Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvijas juristu problēma

06.02.2020. 19:41

»

patiesība

Augstākās tiesas senators Andris Guļāns kādreiz teica, ka................ dezorganizējot visu tiesu sistēmu. Bijušais Uzņēmuma reģistra galvenais valsts notārs un Iekšlietu ministrs Māris Gulbis izteicās, ka Bordāna partijā ir uzvarējusi sociopātija. Šodien juristi sadalījušies vairākās nometnēs. Cīņa...


Kā esošais prezidents norādīja, mūsu juristi lasot tekstu (formu), bieži neņem vērā teksta kontekstu (saturu). Tā kā tiesnešiem bieži nav autoritātes vai tie ir ietekmējami, tad tiesās baidās runāt par kontekstu (saturu).

Atbildēt

formula

06.02.2020. 09:45

Jā,interesants Kremļa detektīvseriāls : tovārišči no lubjankas apveltīti ar humora izjūtu. Nu ,ja, kas to būtu domājis,ka viņu atsūtītā čeburaška tik augstu tiks,spekulējot uz pie varas tikušo nacmenu badīgumu. Nu , tovārišči sacerēja šai tekstu,skaidri zinot,ka neviens neticēs,ka čeburašķas tādam intelekta līmenim,lai ko vispār sacerētu gan pakrieviski,gan palatviski ! Nu čeburaška šo secerējunu kā tādus savus armeijskie pantalonus vicina orgasmā pa gaisu aizrautīgā orgasmā. Tovāriščiem smiekli, bet te -smirdoņa.

Atbildēt

Draugs,

06.02.2020. 07:57

»

cilveks444

Tie, kas auro, kā negudri, ka vajag dot neierobežotu varu personai Annai- Jutai, lai bīdītu JKP sektantus uz priekšu, jādomā, apzināti veic ļoti bīstamos centienus padarīt Latviju par valsti, kurā ar specdienestu palīdzību valdītu šaura cilvēku grupa, kas kalpotu, visticamāk, kādas ārvalsts manipulatīvām...


tā ir. Bet politika ir cionistu - ar haosu, cionistu vadāmo haosu, visās dzīves sfērās. Pret cionistu naudas varu un ieviesto haosu var tikai izsmejot viņus, nevis ieslīgstot viņu radītajās detaļās, tās vairojot un palielinot haosu, pret ko esam bezspēcīgi cīnīties! Viss tiek padarīts par šovu galējā totālā liberālismā. Liberālisms ir globālās finanšu korporokrātijas varas politika. Pat Satversme jau kļuvusi par melu tekstu - nav ne demokrātijas, kas ir vietējo kapitālistu vara, ne tautas vara, ko proponē Satversmes 2. pants, ir centralizēta VDD vara, kura izvēlas, kam piešķirt pielaidi cionistu valsts noslēpumiem, kam ne. Tagad jau, kādām personām nonākt Saeimā, kurām ne - piešķirta pielaide valsts noslēpumiem CVK vadītājam un balsis jāskaita pēc VDD norādēm - citādi Saeimā ievēl personas, kam nevar dot pielaidi.

Atbildēt

cilveks444

06.02.2020. 07:48

Netīru mērķu vadīti indivīdi, kas kalpo jebkuras citas valsts interešu realizācijai Latvijā, kā tā pati Vienotība un tās satelīti ar JKP priekšgalā, apriori nevar pārtapt par Latvijas interešu realizētājiem nekad. Pēc definīcijas. Jo ir nodevīgas sugas radījumi, kurus negribas saukt pat par cilvēkiem. Tāpēc tās ir maldīgas ilūzijas, ka Vienotība vai JKP tagad tiks galā ar it kā Krievijas draugiem, bet pēc tam viņi paši ar sevi tiks galā. Vēl jo vairāk tāpēc, ka tāds skatījums ir pilnīgi plakans. Pietiek pavilkt diedziņus vairāk laukā, lai atklātos, ka tā saucamie eiropiski noskaņotie ir tuvāk Krievijai, nekā tie, par kuriem tos pasludina, piemēram, tie paši JKP darboņi. Bordāns nāk no LC, kur, kā mēs visi labi zinām, uzdarbojās reformkomunisti ciešā sadarbībā ar nodevīgajiem PBLA “tautiešiem”, turklāt lielā mērā čekas kontrolēti. Tā lieta ir daudzkārt daudzslāņaināka, nekā mums to zīmē Latvijas pērkamie mediji, kas kalpo liberāļiem, tur apakšā ir daudz komplicētāks sadalījums. Lai labāk izprastu, kas un kāpēc notiek Latvijā, ir vērts parakties kaut nedaudz dziļāk apakšā “gaišajiem” spēkiem. Un tur atklāsies, vai kur, smacīgas lietas. Tas arī par JKP sakāms, jo lielākus Latvijas valsts tēla grāvējus un atklātus kaitniekus ir grūtu iedomāties. Kā interesēs šie darbojas? Kas zina, kas zina, jo dubultaģenti arī ir realitāte. Bet tas, ka šie darbojas pret Latvijas interesēm, ir vairāk, kā skaidri redzams.

