Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvijas juristu problēma

06.02.2020. 20:41

»

patiesība

Augstākās tiesas senators Andris Guļāns kādreiz teica, ka................ dezorganizējot visu tiesu sistēmu. Bijušais Uzņēmuma reģistra galvenais valsts notārs un Iekšlietu ministrs Māris Gulbis izteicās, ka Bordāna partijā ir uzvarējusi sociopātija. Šodien juristi sadalījušies vairākās nometnēs. Cīņa...


Kā esošais prezidents norādīja, mūsu juristi lasot tekstu (formu), bieži neņem vērā teksta kontekstu (saturu). Tā kā tiesnešiem bieži nav autoritātes vai tie ir ietekmējami, tad tiesās baidās runāt par kontekstu (saturu).

Atbildēt

formula

06.02.2020. 10:45

Jā,interesants Kremļa detektīvseriāls : tovārišči no lubjankas apveltīti ar humora izjūtu. Nu ,ja, kas to būtu domājis,ka viņu atsūtītā čeburaška tik augstu tiks,spekulējot uz pie varas tikušo nacmenu badīgumu. Nu , tovārišči sacerēja šai tekstu,skaidri zinot,ka neviens neticēs,ka čeburašķas tādam intelekta līmenim,lai ko vispār sacerētu gan pakrieviski,gan palatviski ! Nu čeburaška šo secerējunu kā tādus savus armeijskie pantalonus vicina orgasmā pa gaisu aizrautīgā orgasmā. Tovāriščiem smiekli, bet te -smirdoņa.

Atbildēt

Draugs,

06.02.2020. 08:57

»

cilveks444

Tie, kas auro, kā negudri, ka vajag dot neierobežotu varu personai Annai- Jutai, lai bīdītu JKP sektantus uz priekšu, jādomā, apzināti veic ļoti bīstamos centienus padarīt Latviju par valsti, kurā ar specdienestu palīdzību valdītu šaura cilvēku grupa, kas kalpotu, visticamāk, kādas ārvalsts manipulatīvām...


tā ir. Bet politika ir cionistu - ar haosu, cionistu vadāmo haosu, visās dzīves sfērās. Pret cionistu naudas varu un ieviesto haosu var tikai izsmejot viņus, nevis ieslīgstot viņu radītajās detaļās, tās vairojot un palielinot haosu, pret ko esam bezspēcīgi cīnīties! Viss tiek padarīts par šovu galējā totālā liberālismā. Liberālisms ir globālās finanšu korporokrātijas varas politika. Pat Satversme jau kļuvusi par melu tekstu - nav ne demokrātijas, kas ir vietējo kapitālistu vara, ne tautas vara, ko proponē Satversmes 2. pants, ir centralizēta VDD vara, kura izvēlas, kam piešķirt pielaidi cionistu valsts noslēpumiem, kam ne. Tagad jau, kādām personām nonākt Saeimā, kurām ne - piešķirta pielaide valsts noslēpumiem CVK vadītājam un balsis jāskaita pēc VDD norādēm - citādi Saeimā ievēl personas, kam nevar dot pielaidi.

Atbildēt

cilveks444

06.02.2020. 08:48

Netīru mērķu vadīti indivīdi, kas kalpo jebkuras citas valsts interešu realizācijai Latvijā, kā tā pati Vienotība un tās satelīti ar JKP priekšgalā, apriori nevar pārtapt par Latvijas interešu realizētājiem nekad. Pēc definīcijas. Jo ir nodevīgas sugas radījumi, kurus negribas saukt pat par cilvēkiem. Tāpēc tās ir maldīgas ilūzijas, ka Vienotība vai JKP tagad tiks galā ar it kā Krievijas draugiem, bet pēc tam viņi paši ar sevi tiks galā. Vēl jo vairāk tāpēc, ka tāds skatījums ir pilnīgi plakans. Pietiek pavilkt diedziņus vairāk laukā, lai atklātos, ka tā saucamie eiropiski noskaņotie ir tuvāk Krievijai, nekā tie, par kuriem tos pasludina, piemēram, tie paši JKP darboņi. Bordāns nāk no LC, kur, kā mēs visi labi zinām, uzdarbojās reformkomunisti ciešā sadarbībā ar nodevīgajiem PBLA “tautiešiem”, turklāt lielā mērā čekas kontrolēti. Tā lieta ir daudzkārt daudzslāņaināka, nekā mums to zīmē Latvijas pērkamie mediji, kas kalpo liberāļiem, tur apakšā ir daudz komplicētāks sadalījums. Lai labāk izprastu, kas un kāpēc notiek Latvijā, ir vērts parakties kaut nedaudz dziļāk apakšā “gaišajiem” spēkiem. Un tur atklāsies, vai kur, smacīgas lietas. Tas arī par JKP sakāms, jo lielākus Latvijas valsts tēla grāvējus un atklātus kaitniekus ir grūtu iedomāties. Kā interesēs šie darbojas? Kas zina, kas zina, jo dubultaģenti arī ir realitāte. Bet tas, ka šie darbojas pret Latvijas interesēm, ir vairāk, kā skaidri redzams.

