Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Adekvāts ārsta palīgs

11.07.2022. 04:57

..Var pilnībā izpildīt ģimenes ārsta funkciju!

Atbildēt

lauķis

10.07.2022. 16:08

»

Ai Ai

Modernas tehnoloģijas, kas varēja būt reāls atbalsts cīņā ar COVID, neinteresē ne pašus ĢĀ, ne ierēdņus. Viņiem patīk ākstīties, pārstrādāties un tad sūdzēties par sūro dzīvi, zemo algu utt. Latvijas speciālisti izstrādāja unikālu platformu, balstītu mākslīgajā intelektā, bet ministrijas ierēdņi nesaskatīja...


Drīz uzzināsi ka nekāda kovida vispār nebija toties bija un vēl ir plaušu ķīmiskā pneimonija.Sniedzot "palīdzību" pēc protokola smagos gadījumos plaušu ventilacija un zemes māte.Nav iespējams cīnīties pret to kā nav.
Līdz šim nav NEVIENA zinātniska pierādījuma kovid esamībai.

Atbildēt

lauķis

10.07.2022. 16:05

»

emigrante

Es šaubos. Latvija nevienu brīdi visas covidhistērijas laikā nav rīkojusies ar savu galvu, vienmēr lūrējusi, ko dara citi, un tad taisījusies pakaļ. Bet tie citi, kam Latvija taisījās pakaļ, vairs neuzdrošināsies visiem uzspiest pamperus un purna un sadžit visus iekšā, jo 1) lielākā daļa neliks tos ...


Lielākā daļa ukraiņu ir sapuļķēti jau pie izbrauksanas jo savādāk nelaida ārā.Tie būs paklausīgi ka jēri.Šmurdjakam naudu iedos vienmēr,bez pamperiem vienkārši nekur nelaidīs un aitas nodurtām galviņām izkārnījumus mētādamas izpildīs visas prasības.

Atbildēt

Ai Ai

10.07.2022. 15:58

»

emigrante

Savā ziņā, jā, ir ministrijas un ministr vaina, jo, kā atklājās Covida laikā, ģimenes ārstiem nav nekādu prasību. Ja grib vakcinēt, vakcinē, negrib, nevakcinē. Grib iet mājas vizītēs, iet, negrib, neiet. Tā nedrīkst būt! Visiem ģimenes ārstiem ir jāsniedz vienādi pakalpojumi vai viņa prakse ir Brīvības...


Modernas tehnoloģijas, kas varēja būt reāls atbalsts cīņā ar COVID, neinteresē ne pašus ĢĀ, ne ierēdņus. Viņiem patīk ākstīties, pārstrādāties un tad sūdzēties par sūro dzīvi, zemo algu utt. Latvijas speciālisti izstrādāja unikālu platformu, balstītu mākslīgajā intelektā, bet ministrijas ierēdņi nesaskatīja iespēju nozagt finansējmu, tāpēc arī neinteresēja. ĢĀ asociācijas vadība izskatās kā citu kolēģu no Sarkandaugavas, pacienti. Depresīvi, nesmaidīgi, + vēl daudz antivakseri un homeopāti. Kas to visu pieļauj?

Atbildēt

emigrante

10.07.2022. 13:05

»

paardomas

Viens ir pilnīgi skaidrs ka rudenī atkal sāksies vīrusafēra,pagaidām nav zināms ar kādu nosaukumu.Atkal būs pamperi uz purna,lohdauni un citas ekstras.Tikai kopā ar jau zināmo nāks bads un aukstums.Kādas būs vēlēšanas un vai vispār tās būs nav īsti saprotams,tāpat nav saprotams vai būs karadarbības...


Es šaubos. Latvija nevienu brīdi visas covidhistērijas laikā nav rīkojusies ar savu galvu, vienmēr lūrējusi, ko dara citi, un tad taisījusies pakaļ. Bet tie citi, kam Latvija taisījās pakaļ, vairs neuzdrošināsies visiem uzspiest pamperus un purna un sadžit visus iekšā, jo 1) lielākā daļa neliks tos pamperus un nesēdēs mājās; 2) nebūs jau naudas, ko kaisīt, lai tik visi tup mājās pie netflixa un ņammā woltuboltu sušijus, kā smalkā Rīgas publika dzīvojās pirmajā covidvilnī, kad nekāda covida Latvijā vispār nebija, bet ierobežojumi bija tādi paši kā Itālijā bezmaz; 3) nevarēs papildus kacināt sabiedrību, jo nosalis un ar tukšu vēderu, nenomaksājamiem rēķiniem un parādiem (kādi ziemā būs praktiski visi), tomēr var paņemt tās dakšas un atkārtot bruģakmeņu mešanu Saeimas logos.
Un vēl jau paliek ukraiņu. Tie nav vakcinēti un netaisās, Un viņi jau nu necietīs, ka viņus izmet no darba vai nelaiž veikalā, jo nav kaut kāda QR koda Būs liela brēkšana, ka nabaga bēgļus kaut kur nelaiž, kaut ko neļauj, uzreiz visi dumpji, perevošči un cipulienes ieraus astītes un aizvērsies, ukri tev nav nabaga letiņi, ar tiem tā nevarēs izrīkoties, kā izrīkojās ar mūsējiem pagājušā gada rudenī, kad nelaida veikalos, atlaida no darba utt., jo neparakstījās uz vakcīnu, kas, kā tagad redzam, ir pilnīgi neefektīva.

