Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Blondīne

13.03.2019. 12:19

»

Žulis

Nu nevajag to Naģeždu te lamāt. Tas ir apmēram tas pats, kas uzliet sev uz kājas verdošu ūdeni un tad par to applaucēto kāju lamāt ūdeni. Jūs visi jau vairāk kā ceturtdaļgadsimtu esiet paklausīgi gājuši pie urnām un nodevuši savas balsis par to, lai šādas naģeždas un ivanovi strādātu mūsu valsts drošības...


no valodas zināšanām nekas nemainīsies, jo daudzi jaunie speciālisti ir stulbi -gan krievi,gan latvieši. Pateicoties tam, ka pat galvenais aktuālais Latvijas prokurors nesaskata krāpniecību pirktos diplomdarbos. Speciālisti ir stulbi un būs vēl stulbāki. Daži atklāti saka, ka pelna naudu sēņu fermā diplomdarbam, kuru raksta kaut kādi pensionēti babuļi un nedaspeciālisti bez darba. Un kāds no tāda sēņotāja var iznākt jurists? Kārtējais kretīns valsts pārvaldē, jo privātajā sfērā tāds nenoturēsies. Valsts valoda vienkārši ir jāzin,jo šeit ir Latvija.

Atbildēt

AG

11.03.2019. 22:27

Čeka tādās lietās nejaucas, ar saviem joberiem katrai dāmai pašai jātiek galā !!!

Atbildēt

Finks

05.03.2019. 18:54

»

nekaunīgs ments

un ar tādām "nadeždām" diemžēl pilna visa iekšlietu sistēma. valkā valsts formu, saņem algu (un ne tuvu to mazāko!) no valsts budžeta, bet runāt valsts valodā neuzskata par vajadzīgu, tā vietā demonstratīvi bezdalē krievu mēlē


Diemžēl no valodas zināšanas nav atkarīga cilvēka piederība kādai zemei vai tautai. Pilsonība vienmēr ir bijusi tikai mantojama no senčiem, tāpat kā tautība, nevis tirgus prece kā tas kroplīgi uzspiests pavisam nesenā pagātnē.

Atbildēt

Asiirietis

05.03.2019. 13:27

Parasti visās ārvalstu pakalpojumu sniedzēju kompānijās ir ieviests internacionālais atbildētājs, kas piedāvā sarunu dažādas valodās, tajā skaitā arī okupantu valodā.
Daudzos gadījumos gan pakalpojums latviešu valodā ir jāklausās stipri izkropļoti, bet pie tā jau esam pieradināti, klausoties ziņas valsts TV un radio.
Pat pirmās okupācijas laikā, tas ir līdz 91.gadam tas nebija tik pazemojoši, jo vismaz skaidri zinājām, ka esam okupēti.

Atbildēt

VDD

05.03.2019. 11:45

»

hmmm

Vai rakstītājs zin, ar ko nodarbojas (it kā) VVD? Vai viņa meitas attiecības ar ārzemnieku var ietekmēt valsts drošību? Ja nu vienīgi tas ir kādas ietekmīgas kaimiņvalsts vadītājs


nav tikai valsts iestāžu noziedznieku , kas slēpjas aiz valsts noslēpuma, drošība, bet, pirmkārt, pilsoņu drošība. Saņemot jebkuru zvanu, saskaņā ar likumu VDD saņemtā informācija jānogādā kompetentajai iestādei.Neaizstāvi parazītu kastu!

Atbildēt

hmmm

05.03.2019. 11:36

Vai rakstītājs zin, ar ko nodarbojas (it kā) VVD? Vai viņa meitas attiecības ar ārzemnieku var ietekmēt valsts drošību? Ja nu vienīgi tas ir kādas ietekmīgas kaimiņvalsts vadītājs.
Pilnmēnes laikā gan jau tur pilns ar šādiem zvanītājiem. Neattaisnoju valodas nezināšanu

Atbildēt

jā, č midzenis

05.03.2019. 11:18

vai tad neredzat, kas notiek..........kažociņu piekāva ar draudiem nogalināt ģimeni, ja pavērs muti........................
tikai nesaprotu, kā č zagļi iedomājas valsti, kad pietrūks godīgo muļķu

Atbildēt

Pilsonis

05.03.2019. 10:44

»

cita aita

Aita ir un paliek aita.Protams,tā nezina kāpēc nedarbojas plusiņi.Lai nebūtu šokējošs reitings


Plusiņi darbojas tikai lapsas rakstiem, un vienmēr

Atbildēt

He he

05.03.2019. 08:55

Vēl viena vietējā padauza sapņoja par aizjūras oligarhu. Ja ārzemnieks mašīnu neuzdāvināja lai skrien uz policiju un raksta iesniegumu ka izvaroja.