Atbildēt

Q

06.02.2020. 07:47

Vai tad neviens neredz, ka Strīķe ir vislielākā demagoģe, tā viņa tika Saeimā, tā tagad cenšas pārņemt visas varas struktūras!

Atbildēt

cilveks444

06.02.2020. 07:46

Latvijas mediji Vienotības satelītus JKP sektantus ceļ godā, kas, jādomā, zinot mūs mediju “orientāciju” uz liberālismu, nav darīts tāpat vien. Atgādināšu, ka JKP ir savā nosaukumā ielikuši melīgu vēstījumu Latvijas sabiedrībai, jo JKP nav ne miņas no konservatīvisma. Turklāt JKP, kā jau īsti liberāļu piedziedātāji, arī savā nosaukumā ielika pretrunas, jo vārdi “jauns” un “konservatīvs” neiet kopā. JKP ar darbiem (aicinot uz saviem saietiem sorosistus) ir apliecinājuši, ka ir šiem rada. Tur Ēlerte uzstājās un auroja, kā transā būdama. JKP sektanti tik atzinīgi māja ar galvu. Tur vēl no liberāļiem bija pulka darboņu. Bet liberāļi ir rada komunistiem. Līdzīgi mērķi, tās pašas metodes. Bordāns nāk no liberālā “Latvijas ceļa”, kur ganījās ilgus jo ilgus gadus. Bijis un ir cieši pietuvināts Vienotībai. Tāpat kā Strīķe. Viena slaka. To visu labi paraksta Māris Ruks savās grāmatās. Jā, varbūt tādi kā Bordāns un Strīķe (viņa arī Maskavas Anniņa) var ko iestāstīt Latvijas jaunajai paaudzei, kas nav saskārusies ar LC nelietībām, bet cilvēkiem, kas piedzīvojuši tos laikus, nevajag karināt makaronus uz ausīm.

Atbildēt

cilveks444

06.02.2020. 07:44

Tie, kas auro, kā negudri, ka vajag dot neierobežotu varu personai Annai- Jutai, lai bīdītu JKP sektantus uz priekšu, jādomā, apzināti veic ļoti bīstamos centienus padarīt Latviju par valsti, kurā ar specdienestu palīdzību valdītu šaura cilvēku grupa, kas kalpotu, visticamāk, kādas ārvalsts manipulatīvām darbībām ar Latviju. Atgādināšu, ka Maskavas Anniņas identitāte ir miglā tīta, viņa aktīvi slēpj savu patieso vārdu, viņa putrojas savā biogrāfijā, viņa, iespējams, ir pretlikumīgi tapusi par Latvijas pilsoni, viņa, cik zināms, nāk no PSRS militārista ģimenes (kas dzīvoja Maskavā īpašā kompartijas funkcionāru rajonā), viņas vīrs ir dižojies ar T-kreklu, uz kura čekas dibinātājs F.Dzeržinskis attēlots, viņa pati laikā, kad DP darbojās pat VDK bijušie cilvēki, strādāja DP un klusēja kā ūdeni mutē ieņēmusi, viņa izturas kā boļševiks, viņa gluži vai vēlas troikas “tiesas”, viņa melo TV tiešajā ēterā, solīdama Kārtības rullī sava rokraksta paraugu, viņa vēlas valdīt pār Latvijas specdienestiem, viņai pie vienas vietas JKP fīrera Bordāna tumšie darījumi un savulaik atrašanās LC, partijā, kura skaitās Latvijas valsts un tautas bende, kura arī ar Levita centiem iesēja nabadzības sēklu Latvijas sabiedrības vidū, kura pirmā bija tā, kas centās Latviju uzsēdināt uz mūžīgo parādu adatas.