Atbildēt

Q

06.02.2020. 08:47

Vai tad neviens neredz, ka Strīķe ir vislielākā demagoģe, tā viņa tika Saeimā, tā tagad cenšas pārņemt visas varas struktūras!

Atbildēt

cilveks444

06.02.2020. 08:46

Latvijas mediji Vienotības satelītus JKP sektantus ceļ godā, kas, jādomā, zinot mūs mediju “orientāciju” uz liberālismu, nav darīts tāpat vien. Atgādināšu, ka JKP ir savā nosaukumā ielikuši melīgu vēstījumu Latvijas sabiedrībai, jo JKP nav ne miņas no konservatīvisma. Turklāt JKP, kā jau īsti liberāļu piedziedātāji, arī savā nosaukumā ielika pretrunas, jo vārdi “jauns” un “konservatīvs” neiet kopā. JKP ar darbiem (aicinot uz saviem saietiem sorosistus) ir apliecinājuši, ka ir šiem rada. Tur Ēlerte uzstājās un auroja, kā transā būdama. JKP sektanti tik atzinīgi māja ar galvu. Tur vēl no liberāļiem bija pulka darboņu. Bet liberāļi ir rada komunistiem. Līdzīgi mērķi, tās pašas metodes. Bordāns nāk no liberālā “Latvijas ceļa”, kur ganījās ilgus jo ilgus gadus. Bijis un ir cieši pietuvināts Vienotībai. Tāpat kā Strīķe. Viena slaka. To visu labi paraksta Māris Ruks savās grāmatās. Jā, varbūt tādi kā Bordāns un Strīķe (viņa arī Maskavas Anniņa) var ko iestāstīt Latvijas jaunajai paaudzei, kas nav saskārusies ar LC nelietībām, bet cilvēkiem, kas piedzīvojuši tos laikus, nevajag karināt makaronus uz ausīm.

Atbildēt

cilveks444

06.02.2020. 08:44

Tie, kas auro, kā negudri, ka vajag dot neierobežotu varu personai Annai- Jutai, lai bīdītu JKP sektantus uz priekšu, jādomā, apzināti veic ļoti bīstamos centienus padarīt Latviju par valsti, kurā ar specdienestu palīdzību valdītu šaura cilvēku grupa, kas kalpotu, visticamāk, kādas ārvalsts manipulatīvām darbībām ar Latviju. Atgādināšu, ka Maskavas Anniņas identitāte ir miglā tīta, viņa aktīvi slēpj savu patieso vārdu, viņa putrojas savā biogrāfijā, viņa, iespējams, ir pretlikumīgi tapusi par Latvijas pilsoni, viņa, cik zināms, nāk no PSRS militārista ģimenes (kas dzīvoja Maskavā īpašā kompartijas funkcionāru rajonā), viņas vīrs ir dižojies ar T-kreklu, uz kura čekas dibinātājs F.Dzeržinskis attēlots, viņa pati laikā, kad DP darbojās pat VDK bijušie cilvēki, strādāja DP un klusēja kā ūdeni mutē ieņēmusi, viņa izturas kā boļševiks, viņa gluži vai vēlas troikas “tiesas”, viņa melo TV tiešajā ēterā, solīdama Kārtības rullī sava rokraksta paraugu, viņa vēlas valdīt pār Latvijas specdienestiem, viņai pie vienas vietas JKP fīrera Bordāna tumšie darījumi un savulaik atrašanās LC, partijā, kura skaitās Latvijas valsts un tautas bende, kura arī ar Levita centiem iesēja nabadzības sēklu Latvijas sabiedrības vidū, kura pirmā bija tā, kas centās Latviju uzsēdināt uz mūžīgo parādu adatas.