Atbildēt

emigrante

10.07.2022. 12:41

»

paardomas

Varbūt tas akmens nav jāmet tieši uz ģimenes ārstiem jo pati ģimenes ārstu institūcija ir parodija par ārstiem un ārstēšanu.Bet tas jau ir ministru un ministrijas nopelns par kuru prasās pēc karātavām.Diemžēl visa patreizējā medicīna cīnās tikai ar sekām un simptomiem neskarot cēloņus...


Savā ziņā, jā, ir ministrijas un ministr vaina, jo, kā atklājās Covida laikā, ģimenes ārstiem nav nekādu prasību. Ja grib vakcinēt, vakcinē, negrib, nevakcinē. Grib iet mājas vizītēs, iet, negrib, neiet. Tā nedrīkst būt! Visiem ģimenes ārstiem ir jāsniedz vienādi pakalpojumi vai viņa prakse ir Brīvības ielā un pie viņa nāk ministri, vai Latgales čukņā. Visiem ir jābūt vienādai iespējai tikt pie potes, izmeklējuma, konsultācijas utt. Jo kapitācijas naudas visiem ir lielā mērā vienādas.
Ģimenes ārstu nolaidība, slinkums un neizdarība tālāk pārslogo nākamos posmus - Neatliekamo palīdzību un slimnīcas. Ja mājās ir vecs, gulošs cilvēks un ģimenes ārsts atsakās atnākt pie viņa uz māju kādas krīzītes gadījumā, tad tiek saukti ātrie. Jo cita varianta jau nav.

Atbildēt

paardomas

10.07.2022. 12:24

»

emigrante

Absolūti lielākā daļa ģimenes ārstu Latvijā ir diezgan padebīli. Liela daļa arī jau veci un senīli. Toties šis uzpūstais aparāts valstij izmaksā ļoooooti daudz...


Varbūt tas akmens nav jāmet tieši uz ģimenes ārstiem jo pati ģimenes ārstu institūcija ir parodija par ārstiem un ārstēšanu.Bet tas jau ir ministru un ministrijas nopelns par kuru prasās pēc karātavām.Diemžēl visa patreizējā medicīna cīnās tikai ar sekām un simptomiem neskarot cēloņus.

Atbildēt

interesanti

10.07.2022. 12:19

»

emigrante

Absolūti lielākā daļa ģimenes ārstu Latvijā ir diezgan padebīli. Liela daļa arī jau veci un senīli. Toties šis uzpūstais aparāts valstij izmaksā ļoooooti daudz...


Ka, jo garāks ir posms, no pacienta, līdz tā sauc. terāpijai, jo vairāk naudas, tiek noslaukts nabaga pacientam, arī Valstij!

Atbildēt

emigrante

10.07.2022. 12:02

»

Kaža

Ģimenes ārsti jau daudz neņem galvā analīžu rezultatus un pacienti paši cenšās tulkot analīžu rezultatus,tāpēc arī slimības sistemātiski tiek ielaistas un ārstēt sāk,kad jau vairs neko nevar izārstēt,bet vainīgs ir neapzinīgais pacients,kurš nav laicigi darījis zināmus savus analīžu rezultatu pētījumus...


