Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvietiši

24.02.2021. 12:41

Un sliktākais ka tādu aizstāvēs prese - slavenā saukļa neshemojiet un mēs par jums nerādīsim. Kapēc tad par šo shēmotāju nav neviens raidījums, bet tikai par viņa oponentiem......Nez vai kopā to zāļiti pīpējuši?

Atbildēt

ECT

23.02.2021. 06:39

Daudziem šo veco shēmotāju lietas nonāk Tiesā!
Izturību TEV Lato!!!
Varbūt vajadzētu katru dienu uz ECT rakstīt sūdzības?

Atbildēt

plaģiāts

21.02.2021. 23:17

»

Sputnik par Lato Lapsu

https://sputniknewslv.com/Latvia/20210220/15215418/Publicists-Latviju-sagrabusi-noziedznieki-tauta-tas-acis-ir-nafta.html


Beztiesīgo krievu bidlomasu par savu naftu Putins pasludināja vairākus mēnešu iepriekš.

Atbildēt

Sputnik par Lato Lapsu

21.02.2021. 17:36

https://sputniknewslv.com/Latvia/20210220/15215418/Publicists-Latviju-sagrabusi-noziedznieki-tauta-tas-acis-ir-nafta.html

Atbildēt

Hope

20.02.2021. 21:13

I am making 10,000 Dollars at home own laptop. Just do work online 2 to 4 hour properly. so i make my family happy and u can do check it out what i do......... https://bit.ly/39JrDqt

Atbildēt

> lopiski truli divkosīgajai lapsai

20.02.2021. 17:29


Ir sacīts: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA (un, visbiežāk, arī uz savu tuvinieku, draugu, domubiedru) privātādas."

Un, arī: "PIRMS meklēt skabargas CITU acīs - būtu pat ļoti lietderīgi, ja ne gluži pašsaprotami obligāti, pacensties tikt jēgā ar baļķiem SAVĀ privātajā redzoklī!"

Savukārt, kā zināms: "Ja ienākas vēlēšanās un nepietrūkst pacietības gana ilgi nosēdēt upes krastā, neizbēgami pienāk brīdis, kad straume aiznes garām ienaidnieka līķi." ;)

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

20.02.2021. 17:25

»

WWW

Nav vērts diskutēt ar muļķiem, jo tie nesaprot, kāds projekts tiek realizēts


nu ja - tāpēc arī neviens normāls cilvēks nediskutē ar tādiem muļķiem kā tu...

Atbildēt

pavels

20.02.2021. 16:18

PSRS laikos par tiesnesi varēja būt tikai rūdīts
sarrkanais kommunists. Citādi neesošie-tur nebija.
Kā mūslaikos šis tipāažzs tika Mažaparkā pie tik
dārrgas karaļpils ; kā kļuva millljonārs, ja mēneša
alga ir tik maza, maza ???????
Vajag izmeklēt cik likumīgi, godīgi, nodokļi ir maksāti līdz ši? Ir dzirdēts: affeeras,.... .

Atbildēt

vilis

20.02.2021. 15:43

Ko nevar nopirkt par naudu,to var nopirkt par lielu naudu

Atbildēt

Nav īsti

20.02.2021. 12:59

»

muļķības

Ar Paula "Jaunā Viļņa" draudziņiem: Antonovu un Priedīti, kas to uzmeta uz 600 000, taču nekas ļauns nav atgadījies


Tiem acīmredzot, pašiem ir ļoti spēcīga VDK aizmugure. Pauls šoreiz tika prasti "uzmests". Viņam nepazvanīja!