Atbildēt

Strīķe

06.02.2020. 08:14

»

Q

Strīķe ir kā utaina cūka, visu laiku kasās, nekad nav labi. Nezin ko nav sadalījusi ar Mežvietu, abi taču viena koka augļi, no sorosītu pasugas


ir neapmierināta pasīvā lezbiete. No aktivitātes vien attur darbs VDD, kur viņu komtrolē kolēģi, lai neaiziet par tālu.

Atbildēt

VDD provokatore ar kļičku Aņka

06.02.2020. 08:12

Vieta Teikas rajonā laba. Burzma. Nevarēs atšķirt VDD darbiniekus no ziņotājiem. Turpat uz ielas varēs ķert un raut uz nopratināšanu “teroristus” un “valsts apvērsuma” plānotājus, lai attaisnotu naudas izzagšanu no valsts kases. No projekta iekšpagalma nedzirdēs pratināmo kliedzienus. Pašlaik vecie VDK darbinieki “piesit roku” ar gadījuma darbiem - pensionāru L. Grantiņu H86 un A.A. Bērziņu, ko pieķēra 2009. g. 13. janvāra VDD provocētās masu nekārtībās.
Vecajiem VDK darbiniekiem no Stūra mājas trūkst darba. Pa Rīgu atkal klīdīs teikas un nostāsti ar šausmu pieskaņu. Īpaši ar politiskiem iztecieniem jāuzmanās jaunām un skaistām sievietēm, viņas “uzvilks” pagrabā.

Atbildēt

Q

06.02.2020. 08:10

Strīķe ir kā utaina cūka, visu laiku kasās, nekad nav labi. Nezin ko nav sadalījusi ar Mežvietu, abi taču viena koka augļi, no sorosītu pasugas!

Atbildēt

Dolce vita

06.02.2020. 05:26

Piccolo Cazzo!

Atbildēt

visticamāk

06.02.2020. 01:35

»

Labais

Paskat


PMS?

Atbildēt

džin

05.02.2020. 23:39

»

Juta Strīķe, bijusī DP (tagad VDD) darbiniece

Es biju varena, es esmu varena un būšu varena


Kaut arī pastulba,bet kompromatu mapīte, kas man iedota, ir pabieza.Un plastmasas pištolīte trenuškās paslēpta.

Atbildēt

MI

05.02.2020. 23:17

Mazliet vēsākam prātam un domāšanai.

Valstij ir funkcijas, kuras tai ir jāpilda. Vai tā Latvija vai Igaunija.
Funkciju skaits ir vienāds, bet realizētāju izkārtojums var būt savādāks.
Darba rezultāti var būt diskusiju jautājums, bet ar superdienestu tam nav nekāds sakars. Superdienesta izveide ir risks Demokrātijai un pamats varas sagrābšanai.
Jāatzīmē, ka šī ideja nav jauna. Viņa jau ir diskutēta, bet kā redzams centieni dzīvi.
Zemāk saite plašākam ieskatam.


https://www.delfi.lv/news/national/politics/baltkrievijas-vdk-un-apvienosanas-ideja-vai-igaunija-tiesam-strada-viens-superdienests.d?id 50501033

Atbildēt

AIR STRIKES

05.02.2020. 22:56

epicentrā būs Saeima ar striķi.
Tālāk no kodolbumbas epicentra būs Marsa velotreks ar kokiem.
Izdzīvos 50 km attālumā.

Atbildēt

Zanīte

05.02.2020. 21:41

Mežvietim būtu laiks doties pelnītā atpūtā!

Atbildēt

kas vērtē

05.02.2020. 21:04

»

Anna Potapova

Neņemat viņu galvā, Juta Strīķe ir neadekvāta sieviete


??????????????? nav tavs līmenis, tas gan

Atbildēt

kadru tīrīšana

05.02.2020. 20:28

»

bet Jēkabpils bufetnieces abus dēlus

algo VDD deģenerāti


Pēc Nemiro teiktā aģentūrai LETA, lēmums par Eglīša atstādināšanu pieņēmis šodien, balstoties uz viņa partijas biedrenes Ievas Krapānes (KPV LV) vadītās Saeimas OIK parlamentārās izmeklēšanas komisijas vēstuli, kurā norādīts uz iespējamiem Eglīša pārkāpumiem OIK staciju uzraudzīšanā. Nemiro piebilda, ka viņš arī vērsies prokuratūrā ar lūgumu izvērtēt, vai Eglīša nepietiekamas OIK uzraudzīšanas rezultātā valstij nav nodarīts kaitējums.

