Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

anonīms

23.01.2020. 09:29

Agrāk šo iestādi sauca par Drošības policiju, saīsināti DP, bet tautā to sen sauca par dumjo policiju. Kā saka - tautas balss dieva balss, bet tauta zina, ko runā. Neba nenokā tāds nosaukums radās. Lai izvairītos no sliktās slavas, izdomāja citu nosaukumu, bet iestādes kvalitāte jau no tā nemainās. Pa 3o gadiem šī iestāde nav noķērusi nevienu reālu Krievijas spiegu. Tas vien jau pasaka visu, par šīs iestādes darba efektivitāti. Vienīgais, uz ko tā bijusi spējīga, mēģināt vajāt tādus plānprātiņus kā Aino Beness, kuram vieta Tvaika ielā, bet nevienu reālu spiegu nav tā arī noķērusi.

Atbildēt

Andris Oreols > Sadistam

23.01.2020. 09:13

»

Sabists

Andri, Andri, nu gan mēs Tevi par valsts noslēpuma izpaušanu


Tu Mežmiet?

Atbildēt

Aga!

23.01.2020. 08:34

»

No otras puses, gan jau viņus pašus jau var apcietināt par nodevību un nolaidību. Smagos noziegumos apsūzēts TM parlamentārais sekretārs brauc uz ASV panākt valsts īpašumam sankcijas, kas rada milzīgus, neizmērāmus zaudējumus, reputācijas graušanu utt. Bet šie klusē


Tā ir vienmēr, ka apcietina kādu nosavējiem, tos gidrākos, kad pieriebjas viņu gudrība. Ja VDD ir stulbeņu bars, tad tā vadītājam jābūt pašam lielākajam stulbenim, kāds nu valstī atrodams. Tāpēc, ka viņam jāizspiego bez saviem darbiniekiem arī sevi.

Atbildēt

VDD jau radīja valsts apvērsumu pagājušogad

23.01.2020. 08:30

»

No otras puses, gan jau viņus pašus jau var apcietināt par nodevību un nolaidību. Smagos noziegumos apsūzēts TM parlamentārais sekretārs brauc uz ASV panākt valsts īpašumam sankcijas, kas rada milzīgus, neizmērāmus zaudējumus, reputācijas graušanu utt. Bet šie klusē


ar likumgrozījumiem pielaidē valsts noslēpumiem, arī silokonmasku ielejā ASV, sev pilnīgi pakļāujot CVK komisijas vadītāju - bailēs par savu dzīvibu viņa, K. Bērziņa, turpmāk izsniegs VDD pieprasītus CVK balsu skaita rezultātus. Kad uzcels jauno VDD ēku, VP un MP būs tikai formālas parādības - mēs jau redzam, ka kates nākošais VP un MP atgādina biorobotus- marionetes aizvien vairāk. Bet tauta, imitējot demokrātiju, turpinās sev sevi apliecināt, metot bezjēdzīgus papīrus balsošanas mašīnā.

Atbildēt

23.01.2020. 08:20

»

Labi, ka vismaz pie mums nav tā kā Ukrainā, kur tevi var nolaupīt un tad spīdzināt kamēr tu atzīsies visos noziegumos


No otras puses, gan jau viņus pašus jau var apcietināt par nodevību un nolaidību. Smagos noziegumos apsūzēts TM parlamentārais sekretārs brauc uz ASV panākt valsts īpašumam sankcijas, kas rada milzīgus, neizmērāmus zaudējumus, reputācijas graušanu utt. Bet šie klusē

Atbildēt

Piemirsu galveno aspektu

23.01.2020. 08:19

»

EX

Tie puiši tērpjas tradicionālos uzvalkos un uz ģīmmja tiem ir uzpūtīgs misijas zīmogs. Skumji bet fakts, ka tādi tie ir kā Krievijā, tā daudz kur citur