Atbildēt

Nav īsti

20.02.2021. 12:32

Ja Lapsa būtu kārtīgs biznesmenis un tiešām domātu tikai par peļņu, viņam būtu jāuzraksta patiesa grāmata par R.Paulu. Latvijā interese par šo grāmatu būtu grandioza (vismaz 100 000 eksemplāru tiktu izpirkti dažās dienās). Krievijā tie būtu vairāki miljoni. Tikai šķiet, ka arī Lapsam ir bailes, jo Pauls taču publiski ir paudis - "ar ikvienu, kurš man nodara ļaunu pēc tam parasti notiek kaut kas slikts". Tikai Pauls tā arī neiedomājās, ka tas "kaut kas slikts" iespējams bija VDK specaģentu darbības rezultāts. Līdzīgi kā "Lemberga bites".

Atbildēt

Piekrītu, nekas nav jāuzdomā

20.02.2021. 12:28

»

vispār

Grāmatā publicētie fakti un tiesas spriedumi ir viena lieta, bet Lapsas brēkšana pavisam cita. Turklāt vēl pats Lapsa un viņa vecāki arī ir tādi paši koloboranti, jo tāpat sadarbojās ar okupācijas režīmu un nekādi tam nepretojās


jo grāmatas Kolaborants visi fakti ņemti no arhīviem. Nekādas patvaļīgas autora interpretācijas. Tikai fakti.

Kriminālprocess safabricēts pilnīgi, lai bojātu L Lapsam dzīvesprieku par honorāru.

Kas tautai no tā? Tā ar grāmatas saturu ierauga atsevišķas personas “necilvēciskos politiskos vaibstus” un PSRS cilvēkctiesību situāciju. Un arī šodienas Latvijas tiesībsargājošo institūciju patieso PSRS laiku būtību - atrodiet cilvēku, pantu piemeklēsim. Kriminālprocesu uzsāksim un turpināsim cik iespējas ilgi - arī atkarībā no “draugu būšanas” sistēmā.

Pret sistēmu neko nevar pasākt, bet pret saviem ienaidniekiem valsts amatos, kuri safabricē kriminālprocesus, var pielietot “linču tiesas spriedumu”. Par to nav nekā iedarbīgāka - vismaz gandarījums saglabājas ilgstoši neatkarīgi no formālā “papīru rezultāta”. Rakstu to no savas pieredzes un pārliecības. Gandarījums ir neaprakstāms. Ir personas, kuras saprot tikai tādu valodu.

Atbildēt

vispār

20.02.2021. 12:12

»

jaajaa

...nu nav tajā grāmatā nekādas neslavas celšanas...Lapsa pareizi saka - vēsturiska patiesība...par ko Vonsovičš tā uztraucas ?...par to, ka bija godīgs padomju tiesnesis, tiesāja pēc tā laika likumiem ?...un cik tādu mums vēl joprojām tiesā ?...teorētiski Vonsovičam, kas šobrīd ir advokāts, ar varas...


Grāmatā publicētie fakti un tiesas spriedumi ir viena lieta, bet Lapsas brēkšana pavisam cita. Turklāt vēl pats Lapsa un viņa vecāki arī ir tādi paši koloboranti, jo tāpat sadarbojās ar okupācijas režīmu un nekādi tam nepretojās.

Atbildēt

Jautājus duāls par vārda koanborants interpretāciju

20.02.2021. 11:33

»

jaajaa

...nu nav tajā grāmatā nekādas neslavas celšanas...Lapsa pareizi saka - vēsturiska patiesība...par ko Vonsovičš tā uztraucas ?...par to, ka bija godīgs padomju tiesnesis, tiesāja pēc tā laika likumiem ?...un cik tādu mums vēl joprojām tiesā ?...teorētiski Vonsovičam, kas šobrīd ir advokāts, ar varas...


Pārāk sarežģīts un tautai pārgudrs grāmatas nosaukums.

Var pat inrpretēt, ka grāatas varonis ir nodevis padomju tiesneša padoju laiku principus. Tomēr tā nav - procesos, kuros “cietušais” ir advokāts, “spriedumu sarunāšana” turpinās.

