Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jautājums Normundam Mežvietam

22.01.2020. 20:03

Lūdzu nebrīnieties par Normundu Mežvietu. Atgādināsim, kas notika, kad viņš kļuva par Drošības policijas priekšnieku:

1. Drošības policija izbeigusi lietu par, iespējams, prettiesisku rīcību ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) operatīvo līdzekļu finansējumu.
Bet atklājusi pretlikumības bija Valsts kontrole.
2. Drošības policija izbeigusi lietu par vērienīga krāpšanās ar mednieku apliecībām. Vairāku gadu garumā ar amatpersonu tiešu līdzdalību daudzas personas
nelikumīgi tikušas pie apliecībām un līdz ar to arī pie medību ieročiem.
Pasenāks Citāts: Pēc «Nekā personīga» rīcībā esošām neoficiālām ziņām, 76 personu vidū, par kurām radušās šaubas, vai mednieka apliecība gūta likumīgi, ir arī bijušais premjers Aigars Kalvītis. Viņš iepriekš presei stāstījis, ka mednieka apliecību ieguvis 2006. gadā — tātad laikā, kad pildīja valdības vadītāja pienākumus. Vai viņam tolaik pietika laika apmācību kursiem un eksāmenam?
Vai Aigars Kalvītis un Normunds Mežviets sevi uzskata par godīgiem cilvēkiem?
Piedodiet, tur pat zirgam jāsmejas...
3. pārstāvji Rēzeknes morgā atsavināja 50 kārbu ar cilvēku kauliem un mīkstajiem.
Drošības policijas priekšniek, Normund Mežviet, kādēļ lieta netika nodota tiesai, bet uzsāktais kriminālprocess tika izbeigts, kad Jūs kļuvāt par Drošības policijas priekšnieku?
Uzskaiti var turpināt vēl un vēl...

Atbildēt

...

22.01.2020. 20:03

»

Jānis

Kad valsts drošības iestādi vada stulbeņi, tā ir nacionālās drošības problēma...


Satraukumam nav vietas.Kremļa aģentus modri vēro un vada CIP,bet VDD vajadzīgs lai kontrolētu neapmierinātos ar režīmu un ilūzijai ka mums ir valsts.

Atbildēt

18. janvārī Ukrainas MP Zelenskis

22.01.2020. 20:01

izveidoja apvienoto masonu ložu, tur piedalījās arī masoni no Latvijas. Kuri? To nezin arī VDD? Diez vai.

Atbildēt

Jānis

22.01.2020. 19:52

Kad valsts drošības iestādi vada stulbeņi, tā ir nacionālās drošības problēma.
--------------
Šis teikums šķiet loģisks, teju aksioma! Bet, ja spiegi, kremļa ietekmes aģenti (arī snaudošie), netiek noķerti, ja tā arī nav rasta skaidrība par tik salīdzinoši vienkāršu jautājumu - kas ir Anna Jurjevna Potāpova (Strīķe), kas šo studenti no Maskavas ar raušanu ierāva orgānos un aizvirzīja uz KNAB ( galvu reibinoša karjera), ja nav novērsti ekonomiska rakstura noziegumi pret valsti un finanšu sistēmu, ja nav signāli par karteļiem, utt.., tad varbūt Lato Lapsas liktais virsraksts ir smaidus raisošs. Vai tad virsrakstam nebūtu jāskan - "Kad valsts drošības iestādi vada kremļa cilvēki, tā ir nacionālās drošības problēma". Tā vai citādi, drūmi! Varbūt to iestādi vajag likvidēt, ko?

Atbildēt

Davosā

22.01.2020. 19:44

aizturēja divus krievu “santehniķus”, kuri bija apmetušies ļoti dārgā motelī. Kad viņus aizturēja, viņi uzrādīja Krievijas diplomātiskās pases. Viņu mērķis bija izspiegot Davosas foruma viesus.

