Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

PEDRO

23.10.2018. 03:39

ko Jūs te cepieties, drošības policija strādā vaiga sviedros, noķēruši spiegu pensionāru :) - https://ru.sputniknewslv.com/Latvia/20181022/9748738/Zaderzhan-pensioner-po-podozreniyu-v-shpionazhe-v-polzu-Rossii.html?fbclid IwAR3Jaj3nQx0jWXkJ21p_8zKpbuB7Uq3U77J6HQNZdVg8oVcsy-2b8qY6SD0

Atbildēt

džins

22.10.2018. 15:47

Par vēēēluuuu ....teica o`vāverlijs kad lidmašīnas stjuarte atnesa vemjamo turzu.

Atbildēt

Iznīcināti, vai Krievijā

22.10.2018. 10:19

»

alias

Nez kā tad tur ar to Induļa Latvieša daiļdarba teoriju par to, ka čekas maisi patiesībā ir tukši? Tad jau nemaz nav, ko publicēt


Iznīcināt aizliegts, bet atbildība un sods par iznīcināšanu nav paredzēts. Nav VDK dokumentu, nav problēmu! Bet, cik gan labi izskatās Vājonis un NA! Cik varonīgi un godīgi! Tauta gribēja brīvu piekļuvi VDK dokumentiem! Lūdzu!

Atbildēt

alias

22.10.2018. 07:59

Nez kā tad tur ar to Induļa Latvieša daiļdarba teoriju par to, ka čekas maisi patiesībā ir tukši? Tad jau nemaz nav, ko publicēt.

Atbildēt

Krievijas federācija Tutina kunga vadībā

22.10.2018. 07:17

»

Lelle

Tur visi tie maisi ir izķidāti, visi godmenpapi un vecās čības izvāktas, bet Kartotēkas otrais eksemplārs tika aizvests uz Maskavu....kā tik kritīs Pļūtera režīms, mēs ieraudzīsim īstos brīnumus


atdzimst kā fašistiska "krievu pasaule", kā izredzēta civilizācija. Nacistiski fašistiska. Un tikai šis nacisti fašistiskās zredzētības simtoms ļauj Tuna kungam un viņa padomniekiem manipulēt ar krievu tautu.

Visas saknes šai nacistiski fašistiskās krievu pasaules civilizācijas īpašajā izredzētībā tiek Krievijā meklētas un atrastas staļinismā, tā atšķirībās no trockisma un ļeņinisma, uzsverot Staļina nopelnus krievu tautas un Krievijas imperiālisma stiprināšanā ar PSRS okupāciju citu tautu un valstu teritoriju pārkrievošanā, Staļina centienos atbrīvoties no žīdu masonu B' nai B' rith ietekmes.

Krievu tautas manipulācijas nolūkos Tutina kungs maldina krievu tautu ar savām krievu pasaules staļinisko reformu atdzimšanu viņa padotībā, jo faktiski Tutina kungs ir zaudējis absolūtu sasaisti ar realitāti, tostarp ar vieglprātīgo Krimas okupāciju.

Viss aprakstītais ir tikai redzamā daļa. Faktiski visus šos procesus stimulē un noteic globālā finansu pasaule un tās problēmas, tostarp Romas kluba politika, Deivida Rokfellera nesenais miršanas fakts, ar varas nobīdi Romas klubā utt. Tostarp savstarpējās finansu zonu ietekmes - juaņas, liras, USD utt.

Atbildēt

Tā saucamais "Čekas maisu atvēršanas likums"

22.10.2018. 07:01

formāli grozījumi vecajā likumā 7. panta 1. daļa paredz aizliegumu iznīcināt VDK dokumentus, ja tie nonāk valsts iestādes rīcībā. SAB telpas un citas, kur atrodas šie VDK dokumenti ir tikai valsts, nevis privātas, iestādes.

Kā zināms Maizītis- Mīzītis publiski ziņoja, ka tiek iznīcināti personu dati VDK dokumentos utt. To varēja, šķiet, darīt, acīmredzot nebija likuma, kas to aizliegtu darīt. Tagad ir likuma 7. panta pirmā daļa, kas to aizliedz darīt formāli.