Atbildēt

jaajaa

20.02.2021. 11:00

...nu nav tajā grāmatā nekādas neslavas celšanas...Lapsa pareizi saka - vēsturiska patiesība...par ko Vonsovičš tā uztraucas ?...par to, ka bija godīgs padomju tiesnesis, tiesāja pēc tā laika likumiem ?...un cik tādu mums vēl joprojām tiesā ?...teorētiski Vonsovičam, kas šobrīd ir advokāts, ar varas struktūru tieši nesaistīts, vispār tikai pasmaidīt vajadzēja...kliķei precedents nepatīk ?...nu redzēs, ir mums tagad jauns ģenprokurors, jauns AT priekšnieks utt...:)

Atbildēt

Es

20.02.2021. 10:58

Ja tādam kolaborantam tagad dzīvojas labi, tad ne tikai iestāžu vaina tur ir, bet arī līdzcilvēki ir vairāk lupatas nekā vīrieši. Saprotu dienvidnieku atriebības metodi tagad mazliet labāk.

Atbildēt

Revolucionāru ELT

20.02.2021. 10:52

»

Nerullējiet demagoģiju!

Kopš Rīdzenē noklausīto pierādījumu krimināllietas laikiem politmafija izmainīja likumdošanu, dodot prokuroriem tiesnešu privilēģjas lemt par pierādījumu pietiekamību. Ar to veicinot prokuroru korupciju un iespējas vienpersoniski izlemt par kriminālprocesa safabricēšanu jebkad un pret jebkuru...


ELT darbs jāsāk šā gada 31.martā. Tiesas kompetencē būs izskatīt lietas par koruptīviem noziegumiem gan privātajā, gan publiskajā sektorā, kā arī par nodarījumiem, kas saistīti ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu. Savukārt ELT kompetenci sarežģītu komercstrīdu risināšanā Saeima noteica pērn, pieņemot attiecīgus grozījumus Civilprocesa likumā.Par rajona tiesas tienešiem no 8.marta tika iecelti:

Miķelis Zumbergs,
Jurists publicists


Ļubova Kovaļa,
mediķe


Katarīna Sniedze,
Zvērināta advokāte


Vija Kalniņa,
Jurista vārds autore


Ieva Jankovska,
Intelektuālās tiesības


Aivars Latkovskis,
Jurista vārds autors


Kaspars Vecozols,
Jurista vārds autorsDagnija Muceniece un
Valsts tehn uzraudz aģentūraOksana Pulle-Čižova.
Maksātnespējas administratore

Atbildēt

Nerullējiet demagoģiju!

20.02.2021. 10:40

»

finišs

Lapsa ir liels iesniegumu rakstītājs. Dara to gadiem. Šajā portālā tas regulāri tiek atspoguļots. Tāpēc Lapsam jāzina, ka iesiegumus var rakstīt jebkurš par jebkuru un neierobežotu reižu skaitu. Nekādu ierobežojumu. Nereti tiek pausta vēlme iesniegumu izskatīšanā izmantot tieši krimināltiesiskās metodes...


Kopš Rīdzenē noklausīto pierādījumu krimināllietas laikiem politmafija izmainīja likumdošanu, dodot prokuroriem tiesnešu privilēģjas lemt par pierādījumu pietiekamību. Ar to veicinot prokuroru korupciju un iespējas vienpersoniski izlemt par kriminālprocesa safabricēšanu jebkad un pret jebkuru.

Uz to jau gaida Ekonomikas lietu tiesa ar jau 13. Saeimas izvēlētiem tiesnešiem - diletantiem, amatniekiem Jurista vārds publicistiem, kuri “apliecina gatavību mācīties tiesas procesu laikā un eksperimentēt ar likumu interpretāciju”. Grupā ir tikai viena persona ar juridisku pieredzi - maksātnespējas administratore. Tieši viņa izsolē virzīs ELT spriedumos konficētos īpašumus levitiem un kariņiem nopirkt par kapeikām...

Atbildēt

Vēsture

20.02.2021. 09:51

Vēstures viltošana
Latvijā joprojām turpinās grandioza vēstures viltošana. Tiek izcelti un publiskoti maznozīmīgi vēstures notikumi, lai rastos iespēja noklusēt daudz nozīmīgākus. Minēšu dažus piemērus.

