Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ģimenes ārstu asociācija

13.07.2019. 19:51

Briesmīgi smalka asociācija - ka tik kaut kāds jauns pienākums nenāk klāt, bet pabrīdināt savus biedrus, ka viņiem varētu beigties sertifikāts, to nu veidei pat prātā nav ienācis noorganizēt. Tā nav rūpēšanas pār savējiem

Atbildēt

lauķis

13.07.2019. 06:05

»

Fakts

Tā 12.07.2019. 07:28...


Cēloņi ir divi;biedru partijnieku/augļotāju sistēma un aitu (elektorāta) stulbums,atbalstot šo parazitāro noziedznieku sistēmu.

Atbildēt

Fakts

12.07.2019. 19:53

Tā 12.07.2019. 07:28
Līdzīgi likvidėja bērnudārzus, auklītēm prasot augstskolu izglītibu, iznicina skolas, prasot katra priekspšmeta specializāciju, iznīcināja pulciņus, to vadītājiem prasot pedagoģiskās izglītības, iznīcināja medicīnas pieejamību, likvidėjot poliklītikas un feldšeru tīklu tā vietā radot ģimenes ārstus institūtu kā piramīdveidīgu struktūru.
Un, protams, kaudzēm sertifikātus prasot, visādas bezjēdzīgas "mācību iestādes" kāš naudiņu.
___________________________

100% piekrītu. Cēlonis tam visam - nesamērīgais ierēdņu skaits Latvijā, kas vairākkārt pārsniedz Eiropas normas. Kur palika Kartonpartijas solījumi samazināt ierēdņu skaitu uz pusi? Aizmirsās, tāpat kā 500x3 ?

Atbildēt

IM

12.07.2019. 17:48

»

aarsts

Asociācija sertificē asociācijas ievēlēta padome . Parasti ir asociācijas vadītājs ,kāds klīnikas vadītājs , mācībspēks . Un arī ierindas ārsts...


Viss ko tādas sertifikācijas padomes var, ir izvilkt pāris pelavas no graudu maisa, pie tam ja labi grib tad no ikkatra maisa. Nu labi, no kāda izvilks veselas piecas pelavas? Vai tādēļ uzreiz var mest graudu maisu pār bortu? Absurds! Pelavmaisus tāpat var izķert tad kad tie paši sūdzībās uzpeld.
Nav jātērē (padomju) laiks (ārstu) laika tērēšanai.

Atbildēt

aarsts

12.07.2019. 15:55

»

kas

tas par stulbumu ar to sertifikāciju? Pieredzes bagātam dakterim vēl kkur jāsertificējas? Dažiem nav ko darīt, tad izdomā visādas figņas un tik kāš no valsts budžeta naudu. Cik var


Igauņos it kā automātiski ja strādā .Visas manipulācijas ,pieņemto pacentu skaits no slimokases datubāzes . Nezinu vai taisnība .

Atbildēt

aarsts

12.07.2019. 15:52

»

...

Vēl interesantāks stāsts ir par pašiem sertificētājiem. Tajās komisijās ir konkrēti deģenerāti.Jā , ir arī pa kādam prātīgam cilvēkam,bet tie jau ir izņēmumi...


Asociācija sertificē asociācijas ievēlēta padome . Parasti ir asociācijas vadītājs ,kāds klīnikas vadītājs , mācībspēks . Un arī ierindas ārsts .
Dokumentus pēc tam nes uz ārstu biedrību , bet tur jau formalitāte . Galvenais samaksāt par resertifikāciju . Nebija daudz ,kādi 50 eiro . Lai gan es labprāt nemaksātu ārstu biedrībai ne centu . Labāk to naudu atstāt asociācijā

Atbildēt

roberts

12.07.2019. 15:50

»

ilze

griez pupus nost lai neviens nevarētu piesieties


Tādus 5.izmēra spilvenus dormeo bodē nepārdod un zilā marija arī neļaus!

Atbildēt

IM

12.07.2019. 14:44

»

...

Vēl interesantāks stāsts ir par pašiem sertificētājiem. Tajās komisijās ir konkrēti deģenerāti.Jā , ir arī pa kādam prātīgam cilvēkam,bet tie jau ir izņēmumi...


