Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

PEDRO

23.10.2018. 03:39

ko Jūs te cepieties, drošības policija strādā vaiga sviedros, noķēruši spiegu pensionāru :) - https://ru.sputniknewslv.com/Latvia/20181022/9748738/Zaderzhan-pensioner-po-podozreniyu-v-shpionazhe-v-polzu-Rossii.html?fbclid IwAR3Jaj3nQx0jWXkJ21p_8zKpbuB7Uq3U77J6HQNZdVg8oVcsy-2b8qY6SD0

Atbildēt

džins

22.10.2018. 15:47

Par vēēēluuuu ....teica o`vāverlijs kad lidmašīnas stjuarte atnesa vemjamo turzu.

Atbildēt

Iznīcināti, vai Krievijā

22.10.2018. 10:19

»

alias

Nez kā tad tur ar to Induļa Latvieša daiļdarba teoriju par to, ka čekas maisi patiesībā ir tukši? Tad jau nemaz nav, ko publicēt


Iznīcināt aizliegts, bet atbildība un sods par iznīcināšanu nav paredzēts. Nav VDK dokumentu, nav problēmu! Bet, cik gan labi izskatās Vājonis un NA! Cik varonīgi un godīgi! Tauta gribēja brīvu piekļuvi VDK dokumentiem! Lūdzu!

Atbildēt

alias

22.10.2018. 07:59

Nez kā tad tur ar to Induļa Latvieša daiļdarba teoriju par to, ka čekas maisi patiesībā ir tukši? Tad jau nemaz nav, ko publicēt.

Atbildēt

Krievijas federācija Tutina kunga vadībā

22.10.2018. 07:17

»

Lelle

Tur visi tie maisi ir izķidāti, visi godmenpapi un vecās čības izvāktas, bet Kartotēkas otrais eksemplārs tika aizvests uz Maskavu....kā tik kritīs Pļūtera režīms, mēs ieraudzīsim īstos brīnumus


atdzimst kā fašistiska "krievu pasaule", kā izredzēta civilizācija. Nacistiski fašistiska. Un tikai šis nacisti fašistiskās zredzētības simtoms ļauj Tuna kungam un viņa padomniekiem manipulēt ar krievu tautu.

Visas saknes šai nacistiski fašistiskās krievu pasaules civilizācijas īpašajā izredzētībā tiek Krievijā meklētas un atrastas staļinismā, tā atšķirībās no trockisma un ļeņinisma, uzsverot Staļina nopelnus krievu tautas un Krievijas imperiālisma stiprināšanā ar PSRS okupāciju citu tautu un valstu teritoriju pārkrievošanā, Staļina centienos atbrīvoties no žīdu masonu B' nai B' rith ietekmes.

Krievu tautas manipulācijas nolūkos Tutina kungs maldina krievu tautu ar savām krievu pasaules staļinisko reformu atdzimšanu viņa padotībā, jo faktiski Tutina kungs ir zaudējis absolūtu sasaisti ar realitāti, tostarp ar vieglprātīgo Krimas okupāciju.

Viss aprakstītais ir tikai redzamā daļa. Faktiski visus šos procesus stimulē un noteic globālā finansu pasaule un tās problēmas, tostarp Romas kluba politika, Deivida Rokfellera nesenais miršanas fakts, ar varas nobīdi Romas klubā utt. Tostarp savstarpējās finansu zonu ietekmes - juaņas, liras, USD utt.

Atbildēt

Tā saucamais "Čekas maisu atvēršanas likums"

22.10.2018. 07:01

formāli grozījumi vecajā likumā 7. panta 1. daļa paredz aizliegumu iznīcināt VDK dokumentus, ja tie nonāk valsts iestādes rīcībā. SAB telpas un citas, kur atrodas šie VDK dokumenti ir tikai valsts, nevis privātas, iestādes.

Kā zināms Maizītis- Mīzītis publiski ziņoja, ka tiek iznīcināti personu dati VDK dokumentos utt. To varēja, šķiet, darīt, acīmredzot nebija likuma, kas to aizliegtu darīt. Tagad ir likuma 7. panta pirmā daļa, kas to aizliedz darīt formāli.

Bet 4. maija komunistu un čekistu VARA ir parūpējusies, ka nav izdots likums, kas paredz atbildību un sodu par VDK dokumentu iznīcināšanu. Līdz ar to likuma grozījumi ar 7. panta pirmo daļu un likumdevēja Tieslietu ministriju, Saeimas bezdarbību - neviens likums neparedz atbildību un sodu par VDK dokumentu iznīcināšanu valsts iestādēs, faktiski legalizē šo VDK dokumentu iznīcināšanu valsts iestādēs, sensitīvu datu tajos dzēšanu valsts iestāžu un valsts amatpersonu patvaļīgā ieskatā.