Viņiem, kā Krievijā, vai nu ir sejas segtas ar saulesbrillēm pat nakts laikā, vai uz tām ir vieveidīga ebreju standarta silikona maskas, tādas, kā attiecīgajā laikā valkā attiecīgās valsts valsts prezidents vai ministru prezidents, bet galvas izmazgātas tukšas. Kāpēc? Tāpēc, ka viņu biometriskie dati ir VDD rīcībā, CIP rīcībā un Krievijas FDD rīcībā un arī Ķīnas rīcībā, tāpēc vilto arī tos un pat VDD īsti vairs nezin, kas ir kas un kurš ir kurš. Bet galveno pasaules slependienestu centru pilsētas - Maskava, Vašingtona un Rīga piebāztas ar skeneriem un izsekošanas iekārtām caur 5G tīklu, 4G un 3G.un visiem uzreiz, tāpēc viielākā problēma visas pasaules specdienestos ir izsekot un kontrolēt savus specdienestu darbiniekus, vai tie strādā, vai tomēr ne. Bet darbā ar sabiedrību tiek algoti mediji, kā kas jauns, delfi, pietiek, hujkuņduj un washington post utt., lai tie izplata maldinošu iespaidu par drošības dienestiem, ka tur ilggadīgi strādā tikai un vienīgi pēdējie stulbeņi, kas to vien dara, kā izseko un spiego cits citu.

Atbildēt

23.01.2020. 08:16

Labi, ka vismaz pie mums nav tā kā Ukrainā, kur tevi var nolaupīt un tad spīdzināt kamēr tu atzīsies visos noziegumos

Atbildēt

Q

23.01.2020. 07:12

Nezin vai Latvijai vajadzīgs tāds dienests, domāju,ka viss ,kas tur notiek momentā top zināms gan Vašingtonā , gan Maskavā, tā kā tur ieguldīto naudu var uzskatīt par nolaistu kanalizācijā!

Atbildēt

Vīruss

23.01.2020. 07:05

»

Jānis

Kad valsts drošības iestādi vada stulbeņi, tā ir nacionālās drošības problēma...


Problēma ir arī tā, ka VDD ir pakļauts Iekšlietu ministrijai, kuru vada ne jau ministrs Ģirģens, bet gan žīdkrievu kremlins dmitrijs čekistovičs trofimovs.

Atbildēt

- 2 liepas nakts aizsegā

23.01.2020. 06:56

šonakt

Atbildēt

Andris Orols

23.01.2020. 06:10

Nu, jeņķu vēstniecība visticamāk pārcelās uz dzīvi tuvāk lidostai (lai paspētu aizmukt, ja kas). Bet par strādāšanu valsts iestādēs... cik zinu - samērā daudzi jau pašu 8 stundu atrašanos birojā (konkrētās telpās, kabinetos, pie konkrētiem rakstāmgaldiem utt.) uzskata par darbu (būšanu darbā). Tas - ko dara, paliek otršķirīgs.

Atbildēt

Latvieši ir sašķelti un iedzīti strupceļā

23.01.2020. 05:30

»

Teds

Tā tas ir visās okupācijās, kad okupētie apmaksā okupantu dzīres un pārējos izdevumus. Cita iemesla svešu valstu okupācijai nekad nav bijis, bet lai okupāciju kontrolētu ir vajadzīga ir 5.kolona ar ievestajiem kolonistiem, citādi varu pār latviešiem noturēt nebūtu iespējams


Te, Latvijā, un svešumā. Valsts tiek mākslīgi, tostarp ar okupantiem no PSRS laikiem, atsvešināta no latviešiem visiem līdzekļiem, arī ar krievu slāvu “draudzīgajām” mordām Saeimas zālē.

