Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lasītājs

22.04.2019. 16:10

Apgaismojiet kāds šī raksta jēgu!

Atbildēt

J. Bordāns

19.04.2019. 09:36

Un viņa CV atklāj, ka viņš ir čekistu, komunistu juristu skolas sagatavots LPSR laikos. Savas gaitas turpināja klubā 21, kuru kūrēja ASV slepenie dienesti. LR ir ES kolonija. Savukārt, ES ir ASV projekts.Ar savu CV J. Bordāns apliecina ticību un uzticību šai koloniālajai iekārtai, sacīdams, ka negatavojas pamest šo koloniju. Visa viņa līdzšinējā rīcība un priekšvēlēšanu solījumi - meli ir galēji reakcionāri latviešu tautas interesēm. Tāds ir J. Bordāna CV juridiskais tulkojums.

Atbildēt

formula

18.04.2019. 11:08

Mana ome saka-nu šitas uzskricelēja riktīgā krievu laika garā,lai tiktu kā patriotisks komūņizma cēlājs uzjemts kompartijā !
Taču,kā jau šādi psihopāti,šim pie kājas viss un laizītu zābakus ikvienam,lai tik labāk iekortelētos.

Atbildēt

Gan jau, es, Šlitknormis

18.04.2019. 11:00

Gan jau mani, normundeļi tautas krāpnieku, samaitātā prāta lolojumu, atbalstīs tāds pats profesionālais advokātiņš Bordjānītis. Kur viņš liksies, jo mani atbalsta un lai tic vai netic, ka tādas lietas nenotiek tāpat, visa tā Tieslietu ministrijiņas burza, kura Bordjānītim taisa fiktīvus papīrus, lai pamazām Bordjāni noliktu pie vietas. Tā ir mana neuzvaramā armija. Bet nomainīt šo armiju Brdjānītim nav pa spēkam, jo tā ir pārāk liela un stipra - saki, ucits uztaisīs šo fiktīvos papīrīšus Bordjānītim, ja ne mana 'burza", kura klausa mani uz vārda. Prāta man maz, esmu vājš, ja neteikt, glups advokāts, bet bet ,mani "gudru" taisa mana nauda. Visi, kam ir nauda - ir lieli, gudri un varaeni. Naudai pieder pasaule. Zini, vārds advokāts nozīmē - bizness. lai kur tas būtu. Gan jau ""trīs vīri"- Šlitknormis, Kronraivis un Bordjānis mācēs atrast kopīgu biznesu ar nosaukumu - SIA "Tieslietiņas savai kabatai" un taisīt biznesu.

Atbildēt

Raksta jēga

18.04.2019. 08:22

»

ironiskais

Es nesapratu raksta jēgu. Ir vēsturisks CV. Nu un? Kas no tā? Kas ir tas sliktais, kuru lasītājs tradicionāli gaida pietiek.com? Kas ir tā intriga, kas raisītu interesi? Tikpat labi varēja uzrakstīt, ka debesis ir zilas, zāle zaļa, gaiss caurspīdīgs, bet ūdens slapjš


Ir Bordāna reklāma. Mēģinot noskaidrot lasītāju aktuālo viedokli par parazītu un iluminātu viedokli. Bordāns ir ilumināts- solījumu melis pirms Saeimas vēlēšanām. Ielika visas savas spējas melošanā līdz solījumam veikt auditu tieslietu sistēmā. Viņš pats bija un ir noziedzīgās 4. maija komunistu, čekistu, cionistu un žīdu tieslietu sistēmas daļa kopš LPSR laikiem. Nekādu auditu neveiks. Viņam ir bailes no soda. Jo noziegums un sods ir neatņemamas sastāvdaļas. Un to viņš kā jurists apzinās.Viņam dārga ģimene. Bet bailes no soda ir viņa apziņa, ka visām ģimenēm vienādas tiesības, nevar viņa ģimene uz viņa melu pamata būt priviliģētā situācijā, izmantojot politiku, kamēr citas genocīda apstākļos, ko realizē I. Rimševica finansu sistēma valsts ekonomikā, spiestas bēgt no Latvijas. Bordāna ģimene kļuvusi par viņa Ahileja papēdi.

