Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Kad valsts kļūst par bendi

Ainārs Kadišs
05.12.2018.
Komentāri (34)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nemierīgais,tikai

12.12.2018. 00:54

»

Donats

Ir jāmāk sačakarēt sev dzīvi. Šādi talanti ir retums. Puisis velk uz Ajatolu Bērziņu II


Ak Dievs! Tu tak esi Lucky Boy. Novēlu arī turpmāk ''apriet'' tos kuri iet citu ceļu. Tikai lūdzu neaiztiec Ataolu ,jo tāpat Tev nepieleks ..

Atbildēt

autoram

09.12.2018. 20:42

Ir laiks mācīties pašam risināt savas problēmas, bez gaudu vēstuļu publicēšanas!
Slimais trūcīgais pastāvīgi pa pasauli apkārt ceļojošais moceklis - nav vēl apnicis?

Atbildēt

GEO

08.12.2018. 06:13

Autor,cēlonis tam visam ir tevis apjūsmotā padomju iekārta,kurā mēs bijam spiesti dzīvot un būsim spiesti sadzivot ar tās raditām kroplibām visu mūžu.
Nebūtu tevis citā rakstā apjūsmotā okupācija,kura dzemdēja tevis pieminēto nihilismu,neuzticēšanos,pohrenismu utt.,-tu un tava ģimene dzivotu kā cilvēki pelnījuši dzīvot!
žel,ka nesaskati cēloni! Veselību vēlu tev!

Atbildēt

jaajaa

06.12.2018. 21:01

»

Vija

Kadišs ar savu mūžīgo gaušanos, žēlošanos un visa kritizēšanu sen jau apnicis. Pats laikam cita acī skabargu ierauga, savā baļķi neredz. Tāat vien neviens viņa kontu neiztukšoja, gan jau paša vaina arī bija. Bijusī sieva pareizi darīja, ka tādu patrieca. Paštaisni dīkdieņi un kurnētāji nevienam nav ...


..."Paštaisni dīkdieņi un kurnētāji nevienam nav vajadzīgi"...tas pareizi...a pazaudēt dēļ kapeikām savu bērnu īpašumus baigi vajag ?...vienkārši tāpēc, ka man (paš)taisnība un arī tiesa man piekrīt? (ceru, ka to rakstu pareizi sapratu)...

Atbildēt

jaajaa

06.12.2018. 20:16

»

jaajaa

...kad sākam vākt vēlreiz parakstus?...vismaz līdz Krievijas līmenim demokrātijā kādreiz tiksim


...un kā parakstās tie, kam pateicoties ZTI vairs nav internetbanku ?...

Atbildēt

varbūt

06.12.2018. 16:16

»

Bled

Kadišs gan prot sačakarēt savu dzīvi un pēc tam visās nelaimēs vainot citus. Sievu, banku, valsti. Varbūt ka kaut ko dara ne tā? Tāds variants netiek izskatīts


ne to sievu apprecēja. Vai arī pašam vajadzēja sākt dejot un dziedāt sievai līdzi, nevis strādāt kārtīgu darbu lauksaimniecībā.

Atbildēt

Bled

06.12.2018. 14:21

Kadišs gan prot sačakarēt savu dzīvi un pēc tam visās nelaimēs vainot citus. Sievu, banku, valsti. Varbūt ka kaut ko dara ne tā? Tāds variants netiek izskatīts?

Atbildēt

RP

06.12.2018. 13:53

»

varis

Man tāds jautajums - cik būs cilvēki kas ar ieročiem rokas aizstavētu so valsti


Sarūgtinātiem ļaužiem ieročus rokās nedos, ka nepagriež stobru uz pretējo pusi, ha-hā!

Atbildēt

varis

06.12.2018. 13:27

Man tāds jautajums - cik būs cilvēki kas ar ieročiem rokas aizstavētu so valsti ?
Labs jautajums , vai ne ?