Atbildēt

Žulis

05.03.2019. 07:24

Nu nevajag to Naģeždu te lamāt. Tas ir apmēram tas pats, kas uzliet sev uz kājas verdošu ūdeni un tad par to applaucēto kāju lamāt ūdeni. Jūs visi jau vairāk kā ceturtdaļgadsimtu esiet paklausīgi gājuši pie urnām un nodevuši savas balsis par to, lai šādas naģeždas un ivanovi strādātu mūsu valsts drošības struktūrās, muitā, ministrijās, valdībā.... Un viņi tur arī strādā. Tā ir jūsu demokrātiska izvēle. Un tas, ka viņi vāji pārzina latviešu valodu ir tas mazākais ļaunums. Pieņemsim, ka viņi visi kā ar burvju mājienu rīt uz pusdienlaiku sāk runāt skaidrā, tekošā latviešu valodā. Vai no tā kas mainītos?

Atbildēt

Nē, to krievu mauku

05.03.2019. 07:05

»

xx

Šī darbiniece strādā naktīs un saka "dobrij denj" ? Tiešām


pēc tampārcēla uz nakts maiņām, lai pa dienu neatbild "jobansrots" krievu val. uz zvaniem.

Atbildēt

lauķis

05.03.2019. 06:58

»

Hh

Palasot vakardienas presi netaa laiks atdziit valsts ir sapuvusi un kropla


Lietas jāsauc patiesos vārdos , nevis valsts bet kolonija.

Atbildēt

xx

05.03.2019. 06:30

Šī darbiniece strādā naktīs un saka "dobrij denj" ? Tiešām ?

Atbildēt

Cionistu preambula

05.03.2019. 02:45

»

Hh

Palasot vakardienas presi netaa laiks atdziit valsts ir sapuvusi un kropla


LV sen nav mērķis, bet ir līdzeklis.

Atbildēt

Hh

05.03.2019. 00:54

Palasot vakardienas presi netaa laiks atdziit valsts ir sapuvusi un kropla

Atbildēt

nekaunīgs ments

05.03.2019. 00:38

un ar tādām "nadeždām" diemžēl pilna visa iekšlietu sistēma. valkā valsts formu, saņem algu (un ne tuvu to mazāko!) no valsts budžeta, bet runāt valsts valodā neuzskata par vajadzīgu, tā vietā demonstratīvi bezdalē krievu mēlē.

Atbildēt

Gatis

05.03.2019. 00:14

Varbūt tantuks kļūdījies un zvana dzelzceļa stacijas atejas dežurantei...

Atbildēt

Pēteris

04.03.2019. 20:20

He, smieklīgi.Nadezda-izklausas pēc cerības......!es reiz uz dp zvanīju un man atbildēja, atvainojamies,nav pilnmēness:)

Atbildēt

kļimoviča aita

04.03.2019. 19:55

»

cita aita

Aita ir un paliek aita.Protams,tā nezina kāpēc nedarbojas plusiņi.Lai nebūtu šokējošs reitings


Sveika, māsa aita!

Vai tu no mūsējām, kļimoviča ganāmpulka?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

04.03.2019. 19:53

Uz foto skatāmais triperģīmis nav latvietis, tad kapēc lai šajā kantorī runātu latviski ?! Tā ir krievžīdu okupācijas iestāde ar visu hazāržīdu "leksiku"! Noziedznieku banda !

Atbildēt

??

04.03.2019. 19:46

Nezināt valsts valodu , protams, ir nepiedodami. Taču kas ir tie rakstā minētie ''citi zvanītāji''? Kas regulāri zvana uz tādām iestādēm?

Atbildēt

kļimoviča aita

04.03.2019. 19:22

Būtu nu labāk par savu vienīgo meitiņu, kas ar "ārzemnieku" sapinusies, un nu vaļā netiek, domājis... pat ja kāds ierēdnis nerunā latviski tekoši - kas, protams, ir skumji - nu, tad būtu sameklējis citu, kas runā latviski, vai izsūdzējis savu sāpi krievu mēlē, galu galā... jo meitiņa, kamēr autors depešas skricelē, viena pati ar nēģeri cīnās!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...