Atbildēt

Strīķe

06.02.2020. 07:14

»

Q

Strīķe ir kā utaina cūka, visu laiku kasās, nekad nav labi. Nezin ko nav sadalījusi ar Mežvietu, abi taču viena koka augļi, no sorosītu pasugas


ir neapmierināta pasīvā lezbiete. No aktivitātes vien attur darbs VDD, kur viņu komtrolē kolēģi, lai neaiziet par tālu.

Atbildēt

VDD provokatore ar kļičku Aņka

06.02.2020. 07:12

Vieta Teikas rajonā laba. Burzma. Nevarēs atšķirt VDD darbiniekus no ziņotājiem. Turpat uz ielas varēs ķert un raut uz nopratināšanu “teroristus” un “valsts apvērsuma” plānotājus, lai attaisnotu naudas izzagšanu no valsts kases. No projekta iekšpagalma nedzirdēs pratināmo kliedzienus. Pašlaik vecie VDK darbinieki “piesit roku” ar gadījuma darbiem - pensionāru L. Grantiņu H86 un A.A. Bērziņu, ko pieķēra 2009. g. 13. janvāra VDD provocētās masu nekārtībās.
Vecajiem VDK darbiniekiem no Stūra mājas trūkst darba. Pa Rīgu atkal klīdīs teikas un nostāsti ar šausmu pieskaņu. Īpaši ar politiskiem iztecieniem jāuzmanās jaunām un skaistām sievietēm, viņas “uzvilks” pagrabā.

Atbildēt

Q

06.02.2020. 07:10

Strīķe ir kā utaina cūka, visu laiku kasās, nekad nav labi. Nezin ko nav sadalījusi ar Mežvietu, abi taču viena koka augļi, no sorosītu pasugas!

Atbildēt

Dolce vita

06.02.2020. 04:26

Piccolo Cazzo!

Atbildēt

visticamāk

06.02.2020. 00:35

»

Labais

Paskat


PMS?

Atbildēt

džin

05.02.2020. 22:39

»

Juta Strīķe, bijusī DP (tagad VDD) darbiniece

Es biju varena, es esmu varena un būšu varena


Kaut arī pastulba,bet kompromatu mapīte, kas man iedota, ir pabieza.Un plastmasas pištolīte trenuškās paslēpta.

Atbildēt

MI

05.02.2020. 22:17

Mazliet vēsākam prātam un domāšanai.

Valstij ir funkcijas, kuras tai ir jāpilda. Vai tā Latvija vai Igaunija.
Funkciju skaits ir vienāds, bet realizētāju izkārtojums var būt savādāks.
Darba rezultāti var būt diskusiju jautājums, bet ar superdienestu tam nav nekāds sakars. Superdienesta izveide ir risks Demokrātijai un pamats varas sagrābšanai.
Jāatzīmē, ka šī ideja nav jauna. Viņa jau ir diskutēta, bet kā redzams centieni dzīvi.
Zemāk saite plašākam ieskatam.


https://www.delfi.lv/news/national/politics/baltkrievijas-vdk-un-apvienosanas-ideja-vai-igaunija-tiesam-strada-viens-superdienests.d?id 50501033

Atbildēt

AIR STRIKES

05.02.2020. 21:56

epicentrā būs Saeima ar striķi.
Tālāk no kodolbumbas epicentra būs Marsa velotreks ar kokiem.
Izdzīvos 50 km attālumā.

Atbildēt

Zanīte

05.02.2020. 20:41

Mežvietim būtu laiks doties pelnītā atpūtā!

Atbildēt

kas vērtē

05.02.2020. 20:04

»

Anna Potapova

Neņemat viņu galvā, Juta Strīķe ir neadekvāta sieviete


??????????????? nav tavs līmenis, tas gan

Atbildēt

kadru tīrīšana

05.02.2020. 19:28

»

bet Jēkabpils bufetnieces abus dēlus

algo VDD deģenerāti


Pēc Nemiro teiktā aģentūrai LETA, lēmums par Eglīša atstādināšanu pieņēmis šodien, balstoties uz viņa partijas biedrenes Ievas Krapānes (KPV LV) vadītās Saeimas OIK parlamentārās izmeklēšanas komisijas vēstuli, kurā norādīts uz iespējamiem Eglīša pārkāpumiem OIK staciju uzraudzīšanā. Nemiro piebilda, ka viņš arī vērsies prokuratūrā ar lūgumu izvērtēt, vai Eglīša nepietiekamas OIK uzraudzīšanas rezultātā valstij nav nodarīts kaitējums.