Atbildēt

Domāju, ka ikviens latvietis,

23.01.2020. 05:26

»

pix

Latvijā tikai 31% iedzīvotāju militāra iebrukuma gadījumā būtu gatavi aizstāvēt Latviju ar ieročiem rokās, taču krietni lielāks iedzīvotāju skaits valsti aizstāvētu nemilitārā veidā, liecina Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra pētījums...


kuram pieder kaut 1 ha zemes un viņš dzīvo saskaņā ar Latvijas mīlestību un savas zemes mīlestību, būtu gatavs to aizstāvēt ar ieročiem rokās un citādi, bet daudz vairs nav to, kas piekopj šādu dzīvesveidu. Industriālais kapitālisms atsvešināja latvieti no viņa zemes, to pašu darīja PSRS iekārta, visus sadzenot kolhoza un pilsētas sovhozu silikātķieģeļu būvēs. Globālais cionisms turpina šo vadlīniju - gudri atsvešinot latvieti no valsts, kuru tas ienīst.

Atbildēt

Teds

23.01.2020. 05:18

»

Kaatad

Ezim skaidrs, ka lielākā daļa to omulīgo baltkreklaino vīreļu kantora kapacitātes tiek veltīta pašu zemes pilsoņu izspiegošanai, meklējot ip, lasot komentārus, utml blēņām :)Tad vēl sporta zāles, šaušanas, izglītošanās, semināri,apspriedes, koncepcijas.. kas nozīmē, daudz daudz nodokļu naudas- jebšu...


Tā tas ir visās okupācijās, kad okupētie apmaksā okupantu dzīres un pārējos izdevumus. Cita iemesla svešu valstu okupācijai nekad nav bijis, bet lai okupāciju kontrolētu ir vajadzīga ir 5.kolona ar ievestajiem kolonistiem, citādi varu pār latviešiem noturēt nebūtu iespējams.

Atbildēt

Nekādas sienas un kabeli nav vajadzīgi

23.01.2020. 05:16

»

DROŠUMA POLŪCIJA

21. gadsimtā saistīt “valsts noslēpuma, kā arī NATO un ES klasificētās informācijas aizsardzības prasībām” ar ēkas atrašanās vietu un fiziskām sienām, var tikai pilnīgi degradētā un nekompetentā prātā. Kam jūsu caur koppapīru zīmētie protokoli un papīra aģentu (vai otrādi) kartiņas vajadzīgas...


VDD problēmas ir slepenība un objektivitāte. Kā var to nodrošināt lēti un efektīvi? Ar mūra sienām, kam neiet cauri noklausīšanās ierīces un savsatarpējās dienesta darbinieku operatīvajās sarunās telpās, kurās nevar noklausīties citi. Operativitāti un slepenību nodrošinās visu vajadzīgo darbinieku atrašanās vieā ēkā, nevis dažādās un dažādās pilsētas daļās, kad dienesta sarunas caur sakaru ierīcēm pakļautas spiegošanas riskiem. Pentagons ari atrodas vienā ēkā.

Atbildēt

varētu padomāt, ka

23.01.2020. 02:16

»

Tante Bauskā

Labi rūkts,Lato


tu arī no tā paša kantora?

Atbildēt

nekā nebūs

23.01.2020. 02:14

»

Drošība

Nu būs brīnumi


jo visapkārt tikai savējie no kantora- aģenti, provokatori, stukači...

Atbildēt

Kaatad

23.01.2020. 01:38

Ezim skaidrs, ka lielākā daļa to omulīgo baltkreklaino vīreļu kantora kapacitātes tiek veltīta pašu zemes pilsoņu izspiegošanai, meklējot ip, lasot komentārus, utml blēņām :)Tad vēl sporta zāles, šaušanas, izglītošanās, semināri,apspriedes, koncepcijas.. kas nozīmē, daudz daudz nodokļu naudas- jebšu gandrīz pilns ikdienas birokrātu komplekts :) Neba kādu kamerūniešu spiegu tur meklē, bet uzpasē savus līdzpilsoņus, vai ir gana lojāli vadoņu grupiņai, vai nepalaiž muti pa daudz. Un pilsoņi to cirku apmaksā :)

Atbildēt

23.01.2020. 00:37

»