Atbildēt

Pilsonis

18.04.2019. 07:23

Raksts fufelis.
Tikai ir viena lieta kas jau sen bija zināma.
Tas meli ilgstoši kalpoja ārzemju korporācijām tiesās piedzenot naudu no latviešiem par autora tiesību pārkāpumiem.
Nē nu no vienas puses darbs kā darbs...
No otras puses, bauri bīdiet par valsts vadoņiem šādus varoņus, dzīvosiet ilgi un laimīgi

Atbildēt

ironiskais

18.04.2019. 06:53

Es nesapratu raksta jēgu. Ir vēsturisks CV. Nu un? Kas no tā? Kas ir tas sliktais, kuru lasītājs tradicionāli gaida pietiek.com? Kas ir tā intriga, kas raisītu interesi? Tikpat labi varēja uzrakstīt, ka debesis ir zilas, zāle zaļa, gaiss caurspīdīgs, bet ūdens slapjš.

Atbildēt

Q

18.04.2019. 02:59

»

Normunds Šlitke

Cik ārkārtīgi zemiskam un bailīgam šucmanim ir jābūt tam nelietim, kurš dēļ alkām uz 30 sudraba grašiem raksta šādus anonīmus pasūtījuma rakstus! Tu, trolli, neesi nekāds “Pietiek lasītājs” (“čukča ņe čitateļ, čukča - pisateļ...


Normunds Šlitke, tā kā pazīstams darbonis, no zemes baronu krāpniekiem, kas cenšas īrniekus padarīt par mūžīgi slaucamām govīm, tikpat pretīgs tips kā viņa aizstāvāmais!

Atbildēt

Normunds Šlitke

17.04.2019. 21:23

Cik ārkārtīgi zemiskam un bailīgam šucmanim ir jābūt tam nelietim, kurš dēļ alkām uz 30 sudraba grašiem raksta šādus anonīmus pasūtījuma rakstus! Tu, trolli, neesi nekāds “Pietiek lasītājs” (“čukča ņe čitateļ, čukča - pisateļ!”).
Varbūt nākamreiz labāk paraksties kā Jūda Iskariots - lai citi uzreiz zinātu “kurš ir who”.

Atbildēt

viagrra

17.04.2019. 20:25

kam tāds vienreizējas lietošanas izstr;ādājums ir bajadzīgs?

Atbildēt

pensija 100€

17.04.2019. 18:51

"kurss Vispārējā ekonomika pārejā no plāna uz tirgu." Un kurš tautas tēvs tagad spēs kļūdas izlabot... Un par upuriem atbildēt...

Atbildēt

jaajaa

17.04.2019. 18:48

...kas ir ?...Vienotībai nepatīk Bordāns ?...neklausa vai ?...:D...

Atbildēt

VB

17.04.2019. 18:41

Žurkuģīmis...

Atbildēt

Kmm

17.04.2019. 18:07

Uz ko tad atsaucas padomju laika produkts Bordāns? Uz ģimeni! Nevis uz latviešu tautas interešu aizsardzību. Ģimene ES vērtību skalā sen neparādās. Kāpēc uz ģimeni? Uz citu neko nav ko likt kluba 21 biedram. LC biedram. Kādos amatos tik nav bijis! Kur solītais tieslietu sistēmas audits? Nav. Dēlu gan uz Eiroparlamentu virza. Tur privilēģijas un min alga no 20 000 € mēnesī!

Atbildēt

Bordāns

17.04.2019. 17:39

Nekā personīga,tikai rebes.

Atbildēt

Rrr

17.04.2019. 15:21

Lato parunājās ar sprūdu un tapa raksts.

Atbildēt

Q

17.04.2019. 15:11

Interesanti, sakāmvārds ir septiņi amati, astotais bads, bet izskatās šis iznirelis badu necieš, laikam tad ,kad dalīja kaunu nebija mājās! Tipisks nacionālais birokrāts , pastulbs, bet ar milzīgām ambīcijām, būtu turams no valsts amatiem lielgabala šāviena attālumā!

Atbildēt

Ozo

17.04.2019. 14:55

Jā, tieši tā, un???

Atbildēt

Meistarklase

17.04.2019. 14:43

Kā no parasta CV uzburt virsrakstu neaptēstajiem :)

Atbildēt

...

17.04.2019. 14:42

Un?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

Foto2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi kritizējusi vairākus runātājus ikgadējā Indijas Zinātnes kongresā par neracionālu, galvenokārt reliģijā balstītu pieņēmumu izteikšanu”. Sašutumu izraisīja, piemēra, Āndhra Pradēšas centrālās universitātes vicekanclera Nagešvara Rao apgalvojums, ka “dēmonu dievam Rāvanam savulaik bijuši lidlauki mūsdienu Šrilankas teritorijā un 24 veidu lidmašīnas,” (“Vadošā Indijas zinātnieku konferencē vadību pārņem reliģisku teoriju sludinātāji”, Delfi, 2019, 7. janvāris).
Lasīt visu...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....