Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kad TAS beigsies?

Pietiek lasītājs
20.05.2020.
Komentāri (24)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Viena C19 īpatnībām, ko apraksta dažādi zinātnieki

22.05.2020. 05:35

»

Valdība

neko nespēj ietekmēt covid-19 izplatībā. Ir pilnīgi skaidri zināms, kā un kur cēlies mākslīgais C19. Kad tas uz sars bāzes tika izveidots, pievienojot nanovienībās mērāmu olbaltumvielu, izveidojās taustekļi, padarot vīrusu īpašu. Tā radītāji nobijās un desmitiem reižu mēģināja izveidot vakcīnu, kuru...


Kāpēc nedabiskais vīruss C19 dažādiem ificētiem izpaužas dažādi, ir tieši šī kronī pielipinājusies olbaltumviela. Ilvēkam nonākot kontaktā ar C 19, šī olbaltumviela citiem izsauc, citiem neizsauc imūnreakciju uz infekcijas pazīmēm. Daži domā, ka, iespējams, jau tieši šī olbaltumviela pati izsauc neredzamu inficēšanos un antivielu izstrādi. Arī tāpēc testi uz C19 varot būt neprecīzi.

Kāpēc par to interesējos? Tāpēc, ka gribu zināt, ko varu pēc infekcijas sagaidīt turpmāk. Kādas komplikācijas, kuru pagaidām nav bez izteikta nespēka dažreiz, kas iepriekš man nebija raksturīgi. Nespēka “lēkmes” sagabājušās jau vairāk nekā pusgadu pēc inficēšanās ar C19 pa tiešo no Ķīnas!!!!

Atbildēt

Valdība

22.05.2020. 05:22

»

muļķim viemēr slikti

atļaus brīvi satikties, nomirs, kas būs vainīgs? valdība...tāpēc arī bremzējas. Cilvēkiem, kas ražo un maksā nodokļus, t.i. uztur valsti, jāļauj iet pie darba, sportisti un u.c.suņu patversmes jāslēdz...............tie ekonomiku tikai gremdē


neko nespēj ietekmēt covid-19 izplatībā. Ir pilnīgi skaidri zināms, kā un kur cēlies mākslīgais C19. Kad tas uz sars bāzes tika izveidots, pievienojot nanovienībās mērāmu olbaltumvielu, izveidojās taustekļi, padarot vīrusu īpašu. Tā radītāji nobijās un desmitiem reižu mēģināja izveidot vakcīnu, kuru faktiski nevar izveidot. Jo C19 nav no dabiskajiem vīrusiem un uzvedas neprognozējami. Džins no pudeles ir izlaists. Nezinu, cik ilgi man būs antivielas, jo ar to inficējos pag. gada novembrī, kad, tikai tagad zinu avotu, frizieres znots atgriezās no Ķīnas oktobrī un sūdzējās par nogurumu. Izslimoja visi frizieres radi un klienti ar radiem utt. Es slimoju trīs mēnešus bez ģim. ārstes alīdzības - neticu sen viņas spējām ārstēt. Trīs mēnešus reiba galva,slikta dūša, nespēks, dziļš krācošs klepus - kas likās nekad nebeigsies. Pēc 3 mēnešiem bez antibitikām izdzīvoju. Galva reiba, ka likās smadzenes saplīsīs pie mazākā klepus. Tādi simptomi. Paaugstināta t nebija, tad neceltos, bet guļus dzertu tējas... Mokas bija ārkārtīgas, gripa parasti beidzās bez komplikācijām un ātri divās nedēļās. Zaudēju 6 kg svaru, ko nevaru atgūt joprojām. Tagad svars atbilst ideālam attiecībā pret augumu, bet nespēku brīžiem jūtu joprojām, kas man nebija raksturīgi. Pagājis vairāk nekā pusgads. Ceru pēc gada pilnīgi atlabt, bet jūtu, ka vairs nekad neatlabšu.