Absolūti lielākā daļa ģimenes ārstu Latvijā ir diezgan padebīli. Liela daļa arī jau veci un senīli. Toties šis uzpūstais aparāts valstij izmaksā ļoooooti daudz.
Latvijas medicīnas sistēma ir jāreformē un jātiek vaļā no šī liekā posma, kas principā ir vajadzīgs tikai veciem cilvēkiem un tādiem ne pārāk gudriem cilvēkiem, kas nespēj ar googles palīdzību saprast savu analīžu rezultātus. Tiem tad varētu atstāt kādu nebūt konsultantu dienestu, bet pārējiem šis posms ir lieks, un lielākā daļa tāpat viņu izlaiž. Ja kas notiek, iet pa taisno pie speciālistiem. Ja cilvēks salauž roku, viņš tak neiet pie ģimenes ārsta. Bet ja viņam reibst galva vai ir sirds ritma traucējumi, nez kāpēc tiek uzskatīts, ka viņam vispirms ir jāaizte pie ģimenes ārsta, tad jāizdīc no viņa nosūtījums uz izmeklējumiem, tad jāiet atpakaļ, tad jādabū nosūtījums pie speciālista... Kamēr jau ir par vēlu.

Atbildēt

emigrante

10.07.2022. 11:57

Veca večuka prātuļojumi. Ko var gribēt no cilvčiņa, kas visu savu pieredzīti ir ieguvis kaut kur Krievijas taigā....
Laboratoriju uzdevums jau pēc dažiem gadiem būs barot datubāzes un Mākslīgo Intelektu. Ģimenes ārsti jau tagad ir noiet etaps, viņi pilda vien švakas medicīniskās sistēmas pamatfunkcijas, gudrākie un turīgākie šo lieko posmu apiet, samaksā un iet pa taisno pie speciālista, pirms tam paši ar medicīnsko programmatūru palīdzību izdomājot, kas viņiem varētu būt, un tad attiecīgi paši izlemj par maksas izmeklējumiem un maksa speciālistu.
Jau tagad ir kafijas krūzes, ko var saslēgt ar datubāzi, kur ir savas analīzes, un viedpulksteni, kas mēra pulsu, un krūze irēķinās, cik stipru kafiju tu drīksti šodien dzert.

Atbildēt

lauķis

10.07.2022. 11:00

»

Maija

....Ir iespējams to mainīt!...Vairs nebalsot par taisnajiem Liberastiem


Satraukumam nav vietas.Balso vai nebalso bet sistēmas sargsuņi un pakalpiņi sabalsos,ja būs nepieciešams CVK piekoriģēs kā vajag.Es balsot pat nedomāju,bet katram savs ceļš ejams.

Atbildēt

Maija

10.07.2022. 10:44

....Ir iespējams to mainīt!...Vairs nebalsot par taisnajiem Liberastiem!

Atbildēt

Kaža

10.07.2022. 10:03

Ģimenes ārsti jau daudz neņem galvā analīžu rezultatus un pacienti paši cenšās tulkot analīžu rezultatus,tāpēc arī slimības sistemātiski tiek ielaistas un ārstēt sāk,kad jau vairs neko nevar izārstēt,bet vainīgs ir neapzinīgais pacients,kurš nav laicigi darījis zināmus savus analīžu rezultatu pētījumus vai arī vispār,ņemot verā uzticību ārstiem,nav tos pētījis.

Atbildēt

Naivais

10.07.2022. 07:57

Apinis laikam šoreiz kandidēšot? Ja tā, tad šitas viss ir tikai "šļubštēšana"....

Atbildēt

zikmanis

10.07.2022. 07:09

Politiskais spēks klusē par sava ministra sniegumu lieko vakcīnu iegādē un iespējams ļoti lielā finanšu līdzekļu zaudējumā.....bet toties izvirza kā kandidātu uz nākošajām parlamenta vēlēšanām....
Vai sabiedrība atbalstīs šādas darbības jo arī Pūces kungs esot izvirzīts kandidātos...jo varbūt ka sabiedrība aizmirsīs šmuces ar kartēm...iespējamajām kombinācijām ar naudas kustībām(pa kluso ņemot un dalot piķi).
Būs jāpiekrīt Apiņa kungam par šīs partijas publisko vērtējumu un tendenci par visām varēm tikt varā...lai turpinātu visus šajā parlamentā un valdībā redzētos "gājienus"iespējams atkārtotā izpildījumā jo cits veids netiek piedāvāts un varēs turpināt solīt uz nebēdu

Atbildēt

paardomas

10.07.2022. 06:21

Viens ir pilnīgi skaidrs ka rudenī atkal sāksies vīrusafēra,pagaidām nav zināms ar kādu nosaukumu.Atkal būs pamperi uz purna,lohdauni un citas ekstras.Tikai kopā ar jau zināmo nāks bads un aukstums.Kādas būs vēlēšanas un vai vispār tās būs nav īsti saprotams,tāpat nav saprotams vai būs karadarbības Latvijas teritorijā.Katrā gadījumā pārvaldnieki cilvēkus sagatavo eksekūcijai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...