Atbildēt

Vija

06.12.2018. 11:28

Kadišs ar savu mūžīgo gaušanos, žēlošanos un visa kritizēšanu sen jau apnicis. Pats laikam cita acī skabargu ierauga, savā baļķi neredz. Tāat vien neviens viņa kontu neiztukšoja, gan jau paša vaina arī bija. Bijusī sieva pareizi darīja, ka tādu patrieca. Paštaisni dīkdieņi un kurnētāji nevienam nav vajadzīgi.

Atbildēt

VB

06.12.2018. 09:51

Iesi ar ierošiem?

Atbildēt

nevajag

06.12.2018. 09:39

»

Donats

Ir jāmāk sačakarēt sev dzīvi. Šādi talanti ir retums. Puisis velk uz Ajatolu Bērziņu II


lielīties. Vēl savu dzīvi neesi nodzīvojis. Dzīve var pazemot pat tādu varoni kā Šūmaheru.

Atbildēt

Donats

06.12.2018. 08:56

Ir jāmāk sačakarēt sev dzīvi. Šādi talanti ir retums. Puisis velk uz Ajatolu Bērziņu II.

Atbildēt

jāatzīst

06.12.2018. 08:27

Sociālismā tomēr bija drošāka dzīve. No dzīvesvietas tevi nevarēja izmest, ja esi pierakstīts. Un šķiroties bērniem alimentos bija jāmaksā tikai daļa no nopelnītā, cik atceros, maksimums bija 50% daudzbērnu ģimenes gadījumā.

Atbildēt

...

06.12.2018. 04:57

Beidz vaimanāt ! Dari ! Nevari, nemāki, negribi ? Nav lāpstas, cirvja vai dakšu ? Lupata, aizver muti.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

06.12.2018. 03:17

Secinājums - saglabāt naudu bankās, stikla bankās.

Atbildēt

Kaspars - no laukiem

06.12.2018. 01:55

Un bonusā vesela čupa vietu , kur ar savu anonīmo karti Tu vari ieskrieties . Tas , ka bankas vēlas ielīst tavās apakšbiksēs ir skaidrs. Tas , ka Tev sanāk... es apskaužu - ar manām vajadzībām , man nesanāk.

Atbildēt

Kaspars

06.12.2018. 01:24

Kad tiek vākti paraksti par vienīgā mājokļa statusa nostiprināšanu un aizsargāšanu, nav vērojams liels atbalsts. Gluži otrādi .... katrs sevi cienošs piļsoņš uzskata par vajadzīgu parakstu vākšanas iniciatoram uzgāzt kādu dubļu spaini.Laikam jau tik traki nav, ja visi tik kusli!Un no paša pieredzētā - esmu redzējis ģimenes , kuras ir izliktas ārā no vienīgā mājokļa, bet ne tādas , kas pašas nebūtu cītīgi piestrādājušas, lai tā notiktu. Zelta teļš vilina , čura iesit gavā,un ar Dievu veselais saprāts!Jā , piekrītu! Arī šādos gadījumos vajadzētu būt amortizācijas spilvenam, lai negudrais nav spiests iet Tautās.Bet par autoru ... viņš tik sen žēlojas,tik ļoti piesauc melnā menedžmenta jēdzienus , kā NĀVE , VĒZIS, BĒRNU APGĀDĀŠANA,BRIESMĪGĀ SIEVA... pretī liekot - NAV MANS PIENĀKUMS, ka es tā īsti līdz galam neticu , ka viņš pats ar savām rociņām nav piedalījies savas bedres rakšanā. Un pat ja kļūdos...var būt Aināram būtu svētīgāk mazāk uztraukties par burkām, bet vairāk iedziļināties un iepazīt sevi. Jo grozi , kā gribi - mēs katrs dzīvojam to dzīvi , ko esam sev nolikuši.Jebkurā gadījumā tā ir skola pašam- patīk , vai nepatīk .Ārējo apstākļu pēc būtības nav , ir tikai iekšējie priekšnosacījumi.Novēlu Aināram tikt ar tiem galā( un arī sev)

Atbildēt

jaajaa

05.12.2018. 23:18

»

jautājums

Man nekā nav, bet ...mašīna nevar iziet TA, jo arestēta, māja , kuras tacu arī nav, arī arestēta...īpašumus, kuru nav, pārdevu-nauda, kuras nav kontā, ko arestēja VID...