Atbildēt

Kur problēma?

22.01.2020. 19:22

»

Fakts

VIDu arī vada stulbene, precīzāk, Klaunzeme...


Visiem jākļūst par nodokļu nemaksātājiem - nav pakalpojuma no valsts - nav arī samaksas par neesošiem "pakalpojumiem"! Lai iet laukos strādāt un paši sev iztiku gādāt, ne parazitēt, apzogot tautu!

Atbildēt

Komentētāju u LL lielākā kļūda

22.01.2020. 19:15

ir VDD vērtēt no suverēnas un finansiāli neatkarīgas, pašpietiekamas LR skatapunkta. Tad gan uz VDD var attiecināt neglaimojošus argumentus. Bet šodienas apstāļos VDD ir ASV un NATO izlūkdienestu sastāvdaļa ar pavisiem citiem, mums nezināmiem mērkiem. Tas, ko deklarē VDD par sabiedrības drošību, tad, saprotiet, tā sabiedrība, kurai jājūtas droši no jebkuriem apdraudējumiem no tautas, ir 4. maija varas korporācijas ierēdniecība, tiesa, prokuratūra, policija, bars politikāņu un līdzīgas šlakas varas realizētāji. Šodien, kā jau hibrīdkarā un karā vispār, civiliedzīvotāju intereses ir visupēdājās.

Atbildēt

VDD stratēģija

22.01.2020. 19:02

Kremļa spiegi nav jāķer. CIP spiegi nav jāķer. Ķīnas spiegi nav jāķer. Vācijas, Lielbritānijas, Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas utt. Jo viņi ir visās vēstniecībās Latvijā un tam nav līdzekļu un mūra cementa telpu, kur viņus visus sabāzt. Pietiek ar to, ka viņi brīvi okšķerē Maizīša un Kalnmeijera dzīvesvietās, atstājot noklausīšanās iekārtas, vienam pat izlaižot suni pastaigā utt. Tā abi publiski sūdzējās.

Vislielākie spiegi un diversanti sēž ārzemju bankās Latvijā - kontrolē kredītu plūsmu un zog biznesa idejas, graujot Latvijas ekonomiku.

Tas ir pavisam droši, ka šo ārzemju spiegu te čum un mudž. Viņi visi atzīmējas VDD iestādē, te ierodoties. Viņi spiego cits citu un VDD vietā. Piedzērušam Vējonim nav vietas Rīgā, lai krītot, neuzkristu kādam spiegam.

VDD ir tālredzīgi, lai jau spiego, jo gan Krieviju, gan Latviju un ES globāli kontrolē 24 ASV CIP organizācijas. Vai ir jēgas pašiem ķert “Krievijas spiegus”, ja tos jau kontrolē ASV CIP ar saviem aģentiem Krievijas specdienestos?

Atbildēt

...

22.01.2020. 18:55

»

hm

Rīgā ārpus centra ir daudz graustu. Šos graustus vajadzētu rekonstruēt un tajos izmitināt dažādas valsts iestādes. Tas būtu pareizāk, kā būvēt jaunas ēkas, komunikācijas, bet graustus nojaukt. Pareizāk gan no ekoloģijas viedokļa, gan lētāk mums visiem...


No ekonomikas un veselā saprāta viedokļa jums ir pilnīga taisnība,bet jūs aizmirsāt par partejisko viedokli un ,,otkatu,,.Un vēl,kāpēc nepieķēzīt vietu kur varētu izveidot parku?