Normāla būtu automātiska ārstu sertifikācija (ja nav pārkāpumu). Ārsts jau tā tiek n- tos gadus mācīts un stažēts ka pēc visa tā kaut kāda komisija, kaut kādu muļķīgu iemeslu dēļ visam var pārvilkt svītru? Grēks! Necilvēcīga un kopējam labumam kaitīga birokrātiska attieksme attiecībā uz speciālistiem, kas pati par sevi jau rada negatīvu iespaidu uz speciālista devumu un varēšanu. Bet tā nu ir, arī birokrāts grib dzīvot, un kur tad vēl ja ne uz speciālistu miesām.

Atbildēt

Paija par pelēm alās

12.07.2019. 08:20

te komentētāji raksta, ka pašās sertifikātu izsniegšanas komisijās ir negodīgi..
Tad ko jūs, vaimanātāji, sēžat klusi kā peles alā un necīnaties par savu taisnību?
Tas, ka jūs portālos pavaimanājiet no tā nekas labāks nepaliks.

Tikai tiesa.

Atbildēt

Iznīcina latvisko vidi

12.07.2019. 07:42

»

baltinava


un krievu okupanti iedēj tur savas vanckaru olas.

Atbildēt

Svarīgi bija ģimenes ārsta attieksme

12.07.2019. 07:41

»

Paija

Autors raksta kā no bērnudārza...


pret 1800 iedzīvotājiem. Tāds ir zaudējums visiem.

Atbildēt

12.07.2019. 07:28

Līdzīgi likvidėja bērnudārzus, auklītēm prasot augstskolu izglītibu, iznicina sloas, prasot katra priekspšmeta specializāciju, iznīcināja pulciņus, to vadītājiem prasot pedagoģiskās izglītības, iznīcināja medicīnas pieejamību, likvidėjot poliklītikas un feldšeru tīklu tā vietā radot ģimenes ārstus institūtu kā piramīdveidīgu struktūru.
Un, protams, kaudzēm sertifikātus prasot, visādas bezjēdzīgas "mācību iestādes" kāš naudiņu.

Atbildēt

...

12.07.2019. 05:27

»

kas

tas par stulbumu ar to sertifikāciju? Pieredzes bagātam dakterim vēl kkur jāsertificējas? Dažiem nav ko darīt, tad izdomā visādas figņas un tik kāš no valsts budžeta naudu. Cik var


Vēl interesantāks stāsts ir par pašiem sertificētājiem. Tajās komisijās ir konkrēti deģenerāti.Jā , ir arī pa kādam prātīgam cilvēkam,bet tie jau ir izņēmumi.
Un tā pilnīgi visās nozarēs.Laikam lieki būtu piebilst ka visas šāda veida sertifikācijas komisijas veido biedri partijnieki,pēc sava ģīmja un līdzības.

Atbildēt

Pupainajam Ilžukam tas neinteresē

12.07.2019. 04:33

jo bijušais izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis (51) acīm redzami atveseļojies pēc gada sākumā piedzīvotā kritiena.

Sarunu festivālā "Lampa", kas jūnija nogalē norisinājās Cēsīs, viņš ne tikai piedalījās diskusijās, bet arī visai veikli pārvietojās pa gleznaino pils parka estrādes teritoriju līdzās mīļotajai sievietei – veselības ministrei Ilzei Viņķelei (47).

Atbildēt

kas

11.07.2019. 21:45

tas par stulbumu ar to sertifikāciju? Pieredzes bagātam dakterim vēl kkur jāsertificējas? Dažiem nav ko darīt, tad izdomā visādas figņas un tik kāš no valsts budžeta naudu. Cik var?

Atbildēt

Vangažnieks

11.07.2019. 21:02

Ko var raudāt?! Ārsts savas prakses laikā ārstēšanas veidu piemeklēja ar mātes google palīdzību. Par māsiņu vispār var paklusēt — rupja! Neveica resertifikāciju, jo zin, ka labāk nevajag! Nevis “aizstrādājās”.