Atbildēt

bet Jēkabpils bufetnieces abus dēlus

05.02.2020. 20:25

»

Kremlis algo

Jutu un Raivi


algo VDD deģenerāti

Atbildēt

Rekā

05.02.2020. 18:50

Nav ko lepoties ar atmiņas zudumiem. Knabisti ar lielu skaļumu tika ievēlēti RD, jo solīja atklāt visas Saskaņas nejēdzības. Neatklāja pilnīgi NEKO. Bet izplēsās uz Saeimu, kas bija viņu galvenais mērķis.Nepārspējami muldoņas. Feldmana melus atklāja Smiltēns no RA. Šie pat nenošķaudījās.Kurš aizbāzīs muti šiem muldoņām ? Neviens, jo paši koalīcijas biedri neizceļas ar kaut cik minimālām prāta spējām. Nerunājot par godīgumu. Kas šis ir par veidojumu ar karogu, ģerboni, himnu, zagļiem , čekas stukačiem un ākstiem pie varas ?

Atbildēt

Annas slimā personība ir Juta

05.02.2020. 18:31

»

Arnis

Nu ko,Anniņa uzmina astei


Tepat iekš Pietiek.com bija Jutas vīra Maigura Strīķa bilde, kur šim mugurā T-krekls, bet uz tā krievu čekista un krievu slepkavnieka Dzeržinska attēls.
Juta tagad tēlo ne tikai konservatīvo, bet arī nacionālisti - pagājušajā gadā 16.martā šī bija LEstenē latviešu leģionāru piemiņas vietā. Memļaka Raivja Dzintara runa bija gaudena un nekāda, bet Juta ar savu runu uzsita visiem īstu patriotismu un vēlmi atbrīvot Latviju no neliešiem.

Atbildēt

Kāds

05.02.2020. 18:31

»

Ticu Strīķei

Un ko tad citu mēs varējām sagaidīt kā naidīgus komentārus? Un savā naidā vairāk neko nevar izdarīt, kā vien apsaukāties - tas ir nožēlojami...


Plika ticība bez saprāta dzirksts rada bēdīgas sekas. Ar revolucionāro pārliecību ir gana daudz sūdu sataisīts. Varbūt ir vērts ar mēģināt izvērtēt/padomāt, vai tas ir par daudz prasīts? :D

Atbildēt

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens

05.02.2020. 18:28

šodien radio paziņoja, ka 15500 valstspiederīgie, jau esot Normunda Mežvieta sarkanajos vāciņos.

Pēc liepu izciršanas un pazemes cietuma izbūves Teikas parkā ar viņiem tiks strādāts pēc jaunākajām NATO nopratināšanas metodēm, lai nosargātu valsts drošību!

Atbildēt

motorhead 1916

05.02.2020. 18:27

Johaidii, neatpaziistu vairs dziivniekus... Izraadas, tie, kurus uzskatiiju par cuukas un seska hibriidu, ir auni. Nu, nekas, padomaasim, ko tieshi shiem nocirpt... Dzirkles IR ;-)

Atbildēt

Ticu Strīķei

05.02.2020. 17:38

Un ko tad citu mēs varējām sagaidīt kā naidīgus komentārus? Un savā naidā vairāk neko nevar izdarīt, kā vien apsaukāties - tas ir nožēlojami.
Es ticu Strīķei, ticu, ka viņa vienmēr ir gribējusi strādāt, bet nepārtraukti traucēta, bet varu iedomāties, ko par drosmi nācies pārdzīvot šai trauslajai sievietei.
Lai viņai spēks un drosme turpināt.
Vai tiešām Ģirģena padomnieks ir Gailis? Ar to tad viņš manās acīs ir pazaudējis cieņu. Viss.

Atbildēt

Juta Strīķe, bijusī DP (tagad VDD) darbiniece

05.02.2020. 17:34

Es biju varena, es esmu varena un būšu varena!

Atbildēt

Labais

05.02.2020. 17:28

Paskat!
Kā Annuška čurā karstu.