Re

VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) līdz 2019.gada gada beigām plānoja pārtraukt darba tiesiskās attiecības ar aptuveni 1500 darbiniekiem. Kā cilvēkiem dzīvot


Valsts a/s Latvijas dzelzceļš finanšu taupības starta šāviens, kas paredz šogad atlaist 1500 darbinieku, var nebūt pēdējais skarbais lēmums. Pirmajā kolektīvās atlaišanas posmā darbu zaudēs galvenokārt Rīgā un administrācijā strādājošie. Pēc tehnoloģisko procesu izvērtējuma sekos nākamie lēmumi. Sāpīgais grieziens, visticamāk, neskars dāsni atalgoto uzņēmuma vadību, secināms no LDz padomes priekšsēdētāja Jāņa Langes sniegtajām atbildēm uz Dienas jautājumiem.

Atbildēt

DROŠUMA POLŪCIJA

23.01.2020. 00:19

21. gadsimtā saistīt “valsts noslēpuma, kā arī NATO un ES klasificētās informācijas aizsardzības prasībām” ar ēkas atrašanās vietu un fiziskām sienām, var tikai pilnīgi degradētā un nekompetentā prātā. Kam jūsu caur koppapīru zīmētie protokoli un papīra aģentu (vai otrādi) kartiņas vajadzīgas?

Jūs tur nevarēsiet ierīkot itin nevienu drošu/savu optisko kabeli, jo visas akas pārvalda Siltums, Ūdens, Tet utml. Tā ka jebkurš santehniķis Citrus vestē varēs ložņāt pie jūsu kabeļiem cik vien uziet.

A kategorijas ieroču šautuvi jūs tur nekad nevarēsiet ierīkot, helikopteru nosēšanās laukumu - tāpat, jo tāda tur nebūs. Diletanti..

Atbildēt

pix

23.01.2020. 00:14

Latvijā tikai 31% iedzīvotāju militāra iebrukuma gadījumā būtu gatavi aizstāvēt Latviju ar ieročiem rokās, taču krietni lielāks iedzīvotāju skaits valsti aizstāvētu nemilitārā veidā, liecina Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra pētījums.

Tā autori atgādina, ka 2016.gadā 33% respondentu pilnībā un drīzāk piekrita apgalvojumam, ka nepieciešamības gadījumā būtu gatavi cīnīties ar ieročiem rokās.

Divas trešdaļas Latvijā nav gatavi aizstāvēt zagļus, kas nozaguši valsti. Pēc Brexit situācija ES var kardināli mainīties. ES nākotne ir neskaidra. Tuvāko desmit gadu laikā daudz kas var mainīties. Divas trešdaļas Latvijā var kardināli izmainīt noskaņojumu, ņemot vērā, ka plaisa starp bagātajiem un nabagajiem palielinās. Sociālā spriedze pieaug.

Atbildēt

Bet!

22.01.2020. 23:09

»

to Jānis

Drošības policijas darbinieku 23. jūlijā aizturētajam cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki - 86 dibinātājam Linardam Grantiņam cietumā netiek nodrošināta nepieciešamā medicīniskā aprūpe brutālās aizturēšanas laikā lauztās rokas ārstēšanai un hroniskas slimības – izkaisītās sklerozes – terapijai...


Starp citu Pietiek. com pirmie publicēja faktus par brutālo Grantiņa aizturēšanu un nekavējoties tika uzlauzta pietiek. com mājaslapa, mēģinot noskaidrot, kas publicēja komentārā šīs ziņas! To visi aizmirsuši, bet “trakais Grantiņš”, visticamāk pat to nezin. Pietiek. com gan to ļoti labi atceras!

Atbildēt

arhitekts

22.01.2020. 22:48

»

Āksts

Vēl vasarā braucot no Brasas viadukta VID virzienā, labā pusē aiz šlagbomja ir kaut kāda policistu struktūra, aiz tā paša šlagbomja un betona žoga stāv g pagājušā gadsimta sākumā vai pat vēl vecāka ēka (3vai 4 stāvi) izdauzīti logi utt, tur viņiem pietiktu vietas ar atliektiem galiem...