Atbildēt

bet Jēkabpils bufetnieces abus dēlus

05.02.2020. 19:25

»

Kremlis algo

Jutu un Raivi


algo VDD deģenerāti

Atbildēt

Rekā

05.02.2020. 17:50

Nav ko lepoties ar atmiņas zudumiem. Knabisti ar lielu skaļumu tika ievēlēti RD, jo solīja atklāt visas Saskaņas nejēdzības. Neatklāja pilnīgi NEKO. Bet izplēsās uz Saeimu, kas bija viņu galvenais mērķis.Nepārspējami muldoņas. Feldmana melus atklāja Smiltēns no RA. Šie pat nenošķaudījās.Kurš aizbāzīs muti šiem muldoņām ? Neviens, jo paši koalīcijas biedri neizceļas ar kaut cik minimālām prāta spējām. Nerunājot par godīgumu. Kas šis ir par veidojumu ar karogu, ģerboni, himnu, zagļiem , čekas stukačiem un ākstiem pie varas ?

Atbildēt

Annas slimā personība ir Juta

05.02.2020. 17:31

»

Arnis

Nu ko,Anniņa uzmina astei


Tepat iekš Pietiek.com bija Jutas vīra Maigura Strīķa bilde, kur šim mugurā T-krekls, bet uz tā krievu čekista un krievu slepkavnieka Dzeržinska attēls.
Juta tagad tēlo ne tikai konservatīvo, bet arī nacionālisti - pagājušajā gadā 16.martā šī bija LEstenē latviešu leģionāru piemiņas vietā. Memļaka Raivja Dzintara runa bija gaudena un nekāda, bet Juta ar savu runu uzsita visiem īstu patriotismu un vēlmi atbrīvot Latviju no neliešiem.

Atbildēt

Kāds

05.02.2020. 17:31

»

Ticu Strīķei

Un ko tad citu mēs varējām sagaidīt kā naidīgus komentārus? Un savā naidā vairāk neko nevar izdarīt, kā vien apsaukāties - tas ir nožēlojami...


Plika ticība bez saprāta dzirksts rada bēdīgas sekas. Ar revolucionāro pārliecību ir gana daudz sūdu sataisīts. Varbūt ir vērts ar mēģināt izvērtēt/padomāt, vai tas ir par daudz prasīts? :D

Atbildēt

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens

05.02.2020. 17:28

šodien radio paziņoja, ka 15500 valstspiederīgie, jau esot Normunda Mežvieta sarkanajos vāciņos.

Pēc liepu izciršanas un pazemes cietuma izbūves Teikas parkā ar viņiem tiks strādāts pēc jaunākajām NATO nopratināšanas metodēm, lai nosargātu valsts drošību!

Atbildēt

motorhead 1916

05.02.2020. 17:27

Johaidii, neatpaziistu vairs dziivniekus... Izraadas, tie, kurus uzskatiiju par cuukas un seska hibriidu, ir auni. Nu, nekas, padomaasim, ko tieshi shiem nocirpt... Dzirkles IR ;-)

Atbildēt

Ticu Strīķei

05.02.2020. 16:38

Un ko tad citu mēs varējām sagaidīt kā naidīgus komentārus? Un savā naidā vairāk neko nevar izdarīt, kā vien apsaukāties - tas ir nožēlojami.
Es ticu Strīķei, ticu, ka viņa vienmēr ir gribējusi strādāt, bet nepārtraukti traucēta, bet varu iedomāties, ko par drosmi nācies pārdzīvot šai trauslajai sievietei.
Lai viņai spēks un drosme turpināt.
Vai tiešām Ģirģena padomnieks ir Gailis? Ar to tad viņš manās acīs ir pazaudējis cieņu. Viss.

Atbildēt

Juta Strīķe, bijusī DP (tagad VDD) darbiniece

05.02.2020. 16:34

Es biju varena, es esmu varena un būšu varena!

Atbildēt

Labais

05.02.2020. 16:28

Paskat!
Kā Annuška čurā karstu.