Atbildēt

hm

22.01.2020. 18:51

Rīgā ārpus centra ir daudz graustu. Šos graustus vajadzētu rekonstruēt un tajos izmitināt dažādas valsts iestādes. Tas būtu pareizāk, kā būvēt jaunas ēkas, komunikācijas, bet graustus nojaukt. Pareizāk gan no ekoloģijas viedokļa, gan lētāk mums visiem.
Jo - būvējot jaunas ēkas, pamatizmaksas sastāda materiāli, kas bieži vien tiek importēti, Savukārt rekonstruējot, darba algai būs lielāks īpatsvars. Tā tiek tērēta tautsaimniecībā un vēlreiz ienāk nodokļos. Nemaz nerunāju par resursiem, kurus nāksies tērēt graustu demontāžā. Tā ka tas, kas pirmajā acu uzmetienā šķiet dārgs, patiesībā var izrādīties lētāks.
Bet par šādām niansēm diez vai aizdomājas Ekonomikas ministrijā, kur nu vēl drošības iestādēs.

Atbildēt

Aha! Stulbeņi!

22.01.2020. 18:44


"Sabiedrība tikusi maldināta" - velotreka vietā Brīvības ielā būvēs Valsts drošības dienesta ēku, nevis parku 11
SABIEDRĪBA Šodien 12:35 | Papildināts, šodien 13:05
Jauns.lv / LETA
Rīgā, bijušā velotreka "Marss" vietā, plānots būvēt jaunu ēku Valsts drošības dienestam (VDD), tādējādi, visticamāk, nebūs lemts piepildīties VEF rajona nekustamo īpašumu attīstītāju un iedzīvotāju iecerei šajā teritorijā izveidot parku.

Atbildēt

Fakts

22.01.2020. 18:39

VIDu arī vada stulbene, precīzāk, Klaunzeme.
Un tā visu mazo un vidējo uzņēmumu problēma, kā arī visu fizisko personu (nodokļu maksātāju) problēma.
Šo problēmu drīzumā varēsim nosaukt par izdzīvošanas jautājumu, jo šogad tiks izveidota Nodokļu maksātāju iznīcināšanas pārvalde. Tajā plāno apvienot kontroli ar piedziņu.

Atbildēt

Udo Ulbergs

22.01.2020. 18:23

Ar latviešiem ir tāpat kā ar "Mercedes": ja "Mercedes" arī Āfrikā ir "Mercedes", tad latvietis arī VDK/VDD ir un paliek latvietis ar savu intelektuālo un morālo specifiku. Kaut kas var izmainīties tad, ja, piemēram, "nācijas tēvs" sāks LR iestāžu kadru kontingentu veidot no saviem draugiem Namībijas hotentotiem...Kamēr tas nav noticis, nākas samierināties ar latviešu prāta un gara potenciālu ne tikai VDD. Tas, pirmkārt. Otrkārt, valsts ir sistēmisks veidojums. Ja LR visās institūcijās dominē veselā saprāta trūkums, aloģiskums, iracionalitāte, mežonīga aprobežotība, prāta trulums un idiotisms, tad tādos apstākļos kāda valsts institūcija nevar palikt degradējoši neskārta.

Atbildēt

Jozis

22.01.2020. 18:17

Te nu L.Lapsam pilnīga taisnība attiecībā uz stulbeņiem. Tādu šobrī jau ir pietiekoši VDD un emigrācijas dienestā, un tie turpina vairoties, jo pat Rīgas pašvaldības galvenais policists ir spiests atzīt, ka trūkst cilvēku, kuri spētu noformēt pārkāpuma protokolu.
Taču izskatās, ka VDD tādi der! Super!!!

Atbildēt

Tante Bauskā

22.01.2020. 18:13

Labi rūkts,Lato!

Atbildēt

veloceliņa šūmahers

22.01.2020. 18:04

Nu tur blakām vēl 2 tikpat lieli un pagaidām neapbūvēti zemes gabali tukši jau vismaz padsmit gadus mētājās: exGomberga exTeikas nami un tāds pats gabals otrā Brīvības gatves pusē. Un ja nu šos nopērk emirātu un raudumūra investori? Kariņš rajonā garantēts?!

Atbildēt

Drošība

22.01.2020. 17:47

Nu būs brīnumi

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...