Brīva un pamatīgi slepena bijusi krieviem, vāciešiem un arī letiņiem ir Stūra (čekas) māja. Okupācijas muzejam vajadzēja jaunu un Rīgas centrā, VDD vajag jaunu un arī biezi apdzīvotā centrā! Arī Valsts kontroles vecā māja ir tukša, tiem uzcēla jaunu stikla pili! Bagāta valsts, tikai medmāsām nebūs pat 10% pielikuma. Vai kādam valdībā un Saeimā tur kauns vispār ir, jeb zagšana turpināsies mūžīgi?

Atbildēt

?

22.01.2020. 21:49

lai pratinatu Gaponenko,Aleksejevu,Lindermani un Berzinu cels jaunu daudzstavu maju par miljoniem eiro ?

Atbildēt

Brasas cietums ir brīvs,

22.01.2020. 21:28

»

Āksts

Vēl vasarā braucot no Brasas viadukta VID virzienā, labā pusē aiz šlagbomja ir kaut kāda policistu struktūra, aiz tā paša šlagbomja un betona žoga stāv g pagājušā gadsimta sākumā vai pat vēl vecāka ēka (3vai 4 stāvi) izdauzīti logi utt, tur viņiem pietiktu vietas ar atliektiem galiem...


bet neredzamās frontes augstākā līmeņa slaistiem no VDD ir vajadzīgs moderns NATO komforta prasībām atbilstošs svaigi celts kantoris Baltezera privātmāju un Alfas gastronoma tuvumā.

Atbildēt

Āksts

22.01.2020. 21:16

Vēl vasarā braucot no Brasas viadukta VID virzienā, labā pusē aiz šlagbomja ir kaut kāda policistu struktūra, aiz tā paša šlagbomja un betona žoga stāv g pagājušā gadsimta sākumā vai pat vēl vecāka ēka (3vai 4 stāvi) izdauzīti logi utt, tur viņiem pietiktu vietas ar atliektiem galiem...
Jā, un vēl jau Brasas cietums ir brīvs - tur tokš drošības līmenis ir ibitīt matos...

Atbildēt

ha-ha

22.01.2020. 21:16

Latvijā ir radīta silta, pa pusei politiska organizācija, ko var tulkot kā - Drošība Politikā. Un pilda politiskus pasūtījumus.
Pagaidām viss notiek iestudētajā režijā. Bet podi sāksies tad, ja Saskaņa nonāks pie varas. Un agrāk vai vēlāk tas būs.
Būs vairāk humora kā Ķenča un Pāvula klasiskajā dialogā.

Atbildēt

ha-ha

22.01.2020. 20:50

Jautājums, kas ir spiegs? FSB un ANB spiegošanas (drošības) organizāciju pārstāvji nereti savstarpēji tiekas Krievijā vai ASV, bet viens otru nearestē un nevienam neienāk prātā to darīt.
Tieši tas pats šeit. Ja ierodas kāds Krievijas vai ASV izlūkdienesta pārstāvis, tikai tāpēc, ka ieradies, nevar viņu aizturēt, apcietināt, tiesāt. Vajadzīgi pierādījumi, ka spiegojis, ka ar klausāmo trubiņu staigājis pa centrāltirgu vai līdzīgi.
Bet izlūku organizācijās idiotu nav sevišķi daudz un spiegošanā neizmanto klausāmās trubiņas. Tāpēc arī nevar notvert.

Atbildēt

to Jānis

22.01.2020. 20:47

»

Jānis

Kad valsts drošības iestādi vada stulbeņi, tā ir nacionālās drošības problēma...