Atbildēt

es

05.02.2020. 16:27

»

VDD

Kauns


Nodokļu maksātāju naudu nav kauns tērēt?

Atbildēt

Kāds

05.02.2020. 16:01

Lauvas un auni. Mnjā... Pārvērtē sevi Annuška, izskatās, ka vēlme ir lai aunus vada agresīvākais auns... :(

Atbildēt

voloģa

05.02.2020. 15:34

Ar Maiguru sakāvusies, ka brauc virsū šā čomiem? Vai gājiens ar zirdziņu uzmanības novēršanai?

Atbildēt

Anna Potapova

05.02.2020. 15:33

Neņemat viņu galvā, Juta Strīķe ir neadekvāta sieviete.

Atbildēt

Tiesiskums

05.02.2020. 15:14

Gana labais murgojums,kā murgs viens bija annas darbs.Ko teikt,nožēlojami?!Nav šī piederīga drošībniekiem!

Atbildēt

NUNU

05.02.2020. 15:13

Strīķei nevajag visus uzskatīt par idiotiem, ja viņas meli katram pārbaudāmi. Kurš, ja ne Saeimas un valdības koalīcija , kuru viņa pati pārstāv, nolēma būvēt VDD kompleksu tieši šajā adresē? Ar pamatojumu, ka tam jāatbilst NATO standartiem ? Kurš, ja ne pati balsoja par līdzekļu piešķiršanai šī kompleksa projektēšanai un būvniecībāi? Kāda velna pēc tik klaji melot, it kā aizstāvot pūļa intereses ? JKP nepārtraukti melo, pat pieķerti melos. Ja nesanāca Mežvieta vietā iebīdīt savu kadru, jāliekas beidzot mierā. Un reāli jāpierāda savs "bezkompromisu tieskums" bez prastiem meliem.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

05.02.2020. 13:44

»

pols

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns jau otro dienu nevēlas sniegt jebkādus skaidrojumus saistībā ar faktiem, ko par viņa iepriekšējo komercdarbību savācis Saeimas deputāts Aldis Gobzems un kuri liek domāt, ka tagadējais ministrs iepriekš gan „piemirsis” deklarēt savus amatus uzņēmumos, gan arī pildījis...
No kurienes Borovkova cīņu biedram Gobzemam tik plaša informācija ? Cik tas ir noziedzīgi pabūt šeit pieminētajās "firmās"..., bet tas, ka tagad visi Latvijas izlaupītāji staiga ar PAMPERIEM, ir skaidrāks par skaidru. Netīk cilvēku par kādu netīšu štruntu noriet, bet mēs visi redzējām, kā šis dzīvnieks ēda puņķus ! Tā nebija netīša automātiska un neapzināta darbība. Viņš izkrabināja puņķi, paviļāja to pirkstos, paskatījās un iebāza mutē !!! Tas norāda uz to, ka viņš maz līdzinās cilvēkam ! Atkārtoju: viņš ar čekistu, komunistu un slepkavu pieprasīja Vācu iestādēm izdot Grantiņu Latvijai, lai tiesātu... .Un šo informāciju viņam "salasīja" Mežvieta kantoris ar bandītu un miljonāru Borovkovu priekšgalā !

Atbildēt

sašutušais

05.02.2020. 13:32

Eksprezidents Andris Bērziņš, kādreizējie premjeri, Rīgas pilsētas galvas, oligarhi, miljonāri un pat miljardieri – vairāk nekā 300 ietekmīgu ļaužu aizvadīto piektdien, nesdami ziedu klēpjus, devās 50. jubilejā sveikt par oligarhu dēvēto ekspolitiķi Aināru Šleseru.

Teiciens par par valsts nozagšanu nekur nav palicis. Vai Normunds Mežviets ir arestējis kaut vienu valsts zagli? Nevienu. Lembergs, Šķēle, Šlesers un tie 300 viņa viesi rij nozagto. Tas arī liecina, kāds mums ir Normunds Mežviets. Mežviet, tu esi nozēlojams liekēdis.

Atbildēt

nu, jā, būtu gudri tie zēni

05.02.2020. 13:25

darba daudz, kaut vai ekonomiskie noziegumi, kas ir valstij visbīstamākie, bankas, sraja banda.........cilvēki redz un saprot, ka saudzē šos noziedzniekus

Atbildēt

Q

05.02.2020. 13:24

Šī Strīķes skaļā bļaušana man atgādina priekšvēlēšanu laiku, kad analogā veidā visa tauta tika apjāta ar nepiepildāmiem solījumiem,ja paļausimies šai demagoģijai gaidāmas rūgtas paģiras!