Ik pa brīdim masu medijos parādās informācija par kādu ļoti slavenu okupācijas un arī mūsdienu laika cilvēku, kurš esot smagi cietis, jo ticis aizliegts kāds viņa radošais darbs. Un tai pašā laikā nav rakstu par tiem radošajiem cilvēkiem, kuri tika aizliegti gandrīz pilnībā un par kuriem Latvija neviens neko nezina.

Turpinot šādā garā galu galā cilvēkos tiek pamazām radīta pārliecība, ka okupācijas laikā visvairāk cietušie ir tieši vispopulārākie un visatzītākie radošie cilvēki.

Pirmā bezdelīga, kura sagrauj šos melus ir nesen Youtubē publicētā intervija ar tautā ļoti populārās dziesmas "Sapņu bites" komponistu "Ivaru Žinduli". Viņa dziesma 70.tajos gados bija tik populāra, ka varēja kļūt pat par Mikrofona Aptaujas uzvarētāju. Dziesma tika aizliegta un šobrīd Latvijā pat mūziķi nezina šī komponista vārdu.
https://youtu.be/kMQgyXqmFik

Atbildēt

finišs

20.02.2021. 09:08

Lapsa ir liels iesniegumu rakstītājs. Dara to gadiem. Šajā portālā tas regulāri tiek atspoguļots. Tāpēc Lapsam jāzina, ka iesiegumus var rakstīt jebkurš par jebkuru un neierobežotu reižu skaitu. Nekādu ierobežojumu. Nereti tiek pausta vēlme iesniegumu izskatīšanā izmantot tieši krimināltiesiskās metodes.
Kas tad nu noticis, ka pēkšņi kaut kas nepatīk? Vai tiešām Lapsam ir dubulta morāle?

Atbildēt

Dzejas dienu eksperiments

20.02.2021. 06:43

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


В ходе проведения эксперимента испытуемый должен иметь возможность остановить его, если, по его мнению, его физическое или психическое состояние
делает невозможным продолжение эксперимента.

Atbildēt

Joptvaju lapsa

20.02.2021. 01:26

Nu cik var tiražēt tās savas vaimanas par svilstošo pakaļu? Pie tam, ko Tu atradi, kam vaidēt? Otro pērkamāko un aprobežotāko pseidožurnālistu Latvijā? Kas ir pirmais - pats labi zini. Ja šis ir “medijs”, kā Tu pats nepaguris propogandē, tad te nav vitas Tavām privātām problēmām. Izkliedz savu bēdu facebookā, ja galīgi nevar saturēt. Tajā miskastē būs pie vietas.

Atbildēt

Advokātu kolēģijas kauns un negods!

20.02.2021. 00:58

Koloborants nekad nesaprot, ka ir un paliks kā koloborants, kurš nav tiesīgs būt par advokātu. Diemžēl advokātu kolēģija, advokāti, tiesneši, prokurori izrādās GĻĒVUĻI, kurti baidās no koloboranta, baidās atteikt koloboratam nepasniegt roku, pateikt acīs, ka ar koloborantu kopā nestrādās, nesadarbosies, nerunās.
Kāpēc? Kāpēc tiesneši, prokurori, policisti un daudzi, kas pazīst šo koloborantu, ir tik gļēvi? Kāpēc turpina paciest šo koloborantu savā vidē? Naudas dēļ? Ja, naudas dēļ, vai arī tiem nav ne goda, ne cieņas, ne morāles. Un tas ir traģiski! Par to hjārunā un skaļi.

Atbildēt

Karote

20.02.2021. 00:48

Tak ezim skaidrs, ka "demokrātiskajā "LR, var ietupināt jebkuru. Pietiek paskatīties to deģenerātu prokuroru uldi, lai saprastu, kas ir mūsu tieslietu zistēma, un kādi spoži kadri tiek amatos lemt par cilvēku likteņiem. Pēckara krievu troikas atpūšas, šie ir vnk pašaudzēti lopiņi ar latviskām krotālijām.