...un problēma ir tur, ka visa maksātnespējas sistēma, kas īstenībā ir banku nolobēta un radīta, uz parādnieku pelna...un tā IR valsts vaina...

Atbildēt

jaajaa

05.12.2018. 23:14

»

jautājums

Man nekā nav, bet ...mašīna nevar iziet TA, jo arestēta, māja , kuras tacu arī nav, arī arestēta...īpašumus, kuru nav, pārdevu-nauda, kuras nav kontā, ko arestēja VID...


...ZTI mašīnai uzliek liegumu, uz nekustamību atzīmes utt...un kungs stāsta patiesību, un attieksme viņam ir pamatota...vienīgo mājokli noņemt var tikai pie mums...pat dēļ uzturlīdzekļu parādiem...tas būtu bērnu īpašums, un zaudēšana ir mātes atbildībā...par bērnu attiesāšanu arī viņam ir pilnīga taisnība...vēl pāris gadus atpakaļ tēvam vispār izredžu nebija...mūsu tiesu vistu kūtī vecenei vienmēr taisnība...ja pareizi sapratu, tad tie 9k ir ienākuma nodoklis...un neviens šajā valstī cilvēkam nepaskaidros, kā no viņa tiek vaļā(likumīgi)...VIDs vēl speciāli pagaidīs un ar uzrēķinu uzliks...piekrītu rakstītājam pilnībā...

Atbildēt

jautājums

05.12.2018. 22:44

Man nekā nav, bet ...mašīna nevar iziet TA, jo arestēta, māja , kuras tacu arī nav, arī arestēta...īpašumus, kuru nav, pārdevu-nauda, kuras nav kontā, ko arestēja VID
Kungs nestrādā, saņem invalidātes pensiju, visu atņēmusi sieva, bet braukā pa ārzemēm, un atrodas , ko arestēt gan tiesu izpildītājiem, gan VID.
Ja godīgi, tad mani šīs regulārās žēlabas, tā teikt, raudu dziesmas, vienkārši fascinē...Unikāla nekaunība!

Atbildēt

Kaspars

05.12.2018. 21:36

Protams , šādu situāciju pat ienaidniekam nenovēlēsi ... Bet kaut kā dīvaini šķiet, ka visas pasaules nelaimes nāk pār vienu galvu ... Karma, vai tomēr kas cits?

Atbildēt

nu nu

05.12.2018. 21:15

»

vidam un bankai pigu

Kad beidzot cilvēki sapratīs skaidras naudas jēgu


Es kādus 20 gadus nelietoju skaidru naudu.Nav absolūti nekādas jēgas bāzt tos netīros papīra žūkšņus un kaudzi ar monētām kabatās ! Un tas raksta autors lai raksta taisnību,jo nevienam GODĪGAM cilvēkam nekad naudas līdzekļus nearestē !!!

Atbildēt

MartinsBrooks

05.12.2018. 21:13

Latvijā, kā arī daudz viet citur, mēs dzīvojam sabiedrība, kur mēs vai mūs grib tiesāt, sodīt, pašam gribētos mest akmeni kristietības un tās mācibu dārziņā. Pašu ļoti uzrunā vietējo amerikāņu cilšu pasaules uztvere, kur tā vietā lai kādu tiesātu, nosodītu, viņi meģina atjaunot balansu un harmoniju sabiedrībā, kas protams ir vieglāk izdarāms dzīvojot ciltīs, bet no kā noteikti ir vērts mācīties.