Atbildēt

es

05.02.2020. 17:27

»

VDD

Kauns


Nodokļu maksātāju naudu nav kauns tērēt?

Atbildēt

Kāds

05.02.2020. 17:01

Lauvas un auni. Mnjā... Pārvērtē sevi Annuška, izskatās, ka vēlme ir lai aunus vada agresīvākais auns... :(

Atbildēt

voloģa

05.02.2020. 16:34

Ar Maiguru sakāvusies, ka brauc virsū šā čomiem? Vai gājiens ar zirdziņu uzmanības novēršanai?

Atbildēt

Anna Potapova

05.02.2020. 16:33

Neņemat viņu galvā, Juta Strīķe ir neadekvāta sieviete.

Atbildēt

Tiesiskums

05.02.2020. 16:14

Gana labais murgojums,kā murgs viens bija annas darbs.Ko teikt,nožēlojami?!Nav šī piederīga drošībniekiem!

Atbildēt

NUNU

05.02.2020. 16:13

Strīķei nevajag visus uzskatīt par idiotiem, ja viņas meli katram pārbaudāmi. Kurš, ja ne Saeimas un valdības koalīcija , kuru viņa pati pārstāv, nolēma būvēt VDD kompleksu tieši šajā adresē? Ar pamatojumu, ka tam jāatbilst NATO standartiem ? Kurš, ja ne pati balsoja par līdzekļu piešķiršanai šī kompleksa projektēšanai un būvniecībāi? Kāda velna pēc tik klaji melot, it kā aizstāvot pūļa intereses ? JKP nepārtraukti melo, pat pieķerti melos. Ja nesanāca Mežvieta vietā iebīdīt savu kadru, jāliekas beidzot mierā. Un reāli jāpierāda savs "bezkompromisu tieskums" bez prastiem meliem.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

05.02.2020. 14:44

»

pols

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns jau otro dienu nevēlas sniegt jebkādus skaidrojumus saistībā ar faktiem, ko par viņa iepriekšējo komercdarbību savācis Saeimas deputāts Aldis Gobzems un kuri liek domāt, ka tagadējais ministrs iepriekš gan „piemirsis” deklarēt savus amatus uzņēmumos, gan arī pildījis...
No kurienes Borovkova cīņu biedram Gobzemam tik plaša informācija ? Cik tas ir noziedzīgi pabūt šeit pieminētajās "firmās"..., bet tas, ka tagad visi Latvijas izlaupītāji staiga ar PAMPERIEM, ir skaidrāks par skaidru. Netīk cilvēku par kādu netīšu štruntu noriet, bet mēs visi redzējām, kā šis dzīvnieks ēda puņķus ! Tā nebija netīša automātiska un neapzināta darbība. Viņš izkrabināja puņķi, paviļāja to pirkstos, paskatījās un iebāza mutē !!! Tas norāda uz to, ka viņš maz līdzinās cilvēkam ! Atkārtoju: viņš ar čekistu, komunistu un slepkavu pieprasīja Vācu iestādēm izdot Grantiņu Latvijai, lai tiesātu... .Un šo informāciju viņam "salasīja" Mežvieta kantoris ar bandītu un miljonāru Borovkovu priekšgalā !

Atbildēt

sašutušais

05.02.2020. 14:32

Eksprezidents Andris Bērziņš, kādreizējie premjeri, Rīgas pilsētas galvas, oligarhi, miljonāri un pat miljardieri – vairāk nekā 300 ietekmīgu ļaužu aizvadīto piektdien, nesdami ziedu klēpjus, devās 50. jubilejā sveikt par oligarhu dēvēto ekspolitiķi Aināru Šleseru.

Teiciens par par valsts nozagšanu nekur nav palicis. Vai Normunds Mežviets ir arestējis kaut vienu valsts zagli? Nevienu. Lembergs, Šķēle, Šlesers un tie 300 viņa viesi rij nozagto. Tas arī liecina, kāds mums ir Normunds Mežviets. Mežviet, tu esi nozēlojams liekēdis.

Atbildēt

nu, jā, būtu gudri tie zēni

05.02.2020. 14:25

darba daudz, kaut vai ekonomiskie noziegumi, kas ir valstij visbīstamākie, bankas, sraja banda.........cilvēki redz un saprot, ka saudzē šos noziedzniekus

Atbildēt

Q

05.02.2020. 14:24

Šī Strīķes skaļā bļaušana man atgādina priekšvēlēšanu laiku, kad analogā veidā visa tauta tika apjāta ar nepiepildāmiem solījumiem,ja paļausimies šai demagoģijai gaidāmas rūgtas paģiras!