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

19.02.2021. 23:12

»

WWW

Ja papētīsi, kāda loma bija kompartijas un čekas mēsliem, tā sauktās, "neatkarīgas" Latvijas izveidošanā, tad būsi stipri pārsteigts. Un, tas vēl maigi teikts


nu ja - kompartijas un čekas mēsli izveidoja tā saukto "neatkarīgo latvijas valsti", kurā jau 30 gadus par to bezspēcīgi gaudo bezpartejiskie un kristāldzidri godīgie rietumdemokrātiski orientētie "titulnācijas" izstrādājumi. Un, tas vēl maigi teikts...

muļķu zemē jautrība nekad nebeidzas. :D

Atbildēt

ESMAIJA

19.02.2021. 23:08

Man te rodas jautājums - vai tagad šī suga labi nav iejutusies arī pie šīs varas. Vansovičs, cik saprotu sprieda tiesu tā kā prasīja likums, bet mūsējie kolaboracionisti spriež tiesu kā pieprasa tieslietu ministrs, Un likumi ir tā sakārtoti - ja nepaklausīsi, par velti būsi studējis, varēsi iet slaucīt Vecrīgas bruģi. Un tas jau vairs nav nekāds joks. Man gribētos no Lato sagaidīt vienu kārtīgu grāmatu par tagadējiemšīs sugas brāļiem un māsām.Lemberga lieta jau vien ir vairāku grāmatu vērta.

Atbildēt

Karātavu Valgs / Nirnbergas rēgi

19.02.2021. 22:14

Latvijas Republikas ienaidniekiem pienākas godīgi sastrādāts sāpīgs nāves sods pakarot. Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma!!!

Atbildēt

vecais spekulants

19.02.2021. 21:48

Tajos tumsajos okupacijas laikos tisatajiem bija viegli darboties . 149 pants - spekulacija . 83 p. operacijas ar valutu ,jo atskiriba no 149 p. te nevajadzeja pieradit pelnu . Bet par metela susanu un pardosanu ,vainigs bija pats upuris ,jo izmekletajam pratinasana teica ka gribejis nedaudz nopelnit . Stellmanim bija jazina no galvas visi sie stulbie panti ,tad nebija tik traki .

Atbildēt

ha-ha

19.02.2021. 21:34

Meklē un atmasko čekas aģentu,bet čekistu priekšnieki tiek apkrauti ar valsts slavas zīmēm un pat izsludināti par ievērojamākajiem valsts vīriem.Kādēļ gan okupantu varas un represīvo orgānu vīriem,kādi nešaubīgi bija visi to laiku tiesneši,būtu jāuztraucās par apzīmējumu kolaboranti,ja varā esošo kolēģu uzvārdus neizdosies ietilpināt pabiezā grāmatā.Laikam gan nav īsti droši par nākotni,kad tiks labotas fudamentālas kļūdas 3D garā

Atbildēt

Zinošais

19.02.2021. 21:28

»

Z

Jā, nav skaidrs, kāpēc Lapsam tāds satraukums tieši par vienu advokātu. Pieminēt padomju laika spriedumus ir absolūti nevietā. Advokāts Latvijā, faktiski nav advokāts, bet ir tāds kā reketa laika lietu ,,risinātājs'' - organizē un paši aktīvi piedalās reideru ,,uzlidojumos'', ņem no klientiem milzu ...


visumā pievienojos izteiktajam. Ar tiesu sistēmu saistīti juristi ir veikli pielāgojušies mežonīgā kapitālisma sistēmai un apguvuši sistēmas nepilnības un nekaunīgi tās izmanto savā labā jo nezinu nevienu advokātu kurš strādātu pēc principa - es redzu ka mans klients cīnās par taisnību redzu ka ir reālas iespējas to pierādīt tiesā un tāpēc esmu gatavs viņam nesavtīgi palīdzēt, jo savu honorāru taču piedzīšu no zaudētājas puses un tāpēc klientam nekas nebūs jāmaksā.
To pašu var teikt par citām sistēmas institūcijām - vai kāds prokurors ir atbildējis par zaudētu tiesvedību ???
Tiesu sistēma tāpat ir izveidojusi "valsti valstī" un ignorē elementāras dokumentu aprites un lietvedības principus, vienlaikus acīmredzamas aplamības attaisnojot ar frāzēm par iespējām lēmumus vai sriedumus pārsūdzēt !