Ticiet man. Tas ir nopietni!

Atbildēt

Valdībai pofig

22.05.2020. 04:47

»

muļķim viemēr slikti

atļaus brīvi satikties, nomirs, kas būs vainīgs? valdība...tāpēc arī bremzējas. Cilvēkiem, kas ražo un maksā nodokļus, t.i. uztur valsti, jāļauj iet pie darba, sportisti un u.c.suņu patversmes jāslēdz...............tie ekonomiku tikai gremdē


cik nomira un cik nomirs no covid-19, tā to inficēšanos izstiepj laikā ar ierobežojumiem, demonstrējot tikai savu varu un attīstot cilvēku kontroli un izsekošanu caur mob. t. pārvietošanos, ko visi sev kā čipu vazā līdzi.

Valdībai pofig nodokļi. Nodokļi ir formāla lieta, lai sodītu un vajātu cilvēkus, kamēr tie atsakās no uzņēmējdarbības.

Valdība, kura pie varas - to sauc par centrālo valdību, dzīvo un ilgi dzīvos uz psrs laikā iegūtajiem labumiem VAS Latvenergo u c valsts kapitālsabiedrībām, kamēr tie īpašumi netiks atsavināti par labu PB, SVF privāto tiesību jur. pedsonām - dāsnajiem naudas aizdevējiem centrālajai Latvijas valdībai. Paši pūš, paši deg ugunī, ko zem sevis un savas nākotnes kurina. Valdība ir idiotu bars. Garāmgājēji. Viņi visi ir pagaidu nodarbinātie. Viss var mainities vienā dienā.

Atbildēt

muļķim viemēr slikti

21.05.2020. 21:59

atļaus brīvi satikties, nomirs, kas būs vainīgs? valdība...tāpēc arī bremzējas. Cilvēkiem, kas ražo un maksā nodokļus, t.i. uztur valsti, jāļauj iet pie darba, sportisti un u.c.suņu patversmes jāslēdz...............tie ekonomiku tikai gremdē

Atbildēt

SD

21.05.2020. 15:44

»

fakts

Tu neticēsi,bet nav izdomāts objektīvs tests makaronvīrusa noteikšanai,bet slimnieki ir,tagad pat bez simptomiem,pilnīgi veseli cilvēki


Jā Draugs. Tā ir tiesa. Pirmkārt neviens nav konstatējis cik ilgi covid dzīvo organismā. Iespējams visu mūžu kā ar hp-c. Nu a tās analīzes ir čista statistikai.

Atbildēt

William

21.05.2020. 15:00

Es nopelnu daudz naudas (no 100 € līdz 200 € / h) tiiešsaistē no sava klēpjdatora. Pirmajā mēnesī es saņēmu čeku par 28536 €, šis tiešsaistes darbs ir vienkāršs un saprotams, nav jādodas uz biroju, tas ir viņa darbs mājās tiešsaistē. Šobrīd šī darba iespēja ir paredzēta jums. Ja vēlaties, vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē .... Dodieties uz zemāk esošo vietni un sāciet darbu .... ........................>>>>>>>>>>>>>cutt.ly/ayvKBZM  

Atbildēt

Covid-19 vakcīnu pēc būtības mēģināja uztaisīt 2015. gadā

21.05.2020. 13:22

»

Harijs Poters

"Pēc būtības tā ir Zviedrijas pieeja


bet neizdevās. Pasaulē reģistrētas 216 laboratorijas, kas nodarbojas ar vīrusiem.

Vakcīnu mākslīgajam covid-19 mēģināja uztaisīt, bet neveiksmīgi. Vairākkārtīgi un ilgi. Ja tagad tāda uzradīsies, tā nebūs rezultatīva, bet formāla, kuru pielietojot samazinās globālās cilvēku populācijas dzimstību pasaules iedzīvotāju samazināšanas nolūkos.