Atbildēt

Marika

05.12.2018. 21:00

Es saprotu, ka tikai ar skaidru naudu šodien vairs nevar. Pat to pašu lidojumu ar skaidru naudu apmaksāt būs problemātiski. Laukos dzīvojot un pašam savu pārtiku ražojot ikdienā tas nav jūtams, bet kā tikko tu centies izbāzt galvu no mucas, tā tev ir absolūti nepieciešams konts, ko var lietot online režīmā.
Ja nav iespējas uz sitienu emigrēt, mēģini kaut bankas kontu atvērt neitrālā valstī, vai zem cita vārda. Ne jau visur uz pasaules ir ierēdņu visatļautība un beztiesiskums.

Atbildēt

jaajaa

05.12.2018. 20:31

...labāk nerakstīšu neko...:(

Atbildēt

derdz

05.12.2018. 19:56

:(

Atbildēt

Padoms

05.12.2018. 18:42

Man ko murgot par bada streikiem, labāk būtu aizgājis uz to iestādi un kādus parāvis uz pekli

Atbildēt

lauķis

05.12.2018. 18:40

Sadarbība ar augļotājiem bojā karmu , tikai skaidra nauda , lai gan arī par banknosu izmantosanu ir jamaksā tiem pašiem augļotajiem.

Atbildēt

Janka

05.12.2018. 18:27

LLP

Atbildēt

vidam un bankai pigu

05.12.2018. 17:46

Kad beidzot cilvēki sapratīs skaidras naudas jēgu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tautas mobilizācijas un tautas apātijas dialektika

FotoAbu virsrakstā minēto sociālo fenomenu dialektika ir spraiga un vēsturiski pierādīta. Tautas mobilizācijas un tautas apātijas pulsācijā var nekļūdīgi saskatīt mijiedarbību, kopsakaru, pretmetu kolīzijas, cīņu starp veco un jauno. Viss tik tikko uzskaitītais organiski piemīt lietu, parādību un procesu dialektikai.
Lasīt visu...

10

Satrunējušais nams: augustā tapusi eseja Latvijas valstij

FotoValsts bez taisnīguma ir kā ēka bez pamatiem. Agri vai vēlu tā sabruks. Latvijas valsts ēka ir avārijas stāvoklī, tā ir tuvu sabrukšanai.
Lasīt visu...

15

Atpakaļ pie dabas: Gobzemam vienkārši pietrūka brīnumsmāķa

FotoNeiet tiem mūsu premjerēšanas kandidātiem, galīgi neiet. Gribot negribot jāsāk domāt par iemesliem, kādēļ gan pēc tūlītējiem paziņojumiem par nesatricināmu divu partiju bloku ar 32 balsīm jaunajā Saeimā nu jau pēc diviem mēnešiem nav pat aptuvenas skaidrības, kas tur sanāks. Pie šādas monolītas jauno spēku vienotības (ak, šis pagalam novalkātais "V" vārds!) pārējiem čīkstulīgajiem gribētājiem sen bija jābūt noliktiem pie vietas – nu, lielākais ar katram iedalītu spēļmantiņu vai cepumu.
Lasīt visu...

15

Vējoņa kungs, es ļoti (gandrīz tikpat ļoti kā Gobzems) gribētu kļūt par Latvijas premjerministru

FotoDažādos laikos esmu ticies ar daudzu valstu prezidentiem: Bašāru al Asadu (Sīrija), Nursultānu Nazarbajevu (Kazahstāna), Ilhamu Alijevu (Azerbaidžāna), Emomali Rahmonu (Tadžikistāna), Giorgiju Margvelašvili (Gruzija) u.c. Taču Jūs esat man pats tuvākais prezidents, jo esmu Jūs redzējis visbiežāk, vienreiz pat bez kaklasaites, turklāt Jūs esat manas valsts prezidents.
Lasīt visu...