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

19.02.2021. 21:13

»

to hihi

Te uzmanību piesaista divas lietas...“Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Kad zaglis apzog zagli – Dievs smejas."

Un, arī: "Lai pirmais savu akmeni met tas, kurš PATS ir bez grēka!"

Savukārt, kā zināms: “Politikai un šajā “LUM.PENbiznesā” iesaistītajiem “politiķiem” (kā arī šo SILES “vienlīdzīgĀKo” cūklopu “īpašo vajadzību” apkalpotājiem u.c. taml. “pie SILES pietuvinātajiem” sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT “traumējošāks” un arī reāli bīstamāks par “godam” nopelnītu izsmieklu”.

-----------

“Kad pāris STULBU ĀŽU badās…”
( precedents – iz “euro.latv(ĀN)ijas” SILES “valsts” hŗoniskās ikdienas )
( aktuālais prātuļojums – iz “O.M.© arChīva” )

Kad zaglim zagli apzagt “gadās”,
Vai – pāris STULBU ĀŽU badās,
Par smirdīgākās bārdas “godu” ~
Smej Radītājs par š’tādu “podu”:

“Šo jēgt būs “fiškas brāķiem”, VISIEM,
Bez “atrunām” vai “kompromisiem” ~
NAV profīta no MUĻĶU “lauriem”,
Ne ĀŽU tandēmam, ne “bauriem”!…”

Var ĀZIS ĀZIM pie(mīzt) bārdu,
Ar “masmē.dekļos” blētu vārdu,
Vai “natūrā” – uz šauras laipas,
Kur sīklopiņi “krānus staipa”.
Var “velnaģīmji” …(taisīt) čupas,
Viens otram kaut uz “fiškas” glupas,
Bez šaubām – “publiskajā telpā” ~
Lai “glupais pūlis” ņirdz, bez elpas.

Var MELUS tiražēt un KLAČAS,
Līdz – ĀŽIEM būs “uz kātiem ačas”,
Un žokļi atkārsies līdz nabām,
Ne vienai “klačubābai” – ABĀM.
Var ĀZIS brēkt, ka šis nav kretīns,
Bet – tas, kurš “(m)āžojas” šim pretī,
Jo “primāri” (no ABIEM ĀŽIEM),
Šis “orientēts” uz ĀŽU māžiem.

Var ĀŽI zombij.fanus kūdīt,
Uz sugas biedriem “šķidri pļūtīt”,
Kā “troļļiem” izpildoties, prasti,
Kaut – pašiem noķēzot SEV asti.
Var ĀŽI tēlot “godavīrus”,
Un izmantot kā “mušpapīru”,
Gan to, ka slavē SILES “valsti”,
Gan blēt, ka ĀŽI -- “tautas balsti”…

Var ĀZI saukt pie tiesas ĀZIS:
Par to, kurš kuram / ko / kur bāzis
(Vai – pretēji: kurš lakā rāvis),
Un kurš no ĀŽIEM glupāk māvis.
Var "tiesu ķēķa" ĀŽU barā,
Spriest "tiesvedībā", gadiem garā,
Un "trijās instancēs", pa riņķi ~
Kā ĀŽIEM "izrakstīt pa... (šķiņķi):

Kurš kuram "godu" (?!?) apskādējis,
Kurš kuru rupjāk "m(o)tivējis",
Kurš kura "klanu" tizlāk lamā,
Kurš kurā "masmē.dekļu" spamā?
Kurš ĀZIS kuru "smukāk" spārda,
Kurš ĀZIS "trāpīgāk" mīž bārdā,
Kurš SAVĀ bārdā mīž, kurš svešā,
Kurš ĀZIS dziļāk "iebrauks ķešā"?