To darīs visas valstis.

Atbildēt

Var gan! Un vakcinējas katru gadu pret gripu

21.05.2020. 13:16

»

Harijs Poters

"Pēc būtības tā ir Zviedrijas pieeja


Novakcnējas pret A gripas vīrusu, bet ierodas B gripas vīruss un tā visu laiku ražo vakcīnas, pārdod un taisa biznesu.

Bet covid-19 ir īpašs, kurš radīts mākslīgi un aprobēts 2015. gadā. Kad iss bija pandēmijai sagatavots, to palaida it kā “caur Uhaņu”. PSRS sagrāva ar diversiju Černobiļā, bet Ķīnu sagraus ar covid-19 pandēmiju, jo nāca no Ķīnas un tika izplatīta globāli. Ķīnai būs jāmaksā kompensāciju, kuru var ieturēt no Ķīnas citos veidos.

“Ķīnas impērija”, par ko raksta ASV mediji, izplatās pasaulē visos kontinentos. Tas nav pieļaujams!

Atbildēt

Harijs Poters

21.05.2020. 11:12

"Pēc būtības tā ir Zviedrijas pieeja."
.
Citas vienkārši principā nav un nevar būt. Vakcīnu pret mainīgu vīrusu izveidot praktiski nav iespējams.

Atbildēt

un tu esi viens no viņiem...

21.05.2020. 11:07

»

Idiotu daudz

https://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs...


Ar covid19 ir analogi, kā ar seksu vai noziedzību PSRS - ko vara liek, to sludina. Ja vajadzēs, jau rīt būs 2 miljardi "saslimušo" un no tiem "miruši" būs 3 miljardi... un neviens neatcerēsies par veselo saprātu, lai neticētu šim fufelim

Atbildēt

Apmizies, mikropisan?

21.05.2020. 01:18

»

pietieklapsītājam

nestāv sen tāpēc lapsai depresija un kroņavīruss nokāvis pēdējās smadzeņu atliekas


Škic kakeedaaj malopisan Dikļu atejā!

Atbildēt

Zeze

20.05.2020. 20:54

Vai tiešām atrodas vēl kāds naivais, kurš nesaprot,ka valdībai šajos jautājumos nav nekādas teikšanas.

Atbildēt

Lasi uzmanīgi!

20.05.2020. 18:16

Beidzoties Defender 2020 aprīlī izsludinātajām ASV un NATO militārajām mācībām Eiropā, iestājās globālā pandēmija kā nepārvarama vara ar cilvēktiesību ierobežojumiem un zaudējumiem ekonomikā, kas Latvijai radīja būtisku kaitējumu. Zaudējumu apmērs, kas radies tiks precizēts un kopējais rēķins naudas izteiksmē tiks precizēts. Latvijas valdības nosauktā summa kā rēķins tiks piestādīts Ķīnai par paviršību , kas radās pēc ovid-19 noplūdes no laboratorijas Uhaņā un neinformējot PVO precīzi par vīrusa izplatību, bet mēginot noplūdes faktu jau no 2019. gada augusta noslēpt un noliegt. Rēķins Ķinai tiks piestādīts kopā ar Vāciju, ES citām valstīm, ASV, UK un Austrāliju.

Atbildēt

fakts

20.05.2020. 18:08

»

kur nav epidēmijas

61 pasules valstī covid-19 inficēto skaits pārsniedz epidēmijas slieksni, no tām 32 valstis un teritorijas ie Eiropā


Tu neticēsi,bet nav izdomāts objektīvs tests makaronvīrusa noteikšanai,bet slimnieki ir,tagad pat bez simptomiem,pilnīgi veseli cilvēki.

Atbildēt

kur nav epidēmijas

20.05.2020. 17:43

»

jautaajums

Bet kur tad ir pandēmija?Nav pat epidēmijas


61 pasules valstī covid-19 inficēto skaits pārsniedz epidēmijas slieksni, no tām 32 valstis un teritorijas ie Eiropā.