Atbildēt

pols

05.02.2020. 13:16

»

draugs

„Olainfarm” gadījums jau pierādīja, kā, no Jaunās konservatīvās partijas – tās pašas, kurai pēdējos mēnešos paklusām pieslējies deputāts Kaimiņš, par to beigu beigās izpelnoties izslēgšanu no KPV LV frakcijas, - pārraudzītās Tieslietu ministrijas atkarīgais Uzņēmumu reģistrs spēj bez minstināšanās ...


Tieslietu ministrs Jānis Bordāns jau otro dienu nevēlas sniegt jebkādus skaidrojumus saistībā ar faktiem, ko par viņa iepriekšējo komercdarbību savācis Saeimas deputāts Aldis Gobzems un kuri liek domāt, ka tagadējais ministrs iepriekš gan „piemirsis” deklarēt savus amatus uzņēmumos, gan arī pildījis viltus īpašnieka funkcijas kādā alkohola vairumtirdzniecības uzņēmumā. Pietiek šodien nedaudz saīsinātā formā publicē Gobzema atklātos faktus un saistībā ar Bordāna darbību uzdotos jautājumus, uz kuriem tāpat nav atbilžu.

Atbildēt

draugs

05.02.2020. 13:13

„Olainfarm” gadījums jau pierādīja, kā, no Jaunās konservatīvās partijas – tās pašas, kurai pēdējos mēnešos paklusām pieslējies deputāts Kaimiņš, par to beigu beigās izpelnoties izslēgšanu no KPV LV frakcijas, - pārraudzītās Tieslietu ministrijas atkarīgais Uzņēmumu reģistrs spēj bez minstināšanās reģistrēt pat busiņā sarīkotas „akcionāru sapulces” lēmumus.

Atbildēt

teātris

05.02.2020. 13:07

»

to jāņem vērā

Drošības policija bija nodrošinājusi Maskavā apmācītajam "dekolonizatoram", komunistam Aivaram Gardam (izdevniecībai Vieda, Latvijas Nacionālai frontei) un viņa harēmam - Līgai Muzikantei, Ilzei Liepai bezmaksas reklāmu, uztaisot krimināllietu, labi zinot, ka beigās Aivars Garda tiks attaisnots. Šodien...


Paradoksāli, ka Jāņa Reinika vadītās Drošības policijas safabricētās apsūdzības pret Aivaru Gardu uzturētāja, prokurore Ieva Garanča pēc tiesas prāvas aizgāja prom no prokurores amata un palikusi par zvērinātu advokāti. Arī Jāņa Reinika vietnieks Didzis Šmitiņš pratināja Aivaru Gardu, bet vēlāk viņu aizstāvēja kā zvērināts advokāts. Teātris. Šo teātri tagad turpina Juta Strīķe un Normunds Mežviets, spēlējoties ar nodokļu maksātāju naudu. Specdienestos strādājošie pārņēm Saeimu un valdību, bet līdz ar to ostas, padomes, amatus, naudu. Tas ir bīstami demokrātiskai sabiedrībai.

Atbildēt

versija

05.02.2020. 12:57

»

arī patiesība

Kāpēc nevar būt otrādi, ka Iekšlietu ministra Ģirdena interesēs ir nomainīt tieslietu ministru Jāni Bordānu un Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Jutu Strīķi


Labi, nonainīsim visus: Ģirdenu, Bordānu, Strīķi. Kas paliek? Vai advokāts Gobzens? Nē, izskatās, ka Oligarhu ieliktenis Jānis Maizītis smalki dara, lai viņam un viņa ģimenes draugam Andrim Guļānam (arī Andrim Šķēlem) netraucē dzīvot saldu dzīvi neviens.

Atbildēt

vēl viena raksta pērle

05.02.2020. 12:47

»

tā ir teksta pērle

Juta Strīķe raksta: Mežvieta vadībā degradējies saldas dzīves mīļotāju klubiņš


Vēl Juta Strīķe raksta: Un iekšlietu ministra Sanda Ģirģena smieklīgie argumenti nav pat apspriešanas vērti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...