Kurš SAVĀ ķešā lien, kurš citā ~
Kurš dēļ TIK STULBIEM ĀŽIEM sitās:
Cik zombijfanu ĀŽIEM skaitās,
Cik šašlikauni & cērpamaitas,
Cik laika patērē (ik dienu!!!),
Cik reizes truli blējot vienu:
Kurš ĀZIS kuru STULBĀK bada ~
Kurš LUM.PEŅUS aiz šnābļa vadā?...

Kad ĀZIM “apjāt” ĀZI “gadās” ~
Gan STULBU ĀŽU pāris badās,
Par smirdīgākās bārdas “godu”,
Gan zombijfanu bars “gāž podus”.

Bet “titulnācija” – “lauž krēslus”,
Dēļ ekstāzes, kad ĀŽU… (mēslus),
Bāž ATKAL “masmē.dekļi” mūlī,
Uz “LUM.PEŅ-šoviem” kāram pūlim…

-----------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezceŗīgi aprobežotu "lojāl.pat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gaudenu "kluso mīīzēju" u.c. taml. prastu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

interesanti...

19.02.2021. 20:44

no kaa infu savaam biibeleem sanjem pats Lato Lapsa... ja padomaa tiiri loogjiski, tad vieniigaa pareizaa atbilde ir Savickis... jeb kaa tur ir... a, Vasya?...
no pirksta shito izziist nevar un tik daudz stukachu visdazhnedazhaakajaas vietass ir tikai KGB... bet jautaajums, kaa vienmerr nau kas? kur? kad?... jautaajums ir: kaapeec?...

Atbildēt

Tālavas taurētājs

19.02.2021. 19:57

»

hm

Nākošais varētu būt krievu okupācijas varas pakalpiņš Maizītis


Kad 80'to gadu beigās vairs nespēja apslāpēt H86, tad čeka radīja H86 Rīgas nodaļu. Kad nespēj iefiltrēties Maltas ordenī, tad čekisti nodibina savu Maltas bruņinieku ordeni. Neizbēgami daudzi būs vīlušies, kad atskārtīs kam kalpojuši.
https://youtu.be/lur-PCLaYNQ

Atbildēt

Slava

19.02.2021. 19:42

Jo slavenāks cilvēks, jo viņš mazāk vēlas, lai cilvēki uzzina par viņa okupācijas laika pagātni. Slavenību vidū eņģeļu nebija. Paši slavenākie aktīvi izmantoja VDK iespējas lai no sava ceļa novāktu konkurentus. Pagaidām šādu informāciju izdodas bloķēt, bet agri vai vēlu pat lielie masu mediji būs spiesti to publicēt.

Atbildēt

zīlīte

19.02.2021. 19:36

»

Aģents 007

Paanalizējot Armīna Meistera amatpersonas deklarācijas, rodas vairāk jautājumu kā atbilžu par straujo labkjājības pieaugumu


Tā šeit atklājas mūsējie,kas Krievijā ir "polkovņik FSB".Bet īstie veči neatklājas līdz beigti.

Atbildēt

turpinājums

19.02.2021. 19:17

»

auditorija

88. gadā vēl nekā radikāla nebija un nekāda tāda kažoku mešana nenotika, kur nu vēl runāt par kaut kādu neatkarību - to drīkstēja tikai VDK stukači operatīvās provokācijas nolūkā. Kažoku mešana sākās pāris gadus vēlāk, bet uz to šis biedrkungs laikam jau paspēja


Kažoku mešanai bija pat piemeklēts labskanīgs nosaukums - nostrifikācija, no latīņu valodas "nostrum" jeb "mūsējais", tātad tāda kā atestācija kurā jāpierāda ka esi mūsējais - un nav dzirdēts ka kāds no vecajiem vēžiem to nebūtu veiksmīgi izgājis.