Atbildēt

VDK republikā visu pareizi plāno

22.10.2018. 04:25

Kārtību, kādā tiks nodrošināta piekļuve Latvijas Nacionālā arhīva tīmekļvietnē publiskotajiem datiem, noteiks Ministru kabinets.


Kuri Ministru kabineta čekistu bērni izstrādāja šo kārtību?

Atbildēt

agents

21.10.2018. 21:02

Kamer nelasisim neta publicetos sarakstus , tikmer iesakam ieverot piesardzigu optimismu . Nav zinams ka reages jauna valdiba . Un par kgb stata darbiniekiem ir interneta Jau loti sen publiceta.

Atbildēt

Lelle

21.10.2018. 20:18

Tur visi tie maisi ir izķidāti, visi godmenpapi un vecās čības izvāktas, bet Kartotēkas otrais eksemplārs tika aizvests uz Maskavu....kā tik kritīs Pļūtera režīms, mēs ieraudzīsim īstos brīnumus!

Atbildēt

Izlasiet!

21.10.2018. 18:49

Nevajag izgudrot to, kas nav rakstīt likumā un uzdot vēlamo par reālo. Izlasiet kārtīgi pirms maldināt savus lasītājus!

Atbildēt

johans

21.10.2018. 17:33

»

Bulšits

Nav ko uz mēsliem naudu tērēt..Tas kas svarīgs, sen Maskavā..Drazas seit, lai būtu ko vienam otram rīkles grauzt un liekēžiem algas maksāt.Labāk būtu valsti glābuši un ar ārējo pārvaldi cīnijušies, kamēr te jeņķi visu nav izputinājuši


Visi šie slepenie aģenti ciešā saitē ar saviem okupantpartijas priekšniekiem rūpējās lai mēs pārāk tuvu nenokļūtu ES labklājībai un pašaizliedzīgi cenšās iestūķēt piešķirtos ES labumus savos vēderos un makos,vienlaicīgi gaudojot par neciešamajām morālajām ciešanām perspektivā,tautai izzinot okupantu ietekmes aģentu 28 gadu garumā bloķētos čekas maisus.Priekšā taču lielie kangaru svētki,kuros balsis locis, kājas mētas kangari un viņu atvases,jo nepiederošajiem simtiem tūkstošiem ir atņemta tēvzeme,iedzīti cilpā,nabadzībā,mokās.

Atbildēt

Bulšits

21.10.2018. 17:12

Nav ko uz mēsliem naudu tērēt..Tas kas svarīgs, sen Maskavā..Drazas seit, lai būtu ko vienam otram rīkles grauzt un liekēžiem algas maksāt.Labāk būtu valsti glābuši un ar ārējo pārvaldi cīnijušies, kamēr te jeņķi visu nav izputinājuši

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

21.10.2018. 16:34

BEIDZOTTT!!!!!!!

Atbildēt

Kirbis

21.10.2018. 16:13

Vai tikai izteikums "...publiski pieejamiem pētniecībai..." nenozīmē kārtējo mēģinājumu lai maisi tiktu "atverti neatverot" ikvienam Latvijas valsts pilsonim, kam būtu jel kāda vēsturiska interese par tiem. Līdz šim jau arī īpašiem "pētniekiem" no visu pētnieku vidus jau bija iespēja tos maisus studēt. P.S. Sagaidāmā iestādes telefongrāmatas publicēšana vnk šarmē tā laika VDK patiesās darbības būtības izpratnes atklāsmē. Vēl jau kādu VDK iekšejās darbības tā laika sienas avīzi vai darbinieku goda dēli arī varēja ieplānot atklāt.

Atbildēt

oui

21.10.2018. 15:35

Paldies par info. Vēl tikai gribētos uzzināt, kad MK "savīstīsies" un to visu ieraudzīsim arī internetā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

FotoŅemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu pārsteigumu, kuru klusībā īstenoja labklājības ministre Ramona Petraviča un kuram plašāka sabiedrība nepievērsa uzmanību.
Lasīt visu...

21

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

FotoTeikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt zaļo zonu, nevis Valsts drošības dienesta kompleksu, kura būvniecība nozīmētu arī koku izciršanu. Mana pārliecība ir, ka šī jautājuma apspriešanu ir pilnībā jārestartē - pašreizējie plāni jāaptur, un diskusija jāsāk no nulles.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...