Bet 4. maija komunistu un čekistu VARA ir parūpējusies, ka nav izdots likums, kas paredz atbildību un sodu par VDK dokumentu iznīcināšanu. Līdz ar to likuma grozījumi ar 7. panta pirmo daļu un likumdevēja Tieslietu ministriju, Saeimas bezdarbību - neviens likums neparedz atbildību un sodu par VDK dokumentu iznīcināšanu valsts iestādēs, faktiski legalizē šo VDK dokumentu iznīcināšanu valsts iestādēs, sensitīvu datu tajos dzēšanu valsts iestāžu un valsts amatpersonu patvaļīgā ieskatā.

Atbildēt

VDK republikā visu pareizi plāno

22.10.2018. 04:25

Kārtību, kādā tiks nodrošināta piekļuve Latvijas Nacionālā arhīva tīmekļvietnē publiskotajiem datiem, noteiks Ministru kabinets.


Kuri Ministru kabineta čekistu bērni izstrādāja šo kārtību?

Atbildēt

agents

21.10.2018. 21:02

Kamer nelasisim neta publicetos sarakstus , tikmer iesakam ieverot piesardzigu optimismu . Nav zinams ka reages jauna valdiba . Un par kgb stata darbiniekiem ir interneta Jau loti sen publiceta.

Atbildēt

Lelle

21.10.2018. 20:18

Tur visi tie maisi ir izķidāti, visi godmenpapi un vecās čības izvāktas, bet Kartotēkas otrais eksemplārs tika aizvests uz Maskavu....kā tik kritīs Pļūtera režīms, mēs ieraudzīsim īstos brīnumus!

Atbildēt

Izlasiet!

21.10.2018. 18:49

Nevajag izgudrot to, kas nav rakstīt likumā un uzdot vēlamo par reālo. Izlasiet kārtīgi pirms maldināt savus lasītājus!

Atbildēt

johans

21.10.2018. 17:33

»

Bulšits

Nav ko uz mēsliem naudu tērēt..Tas kas svarīgs, sen Maskavā..Drazas seit, lai būtu ko vienam otram rīkles grauzt un liekēžiem algas maksāt.Labāk būtu valsti glābuši un ar ārējo pārvaldi cīnijušies, kamēr te jeņķi visu nav izputinājuši


Visi šie slepenie aģenti ciešā saitē ar saviem okupantpartijas priekšniekiem rūpējās lai mēs pārāk tuvu nenokļūtu ES labklājībai un pašaizliedzīgi cenšās iestūķēt piešķirtos ES labumus savos vēderos un makos,vienlaicīgi gaudojot par neciešamajām morālajām ciešanām perspektivā,tautai izzinot okupantu ietekmes aģentu 28 gadu garumā bloķētos čekas maisus.Priekšā taču lielie kangaru svētki,kuros balsis locis, kājas mētas kangari un viņu atvases,jo nepiederošajiem simtiem tūkstošiem ir atņemta tēvzeme,iedzīti cilpā,nabadzībā,mokās.

Atbildēt

Bulšits

21.10.2018. 17:12

Nav ko uz mēsliem naudu tērēt..Tas kas svarīgs, sen Maskavā..Drazas seit, lai būtu ko vienam otram rīkles grauzt un liekēžiem algas maksāt.Labāk būtu valsti glābuši un ar ārējo pārvaldi cīnijušies, kamēr te jeņķi visu nav izputinājuši

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

21.10.2018. 16:34

BEIDZOTTT!!!!!!!

Atbildēt

Kirbis

21.10.2018. 16:13

Vai tikai izteikums "...publiski pieejamiem pētniecībai..." nenozīmē kārtējo mēģinājumu lai maisi tiktu "atverti neatverot" ikvienam Latvijas valsts pilsonim, kam būtu jel kāda vēsturiska interese par tiem. Līdz šim jau arī īpašiem "pētniekiem" no visu pētnieku vidus jau bija iespēja tos maisus studēt. P.S. Sagaidāmā iestādes telefongrāmatas publicēšana vnk šarmē tā laika VDK patiesās darbības būtības izpratnes atklāsmē. Vēl jau kādu VDK iekšejās darbības tā laika sienas avīzi vai darbinieku goda dēli arī varēja ieplānot atklāt.

Atbildēt

oui

21.10.2018. 15:35

Paldies par info. Vēl tikai gribētos uzzināt, kad MK "savīstīsies" un to visu ieraudzīsim arī internetā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....