Atbildēt

auditorija

19.02.2021. 19:10

88. gadā vēl nekā radikāla nebija un nekāda tāda kažoku mešana nenotika, kur nu vēl runāt par kaut kādu neatkarību - to drīkstēja tikai VDK stukači operatīvās provokācijas nolūkā. Kažoku mešana sākās pāris gadus vēlāk, bet uz to šis biedrkungs laikam jau paspēja.

Atbildēt

Aģents 007

19.02.2021. 19:09

»

Prokuratūras - noziedznieku midzeņi

Tas, ka prokuratūras ir noziedznieku midzeņi, nevienam nav noslēpums. Noslēpums vien ir tas, kā...


Paanalizējot Armīna Meistera amatpersonas deklarācijas, rodas vairāk jautājumu kā atbilžu par straujo labkjājības pieaugumu.

Atbildēt

vai tā var būt

19.02.2021. 19:01

Kāds pamudināja (noalgoja) L.Lapsu uzbraukt sarkanajam miljonāram V.,lai protas tā vai citādi.Ieguvums garantēts abos gadījumos.Ja L. izdosies,šis mērķīs sasniegts.Ja pieredzējušais jurists atkausies un L.aizbēgs ar astes paliekām kājstarpē,ja paveiksies,tad arī labi.

Atbildēt

Peķkai

19.02.2021. 18:27

»

Pēteris

Man ar krieveļiem ir tāds pat sakars kā tev, liberast, ar veselo saprātu. Nevajadzēja senčiem tevi caurvējā činīt. Skat, kāds morālais brāķis sanācis. Nebiji vēl šai saulē, bet jau degradentuss


Caurvējš štrunts, salīdzinot ar higiēnas prasību līmeni krievu kazarmā, kur tevi pālī taisīja.
Liberasti un sorosoīdi ir krievmīļi, ja kas.

Atbildēt

Ui

19.02.2021. 17:50

»

paardomas

Bēdīgākais ir tas ka tā PSRS nekur nav zudusi,tikai tagad tā saucas ES,cita šilte un nedaudz citas metodes,būtība iepriekšējā.Un vēl bēdīgāk ir ka lielākā daļa to vēl nav sapratusi


Nu,nu nevajag pļūtīt. Eiropas Savienības Cilvēktiesību tiesa strādā ļoti labi,tur vismaz var tiešām pie taisnības tikt,kad visās citās tiesās klitori tevi ir atšuvuši. Tas pats Navaļnijs daudzus ,debilās Krievijas tiesas spriedumus tur pārsūdzējis un uzvarējis,tā ka nesalīdzini ES ar PSRS ,kas sen un loģiski nogāja pa burbuli,jo tika būvēts uz vieniem vienīgiem komunistu klitoru meliem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.02.2021. 17:21

Es nebrīnīšos, ja Lapsam tik tiešām aizbāzīs muti, jo ... tas, kas ir noticis saistībā ar Vonsoviču, ir bīstams precedents. Šķiet, visai daudzi modīsies naktīs aukstos sviedros pie domas vien, ka kāds varētu publiskot viņa PSRS laika darbus. Šodien Vonsovičs, kurš nākošais? :) Domāju, ka tas varētu satrukt daudzus pie varas esošos.

Atbildēt

Pēteris

19.02.2021. 17:02

»

Peķkai

Evolūcija prasa simtiem tūkstošu gadu, bet daži lopiņi, kā tu, krievu garnizonu maukas bērns, līdz krievam būsi degradējies vienas paaudzes laikā


Man ar krieveļiem ir tāds pat sakars kā tev, liberast, ar veselo saprātu. Nevajadzēja senčiem tevi caurvējā činīt. Skat, kāds morālais brāķis sanācis. Nebiji vēl šai saulē, bet jau degradentuss.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...