja jau ir zināma ,pie tam- pašā Rīgas sirdī!
Variet lūgties vai meditēt 24 h diennaktī...

Atbildēt

Otrs vīrietis vārdā Zbigņevs

12.09.2022. 16:54

Lietu, kurā par seksuāla rakstura noziegumiem apsūdzēti divi vīrieši, tai skaitā Rēzeknes-Aglonas diecēzes priesteris Pāvels Zeiļa, Rīgas pilsētas tiesa turpinās skatīt 9. decembrī plkst. 10, paziņoja tiesā.

Viens no apsūdzētajiem veica dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā, izmantojot nepilngadīgā cietušā uzticību un atkarību.

Atbildēt

Pesteļotājs

12.09.2022. 16:40

Vajag sagrautā falla atliekas pasludināt par Svētakmeni, kur visas konfesijas varētu veikt upurēšanas rituālus.

Atbildēt

Хм

12.09.2022. 16:07

я хоть и атеист, но вполне себе нормальное предложение. Все лучше, чем призыв забыть про символ оккупации и на его месте построить..мемориал, чтобы продолжать помнить про оккупацию (предложение президента)
Ja tā ir sakritība, kas liedza jums agrāk nākt klajā ar līdzīgu iniciatīvu? Jūs sakāt, ka lūgšanu nams varētu kalpot par iespējamu impulsu Latvijas garīgai atmodai - un vislabākais laiks, lai sāktu runāt par šo atmodu, ir dažas nedēļas pirms vēlēšanām? Pirms gada, diviem vai pieciem, pēc jūsu domām, plašu publisku diskusiju sociālajos tīklos par garīgu atmodu uzsākt nevajadzēja?
Довольно бестолковая придирка. Пока памятник не снесли, смысл был делать такие предложения? Никто еще в начале 2022 не думал, что это возможно и что Путин сделает такой шикарный подарок латышским политикам 24.02.22

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...