Atbildēt

pols

05.02.2020. 14:16

»

draugs

„Olainfarm” gadījums jau pierādīja, kā, no Jaunās konservatīvās partijas – tās pašas, kurai pēdējos mēnešos paklusām pieslējies deputāts Kaimiņš, par to beigu beigās izpelnoties izslēgšanu no KPV LV frakcijas, - pārraudzītās Tieslietu ministrijas atkarīgais Uzņēmumu reģistrs spēj bez minstināšanās ...


Tieslietu ministrs Jānis Bordāns jau otro dienu nevēlas sniegt jebkādus skaidrojumus saistībā ar faktiem, ko par viņa iepriekšējo komercdarbību savācis Saeimas deputāts Aldis Gobzems un kuri liek domāt, ka tagadējais ministrs iepriekš gan „piemirsis” deklarēt savus amatus uzņēmumos, gan arī pildījis viltus īpašnieka funkcijas kādā alkohola vairumtirdzniecības uzņēmumā. Pietiek šodien nedaudz saīsinātā formā publicē Gobzema atklātos faktus un saistībā ar Bordāna darbību uzdotos jautājumus, uz kuriem tāpat nav atbilžu.

Atbildēt

draugs

05.02.2020. 14:13

„Olainfarm” gadījums jau pierādīja, kā, no Jaunās konservatīvās partijas – tās pašas, kurai pēdējos mēnešos paklusām pieslējies deputāts Kaimiņš, par to beigu beigās izpelnoties izslēgšanu no KPV LV frakcijas, - pārraudzītās Tieslietu ministrijas atkarīgais Uzņēmumu reģistrs spēj bez minstināšanās reģistrēt pat busiņā sarīkotas „akcionāru sapulces” lēmumus.

Atbildēt

teātris

05.02.2020. 14:07

»

to jāņem vērā

Drošības policija bija nodrošinājusi Maskavā apmācītajam "dekolonizatoram", komunistam Aivaram Gardam (izdevniecībai Vieda, Latvijas Nacionālai frontei) un viņa harēmam - Līgai Muzikantei, Ilzei Liepai bezmaksas reklāmu, uztaisot krimināllietu, labi zinot, ka beigās Aivars Garda tiks attaisnots. Šodien...


Paradoksāli, ka Jāņa Reinika vadītās Drošības policijas safabricētās apsūdzības pret Aivaru Gardu uzturētāja, prokurore Ieva Garanča pēc tiesas prāvas aizgāja prom no prokurores amata un palikusi par zvērinātu advokāti. Arī Jāņa Reinika vietnieks Didzis Šmitiņš pratināja Aivaru Gardu, bet vēlāk viņu aizstāvēja kā zvērināts advokāts. Teātris. Šo teātri tagad turpina Juta Strīķe un Normunds Mežviets, spēlējoties ar nodokļu maksātāju naudu. Specdienestos strādājošie pārņēm Saeimu un valdību, bet līdz ar to ostas, padomes, amatus, naudu. Tas ir bīstami demokrātiskai sabiedrībai.

Atbildēt

versija

05.02.2020. 13:57

»

arī patiesība

Kāpēc nevar būt otrādi, ka Iekšlietu ministra Ģirdena interesēs ir nomainīt tieslietu ministru Jāni Bordānu un Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Jutu Strīķi


Labi, nonainīsim visus: Ģirdenu, Bordānu, Strīķi. Kas paliek? Vai advokāts Gobzens? Nē, izskatās, ka Oligarhu ieliktenis Jānis Maizītis smalki dara, lai viņam un viņa ģimenes draugam Andrim Guļānam (arī Andrim Šķēlem) netraucē dzīvot saldu dzīvi neviens.

Atbildēt

vēl viena raksta pērle

05.02.2020. 13:47

»

tā ir teksta pērle

Juta Strīķe raksta: Mežvieta vadībā degradējies saldas dzīves mīļotāju klubiņš


Vēl Juta Strīķe raksta: Un iekšlietu ministra Sanda Ģirģena smieklīgie argumenti nav pat apspriešanas vērti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...