Drošības policijas darbinieku 23. jūlijā aizturētajam cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki - 86 dibinātājam Linardam Grantiņam cietumā netiek nodrošināta nepieciešamā medicīniskā aprūpe brutālās aizturēšanas laikā lauztās rokas ārstēšanai un hroniskas slimības – izkaisītās sklerozes – terapijai, viņa vieninieka kamerā ir pārāk auksts, bet drēbes, lai varētu siltāk apģērbties, netiek izsniegtas, turklāt nedēļas laikā kopš aizturēšanas nav notikusi neviena pratināšana. "Tā ir vienkārši spīdzināšana, pat VDK laikos tā nebija," Pietiek stāsta Grantiņa radinieki, kuri sniedza šo informāciju.

Pietiek jau ziņoja, ka Drošības policijas (DP) darbinieki, aizturot Grantiņu, rīkojušies tik vardarbīgi, ka slimnīcā 1950. gadā dzimušajam kungam konstatēts komplicēts rokas lūzums, kā arī nobrāzumi un traumētas nieres, jo aizturēšanas brīdī DP darbinieki esot viņu nogāzuši zemē un lēkājuši pa muguru. Grantiņš ievietots vieninieka kamerā Rīgas Centrālcietumā.

No Grantiņa radiniekiem Pietiek tapis zināms, ka cietumā nekas netiek darīts ne lauztās rokas, ne citu aizturēšanas brīdī gūto savainojumu ārstēšanai, turklāt aizturētajam netiek nodrošināta iespēja lietot multiplās jeb izkaisītās sklerozes terapijai nepieciešamos medikamentus, kā dēļ viņam sācies smags slimības paasinājums.

Par to, ka Grantiņam ir nopietnas veselības problēmas, pārliecinājušies arī cietuma mediķi – terapeits un dežūrmāsa, taču neirologs slimnieku nav izmeklējis. Turklāt vieninieka kamerā, kurā viņš ievietots, ir auksts, taču cietums viņam neizsniedz drēbes, lai varētu siltāk apģērbties.

"Tā ir vienkārši spīdzināšana, pat VDK laikos tā nebija," Pietiek stāsta Grantiņa radinieki, kuri sniedza šo informāciju. Arī advokāti Pāvels Rebenoks un Jānis Vilders, kuri uzņēmušies Grantiņa aizstāvību, Pietiek gan atturējās no plašākiem komentāriem, taču atzina - viņi tiešām esot šokēti, ka kaut kas tāds iespējams Eiropas Savienības valstī.

Atbildēt

hi hi

22.01.2020. 20:42

Ap to vietiņ kam ta riktīgi sajauktas rebes,ne jau tie kociņi rūp,tos var iestādīt,jo viss jāatjauno,ja pat Lapsas kūmiņš pieslēgts "iesaistīties".Ies laikam riktīgi gana,bet kam spēks tam vara.Tā bija,ir un būs.Katra rebe ir liels risks,ne katreiz iecerētais piepildās.

Atbildēt

BORDĀNS

22.01.2020. 20:37

Desmit gadu laikā Normunda Mežvieta vadībā iegūts ne tikai autoritārā Vladimira Putina vadītās Krievijas Federācijas specdienestiem raksturīgais nosaukums. Arī darba stils ir Eiropas Savienības dalībvalstīm neatbilstošs un drīzāk līdzīgs Krievijai, bet dažos gadījumos par Ziemeļkorejai. Turklāt, ņemot vērā Amerikas Savienoto Valstu noteiktās sankcijas, grūti iedomāties, ka Normunds Mežviets neko nezināja par to, ka Latvijā tiek atmazgāta nauda utt. Labi būtu, ja ASV pateiktu arī atbildīgos, kas atļāva Aivaram Lembergam darīt to, par ko pret viņu noteiktas sankcijas. Atliek cerēt, ka tieslietu ministrs Jānis Bordāns atmaskos ne tikai Ēriku Kalnmeieru un Ivaru Bičkoviču, bet arī Jāni Maizīti un Normundu Mežvietu.