21

Garāka par mūžu vēlēšanu nakts ilgst

FotoTā varēja teikt gan par 13. Saeimas vēlēšanu rezultātu nakti, gan par visu priekšvēlēšanu kampaņu. Tā bija ilga, melna, emocionāli nomācoša un asiņaina. Diemžēl arī burtiskā nozīmē. Piecus mēnešus pirms vēlēšanām – maijā pie pilsētas lielākajiem kapiem notika skaļa slepkavība. Tika nošauts maksātne­spējas administrators Mārtiņš Bunkus. Šo traģisko notikumu nekavējoties steidza izmantot paši ciniskākie, kuri cilvēku nāvē saredz politiskās publicitātes dividendes.
Lasīt visu...

21

Brāķis

FotoIr lietas, kuras nav iespējams aprakstīt īsi. Ja tā nebūtu, tad vidusskolas vai augstskolas programma ietilptu tvitera ziņojumā. Zinām, ka tā nav. Arī šie nopietnie notikumi neietilpst vienā lapaspusē. Tāpēc saņemieties, lapaspuses būs trīs.
Lasīt visu...

20

Vējonis ir labs, Šlesers nav labs, mans piedāvājums vienmēr ir vislabākais, pirmdien no rīta būs preses konference, nē, tomēr nebūs

FotoPirmdien pulksten 10.00 preses konference par notikumiem valdības veidošanā. Es saprotu, stresa un spriedzes līmenis pieaug, intrigu skaits palielinās, taču Latvija ir pelnījusi labākos no labākajiem ministru posteņos. Latvija ir pelnījusi ieraudzīt balsojumu, vai parlaments vēlas pateikt jā vai nē valsts gudrākajiem prātiem, labākajam, kas mums valstī ir.
Lasīt visu...

21

Servitūts

FotoServitūts ir koplietošanas izraisīts apgrūtinājums. Tas nav izdevīgs visiem, bet ir vienīgais veids, kā sadzīvot, tas ir mazākais ļaunums. Tas ir tāds piespiedu regulējums par labu visiem, lai mazinātu konfliktus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko darīt jaunajiem lāčplēšiem

2018.gada 16.novembra pēcpusdienā „Delfos” bija ievietota negaidīta un intriģējoša informācija. Izcilais sportists un cilvēks ar godīga cilvēka seju (liels retums varas spēlmaņu...

Foto

Es viennozīmīgi uzskatīšu, ka tieši JKP būs manas potenciālās valdības gāzēji

Arvien vairāk izskatās, ka JKP deputāti meklē ieganstus, lai paši nemaz pozīcijā neatrastos nekad....

Foto

Jauno konservatīvo partiju raksturojošie elementi ir mantkārība, melīgums, demagoģija un populisms

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) aicina Valsts prezidenta nominēto Ministru prezidenta amata kandidātu Aldi Gobzemu...

Foto

Jāņa Bordāna atbilde Aldim Gobzemam

Jaunā konservatīvā partija ir nākusi politikā, lai pozitīvā veidā mainītu mūsu valsts Latvijas politisko kultūru, lai liktu cilvēkiem sajust, ka valsts...

Foto

Daži juridiski iebildumi pret ANO vienošanos “Par Globālo kompaktu par drošu, sakārtotu un regulētu migrāciju”

Esmu sagatavojusi nelielu juridisko izvērtējumu par ANO Migrācijas Paktu. Kam interesē,...

Foto

Latvijas inteliģences atklāta vēstule

Mēs aicinām iestāties PRET Apvienoto Nāciju Organizācijas vienošanās „Par Globālo kompaktu par drošu, sakārtotu un regulētu migrāciju” (turpmāk - Kompakts) atbalstīšanu Marokā...

Foto

Jauns līmenis fiskālās disciplīnas bezatbildībā

Fiskālās disciplīnas likumu, līdzīgi kā jebkuru tiesību aktu, var interpretēt pēc vismaz četrām metodēm (gramatiskās, sistēmiskās, vēsturiskās, teleoloģiskās (mērķa) metodes). ...