Atbildēt

aarsts

11.07.2019. 19:30

Ko aizstāvat ! Nebija laika sertifikācijai jo pieņēma pacentus . Kas te visus par pilnīgiem auniem turat .
Un māsiņa bezdarbniekos . Bet te taču katru dienu bļauj par medmāsu trūkumu . Un par dakteru trūkumu arī bļauj . Tā kā abi "izmestie " rīt uz brokastlaiku dabūs darbu

Atbildēt

jaajaa

11.07.2019. 19:02

...cik tam Šatem gadu ?...un vēl...dabūs sertifikāciju un lielākā daļa viņa "klientu" tāpat būs atpakaļ pie sava ģimenes ārsta...:)

Atbildēt

Paija

11.07.2019. 18:54

Autors raksta kā no bērnudārza.

Bija taču līgums par dienesta dzīvokļa piesķiršanu / telpu izīrēšanu vai kā savadāk.

Vai tad dakterim visi draugi, paziņas, tostarp dakteris pats ir tādi analfabēti, ka neiedomājas NEKAVĒJOTIES sniegt tiesā prasību, klāt pievienojot līgumu par dienesta telpu izmantošanu un citus dokumentu Pielikumus.

Taču pirmšķietami mīnuss varētu būt tas, ka dakterim nav spēkā esošs sertifikāts, kas varētu būt dienesta dzīvokļa izmantošanas tiesiskais pamats.

Tiesājieties pret likumu pārkāpumiem , ja tādi eksistē ! Trīs instancēs var tiesāties, ja tās ir vienīgi civiltiesības...

Atbildēt

klasika ir nemirstīga

11.07.2019. 18:34

"Mums, pašvaldoņu runasvīriem, ir spēks rokās un kā mēs pielemsim, tā tam būs būt!"

Atbildēt

baltinava

11.07.2019. 17:55


Mūsu Naļivaiko iznīcina Inčukalna novadu. Ar savām būvfirmām un cilvēkiem kas nerunā latviski. Sava deputāta sievai iedot 1200 klientu rūpalu svēta lieta !!!!

Atbildēt

švamme

11.07.2019. 17:33

»

hmm

Nevajag jaukt mušas kopā ar kotletēm! Tas, kādā veidā jaunā dakteriene dabūs darbu, ir viens stāsts, bet vecais dakteris pie sava darba pazaudēšanas pats vien vainīgs


Kur tāds naivums? Visa sertifikācijas un resertifikācijas institūcija ir dažu darboņu ienākumu avots un ietekmēšanas instruments. Tiem ikdienas darba rūķiem no tās ir tikai galvassāpes un izdevumi. Bet kā ietekmes svira - visai spēcīga.
Žēl cilvēku, kas palikuši bez mīlēta un cienīta daktera. Jācer, ka publikācija vērsīs situāciju par labu, vai naiva cerība?

Atbildēt

paši valda

11.07.2019. 17:33

ir taču e-veselība! Tā jau pirmrindnieku pašvaldība- attīra visu no pagātnes paliekām

Atbildēt

Hehe

11.07.2019. 16:48

Latvānija, vatei zaļā gaisma

Atbildēt

Aga

11.07.2019. 16:46

Latvijas politikā darbojas tikai Arhimēda likums!

Atbildēt

hmm

11.07.2019. 14:30

Nevajag jaukt mušas kopā ar kotletēm! Tas, kādā veidā jaunā dakteriene dabūs darbu, ir viens stāsts, bet vecais dakteris pie sava darba pazaudēšanas pats vien vainīgs.

Atbildēt

Juris Dimitris

11.07.2019. 14:07

»

Avlia

Mati ceļās stāvus,ko tik pie varas esošie ,nav spējīgi izdarīt!!! Kauns ,par tādiem!!! Pašu ir jāatlaiž ,un viņa sieva ,lai paliek ,bez pacientiem


Veidenbaums - "Virs zemes nav taisnības ,dūrei tik spēks, kas varmākām pāri dar - nosaukts tiek grēks ...
- Tas jaunais laiks , kas šalkās trīc - Tas nenāks , ja ļaudis to nevedīs !!!
Rainis
Latvieti - mosties ! Ir laiks...

Atbildēt

Avlia

11.07.2019. 12:55

Mati ceļās stāvus,ko tik pie varas esošie ,nav spējīgi izdarīt!!! Kauns ,par tādiem!!! Pašu ir jāatlaiž ,un viņa sieva ,lai paliek ,bez pacientiem...!!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...