Atbildēt

ha-ha

22.01.2020. 20:26

Autors varētu arī īsti pareizi nedefinēt lietas būtību,kura tiek ideāli un gudri risināta jau no 1940.gada.Neviens nevar apstrīdēt čekistu,komunistu u.c.okupantu varas turpināšanas sistēmas perfektumu un visu sistēmas drošības nodrošināšanas kvalitāti,kuru nespēj vājināt arī kuslie demokrātijas sargu izgājieni piem.sankciju piemērošana,kura tiek uzņemta ar monolītu un viennozīmīgu izsvilpšanu un apņirgšanu.Šādai sistēmai piedēvēt stulbumu nedrīkst,jo tas tikai šo sistēmu saliedē un stiprinā,tā radot maldīgu priekšstatu.

Atbildēt

prasīsim atskaiti

22.01.2020. 20:24

Mūsu valstiskajiem drošībniekiem, kā izrādās, ir gluži cita pieeja – viņiem, lūk, „kapacitāti” ļaušot stiprināt jauna biroju ēka. Līdz šim Mežvietam un Co. ar telpām bija slikti, nesanāca ne atbilstoši reaģēt uz apdraudējumiem, par kapacitāti nemaz nerunājot, tāpēc arī spiegi neķērās. Dīvaini, protams, bet ar sliktiem dejotājiem visādi gadoties.

Papildus tam mūsu drošības sargi paziņojumā vēsta, ka kopš 2017. gada esot spējuši iztērēt jau „vairākus miljonus eiro”, kuri esot izmantoti – un tagad lasiet uzmanīgi –„zemesgabala inženierģeoloģiskajai izpētei, izstrādātam būvprojektam, uzsāktai sadarbībai ar būvuzraugiem un veiktiem citiem priekšdarbiem”.

Te salīdzinājumam minēšu tikai vienu skaitli. Viss – pilnīgi viss – starptautiskās lidostas „Rīga” dzelzceļa stacijas, saistītās infrastruktūras un estakādes būvprojekts „Rail Baltica” projekta ietvaros kopā izmaksās 4,5 miljonus eiro.

---------------------

Iespējams, ka zem grifa "valsts noslēpums" tiek nekaunīgi un ciniski nelietderīgi šķērdēta nodokļu maksātāju naudu. Kurš mūsu valstī var sniegt atskaiti varas nesējiem - tautai, kā tiek tērēta mūsu nauda?

Izlasīsim, kas rakstīts likuma Par valsts noslēpumu 5.pantā.

5.pants. Ziņas, kuras nevar būt valsts noslēpums

Aizliegts piešķirt valsts noslēpuma statusu un ierobežot pieejamību informācijai:

1) par stihiskām nelaimēm, dabas vai citām katastrofām un to sekām;

2) par vides, veselības aizsardzības, izglītības un kultūras stāvokli, kā arī demogrāfisko situāciju;

3) par cilvēktiesību pārkāpumiem;

4) par noziedzības līmeni un tās statistiku, korupcijas gadījumiem, amatpersonu nelikumīgu rīcību;

5) par ekonomisko stāvokli valstī, budžeta izpildi, iedzīvotāju dzīves līmeni, kā arī par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonām un darbiniekiem noteiktajām algas likmēm, privilēģijām, atvieglojumiem un garantijām;

6) par valsts vadītāju veselības stāvokli.

Atbildēt

Tā ir adekvāta vieta VDD būvei

22.01.2020. 20:24

»

enchante

nu labi, labi, bet vai līst pilsētas centrā un šķērdēt valsts miljonus par savu grezno "villu" arī liek ASV un NATO? Runa jau ir par šo vareno apetīti komplektā ar galīgo bezatbildību vispārības priekšā


Biezi apdzīvota, kas nodrošina anonimitāti laikā, kad daudz personu pārvietojas - nevar identificēt VDD darbiniekus, atšķirt no VDD apmeklētājiem. VDD telpās būs arī iestādes, ko bieži apmeklēs privātpersonas nepieciešamības spiestas - ziņotāji kursēs neievēroti un neidentificējami kā VDD amatpersonas. Tas viss veicinās viegli apstrādāt un “izstrādāt” personas, kuras būs uzaicinātas ar pavēstēm, vai atvestas rokudzelžos. Iekšpagalms nodrošinās slepenību un uz ārpusi nebūs dzirdami upuru kliedzieni, ad tos sitīs vai apstrādās ar psihotroniem ieročiem vai citādi spīdzinās, vai vnk likvidēs. Piemēri tālu nav jāmeklē - brutālā fiziskā VDD izrēķināšanās ar “aptaurēto pensionāru” L. Grantiņu H 86.