Foto

Emocionālās analoģijas

Pēc 2018.gada 6.oktobra Latvijā visnepatīkamāk jūtas cilvēki. Cilvēkos nepatiku izraisa postcilvēku uzvara 13.Saeimas vēlēšanās. Cilvēkus postcilvēku uzvara apkauno un pazemo. Apkaunojums un pazemojums bija...

Foto

Rīgas Dome pilsētas siltumapgādes problēmās nepatiesi vaino Valsts kontroli

Rīgas dome un SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” vairakkārt kā atbildīgo par to, kādēļ Rīgas iedzīvotāji, kuru namus...

Foto

Kad Otto Ozols atklāja Artusa Kaimiņa liekulības masku?

Kad un kurā brīdi Otto Ozols atšifrēja Artusa Kaimiņa divkoša dabu un slepeno sadarbību ar politisko eliti? Domāju,...

Foto

Atklāta vēstule Ārlietu ministrijai no partijas “No sirds Latvijai”

Oktobra otrajā pusē pasaules mediju uzmanība bija pievērsta diviem barbariskiem aktiem, kas neatstāja vienaldzīgu nevienu....

Foto

Nožēlojamie (tas nav Viktors Igo)

Biedrības “Latvietis” pārstāvis Leonards Inkins ir Pietiek iesūtījis savu sarunu ar Lieni Apini no laikraksta DDD....

Foto

Nenoslīkt pašu ambīcijās

Nu jau kādu laiku dzīvoju/strādāju Helsinkos, Somijā. Lai arī Somija ģeogrāfiski mums tuva, man (un esmu diezgan drošs, ka daudziem LV cilvēkiem ir...

Foto

Inteliģences pieci stūrakmeņi

1.Ģenēzes stūrakmens. Latviešu tauta nekad nav bijusi un nekad nebūs izņēmums. Latviešu tautas tāpat kā jebkuras citas tautas kultūras attīstības parametrus, vēsturisko apziņu un...

Foto

Par portālu „Delfi” un primitīvu cenzūru

Stāsts ir par portālu Delfi. Lai pārāk neizplūstu, pievērsīšos divām lietām. Jau kādu laiku atpakaļ rakstiem par vēlēšanām mainījās komentēšanas sadaļa....

Foto

Vispirms – ierēdņu bezatbildība, pēc tam – mēģinājumi atrast kādu vainīgo

Uzņēmums "Grindeks" ir viens no visveiksmīgāk strādājošajiem biržā kotētajiem Latvijas uzņēmumiem, un likumsakarīgi, ka arī...

Foto

Rinkēvičs - caurkritušu politiķu un “savējo” pansionāta turētājs

Mērenu paniku noteikta burbuļa aprindās ir izraisījusi ziņa, ka pašreizējais ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs varētu zaudēt savu amatu....

Foto

Briesmīgā sazvērestība pret Barču un Klaužu

Pēdējo dienu smieklīgākā aktualitāte, manuprāt, ir tā, ka Jānis Klaužs un Aija Barča, kuri 12.Saeimā bija ievēlēti no sarkanzaļo zemnieku, strādnieku un...

Foto

Par ikgadējo inventarizāciju Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā. Papildu darbs, bet nemaksā

Daļai no P.Stradiņa slimnīcas darbiniekiem trešo gadu pēc kārtas 2018. gadā atkal liks veikt...

Foto

Vai JKP neredz, ka ķeras apskāvienos ar Šlesera politprojekta uzlecošo zvaigzni?

Šovasar es par savu viedokli tiku „sists” gandrīz visās sociālo portālu platformās - Facebook, Twitter, Spoki u.c....

Foto

KPV un JKP mīlas dancis

Koalīcijas procesa veidošanu var saukt, kā grib, taču pašreiz potenciālais koalīcijas veidojums man izteikti nepatīk. Iespējams, tādēļ, ka es tajā visā...