Atbildēt

jautaajums

20.05.2020. 16:06

»

Kaatad

Tests ko veic, uzrāda nevis saslimšanu,tās bīstamību, nepieciešamību pēc palīdzības, bet tikai personas kontaktēšanos ar vīrusu kā tādu. Kas nozīmē arī tos, kas sen ,nepamanot,ir izslimojuši, ieguvuši imunitāti. Tā kā statistika,- atklāts jauns inficētais!!! , maigi sakot, ir pilnīgā ...neprecīza. PVO...


Bet kur tad ir pandēmija?Nav pat epidēmijas.
Kur pazudusi tradicionālā sezonas gripa?Nav pat iesnu.
Pat pazudušas lidmašīnas un zemūdenes pie Krievijas robežas,nemaz nerunājot par teroristiem.

Atbildēt

Kaatad

20.05.2020. 16:03

Tests ko veic, uzrāda nevis saslimšanu,tās bīstamību, nepieciešamību pēc palīdzības, bet tikai personas kontaktēšanos ar vīrusu kā tādu. Kas nozīmē arī tos, kas sen ,nepamanot,ir izslimojuši, ieguvuši imunitāti. Tā kā statistika,- atklāts jauns inficētais!!! , maigi sakot, ir pilnīgā ...neprecīza. PVO, kurus piesauc mūsu vietējie gariņi, arī agrāk ir izcēlušies ar šausmīgām prognozēm, gan par putnu gripu, gan Sars, kas nav piepildījušās pat par 10%. Kam šī jezga šoreiz bija vajadzīga, ta jau redzēs.

Atbildēt

nepilna laika idiots

20.05.2020. 15:54

»

Idiotu daudz

https://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs...


Ir idiotu daudz - kur radās 4 miljoni mirušo?? Tā, lūk, rodas panika. Idiņš izdomā mirušo ciparu, nedomājošie ir šokēti un saslimst.

Atbildēt

Idiotu daudz

20.05.2020. 15:41

https://veselam.la.lv/video-rozentale-koronaviruss-nav-ipasi-lipigs-un-agresivs
VIDEO. Rozentāle: “Koronavīruss nav īpaši lipīgs un agresīvs!”
VE
Veselam.lv
9:19, 8. Aprīlis 2020
Atvainojos, ja tas tā, tad no kā pasaulē mirst miljoni? Un kādēļ jaunieši palika tik varonīgi - nēsā un izplata virusu, pūš tev sejā savu dvašu un priecājas.. Vai viņi nav idioti? Ja Covid 190 nav lipīgs un agresīvs, kāpēc tā uztraucas visa pasaule, kāpēc inficjas visas pasaules valstīs, no kurienes pasaulē radās ap 4 000 0000 mirušo?
Mirst tikai vecie un smēķētāji? Meli, kaut viens piemērs - Rolands Tjarve.

Tā nebija krimināla intervija ar Baibu Rozentāli?

Atbildēt

nepilna laika idiots

20.05.2020. 15:24

Tikko cilvēks sāk runāt par vakcīnu, tā visam pārējam, ko viņš saka, nav nekādas vērtības. Akadēmiķis I. Kalviņš jau sen ir teicis, ka pret mainīgu vīrusu izveidot vakcīnu nav iespējams. Kas tad būs vakcīnā?

Atbildēt

William

20.05.2020. 15:13

Inizia a generare denaro extra online da casa più di $ 22k facendo un lavoro molto semplice solo nel tempo libero. Il mese scorso ho pagato $ 22745 da questo facile lavoro a casa. Partecipa a questo lavoro in questo momento e fa più soldi ogni mese online. Basta seguire il link web qui per iniziare......

Apri Questo Sito .......>>>>>>  cutt.ly/yyvKV2u

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...