Atbildēt

Hmm

22.01.2020. 20:23

Apjuku uz mirkli, jo man pat Gūgle nespēja atbildēt kāda bijusi Kārļa Frīdriha alga 18/19.gs. un kā šis pagātnes ģenijs korelē ar mūsdienu stulbeņiem. ;-)

Atbildēt

pipars

22.01.2020. 20:16

»

biedrība "VDD cilvēkiem"

Mēneša laikā Teikas apkaimes biedrībai, Rīgas apkaimju aliansei, biedrībai "Pilsēta cilvēkiem" un inovāciju kustībai "Vefresh" izdevies savākt vairāk nekā 15 500 iedzīvotāju parakstu, no kuriem 4278 ir fiziski paraksti, savukārt pārējie - digitālie paraksti platformā "Manabalss.lv". Parakstu vākšana...


Ja tur iesaistīta Alija Turlaja, tad nav nekādas ticības ne Sakandaugavas attīstības biedrībai, ne Rīgas apkaimju aliansei utt.
Būtu labi, ja Alija Turlaja parādītu savus bankas kontus un to, kā viņa nomaksājusi nodokļus.
Valsts drošības dienestam vajadzētu ļoti sekot šīm tā saucamām apkaimju biedrībām, kur no patiesā godīguma ir ļoti tālu, kā no Zemes līdz Saulei.

Atbildēt

biedrība "VDD cilvēkiem"

22.01.2020. 20:12

Mēneša laikā Teikas apkaimes biedrībai, Rīgas apkaimju aliansei, biedrībai "Pilsēta cilvēkiem" un inovāciju kustībai "Vefresh" izdevies savākt vairāk nekā 15 500 iedzīvotāju parakstu, no kuriem 4278 ir fiziski paraksti, savukārt pārējie - digitālie paraksti platformā "Manabalss.lv". Parakstu vākšana tikusi sākta, "lai nepieļautu vairāku desmitu ilggadīgu koku izciršanu un atjaunotu publisku zaļo zonu bijušajā velotreka "Marss" teritorijā".

Atbildēt

anonīms

22.01.2020. 20:12

Tā vieta tiešām ir galīgi nepiemērota šādai iestādei. Ir jābūt no ļooti aprobežotam cilvēkam, lai to nesaprastu.

Atbildēt

Normunds Mīžviets

22.01.2020. 20:08

Rīgā, bijušā velotreka "Marss" vietā, plānots būvēt jaunu ēku Valsts drošības dienestam (VDD), tādējādi, visticamāk, nebūs lemts piepildīties VEF rajona nekustamo īpašumu attīstītāju un iedzīvotāju iecerei šajā teritorijā izveidot parku.

Atbildēt

enchante

22.01.2020. 20:06

»

Komentētāju u LL lielākā kļūda

ir VDD vērtēt no suverēnas un finansiāli neatkarīgas, pašpietiekamas LR skatapunkta. Tad gan uz VDD var attiecināt neglaimojošus argumentus. Bet šodienas apstāļos VDD ir ASV un NATO izlūkdienestu sastāvdaļa ar pavisiem citiem, mums nezināmiem mērkiem. Tas, ko deklarē VDD par sabiedrības drošību, tad...


nu labi, labi, bet vai līst pilsētas centrā un šķērdēt valsts miljonus par savu grezno "villu" arī liek ASV un NATO? Runa jau ir par šo vareno apetīti komplektā ar galīgo bezatbildību vispārības priekšā....

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...